Plugins - WooCommerce - Stable (latest release) - en to ku_IQ translation catalogue (8034 entries)

en: 
    			This page is in "Coming soon" mode and is only visible to you and those who have permission. To make it public to everyone,&nbsp;<a href='%s'>change visibility settings</a>
ku_IQ: 
    			ئەم پەڕەیە لە دۆخی "بەم زووانە"دایە و تەنیا بۆ تۆ و ئەو کەسانەی مۆڵەتیان هەیە دیارە. بۆ ئەوەی بۆ هەمووان پیشان بدرێت، <a href='%s'>ڕێکخستنەکانی لەبەرچاویی بگۆڕە</a>

en: 
    %%C%1$d%%n compatible plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n compatible plugins found%2$s
ku_IQ[0]: 
    %%C%1$d%%n پێوەکراوی گونجاو دۆزرایەوە%2$s
ku_IQ[1]: 
    %%C%1$d%%n پێوەکراوی گونجاو دۆزرایەوە%2$s

en: 
    %%C%1$d%%n incompatible plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n incompatible plugins found%2$s
ku_IQ[0]: 
    %%C%1$d%%n پێوەکراوی نەگونجاو دۆزرایەوە%2$s
ku_IQ[1]: 
    %%C%1$d%%n پێوەکراوی نەگونجاو دۆزرایەوە%2$s

en: 
    %%C%1$d%%n uncertain plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n uncertain plugins found%2$s
ku_IQ[0]: 
    %%C%1$d%%n پێوەکراوی ناجێگیر دۆزرایەوە%2$s
ku_IQ[1]: 
    %%C%1$d%%n پێوەکراوی ناجێگیر دۆزرایەوە%2$s

en:  (%s ago)
ku_IQ:  (%s پێش)

en:  <a href="%1$s" class="woocommerce-connect-your-store">Connect your store</a> to woocommerce.com to update.
ku_IQ:  <a href="%1$s" class="woocommerce-connect-your-store">فرۆشگاکەت ببەستەوە</a> بە (woocommerce.com)ـەوە بۆ بەڕۆژکردنەوە.

en:  <a href="%1$s">Install WooCommerce.com Update Manager</a> to update.
ku_IQ:  <a href="%1$s">بەڕێوەبەری بەڕۆژکردنەوەی WooCommerce.com دابمەزرێنە</a> بۆ بەڕۆژکردنەوە.

en:  Activate WooCommerce.com Update Manager to update.
ku_IQ:  بەڕێوەبەری بەڕۆژکردنەوەی WooCommerce.com چالاک بکە بۆ بەڕۆژکردنەوە.

en:  You don't have a subscription, <a href="%1$s" class="woocommerce-purchase-subscription">subscribe</a> to update.
ku_IQ:  تۆ بەشداریت نییە، <a href="%1$s" class="woocommerce-purchase-subscription">بەشداری بکە</a> بۆ بەڕۆژکردنەوە.

en:  Your subscription expired, <a href="%1$s" class="woocommerce-renew-subscription">renew %2$s</a>to update.
ku_IQ:  بەشداریکردنەکەت بەسەرچوو، <a href="%1$s" class="woocommerce-renew-subscription">%2$s نوێ بکەرەوە</a> بۆ بەڕۆژکردنەوە.

en:  Your subscription expires on %1$s, <a href="%2$s" class="woocommerce-enable-autorenew">enable auto-renew</a> to continue receiving updates.
ku_IQ:  بەشداریکردنەکەت لە %1$s بەسەردەچێت، <a href="%2$s" class="woocommerce-enable-autorenew">نوێکردنەوەی خۆکار چالاک بکە</a> بۆ بەردەوامبوون لە وەرگرتنی بەڕۆژکردنەوەکان.

en:  says
ku_IQ:  دەڵێت

en: "%1$s" was removed from the cart. %2$s
ku_IQ: "%1$s" لابرا لە سەبەتەکە. %2$s

en: "%1$s" was removed from the order. %2$s
ku_IQ: "%1$s" لابرا لە داواکارییەکە. %2$s

en: "%s" could not be saved. Please review, ensure it is a valid URL and try again.
ku_IQ: نەتوانرا "%s" پاشەکەوت بکرێت. تکایە پێداچوونەوەیەک بکە و دڵنیابەرەوە ناونیشانی ئینتەرنێتییەکی دروستە، پاشان هەوڵبدەرەوە.

en: "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
ku_IQ: "%s" پێشتر بەکاربراوە و ناکرێت لەگەڵ کۆبۆنی تردا بەهاوبەشیی بەکارببرێت.

en: "%s" is already registered.
ku_IQ: "%s" پێشتر تۆمارکراوە.

en: "%s" is an invalid coupon code.
ku_IQ: "%s" کۆدی کۆبۆنێکی نادروستە.

en: "%s" shipping class cost
ku_IQ: تێچووی پۆلی گەیاندنی "%s"

en: "%s" tax rates
ku_IQ: ڕێژەکانی باجی "%s"

en: "FROM" Address
ku_IQ: ناونیشانی "لە"

en: "FROM" Name
ku_IQ: ناوی "لە"

en: "From" address
ku_IQ: ناونیشانی نێرەر

en: "From" name
ku_IQ: ناوی نێرەر

en: "Reply-to" Address
ku_IQ: ناونیشانی "وەڵامدانەوە-بۆ"

en: "Reply-to" Name
ku_IQ: ناوی "وەڵامدانەوە-بۆ"

en: "{product_name}" is back in stock!
ku_IQ: "{product_name}" گەڕایەوە بۆ کۆگا!

en: #%s is an invalid image ID.
ku_IQ: ناسنامەی وێنەی #%s نادروستە.

en: %1$d %2$s action scheduled. | %1$d %2$s actions scheduled.
ku_IQ[0]: %1$d %2$s کردار کاتی بۆ دانرا.
ku_IQ[1]: %1$d %2$s کردار کاتی بۆ دانرا.

en: %1$d action %2$s. | %1$d actions %2$s.
ku_IQ[0]: %1$d کردار %2$s.
ku_IQ[1]: %1$d کردار %2$s.

en: %1$d error found: %2$s when re-migrating order. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s when re-migrating orders. Please review the errors above.
ku_IQ[0]: %1$d هەڵە دۆزرایەوە: %2$s لە کاتی گواستنەوەی داواکاری. تکایە بە هەڵەکەدا بچۆرەوە.
ku_IQ[1]: %1$d هەڵە دۆزرایەوە: %2$s لە کاتی گواستنەوەی داواکاری. تکایە بە هەڵەکەدا بچۆرەوە.

en: %1$d error found: %2$s. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s. Please review the errors above.
ku_IQ[0]: %1$d هەڵە دۆزرایەوە: %2$s. تکایە پێداچوونەوە بۆ هەڵەکەی سەرەوە بکە.
ku_IQ[1]: %1$d هەڵە دۆزرایەوە: %2$s. تکایە پێداچوونەوە بۆ هەڵەکانی سەرەوە بکە.

en: %1$d order was synced in %2$d seconds. | %1$d orders were synced in %2$d seconds.
ku_IQ[0]: %1$d داواکاریی هاوکاتکرا لە %2$d چرکە.
ku_IQ[1]: %1$d داواکاریی هاوکاتکران لە %2$d چرکە.

en: %1$d order was verified in %2$d seconds. | %1$d orders were verified in %2$d seconds.
ku_IQ[0]: %1$d داواکاری سەلمێنرا لە %2$d چرکە.
ku_IQ[1]: %1$d داواکاری سەلمێنران لە %2$d چرکە.

en: %1$d out of 5
ku_IQ: %1$d لە 5

en: %1$d update functions completed. Database version is %2$s
ku_IQ: %1$d بەڕۆژکردنەوەی کردارەکان تەواو بوو. وەشانی بنکەدراوە بریتییە لە %2$s

en: %1$s #%2$s details
ku_IQ: %1$s وردەکارییەکانی #%2$s

en: %1$s %2$sUpdate WordPress to enable the new navigation%3$s
ku_IQ: %1$s %2$sوۆردپرێس بەڕۆژبکەرەوە بۆ چالاککردنی ڕێدۆزییە نوێیەکە%3$s

en: %1$s (%2$d product) | %1$s (%2$d products)
ku_IQ[0]: %1$s (%2$d بەرهەم)
ku_IQ[1]: %1$s (%2$d بەرهەم)

en: %1$s (ID: %2$s)
ku_IQ: %1$s (ناسنامە: %2$s)

en: %1$s (update to version %2$s is available)
ku_IQ: %1$s (بەڕۆژکردنەوە بۆ وەشانی %2$s بەردەستە)

en: %1$s - Image %2$d
ku_IQ: %1$s - وێنە %2$d

en: %1$s - Image %2$s
ku_IQ: %1$s - وێنە %2$s

en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
ku_IQ: %1$s - وەشانێکی نوێی وۆردپرێس بەردەستە (%2$s)

en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
ku_IQ: %1$s - پێشنیاری کەمترین وەشانی MySQLـی 5.6 دەکەین. تەماشای: %2$s

en: %1$s - We recommend using a prefix with less than 20 characters. See: %2$s
ku_IQ: %1$s - پێشنیاری بەکارهێنانی پێشگرێک دەکەین کە کەمتر لە 20 نووسەی هەبێت. تەماشای: %2$s

en: %1$s This navigation will soon become unavailable while we make necessary improvements.
    									If you turn it off now, you will not be able to turn it back on.
ku_IQ: %1$s ئەم ڕێدۆزییە بەم زووانە لادەبرێت چونکە سەرقاڵی نوێکردنەوە و باشترکردنین.
    									ئاگاداربە ئەگەر ناچالاکی بکەیت، دواتر ناتوانیت چالاکی بکەیتەوە.

en: %1$s action (%2$d) scheduled.
ku_IQ: کرداری %1$s (%2$d) کاتی بۆ دانرا.

en: %1$s and %2$s
ku_IQ: %1$s و %2$s

en: %1$s at %2$s
ku_IQ: %1$s لە %2$s

en: %1$s at %2$s %3$s
ku_IQ: %1$s لە %2$s %3$s

en: %1$s class does not exist.
ku_IQ: پۆلی %1$s بوونی نییە.

en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
ku_IQ: %1$s نەتوانرا دابمەزرێت (%2$s). <a href="%3$s">تکایە بەشێوەی دەستیی دایبمەزرێنە بەکرتە کردن لێرە.</a>

en: %1$s could not be served using the Force Download method. A redirect will be used instead.
ku_IQ: %1$s ڕاژە ناکرێت بە بەکارهێنانی داگرتن بەزۆر. ئاڕاستەکردنەوە بەکاردەبرێت.

en: %1$s could not be served using the X-Accel-Redirect/X-Sendfile method. A Force Download will be used instead.
ku_IQ: %1$s ڕاژە ناکرێت بەبەکارهێنانی شێوەی (X-Accel-Redirect/X-Sendfile). داگرتن بەزۆر بەکاردەبرێت.

en: %1$s ending in %2$s
ku_IQ: %1$s کۆتایی پێهاتوە لە %2$s

en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
ku_IQ: %1$s کە بە %2$s کۆتایی دێت (لە %3$s/%4$s بەسەردەچێت)

en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
ku_IQ[0]: %1$s بۆ %2$s کاڵا
ku_IQ[1]: %1$s بۆ %2$s کاڵا

en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
ku_IQ: %1$s لە سەبەتەکەت سڕدرایەوە چونکە لەو کاتەوەی کە زیادت کردووە بۆ سەبەتەی کڕینەکەت، گۆڕانکاری تێدا کراوە. دەتوانیت لێرەوە زیادی بکەیتەوە بۆ ناو سەبەتەکەت: <a href="%2$s">here</a>

en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
ku_IQ: %1$s بڕەکەی کەمیکردووە لە کۆگا. تەنیا %2$d ماوە.

en: %1$s is not a numerically indexed array.
ku_IQ: %1$s ڕیزەکێکی ژمارەیی نوانەکراو نییە.

en: %1$s is not a valid numeric value. Allowed characters are numbers, the thousand (%2$s), and decimal (%3$s) separators.
ku_IQ: %1$s بەهایەکی ژمارەیی دروست نییە: نووسە ڕێگەپێدراوەکان بریتیین لە ژمارەکان، (%2$s)ی هەزاری و (%3$s)ی دەیی.

en: %1$s is not of type %2$s
ku_IQ: %1$s لە جۆری %2$s نییە.

en: %1$s is not of type %2$s.
ku_IQ: %1$s لە جۆری %2$s نییە.

en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
ku_IQ: %1$s نادرووستە . تکایە یەکیک لە هەڵبژاردەکانی خوارەوە هەڵبژێرە %2$s

en: %1$s is not valid. You can look up the correct Eircode <a target="_blank" href="%2$s">here</a>.
ku_IQ: %1$s دروست نییە. دەتوانیت <a target="_blank" href="%2$s">لێرە</a> بەدوای Eircodeـی دروستدا بگەڕێیت.

en: %1$s log file from source %2$s was deleted. | %1$s log files from source %2$s were deleted.
ku_IQ[0]: %1$s پەڕگەی ڕووداوتۆمارگەری لە سەرچاوەی %2$sـەوە سڕایەوە.
ku_IQ[1]: %1$s پەڕگەی ڕووداوتۆمارگەری لە سەرچاوەی %2$sـەوە سڕانەوە.

en: %1$s order number %2$s
ku_IQ: %1$s ژمارەی داواکاری %2$s

en: %1$s refunded %2$d order (%3$d item) | %1$s refunded %2$d orders (%3$d items)
ku_IQ[0]: %1$s پاره‌دراو %2$d داواکاری (%3$d برگه)
ku_IQ[1]: %1$s پاره‌دراو %2$d داواکاریه‌کان (%3$d برگه‌کان)

en: %1$s requires an instance of %2$s or %3$s for the address
ku_IQ: %1$s پێویستی بە نموونەیەک لە %2$s یان %3$s هەیە بۆ ناونیشانەکە

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
ku_IQ[0]: %1$s پێداچوونەوە بۆ %2$s
ku_IQ[1]: %1$s پێداچوونەوە بۆ %2$s

en: %1$s sales in %2$s
ku_IQ: %1$s فرۆش لە %2$s

en: %1$s should be called inside the %2$s action.
ku_IQ: %1$s دەبێت بانگ بکرێت لەناو کرداری %2$s

en: %1$s should not be called before the %2$s action.
ku_IQ: %1$s نابێت پێش کرداری %2$s بانگ بکرێت.

en: %1$s should not be called before the %2$s, %3$s and %4$s actions have finished.
ku_IQ: %1$s نابێت بانگ بکرێت پێش ئەوەی کردارەکانی %2$s، %3$s و %4$s تەواوببن.

en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
ku_IQ: %1$s باشترین فرۆشی ئەم مانگەیە (بڕی فرۆشتن %2$d)

en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
ku_IQ: لە داواکاریی #%3$sدا، %1$s یەکە لە %2$s وەک داواکاریی دواخراو تۆمار کرا.

en: %1$s version %2$s is out of date. The core version is %3$s
ku_IQ: %1$s وەشانی %2$s بەسەرچووە. وەشانی ناوک %3$sـە

en: %1$s via %2$s
ku_IQ: %1$s لەڕێگەی %2$s

en: %1$s was called but no order types were registered: it may have been called too early.
ku_IQ: %1$s بانگکرا بەڵام هیچ جۆرێکی داواکاریی تۆمارنەکراوە: ڕەنگە زوو بانگ کرابێت.

en: %1$s was called with an invalid event type "%2$s".
ku_IQ: %1$s بانگکرا لەگەڵ جۆرێکی نادروستی ڕووداو "%2$s".

en: %1$s was called with an invalid level "%2$s".
ku_IQ: %1$s بە ئاستێکی نادروستی "%2$s" بانگ کراوە.

en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
ku_IQ: %1$s دامەزرا بەڵام نەتوانرا چالاک بکرێت. <a href="%2$s">تکایە بەشێوەی دەستیی چالاکی بکە بەکرتە کردن لێرە.</a>

en: %1$s, %2$s, %3$s, or %4$s
ku_IQ: %1$s، %2$s، %3$s، یان %4$s

en: %1$s... (%2$s more)
ku_IQ: %1$s... (%2$s تریش)

en: %1$sCollect payments easily%2$s from your customers anywhere with our mobile app.
ku_IQ: %1$sبەئاسانیی پارە وەربگرە%2$s لە کڕیارانت لەگەڵ بەرنامە بەکاربەرییەکەمان.

en: %1$sManage the order%2$s with the app.
ku_IQ: %1$sبەڕێوەبردنی داواکارییەکە%2$s لەگەڵ بەرنامە بەکاربەرییەکە.

en: %1$sView and manage%2$s
ku_IQ: بینینی %1$s و بەڕێوەبردنی %2$s

en: %2$d failure. | %2$d failures.
ku_IQ[0]: %2$d شکست.
ku_IQ[1]: %2$d شکست.

en: %d API key permanently revoked. | %d API keys permanently revoked.
ku_IQ[0]: %d کلیلی (API) بەشێوەیەکی هەمیشەیی هەڵوەشێنرایەوە.
ku_IQ[1]: %d کلیلی (API) بەشێوەیەکی هەمیشەیی هەڵوەشێنرانەوە.

en: %d URL could not be updated. | %d URLs could not be updated.
ku_IQ[0]: نەتوانرا %d ناونیشانی ئینتەرنێتیی بەڕۆژبکرێتەوە.
ku_IQ[1]: نەتوانرا %d ناونیشانی ئینتەرنێتیی بەڕۆژبکرێنەوە.

en: %d action deleted. | %d actions deleted.
ku_IQ[0]: %d کردار سڕایەوە.
ku_IQ[1]: %d کردار سڕایەوە.

en: %d approved directory URL deleted. | %d approved directory URLs deleted.
ku_IQ[0]: %d ناونیشانی ئینتەرنێتیی بوخچەی پەسەندکراو سڕایەوە.
ku_IQ[1]: %d ناونیشانی ئینتەرنێتیی بوخچەی پەسەندکراو سڕانەوە.

en: %d approved directory URL disabled. | %d approved directory URLs disabled.
ku_IQ[0]: %d ناونیشانی ئینتەرنێتیی بوخچەی پەسەندکراو ناچالاککرا.
ku_IQ[1]: %d ناونیشانی ئینتەرنێتیی بوخچەی پەسەندکراو ناچالاککران.

en: %d approved directory URL enabled. | %d approved directory URLs enabled.
ku_IQ[0]: %d ناونیشانی ئینتەرنێتیی بوخچەی پەسەندکراو چالاککرا.
ku_IQ[1]: %d ناونیشانی ئینتەرنێتیی بوخچەی پەسەندکراو چالاککران.

en: %d batch executed. | %d batches executed.
ku_IQ[0]: %d دەستە جێبەجێ کرا.
ku_IQ[1]: %d دەستە جێبەجێ کران.

en: %d batch processed. | %d batches processed.
ku_IQ[0]: %d دەستە ئەنجامدرا.
ku_IQ[1]: %d دەستە ئەنجامدرا.

en: %d is not a valid order ID.
ku_IQ: %d ناسنامەیەکی داواکاریی دروست نییە.

en: %d is not an order or has an invalid order type.
ku_IQ: %d داواکاری نییە یان جۆرێکی داواکاریی نادروستی هەیە.

en: %d is not of a valid order type.
ku_IQ: %d جۆرێکی دروستی داواکاری نییە.

en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
ku_IQ[0]: %d کالای داواکاری پێشتری ئێوە لەبەردەست نییە، ناتوانرێت بە سەوەتەی کالاکەتان زیاد بکرێت.
ku_IQ[1]: %d کالای داواکاری پێشتری ئێوە لەبەردەست نییە، ناتوانرێت بە سەوەتەی کالاکەتان زیاد بکرێت.

en: %d left in stock
ku_IQ: %d ماوە لە کۆگا

en: %d of 5 star | %d of 5 stars
ku_IQ[0]: %d لە 5 ئەستێرە
ku_IQ[1]: %d لە 5 ئەستێرە

en: %d orphaned variations deleted
ku_IQ: %d گۆڕانکاریی بێ باوان سڕایەوە

en: %d permissions deleted
ku_IQ: %d ڕێگەدان سڕانەوە

en: %d product | %d products
ku_IQ[0]: %d بەرهەم
ku_IQ[1]: %d بەرهەم

en: %d scheduled task completed. | %d scheduled tasks completed.
ku_IQ[0]: %d ئەرکی کات بۆ دانراو تەواو کرا.
ku_IQ[1]: %d ئەرکی کات بۆ دانراو تەواو کران.

en: %d transients rows cleared
ku_IQ: %d ڕیزی کاتی سڕاوە.

en: %d variation does not have a price. | %d variations do not have prices.
ku_IQ[0]: %d گۆڕانکاریی نرخی نییە.
ku_IQ[1]: %d گۆڕانکاریی نرخیان نییە.

en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
ku_IQ[0]: %d بەشێوەیەکی هەمیشەیی سڕایەوە.
ku_IQ[1]: %d بەشێوەیەکی هەمیشەیی سڕایەوە.

en: %qty% variations
ku_IQ: %qty% جیاوازی

en: %qty% variations added
ku_IQ: %qty% گۆڕانکاریی زیادکرا

en: %s (Copy)
ku_IQ: %s (ڕوونووس)

en: %s (Deleted)
ku_IQ: %s (سڕاوەتەوە)

en: %s (No longer exists)
ku_IQ: %s (چیتر بوونی نییە)

en: %s (default)
ku_IQ: %s (بنەڕەت)

en: %s (optional)
ku_IQ: %s (ئارەزوومەندانە)

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: %s ago
ku_IQ: %s پێش

en: %s Review | %s Reviews
ku_IQ[0]: %s پێداچوونەوە
ku_IQ[1]: %s پێداچوونەوە

en: %s Review in moderation | %s Reviews in moderation
ku_IQ[0]: %s پێداچوونەوە لە چاودێریی
ku_IQ[1]: %s پێداچوونەوە لە چاودێریی

en: %s Support for strings longer than this will be removed in a future version.
ku_IQ: %s پشتگیریی بۆ زنجیرەنووسەی درێژتر لەمە لادەبرێت لە وەشانی داهاتوو.

en: %s actions
ku_IQ: کردارەکانی %s

en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
ku_IQ: %s بەسەرکەوتوویی چالاککرا. لەوەبەدوا بەڕۆژکردنەوەکان بەدەست دەهێنیت بۆ ئەم بەرهەمە.

en: %s ago
ku_IQ: %s لەمەوبەر

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
ku_IQ[0]: %s و %d هەرێمێکی تر
ku_IQ[1]: %s و %d هەرێمێکی تر

en: %s approved review | %s approved reviews
ku_IQ[0]: %s پێداچوونەوەی پەسەندکراو
ku_IQ[1]: %s پێداچوونەوەی پەسەندکراو

en: %s are out of stock and cannot be purchased. Please remove them from your cart.
ku_IQ: %s بەردەست نیین لە کۆگا و ناتوانرێت بکڕدرێن. تکایە لایانبەرە لەناو سەبەتەکەت.

en: %s attribution
ku_IQ: تایبەتمەندیی %s

en: %s average gross daily sales
ku_IQ: %s فرۆشی نا ته‌واو له‌م ده‌وره‌دا

en: %s average gross monthly sales
ku_IQ: %s فرۆشی نا ته‌واو له‌م ده‌وره‌دا

en: %s average net daily sales
ku_IQ: %s فرۆش ته‌واو له‌م ده‌وره‌دا

en: %s average net monthly sales
ku_IQ: %s فرۆش  ته‌واو له‌م ده‌وره‌دا

en: %s can not be used as a table alias in OrdersTableQuery
ku_IQ: %s ناتوانرێت بەکاربهێنرێت وەکو خوازناوی خشتە لە (OrdersTableQuery)

en: %s cannot be purchased. Please remove it from your cart.
ku_IQ: %s ناتوانرێت بکڕدرێت. تکایە لایبەرە لەناو سەبەتەکەت.

en: %s cannot be purchased. Please remove them from your cart.
ku_IQ: %s ناتوانرێت بکڕدرێن. تکایە لایانبەرە لەناو سەبەتەکەت.

en: %s charged for shipping
ku_IQ: %s بۆ گواستنه‌وه‌وگه‌یاندن گۆڕاوه‌

en: %s connected successfully
ku_IQ: %s بەسەرکەوتوویی پەیوەستکرا

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
ku_IQ[0]: %s کۆبۆن گواسترایەوە بۆ تەنەکەی خۆڵ.
ku_IQ[1]: %s کۆبۆن گواسترانەوە بۆ تەنەکەی خۆڵ.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
ku_IQ[0]: %s کۆبۆن بەڕۆژنەکرایەوە، کەسێک دەستکاریی دەکات.
ku_IQ[1]: %s کۆبۆن بەڕۆژنەکرانەوە، کەسێک دەستکارییان دەکات.

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
ku_IQ[0]: %s كۆبۆنه‌كان بۆ هه‌میشه‌ سڕانه‌وه‌.

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
ku_IQ[0]: %s کۆبۆن لە تەنەکەی خۆڵ گەڕێندرایەوە.
ku_IQ[1]: %s کۆبۆن لە تەنەکەی خۆڵ گەڕێندرانەوە.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
ku_IQ[0]: %s كۆبۆن نوێ كرایه‌وه‌.

en: %s coupons used in total
ku_IQ: %s کۆبۆنی بەکارهێنراو لە کۆی گشتی

en: %s customer review | %s customer reviews
ku_IQ[0]: پێداچوونەوە %s بەکارهێنەر

en: %s data
ku_IQ: %s دەیتا

en: %s day | %s days
ku_IQ[0]: %s ڕۆژ
ku_IQ[1]: %s ڕۆژ

en: %s discount
ku_IQ: %s داشکاندن

en: %s discounts in total
ku_IQ: كۆی داشكاندنه‌كان %s

en: %s does not exist.
ku_IQ: %s بوونی نییە.

en: %s download remaining | %s downloads remaining
ku_IQ[0]: %s بەشەداگرتنی ماوە

en: %s expired log file was deleted. | %s expired log files were deleted.
ku_IQ[0]: %s پەڕگەی ڕووداوتۆمارگەریی بەسەرچوو سڕایەوە.
ku_IQ[1]: %s پەڕگەی ڕووداوتۆمارگەریی بەسەرچوو سڕانەوە.

en: %s failed. Contact your hosting provider.
ku_IQ: %s شکستی هێنا. پەیوەندی بە دابینکەری خانەخوێیەکەتەوە بکە.

en: %s fee
ku_IQ: %s کرێ

en: %s field
ku_IQ: خانەی %s

en: %s gross sales in this period
ku_IQ: %s فرۆشی نا ته‌واو له‌م ده‌ره‌دا

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
ku_IQ[0]: %s زیادکرا بۆ سەبەتەکەت.
ku_IQ[1]: %s زیادکرا بۆ سەبەتەکەت.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
ku_IQ: %s له‌سه‌به‌تی كرینی تۆله‌به‌ر ئه‌وه‌ ی چیتر نات هه‌وێ بیكری سرایه‌وه‌ . ئه‌گه‌رپێویستیت به‌ یارمه‌تیه‌ تكایه‌ په‌یوه‌ندیمان پیوه‌ بكه‌

en: %s has taken over and is currently editing.
ku_IQ: %s دەسەڵاتی وەرگرت و لە ئێستادا دەستکاریی دەکات.

en: %s hour | %s hours
ku_IQ[0]: %s کاژێر
ku_IQ[1]: %s کاژێر

en: %s icon
ku_IQ: وێنۆچکەی %s

en: %s in cart
ku_IQ: %s لە سەبەتە

en: %s in stock
ku_IQ: %s بەردەستە لە کۆگا

en: %s is a required field | %s are required fields
ku_IQ[0]: %s خانەیەکی پێویستە
ku_IQ[1]: %s خانەیەکی پێویستە

en: %s is a required field.
ku_IQ: %s پێویستە.

en: %s is a variable product parent and cannot be added.
ku_IQ: %s باوانی بەرهەمی گۆڕاوە و ناتوانرێت زیاد بکرێت.

en: %s is an internal meta key. Use --props to set it. | %s are internal meta keys. Use --props to set them.
ku_IQ[0]: %s کلیلی مێتای ناوخۆییە. --props بەکاربهێنە بۆ دانانی.
ku_IQ[1]: %s کلیلی مێتای ناوخۆیین. --props بەکاربهێنە بۆ دانانیان.

en: %s is available
ku_IQ: %s به‌رده‌سته‌.

en: %s is currently editing this order. Do you want to take over?
ku_IQ: لە ئێستادا %s دەستکاریی ئەم داواکارییە دەکات. دەتەوێت دەسەڵات وەربگریت؟

en: %s is not a valid URL.
ku_IQ: %s ناونیشانی ئینتەرنێتییەکی دروست نییە.

en: %s is not a valid email address.
ku_IQ: %s ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییەکی دروست نییە.

en: %s is not a valid numeric value.
ku_IQ: %s بەهایەکی ژمارەیی دروست نییە.

en: %s is not a valid numeric value: there should be one decimal separator and it has to be after the thousands separator.
ku_IQ: %s بەهایەکی ژمارەیی دروست نییە: پێویستە یەک جیاکەرەوەی دەیی هەبێت و دەبێت لەدوای جیاکەرەوەی هەزارییەوە بێت.

en: %s is not a valid order property. | %s are not valid order properties.
ku_IQ[0]: %s تایبەتمەندییەکی دروستی داواکاریی نییە.
ku_IQ[1]: %s تایبەتمەندیی دروستی داواکاریی نین.

en: %s is not a valid order type.
ku_IQ: %s جۆرێکی دروستی داواکاریی نییە.

en: %s is not a valid phone number.
ku_IQ: %s ژمارەیەکی دروست نییە.

en: %s is not a valid postcode / ZIP.
ku_IQ: %s کۆدی پۆستە \ (ZIP)ێکی دروست نییە.

en: %s is not a valid template for this order.
ku_IQ: %s داڕێژەیەکی دروست نییە بۆ ئەم داواکارییە.

en: %s is not available for this order—please choose a different payment method
ku_IQ: %s بەردەست نییە بۆ ئەم داواکارییە—تکایە شێوازێکی تری پارەدان هەڵبژێرە

en: %s is out of stock and cannot be purchased. Please remove it from your cart.
ku_IQ: %s بەردەست نییە لە کۆگا و ناتوانرێت بکڕدرێت. تکایە لایبەرە لەناو سەبەتەکەت.

en: %s is out of stock.
ku_IQ: %s بەردەست نییە لە کۆگا.

en: %s is required
ku_IQ: %s داواکراوە

en: %s item | %s items
ku_IQ[0]: %s ئایتم

en: %s items
ku_IQ: %s بڕگەکان

en: %s items purchased
ku_IQ: %s بابه‌تی كڕدراو

en: %s log file deleted. | %s log files deleted.
ku_IQ[0]: %s پەڕگەی ڕووداوتۆمارگەری سڕایەوە.
ku_IQ[1]: %s پەڕگەی ڕووداوتۆمارگەری سڕانەوە.

en: %s minute | %s minutes
ku_IQ[0]: %s خولەک
ku_IQ[1]: %s خولەک

en: %s month | %s months
ku_IQ[0]: %s مانگ
ku_IQ[1]: %s مانگ

en: %s must be called after the current_screen action.
ku_IQ: %s دەبێت بانگ بکرێت دوای کرداری (current_screen).

en: %s must contain 2 numbers.
ku_IQ: %s دەبێت دوو ژمارە لەخۆبگرێت.

en: %s must contain 2 valid dates.
ku_IQ: %s دەبێت 2 ڕێکەوتی دروست لەخۆبگرێت.

en: %s net sales in this period
ku_IQ: %s فرۆشی نا ته‌واو له‌م ده‌ره‌دا

en: %s net sales this month
ku_IQ: %s پوختەی فرۆشتنەکانی ئەم مانگەیە

en: %s notes
ku_IQ: تێبینییەکانی %s

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
ku_IQ[0]: %s داواکاریی گواسترایەوە بۆ تەنەکەی خۆڵ.
ku_IQ[1]: %s داواکاریی گواسترانەوە بۆ تەنەکەی خۆڵ.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
ku_IQ[0]: %s داواکاریی بەڕۆژنەکرایەوە، کەسێک دەستکاریی دەکات.
ku_IQ[1]: %s داواکاریی بەڕۆژنەکرانەوە، کەسێک دەستکارییان دەکات.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
ku_IQ[0]: %s داواکاریی بۆ هەمیشە سڕایەوە.
ku_IQ[1]: %s داواکاریی بۆ هەمیشە سڕانەوە.

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
ku_IQ[0]: %s داواکاریی لە تەنەکەی خۆڵ گەڕێندرایەوە.
ku_IQ[1]: %s داواکاریی لە تەنەکەی خۆڵ گەڕێندرانەوە.

en: %s order status changed. | %s order statuses changed.
ku_IQ[0]: دۆخی %s داواکاریی گۆڕدرا.
ku_IQ[1]: دۆخی %s داواکاریی گۆڕدران.

en: %s order updated. | %s orders updated.
ku_IQ[0]: %s داواکاریی بەڕۆژکرایەوە.
ku_IQ[1]: %s داواکاریی بەڕۆژکرانەوە.

en: %s orders placed
ku_IQ: %s داواكاری جێگیر كرا

en: %s out of 5
ku_IQ: %s لە 5

en: %s page
ku_IQ: پەڕەی %s

en: %s pending review | %s pending reviews
ku_IQ[0]: %s پێداچوونەوە لە دۆخی چاوەڕوانی
ku_IQ[1]: %s پێداچوونەوە لە دۆخی چاوەڕوانی

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
ku_IQ[0]: %s داواكاری پیششوتر رێكخرا

en: %s product | %s products
ku_IQ[0]: %s به‌رهه‌م

en: %s product imported | %s products imported
ku_IQ[0]: %s بەرهەم هاوردەکرا
ku_IQ[1]: %s بەرهەم هاوردەکران

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
ku_IQ[0]: %s بەرهەم گواسترایەوە بۆ تەنەکەی خۆڵ.
ku_IQ[1]: %s بەرهەم گواسترانەوە بۆ تەنەکەی خۆڵ.

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
ku_IQ[0]: %s بەرهەم بەڕۆژنەکرایەوە، کەسێک دەستکاریی دەکات.
ku_IQ[1]: %s بەرهەم بەڕۆژنەکرانەوە، کەسێک دەستکارییان دەکات.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
ku_IQ[0]: %s كاڵا بۆ هه‌میشه‌ سرایه‌وه‌

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
ku_IQ[0]: %s بەرهەم لە تەنەکەی خۆڵ گەڕێندرایەوە.
ku_IQ[1]: %s بەرهەم لە تەنەکەی خۆڵ گەڕێندرانەوە.

en: %s product updated | %s products updated
ku_IQ[0]: %s بەرهەم بەڕۆژکرانەوە.
ku_IQ[1]: %s بەرهەم بەڕۆژکرایەوە.

en: %s product updated. | %s products updated.
ku_IQ[0]: %s كاڵا نوی كرایه‌وه‌.

en: %s product was skipped | %s products were skipped
ku_IQ[0]: %s بەرهەم پشتگوێ خرا.
ku_IQ[1]: %s بەرهەم پشتگوێ خران.

en: %s purchases for the selected items
ku_IQ: %s كرین بۆ بابه‌تی ده‌ست نیشان كراو

en: %s quantity
ku_IQ: %s بڕ

en: %s rates
ku_IQ: ڕێژەی %s

en: %s removed.
ku_IQ: %s سڕایه‌وه‌.

en: %s review | %s reviews
ku_IQ[0]: %s پێداچوونەوە
ku_IQ[1]: %s پێداچوونەوە

en: %s review approved | %s reviews approved
ku_IQ[0]: %s پێداچوونەوە پەسەندکرا
ku_IQ[1]: %s پێداچوونەوە پەسەندکران

en: %s review marked as spam. | %s reviews marked as spam.
ku_IQ[0]: %s پێداچوونەوە دیاریکرا وەک هەرزەواڵە.
ku_IQ[1]: %s پێداچوونەوە دیاریکران وەک هەرزەواڵە.

en: %s review moved to the Trash. | %s reviews moved to the Trash.
ku_IQ[0]: %s پێداچوونەوە گواسترایەوە بۆ تەنەکەی خۆڵەکە.
ku_IQ[1]: %s پێداچوونەوە گواسترانەوە بۆ تەنەکەی خۆڵەکە.

en: %s review permanently deleted | %s reviews permanently deleted
ku_IQ[0]: %s پێداچوونەوە بە یەکجاریی سڕایەوە.
ku_IQ[1]: %s پێداچوونەوە بە یەکجاریی سڕانەوە.

en: %s review restored from the Trash | %s reviews restored from the Trash
ku_IQ[0]: %s پێداچوونەوە گەڕێنرایەوە لە تەنەکەی خۆڵەکە.
ku_IQ[1]: %s پێداچوونەوە گەڕێنرانەوە لە تەنەکەی خۆڵەکە.

en: %s review restored from the spam | %s reviews restored from the spam
ku_IQ[0]: %s پێداچوونەوە گەڕێنرایەوە لە هەرزەواڵە.
ku_IQ[1]: %s پێداچوونەوە گەڕێنرانەوە لە هەرزەواڵە.

en: %s review unapproved | %s reviews unapproved
ku_IQ[0]: %s پێداچوونەوە ڕەتکرایەوە
ku_IQ[1]: %s پێداچوونەوە ڕەتکرانەوە

en: %s sales for the selected items
ku_IQ: %s فرۆش بۆ بابه‌تی ده‌ست نیشان كراو

en: %s second | %s seconds
ku_IQ[0]: %s چرکە
ku_IQ[1]: %s چرکە

en: %s signups in this period
ku_IQ: %s به‌ ئه‌ندام بوون له‌م ده‌وره‌دا

en: %s subscription expired
ku_IQ: بەشداریی %s بەسەرچووە

en: %s subscription expiring soon
ku_IQ: بەشداریی %s بەمزووانە بەسەردەچێت

en: %s terms
ku_IQ: %s دەستەواژە

en: %s transforms your home with our curated collection of home decor, bringing inspiration and style to every corner.
ku_IQ: %s ماڵەکەت دەگۆڕێت بە کۆلێکشنە دەستچنکراوەکەمان لە دیکۆری ماڵ، هێنانی سرووش و شێواز بۆ هەموو گۆشەیەک.

en: %s variations imported | %s variations imported
ku_IQ[0]: %s گۆڕانکاریی هێنران
ku_IQ[1]: %s گۆڕانکاریی هێنران

en: %s week | %s weeks
ku_IQ[0]: %s حەفتە
ku_IQ[1]: %s حەفتە

en: %s worth of coupons used
ku_IQ: %s كۆی كۆبۆنه‌كانی به‌كار هاتوو

en: %s would like to connect to your store
ku_IQ: %s دەتەوێت پەیوەست بیت فرۆشگا

en: %s year | %s years
ku_IQ[0]: %s ساڵ
ku_IQ[1]: %s ساڵ

en: %s() was called before the Action Scheduler data store was initialized
ku_IQ: بانگی %s() کرا پێش ئەوەی کۆگای دراوەی (Action Scheduler) دەستپێبکرێت

en: %s-star rating
ku_IQ: پێداچوونەوەی %s-ئەستێرە

en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
ku_IQ: &#8220;%s&#8221; (دەستکاریکردن)

en: &larr; Back to "%s" attributes
ku_IQ: &larr; گەڕانەوە بۆ تایبەتمەندییەکانی "%s"

en: &larr; Go to Brands
ku_IQ: بڕۆ بۆ نیشانە بازرگانییەکان &rarr;

en: &ldquo;%s&rdquo; has been added to your cart
ku_IQ: &ldquo;%s&rdquo; زیادکرا بۆ سەبەتەکەت

en: &ldquo;%s&rdquo; has been removed from your cart
ku_IQ: &ldquo;%s&rdquo; لە سەبەتەکەت سڕایەوە

en: &mdash;&nbsp;or&nbsp;&mdash;
ku_IQ: — یان —

en: &nbsp;&ndash; Page %s
ku_IQ: &nbsp;&ndash; پەرگە %s

en: &quot;%s&quot; is not available for purchase.
ku_IQ: &quot;%s&quot; بەردەست نییە بۆ کڕین.

en: &quot;%s&quot; is out of stock and cannot be purchased.
ku_IQ: &quot;%s&quot; نەماوە و ناتوانرێت بکڕدرێت.

en: &uarr; Top
ku_IQ: &uarr; سەرەوە

en: '%s' is not a valid country code.
ku_IQ: '%s' کۆدێکی دروستی وڵات نییە.

en: '%s' is not a valid datastore.
ku_IQ: '%s' کۆگای دراوەیەکی دروست نییە.

en: (%s customer review) | (%s customer reviews)
ku_IQ[0]: (%s پێداچوونەوەی کڕیار)
ku_IQ[1]: (%s پێداچوونەوەی کڕیار)

en: (Deleted)
ku_IQ: (سڕاوەتەوە)

en: (Not available)
ku_IQ: (بەردەست نییە)

en: (Public)
ku_IQ: (گشتی)

en: (can be backordered)
ku_IQ: (دەتوانرێت داواکاریی دواخراو بکرێت)

en: (estimated for %s)
ku_IQ: (خەمڵێنراوە بۆ %s)

en: (ex. VAT)
ku_IQ: (بۆنمونه‌، مالیا زیادكرا)

en: (ex. tax)
ku_IQ: مالیه‌

en: (incl. VAT)
ku_IQ: (وه‌كو مالیا زیادكرا)

en: (incl. tax)
ku_IQ: (وه‌كو مالیا)

en: (includes %1$s estimated for %2$s)
ku_IQ: (%1$s لەخۆدەگرێت مەزندەکراوە بۆ %2$s)

en: (includes %s)
ku_IQ: (وه‌كو %s)

en: (items: %d)
ku_IQ: (کاڵاکان: %d)

en: (no ID)
ku_IQ: (بێ ناسنامە)

en: + Add account
ku_IQ: + زیادکردنی هەژمار

en: . PayPal debug ID: %s
ku_IQ: . ناسنامەی هەڵەدۆزینی (PayPal): %s

en: 1 minute
ku_IQ: 1 خولەک

en: 1 minute per product
ku_IQ: 1 خولەک بۆ هەر بەرهەمێک

en: 1 of 5 stars
ku_IQ: 1 لە 5 ئەستێرە

en: 1 term
ku_IQ: 1 دەستەواژە

en: 1 variation
ku_IQ: 1 گۆڕانکاری

en: 1 variation added
ku_IQ: 1 گۆڕانکاریی زیادکرا

en: 1:1
ku_IQ: ١:١

en: 2 character continent code.
ku_IQ: کۆدی کیشوەری 2-نووسەیی.

en: 2 minutes
ku_IQ: 2 خولەک

en: 2 of 5 stars
ku_IQ: 2 لە 5 ئەستێرە

en: 3 of 5 stars
ku_IQ: 3 لە 5 ئەستێرە

en: 30-day free trial
ku_IQ: 30 ڕۆژ تاقیکردنەوەی خۆڕایی

en: 4 minutes
ku_IQ: 4 خولەک

en: 4 of 5 stars
ku_IQ: 4 لە 5 ئەستێرە

en: 5 minutes
ku_IQ: 5 خولەک

en: 5 of 5 stars
ku_IQ: 5 لە 5 ئەستێرە

en: <a href='%1$s'>View all plugins</a> - <a href='%2$s'>Manage WooCommerce features</a>
ku_IQ: <a href='%1$s'>بینینی سەرجەم پێوەکراوەکان</a> - <a href='%2$s'>بەرێوەبردنی تایبەتمەندییەکانی (WooCommerce)</a>

en: <a href='%s'>More information</a>
ku_IQ: <a href='%s'>زانیاریی زیاتر</a>

en: <a id="woo-connect-notice-url" href="%s">Connect your store</a> to WooCommerce.com to get updates and streamlined support for your subscriptions.
ku_IQ: <a id="woo-connect-notice-url" href="%s">فرۆشگاکەت ببەستەوە</a> بە (WooCommerce.com)ـەوە بۆ وەرگرتنی بەڕۆژکردنەوەکان و پاڵپشتیی ڕێکخراو بۆ بەشداریکردنەکانت.

en: <b>External or Affiliate –</b> one that you list and describe on your website but is sold elsewhere.
ku_IQ: <b>دەرەکیی یان پشتبەستوو –</b> شتێک کە لەناو ماڵپەڕەکەت باسی دەکەیت بەڵام لە شوێنێکی تر دەفرۆشرێت.

en: <b>Grouped –</b> a collection of related products that can be purchased individually and only consist of simple products. For example, a set of six drinking glasses.
ku_IQ: <b>گرووپکراو –</b> کۆمەڵێک لە بەرهەمی هاوشێوە کە دەکرێت بە تەنیا بکڕدرێن و بەرهەمی سادەن. بۆ نموونە، دەستەیەکی شەش پەرداخی.

en: <b>Shipment %1$s</b> was shipped on <b>%2$s</b>
ku_IQ: <b>گەیاندنی %1$s</b> لە <b>%2$s</b> گەیەنرا

en: <b>Simple –</b> covers the vast majority of any products you may sell. Simple products are shipped and have no options. For example, a book.
ku_IQ: <b>سادە –</b> ئەمە زۆرینەی ئەو بەرهەمانەیە کە دەیفرۆشیت. بەرهەمە سادەکان هیچ هەڵبژاردەیەکیان نییە. بۆ نممونە، کتێبێک.

en: <b>To</b>: %s
ku_IQ: <b>بۆ</b>: %s

en: <b>Variable –</b> a product with variations, each of which may have a different SKU, price, stock option, etc. For example, a t-shirt available in different colors and/or sizes.
ku_IQ: <b>گۆڕاو –</b> بەرهەمێک لەگەڵ گۆڕانکارییەکان، هەر دانەیەکیان دەکرێت (SKU)یەکی جیاواز، نرخ، هەڵبژاردەی کۆگای جیاوازی هەبێت. بۆ نموونە، بلوسێک دەکرێت ڕەنگ و قەبارەی جیاوازی هەبێت.

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
ku_IQ[0]: <strong>%s داواکاری</strong> چاوەڕوانی جێبەجێکردن
ku_IQ[1]: <strong>%s داواکاری</strong> چاوەڕوانی جێبەجێکردن

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
ku_IQ[0]: <strong>%s داواکاری</strong> ڕاگیراو
ku_IQ[1]: <strong>%s داواکاری</strong> ڕاگیراو

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
ku_IQ[0]: <strong>%s بەرهەم</strong> بڕەکەی کەمە لە کۆگا
ku_IQ[1]: <strong>%s بەرهەم</strong> بڕەکانیان کەمە لە کۆگا

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
ku_IQ[0]: <strong>%s بەرهەم</strong> بەردەست نییە لە کۆگا
ku_IQ[1]: <strong>%s بەرهەم</strong> بەردەست نیین لە کۆگا

en: <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due action</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a> | <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due actions</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a>
ku_IQ[0]: <strong>دانەری کاتی کردار:</strong> %1$d <a href="%2$s">کرداری ئەنجام نەدراو</a> دۆزرایەوە، ڕەنگە هەڵەیەک بوونی هەبێت. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">بەڵگەنامەکان بخوێنەرەوە &raquo;</a>
ku_IQ[1]: <strong>دانەری کاتی کردار:</strong> %1$d <a href="%2$s">کرداری ئەنجام نەدراو</a> دۆزرایەوە، ڕەنگە هەڵەیەک بوونی هەبێت. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">بەڵگەنامەکان بخوێنەرەوە &raquo;</a>

en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with WooCommerce %s. Please update them or confirm compatibility before updating WooCommerce, or you may experience issues:
ku_IQ: <strong>ئاگاداربە!</strong> ئەو وەشانانەی پێوەکراوەکانی خوارەوە کە بەکاریاندەهێنیت، لەگەڵ (WooCommerce) %s تاقینەکراونەتەوە. تکایە پێش بەڕۆژکردنەوەی (WooCommerce)، بەڕۆژیان بکەرەوە یان گونجانیان پشتڕاست بکەرەوە، ئەگەرنا لەوانەیە تووشی کێشە ببیت:

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
ku_IQ: <strong> به‌خێربێن بۆ ووکامرس</strong> &#8211; تۆ&lsquo; تاڕاده‌یه‌ك ئاماده‌ی بۆ ئه‌وه‌ی فرۆشتنی خۆت ده‌ست پێ بكه‌ی:)

en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. Suggestions to fix this:
ku_IQ: <strong>ڕووکارەکەت (%s) ڕوونووسی بەسەرچووی هەندێک پەڕگەی داڕێژەی (WooCommerce)ی تێدایە.</strong> لەوانەیە ئەم پەڕگانە پێویستیان بە بەڕۆژکردنەوە بێت بۆ دڵنیابوونەوە لە گونجانیان لەگەڵ وەشانی ئێستای (WooCommerce). پێشنیارەکان بۆ چاککردنی ئەمە:

en: <strong>You’re editing details specific to this variation.</strong> Some information, like description and images, will be inherited from the main product, <noticeLink><parentProductName/></noticeLink>.
ku_IQ: <strong>تۆ وردەکارییەکانی تایبەت بەم گۆڕانکارییە دەستکاری دەکەیت.</strong> هەندێک زانیاریی وەکو وەسف، وێنەکان لە بەرهەمە سەرەکییەکەوە دەهێنرێن، <noticeLink><parentProductName/></noticeLink>.

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
ku_IQ: كۆدی وڵاتان دووژماره‌ی وه‌كو  ئه‌مریكا. بۆ ڕه‌زامه‌ندی بۆ هه‌مووی، به‌ بۆشی جێی بهێڵه‌.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
ku_IQ: كۆدی2 ژماره‌یی پارێزگا، " KH ". بۆچالاكردنی هه‌موو، به‌ بۆشی جیی بهێڵه‌.

en: A <a href="%s">notification</a> for the same product and customer already exists in your database.
ku_IQ: <a href="%s">ئاگادارکەرەوەیەک</a> بۆ هەمان بەرهەم و کڕیار پێشتر لە بنکەدراوەکەتدا هەیە.

en: A European payments solution that allows you to accept payments in over 25 countries and multiple currencies.
ku_IQ: چارەسەرێکی پارەدانی ئەوروپی کە ڕێگەت پێدەدات لە زیاتر لە 25 وڵات و بە چەندین دراوی جیاواز پارە وەربگریت.

en: A URL to redirect the customer after checkout. This could be, for example, a link to the payment processors website.
ku_IQ: ناونیشانێک بۆ ئاڕاستەکردنەوەی کڕیار دوای پارەدان. ئەمە دەکرێت، بۆ نموونە، بەستەرێک بێت بۆ ماڵپەڕی جێبەجێکارانی پارەدان.

en: A cloud of your most used product tags.
ku_IQ: هەورێکی زۆرترین بەکارهاتووی تاگەکانی بەرهەمت.

en: A collection of email content layouts.
ku_IQ: کۆمەڵێک گەڵاڵەبەندیی ناوەڕۆکی پۆستی ئەلیکترۆنی.

en: A description of the purpose of the email template.
ku_IQ: وەسفی مەبەستی داڕێژەی پۆستی ئەلیکترۆنییەکە.

en: A font face with slug "%s" already exists.
ku_IQ: ڕوویەکی جۆرەپیت بە سڵەگی "%s"بوونی هەیە.

en: A font family with slug "%s" already exists.
ku_IQ: خێزانی جۆرەپیتێک بە سڵەگی "%s" بوونی هەیە.

en: A friendly name for the webhook.
ku_IQ: ناوێکی ئاسان بۆ وێبهووکەکە.

en: A friendly summary of the response including the HTTP response code, message, and body.
ku_IQ: کورتەیەکی ئاسانی وەڵامەکە کە کۆدی وەڵامی (HTTP)، پەیام، و ناوەڕۆک لەخۆدەگرێت.

en: A full checkout experience embedded on your site that includes all popular payment methods (Pay Now, Pay Later, Financing, Installments).
ku_IQ: ئەزموونێکی تەواوی پارەدان کە لە ماڵپەڕەکەتدا جێگیر کراوە و هەموو شێوازە باوەکانی پارەدان لەخۆدەگرێت (ئێستا پارە بدە، دواتر پارە بدە، دارایی، قیست).

en: A fully embedded checkout, with all popular payment methods, for more sales and less abandoned shopping carts.
ku_IQ: پارەدانێکی تەواو یەکخراو، لەگەڵ هەموو شێوازە باوەکانی پارەدان، بۆ فرۆشتنی زیاتر و سەبەتەی کڕینی جێهێڵدراوی کەمتر.

en: A general template for emails.
ku_IQ: داڕێژەیەکی گشتی بۆ پۆستە ئەلیکترۆنییەکان.

en: A human readable description for the setting used in interfaces.
ku_IQ: توانای خوێندنەوە لە شرۆڤە بۆ مرۆڤ لە رێکخستنەکانی ڕووکار

en: A human readable label for the setting used in interfaces.
ku_IQ: توانای خوێندنەوە لە لەیبڵ(ێیناس) بۆ مرۆڤ لە رێکخستنەکانی ڕووکار

en: A human-readable description of the resource.
ku_IQ: وەسفێکی ئاسان بۆ خوێندنەوە بۆ سەرچاوەکە.

en: A link to a product category.
ku_IQ: بەستەرێک بۆ هاوپۆلی بەرهەم.

en: A link to a product form.
ku_IQ: بەستەرێک بۆ فۆڕمی بەرهەمێک.

en: A link to a product sold on a different website, e.g. brand collab.
ku_IQ: بەستەرێک بۆ بەرهەمێک کە لە ماڵپەڕێکی تردا دەفرۆشرێت، بۆ نموونە هاوکاریی نیشانەی بازرگانی.

en: A link to a product tag.
ku_IQ: بەستەرێک بۆ تاگی بەرهەم.

en: A link to a product.
ku_IQ: بەستەرێک بۆ بەرهەم.

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
ku_IQ: بەستەرێکت بۆ دانانی تێپەڕەوشەی نوێ بەدەست دەگات بۆ ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییەکەت.

en: A list of line items (products) within this order.
ku_IQ: لیستێکی بڕگەکانی داواکاری (بەرهەمەکان) لەناو ئەم داواکارییەدا.

en: A list of plugins to install
ku_IQ: لیستێک لە پێوەکراوەکان بۆ دامەزراندن

en: A list of stats to query must be provided.
ku_IQ: دەبێت لیستێک لە ئامارەکان بۆ پرس دابین بکرێت.

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
ku_IQ: لیستێك له‌وشه‌ كانی ده‌سته‌به‌ندی كراوده‌توانی له‌ باره‌ی خاسیه‌تی داواكار/كاڵا ئیش پێبكرێت.

en: A list of taxonomy terms used for product visibility.
ku_IQ: پێرستی مەرجەکانی هاوپۆڵکراوە لە دیتنی کالاکان

en: A list of your store's products.
ku_IQ: لیستەیەک لە بەرهەمەکانی فرۆشگاکەت.

en: A list of your store's top-rated products.
ku_IQ: لیستێکی بەرهەمە خاوەن بەرزترین هەڵسەنگاندنەکانی فرۆشگاکەت.

en: A list or dropdown of product categories.
ku_IQ: لیستی لەبەشەکانی کاڵا

en: A live rate is the exact cost to ship an order, quoted directly from the shipping carrier.
ku_IQ: ڕێژەی ڕاستەوخۆ نرخی تەواوە بۆ بارکردنی داواکارێک، ڕاستەوخۆ لە گه‌یاندنی بارهەڵگرەوە وەرگیراوە.

en: A map of provider ID to integer values representing the sort order.
ku_IQ: نەخشەیەک لە ناسنامەی دابینکەر بۆ بەها ژمارە تەواوەکان کە نوێنەرایەتی ڕیزبەندیی پۆلێن دەکەن.

en: A message indicating that the action completed successfully.
ku_IQ: پەیامێک کە سەرکەوتنی کردارەکە پیشان دەدات.

en: A minimum order amount
ku_IQ: کەمترین بڕی داواکاری

en: A minimum order amount AND a coupon
ku_IQ: كه‌مترین ریژه‌ی كرین یان كۆبۆن

en: A minimum order amount AND coupon
ku_IQ: کەمترین بڕی داواکاری و کۆبۆن

en: A minimum order amount OR a coupon
ku_IQ: كه‌مترین ریژه‌ی كرین یان كۆبۆن

en: A minimum order amount OR coupon
ku_IQ: کەمترین بڕی داواکاری یان کۆبۆن

en: A new queue has begun processing. <a href="%s">View actions in-progress &raquo;</a>
ku_IQ: ڕیزێکی نوێ دەستیکرد بە جێبەجێکردن. <a href="%s">بینینی کردارەکان لە کاتی جێبەجێکردن &raquo;</a>

en: A note has been added to your order
ku_IQ: تێبینییەک زیادکرا بۆ داواکارییەکەت

en: A note has been added to your order from {site_title}
ku_IQ: تێبینییەک بۆ داواکارییەکەت زیاد کراوە لە {site_title}

en: A partial IP address can be passed and matching results will be returned.
ku_IQ: دەتوانرێت ناونیشانێکی IPی بەشەکی تێپەڕێنرێت و ئەنجامە هاوتاکان دەگەڕێنرێنەوە.

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
ku_IQ: پۆستێکی ئەلیکترۆنیی ڕێکخستنەوەی تێپەڕەوشە نێردراوە بۆ ئەو ناونیشانەی پۆستە ئەلیکترۆنییەی کە بۆ هەژمارەکەت تۆمارکراوە، بەڵام لەوانەیە چەند خولەکێکی بوێت تا لەناو سندووقی نامەکانتدا دەربکەوێت. تکایە لانی کەم 10 خولەک چاوەڕێ بکە پێش هەوڵدان بۆ ڕێکخستنەوەیەکی تر.

en: A payment provider in the context of the main Payments Settings page list.
ku_IQ: دابینکەرێکی پارەدان لە پێکهاتی لیستی پەڕەی سەرەکیی ڕێکخستنەکانی پارەداندا.

en: A product must be associated with this brand for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products with these brands will be discounted.
ku_IQ: دەبێت بەرهەمێک پەیوەست بێت بەم نیشانە بازرگانییەوە بۆ ئەوەی کۆبۆنەکە بە کارایی بمێنێتەوە، یان، بۆ «داشکاندنەکانی بەرهەم»، ئەو بەرهەمانەی ئەم نیشانە بازرگانییانەیان هەیە داشکاندنیان بۆ دەکرێت.

en: A product with this ID already exists.
ku_IQ: بەرهەمێک بەم ناسنامەیەوە پێشتر بوونی هەیە.

en: A product with this SKU already exists.
ku_IQ: بەرهەمێک بەم (SKU)ـەوە پێشتر بوونی هەیە.

en: A search form for your store.
ku_IQ: فۆڕمێکی گەڕان بۆ فرۆشگاکەت.

en: A set of products that go well together, e.g. camera kit.
ku_IQ: کۆمەڵێک بەرهەم کە پێکەوە دەگونجێن، بۆ نموونە کەرەستەی کامێرا.

en: A shipment from {site_title} order {order_number} has been cancelled
ku_IQ: گەیاندنێک لە داواکاریی ژمارە {order_number}ـی {site_title} هەڵوەشایەوە

en: A shipment from {site_title} order {order_number} has been updated
ku_IQ: گەیاندنێک لە داواکاریی ژمارە {order_number}ـی {site_title} بەڕۆژکرایەوە

en: A shipping zone consists of the region(s) you'd like to ship to and the shipping method(s) offered. A shopper can only be matched to one zone, and we'll use their shipping address to show them the methods available in their area.
ku_IQ: ناوچەی گەیاندن پێکدێت لە هەرێمەکان کە دەتەوێت گەیاندنی بۆ بکەیت و شێوازی گەیاندنە پێشکەشکراوەکان. کڕیار تەنیا دەکرێت هاوتا بکرێت لەگەڵ یەک ناوچە، هەروەها ئێمە ناونیشانی گەیاندنەکەی بەکاردەهێنین بۆ ئەوەی شێوازی گەیاندنی بەردەستی تایبەت بە ناوچەکەی خۆی پیشان بدەین.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods and rates apply.
ku_IQ: ناوچەی بارکردن ناوچەی جوگرافیە کە کۆمەڵێک شێوازی بارکردن و ڕێژەی دیاریکراو جێبەجێ دەکات.

en: A simple offline gateway that lets you accept BACS payment.
ku_IQ: دەرەڕێیەکی سادەی دەرهێڵ کە ڕێگەت پێ دەدات پارەدانی (BACS) قبووڵ بکەیت.

en: A simple offline gateway that lets you accept a check as method of payment.
ku_IQ: دەرەڕێیەکی سادەی دەرهێڵ کە ڕێگەت پێ دەدات چەک (بانك) وەکو شێوازێکی پارەدان قبووڵ بکەیت.

en: A simple offline gateway that lets you accept cash on delivery.
ku_IQ: دەرەڕێیەکی سادەی دەرهێڵ کە ڕێگەت پێ دەدات پارەی کاش قبووڵ بکەیت کاتی گەیشتی داواکارییەکان.

en: A single physical or virtual product, e.g. a t-shirt or an eBook.
ku_IQ: یەک بەرهەمی بەرجەستە یان گریمانەیی، بۆ نموونە تیشێرتێک یان کتێبێکی ئەلیکترۆنی.

en: A subject for provided email type after filters are applied and placeholders replaced.
ku_IQ: ناونیشانێک بۆ جۆری پۆستە ئەلیکترۆنییە دابینکراوەکە دوای جێبەجێکردنی پاڵاوتنەکان و گۆڕینی شوێنگرەوەکان.

en: A suggestion category.
ku_IQ: هاوپۆلێکی پێشنیار.

en: A suggestion with full details.
ku_IQ: پێشنیارێک بە وردەکاریی تەواوەوە.

en: A test account is already set up.
ku_IQ: هەژمارێکی تاقیکاری پێشوەختە دامەزراوە.

en: A unique ID string for the email template.
ku_IQ: زنجیرەنووسەی ناسنامەی بێهاوتا بۆ داڕێژەی پۆستی ئەلیکترۆنییەکە.

en: A unique identifier for the setting.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا بۆ ڕێکخستنەکە.

en: A unique identifier for the tool.
ku_IQ: ناسێنەرێکی بێهاوتا بۆ ئامرازەکە.

en: A unique identifier that can be used to link settings together.
ku_IQ: ناسێنەرێکی بێهاوتا کە دەکرێت بەکاربهێنرێت بۆ بەستنەوەی ڕێکخستنەکان بەیەکترەوە.

en: A valid email address is required
ku_IQ: ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییەکی دروست پێویستە

en: A valid event name must be specified.
ku_IQ: ناوێکی دروستی بۆنە دەبێت دیاریبکرێت.

en: A valid free shipping coupon
ku_IQ: کۆپۆن گواستنه‌وه‌وگه‌یاندنی به‌لاش

en: A valid prop name must be specified
ku_IQ: ناوێکی دروستی کەلوپەل دەبێت دیاریبکرێت

en: A zip file of the theme to be uploaded.
ku_IQ: پەڕگەیەکی (zip)ی ڕووکارەکە کە دەبێت باربکرێت.

en: A ‘brewtiful’ experience :-)
ku_IQ: ئەزموونێکی شاهانە :-)

en: AI-accessible WooCommerce operations via MCP
ku_IQ: کردارەکانی (WooCommerce)ـی دەستپێگەیشتوو بە ژیریی دەستکرد لەرێگەی (MCP)ـەوە

en: AND
ku_IQ: وە

en: AOV
ku_IQ: تێکڕای بەهای داواکاری

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
ku_IQ: کلیلی (API) بەسەرکەوتوویی بەدیهێنرا. دڵنیابە لەوەی ئێستا کلیلە نوێیەکانت ڕوونووس دەکەیت چونکە کلیلی نهێنی دەشاردرێتەوە کاتێک ئەم پەڕەیە جێدەهێڵیت.

en: API Key updated successfully.
ku_IQ: كلیلیAPI به‌ سه‌ركه‌وتوی نوێ كرایه‌وه‌

en: API Version
ku_IQ: وەشانی (API)

en: API docs
ku_IQ: بەڵگەکانی API

en: API key
ku_IQ: کلیلی (API)

en: API keys open up access to potentially sensitive information. Only share them with organizations you trust.
ku_IQ: کلیلەکانی (API) دەستپێگەیشتن بۆ زانیاریی هەستیاری شاراوە دەکەنەوە. تەنیا لەگەڵ ئەو ڕێکخراوانە هاوبەشیان بکە کە متمانەت پێیانە.

en: API path.
ku_IQ: ڕێچکەی (API).

en: API response is missing required elements, or they are in the wrong form.
ku_IQ: وەڵامی API توخمە داواکراوەکانی تێدا نییە، یان بە شێوەیەکی هەڵەن.

en: ASC
ku_IQ: پانی

en: Abort
ku_IQ: كۆتاییپێهێنان

en: About
ku_IQ: دوبارە

en: About Action Scheduler %s
ku_IQ: دەربارەی (Action Scheduler) %s

en: About WooCommerce
ku_IQ: دەربارەی (WooCommerce)

en: Accent
ku_IQ: سەرەکی

en: Accept COD if the order is virtual
ku_IQ: پەسەندکردنی پارەدان لە کاتی گەیاندن ئەگەر داواکارییەکە گریمانەیییە

en: Accept Cards, Apple Pay, Google Pay, Bizum, PayPal, and many more payment methods in your store.
ku_IQ: لە فرۆشگاکەتدا کارتەکان، Apple Pay، Google Pay، Bizum، PayPal، و چەندین شێوازی پارەدانی تر وەربگرە.

en: Accept Direct Debit, ACH Pull, and open banking payments.
ku_IQ: وەرگرتنی دێبتی ڕاستەوخۆ، ڕاکێشانی ACH، و پارەدانەکانی بانکی کراوە.

en: Accept all popular payment methods for Finnish B2C and B2B customers
ku_IQ: هەموو شێوازە باوەکانی پارەدان بۆ کڕیارە فینلەندییەکانی B2C و B2B وەربگرە.

en: Accept credit and debit cards on your WooCommerce store with advanced features like partial refunds, full/partial captures, and 3D Secure security.
ku_IQ: کارتی کرێدت و دێبت لە فرۆشگای (WooCommerce)ـەکەت وەربگرە، لەگەڵ تایبەتمەندی پێشکەوتوو وەک گەڕاندنەوەی بەشێکی پارە، گرتنی تەواو/بەشەکی، و پاراستنی (3D Secure).

en: Accept credit cards and other popular payment methods with %1$sWooPayments%2$s
ku_IQ: کرێدت کارد و زۆرینەی شێوازەکانی تری پارەدان قبووڵ بکە لە ڕێگەی %1$sWooPayments%2$s

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay.
ku_IQ: کرێدت و دێبت کارد بە زیاتر لە 135 دراو پەسەندبکە، هەروەها ڕێگای تر وەکو (Alipay)، هەموو ئەمانە لەگەڵ (Apple Pay).

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
ku_IQ: کارتی دێبت و کرێدت بە +135 دراو، شێوازی وەک (Alipay)، و پارەدانی یەک-دەستلێدان بە (Apple Pay) وەربگرە. <a href="%s" target="_blank">زیاتر بزانە</a>.

en: Accept for virtual orders
ku_IQ: پەسەندکردن بۆ داواکارییە گریمانەییەکان

en: Accept payments offline using multiple different methods. These can also be used to test purchases.
ku_IQ: بەشێوەی دەرهێڵ پارە وەربگرە بە بەکارهێنانی چەندین شێوازی جیاواز. ئەمانە دەتوانرێن بۆ تاقیکردنەوەی کڕینەکانیش بەکاربهێنرێن.

en: Accept payments on your WooCommerce store securely.
ku_IQ: پارەدانەکان لە فرۆشگای (WooCommerce)کەتدا بە شێوەیەکی پارێزراو وەربگرە.

en: Accept payments via PayPal using account balance or credit card.
ku_IQ: پارە لە ڕێگەی (PayPal)ـەوە وەربگرە بە بەکارهێنانی باڵانسی هەژمار یان کارتی کرێدت.

en: Accept payments with Woo
ku_IQ: پارەدان لەگەڵ (Woo)

en: Access competitive shipping prices
ku_IQ: دەستگەیشتن بە گونجاوترین نرخەکانی گەیاندن

en: Access denied
ku_IQ: توانایی دەستپێگەیشتن نییە

en: Access discounted shipping rates with USPS, UPS, and DHL.
ku_IQ: بەدەستهێنانی نرخی گەیاندنی داشکێندراو لەگەڵ USPS، UPS، و DHL.

en: Access expires
ku_IQ: دەستپێگەیشتن بەسەردەچێت

en: Access granted
ku_IQ: دەستپێگەیشتن کرایەوە

en: Access restriction
ku_IQ: سنووردارکردنی دەستپێگەیشتن

en: Access to Purchased Downloads
ku_IQ: دەستگەیشتن بە داگرتنە کڕدراوەکان

en: Account Type
ku_IQ: جۆری هەژمار

en: Account and Privacy
ku_IQ: هەژمار و تایبەتێتی

en: Account creation
ku_IQ: دروستکردنی هەژمار

en: Account creation options
ku_IQ: بژاردەکانی دروستکردنی هەژمار

en: Account details
ku_IQ: وردەکارییەکانی هەژمار

en: Account details changed successfully.
ku_IQ: زانیاری حیسابی هه‌ژماری به‌ سه‌ركه‌وتوی گۆرا.

en: Account details:
ku_IQ: وردەکارییەکانی هەژمار:

en: Account endpoints
ku_IQ: کۆتاخاڵەکانی هەژمار

en: Account erasure requests
ku_IQ: داواکارییەکانی سڕینەوەی هەژمار

en: Account name
ku_IQ: ناوی هەژمار

en: Account number
ku_IQ: ژمارەی هەژمار

en: Account pages
ku_IQ: پەڕەکانی هەژمار

en: Account username
ku_IQ: هه‌ژمار

en: Accounts
ku_IQ: هەژمارەکان

en: Accounts &amp; Privacy
ku_IQ: هەژمارەکان و تایبەتێتی

en: Action
ku_IQ: کردار

en: Action Group
ku_IQ: گرووپی کردار

en: Action Scheduler
ku_IQ: کات دانەری کردار

en: Action Scheduler has migrated data to custom tables; however, orphaned log entries exist in the WordPress Comments table. %1$s <a href="%2$s">Learn more &raquo;</a>
ku_IQ: (Action Scheduler) دراوەی بۆ خشتە دەستکردەکان کۆچپێکردووە؛ بەڵام، تۆماری ڕووداوتۆمارگەریی بێ باوان لە خشتەی لێدوانەکانی وۆردپرێسدا بوونیان هەیە. %1$s <a href="%2$s">زیاتر بزانە »</a>

en: Action Scheduler is a scalable, traceable job queue for background processing large sets of actions. Action Scheduler works by triggering an action hook to run at some time in the future. Scheduled actions can also be scheduled to run on a recurring schedule.
ku_IQ: (Action Scheduler) ڕیزێکی کاری فراوانکراو و شوێنکەوتووە بۆ جێبەجێکردنی پاشبنەمای کۆمەڵە گەورەکانی کردار. (Action Scheduler) کاردەکات بە کارپێکردنی قولاپی کردارێک بۆ جێبەجێکردن لە کاتێکی داهاتوودا. کردارە کات بۆ دانراوەکان هەروەها دەتوانرێت کاتیان بۆ دابنرێت بۆ جێبەجێکردن لەسەر خشتەیەکی دووبارەبووەوە.

en: Action Scheduler is currently being loaded from the following location. This can be useful when debugging, or if requested by the support team.
ku_IQ: کات دانەری کردار لە ئێستادا لەم شوێنەی خوارەوە بار دەکرێت. ئەمە دەتوانێت بەسوود بێت لە کاتی هەڵەدۆزیندا، یان ئەگەر لەلایەن تیمی پشتیوانییەوە داوا کرا.

en: Action Scheduler migration in progress. The list of scheduled actions may be incomplete.
ku_IQ: کۆچپێکردنی (Action Scheduler) لە پرۆسەدایە. لیستی کردارە کات بۆ دانراوەکان لەوانەیە ناتەواو بێت.

en: Action Scheduler package
ku_IQ: پاکێجی (Action Scheduler)

en: Action Scheduler package running on your site.
ku_IQ: پاکێجی (Action Scheduler) لەسەر ماڵپەڕەکەت کاردەکات.

en: Action Scheduler was unable to delete action %1$d. Reason: %2$s
ku_IQ: کات دانەری کردار نەیتوانی کرداری %1$d بسڕێتەوە. هۆکار: %2$s

en: Action Status
ku_IQ: دۆخی کردار

en: Action [%1$s] has an invalid schedule: %2$s
ku_IQ: کرداری [%1$s] کاتێکی نادروستی بۆ دانراوە: %2$s

en: Action [%1$s] has invalid arguments. It cannot be JSON decoded to an array. $args = %2$s
ku_IQ: کرداری [%1$s] ئارگومێنتی نادروستی هەیە. ناتوانرێت بە JSON کۆدهەڵوەشاندنەوەی بۆ بکرێت بۆ ڕیزەکێک. $args = %2$s

en: Action event
ku_IQ: ڕووداوی کردار

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
ku_IQ: كردارینا سه‌ركه‌وتو، تكایه‌ په‌ره‌ دوباره‌ ریفرێش بكه‌وه‌

en: Action needed
ku_IQ: کرداری پێویست

en: Action statuses are Pending, Complete, Canceled, Failed
ku_IQ: دۆخە کردارییەکان بریتیین لە چاوەڕوانی، جێبەجێکرا، ڕەتکرایەوە، شکستی هێنا

en: Action that should be completed to connect Jetpack.
ku_IQ: ئەو کردارەی دەبێت تەواوبکرێت پێش پەیوەستکردنی (Jetpack).

en: Action to authorize the WPCOM connection.
ku_IQ: کردار بۆ ڕێگەپێدان بە پەیوەندیی WPCOM.

en: Action to check the step status.
ku_IQ: کردار بۆ پشکنینی دۆخی هەنگاوەکە.

en: Action to clean the step progress.
ku_IQ: کردار بۆ پاککردنەوەی پێشکەوتنی هەنگاوەکە.

en: Action to create or resume an embedded KYC session.
ku_IQ: کردار بۆ دروستکردن یان دەستپێکردنەوەی دانیشتنی (KYC)ی تێخراو.

en: Action to disable the test account currently in use
ku_IQ: کردار بۆ ناچالاککردنی هەژماری تاقیکاری کە ئێستا بەکاردێت.

en: Action to finish an embedded KYC session.
ku_IQ: کردار بۆ کۆتاییهێنان بە دانیشتنی (KYC)ی تێخراو.

en: Action to initialize a test account.
ku_IQ: کردار بۆ دەستپێکردنی هەژمارێکی تاقیکاری.

en: Action to reset the onboarding process, either partially, for a certain step, or fully.
ku_IQ: کردار بۆ ڕێکخستنەوەی پرۆسەی دەستپێکردن، یان بەشەکی بۆ هەنگاوێکی دیاریکراو، یان بە تەواوی.

en: Action to save step information in the database.
ku_IQ: کردار بۆ پاشەکەوتکردنی زانیارییەکانی هەنگاو لە بنکەدراوەکەدا.

en: Action to signal the step completion.
ku_IQ: کردار بۆ ئاماژەدان بە تەواوبوونی هەنگاوەکە.

en: Action to signal the step start.
ku_IQ: کردار بۆ ئاماژەدان بە دەستپێکی هەنگاوەکە.

en: Action to use as a fallback when dealing with errors with the embedded KYC.
ku_IQ: کردارێک وەک جێگرەوە لە کاتی ڕووبەڕووبوونەوەی هەڵەکانی (KYC)ی تێخراو.

en: ActionScheduler_Action::$args too long. To ensure the args column can be indexed, action args should not be more than %d characters when encoded as JSON.
ku_IQ: ActionScheduler_Action::$args زۆر درێژە. بۆ دڵنیابوونەوە لەوەی ستوونی args دەتوانرێت نوانە بکرێت، argsـەکانی کردار نابێت لە %d نووسە زیاتر بن کاتێک وەک (JSON) نهێنبەندی دەکرێن.

en: Actionable order statuses
ku_IQ: دۆخەکانی داواکاریی شیاوی کردار

en: Actions
ku_IQ: فەرمانەکان

en: Activate
ku_IQ: چالاکكردن

en: Activate BNPL instantly on WooPayments
ku_IQ: (BNPL) دەستبەجێ لەسەر (WooPayments) چالاک بکە

en: Activate usage tracking
ku_IQ: چالاککردنی شوێنکەوتنی بەکارهێنان

en: Active
ku_IQ: چالاک

en: Active Product Filters
ku_IQ: پاڵاوتنە چالاکەکانی بەرهەم

en: Active filters
ku_IQ: پاڵاوتنە چالاکەکان

en: Active plugins
ku_IQ: پێوەکراوە چالاکەکان

en: Active plugins.
ku_IQ: زیادکراوە چالاکەکان.

en: Activity log for the action.
ku_IQ: ڕووداوتۆمارگەریی چالاکیی بۆ کردارەکە.

en: Add
ku_IQ: زیادکردن

en: Add "Reply-to" email
ku_IQ: زیادکردنی پۆستی ئەلیکترۆنیی "وەڵامدانەوە-بۆ"

en: Add %s
ku_IQ: %s زیاد بکە

en: Add Custom Field
ku_IQ: زیادکردنی خشتەی دەستکرد

en: Add Email
ku_IQ: زیادکردنی پۆستی ئەلیکترۆنی

en: Add File
ku_IQ: زیادکردنی پەرگە

en: Add New
ku_IQ: زیادکردن

en: Add New Approved Directory
ku_IQ: زیادکردنی بوخچەی پەسەندکراوی نوێ

en: Add New Brand
ku_IQ: زیادکردنی نیشانەی بازرگانیی نوێ

en: Add New Custom Field:
ku_IQ: خانەیەکی دەستکردی نوێ زیادبکە:

en: Add New Scheduled Action
ku_IQ: زیادکردنی کرداری نوێی کات بۆ دانراو

en: Add Notification
ku_IQ: زیادکردنی ئاگادارکەرەوە

en: Add a link and choose a label for the button linked to a product sold elsewhere.
ku_IQ: بەستەرێک زیادبکە و نیشانەیەک هەڵبژێرە بۆ دوگمەکە کە دەبەسترێتەوە بەو بەرهەمەی لە شوێنێکی تر دەفرۆشرێت.

en: Add a meaningful description, including a note of the person, company or app you are sharing the key with.
ku_IQ: وەسفێکی واتادار زیاد بکە، بە تێبینییەکەوە دەربارەی ئەو کەس، کۆمپانیا یان بەرنامەیەی کە کلیلەکەی لەگەڵ هاوبەش دەکەیت.

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
ku_IQ: تێبینییەک زیادبکە بۆ زانیاریی زیاتری خۆت، یان تێبینییەک زیادبکە بۆ کڕیار (کڕیار ئاگادار دەکرێتەوە).

en: Add a review
ku_IQ: بۆچوونێک بنوسە

en: Add a touch of charm and coziness this holiday season with a wide selection of hand-picked decorations — from minimalist vases to designer furniture.
ku_IQ: ئەم وەرزی پشووە، دەستلێدانێکی دڵفڕێن و ئاسوودەبەخش زیاد بکە بە کۆمەڵەیەکی فراوان لە دیکۆری بە دەست هەڵبژێردراو — لە گوڵدانی سادەوە تا مۆبیلیاتی دیزاینکراو.

en: Add additional piece of info about each category to the report.
ku_IQ: زانیارییەکی زیاتر زیادبکە دەربارەی هەر هاوپۆلێک بۆ ڕاپۆرتەکە.

en: Add additional piece of info about each coupon to the report.
ku_IQ: زیادکردنی زانیاریی زیاتر دەربارەی هەر کۆبۆنێک بۆ ڕاپۆرتەکە.

en: Add additional piece of info about each product to the report.
ku_IQ: پارچەیەکی زیاتری زانیاریی دەربارەی هەر بەرهەمێک بۆ ڕاپۆرتەکە زیاد بکە.

en: Add additional piece of info about each variation to the report.
ku_IQ: زانیارییەکی زیاتر زیادبکە دەربارەی هەر گۆڕانکارییەک بۆ ڕاپۆرتەکە.

en: Add and manage attributes used for product options, such as size and color.
ku_IQ: تایبەتمەندیی هەڵبژاردەکانی بەرهەم زیادبکە و بەڕێوەببە، وەکو ڕەنگ و قەبارە.

en: Add any files you'd like to make available for the customer to download after purchasing, such as instructions or warranty info.
ku_IQ: هەر پەڕگەیەک کە دەتەوێت زیادی بکە بۆ داگرتن تا کڕیارەکانت بتوانن دایبگرن دوای کڕین، بۆ نموونە ڕێنماییەکان یان زانیارییەکانی گرەنتی.

en: Add any files you'd like to make available for the customer to download after purchasing, such as instructions or warranty info. Store-wide updates can be managed in your %1$sproduct settings%2$s.
ku_IQ: هەر پەڕگەیەک کە دەتەوێت زیادی بکە بۆ ئەوەی بەردەست بێت بۆ کڕیار بۆ دابەزاندن دوای کڕین، وەک ڕێنمایی یان زانیاریی گەرەنتی. بەڕۆژکردنەوەکانی سەرتاسەری فرۆشگا دەتوانرێت لە %1$sڕێکخستنەکانی بەرهەم%2$sی تۆدا بەڕێوەببرێت.

en: Add as many zones as you need &ndash; customers will only see the methods available for their address.
ku_IQ: زیادکردنی ئەو ناوچە زۆرانەی کە پێویستت پێیەتی - کڕیارەکان تەنها ئەو شێوازانە دەبینن کە بەردەستن بۆ ناونیشانەکەیان.

en: Add attribute
ku_IQ: زیادکردنی تایبەتمەندی

en: Add coupon
ku_IQ: زیادکردنی کۆبۆن

en: Add descriptive pieces of information that customers can use to search for this product on your store, such as “Material” or “Size”.
ku_IQ: زانیاریی بەسوود و گرنگ بنووسە تا کڕیارەکان بتوانن بەکاریبهێنن بۆ گەڕان بەدوای ئەم بەرهەمە لە فرۆشگاکەت، وەکو “کەرەستە“ یان “قەبارە“.

en: Add existing
ku_IQ: زیادکردن لە تۆمارکراوەکان

en: Add fee
ku_IQ: داخڵ كردنی كرێ

en: Add file
ku_IQ: زیادکردنی پەرگە

en: Add images to product gallery
ku_IQ: زیادکردنی وێنەکان بۆ پێشانگای بەرهەم

en: Add item(s)
ku_IQ: زیادکردنی بڕگە

en: Add key
ku_IQ: زیادكردنی كلیل

en: Add manually
ku_IQ: زیادکردنی دەستیی

en: Add new
ku_IQ: زیادکردنی نوێ

en: Add new %s
ku_IQ: زیادکردنی %s

en: Add new attribute
ku_IQ: زیادکردنی تایبەتمەندیی نوێ

en: Add new category
ku_IQ: زیادکردنی هاوپۆلی نوێ

en: Add new coupon
ku_IQ: زیادکردنی کۆبۆنی نوێ

en: Add new order
ku_IQ: داواکاریی نوێ زیاد بکە

en: Add new product
ku_IQ: زیادکردنی بەرهەمی نوێ

en: Add new product form
ku_IQ: زیادکردنی فۆڕمی بەرهەمی نوێ

en: Add new shipping class
ku_IQ: زیادکردنی پۆلی گەیاندن

en: Add new tag
ku_IQ: کردنەوەی تاگی نوێ

en: Add note
ku_IQ: زیادکردنی تێبینی

en: Add or remove tags
ku_IQ: زیادکردن یا سڕینەوەی تاگەکان.

en: Add order
ku_IQ: داواکاریی زیاد بکە

en: Add payment method
ku_IQ: شێوازی پارەدان زیاد بکە

en: Add price
ku_IQ: زیادکردنی نرخ

en: Add price to all variations that don't have a price
ku_IQ: زیادکردنی نرخ بۆ سەرجەم ئەو گۆڕانکارییانەی نرخیان نییە

en: Add prices
ku_IQ: زیادکردنی نرخەکان

en: Add product gallery images
ku_IQ: زیادکردنی وێنەکانی پێشانگەی بەرهەم

en: Add product(s)
ku_IQ: زیادکردنی بەرهەم

en: Add products
ku_IQ: زیادکردنی بەرهەمەکان

en: Add recommended marketing tools to reach new customers and grow your business
ku_IQ: ئەم ئامڕازە پێشنیارکراوانەی بازاڕدۆزیی زیادبکە تا کارەکەت گەورەبکەیت و بە کڕیاری زیاتری بناسێنیت

en: Add shipping
ku_IQ: زیادکردنی گەیاندن

en: Add shipping class
ku_IQ: زیادکردنی پۆلی گەیاندن

en: Add shipping class costs
ku_IQ: زیادکردنی تێچووەکانی پۆلی گەیاندن

en: Add shipping method
ku_IQ: زیادکردنی شێوازی گەیاندن

en: Add shipping methods &amp; zones
ku_IQ: ناوچە و شێوازەکانی گەیاندن زیادبکە

en: Add shipping zone
ku_IQ: زیادکردنی ناوچەی گەیاندن

en: Add some attributes in the <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">Attributes</a> tab to generate variations. Make sure to check the <b>Used for variations</b> box. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Learn more</a>
ku_IQ: هەندێک تایبەتمەندیی زیادبکە لە سەرخشتەی <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">تایبەتمەندییەکان</a> بۆ دروستکردنی گۆڕانکارییەکان. بەڵام دڵنیابەرەوە کە چوارگۆشەی <b>بەکاردێت بۆ گۆڕانکارییەکان</b> دیاریبکەیت. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">زیاتر بزانە</a>

en: Add store details
ku_IQ: زیادکردنی وردەکارییەکانی فرۆشگا

en: Add tax
ku_IQ: زیادكردنی مالیت

en: Add the amount it costs you to buy or make this product.
ku_IQ: ئەو بڕە زیاد بکە کە تێچووی کڕین یان دروستکردنی ئەم بەرهەمەیە.

en: Add the amount it costs you to buy or make this product. Leave blank to use the default value from "General".
ku_IQ: ئەو بڕە زیاد بکە کە تێچووی کڕین یان دروستکردنی ئەم بەرهەمەیە. بە بەتاڵی بەجێی بهێڵە بۆ بەکارهێنانی بەهای بنەڕەت لە "گشتی"یەوە.

en: Add the amount it costs you to buy or make this product. This will be applied as the default value for variations.
ku_IQ: ئەو بڕە زیاد بکە کە تێچووی کڕین یان دروستکردنی ئەم بەرهەمەیە. ئەمە وەک بەهای بنەڕەتی بۆ گۆڕانکارییەکان جێبەجێ دەکرێت.

en: Add the shipping methods you'd like to make available to customers in this zone.
ku_IQ: شێوازی گەیاندنەکان زیادبکە کە دەتەوێت بەردەستیان بخەیت بۆ کڕیارانی ئەم ناوچەیە.

en: Add to Cart + Options
ku_IQ: زیادکردن بۆ سەبەتە + هەڵبژاردەکان

en: Add to cart
ku_IQ: زیادکردن بۆ سەبەتە

en: Add to cart URL.
ku_IQ: زیادکردن بۆ ناونیشانی ئینتەرنێتیی سەبەتە.

en: Add to cart behaviour
ku_IQ: چۆنێتیی زیادکردن بۆ سەبەتە

en: Add to cart button parameters.
ku_IQ: دیاریکەرەکانی دوگمەی زیادکردن بۆ سەبەتە.

en: Add to cart description.
ku_IQ: وەسفی زیادکردن بۆ سەبەتە.

en: Add to cart details.
ku_IQ: وردەکارییەکانی زیادکردن بۆ سەبەتە.

en: Add to cart single text.
ku_IQ: دەقی تاکی زیادکردن بۆ سەبەتە.

en: Add to cart text.
ku_IQ: دەقی زیادکردن بۆ سەبەتە.

en: Add to cart: &ldquo;%s&rdquo;
ku_IQ: زیادکردن بۆ سەبەتە: &ldquo;%s&rdquo;

en: Add to gallery
ku_IQ: زیادکردنی گەلەری

en: Add to menu
ku_IQ: زیادکردن بە پێرست

en: Add webhook
ku_IQ: زیادکردنی (webhook)

en: Add your logo to each of your WooCommerce emails. If no logo is uploaded, your site title will be used instead.
ku_IQ: نیشانەی پێناسەکەت بۆ هەریەک لە پۆستە ئەلیکترۆنییەکانی (WooCommerce)ـەکەت زیاد بکە. ئەگەر هیچ نیشانەیەکی پێناس بارنەکرابێت، لەبری ئەوە ناونیشانی ماڵپەڕەکەت بەکاردەهێنرێت.

en: Add your products
ku_IQ: بەرهەمەکانت زیاد بکە

en: Add zone
ku_IQ: زیادکردنی ناوچە

en: Add&nbsp;meta
ku_IQ: زیادكردن&nbsp;ناساند

en: Added line items: %s
ku_IQ: بڕگەکانی دێڕ زیادکران: %s

en: Added to cart
ku_IQ: زیادکرا بۆ سەبەتە

en: Adding new attribute failed.
ku_IQ: زیادکردنی تایبەتمەندیی نوێ شکستی هێنا.

en: Additional content
ku_IQ: ناوەڕۆکی زیاتر

en: Additional context
ku_IQ: پێکهاتی زیاتر

en: Additional data to pass to the extension
ku_IQ: دراوەی زیاتر کە تێدەپەڕێت بۆ زیادکراوەکە

en: Additional fields related to the order.
ku_IQ: خانە زیادەکانی پەیوەست بە داواکارییەکە.

en: Additional fields to be persisted on the order.
ku_IQ: خانەی زیاتر کە دەبێت جەختیان لێبکرێتەوە لە داواکارییەکە.

en: Additional help text shown to the user about the setting.
ku_IQ: دەقی زیادە بۆ نیشاندانی یارمەتی ڕێکخستنەکان بە بەکارهێنەر.

en: Additional information
ku_IQ: زانیاریی زیاتر

en: Additional rates
ku_IQ: ڕێژە زیادەکان

en: Additional tax class "%1$s" couldn't be saved. %2$s.
ku_IQ: پۆلی باجی زیاتر "%1$s" نەتوانرا پاشەکەوت بکرێت. %2$s.

en: Additional tax classes
ku_IQ: پۆلی زیاتری باج

en: Address | Addresses
ku_IQ[0]: ناونیشان
ku_IQ[1]: ناونیشانەکان

en: Address (optional)
ku_IQ: ناونیشان (ئارەزوومەندانە)

en: Address Line 2
ku_IQ: دێڕی ناونیشان 2

en: Address autocomplete
ku_IQ: پڕکردنەوەی خۆکاری ناونیشان

en: Address changed successfully.
ku_IQ: ناونیشان بەسەرکەوتوویی گۆڕدرا.

en: Address line 1
ku_IQ: هێڵی ناونیشان 1

en: Address line 1.
ku_IQ: هێڵی ناونیشانی یه‌ک

en: Address line 2
ku_IQ: هێڵی ناونیشان 2

en: Address line 2.
ku_IQ: هێڵی ناونیشانی دوو

en: Address override
ku_IQ: لەسەرنووسینەوەی ناونیشان

en: Address:
ku_IQ: ناوونيشان:

en: Addresses
ku_IQ: ناونیشانەکان

en: Adds an option to the orders screen for removing personal data in bulk. Note that removing personal data cannot be undone.
ku_IQ: هەڵبژاردەیەک زیاد دەکات بۆ شاشەی داواکارییەکان بۆ سڕینەوەی دراوە تاکەکەسییەکان بە کۆ. ئاگاداربە سڕینەوەی دراوە تاکەکەسییەکان کاتێک ئەنجامدرا گەڕانەوەی نییە.

en: Adjusted stock: %s
ku_IQ: کۆگای ڕێکخراو: %s

en: Admin
ku_IQ: بەڕێوەبەر

en: Admin Order Note
ku_IQ: تێبینیی داواکاریی بەڕێوەبەر

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
ku_IQ: هاوپۆلەکان

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
ku_IQ: كۆبۆنه‌كان

[ctx: Admin menu name]
en: Home
ku_IQ: ماڵه‌وه‌

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
ku_IQ: داواکارییەکان

[ctx: Admin menu name]
en: Product Forms
ku_IQ: فۆڕمەکانی بەرهەم

[ctx: Admin menu name]
en: Products
ku_IQ: بەرهەمەکان

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
ku_IQ: کردارە کات بۆ دانراوەکان

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
ku_IQ: جۆری بار کردن

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
ku_IQ: تاگ

en: Advanced
ku_IQ: پێشکەوتوو

en: Advanced automated workflows and customs
ku_IQ: ڕەوتی کاری خۆکاری پێشکەوتوو و دەستکردەکان

en: Advanced options
ku_IQ: ئامرازه‌كانی پیشكه‌وتو

en: Affiliate product
ku_IQ: بەرهەمی هاوبەش

en: Affirm's tailored Buy Now Pay Later programs remove price as a barrier, turning browsers into buyers, increasing average order value, and expanding your customer base.
ku_IQ: پڕۆگرامەکانی "ئێستا بکڕە دواتر پارە بدە"ی تایبەتکراوی (Affirm) نرخ وەک بەربەستێک لادەبەن، گەڕۆکان دەکەن بە کڕیار، بەهای تێکڕای داواکاری بەرز دەکەنەوە، و بنکەی کڕیارەکانت فراوان دەکەن.

en: Affirm’s tailored Buy Now Pay Later programs remove price as a barrier, turning browsers into buyers, increasing average order value, and expanding your customer base.
ku_IQ: بەرنامەی ئێستا بکڕە و دواتر پارە بدەی (Affirm) چیتر ڕێگە نادات نرخ ببێتە بەربەست، ژمارەی داواکارییەکان زیاد دەکات و بە کڕیاری زیاترت دەناسێنێت.

en: Africa
ku_IQ: ئەفریقا

en: After checkout (recommended)
ku_IQ: دوای پارەدان (پێشنیارکراو)

en: After pre-tax discounts.
ku_IQ: دوای داشکاندنەکانی پێش-باج.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
ku_IQ: دوای بڵاوکردنەوەی گۆڕانکارییەکانت، لەوانەیە قەبارە نوێیەکانی وێنە پیشان نەدرێن تا <a href="%s" target="_blank">وێنۆچکەکان دووبارە بەدی دەهێنیتەوە</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
ku_IQ: دوای بڵاوکردنەوەی گۆڕانکارییەکانت، لەوانەیە قەبارە نوێیەکانی وێنە پیشان نەدرێن تا وێنۆچکەکان دووبارە بەدی دەهێنیتەوە. دەتوانیت ئەمە لە <a href="%1$s" target="_blank">بەشی ئامرازەکان لە (WooCommerce)</a> ئەنجام بدەیت یان بە بەکارهێنانی پێوەکراوێک وەک <a href="%2$s" target="_blank">(Regenerate Thumbnails)</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
ku_IQ: دوای بڵاوکردنەوەی گۆڕانکارییەکانت، قەبارە نوێیەکانی وێنە بە شێوەیەکی خۆکار بەدی دەهێنرێن.

en: After that they can be reassigned to the logged-in user by going to the <a href="%1$s">WooCommerce webhooks settings page</a> and re-saving them.
ku_IQ: دوای ئەوە دەکرێت بسپێردرێن بەو بەکارهێنەرانەی لە ژوورەوەن بە ڕۆیشتن بۆ <a href="%1$s">ڕێکخستنەکانی WooCommerce webhooks</a> و دووبارە پاشەکەوت کردنەوەیان.

en: Afterpay allows customers to receive products immediately and pay for purchases over four installments, always interest-free.
ku_IQ: (Afterpay) ڕێگە دەدات کڕیاران ڕاستەوخۆ بەرهەمەکانیان بەدەست بگات و دواتر بە چوار قیست پارەکەی بدەن، هیچ کرێیەکیشی نییە.

en: Airwallex Payments
ku_IQ: پارەدانەکانی (Airwallex)

en: Alert
ku_IQ: وریاکەر

en: Algeria
ku_IQ: جەزایر

en: Algerian dinar
ku_IQ: دیناری جەزائیری

en: Alias for customer_type (deprecated).
ku_IQ: خوازناو بۆ customer_type (بەسەرچووە).

en: All
ku_IQ: هەموو

en: All %s
ku_IQ: هەموو %s

en: All Brands
ku_IQ: هەموو نیشانە بازرگانییەکان

en: All Product Form
ku_IQ: فۆڕمی سەرجەم بەرهەمەکان

en: All Products
ku_IQ: سەرجەم بەرهەمەکان

en: All Products ( new )
ku_IQ: هەموو بەرهەمەکان ( نوێ )

en: All allowed countries
ku_IQ: هه‌موو ولاته‌رێگه‌ پێدراوه‌كان

en: All categories
ku_IQ: هەموو هاوپۆلەکان

en: All coupons
ku_IQ: سەرجەم کۆبۆنەکان

en: All dates
ku_IQ: هەموو ڕێکەوتەکان

en: All done!
ku_IQ: هەموو بەشەکان کۆتایی پێ هات

en: All levels
ku_IQ: گشت ئاستەکان

en: All missing WooCommerce pages successfully installed
ku_IQ: تەواو پەڕەکان ووکۆمێرس بە سەرکەوتووو دامەزرا.

en: All pending and in-progress import actions have been cancelled.
ku_IQ: هەموو کردارە هەڵپەسێردراو و بەردەوامەکانی هاوردەکردن هەڵوەشێنرانەوە.

en: All products
ku_IQ: سەرجەم بەرهەمەکان

en: All ratings
ku_IQ: سەرجەم هەڵسەنگاندنەکان

en: All regions not covered above
ku_IQ: هەموو ئەو ناوچانەی لە سەرەوە باس نەکراون

en: All sales channels
ku_IQ: سەرجەم کەناڵەکانی فرۆشتن

en: All shipping classes
ku_IQ: سەرجەم پۆلەکانی گەیاندن

en: All sources
ku_IQ: گشتی سەرچاوەکان

en: All tags
ku_IQ: هەموو تاگەکان

en: All types
ku_IQ: هه‌موو جۆره‌کان

en: Allow
ku_IQ: ڕێگە بدە

en: Allow WooCommerce to send error logs and non-sensitive diagnostic data to help improve WooCommerce. This feature requires %1$susage tracking%2$s to be enabled.
ku_IQ: ڕێگە بدە بە (WooCommerce) ڕووداوتۆمارگەریی هەڵەکان و دراوەی دەستنیشانکردنی ناهەستیار بنێرێت بۆ یارمەتیدان لە باشترکردنی (WooCommerce). ئەم تایبەتمەندییە پێویستی بەوەیە کە %1$sشوێنکەوتنی بەکارهێنان%2$s چالاک بکرێت.

en: Allow backorders?
ku_IQ: ڕێگەدان بە داواکاریی دواخراو؟

en: Allow customer reviews?
ku_IQ: ڕێ ده‌ده‌یت کڕیار پێداچونه‌وه بکات؟

en: Allow customers to choose a local pickup location during checkout.
ku_IQ: ڕێگە بە کڕیاران بدە شوێنی هەڵگرتن لە فرۆشگا هەڵبژێرن لەکاتی پارەدان.

en: Allow customers to create an account
ku_IQ: ڕێگە بە کڕیاران بدە هەژمار دروست بکەن

en: Allow customers to pick up orders themselves. By default, when using local pickup store base taxes will apply regardless of customer address.
ku_IQ: ڕێگە بە کڕیارەکان بدە خۆیان داواکاریەکان هەڵگرن لە بنەڕەتەوە، کاتێک باجی بنکەی کۆگای پیکاب بەکاردەهێنرێ بەبێ گوێدانە ناونیشانی کڕیار.

en: Allow free shipping
ku_IQ: ڕێگەدان بە گەیاندنی خۆڕایی

en: Allow one item to be bought in a single order.
ku_IQ: ڕێگە بدە هەر کاڵایەک بکڕدرێ بە یەک داواکاری.

en: Allow personal data to be removed in bulk from orders
ku_IQ: ڕێگە بە سڕینەوەی دراوە تاکەکەسییەکان بدە بە کۆ لە داواکارییەکان

en: Allow purchases
ku_IQ: ڕێگە بدە بە کڕین

en: Allow purchases, but notify customers
ku_IQ: ڕێگە بدە بە کڕین، بەڵام کڕیارەکان ئاگاداربکەرەوە

en: Allow reviews.
ku_IQ: ڕێگە بە دانگدان بدە.

en: Allow shoppers to fast-track the checkout process with express options like Apple Pay and Google Pay.
ku_IQ: ڕێگە بە کڕیاران بدە پرۆسەی پارەدان خێراتر بکەن بە هەڵبژاردە خێراکان وەک (Apple Pay) و (Google Pay).

en: Allow sign-ups
ku_IQ: ڕێگەدان بە خۆتۆمارکردن

en: Allow usage of WooCommerce to be tracked
ku_IQ: ڕێگە بە شوێنکەوتنی بەکارهێنانی (WooCommerce) بدە

en: Allow using redirect mode (insecure) as a last resort
ku_IQ: ڕێگەدان بەبەکارهێنانی دۆخی ئاڕاستەکردنەوە (پارێزراو نییە)

en: Allow, but notify customer
ku_IQ: ڕێگە بدە، بەڵام کڕیار ئاگاداربکەرەوە

en: Allowed ZIP/post codes
ku_IQ: کۆدی (ZIP\پۆستە)ی ڕێگەپێدراو

en: Allowed emails
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنییە ڕێگەپێدراوەکان

en: Allows customers to checkout without an account.
ku_IQ: ڕێگە بە کڕیاران بدە بازاڕیی بکەن و پارە بدەن بەبێ ئەوەی هەژماریان هەبێت.

en: Allows entering cost of goods sold information for products.
ku_IQ: ڕێگە بە نووسینی زانیاریی تێچووی کاڵا فرۆشراوەکان دەدات بۆ بەرهەمەکان.

en: Alternatively, confirm the email address linked to the order below.
ku_IQ: یان پۆستی ئەلیکترۆنییەکە پشتڕاست بکەرەوە کە بەستراوەتەوە بە داواکارییەکەی خوارەوە.

en: Alternatively, enter the path to a CSV file on your server:
ku_IQ: لەبری ئەوە، ڕێڕەوی پەڕگەیەکی CSV لەسەر ڕاژەکارەکەت بنووسە:

en: Always show quantity remaining in stock e.g. "12 in stock"
ku_IQ: هەمیشە بڕی ماوە لە کۆگا پیشانبدە "12 بەردەستە لە کۆگا"

en: Ambiguous shipping providers list.
ku_IQ: لیستی دابینکەرانی گەیاندنی ناڕوون.

en: Amount
ku_IQ: بڕ

en: Amount Paid
ku_IQ: بڕی دراو

en: Amount already refunded
ku_IQ: تێچووی پێشتر قبلا پاره‌ی دراوه‌

en: Amount discounted
ku_IQ: بڕی داشکێنراو

en: Amount discounted by coupons.
ku_IQ: بڕی داشکێندراو لەلایەن کۆبۆنەکانەوە.

en: Amount of coupons.
ku_IQ: بڕی کۆبۆنەکان.

en: Amount of customers.
ku_IQ: بڕی کڕیاران.

en: Amount of items sold.
ku_IQ: ژمارەی کاڵا فرۆشراوەکان.

en: Amount of orders.
ku_IQ: بڕی داواکارییەکان.

en: Amount of products.
ku_IQ: بڕی بەرهەمەکان.

en: Amount of reviews that the product has.
ku_IQ: ژمارەی پێداچوونەوەکان کە بەرهەمەکە هەیەتی.

en: Amount of reviews that the product have.
ku_IQ: ژمارەی دانگدانەکان کە كاڵایەک هەیبێت.

en: Amount of reviews.
ku_IQ: بڕی پێداچوونەوەکان.

en: Amount of sales.
ku_IQ: بڕی فرۆشتن.

en: Amount of tax codes.
ku_IQ: بڕی کۆدەکانی باج.

en: Amount that will be refunded for this line item (excluding taxes).
ku_IQ: ئەو بڕە پارەیەی کە بۆ ئەم هێڵی کاڵایە دەگەڕێتەوە (بەبێ باج).

en: Amount that will be refunded for this tax.
ku_IQ: ئەو بڕە پارەیەی کە بۆ ئەم باجە دەگەڕێتەوە.

en: An account is already registered with %s. Please log in or use a different email address.
ku_IQ: هەژمارێک پێشتر بە %s تۆمارکراوە. تکایە بچۆ ژوورەوە یان ناونیشانێکی تری پۆستی ئەلیکترۆنی بەکاربهێنە.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
ku_IQ: پێشوتر ئەم ناوە تۆمار کراوە تکایە ناویكی تر هەڵبژێرە

en: An account is already registered with your email address. <a href="#" class="showlogin">Please log in.</a>
ku_IQ: پێشتر هەژمارێک بە ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییەکەت تۆمارکراوە. <a href="#" class="showlogin">تکایە بچۆژوورەوە.</a>

en: An account is already set up. Reset the onboarding first.
ku_IQ: هەژمارێک پێشوەختە دامەزراوە. سەرەتا دەستپێکردنەکە ڕێکبخەرەوە.

en: An additional, optional address line for your business location.
ku_IQ: هێڵێکی ناونیشانی تری ئارەزوومەندانە بۆ شوێنی کارەکەت.

en: An alphanumeric identifier for the resource unique to its type.
ku_IQ: ناسێنەرێکی ئەلفاژمارەیی بۆ سەرچاوەکە کە تایبەتە بە جۆرەکەی.

en: An alphanumeric identifier for the resource.
ku_IQ: ناسێنەرێکی ئەلفاژمارەیی بۆ سەرچاوەکە.

en: An array of actions, if any, for the note.
ku_IQ: ڕیزێک لە کردارەکان، ئەگەر هەیە، بۆ تێبینییەکە.

en: An array of data being returned from the payment gateway.
ku_IQ: زنجیرەیەک لەو دراوانەی کە لە دەرەڕێی پارەدانەوە دەگەڕێنرێنەوە.

en: An ecommerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
ku_IQ: کەرەسە و ئامڕازێکی بازرگانیی ئەلیکترۆنی کە یارمەتییت دەدات هەموو شتێک بفرۆشیت. زۆر بەجوانی.

en: An endpoint used for searching download logs for a specific IP address.
ku_IQ: خاڵی کۆتاییەک بەکارهاتووە بۆ گەڕانی ڕووداوتۆمارگەریی داگرتن بۆ ناونیشانی (IP)یەکی دیاریکراو.

en: An error has occurred when activating %s. Please try again later.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لەکاتی چالاککردنی %s. تکایە دواتر هەوڵبدەرەوە.

en: An error has occurred when deactivating the extension %1$s. Please proceed to the <a href="%2$s">Plugins screen</a> to deactivate it manually.
ku_IQ: هەڵەیەک لە کاتی ناچالاککردنی زیادکراوی %1$s ڕوویدا. تکایە بڕۆ بۆ شاشەی <a href="%2$s">پێوەکراوەکان</a> بۆ ناچالاککردنی بە دەستیی.

en: An error has occurred when deactivating the subscription for %s. Please try again later.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لەکاتی ناچالاککردنی بەشدارییەکەی %s. تکایە دواتر هەوڵبدەرەوە.

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
ku_IQ: هه‌له‌یه‌ك له‌ كاتی داواكاری روویداوه‌ وه‌ نه‌یتوانی وه‌ڵامی داواكاری كریار بداته‌وه‌.

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لەکاتی هەوڵدان بۆ دروستکردنی گەڕانەوەی پارەکە بەبەکارهێنانی (API)ی دەرەڕێی پارەدانەکە.

en: An error occurred while backfilling order %1$d from %2$s to %3$s: %4$s
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لە کاتی پڕکردنەوەی داواکاریی %1$d لە %2$sـەوە بۆ %3$s: %4$s

en: An error occurred while cleaning up order %1$d: %2$s
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لەکاتی پاککردنەوەی داواکاریی %1$d: %2$s

en: An error occurred while computing a diff for order %1$d: %2$s
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لەکاتی ژماردنی جیاوازییەک بۆ داواکاریی %1$d: %2$s

en: An error occurred while processing your request.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لە کاتی جێبەجێکردنی داواکارییەکەتدا.

en: An error occurred while saving account details: %s
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لە کاتی پاشەکەوتکردنی وردەکارییەکانی هەژماردا: %s

en: An error occurred while saving address details: %s
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لە کاتی پاشەکەوتکردنی وردەکارییەکانی ناونیشاندا: %s

en: An identifier for the group this setting belongs to.
ku_IQ: ناسێنەرێک بۆ ئەو گرووپەی کە ئەم ڕێکخستنە سەر بە ئەوە.

en: An import is already in progress. Please allow the previous import to complete before beginning a new one.
ku_IQ: هاوردنێک خۆی لە جێبەجێکردندایە. تکایە ڕێگە بە هاوردنی پێشووبدە تا تەواوبێت پاشان دەستبکە بە دانەیەکی نوێ.

en: An integer was expected but "%1$s" (%2$s) was received.
ku_IQ: ژمارەیەکی تەواو چاوەڕێ دەکرا بەڵام "%1$s" (%2$s) وەرگیرا.

en: An integration for utilizing MaxMind to do Geolocation lookups. Please note that this integration will only do country lookups.
ku_IQ: تەواوکردنێک بۆ بەکارهێنانی (MaxMind) بۆ بەدواداگەڕانی شوێنی جوگرافی. تکایە ئاگاداربە ئەم تەواوکردنە تەنیا بۆ بەدواداگەڕانی وڵاتە.

en: An invalid order status slug was supplied.
ku_IQ: سڵەگێکی نادروستی دۆخی داواکاری دابینکرا.

en: An invalid setting value was passed.
ku_IQ: بەهایەکی نادروستی ڕێکخستن تێپەڕی.

en: An item from {site_title} order {order_number} has been fulfilled!
ku_IQ: کاڵایەک لە داواکاریی ژمارە {order_number}ـی {site_title} جێبەجێکرا!

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
ku_IQ: ئه‌م به‌شه‌ له‌ سه‌به‌تی كرینی تۆ بونی نیه‌ سرایه‌وه‌

en: An optional zone you can use to set the shipping method(s) available to any regions that have not been listed above.
ku_IQ: ناوچەیەکی ئارەزوومەندانە کە دەتوانیت بەکاریبهێنیت بۆ دانانی شێوازی گەیاندنەکە کە بەردەستە بۆ هەر هەرێمێک کە لە سەرەوە لیستە نەکراوە.

en: An order has been created for you on %1$s. Your order details are below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
ku_IQ: داواکارییەکت بۆ دروستکرا لە %1$s. وردەکارییەکانی داواکارییەکەت لە خوارەوەیە، لەگەڵ بەستەرێک بۆ پارەدان هەرکاتێک ئامادەبوویت: %2$s

en: An unexpected error happened while applying the Coupon %s.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لە کاتی جێبەجێکردنی کۆبۆنی %s.

en: An unexpected error happened while creating the KYC session.
ku_IQ: هەڵەیەکی چاوەڕواننەکراو ڕوویدا لە کاتی دروستکردنی دانیشتنی (KYC)ەکە.

en: An unexpected error happened while disabling the test account.
ku_IQ: هەڵەیەکی چاوەڕواننەکراو ڕوویدا لە کاتی ناچالاککردنی هەژماری تاقیکردنەوەکە.

en: An unexpected error happened while finalizing the KYC session.
ku_IQ: هەڵەیەکی چاوەڕواننەکراو ڕوویدا لە کاتی تەواوکردنی دانیشتنی (KYC)ەکە.

en: An unexpected error happened while initializing the test account.
ku_IQ: هەڵەیەکی چاوەڕواننەکراو ڕوویدا لە کاتی پێدانی نرخی سەرەتاییی هەژماری تاقیکردنەوەکە.

en: An unexpected error happened while resetting onboarding.
ku_IQ: هەڵەیەکی چاوەڕواننەکراو ڕوویدا لە کاتی ڕێکخستنەوەی دەستپێکردن.

en: An unexpected error occurred while generating the refund.
ku_IQ: هەڵەیەکی چاوەڕواننەکراو ڕوویدا لە کاتی بەدیهێنانی گەڕاندنەوەی پارە.

en: An unknown error occurred
ku_IQ: هەڵەیەکی نەزانراو ڕوویدا

en: Analytics
ku_IQ: شیکارییەکان

en: Analytics cache cleared.
ku_IQ: حەشارگەی شیکارییەکان سڕایەوە.

en: And
ku_IQ: وە

en: Another onboarding action is already in progress. Please wait for it to finish.
ku_IQ: کردارێکی تری دەستپێکردن لە پێشکەوتندایە. تکایە چاوەڕێ بکە تا تەواو دەبێت.

en: Another order milestone! Take a look at your Orders Report to review your orders to date.
ku_IQ: خاڵی وەرچەرخانی نوێی داواکاری! تەماشایەکی ڕاپۆرتی داواکارییەکانت بکە بۆ پێداچوونەوەی داواکارییەکانت تا ئەمڕۆ.

en: Any %s
ku_IQ: هەر %s

en: Any %s&hellip;
ku_IQ: هەر %s…

en: Any &quot;%1$s&quot; method
ku_IQ: هەر شێوازێکی &quot;%1$s&quot;

en: Any Brand
ku_IQ: هەر نیشانەیەکی بازرگانی

en: Any brand
ku_IQ: هەر نیشانەیەکی بازرگانی

en: Any category
ku_IQ: هەر هاوپۆلێک

en: Apartment, suite, etc.
ku_IQ: زانیاریی زیاتری ناوچەکەت، شوێنی نزیک لێت، هتد.

en: Apartment, suite, etc. (optional)
ku_IQ: زانیاریی زیاتری ناوچەکەت، شوێنی نزیک لێت، هتد. (ئارەزوومەندانە)

en: Apartment, suite, unit, etc.
ku_IQ: زانیاریی زیاتری ناوچەکەت، شوێنی نزیک لێت، هتد.

en: Apartment, suite, unit, etc. (optional)
ku_IQ: زانیاریی زیاتری ناوچەکەت، شوێنی نزیک لێت، هتد. (ئارەزوومەندانە)

en: Append a unique string to filename for security
ku_IQ: زنجیرەنووسەیەکی بێهاوتا دەخاتەپاڵ ناوی پەڕگە بۆ ئاسایش

en: Application Name
ku_IQ: ناوی بەرنامەی بەکاربەری

en: Application authentication request
ku_IQ: داواکاریی ڕەسەنایەتیی بەرنامەی بەکاربەری

en: Applies to variations only. If true, the effective value is the base value from the parent product plus the defined value; if false, the defined value is the final effective value.
ku_IQ: تەنیا بۆ گۆڕانکارییەکان بەکاردێت. ئەگەر ڕاست بوو، بەهای کاریگەر بریتییە لە بەهای بنەڕەتیی بەرهەمی باوان کۆی بەهای دیاریکراو؛ ئەگەر هەڵە بوو، بەهای دیاریکراو بریتییە لە بەهای کاریگەریی کۆتایی.

en: Apply
ku_IQ: بەکاربردن

en: Apply a tax rate if this product qualifies for tax reduction or exemption. %1$sLearn more%2$s
ku_IQ: جێبەجێکردنی ڕێژەی باج ئەگەر ئەم بەرهەمە کەمکردنەوە یان بەخشین لە باج گرتییەوە. %1$sزیاتر بزانە%2$s

en: Apply coupon
ku_IQ: جێبەجێکردنی کۆبۆن

en: Apply minimum order rule before coupon discount
ku_IQ: ڕێسای کەمترین داواکاریی بەکاربەرە پێش داشکاندنی کۆبۆن

en: Apply to all qualifying items in cart
ku_IQ: بەکاریبەرە بۆ هەموو کاڵا شایستەکانی ناو سەبەتە.

en: Approve
ku_IQ: ڕزامه‌ندی

en: Approve this review
ku_IQ: پەسەندکردنی ئەم پێداچوونەوەیە

[ctx: Approved Directory URLs]
en: Search
ku_IQ: گەڕان

en: Approved Download Directories
ku_IQ: بوخچە پەسەندکراوەکانی داگرتن

en: Approved Download Directories sync: completed batch %1$d (%2$d%% complete).
ku_IQ: هاوکاتگەریی بوخچە پەسەندکراوەکانی داگرتن: دەستەکردنی تەواوبوو %1$d (%2$d%% تەواو بووە).

en: Approved Download Directories sync: new scan scheduled.
ku_IQ: هاوکاتگەریی بوخچەکانی داگرتنی پەسەندکراو: پشکنینی نوێ کاتی بۆ دانرا.

en: Approved Download Directories sync: scan has been cancelled.
ku_IQ: هاوکاتگەریی بوخچە پەسەندکراوەکانی داگرتن: پشکنین هەڵوەشێندرایەوە!

en: Approved Download Directories sync: scan is complete!
ku_IQ: هاوکاتگەریی بوخچە پەسەندکراوەکانی داگرتن: پشکنین تەواوبوو!

en: Approved directory URLs cannot be longer than 256 characters.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتییەکانی بوخچەی پەسەندکراو نەبێت لە 256 نووسە زیاتربێت.

en: Approved download directories
ku_IQ: بوخچە پەسەندکراوەکانی داگرتن

[ctx: Approved product download URLs migration]
en: invalid URL
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی نادروست

[ctx: Approved product download directories]
en: Directory URL
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی بوخچە

[ctx: Approved product download directories]
en: Disable All
ku_IQ: ناچالاککردنی هەموو

[ctx: Approved product download directories]
en: Enable All
ku_IQ: چالاککردنی هەموو

[ctx: Approved product download directories]
en: Enabled
ku_IQ: چالاککراو

[ctx: Approved product download directories]
en: Start Enforcing Rules
ku_IQ: دەست بکە بە جێبەجێکردنی ڕێساکان

[ctx: Approved product download directories]
en: Stop Enforcing Rules
ku_IQ: بووەستە لە جێبەجێکردنی ڕێساکان

[ctx: Approved product download directories]
en: The provided ID was invalid.
ku_IQ: ناسنامە دابینکراوەکە نادروست بوو.

[ctx: Approved product download directory views]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: هەموو <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: هەموو <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: ناچالاککراو <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: ناچالاککراو <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: چالاککراو <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: چالاککراو <span class="count">(%s)</span>

en: Approving will share credentials with %s. Do not proceed if this looks suspicious in any way.
ku_IQ: ڕەزامەندبوون زانیارییەکان هاوبەشیی پێ دەکات لەگەڵ %s. بەردەوام مەبە ئەگەر ئەمە گوماناوییە بەلاتەوە.

en: Archive template
ku_IQ: لیستی ئه‌رشیو

en: Are WordPress cron jobs enabled?
ku_IQ: ئایا ئەرکەکانی کرۆنی وۆردپرێس چالاکن؟

en: Are you sure want to revert to legacy? Doing so will erase any changes you’ve made to your new email templates, and will restore your previous email designs.
ku_IQ: دڵنیایت دەتەوێت بگەڕێیتەوە بۆ داڕێژە کۆنەکە؟ ئەنجامدانی ئەم کارە هەموو ئەو گۆڕانکارییانە دەسڕێتەوە کە لە داڕێژە نوێیەکانی پۆستی ئەلیکترۆنییەکانتدا کردووتە،هەروەها دیزاینەکانی پێشووی پۆستی ئەلیکترۆنییەکانت دەگەڕێنێتەوە.

en: Are you sure you want to clear all logs from the database?
ku_IQ: ئایا دڵنیای کە گەرەکتە  تەواو زانیاریەکان لە بنکە دراوە(داتابەیس) بسڕیتەوە؟

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
ku_IQ: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی سەرجەم گۆڕانکارییەکان؟ ئەم کردارە گەڕاندنەوەی نییە.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
ku_IQ: ئایه‌ ده‌ت هه‌وی ئه‌م تایبه‌ت مه‌ندیه‌ بسڕیته‌وه‌؟

en: Are you sure you want to delete this log?
ku_IQ: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم ڕووداوتۆمارگەرییە؟

en: Are you sure you want to delete this shipping method?
ku_IQ: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم شێوازی گەیاندنە؟

en: Are you sure you want to delete this template file?
ku_IQ: ئایه‌ دلنیای که ده‌تهه‌وێت ئه‌م فایله‌ شێوه‌ بسریته‌وه‌؟

en: Are you sure you want to delete this zone? This action cannot be undone.
ku_IQ: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم ناوچەیە؟ ئەم کردارە گەڕاندنەوەی نییە.

en: Are you sure you want to disconnect your store from WooCommerce.com?
ku_IQ: دڵنیاییت دەتەوێت پەیوەستیی فرۆشگاکەت بپچڕێنیت لەگەڵ (WooCommerce.com)؟

en: Are you sure you want to log out? <a href="%s">Confirm and log out</a>
ku_IQ: ئایا دڵنیایت دەتەوێت لە ئەکاونتەکەت بچیتە دەرەوە؟ <a href="%s">کلیک لیرە بکە بۆ چوونەدەرەوە</a>

en: Are you sure you want to remove the selected fees?
ku_IQ: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی کرێ دیاریکراوەکان؟

en: Are you sure you want to remove the selected items?
ku_IQ: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی کاڵا دیاریکراوەکان؟

en: Are you sure you want to remove the selected shipping?
ku_IQ: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی گەیاندنە دیاریکراوەکە؟

en: Are you sure you want to remove this variation?
ku_IQ: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم گۆڕانکارییە؟

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
ku_IQ: دلنیای كه‌ ده‌تهه‌وێت ده‌سه‌ڵاتی داگرتن خاڵی بكه‌یته‌وه‌؟

en: Are you sure you want to run this tool?
ku_IQ: دڵنیایت دەتەوێت ئەم ئامڕازە کارا بکەیت؟

en: Are you sure you wish to delete this item?
ku_IQ: دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم بڕگەیە؟

en: Are you sure you wish to delete this note? This action cannot be undone.
ku_IQ: دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم تێبینیە؟ ناتوانرێت لەم هەنگاوە پاشگەز ببیتەوە.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
ku_IQ: ئایه‌ دلنیای كه‌ ده‌تهه‌وێ ئه‌م پاره‌دانه‌وه‌ بسریته‌وه‌؟ ئه‌م كرداره‌ گه‌رانه‌وه‌ی نیه‌

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
ku_IQ: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم ستوونی باجە؟ ئەم کردارە گەڕاندنەوەی نییە.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
ku_IQ: ئایه‌ دلنیای كه‌ ده‌تهه‌وێ ئه‌م پاره‌دانه‌وه‌ بسریته‌وه‌؟ ئه‌م كرداره‌ گه‌رانه‌وه‌ی نیه‌

en: Are you sure you're ready?
ku_IQ: ئایا دڵنیایت کە ئامادەیت؟

en: Area to get templates for.
ku_IQ: ناوچە بۆ وەرگرتنی داڕێژەکان بۆی.

en: Argentine peso
ku_IQ: پێسۆی ئەرجەنتینی

en: Arguments
ku_IQ: بەڵگەکان

en: Array of location names for this zone.
ku_IQ: ڕیزەکی ناوی شوێنەکان بۆ ئەم ناوچەیە.

en: Array of options (key value pairs) for inputs such as select, multiselect, and radio buttons.
ku_IQ: ڕیزەکی هەڵبژاردەکان (جووتە کلیلی بەها) بۆ تێکردنەکانی وەک هەڵبژاردن، فرەهەڵبژاردن، و دوگمەکانی ڕادیۆ.

en: Array of options with associated values.
ku_IQ: ڕیزێک لە هەڵبژاردە لەگەڵ بەها پێوەبەندەکان.

en: Array of plugin slugs.
ku_IQ: ڕیزێک لە سڵەگی پێوەکراو.

en: Array of the response headers from the receiving server.
ku_IQ: ڕیزەکی سەرپەڕەکانی وەڵامی ڕاژەکارە وەرگرەکە.

en: Array of transaction processors and their images.
ku_IQ: ڕیزەکێک لە چارەسەرکەری گواستنەوە و وێنەکانیان.

en: Arts and crafts
ku_IQ: هونەر و کاری دەستی

en: As a reminder, here are your order details:
ku_IQ: وەکو بیرخەرەوە، ئەمانە وردەکارییەکانی داواکارییەکەتە:

en: As a single total
ku_IQ: به‌مه‌به‌ستی كۆی نرخ

en: Attempted to determine the edit URL for order %d, however the order does not exist.
ku_IQ: هەوڵدرا بۆ یەکلاکردنەوەی دەستکاریی ناونیشانی ئینتەرنێتیی بۆ داواکاریی %d، بەڵام داواکارییەکە بوونی نییە.

en: Attempting to reduce used memory...
ku_IQ: هەوڵدان بۆ کەمکردنەوەی بیرگەی بەکارهاتوو...

en: Attempting to remigrate...
ku_IQ: هەوڵدان بۆ دووبارە گواستنەوە...

en: Attribute
ku_IQ: تایبەتمەندی

en: Attribute %d default
ku_IQ: تایبەتمەندیی %d بنەڕەت

en: Attribute %d global
ku_IQ: تایبەتمەندیی %d جیهانی

en: Attribute %d name
ku_IQ: تایبەتمەندیی %d ناو

en: Attribute %d value(s)
ku_IQ: تایبەتمەندیی %d بەها(کان)

en: Attribute %d visible
ku_IQ: تایبەتمەندیی %d دیار

en: Attribute ID.
ku_IQ: ناسنامەی تایبەتمەندی.

en: Attribute does not exist.
ku_IQ: تایبەتمەندیی بوونی نییە.

en: Attribute name
ku_IQ: ناوی تایبەتمەندی

en: Attribute name.
ku_IQ: ناوی تایبەتمەندی.

en: Attribute position.
ku_IQ: شوێنی تایبەتمەندی.

en: Attribute slug.
ku_IQ: سڵەگی تایبەتمەندی.

en: Attribute taxonomy name.
ku_IQ: ناوی پۆلێنی تایبەتمەندی.

en: Attribute term.
ku_IQ: زاراوەی تایبەتمەندی.

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
ku_IQ: زاراوەکانی تایبەتمەندی دەکرێت بسپێردرێن بە بەرهەم یان گۆڕانکارییەکان.<br/><br/><b>تێبینی</b>: سڕینەوەی زاراوەیەک بە تەواویی زاراوەکە دەسڕێتەوە لە تەواوی بەرهەم و گۆڕانکارییەکان کە پێشتر پێیان سپێردراوە. دووبارە دروستکردنەوەی زاراوەیەک، بەشێوەیەکی خۆکار نایسپێرێتەوە بە بەرهەمەکان.

en: Attribute terms.
ku_IQ: زاراوەکانی تایبەتمەندی.

en: Attribute type.
ku_IQ: جۆری تایبەتمەندی.

en: Attribute updated successfully
ku_IQ: خاسیه‌ت به‌ باشی نوی كرایه‌وه‌

en: Attribute value(s)
ku_IQ: بەها(کان)ی تایبەتمەندی

en: Attribute visibility
ku_IQ: لەبەرچاویی تایبەتمەندی

en: Attributes
ku_IQ: تایبەتمەندییەکان

en: Attributes let you define extra product data, such as size or color. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets.
ku_IQ: تایبەتمەندییەکان ڕێگەت پێدەدەن دراوەی زیاتری بەرهەم پێناسە بکەیت، وەکو قەبارە یان ڕەنگ. دەتوانیت ئەم تایبەتمەندییانە بەکارببەیت لە لاتەنیشتی فرۆشگاکە بە بەکارهەنانی ویجێتەکانی "layered nav".

en: Attributes totals.
ku_IQ: کۆی گشتیی تایبەتمەندییەکان.

en: Attribution
ku_IQ: دانەپاڵ

en: Audio
ku_IQ: دەنگ

en: Australian dollar
ku_IQ: دۆلاری ئوسترالیایی

en: Auth code:
ku_IQ: کۆدی ڕەسەنێتی:

en: Authentication and subscription caches refreshed successfully.
ku_IQ: کاشەکانی ڕەسەنایەتی و بەشداریکردن بە سەرکەوتوویی نوێکرانەوە.

en: Authentication failed.
ku_IQ: دڵنیابوونەوە لە ڕەسەنایەتی شکستی هێنا.

en: Authentication failed. Please try again after a few minutes. If the issue persists, disconnect your store from WooCommerce.com and reconnect.
ku_IQ: ڕێگەپێدان سەرکەوتوو نەبوو. تکایە دوای چەند خولەکێک دووبارە هەوڵبدەرەوە. ئەگەر کێشەکە بەردەوام بوو، فرۆشگاکەت لە (WooCommerce.com) داببڕە و دووبارە بیبەستەرەوە.

en: Author
ku_IQ: نووسەر

en: Author URL
ku_IQ: لینكی نوسه‌ر

en: Author: %s
ku_IQ: نوسه‌ر: %s

en: Authorize
ku_IQ: رێگه‌پێدان

en: Auto renews on:
ku_IQ: خۆکارانە نوێ دەبێتەوە لە:

en: Auto-sync with theme
ku_IQ: هاوکاتکردنی خۆکار لەگەڵ ڕووکار

en: Autodetect
ku_IQ: ناسینەوەی خۆکار

en: Automate Facebook & Instagram marketing with Kliken. Launch ads and schedule a month of posts in 5 minutes—first 5 free! Plans start at just $20/mo.
ku_IQ: لەگەڵ (Kliken) بازاڕدۆزیی فەیسبووک و ئینستاگرام خۆکارانە جێبەجێ بکە. بانگەشەکان بڵاوبکەرەوە و کات بۆ مانگێک بابەت دابنێ لە 5 خولەکدا—یەکەم 5 دانە بەخۆڕاییە! پلانەکان لە تەنیا 20$ مانگانەوە دەستپێ دەکات.

en: Automated Taxes
ku_IQ: باجە خۆکارەکان

en: Automated, real-time order import
ku_IQ: هاوردنی خۆکار و ڕاستەوخۆی داواکاری

en: Automatically calculate how much sales tax should be collected – by city, country, or state.
ku_IQ: بەشێوەیەکی خۆکار هەژماری بکە چەند باجی فرۆشتن کۆبکرێتەوە - بە پێی شار، وڵات یان هەرێم.

en: Automatically import order information to quickly print your labels.
ku_IQ: بەشێوەیەکی خۆکار زانیاریی داواکاریی بهێنە بۆ ئەوەی بەخێرایی نیشانەکانت چاپ بکەیت.

en: Automatically update email styles when theme styles change
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەی خۆکارانەی شێوازەکانی پۆستی ئەلیکترۆنی کاتێک شێوازەکانی ڕووکار دەگۆڕێن.

en: Automations
ku_IQ: خۆکارکردنەکان

en: Automattic
ku_IQ: خۆکار

en: Availability
ku_IQ: چوونه‌ ناو

en: Available downloads
ku_IQ: دابه‌زاندنه‌کانی به‌رده‌ست

en: Available layouts -- single, dual, or both
ku_IQ: گەڵاڵەبەندییە بەردەستەکان -- تاک، جووت یان هەردووکیان

en: Available on backorder
ku_IQ: بەردەستە بە داواکاریی دواخراو

en: Available options for select/multiselect fields.
ku_IQ: هەڵبژاردە بەردەستەکان بۆ خانەکانی هەڵبژاردن\فرەهەڵبژاردن.

en: Available placeholders: %s
ku_IQ: جێگرەوە بەردەستەکان: %s

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
ku_IQ: بەستەری وێنۆچکە لەگەڵ قەبارەی وێنەی %d پیکسڵ.

en: Avatar URL.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی ئاڤاتار.

en: Avatar URLs for the object reviewer.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی ئاڤاتار بۆ نووسەری پێداچوونەوەی تەنەکە.

en: Average
ku_IQ: خراپ نیە

en: Average AOV per customer.
ku_IQ: تێکڕای بەهای داواکاریی بۆ هەر کڕیارێک.

en: Average gross sales amount
ku_IQ: نرخی فرۆشی نا ته‌واو

en: Average items per order
ku_IQ: تێکڕای کاڵاکان بۆ هەر داواکارییەک

en: Average net daily sales.
ku_IQ: تێکڕای فرۆشتنی پوختی ڕۆژانە.

en: Average net sales amount
ku_IQ: نرخی فرۆشی ته‌واو

en: Average number of orders.
ku_IQ: تێکڕای ژمارەی داواکارییەکان.

en: Average order value
ku_IQ: تێکڕای بەهای داواکاری

en: Average order value.
ku_IQ: تێکڕای بەهای داواکاری.

en: Average rating
ku_IQ: پێداچوونەوەی ناوەندی

en: Average total spend per customer.
ku_IQ: تێکڕای کۆی گشتیی خەرجکردنەکان بۆ هەر کڕیارێک.

en: Avg order value.
ku_IQ: تێکڕای بەهای داواکاری.

en: Awaiting BACS payment
ku_IQ: له‌ چاوه‌روانی داخلكردنی پاره‌ بۆ حساب

en: Awaiting product image
ku_IQ: لە چاوەڕوانی وێنەی بەرهەم

en: Azad Kashmir
ku_IQ: کەشمیری ئازاد

en: Azerbaijan
ku_IQ: آذربایجان

en: Back
ku_IQ: گەڕانەوە

en: Back in stock notification
ku_IQ: ئاگاداریی بەردەستبوونەوەی کاڵا

en: Back in stock sign-up confirmation
ku_IQ: پشتڕاستکردنەوەی خۆتۆمارکردن بۆ بەردەستبوونەوەی کاڵا

en: Back in stock sign-up verification
ku_IQ: پشتڕاستکردنەوەی خۆتۆمارکردن بۆ بەردەستبوونەوەی کاڵا

en: Back to Attributes
ku_IQ: گەڕانەوە بۆ تایبەتمەندییەکان

en: Back-in-stock notifications for this product are now being processed. Subscribed customers will receive these emails over the next few minutes. You can monitor or manage individual subscriptions on the <a href="%s">Stock Notifications page</a>.
ku_IQ: ئاگادارییەکانی دووبارە بەردەستبوونەوەی ئەم بەرهەمە ئێستا کاریان لەسەر دەکرێت. کڕیارە بەشداربووەکان لە چەند خولەکی داهاتوودا ئەم پۆستە ئەلیکترۆنیانە وەردەگرن. دەتوانیت چاودێری یان بەڕێوەبردنی بەشداریکردنە تاکەکەسییەکان بکەیت لە <a href="%s">پەڕەی ئاگادارییەکانی کاڵا</a>.

en: Background process for coupon meta conversion already started, nothing done.
ku_IQ: پرۆسەی پاشبنەمای گۆڕینی مێتای کۆبۆن پێشتر دەستی پێکردووە، هیچ نەکرا.

en: Background process for coupon meta conversion not started, nothing done.
ku_IQ: پرۆسەی پاشبنەمای گۆڕینی مێتای کۆبۆن دەستی پێنەکرد، هیچ نەکرا.

en: Background process for coupon meta conversion started
ku_IQ: پرۆسەی پاشبنەمای گۆڕینی مێتای کۆبۆن دەستی پێکرد

en: Background process for coupon meta conversion stopped
ku_IQ: پرۆسەی پاشبنەمای گۆڕینی مێتای کۆبۆن وەستا

en: Background sync is enabled.
ku_IQ: هاوکاتگەریی پاشبنەما چالاککراوە.

en: Backordered
ku_IQ: داواکاریی دواخراو کراوە

en: Backorders allowed?
ku_IQ: داواکاریی دواخراو ڕێپێدراوە؟

en: Backorders?
ku_IQ: داواکاریی دواخراو؟

en: Bagmati
ku_IQ: بەگماتی

en: Baker Island
ku_IQ: دوورگەی بەیکێر

en: Balochistan
ku_IQ: بەلوچستان

en: Bangladeshi taka
ku_IQ: تاکای بەنگلادیشی

en: Bank
ku_IQ: bank

en: Bank code
ku_IQ: کۆدی بانک

en: Bank name
ku_IQ: ناوی بانک

en: Bank transfer (BACS) payments
ku_IQ: گواستنەوەی بانکی (BACS)

en: Barishal
ku_IQ: Barisal

en: Basic details
ku_IQ: وردەکارییە سەرەکییەکان

en: Basic template for WooCommerce transactional emails used in the email editor
ku_IQ: داڕێژەی بنەڕەتی بۆ پۆستە ئەلیکترۆنییە گواستنەوەییەکانی (WooCommerce) کە لە دەستکاریکەری پۆستی ئەلیکترۆنیدا بەکاردێت

en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds
ku_IQ: وەجبەی %1$d (%2$d داواکاری) لە %3$d چرکەدا تەواو بوو

en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds.
ku_IQ: دەستەی %1$d (%2$d داواکاری) تەواوبوو لە %3$d چرکە.

en: Batch endpoint for getting specific performance indicators from `stats` endpoints.
ku_IQ: دەستەکردنی خاڵی کۆتایی بۆ بەدەستهێنانی ئاماژەکاری پێرفۆرمانسی دیاریکراو لە خاڵەکانی کۆتایی `stats`

en: Bcc(s)
ku_IQ: Bcc

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
ku_IQ: یەکەم کەس بە کە پێداچوونەوەیەک بنووسیت بۆ &ldquo;%s&rdquo;

en: Before asking for help, we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
ku_IQ: پیش پرسیار كردن بۆیارمه‌تی  و پشتیوانی ، تكایه‌ په‌ره‌ی حاله‌ت بۆ ناساندنی كێشه‌، بپشكنه‌.

en: Before discount
ku_IQ: پێش داشکاندن

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
ku_IQ: پیش به‌رزكردنه‌وه‌ی فایل پێداچوونه‌وه‌ ده‌بێت هه‌ڵه‌كان چاره‌سه‌ر بكرێن:

en: Beginning batch #%1$d (%2$d orders/batch).
ku_IQ: دەستپێکردن بە دەستەکردنی #%1$d (%2$d داواکاری\دەستە).

en: Beginning verification for batch #%1$d (%2$d orders/batch).
ku_IQ: دەستپێکردن بە سەلماندن بۆ دەستەکردنی #%1$d (%2$d داواکاری\دەستە).

en: Belarusian ruble (old)
ku_IQ: ڕبڵی بلاڕووس(کۆنە)

en: Below is a list of extensions available on your WooCommerce.com account. To receive extension updates please make sure the extension is installed, and its subscription activated and connected to your WooCommerce.com account. Extensions can be activated from the <a href="%s">Plugins</a> screen.
ku_IQ: لە خوارەوە لیستێکی ئەو زیادکراوانەیە کە لە هەژماری WooCommerce.comـەکەتدا بەردەستن. بۆ وەرگرتنی بەڕۆژکردنەوەی زیادکراوەکان، تکایە دڵنیابە لەوەی زیادکراوەکە دامەزراوە، و بەشداریکردنەکەی چالاک کراوە و بە هەژماری WooCommerce.comـەکەتەوە پەیوەست کراوە. زیادکراوەکان دەتوانرێت لە شاشەی <a href="%s">پێوەکراوەکان</a>ـەوە چالاک بکرێن.

en: Best Sellers
ku_IQ: زۆرترین فرۆشتنەکان

en: Bestsellers
ku_IQ: پڕفرۆشترینەکان

en: Better security
ku_IQ: ئاسایشی باشتر

en: Bheri
ku_IQ: بهری

en: Bhutan
ku_IQ: بوتان

en: Billie is the leading provider of Buy Now, Pay Later payment methods for B2B stores.
ku_IQ: (Billie) دابینکەری پێشەنگی شێوازەکانی پارەدانی "ئێستا بکڕە، دواتر پارە بدە"یە بۆ فرۆشگاکانی (B2B).

en: Billing
ku_IQ: پارەدان

en: Billing &amp; Shipping
ku_IQ: پارەدان و گەیاندن

en: Billing Address
ku_IQ: ناونیشانی پارەدان

en: Billing Address 1
ku_IQ: ناونیشانی پارەدان 1

en: Billing Address 2
ku_IQ: ناونیشانی پارەدان 2

en: Billing City
ku_IQ: شاری پارەدان

en: Billing Company
ku_IQ: کۆمپانیای پارەدان

en: Billing Country / Region
ku_IQ: وڵات \ هەرێمی پارەدان

en: Billing First Name
ku_IQ: ناوی یەکەمی پارەدان

en: Billing Last Name
ku_IQ: ناوی دووەمی پارەدان

en: Billing Phone Number
ku_IQ: ژمارەی تەلەفوونی پارەدان

en: Billing Postal/Zip Code
ku_IQ: کۆدی پۆستە/زیپی پارەدان

en: Billing State
ku_IQ: ناوچەی پارەدان

en: Billing address
ku_IQ: ناونیشانی پارەدان

en: Billing address.
ku_IQ: ناونیشانی پارەدان.

en: Billing details
ku_IQ: وردەکارییەکانی پارەدان

en: Billing email
ku_IQ: ئیمەیلی پسوڵە

en: Billing email updated to %s.
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنیی پارەدان بەڕۆژکرایەوە بۆ %s.

en: Block Email Editor (alpha)
ku_IQ: دەستکاریکەری بڵۆکی پۆستی ئەلیکترۆنی (ئەلفا)

en: Block name is required.
ku_IQ: ناوی بڵۆک پێویستە.

[ctx: Block pattern category]
en: Email Contents
ku_IQ: ناوەڕۆکەکانی پۆستی ئەلیکترۆنی

en: Block theme
ku_IQ: ڕووکاری بڵۆک

en: Blog id of the record on the multisite.
ku_IQ: ناسنامەی بڵۆگی تۆمارەکە لە فرەماڵپەڕدا.

en: Blueprint (beta)
ku_IQ: نەخشە (بێتا)

en: Blueprint imports are disabled
ku_IQ: هاوردەکردنی نەخشەکان ناچالاک کراوە

en: Blueprint step definition size exceeds maximum limit of %s MB
ku_IQ: قەبارەی پێناسەی هەنگاوی نەخشەکە لە زۆرترین سنووری %s مێگابایت تێپەڕ دەکات.

en: Bogura
ku_IQ: Bogra

en: Bonus reasons you'll love Jetpack
ku_IQ: هۆکارە زیادەکان کە وا دەکەن (Jetpack)ـت خۆشبوێت

en: Bookings
ku_IQ: جێ گرتن

en: Boost international sales and save on FX fees. Accept 60+ local payment methods including Apple Pay and Google Pay.
ku_IQ: فرۆشی نێودەوڵەتی زیاد بکە و لە کرێی گۆڕینەوەی دراو پاشەکەوت بکە. 60+ شێوازی پارەدانی ناوخۆیی وەربگرە بە (Apple Pay) و (Google Pay)ـەوە.

en: Boost your organic sales by adding a customer referral program to your WooCommerce store.
ku_IQ: فرۆشی سروشتیی خۆت زیاد بکە بە زیادکردنی بەرنامەی ئاراستەکردنی کڕیار بۆ فرۆشگای (WooCommerce)ـەکەت.

en: Both
ku_IQ: هەردووکیان

en: Bouvet Island
ku_IQ: جزیره بووه

en: Branch code
ku_IQ: کۆدی لق (Branch code)

en: Brand
ku_IQ: نیشانەی بازرگانی

en: Brand ID
ku_IQ: ناسنامەی نیشانەی بازرگانی

en: Brand ID.
ku_IQ: ناسنامەی نیشانەی بازرگانی.

en: Brand URL.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی نیشانەی بازرگانی.

en: Brand image.
ku_IQ: وێنەی نیشانەی بازرگانی.

en: Brand link
ku_IQ: بەستەری نیشانەی بازرگانی

en: Brand name
ku_IQ: ناوی نیشانەی بازرگانی

en: Brand name.
ku_IQ: ناوی نیشانەی بازرگانی.

en: Brand slug
ku_IQ: سڵەگی نیشانەی بازرگانی

en: Brand slug.
ku_IQ: سڵەگی نیشانەی بازرگانی.

en: Branded tracking experience
ku_IQ: ئەزموونی شوێنکەوتنی نیشانەدارکراو

en: Brands
ku_IQ: نیشانە بازرگانییەکان

en: Brands Archives
ku_IQ: ئەرشیفەکانی نیشانە بازرگانییەکان

en: Brands can be added and managed from this screen. You can optionally upload a brand image to display in brand widgets and on brand archives
ku_IQ: دەتوانرێت نیشانە بازرگانییەکان لەم شاشەیەوە زیاد بکرێن و بەڕێوەببرێن. دەتوانیت بە خواستی خۆت وێنەیەکی نیشانەی بازرگانی بار بکەیت بۆ پیشاندانی لە ویجێتەکان و ئەرشیفەکانی نیشانەی بازرگانیدا.

en: Brands:
ku_IQ: نیشانە بازرگانییەکان:

en: Brazilian real
ku_IQ: ڕیاڵی بەڕازیلی

en: Brief statement that will appear on the receipts.
ku_IQ: بەیاننامەیەکی کورت کە لەسەر پسووڵەکان دەردەکەوێت.

en: British Indian Ocean Territory
ku_IQ: محدوده اقیانوس هند تحت سیطره بریتانیا

en: Browse
ku_IQ: وێبگر

en: Browse Extensions
ku_IQ: زیادکراوەکان وێبگەڕ

en: Browse categories
ku_IQ: گەڕان لە هاوپۆلەکان

en: Browse log files
ku_IQ: گەڕان لە پەڕگەکانی ڕووداوتۆمارگەری

en: Browse products
ku_IQ: گەڕان لە بەرهەمەکان

en: Browse store
ku_IQ: گەڕان لە فرۆشگا

en: Browse the Marketplace
ku_IQ: گەڕان بۆ فرۆشگا

en: Browser User Agent
ku_IQ: بەکارهێنەری وێبگەڕ

en: Built by WooCommerce
ku_IQ: دروستکراوە لەلایەن (WooCommerce)

en: Built-in Tax & Duties paperwork
ku_IQ: کاری باج و گومرگی ناوخۆیی

en: Bulgarian lev
ku_IQ: لیڤی بولگاریایی

en: Bundles
ku_IQ: گورزەکان

en: Burundi
ku_IQ: بوروندی

en: Business choice.
ku_IQ: هەڵبژاردەی کار.

en: Button description.
ku_IQ: وەسفی دوگمە.

en: Button text
ku_IQ: دەقی دوگمە

en: Button text in the single product page.
ku_IQ: دەقی دوگمە لە پەڕەی تەنیا بەرهەمێک.

en: Button text.
ku_IQ: دەقی دوگمە.

en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
ku_IQ: &ldquo;%s&rdquo; بکڕە

en: Buy Now, Pay Later
ku_IQ: ئێستا بکڕە، دواتر پارە بدە

en: Buy button
ku_IQ: دوگمەی کڕین

en: Buy button text
ku_IQ: دەقی دوگمەی کڕین

en: Buy now
ku_IQ: ئێستا بیکڕە

en: Buy one of %1$s for %2$s
ku_IQ: یەک دانە لە %1$s بکڕە بە %2$s

en: Buy one of %1$s on sale for %2$s, original price was %3$s
ku_IQ: یەکێک لە %1$s بکڕە بە نرخی داشکاوی %2$s، نرخی پێشتر %3$s بوو.

en: Buy postage when you need it
ku_IQ: لەکاتی پێویستتدا پارەی پۆستە بکڕە

en: By clicking "Get started", you agree to our %1$sTerms of Service%2$s
ku_IQ: بە کرتەکردن لە "دەستپێبکە"، ڕەزامەندییت بە %1$sمەرجەکانی ڕاژە%2$s

en: By connecting your site you agree to our fascinating <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and to <a href="%2$s" target="_blank">share details</a> with WordPress.com
ku_IQ: بە پەیوەستکردنی ماڵپەڕەکەت، تۆ ڕەزامەندیت لەسەر <a href="%1$s" target="_blank">مەرجەکانی ڕاژە</a>ی سەرنجڕاکێشمان و <a href="%2$s" target="_blank">هاوبەشیکردنی وردەکارییەکان</a> لەگەڵ WordPress.com.

en: By suggesting complementary products in the cart using cross-sells, you can significantly increase the average order value. %1$sLearn more about linked products%2$s
ku_IQ: بە پێشنیارکردنی بەرهەمی تەواوکەر لە سەبەتەکەدا بە بەکارهێنانی فرۆش-یەکتربڕەکان، دەتوانیت بە شێوەیەکی بەرچاو بەهای تێکڕای داواکاری زیاد بکەیت. %1$sزیاتر بزانە دەربارەی بەرهەمە بەستراوەکان%2$s

en: CBD and other hemp-derived products
ku_IQ: (CBD) و بەرهەمەکانی تری وەرگیراو لە هێمپ

en: CSV Delimiter
ku_IQ: سنووردەری (CSV)

en: Calculate coupon discounts sequentially
ku_IQ: داشکاندنەکانی کۆبۆن یەک بەدوای یەک هەژمار بکە

en: Calculate shipping
ku_IQ: هەژمارکردنی گەیاندن

en: Calculate tax based on
ku_IQ: هەژمارکردنی باج بەپێی

en: Calculation type
ku_IQ: جۆری ژمێرکاری

en: Calculations
ku_IQ: ژماردن

en: Campaign
ku_IQ: کەمپین

en: Can not re-use table alias "%s" in OrdersTableQuery.
ku_IQ: ناتوانرێت خوازناوی خشتەی "%s" دووبارە بەکاربهێنرێتەوە لە (OrdersTableQuery).

en: Can not set resource parent, taxonomy is not hierarchical.
ku_IQ: ناتوانرێت باوانی سەرچاوە دابنرێت، پۆلێنکردنەکە پلەبەندی نییە.

en: Canada
ku_IQ: کەنەدا

en: Canadian dollar
ku_IQ: دۆلاری کەنەدایی

en: Cancel
ku_IQ: پاشگەزبوونەوە

en: Cancel order %s
ku_IQ: هەڵوەشاندنەوەی داواکاریی %s

en: Cancel schedule
ku_IQ: پاش گه‌رز بوونه‌وه‌ی كات

en: Cancel synchronization of approved directories
ku_IQ: هەڵوەشاندنەوەی هاوکاتگەریی کردن بۆ بوخچە پەسەندکراوەکان

en: Cancel the action now to avoid it being run in future
ku_IQ: ئێستا کردارەکە ڕەتبکەرەوە تا لە داهاتوودا جێبەجێ نەکرێت

en: Cancel thumbnail regeneration
ku_IQ: هەڵوەشاندنەوەی دووبارە بەدیهێنانەوەی وێنۆچکە

en: Canceled
ku_IQ: پاشگەزبوونەوە

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: هەڵوەشاوە <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: هەڵوەشاوە <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled order
ku_IQ: داواکاریی ڕەتکراوە

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنیی داواکارییە ڕەتکراوەکان، دەنێردرێن بۆ وەرگرە دەستنیشانکراوەکان کاتێک دۆخی داواکارییەکان نیشانەکران وەک ڕەتکراوە (ئەگەر پێشتر داواکارییەکە لە دۆخی جێبەجێکردن یان ڕاگرتندا بووبێت).

en: Cancelled order emails are sent to customers when their orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
ku_IQ: پۆستە ئەلیکترۆنییەکانی داواکاریی هەڵوەشاوە بۆ کڕیاران دەنێردرێن کاتێک داواکارییەکانیان وەک هەڵوەشاوە نیشانە کراون (ئەگەر پێشتر لەژێر کارکردندا بوون یان ڕاگیرابوون).

en: Cancelled orders are unpaid and may have been cancelled by the store owner or customer. They will be trashed after the specified duration.
ku_IQ: داواکارییە ڕەتکراوەکان ئەوانەن کە پارەکانیان نەدراوە، ڕەنگە لەلایەن خاوەنی فرۆشگا یان کڕیارەکە خۆیەوە ڕەتکرابێتەوە. فڕێدەدرێن دوای ماوە دیاریکراوەکە.

en: Cancelled product image regeneration job.
ku_IQ: ئەرکی دووبارە بەدیهێنانەوەی وێنەی بەرهەم هەڵوەشێنرایەوە.

en: Cannot add meta to a deleted fulfillment.
ku_IQ: ناتوانرێت مێتا بۆ جێبەجێکردنێکی سڕاوە زیادبکرێت.

en: Cannot create an existing cart item.
ku_IQ: ناتوانرێت کاڵایەکی سەبەتەی هەبوو دروست بکرێت.

en: Cannot create existing %s.
ku_IQ: ناتوانرێت %sی بەردەست دروست بکرێت.

en: Cannot create existing product review.
ku_IQ: ناتوانرێت پێداچوونەوەی بەرهەمی هەبوو دروست بکرێت.

en: Cannot create existing resource.
ku_IQ: ناتوانرێت سەرچاوەی هەبوو دروست بکرێت.

en: Cannot create order from empty cart.
ku_IQ: ناتوانرێت داواکاریی لە سەبەتەیەکی بەتاڵەوە دروست بکرێت.

en: Cannot create order note, please try again.
ku_IQ: ناتوانیت تێبینی ڕیزکردن دروست بکەیت, تکایە دووبارە هەوڵدەوە.

en: Cannot create order refund, please try again.
ku_IQ: ناتوانرێت گەڕانەوەی پارەی داواکاریی دروست بکرێت، تکایە دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: Cannot create resource.
ku_IQ: ناتوانرێت سەرچاوە دروست بکرێت.

en: Cannot delete meta from a deleted fulfillment.
ku_IQ: ناتوانرێت مێتا لە جێبەجێکردنێکی سڕاوە بسڕدرێتەوە.

en: Cannot delete resource.
ku_IQ: ناتوانرێت سەرچاوە بسڕدرێتەوە.

en: Cannot place an order, your cart is empty.
ku_IQ: ناتوانیت داواکارییەک بنێریت، سەبەتەکەت بەتاڵە.

en: Cannot set attributes due to invalid parent product.
ku_IQ: ناتوانرێت تایبەتمەندییەکان دابنرێن بەهۆی نادروستیی بەرهەمی باوانەوە.

en: Cannot trash resource.
ku_IQ: ناتوانرێت سەرچاوە بخرێتە تەنەکەی خۆڵەوە.

en: Cannot update meta for a deleted fulfillment.
ku_IQ: ناتوانرێت مێتا بۆ جێبەجێکردنێکی سڕاوە بەڕۆژبکرێتەوە.

en: Canton
ku_IQ: به‌ش

en: Capabilities
ku_IQ: نه‌خشه‌كان

en: Cape Verde
ku_IQ: کیپ ورد

en: Capture
ku_IQ: وه‌رگرتن

en: Card code
ku_IQ: کۆدی کارت

en: Card number
ku_IQ: ژمارەی کارت

en: Cart
ku_IQ: سەبەتە

en: Cart & Checkout Blocks
ku_IQ: بڵۆکەکانی سەبەتە و پارەدان

en: Cart Page
ku_IQ: پەڕەی سەبەتە

en: Cart is not available. This may indicate that the function is being called before woocommerce_init or in an admin context.
ku_IQ: سەبەتە بەردەست نییە. ئەمە لەوانەیە ئاماژە بێت بەوەی کە ئەرکەکە پێش woocommerce_init یان لە پێکهاتی بەڕێوەبەرایەتیدا بانگ کراوە.

en: Cart item does not exist.
ku_IQ: کاڵای سەبەتە بوونی نییە.

en: Cart item is invalid.
ku_IQ: کاڵای سەبەتە نادروستە.

en: Cart item no longer exists or is invalid.
ku_IQ: کاڵای سەبەتە چیتر بەردەست نییە یان نادروستە.

en: Cart page
ku_IQ: په‌ڕه‌ی سه‌به‌ته

en: Cart total amounts provided using the smallest unit of the currency.
ku_IQ: کۆی بڕی سەبەتەی بەردەستخراو بە بەکارهێنانی بچووکترین یەکەی دراوەکە.

en: Cart totals
ku_IQ: کۆی گشتیی سەبەتە

en: Cart updated.
ku_IQ: سەبەتە نوێکرایەوە.

en: Cash on delivery
ku_IQ: پارەدان بە کاش

en: Catalog
ku_IQ: کەتەلۆگ

en: Catalog &amp; search
ku_IQ: ده‌فته‌ری كاڵا &amp; گه‌ڕان

en: Catalog visibility.
ku_IQ: دیارخستنی کەتەلۆگ

en: Catalog visibility:
ku_IQ: لەبەرچاویی کەتەلۆگ:

en: Categories
ku_IQ: هاوپۆلەکان

en: Categories deleted.
ku_IQ: هاوپۆلەکان سڕانەوە.

en: Categories totals.
ku_IQ: هەموو هاوپۆلەکان

en: Category | Categories
ku_IQ[0]: هاوپۆلەکان

en: Category ID
ku_IQ: ناسنامەی هاوپۆل

en: Category ID.
ku_IQ: ئایدی هاوپۆل

en: Category URL.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی هاوپۆل.

en: Category added.
ku_IQ: هاوپۆل زیادکرا.

en: Category archive display type.
ku_IQ: جۆری پیشاندانی ئەرشیفی هاوپۆل.

en: Category deleted.
ku_IQ: هاوپۆل سڕایەوە.

en: Category display
ku_IQ: پیشاندانی هاوپۆل

en: Category image.
ku_IQ: وێنەی هاوپۆل.

en: Category link
ku_IQ: بەستەری هاوپۆل

en: Category name
ku_IQ: ناوی هاوپۆل

en: Category name.
ku_IQ: ناوی هاوپۆل

en: Category not added.
ku_IQ: هاوپۆل زیاد نەکرا.

en: Category not updated.
ku_IQ: هاوپۆل بەڕۆژنەکرایەوە.

en: Category order
ku_IQ: داواکاریی هاوپۆل

en: Category slug
ku_IQ: سڵەگی هاوپۆل

en: Category slug.
ku_IQ: ده‌سته‌کانی

en: Category updated.
ku_IQ: هاوپۆل بەڕۆژکرایەوە.

en: Category: | Categories:
ku_IQ[0]: بەش:

en: Caught exception while cancelling action "%1$s": %2$s
ku_IQ: هەڵاواردنی گیراو لەکاتی ڕەتکردنەوەی کردار: "%1$s": %2$s

en: Caught exception while enqueuing action "%1$s": %2$s
ku_IQ: هەڵاواردنی گیراو لەکاتی ڕیزکردنی کردار: "%1$s": %2$s

en: Cc(s)
ku_IQ: Cc

en: Center
ku_IQ:  ناوەڕاست

en: Centimeters
ku_IQ: سانتیمەتر

en: Chad
ku_IQ: چاد

en: Change address
ku_IQ: گۆڕینی ناونیشان

en: Change due:
ku_IQ: باقی:

en: Change order status to completed
ku_IQ: گۆڕینی دۆخی داواکاری بۆ تەواوکراو

en: Change order status to on-hold
ku_IQ: گۆڕینی دۆخی داواکاری بۆ ڕاگیراو

en: Change order status to processing
ku_IQ: گۆڕینی دۆخی داواکاری بۆ "جێبەجێکردن"

en: Change status to cancelled
ku_IQ: گۆڕینی دۆخ بۆ ڕەتکراوە

en: Change status to completed
ku_IQ: گۆڕینی بار بۆ تەواوکردن

en: Change status to on-hold
ku_IQ: گۆڕینی دۆخ بۆ باری ڕاگرتن

en: Change status to processing
ku_IQ: گۆڕینی بار بۆ جێبەجێکردن

en: Change status:
ku_IQ: گۆڕینی دۆخ:

en: Change to:
ku_IQ: گۆڕین بۆ:

en: Changing eCommerce platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
ku_IQ: گۆڕینی سەکۆکانی بازرگانیی ئەلیکترۆنی لەوانەیە وەک بەربەستێکی گەورە بۆ تێپەڕاندن دەربکەوێت، بەڵام ئاسانترە لەوەی بیری لێدەکەیتەوە بۆ گواستنەوەی بەرهەمەکان، کڕیاران، و داواکارییەکانت بۆ (WooCommerce). ئەم وتارە یارمەتیت دەدات لە تێپەڕاندنی ئەم پرۆسەیەدا.

en: Changing platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
ku_IQ: هەمیشە گۆڕینی سەکۆ لە کارێکی قورس دەچێت، بەڵام گواستنەوەی بەرهەم، کڕیار و داواکارییەکانت بۆ (WooCommerce) لەوە ئاسانترە کە بیری لێ دەکەیتەوە. ئەم بابەتە یارمەتییت دەدات لە هەنگاوەکاندا.

en: Character encoding of the file
ku_IQ: نهێنبەندیکردنی نووسەی پەڕگەکە

en: Charge a flat rate per item, or enter a cost formula to charge a percentage based cost or a minimum fee. Learn more about
ku_IQ: نرخێکی جێگیر وەربگرە بۆ هەر کاڵایەک، یان ڕێسایەکی تێچوو بنووسە بۆ وەرگرتنی تێچوویەک بە ڕێژەی سەدی یان کەمترین کرێ. زیاتر بزانە

en: Charge sales tax on
ku_IQ: باجی فرۆشتن لەسەر

[ctx: Check payment method]
en: Awaiting check payment
ku_IQ: چاوەڕوان كردن پارەدان دەپشكنێت

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
ku_IQ: پارەدان بە چەکی بانک

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
ku_IQ: ئەم هەڵبژاردنە دیاریبکە ئەگەر کۆبۆنەکە ناکرێت لەگەڵ کۆبۆنی تردا پێکەوە کار بکات.

en: Check this box if the coupon grants free shipping. A <a href="%s" target="_blank">free shipping method</a> must be enabled in your shipping zone and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
ku_IQ: ئەم هەڵبژاردنە دیاریبکە ئەگەر کۆبۆنەکە گەیاندنی خۆڕایی پێشکەش دەکات. بەڵام <a href="%s" target="_blank">شێوازی گەیاندنی خۆڕایی</a> دەبێت لە ناوچەی گەیاندنەکەت چالاک کرابێت و دیاریکرابێت کە پێویستی بە "کۆبۆنێکی دروستی گەیاندنی خۆڕایی" هەیە (تەماشای ڕێکخستنی "پێویستییەکانی گەیاندنی خۆڕایی" بکە).

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are items in the cart that are not on sale.
ku_IQ: ئەم هەڵبژاردەیە دیاریبکە ئەگەر کۆبۆنەکە نابێت بەکارببرێت بۆ ئەو کاڵایانەی خۆیان داشکاندنیان بۆ کراوە. ئەو کۆبۆنانە کە تەنیا بۆ یەک کاڵا بەکاردەبرێن لەسەر کاڵایەک کار دەکەن کە خۆی داشکاندنی بۆ نەکراوە. ئەو کۆبۆنانەش کە بۆ تەواویی سەبەتە بەکاردەبرێن کاتێک کار دەکەن لە کاڵاکانی ناو سەبەتەکە داشکاندنیان بۆ نەکرابێت.

en: Check to let customers to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, for example art or handmade goods.
ku_IQ: دیاریبکە تا کڕیارەکان تەنیا بتوانن یەک مادە بکڕن لە هەر داواکارییەکدا. ئەم تایبەتمەندییە بۆ ئەو مادانە سوودبەخشە کە ژمارەیەکی دیاریکراویان هەیە، وەکو کاری هونەری و ئیشی دەست.

en: Checkout
ku_IQ: پارەدان

en: Checkout Page
ku_IQ: پەڕەی پارەدان

en: Checkout can be customized <a href="%s">in the Editor</a> with your active theme.
ku_IQ: پارەدان دەتوانرێت <a href="%s">لە دەستکاریکەرەکەدا</a> دەستکاری بکرێت لەگەڵ ڕووکارە چالاکەکەت.

en: Checkout endpoints
ku_IQ: کۆتاخاڵەکانی پارەدان

en: Checkout page
ku_IQ: پەڕەی پارەدان

en: Checkout privacy policy
ku_IQ: سیاسەتی تایبەتێتیی پارەدان

en: Child theme
ku_IQ: ڕووکاری وەچە

en: Chilean peso
ku_IQ: پێسۆی چیلی

en: Chinese yuan
ku_IQ: یەنی چینی

en: Choose a CSV file from your computer:
ku_IQ: پەرگەیەکی (CSV) لە کۆمپیوتەرەکەتەوە هەڵبژێرە:

en: Choose a background color for the content area of your emails. Default %s.
ku_IQ: ڕەنگێکی پاشبنەما هەڵبژێرە بۆ ناوچەی ناوەڕۆکی پۆستە ئەلیکترۆنییەکانت. بنەڕەت %s.

en: Choose a category to view stats
ku_IQ: هەڵبژاردنی جۆری پیشاندانی ئامار

en: Choose a color for your secondary text, such as your footer content. Default %s.
ku_IQ: ڕەنگێک هەڵبژێرە بۆ دەقە لاوەکییەکەت، وەک ناوەڕۆکی ژێرپەڕەکەت. بنەڕەت %s.

en: Choose a country / region&hellip;
ku_IQ: هەڵبژاردنی وڵاتێک \ هەرێم&hellip;

en: Choose a currency&hellip;
ku_IQ: هه‌لبژاردنی جۆری پاره‌&hellip;

en: Choose a default form value if you want a certain variation already selected when a user visits the product page.
ku_IQ: بەهایەکی فۆڕمی بنەڕەت هەڵبژێرە ئەگەر دەتەوێت جۆرێکی دیاریکراوی گۆڕانکاریی یەکسەر دیاریبکرێت، کاتێک بەکارهێنەرێک سەردانی پەڕەی بەرهەمەکەی کرد.

en: Choose a file from your computer:
ku_IQ: فایل له‌ كۆمپیوته‌ری خۆت ده‌ست نیشان بكه‌

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
ku_IQ: پێشەنگییەک بۆ ئەم ڕێژەی باجە هەڵبژێرە. تەنیا 1 ڕێژەی هاوشێوە بۆ هەر پێشەنگییەک بەکاردەهێنرێت. بۆ پێناسەکردنی چەند ڕێژەیەکی باج بۆ یەک ناوچە پێویستە پێشەنگییەکی جیاواز دیاریبکەیت بۆ هەر ڕێژەیەک.

en: Choose a product to view stats
ku_IQ: هەڵبژاردنی بەرهەمێک بۆ بینینی ئامار

en: Choose a state&hellip;
ku_IQ: هەڵبژاردنی هه‌رێم&hellip;

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
ku_IQ: پۆلی باج هەڵبژێرە بۆ ئەم بەرهەمە. پۆلەکانی باج بەکاردەهێنرێن بۆ بەکاربردنی تێکڕای باجی جیاواز بۆ هەر جۆرێکی بەرهەم.

en: Choose a theme that best fits your brand's look and feel, then make it your own. Change the colors, add your logo, and create pages.
ku_IQ: ڕووکارێک هەڵبژێرە کە بەجوانیی لەگەڵ نیشانە بازرگانییەکەتدا بگونجێت، پاشان بیکە بە هی خۆت. ڕەنگەکان بگۆڕە و نیشانەی پێناسەکەت زیاد بکە، پەڕەی نوێ دروست بکە.

en: Choose an action...
ku_IQ: کردارێک هەڵبژێرە...

en: Choose an image
ku_IQ: ده‌ستنیشان كردنی وینه‌

en: Choose an option
ku_IQ: هەڵبژاردن

en: Choose countries / regions&hellip;
ku_IQ: هەڵبژاردنی وڵات \ هەرێم

en: Choose coupons&hellip;
ku_IQ: هه‌لبژاردنی كۆبۆنه‌كان&hellip;

en: Choose file
ku_IQ: هه‌لبژاردنی فایل

en: Choose from the most used tags
ku_IQ: هەڵبژاردن لە تاگە زۆر بەکارهاتووەکان

en: Choose how long to retain personal data when it's no longer needed for processing. Leave the following options blank to retain this data indefinitely.
ku_IQ: ماوەی ڕاگرتن (هێشتنەوە)ی دراوەی تاکەکەسیی دیاریبکە کاتێک چیتر پێویست نەبوو بۆ جێبەجێکردن. هەڵبژاردەکان بەبەتاڵیی بەجێبهێڵە بۆ ڕاگرتنی ئەم دراوەیە بە شێوەیەکی نادیار.

en: Choose payment providers and enable payment methods at checkout.
ku_IQ: دابینکەرانی پارەدان هەڵبژێرە و شێوازەکانی پارەدان لە کاتی پارەدان چالاک بکە.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries.
ku_IQ: ئەو ڕێگەی پارەدانە هەڵبژێرە کە دەتەوێت، ئێستا پارە بدە، دواتر پارە بدە، یان پارەکە بەش بکە. پێویستی بە ژمارەی کرێدت کارد، تێپەڕەوشە، هیچ خەمێک نییە.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
ku_IQ: ئەو پارەدانە هەڵبژێرە کە دەتەوێت، ئێستا پارە بدە، دواتر پارە بدە یان بەشی بکە. بێ ژمارەی کارتی کرێدت، بێ تێپەڕەوشە، بێ نیگەرانی. <a href="%s" target="_blank">زیاتر بزانە دەربارەی (Klarna)</a>.

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
ku_IQ: هەڵبژاردنی شێوازی بارکردن کە دەتەوێت زیادبکەیت. تەنها ڕێگاکانی بارکردن کە پشتگیری ناوچەکان دەکات لیست کراوە.

en: Choose theme
ku_IQ: ڕووکارێک هەڵبژێرە

en: Choose to show the brand description on the archive page. Turn this off if you intend to use the description widget instead. Please note: this is only for themes that do not show the description.
ku_IQ: پیشاندانی وەسفی نیشانەی بازرگانی لە پەڕەی ئەرشیفدا هەڵبژێرە. ئەگەر نیازی بەکارهێنانی ویجێتی وەسفت هەیە، ئەمە بکوژێنەرەوە. تکایە سەرنج بدە: ئەمە تەنیا بۆ ئەو ڕووکارانەیە کە وەسفەکە پیشان نادەن.

en: Choose what to display on product category pages.
ku_IQ: هەڵبژێرە چی لە پەڕەکانی هاوپۆلی بەرهەمدا پیشان بدرێت.

en: Choose what to display on the main shop page.
ku_IQ: هەڵبژێرە چی لە پەڕەی سەرەکیی فرۆشگادا پیشان بدرێت.

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
ku_IQ: هەڵبژێرە کە ئایا ئەمە ڕێژەی ئاوێتەیە یان نا. ڕێژەی باجە ئاوێتەکان بەکاردەبرێن لە سەرووی ڕێژەکانی تری باج.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
ku_IQ: هەڵبژێرە کە ئایا ئەم ڕێژەی باجە بەکاردەبرێت بۆ گەیاندن یان نا.

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
ku_IQ: تكایه‌ هه‌لبژێرن كه‌ ئایه‌ نیازی وه‌رگرتنی پاره‌تان هه‌یه‌ یان ته‌نیا رێگه‌به‌پاره‌دان ده‌ده‌ییت.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
ku_IQ: هەڵبژێرە دەتەوێت گەیاندن بۆ چ وڵاتێک بکەیت، یان هەڵبژێرە کە گەیاندن بکەیت بۆ سەرجەم ئەو شوێنانەی فرۆشتنی لێ دەکەیت.

en: Choose which format of email to send.
ku_IQ: هەڵبژێرە چ فۆرماتێکی پۆستی ئەلیکترۆنیی بنێردرێت.

en: Choose your theme
ku_IQ: ڕووکارەکەت هەڵبژێرە

en: Chosen attributes (for variations).
ku_IQ: تایبەتمەندییە هەڵبژێردراوەکان (بۆ گۆڕانکارییەکان).

en: Christmas Island
ku_IQ: جزیره کریسمس

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
ku_IQ: شاره‌كانی ئه‌م یاسایه‌. له‌لایه‌ن (;) ده‌توانی شاره‌كان له‌ یه‌كتری جیا بكه‌یه‌وه‌. بۆش به‌ مانای قبول كردنی هه‌موو شاره‌كان.

en: City
ku_IQ: شار

en: City (optional)
ku_IQ: شار(دڵخواز)

en: City name, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'cities' should be used instead.
ku_IQ: ناوی شار، پشتگیریی چەند بەهایەک ناکات. بەسەرچووە لە (WooCommerce 5.3)ەوە، لەجیاتیی ئەوە دەبێت 'cities' بەکارببرێت.

en: City name.
ku_IQ: ناوی شار.

en: City of the address being shipped to.
ku_IQ: شاری ناونیشانەکە کە گەیاندنەکەی بۆ دەکرێت.

en: City.
ku_IQ: شار.

en: City:
ku_IQ: شار:

en: Claim ID
ku_IQ: ناسنامەی داخوازی

en: Classes
ku_IQ: پۆلەکان

en: Classic theme
ku_IQ: ڕووکاری کلاسیک

en: Clean up download permissions
ku_IQ: ڕێگەدانەکانی داگرتن بسڕەوە

en: Clean up order data from legacy tables
ku_IQ: پاککردنەوەی دراوەی داواکاریی لە خشتە کۆنەکان

en: Cleanup can only be performed when HPOS is active and compatibility mode is disabled.
ku_IQ: پاککردنەوە تەنیا دەتوانرێت ئەنجام بدرێت کاتێک (HPOS) چالاک بێت و دۆخی گونجان ناچالاک کرابێت.

en: Cleanup completed for %d order. | Cleanup completed for %d orders.
ku_IQ[0]: پاککردنەوە بۆ %d داواکاریی تەواو بوو.
ku_IQ[1]: پاککردنەوە بۆ %d داواکاریی تەواو بوو.

en: Cleanup completed for %d order. Review errors above. | Cleanup completed for %d orders. Review errors above.
ku_IQ[0]: پاککردنەوە بۆ %d داواکاریی تەواو بوو. چاو بە هەڵەکانی سەرەوەدا بخشێنەرەوە.
ku_IQ[1]: پاککردنەوە بۆ %d داواکاریی تەواو بوو. چاو بە هەڵەکانی سەرەوەدا بخشێنەرەوە.

en: Cleanup completed for order %d.
ku_IQ: پاککردنەوە بۆ داواکاریی %d تەواو بوو.

en: Clear
ku_IQ: لابردن

en: Clear Customer Sessions When Empty
ku_IQ: پاککردنەوەی دانیشتنەکانی کڕیار کاتێک بەتاڵن

en: Clear WooCommerce.com cache
ku_IQ: پاککردنەوەی کاشی WooCommerce.com

en: Clear analytics cache
ku_IQ: سڕینەوەی حەشارگەی شیکارییەکان

en: Clear customer sessions
ku_IQ: سڕینەوەی دانیشتنەکانی کڕیار

en: Clear data
ku_IQ: سڕینەوەی دراوە

en: Clear options
ku_IQ: سڕینەوەی بژاردەکان

en: Clear system status theme info cache
ku_IQ: سڕینەوەی کاشی زانیاریی ڕووکاری دۆخی سیستەم

en: Clear template cache
ku_IQ: سڕینەوەی کاشی داڕێژە

en: Clear transients
ku_IQ: سڕینه‌وه‌ی كۆبوونه‌وه‌كان

en: Clearing data...
ku_IQ: سڕینەوەی دراوە...

en: Clearpay allows customers to receive products immediately and pay for purchases over four installments, always interest-free.
ku_IQ: (Clearpay) ڕێگە بە کڕیاران دەدات کە دەستبەجێ بەرهەمەکان وەربگرن و پارەی کڕینەکانیان بە چوار قیست بدەن، هەمیشە بێ سوو.

en: Click here to enter your code
ku_IQ: کرتە لێرە بکە بۆ نووسینی کۆدەکەت

en: Click here to login
ku_IQ: کرتە لێرە بکە بۆ چوونەژوورەوە

en: Click here to reset your password
ku_IQ: کرتە لێرە بکە بۆ ڕێکخستنەوەی تێپەڕەوشەکەت

en: Click here to set your new password.
ku_IQ: کرتە لێرە بکە بۆ دانانی تێپەڕەوشەیەکی نوێ.

en: Click to toggle
ku_IQ: سویچ

en: Cloning is forbidden.
ku_IQ: لەبەرگرتنەوە قەدەغەیە.

en: Close
ku_IQ: داخستن

en: Close (Esc)
ku_IQ: داخستن(Esc)

en: Close dialog
ku_IQ: گفتوگۆ دابخە

en: Close modal panel
ku_IQ: پانێڵی مۆدیال دابخە

en: Cocos (Keeling) Islands
ku_IQ: جزایر کوکوس

en: Code
ku_IQ: کۆد

en: Collect and showcase verified reviews that consumers trust.
ku_IQ: پێداچوونەوەی پشتڕاستکراوە کۆبکەرەوە و نمایش بکە کە بەکارهێنەران متمانەیان پێیەتی.

en: Collect and validate EU VAT numbers at checkout
ku_IQ: کۆکردنەوە و پەسەندکردنی ژمارەی (VAT)ی ئەوروپا لە کاتی پارەدان

en: Collect payments from customers offline.
ku_IQ: پارە لە کڕیاران کۆبکەرەوە بەشێوەی دەرهێڵ.

en: Collect sales tax
ku_IQ: کۆکردنەوەی باجی فرۆشتن

en: Collection from <strong>%s</strong>:
ku_IQ: کۆکراوەیەک لە <strong>%s</strong>:

en: Collection of setting groups.
ku_IQ: کۆمەڵەی گرووپەکانی ڕێکخستن.

en: Colombian peso
ku_IQ: پێسۆی کۆڵۆمبیایی

en: Color
ku_IQ: ڕەنگ

en: Color palette
ku_IQ: تەختەڕەنگ

en: Column mapping
ku_IQ: نەخشەهەڵگریی ستوون

en: Column name
ku_IQ: ناوی ستوون

en: Columns
ku_IQ: ستوونەکان

en: Columns:
ku_IQ: ستوونه‌كان:

[ctx: Coming Soon template heading]
en: Stay tuned.
ku_IQ: چاوەڕوان بن.

en: Coming soon
ku_IQ: بەم زووانە

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
ku_IQ: بۆ, لە, کوێ, کەی, من, تۆ, ماڵپەڕ, کە,

en: Committed to a greener lifestyle
ku_IQ: پابەندین بە شێوازێکی ژیانی سەوزتر

en: Community forum
ku_IQ: مەکۆی کۆمەڵگە

en: Community support
ku_IQ: پشتگیریی کۆمەڵگە

en: Company
ku_IQ: کۆمپانیا

en: Company (optional)
ku_IQ: کۆمپانیا (ئارەزوومەندانە)

en: Company name
ku_IQ: ناوی کۆمپانیا

en: Company name.
ku_IQ: ناوی کۆمپانیا

en: Compatibility mode disabled.
ku_IQ: دۆخی گونجان ناچالاککرا.

en: Compatibility mode enabled.
ku_IQ: دۆخی گونجان چالاککرا.

en: Compatibility mode enabled?: %s
ku_IQ: دۆخی گونجان چالاکە؟: %s

en: Compatibility mode is already disabled.
ku_IQ: دۆخی گونجان پێشتر ناچالاککراوە.

en: Compatibility mode is already enabled.
ku_IQ: دۆخی گونجان پێشتر چالاککراوە.

en: Complete
ku_IQ: تەواو

en: Completed
ku_IQ: جێبەجێ کرا

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: تەواوکراوە <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
ku_IQ: داواکاریی جێبەجێکراو

en: Completed processing action %1$s with hook: %2$s
ku_IQ: جێبەجێکردنی کرداری %1$s لەگەڵ قولاپی %2$s تەواو بوو.

en: Completed product image regeneration job.
ku_IQ: ئەرکی دووبارە بەدیهێنانەوەی وێنەی بەرهەم تەواو کرا.

en: Comply with any legal obligations we have, such as calculating taxes
ku_IQ: پابەندبوون بە هەر پابەندیەکی یاسایی کە هەمانە، وەک هەژمارکردنی باج

en: Compound
ku_IQ: كۆبۆنی

en: Configuration Required
ku_IQ: شێوەپێدان پێویستە

en: Configure Permalinks
ku_IQ: شێوەپێدانی بەستەرە هەمیشەییەکان

en: Configure terms
ku_IQ: شێوەپێدانی زاراوەکان

en: Confirm email and view order
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنیی پشتڕاست بکەرەوە و داواکاریی ببینە

en: Confirm navigation
ku_IQ: پشتڕاستکردنەوەی ڕێدۆزیی

en: Confirm new password
ku_IQ: دووبارە تێپەڕەوشەی نوێ بنووسەرەوە

en: Confirm sign-up
ku_IQ: پشتڕاستکردنەوەی خۆتۆمارکردن

en: Congratulations on getting your first order! Now is a great time to learn how to manage your orders.
ku_IQ: پیرۆزە بۆ وەرگرتنی یەکەمین داواکارییت! ئێستا باشترین کاتە بۆ ئەوەی فێربیت چۆن داواکارییەکانت بەڕێوەببەیت.

en: Congratulations on processing %s orders!
ku_IQ: پیرۆزە بۆ جێبەجێکردنی %s داواکاری!

en: Congratulations on the sale!
ku_IQ: پیرۆزە فرۆشتنەکەت!

en: Congratulations on the sale.
ku_IQ: پیرۆزباییت لێ دەکەین بۆ ئەم فرۆشتنە.

en: Connect
ku_IQ: پەیوەستکردن

en: Connect your store to Jetpack
ku_IQ: فرۆشگاکەت بە (Jetpack)ـەوە پەیوەست بکە

en: Connect your store to Jetpack to enable extra features
ku_IQ: فرۆشگاکەت بە (Jetpack)ـەوە پەیوەست بکە بۆ چالاککردنی تایبەتمەندییە زیادەکان.

en: Connect your store to activate WooCommerce Services
ku_IQ: فرۆشگاکەت پەیوەست بکە بۆ چالاککردنی ڕاژەکانی (WooCommerce)

en: Connected to WooCommerce.com
ku_IQ: پەیوەستکراوە بە WooCommerce.com

en: Connection password:
ku_IQ: تێپەڕەوشەی پەیوەندی:

en: Consumer key
ku_IQ: کلیلی بەکارهێنەر

en: Consumer key ending in
ku_IQ: کلیلی کڕیار کۆتایی دێت لە

en: Consumer key is invalid.
ku_IQ: کلیلی کڕیار نادروستە.

en: Consumer secret
ku_IQ: نهێنیی بەکارهێنەر

en: Consumer secret is invalid.
ku_IQ: نهێنیی کڕیار نادروستە.

en: Contains the <strong>%1$s</strong> block
ku_IQ: بڵۆکی <strong>%1$s</strong> لەخۆدەگرێت

en: Contains the <strong>%1$s</strong> shortcode
ku_IQ: کورتەکۆدی <strong>%1$s</strong> لەخۆدەگرێت

en: Content background
ku_IQ: پاشبنەمای ناوەڕۆک

en: Content data for the note. JSON string. Available for re-localization.
ku_IQ: دراوەی ناوەڕۆک بۆ تێبینییەکە. زنجیرەنووسەی (JSON). بەردەستە بۆ دووبارە-ناوچەییکردن.

en: Content of the note.
ku_IQ: ناوەڕۆکی تێبینییەکە.

en: Content type
ku_IQ: جۆری ناوەڕۆک

en: Content…
ku_IQ: ناوەڕۆک...

en: Context
ku_IQ: پێکهات

en: Context ID in which the incentive was dismissed.
ku_IQ: ناسنامەی پێکهات کە هاندەرەکە تێیدا پشتگوێخراوە.

en: Continue
ku_IQ: بەردەوامبوون

en: Continue shopping
ku_IQ: بەردەوام بە لە بازاڕکردن

en: Continue with Jetpack
ku_IQ: بەردەوامبە لەگەڵ (Jetpack)

en: Continue with WooCommerce Services
ku_IQ: بەردەوامبە لەگەڵ ڕاژەکانی (WooCommerce)

en: Controls how long the plugin will store unverified notification sign-ups in the database. Enter zero, or leave this field empty if you would like to store expired sign-up requests indefinitey.
ku_IQ: کۆنترۆڵی ئەوە دەکات کە پێوەکراوەکە بۆ چ ماوەیەک خۆتۆمارکردنە پشتڕاستنەکراوەکانی ئاگادارکەرەوە لە بنکەدراوەدا هەڵدەگرێت. سفر بنووسە، یان ئەم خانەیە بە بەتاڵی بهێڵەرەوە، ئەگەر دەتەوێت داواکارییە بەسەرچووەکانی خۆتۆمارکردن بۆ ماوەیەکی نادیار هەڵبگریت.

en: Controls the display of the apartment (address_2) field in checkout.
ku_IQ: کۆنترۆڵی پیشاندانی خانەی شوقە (address_2) دەکات لە کاتی پارەداندا.

en: Controls the display of the company field in checkout.
ku_IQ: کۆنترۆڵی پیشاندانی خانەی کۆمپانیا دەکات لە کاتی پارەداندا.

en: Controls the display of the phone field in checkout.
ku_IQ: کۆنترۆڵی پیشاندانی خانەی تەلەفوون دەکات لە کاتی پارەداندا.

en: Controls the stock status of the product.
ku_IQ: کۆنترۆڵی دۆخی کۆگای بەرهەمەکە دەکات.

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
ku_IQ: كۆنترۆڵه‌كانی كه‌ ئه‌م به‌شه‌ی كاڵا "لیست" یان"بوونی نیه‌" بچنه‌ ناو لیست یان نا

en: Controls whether or not the variation is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
ku_IQ: کۆنترۆڵی ئەوە دەکات کە ئایا گۆڕانکارییەکە لەسەر ماڵپەڕ وەک "بەردەست لە کۆگا" یان "بەردەست نییە لە کۆگا" لیست کراوە.

en: Conversion
ku_IQ: گۆڕین

en: Convert and retain customers with automated marketing that does the hard work for you.
ku_IQ: کڕیاران بگۆڕە و بیانهێڵەرەوە بە بازاڕدۆزیی خۆکار کە کاری قورس بۆ تۆ دەکات.

en: Convert order coupon data to the simplified format
ku_IQ: گۆڕینی دراوەی کۆبۆنی داواکاری بۆ فۆرماتە سادەکراوەکە

en: Copied!
ku_IQ: كۆپی كرا!

en: Copy
ku_IQ: كۆپی

en: Copy billing address
ku_IQ: ڕوونووسکردنی ناونیشانی پارەدان

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
ku_IQ: له‌به‌ر گرتنه‌وه‌ ی زانیاری پاره‌دان بۆ ناردنی زانیاری كاڵا ئه‌م به‌شه‌ ته‌واوی زانیاریه‌كان نێردراو كه‌ داخڵ كراون ده‌سڕێته‌وه‌.

en: Copy file to theme
ku_IQ: ڕوونووسکردنی پەڕگە بۆ ڕووکار

en: Copy for GitHub
ku_IQ: ڕوونووسکردن بۆ (GitHub)

en: Copy for support
ku_IQ: ڕوونووسکردن بۆ پشتگیری

en: Copy from billing address
ku_IQ: ڕوونووسکردن لە ناونیشانی پارەدان

en: Copy link
ku_IQ: ڕوونووسکردنی بەستەر

en: Copy to a new draft
ku_IQ: لەبەرگرتنەوە بۆ ڕەشنووسێکی نوێ

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
ku_IQ: له‌به‌ر گرتنه‌وه‌ سه‌ر كه‌وتو نه‌بوو. بۆ له‌به‌ر گرتنه‌وه‌ تكایه‌ دوگمه‌ی Ctrl/Cmd+C داخڵ بكه‌.

en: Copying to clipboard failed. You should be able to right-click the button and copy.
ku_IQ: ڕوونووسکردن بۆ کلیپبۆرد شکستی هێنا. دەبێت بتوانیت کرتەی ڕاست لەسەر دوگمەکە بکەیت و ڕوونووسی بکەیت.

en: Cost
ku_IQ: تێچوو

en: Cost (%s)
ku_IQ: تێچوو (%s)

en: Cost Total
ku_IQ: سەرجەمی تێچووەکان

en: Cost of Goods Sold
ku_IQ: تێچووی کاڵا فرۆشراوەکان

en: Cost of Goods Sold data.
ku_IQ: دراوەی تێچووی کاڵا فرۆشراوەکان.

en: Cost of Goods Sold data. Only present for product line items.
ku_IQ: دراوەی تێچووی کاڵا فرۆشراوەکان. تەنها بۆ بڕگەکانی بەرهەم بوونی هەیە.

en: Cost of Goods Sold data. Only present for product refund line items.
ku_IQ: دراوەی تێچووی کاڵا فرۆشراوەکان. تەنیا بۆ کاڵاکانی هێڵی گەڕاندنەوەی پارەی بەرهەم بەردەستە.

en: Cost of Goods Sold values for the product.
ku_IQ: بەهاکانی تێچووی کاڵا فرۆشراوەکان بۆ بەرهەمەکە.

en: Cost of goods
ku_IQ: تێچووی کاڵاکان

en: Cost of the marketing campaign.
ku_IQ: تێچووی کەمپینی بازاڕدۆزییەکە.

en: Cost per unit: %s
ku_IQ: تێچووی یەکە: %s

en: Cost value
ku_IQ: بەهای تێچوو

en: Could not access file.
ku_IQ: نەتوانرا دەستبگات بە پەڕگەکە.

en: Could not access the log file directory.
ku_IQ: مافی دەستپێگەیشتن نەبوو بۆ بوخچەی پەڕگەی ڕووداوتۆمارگەرییەکە.

en: Could not access the specified files.
ku_IQ: نەتوانرا دەستبگات بە پەڕگە دیاریکراوەکان.

en: Could not create order in posts table.
ku_IQ: نەتوانرا ڕێکخستن لە خشتەی پۆستەکاندا دروست بکرێت.

en: Could not find any subscriptions on your WooCommerce.com account
ku_IQ: هیچ بەشداریکردنێک لە هەژماری WooCommerce.comـەکەتدا نەدۆزرایەوە.

en: Could not find classname for order ID %d
ku_IQ: نەتوانرا ناوی پۆل بۆ ناسنامەی داواکاریی %d بدۆزرێتەوە

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
ku_IQ: نەتوانرا ڕێگە بە دەستپێگەیشتن بدرێت - بەکارهێنەرەکە ڕەنگە خۆی دەسەڵاتی هەبێت بۆ ئەم پەڕگەیە یان پۆستی ئەلیکترۆنیی پارەدان دانەنراوە. دڵنیابەرەوە پۆستی ئەلیکترۆنیی پارەدان دانراوە، هەروەها داواکارییەکە پاشەکەوت کراوە.

en: Could not persist order to database table "%s".
ku_IQ: نەتوانرا بەردەوام بێت بە رێکوپێکی بۆ خشتەی بنکەدراوە "%s".

en: Could not process change for action: "%1$s" (ID: %2$d). Error: %3$s
ku_IQ: نەتوانرا گۆڕانکاری بۆ کرداری: "%1$s" (ناسنامە: %2$d) جێبەجێ بکرێت. هەڵە: %3$s

en: Could not register pattern "%1$s" as a block pattern (invalid slug "%2$s")
ku_IQ: نەتوانرا شێوەئاسای "%1$s" وەکو شێوەئاسای بڵۆک تۆماربکرێت (سڵەگی نادروست "%2$s")

en: Could not register pattern "%s" as a block pattern ("Slug" field missing)
ku_IQ: نەتوانرا شێوەئاسای "%s" وەکو شێوەئاسای بڵۆک تۆماربکرێت (خانەی "سڵەگ" بەتاڵە)

en: Could not register pattern "%s" as a block pattern ("Title" field missing)
ku_IQ: نەتوانرا شێوەئاسای "%s" وەکو شێوەئاسای بڵۆک تۆماربکرێت (خانەی "ناونیشان" بەتاڵە)

en: Could not start the installation process. Reason:
ku_IQ: نەتوانرا پرۆسەی دامەزراندن دەستپێبکرێت. هۆکار:

en: Could not update the attribute.
ku_IQ: نەتوانرا تایبەتمەندییەکە بەڕۆژبکرێتەوە.

en: Could not write to template file.
ku_IQ: له‌  فایلی  شیوه‌ ناتوانی بنوسی

en: Could not write to the temp directory. Try downloading files one at a time instead.
ku_IQ: نەتوانرا لەسەر پێڕستی کاتیی بنووسرێت. لەبری ئەوە هەوڵبدە پەڕگەکان یەک بە یەک دابگریت.

en: Count
ku_IQ: ژماردن

en: Count downloads even if only part of a file is fetched.
ku_IQ: دابەزاندنەکان بژمێرە تەنانەت ئەگەر تەنیا بەشێک لە پەڕگەیەکیش وەرگیرابێت.

en: Count partial downloads
ku_IQ: ژماردنی دابەزاندنە بەشییەکان

en: Country / Region
ku_IQ: وڵات \ هەرێم

en: Country / Region.
ku_IQ: وڵات \ هەرێم.

en: Country / State
ku_IQ: وڵات \ ویلایەت

en: Country / region
ku_IQ: وڵات \ هەرێم

en: Country ISO 3166 code.
ku_IQ: کۆدی وڵاتی ISO 3166

en: Country code
ku_IQ: کۆدی وڵات

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
ku_IQ: کۆدی وڵات بە فۆرماتی ISO 3166-1 alpha-2.

en: Country code.
ku_IQ: کۆدی وڵات.

en: Country&nbsp;code
ku_IQ: کۆدی وڵات

en: Country/Region
ku_IQ: وڵات\هەرێم

en: Country/Region (optional)
ku_IQ: وڵات\هەرێم (ئارەزوومەندانە)

en: Country/Region code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
ku_IQ: کۆدی وڵات/هەرێم بە فۆرماتی (ISO 3166-1 alpha-2).

en: County
ku_IQ: شارۆژكه‌

en: Coupon | Coupons
ku_IQ[0]: کۆبۆن
ku_IQ[1]: کۆبۆنەکان

en: Coupon "%s" cannot be applied because it does not exist.
ku_IQ: کۆبۆنی "%s" ناتوانرێت بەکاربهێنرێت چونکە بوونی نییە.

en: Coupon "%s" cannot be applied because it is not valid.
ku_IQ: کۆبۆنی "%s" ناتوانرێت بەکاربهێنرێت چونکە دروست نییە.

en: Coupon "%s" has expired.
ku_IQ: کوبۆنی "%s" بەسەرچووە.

en: Coupon %s was used in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
ku_IQ: کۆپۆنی %s لە مامڵەیێکی دیکە سوودی لێ بۆ کڕینی کالایێکی دیکە گیراوە،هەر بۆیە ئەم کۆپۆنە ڕێژەی سوودگرتنی بەسەرچووە.تکایە ئەم کۆپۆنە لابەرە ئینجا دوبارە هەوڵ بدەوە.

en: Coupon ID.
ku_IQ: ناسنامەی کۆبۆن.

en: Coupon amount
ku_IQ: بڕی کۆبۆن

en: Coupon applied: "%s".
ku_IQ: کۆبۆن بەکارهێنرا: "%s".

en: Coupon cannot be removed because it is not already applied to the cart.
ku_IQ: کۆبۆن ناتوانرێت لاببرێت چونکە پێشتر لەسەر سەبەتەکە بەکارنەبراوە.

en: Coupon code
ku_IQ: کۆدی کۆبۆن

en: Coupon code "%s" already applied!
ku_IQ: کۆدی کۆبۆنی "%s" بەکاربراوە!

en: Coupon code "%s" has already been applied.
ku_IQ: کۆدی کۆبۆنی "%s" بەکاربراوە.

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
ku_IQ: کۆدی کۆبۆن خۆی بوونی هەیە - کڕیاران دواین کۆبۆن بەکاردەهێنن لەگەڵ ئەم کۆدە.

en: Coupon code applied successfully.
ku_IQ: كۆدی كۆبۆن به‌ سه‌ركه‌وتوی جێگیركرا

en: Coupon code is required.
ku_IQ: کۆدی کۆبۆن پێویستە.

en: Coupon code removed successfully.
ku_IQ: كۆدی كۆبۆن به‌ سه‌ركه‌وتوی سرایه‌وه‌.

en: Coupon code.
ku_IQ: کۆدی کۆبۆن.

en: Coupon created
ku_IQ: کۆبۆن دروستکرا

en: Coupon creation date in GMT.
ku_IQ: ڕێکەوتی دروستکردنی کۆبۆن بە (GMT).

en: Coupon creation date.
ku_IQ: ڕێکەوتی دروستکردنی کۆبۆن.

en: Coupon data
ku_IQ: دراوەی کۆبۆن

en: Coupon deleted
ku_IQ: کۆبۆن سڕایەوە

en: Coupon description.
ku_IQ: شرۆڤەیێک بۆ کۆپۆن

en: Coupon discount type.
ku_IQ: جۆری داشکاندنی کۆبۆن.

en: Coupon does not exist in the cart.
ku_IQ: کۆبۆن بوونی نییە لە سەبەتەکە.

en: Coupon does not exist.
ku_IQ: کۆبۆن بوونی نییە.

en: Coupon draft updated.
ku_IQ: پیش نوسراوی كۆبۆن نوێ كرایه‌وه‌.

en: Coupon expiration date in GMT.
ku_IQ: ڕێکەوتی بەسەرچوونی کۆبۆن بە (GMT).

en: Coupon expiration date.
ku_IQ: ڕێکەوتی بەسەرچوونی کۆبۆن.

en: Coupon expiry date
ku_IQ: ڕێکەوتی بەسەرچوونی کۆبۆن

en: Coupon has been removed.
ku_IQ: كۆبۆن سراوه‌ته‌وه‌

en: Coupon is not valid.
ku_IQ:  كۆبۆن دروست نیه‌

en: Coupon item ID is readonly.
ku_IQ: ناسنامەی کاڵای کۆبۆن تەنیا خوێندنەوەیە.

en: Coupon removed: "%s".
ku_IQ: کۆبۆن سڕایەوە: "%s".

en: Coupon restored
ku_IQ: کۆبۆن گەڕایەوە

en: Coupon saved.
ku_IQ: كۆبۆنه‌كان

en: Coupon scheduled for: %s.
ku_IQ: کۆبۆن کاتی بۆ دانراوە بۆ: %s.

en: Coupon submitted.
ku_IQ: كۆبۆنه‌ به‌رهه‌م هێندرا.

en: Coupon type
ku_IQ: جۆری کۆبۆن

en: Coupon type name.
ku_IQ: ناوی جۆری کۆبۆن.

en: Coupon updated
ku_IQ: کۆبۆن بەڕۆژکرایەوە

en: Coupon updated.
ku_IQ: کۆبۆن بەڕۆژکرایەوە.

en: Coupon(s)
ku_IQ: کۆدی داشکاندنەکان

en: Coupon(s):
ku_IQ: کۆبۆنەکان:

en: Coupon:
ku_IQ: کۆبۆن:

en: Coupon: %s
ku_IQ: کۆبۆن: %s

en: Coupons
ku_IQ: كۆبۆنه‌كان

en: Coupons are a great way to offer discounts and rewards to your customers. They will appear here once created.
ku_IQ: کۆبۆنەکان باشترین ڕێگەن بۆ پێشکەشکردنی داشکاندنەکان و پاداشتکردنی کڕیارانت. کاتێک دروستکران لێرە دەردەکەون.

en: Coupons are disabled.
ku_IQ: کۆبۆنەکان ناچالاککراون.

en: Coupons by date
ku_IQ: كۆبۆنه‌كان به‌ پێی به‌روار

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
ku_IQ: کۆبۆنەکان بەکاردەبرێن لە پەڕەکانی سەبەتە و پارەدان.

en: Coupons detailed reports.
ku_IQ: ڕاپۆرتە وردەکانی کۆبۆنەکان.

en: Coupons discounts
ku_IQ: داشکاندنی کۆبۆنەکان

en: Coupons for groups. Provides the option to have coupons that are restricted to group members or roles. Works with the free Groups plugin.
ku_IQ: کۆبۆنەکان بۆ گرووپەکان. بژاردەی هەبوونی کۆبۆن دابین دەکات کە تایبەت کراون بە ئەندامانی گرووپ یان ڕۆڵەکان. لەگەڵ پێوەکراوی خۆڕاییی (Groups) کاردەکات.

en: Coupons line data.
ku_IQ: داتای هێڵی کۆبۆنەکان

en: Coupons list
ku_IQ: لیستەی کۆبۆنەکان

en: Coupons lookup table
ku_IQ: خشتەی گەڕانی کۆبۆنەکان

en: Coupons lookup table does not exist.
ku_IQ: خشتەی گەڕانی کۆبۆنەکان بوونی نییە.

en: Coupons lookup table entries with zero discount amount repaired successfully. Processed %1$d entries with %2$d errors.
ku_IQ: تۆمارەکانی خشتەی گەڕانی کۆبۆنەکان بە بڕی داشکاندنی سفرەوە بە سەرکەوتوویی چاککرانەوە. %1$d تۆمار جێبەجێ کرا بە %2$d هەڵەوە.

en: Coupons navigation
ku_IQ: ڕێدۆزیی کۆبۆنەکان

en: Coupons totals.
ku_IQ: هەموو کۆبونەکان

en: Crafted from resilient thick glass, this jug ensures lasting quality, making it perfect for everyday use with a touch of vintage charm.
ku_IQ: ئەم جامە کە لە شووشەی ئەستووری خۆڕاگر دروستکراوە، جۆرایەتیی بەردەوام مسۆگەر دەکات، وای لێدەکات نموونەیی بێت بۆ بەکارهێنانی ڕۆژانە بە دەستلێدانێکی دڵڕفێنی کۆنەوە.

en: Create
ku_IQ: سازکردن

en: Create "store credit" coupons for customers which are redeemable at checkout.
ku_IQ: کۆبۆنەکانی "خاڵی فرۆشگا" بۆ کڕیاران دروست بکە کە لە کاتی پارەداندا بەکاردەهێنرێن.

en: Create COGS columns in the product meta lookup table
ku_IQ: دروستکردنی ستوونەکانی (COGS) لە خشتەی گەڕانی مێتای بەرهەمدا

en: Create Order
ku_IQ: دروستکردنی داواکاری

en: Create Product
ku_IQ: بەرهەمێک پێکبێنە

en: Create a new order with customer information, line items, shipping details, and payment information.
ku_IQ: دروستکردنی داواکارییەکی نوێ بە زانیاریی کڕیار، بڕگەکانی داواکاری، وردەکارییەکانی گەیاندن، و زانیاریی پارەدان.

en: Create a new product in WooCommerce with name, price, description, and other product attributes.
ku_IQ: دروستکردنی بەرهەمێکی نوێ لە (WooCommerce)ـدا بە ناو، نرخ، وەسف، و تایبەتمەندییەکانی تری بەرهەم.

en: Create a new webhook
ku_IQ: دروستکردنی (webhook)ێکی نوێ

en: Create a product
ku_IQ: بەرهەمێک دروستبکە

en: Create a unique URL that applies a discount and optionally adds one or more products to the customer's cart.
ku_IQ: ناونیشانێکی بێهاوتا دروست بکە کە داشکاندنێک بەکاردەبات و بە شێوەی ئارەزوومەندانە یەک یان زیاتر بەرهەم بۆ سەبەتەی کڕیارەکە زیاد دەکات.

en: Create account password
ku_IQ: تێپەڕەوشەی هەژمار دروستبکە

en: Create ad campaigns and reach one billion global users with %1$sTikTok for WooCommerce%2$s
ku_IQ: کەمپینی بانگەشە دروست بکە و بیگەیەنە بە ملیاران کەس لەگەڵ %1$sTikTok بۆ WooCommerce%2$s

en: Create ad campaigns with TikTok
ku_IQ: کەمپینەکان دروستبکە لەگەڵ تیکتۆک

en: Create advertising campaigns and reach one billion global users with TikTok for WooCommerce.
ku_IQ: کەمپەینی بانگەشە دروست بکە و بگە بە یەک ملیار بەکارهێنەری جیهان بە (TikTok) بۆ (WooCommerce).

en: Create advertising campaigns and reach one billion global users.
ku_IQ: کەمپینەکان دروستبکە و دەنگت بگەیەنە بە یەک ملیار بەکارهێنەر لە سەرانسەری جیهان.

en: Create an API key
ku_IQ: کلیلێکی (API) دروستبکە

en: Create an account when guests sign up for stock notifications.
ku_IQ: هەژمارێک دروست بکە کاتێک میوانەکان خۆیان بۆ ئاگادارییەکانی کاڵا تۆمار دەکەن.

en: Create an account with %s
ku_IQ: هەژمارێک دروست بکە لەگەڵ %s

en: Create an account?
ku_IQ: هەژمارێک دروست دەکەیت؟

en: Create and save
ku_IQ: دروستکردن و پاشەکەوتکردن

en: Create and send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns straight from your dashboard.
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنییەکانی تایبەت بە داواکارییەکان و بانگەشە و کەمپینەکانی بازاڕدۆزی دروستبکە و بیاننێرە ڕاستەوخۆ لەناو داشبۆردەکەتەوە.

en: Create and use full text search indexes for orders. This feature only works with high-performance order storage.
ku_IQ: نوانەکانی گەڕانی دەقی تەواو بۆ داواکارییەکان دروست بکە و بەکاریان بهێنە. ئەم تایبەتمەندییە تەنیا لەگەڵ کۆگای داواکاریی کارامەیی-بەرز کاردەکات.

en: Create anything
ku_IQ: هەر شتێک دروست بکە

en: Create columns
ku_IQ: دروستکردنی ستوونەکان

en: Create coupons
ku_IQ: درووستکردن فرۆمی خۆراک

en: Create customers
ku_IQ: دروست كردنی كریاره‌كان

en: Create default WooCommerce pages
ku_IQ: دروستکردنی پەڕە بنەڕەتەکانی (WooCommerce)

en: Create fulfillment response.
ku_IQ: وەڵامی دروستکردنی جێبەجێکردن.

en: Create new brand
ku_IQ: دروستکردنی نیشانەی بازرگانیی نوێ

en: Create new category
ku_IQ: دروستکردنی هاوپۆلی نوێ

en: Create orders
ku_IQ: دروست كردنی داواكاریه‌كان.

en: Create pages
ku_IQ: دروستکردنی پەڕەکان

en: Create products
ku_IQ: دروستکردنی بەرهەمەکان

en: Create shipping method
ku_IQ: زیادکردنی شێوازی گەیاندن

en: Create some products
ku_IQ: هەندێک بەرهەم دروست بکە

en: Create value
ku_IQ: دروستکردنی بەها

en: Create webhooks
ku_IQ: درووستکردن ویب هوک

en: Create your first coupon
ku_IQ: یەکەمین کۆپۆن دروست بکە

en: Created
ku_IQ: دروستکراوە لە

en: Created at
ku_IQ: دروست كراوه‌ له‌

en: Creating %d action | Creating %d actions
ku_IQ[0]: دروستکردنی %d کردار
ku_IQ[1]: دروستکردنی %d کردار

en: Creating product review failed.
ku_IQ: دروستکردنی پێداچوونەوەی بەرهەم شکستی هێنا.

en: Creative format
ku_IQ: فۆرماتی داهێنەرانە

en: Credit card
ku_IQ: كارتی متمانه‌

en: Credit/debit cards, Apple Pay, Google Pay, and more.
ku_IQ: کارتی کرێدت/دێبت، (Apple Pay)، (Google Pay)، و زیاتر.

en: Critical
ku_IQ: هەستیار

en: Cross-sells
ku_IQ: فرۆش-یەکتربڕەکان

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
ku_IQ: فرۆش یەکتربڕەکان واتە (Cross-sells) کە بانگەشەیان بۆ دەکەیت لە سەبەتەکەدا، بەپێی بەرهەمەکەی ئێستا.

en: Crypto Payments
ku_IQ: پارەدان بە کریپتۆ

en: Cumilla
ku_IQ: Comilla

en: Currency
ku_IQ: دراو

en: Currency code (in ISO format) for returned prices.
ku_IQ: کۆدی دراو (بە فۆرماتی ئایزۆ) بۆ نرخە گەڕاوەکان.

en: Currency minor unit (number of digits after the decimal separator) for returned prices.
ku_IQ: یەکەی بچووکی دراو (ژمارەی ڕەنووسەکان لە دوای جیاکەرەوەی دەیی) بۆ نرخە گەڕاوەکان.

en: Currency options
ku_IQ: هەڵبژاردەکانی دراو

en: Currency position
ku_IQ: شوێنی دراو

en: Currency position.
ku_IQ: شوێنی دراو.

en: Currency symbol for the currency which can be used to format returned prices.
ku_IQ: هێمای دراو کە دەتوانرێت بۆ فۆرماتکردنی نرخە گەڕاوەکان بەکاربهێنرێت.

en: Currency symbol position for this country.
ku_IQ: شوێنی هێمای دراو بۆ ئەم وڵاتە.

en: Currency symbol.
ku_IQ: هێمای دراو.

en: Currency the order was created with, in ISO format.
ku_IQ: دراوه‌ی ئەمه لەگەڵ داواکاریه‌ دروست کرا، بە فۆرماتی ISO.

en: Currency.
ku_IQ: دراو

en: Current
ku_IQ: ئێستا

en: Current page
ku_IQ: په‌ره‌ی ئیستا

en: Current page of the collection.
ku_IQ: لاپەڕەى هەنووكەى لە کۆمەلە.

en: Current page retrieval should be called on or after the `current_screen` hook.
ku_IQ: وەرگرتنەوەی پەڕەی ئێستا دەبێت لەسەر یان دوای قولاپی current_screen بانگ بکرێت.

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
ku_IQ: تێپەڕەوشەی ئێستا (بە بەتاڵیی جێی بهێڵە ئەگەر ناتەوێت بیگۆڕیت)

en: Current plugin version.
ku_IQ: وەشانی ئێستای پێوەکراو.

en: Current price is: %s.
ku_IQ: نرخی ئێستا: %s.

en: Current product price.
ku_IQ: نرخی کاڵا لە ئێستادا.

en: Current set billing address for the customer.
ku_IQ: ناونیشانی پارەدانی ئێستا بۆ کڕیارەکە.

en: Current set shipping address for the customer.
ku_IQ: ئەو ناونیشانی گەیاندنەی ئێستا بۆ کڕیارەکە دانراوە.

en: Current variation price.
ku_IQ: نرخی ئێستای گۆڕانکاری.

en: Currently syncing orders... %s pending
ku_IQ: هاودەمکردنی داواکارییەکان... %s لە چاوەڕوانیدا

en: Custom
ku_IQ: دەستکرد

en: Custom Email Styles
ku_IQ: شێوازە دەستکردەکانی پۆستی ئەلیکترۆنی

en: Custom Fields
ku_IQ: خانە دەستکردەکان

en: Custom Link
ku_IQ: بەستەری دەستکرد

en: Custom base
ku_IQ: بنچینەی دەستکرد

en: Custom field deleted.
ku_IQ: باگراوه‌ند سرایه‌وه‌.

en: Custom field updated.
ku_IQ: باگراوه‌ند نوێ كرایه‌وه‌.

en: Custom fields
ku_IQ: خانە دەستکردەکان

en: Custom fields can be used in a variety of ways, such as sharing more detailed product information, showing more input fields, or for internal inventory organization. %1$sRead more about custom fields%2$s
ku_IQ: خانە دەستکردەکان بە چەندین شێوە بەکاردەهێنرێن، وەکو دانانی زانیاریی وردتری بەرهەم، پیشاندانی خانەی زیاتری تێخستن یان ڕێکخستنی کۆگای ناوخۆیی. %1$sزیاتر بخوێنەرەوە دەربارەی خانە دەستکردەکان%2$s

en: Custom fields can be used to add extra metadata to an order that you can %1$suse in your theme%2$s.
ku_IQ: خانە دەستکردەکان دەتوانرێت بەکاربهێنرێن وەکو (metadata)ی زیادە بۆ داواکارییەک کە دەتوانیت %1$sلەناو ڕووکارەکەت بەکاریبهێنیت%2$s.

en: Custom fonts
ku_IQ: جۆرەپیتە دەستکردەکان

en: Custom order table usage is not enabled. If you are testing, you can enable it by following the testing instructions in %s
ku_IQ: بەکارهێنانی خشتەی داواکاریی دەستکرد چالاک نەکراوە. ئەگەر تاقیکردنەوە دەکەیت، دەتوانیت چالاکی بکەیت بە جێبەجێکردنی ڕێنماییەکانی تاقیکاریی لە %s

en: Custom order tables could not be created.
ku_IQ: نەتوانرا خشتەی داواکاریی دەستکرد دروست بکرێت.

en: Custom order tables does not exist, creating...
ku_IQ: خشتەی داواکاریی دەستکرد بوونی نییە، دروستکردن...

en: Custom order tables were created successfully.
ku_IQ: خشتەی داواکاریی دەستکرد بە سەرکەوتوویی دروستکرا.

en: Custom ordering
ku_IQ: ڕیزکردنی دەستکرد

en: Custom ordering position.
ku_IQ: شوێنی داواکردنی دەستکرد.

en: Custom orders tables have been deleted.
ku_IQ: خشتەی داواکارییە دەستکردەکان سڕانەوە.

en: Custom:
ku_IQ: به‌ دڵی خۆت:

en: Customer
ku_IQ: کڕیار

en: Customer Country
ku_IQ: وڵاتی کڕیار

en: Customer Data
ku_IQ: دراوەی کڕیار

en: Customer Email
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنیی کڕیار

en: Customer First Name
ku_IQ: ناوی یەکەمی کڕیار

en: Customer Full Name
ku_IQ: ناوی تەواوی کڕیار

en: Customer ID if registered. Will return 0 for guests.
ku_IQ: ناسنامەی کڕیار ئەگەر تۆمارکرابێت. بۆ میوانەکان 0 دەگەڕێنێتەوە.

en: Customer ID is invalid.
ku_IQ: ناسنامەی کڕیار نادروستە.

en: Customer ID.
ku_IQ: ناسنامەی کڕیار.

en: Customer IP: %s
ku_IQ: (IP)ی کڕیار: %s

en: Customer Last Name
ku_IQ: ناوی دووەمی کڕیار

en: Customer Name
ku_IQ: ناوی کڕیار

en: Customer Username
ku_IQ: ناوی بەکارهێنەری کڕیار

en: Customer billing address
ku_IQ: ناونیشانی پارەدانی كڕیار

en: Customer created
ku_IQ: کڕیار دروستکرا

en: Customer deleted
ku_IQ: کڕیار سڕایەوە

en: Customer details
ku_IQ: وردەکارییەکانی کڕیار

en: Customer download link
ku_IQ: بەستەری داگرتنی کڕیار

en: Customer download log
ku_IQ: ڕووداوتۆمارگەریی داگرتنی کڕیار

en: Customer download permissions have been retained.
ku_IQ: مۆڵەتەکانی داگرتنی کڕیار پارێزراون.

en: Customer downloads
ku_IQ: ئاماری دابه‌زاندنه‌کان

en: Customer first name.
ku_IQ: ناوی یەکەمی کڕیار

en: Customer history
ku_IQ: مێژووی کڕیار

en: Customer information like your name, email address, and billing and shipping information.
ku_IQ: زانیاری کڕیار وەک ناو، ناونیشانی ئیمەیل، و زانیاری وەسل و بارکردن.

en: Customer last name.
ku_IQ: ناوی دووەمی کڕیار

en: Customer list
ku_IQ: پێرستی کڕیار

en: Customer login name.
ku_IQ: ناوی چوونەژوورەوەی کڕیار.

en: Customer matched zone "%s"
ku_IQ: ناوچەی هاوتای کڕیار "%s"

en: Customer note
ku_IQ: تێبینیی کڕیار

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنییەکانی تێبینیی کڕیار دەنێردرێن کاتێک تێبینییەکت زیادکرد بۆ داواکارییەک.

en: Customer notes about the order
ku_IQ: تێبینییەکانی کڕیار دەربارەی داواکارییەکە

en: Customer orders
ku_IQ: داواکاریی کڕیاران

en: Customer password for new accounts, if applicable.
ku_IQ: تێپەڕەوشەی کڕیار بۆ هەژمارە نوێیەکان، ئەگەر هەبێت.

en: Customer password.
ku_IQ: تێپەڕەوشەی کڕیار.

en: Customer payment page &rarr;
ku_IQ: پەڕەی پارەدانی کڕیار &rarr;

en: Customer provided note
ku_IQ: تێبینیی کڕیار

en: Customer provided note:
ku_IQ: تێبینی نووسراوە بە کڕیار

en: Customer role.
ku_IQ: ئەرکی کڕیار.

en: Customer sales
ku_IQ: فرۆشی کڕیار

en: Customer shipping address
ku_IQ: ناونیشانی گەیاندنی کڕیار

en: Customer stock notifications
ku_IQ: ئاگادارکەرەوەکانی کاڵای کڕیار

en: Customer type
ku_IQ: جۆری کڕیار

en: Customer type name.
ku_IQ: ناوی جۆری کڕیار.

en: Customer updated
ku_IQ: کڕیار بەڕۆژکرایەوە

en: Customer's IP address.
ku_IQ: ناونیشانی ئای پی کڕیار

en: Customer:
ku_IQ: کڕیار:

en: Customers
ku_IQ: كڕیاران

en: Customers can create an account after their order is placed. Customize messaging %1$shere%2$s.
ku_IQ: کڕیاران دەتوانن دوای ناردنی داواکارییەکەیان هەژمارێک دروست بکەن. %1$sلێرە%2$s پەیامەکان دەستکاری بکە.

en: Customers can create an account before placing their order.
ku_IQ: کڕیاران دەتوانن پێش تۆمارکردنی داواکارییەکەیان هەژمار دروست بکەن.

en: Customers can still save the file to their device, but by default file will be opened instead of being downloaded (does not work with redirects).
ku_IQ: کڕیاران هەر دەتوانن پەڕگەکە دابگرن بۆ ئامێرەکانیان، بەڵام بەشێوەیەکی بنەڕەت پەڕگە دەکرێتەوە لەجیاتیی داگرتن [کار ناکات لەگەڵ ئاڕاستەکردنەوەکان (redirects)].

en: Customers detailed reports.
ku_IQ: ڕاپۆرتە وردەکانی کڕیاران.

en: Customers do not support trashing.
ku_IQ: کڕیارەکان پشتگیریی فڕێدانە تەنەکەی خۆڵ ناکەن.

en: Customers must be logged in to sign up for stock notifications.
ku_IQ: کڕیاران دەبێت لە ژوورەوەبن بۆ خۆتۆمارکردن لە ئاگادارکەرەوەکانی کاڵا.

en: Customers totals.
ku_IQ: کۆی کڕیارەکان.

en: Customers vs. guests
ku_IQ: کڕیاران بەرانبەر میوانان

en: Customers will need to spend this amount to get free shipping.
ku_IQ: کڕیاران دەبێت ئەم بڕە خەرج بکەن بۆ بەدەستهێنانی گەیاندنی خۆڕایی.

en: Customers will not be able to purchase physical goods from your store until a shipping method is available.
ku_IQ: کڕیارەکان ناتوانن کاڵا فیزیکییەکان لە فرۆشگاکەتەوە بکڕن تا شێوازێکی گەیاندن بەردەست دەبێت.

en: Customizable products
ku_IQ: ئەو بەرهەمانەی کڕیارخوازدەکرێن

en: Customize the color of your buttons and links. Default %s.
ku_IQ: ڕەنگی دوگمە و بەستەرەکانت دەستکاری بکە. بنەڕەت %s.

en: Customize the look and feel of all you notification emails.
ku_IQ: دیمەن و هەستی هەموو پۆستە ئەلیکترۆنییەکانی ئاگادارکەرەوەت کڕیارخواز بکە.

en: Customize your WooCommerce email template and preview it below.
ku_IQ: داڕێژەی پۆستی ئەلیکترۆنی (WooCommerce)ـەکەت دەستکاری بکە و لە خوارەوە بیبینە.

en: Customize your emails
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنییەکانت کڕیارخواز بکە

en: Customize your online store with WooCommerce blocks
ku_IQ: فرۆشگا سەرهێڵەکەت کڕیارخوازبکە بەبەکارهێنانی بڵۆکەکانی (WooCommerce).

en: Customize your store
ku_IQ: فرۆشگاکەت کڕیارخوازبکە

en: DESC
ku_IQ: درێژی

en: Daily Cron
ku_IQ: کارگێڕ (Cron)ی ڕۆژانە

en: Danish krone
ku_IQ: کرۆنی دانیمارکی

en: Dashboard
ku_IQ: هەژمارەکەم

en: Data in posts table appears to be more recent than in HPOS tables. Compare order data with `wp wc hpos diff %1$d` and use `wp wc hpos backfill %1$d --from=posts --to=hpos` to fix.
ku_IQ: دراوە لە خشتەی بابەتەکان وا دەردەکەوێت نوێتر بێت وەک لە خشتەکانی (HPOS). دراوەی داواکاریی بەراورد بکە لەگەڵ wp wc hpos diff %1$d و wp wc hpos backfill %1$d --from=posts --to=hpos بەکاربهێنە بۆ چاککردن.

en: Data resource ID.
ku_IQ: ناسنامەی سەرچاوەی دراوە.

en: Data resource description.
ku_IQ: وەسفی سەرچاوەی دراوە.

en: Data store:
ku_IQ: کۆگای دراوە:

en: Data to pass through to the payment method when processing payment.
ku_IQ: دراوە بۆ تێپەڕاندن بۆ شێوازی پارەدان لەکاتی جێبەجێکردنی پارەداندا.

en: Data: %1$.2fMB + Index: %2$.2fMB + Engine %3$s
ku_IQ: دراوە: %1$.2fMB + نوانە: %2$.2fMB + بزوێنەر %3$s

en: Database
ku_IQ: بنکەدراوە

en: Database (not recommended on live sites)
ku_IQ: بنکەدراوە (لەسەر ماڵپەڕە ڕاستەوخۆکان پێشنیار ناکرێت)

en: Database Data Size
ku_IQ: قەبارەی دراوەی بنکەدراوە

en: Database File Path
ku_IQ: ڕێچکەی پەڕگەی بنکەدراوە

en: Database Index Size
ku_IQ: قەبارەی نوانەی بنکەدراوە

en: Database date field considered for Revenue and Orders reports
ku_IQ: خانەی ڕێکەوتی بنکەدراوە بۆ داهات و ڕاپۆرتی داواکارییەکان لەبەرچاو گیراوە

en: Database error.
ku_IQ: هەڵەی بنکەدراوە.

en: Database information:
ku_IQ: زانیاریی بنکەدراوە:

en: Database prefix
ku_IQ: پێشگری بنکەدراوە

en: Database prefix.
ku_IQ: پێشگڕی بنکەدراوە

en: Database settings
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی بنکەدراوە

en: Database tables missing
ku_IQ: چەند خشتەیەکی بنکەدراوە دیارنییە

en: Database tables.
ku_IQ: خشتەکانی بنکەدراوە.

en: Database upgrade routine has been scheduled to run in the background.
ku_IQ: ڕێکاری بەرزکردنەوەی بنکەدراوە کاتی بۆ دانراوە تا لە پاشبنەمادا جێبەجێ ببێت.

en: Database verified successfully.
ku_IQ: بنکەدراوە بەسەرکەوتوویی سەلمێندرا.

en: Database.
ku_IQ: بنکەدراوە

en: Datastore currently in use for orders.
ku_IQ: لە ئێستادا کۆگای دراوە (Datastore) بەکاردەهێنرێت بۆ داواکارییەکان.

en: Date
ku_IQ: ڕێکەوت

en: Date Paid
ku_IQ: ڕێکەوتی پارەدان

en: Date Type
ku_IQ: جۆری ڕێکەوت

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any (GMT).
ku_IQ: ڕێکەوتی دوای ئەوەی کە دەبێت بەکارهێنەر بیری تێبینییەکەی بهێنرێتەوە، ئەگەر هەبێت (GMT).

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any.
ku_IQ: ڕێکەوتی دوای ئەوەی کە دەبێت بەکارهێنەر بیری تێبینییەکەی بهێنرێتەوە، ئەگەر هەبێت.

en: Date created
ku_IQ: ڕێکەوتی دروستکردن

en: Date created:
ku_IQ: ڕێکەوتی دروستکردن:

en: Date last active GMT.
ku_IQ: ڕێکەوتی دواین چالاکی (GMT).

en: Date last active.
ku_IQ: ڕێکەوتی دواین چالاکی.

en: Date modified
ku_IQ: ڕێکەوتی گۆڕین

en: Date registered GMT.
ku_IQ: ڕێکەوتی تۆمارکردن (GMT).

en: Date registered.
ku_IQ: ڕێکەوتی تۆمارکردن.

en: Date sale price ends
ku_IQ: ڕێکەوتی کۆتایی هاتنی نرخی داشکێندراو

en: Date sale price starts
ku_IQ: ڕێکەوتی دەستپێکردنی نرخی داشکاندن

en: Date the note was created (GMT).
ku_IQ: ڕێکەوتی دروستکردنی تێبینییەکە (GMT).

en: Date the note was created.
ku_IQ: ڕێکەوتی دروستکردنی تێبینییەکە.

en: Date the order was created, as GMT.
ku_IQ: ڕێکەوتی دروستکردنی داواکارییەکە (GMT).

en: Date the order was created, in the site's timezone.
ku_IQ: ڕێکەوتی دروستکردنی داواکارییەکە، بەپێی کاتی ماڵپەڕەکە.

en: Date:
ku_IQ: ڕێکەوت:

en: Day(s)
ku_IQ: ڕۆژ

en: Debug
ku_IQ: هەڵدۆزین

en: Debug mode
ku_IQ: دۆخی هەڵەدۆزین

en: Decimal precision of the returned prices.
ku_IQ: وردی دەییی نرخە گەڕاوەکان.

en: Decimal separator
ku_IQ: جیاکەرەوەی دەیی

en: Decimal separator for displayed prices for this country.
ku_IQ: جیاکەرەوەی دەیی بۆ نرخە پیشاندراوەکانی ئەم وڵاتە.

en: Decimal separator for the currency which can be used to format returned prices.
ku_IQ: جیاکەرەوەی دەییی دراو کە دەتوانرێت بۆ فۆرماتکردنی نرخە گەڕاوەکان بەکاربهێنرێت.

en: Decimal separator.
ku_IQ: جیاکەرەوەی دەیی

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
ku_IQ: کەمکردنەوەی نرخی ئێستا بە (بڕی جێگیر یان %):

en: Decrease existing sale price by (fixed amount or %):
ku_IQ: کەمکردنەوەی نرخی داشکاندنی ئێستا بە (بڕی جێگیر یان %):

en: Decrease existing stock by:
ku_IQ: کەمکردنەوەی کۆگای بەردەست بە:

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
ku_IQ: كه‌م بوونه‌وه‌ی نرخ به‌ ڕێژه‌ی به‌رچاو (نرخی جێگیر)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
ku_IQ: كه‌م كردنه‌وه‌ی نرخه‌كانی هه‌راج (نرخی جێگیر)

en: Default
ku_IQ: بنەڕەت

en: Default Date Range
ku_IQ: ماوەی ڕێکەوتی بنەڕەت

en: Default Form Values
ku_IQ: بەها بنەڕەتەکانی فۆڕم

en: Default ISO4127 alpha-3 currency code for the country.
ku_IQ: کۆدی دراوی بنەڕەتیی ISO4127 alpha-3 بۆ وڵاتەکە.

en: Default attribute
ku_IQ: تایبەتمەندیی بنەڕەت

en: Default block content
ku_IQ: ناوەڕۆکی بڵۆکی بنەڕەت

en: Default customer location
ku_IQ: شوێنی بنەڕەتی کڕیار

en: Default product category cannot be deleted.
ku_IQ: تاقمەی گریمانەی کالا ناتوانی بسڕیتەوە.

en: Default product sorting
ku_IQ: ڕیزکردنی بنەڕەتیی بەرهەم

en: Default sort order
ku_IQ: ڕیزکردنی بنەڕەت

en: Default sort order.
ku_IQ: ڕیزبەندی ئاسایی

en: Default sorting
ku_IQ: ڕیزکردنی ئاسایی

en: Default sorting (custom ordering + name)
ku_IQ: ڕیزکردنی ئاسایی (ڕیزکردنی ئاسایی + ناو)

en: Default timezone is %s - it should be UTC
ku_IQ: کاتی بنەڕەت بریتییە لە %s - دەبێت (UTC) بێت

en: Default timezone is UTC
ku_IQ: ناوچەی کاتیی بنەڕەت (UTC)یە

en: Default timezone.
ku_IQ: کاتناوچەی بنەڕەت.

en: Default to customer billing address
ku_IQ: بنەڕەت بۆ ناونیشانی پارەدانی کڕیار

en: Default to customer shipping address
ku_IQ: بنەڕەت بۆ ناونیشانی گەیاندنی کڕیار

en: Default value for the setting.
ku_IQ: بەهای بنەڕەت بۆ ڕێکخستنەکە.

en: Default values for generated variations.
ku_IQ: بەها بنەڕەتەکان بۆ گۆڕانکارییە دروستکراوەکان.

en: Defaults variation attributes.
ku_IQ: تایبەتمەندیەکانی جیاوازی بنه‌ڕه‌تی.

en: Define if the attribute can be used as variation.
ku_IQ: پێناسە کردن ئەگەر تایبەتمەندیەکە بەکاردێت وەک جیاوازی.

en: Define if the attribute is visible on the "Additional information" tab in the product's page.
ku_IQ: پێناسەکردن تایبەتمەندی دیار بوو لەسەر "زانیاری زیادە" لە لاپەڕەی بەرهەم .

en: Define if the order is paid. It will set the status to processing and reduce stock items.
ku_IQ: پێناسەکردن ئەگەر داواکاریه‌که‌ درا. بارەکە ڕێک دەکات بۆ پرۆسەکردن و پاشه‌که‌وتکردنی کەمکردنەوەی ئایته‌م.

en: Define if the variation is visible on the product's page.
ku_IQ: لەکاتیک دا variation لە پەڕەی کالاکان دیارە، دیاری بکەن.

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
ku_IQ: نوسراوی پیشاندان كه‌ پیش نرخی كاڵا پیشان ده‌درێت ، بنوسه‌.به‌ ناونیشانی نمونه‌، "inc. Vat" ده‌توانێت بۆ  جهت ڕوونكردنەوە ی نرخ ده‌بێت. هه‌روه‌ ها تۆ ده‌توانی یه‌كێك له‌ م نرخانه‌ جێگیر كراوانه‌ی خواره‌وه‌ به‌ كار بێنی :
    {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
ku_IQ: پێناسەی ئەوە بکە ئایا تەواوی بەرهەمەکە باجی لەسەرە؟ یان تەنیا تێچووی گەیاندنەکەی.

en: Defined cost value.
ku_IQ: بەهای تێچووی پێناسەکراو.

en: Delete
ku_IQ: سرینەوە

en: Delete "%s" permanently
ku_IQ: سڕینەوەی "%s" بەهەمیشەیی

en: Delete Permanently
ku_IQ: سڕینەوە بە یەکجاریی

en: Delete Product
ku_IQ: سڕینەوەی بەرهەم

en: Delete WooCommerce tax rates
ku_IQ: سڕینەوەی گشتی نرخەکانی ماڵیاتی ووکامرێس

en: Delete all variations
ku_IQ: سرینه‌وه‌ی ته‌واوی گۆڕانكاریه‌كان

en: Delete an Inbox Notification
ku_IQ: ئاگادارکەرەوەیەکی نامەدان بسڕەوە

en: Delete fee
ku_IQ: سڕینەوەی کرێ

en: Delete fulfillment meta data response.
ku_IQ: وەڵامی سڕینەوەی مێتادراوەی جێبەجێکردن.

en: Delete fulfillment response.
ku_IQ: وەڵامی سڕینەوەی جێبەجێکردن.

en: Delete image
ku_IQ: سرینەوەی وێنە

en: Delete item
ku_IQ: سڕینەوەی بڕگە

en: Delete log
ku_IQ: سڕینەوەی ڕووداوتۆمارگەری

en: Delete note
ku_IQ: سرینەوەی تێبینی

en: Delete orphaned variations
ku_IQ: سڕینەوەی گۆڕانکارییە بێ باوانەکان

en: Delete payment method
ku_IQ: شێوازی پارەدان بسڕەوە

en: Delete permanently
ku_IQ: سڕینەوە بەیەکجاری

en: Delete shipping
ku_IQ: سڕینەوەی گەیاندن

en: Delete tax rates
ku_IQ: ڕێژەکانی باج بسڕەوە

en: Delete template file
ku_IQ: سرینه‌وه‌ی فایلی شێوه‌

en: Delete the custom orders tables
ku_IQ: سڕینەوەی خشتەی داواکارییە دەستکردەکان

en: Delete the selected notifications permanently?
ku_IQ: ئایا ئاگادارکەرەوە هەڵبژێردراوەکان بۆ هەمیشە بسڕدرێنەوە؟

en: Delete this log file permanently?
ku_IQ: سڕینەوەی ئەم پەڕگەی ڕووداوتۆمارگەرییە بۆ هەمیشە؟

en: Delete this notification permanently?
ku_IQ: ئایا ئەم ئاگادارکەرەوەیە بۆ هەمیشە بسڕدرێتەوە؟

en: Delete this review permanently
ku_IQ: ئەم پێداچوونەوەیە بۆ هەمیشە بسڕەوە

en: Delete unverified notification sign-ups after (in days)
ku_IQ: سڕینەوەی خۆتۆمارکردنە پشتڕاستنەکراوەکانی ئاگادارکەرەوە دوای (بە ڕۆژ)

en: Deleted
ku_IQ: سڕایەوە

en: Deleted %1$d action | Deleted %1$d actions
ku_IQ[0]: %1$d کردار سڕایەوە
ku_IQ[1]: %1$d کردار سڕایەوە

en: Deleted %1$s and adjusted stock (%2$s)
ku_IQ: %1$s سڕایەوە و کۆگا ڕێکخرایەوە (%2$s)

en: Deleted %s
ku_IQ: %s سڕاوە

en: Deleted all active sessions, and %d saved carts.
ku_IQ: هەموو دانیشتنە چالاکەکان سڕانەوە، و %d سەبەتەی پاشەکەوتکراو.

en: Deletes unused variations.
ku_IQ: گۆڕانکارییە بەکارنەهێنراوەکان دەسڕێتەوە.

en: Deleting %d action | Deleting %d actions
ku_IQ[0]: سڕینەوەی %d کردار
ku_IQ[1]: سڕینەوەی %d کردار

en: Deleting a category does not delete the products in that category. Instead, products that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
ku_IQ: سڕینەوەی هاوپۆلێک بەرهەمەکانی ژێر هاوپۆلەکە ناسڕێتەوە. لەجیاتی ئەوە، ئەو بەرهەمانەی سپێردراون بە هاوپۆلە سڕاوەکە دەچنە ژێر هاوپۆلی %s.

en: Delight customers and boost organic sales with a special WooCommerce birthday email (and coupon!) on their special day.
ku_IQ: کڕیاران دڵخۆش بکە و فرۆشی سروشتیی زیاد بکە بە پۆستێکی ئەلیکترۆنیی تایبەتی لەدایکبوونی (WooCommerce) (و کۆبۆن!) لە ڕۆژی تایبەتیاندا.

en: Delimiter
ku_IQ: جیا کردنەوە

en: Delivery URL
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی گەیاندن

en: Delivery fee
ku_IQ: کرێی گەیاندن

en: Delivery time estimate text, e.g. 3-5 business days.
ku_IQ: دەقی خەمڵاندنی کاتی گەیاندن، بۆ نموونە 3-5 ڕۆژی کارکردن.

en: Deny
ku_IQ: گەڕاندنەوە

en: Department
ku_IQ: بەش

en: Describe this product. What makes it unique? What are its most important features?
ku_IQ: باسی ئەم بەرهەمە بکە. چی وای کردووە ناوازە بێت؟ گرنگترین تایبەتمەندییەکانی چییە؟

en: Description
ku_IQ: وەسف

en: Description (optional)
ku_IQ: وەسف (ئارەزوومەندانە)

en: Description for the setting field.
ku_IQ: وەسف بۆ خانەی ڕێکخستن.

en: Description is missing.
ku_IQ: باسكردن بزربووه‌

en: Description of the marketing campaign type.
ku_IQ: وەسفی جۆری کەمپینی بازاڕدۆزییەکە.

en: Description of the marketing channel.
ku_IQ: وەسفی کەناڵی بازاڕدۆزییەکە.

en: Description of the shipping rate, e.g. Dispatched via USPS.
ku_IQ: وەسفی نرخی گەیاندن، بۆ نموونە لە ڕێگەی (USPS)ـەوە نێردراوە.

en: Design your store with deep WooCommerce integration. If toggled on, we’ll install <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, and your current theme <em>%s</em> will be deactivated.
ku_IQ: فرۆشگاکەت دیزاین بکە بە تەواوکردنێکی قووڵی (WooCommerce). ئەگەر چالاک کرا، ئێمە <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">(Storefront)</a> دادەمەزرێنین، و ڕووکاری ئێستات <em>%s</em> ناچالاک دەکرێت.

en: Desktop
ku_IQ: ڕوومێز

en: Destination logger must be configured before running a migration
ku_IQ: ڕووداوتۆمارگەریی مەبەست دەبێت شێوەی پێبدرێت پێش جێبەجێکردنی کۆچپێکردنێک.

en: Destination store must be configured before running a migration
ku_IQ: فرۆشگای مەبەست دەبێت شێوەی پێبدرێت پێش جێبەجێکردنی کۆچپێکردنێک.

en: Detailed information about registered sources is not currently available.
ku_IQ: زانیاریی ورد دەربارەی سەرچاوە تۆمارکراوەکان لە ئێستادا بەردەست نییە.

en: Details
ku_IQ: وردەکارییەکان

en: Details about the store that are shown in email receipts.
ku_IQ: وردەکاریی دەربارەی فرۆشگاکە کە لە پسووڵەکانی پۆستی ئەلیکترۆنیدا پیشان دەدرێن.

en: Details are not available for this customer as this user does not exist in the current site.
ku_IQ: وردەکارییەکان بۆ ئەم کڕیارە بەردەست نین چونکە ئەم بەکارهێنەرە لە ماڵپەڕی ئێستادا بوونی نییە.

en: Details for order #%s,
ku_IQ: وردەکارییەکان بۆ داواکاریی #%s،

en: Details for order #{order_number}
ku_IQ: وردەکاریی بۆ داواکاریی #{order_number}

en: Details for order #{order_number} on {site_title}
ku_IQ: وردەکاریی بۆ داواکاریی #{order_number} لە {site_title}

en: Determines how this attribute's values are displayed.
ku_IQ: دیاری دەکات کە بەهاکانی ئەم تایبەتمەندییە چۆن پیشان دەدرێن.

en: Determines if hidden or visible catalog products are shown.
ku_IQ: دیاری دەکات کە ئایا بەرهەمە شاراوەکان یان دیارەکانی کەتەلۆگ پیشان بدرێن.

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
ku_IQ: ئەمە بڕیار لە ڕیزکردنی زاراوەکان دەدات لە پەڕەکانی فرۆشگاکە. ئەگەر ڕیزکردنی دەستکرد بەکارببەیت، دەتوانیت زاراوەکان بهێنیت و دایانبنێیت بۆ ئەم تایبەتمەندییە.

en: Determines the type of discount that will be applied.
ku_IQ: جۆری ئەو داشکاندنە دیاری دەکات کە جێبەجێ دەکرێت.

en: Device type
ku_IQ: جۆری ئامێر

en: Dhaulagiri
ku_IQ: دهاوالاگیری

en: Did the tool run successfully?
ku_IQ: ئایا ئامڕازەکە بەسەرکەوتوویی کاری کرد؟

en: Did you know you can print shipping labels at home?
ku_IQ: ئایا دەزانیت دەتوانی ناونیشانی بارکردن چاپ بکەیت لە ماڵەوە؟

en: Differences found for order %d:
ku_IQ: جیاوازییەکان بۆ داواکاریی %d دۆزرانەوە:

en: Dimensions
ku_IQ: دوورییەکان

en: Dimensions (%s)
ku_IQ: دوورییەکان (%s)

en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
ku_IQ: دوورییەکان (درێژی&times;پانی&times;بەرزی) (%s)

en: Dimensions unit
ku_IQ: یەکەی دوورییەکان

en: Direct
ku_IQ: ڕاستەوخۆ

en: Direct access to leading carriers
ku_IQ: دەستگەیشتنی ڕاستەوخۆ بە گوێزەرەوە گەورەکان

en: Direct bank transfer
ku_IQ: گواستنەوەی ڕاستەوخۆی بانکی

en: Direct payments to email address:
ku_IQ: پێدانی ڕاستەوخۆ بۆ ناونیشانی ئیمەیل:

en: Direct updates
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوە ڕاستەوخۆکان

en: Directory size: %s
ku_IQ: قەبارەی بوخچە: %s

en: Disable
ku_IQ: لەکارخستن

en: Disable rule
ku_IQ: ناچالاککردنی ڕێسا

en: Disable shipping &amp; shipping calculations
ku_IQ: ناچالاککردنی گەیاندن و هەژمارکردنەکانی گەیاندن

en: Disabled
ku_IQ: ناچالاککراو

en: Disabled Features
ku_IQ: تایبەتمەندییە ناچالاککراوەکان

en: Disabled in <a href="%s" aria-label="stock management store settings">store settings</a>.
ku_IQ: ناچالاککراوە لە <a href="%s" aria-label="stock management store settings">ڕێکخستنەکانی فرۆشگا</a>.

en: Disconnect
ku_IQ: پەیوەندی پچراندن

en: Discount (%s)
ku_IQ: داشکاندن (%s)

en: Discount amount
ku_IQ: ریژه‌ی داشكاندن

en: Discount amount as defined in the coupon (absolute value or a percent, depending on the discount type).
ku_IQ: بڕی داشکاندن وەک لە کۆبۆنەکەدا پێناسە کراوە (بەهای ڕەها یان ڕێژەی سەدی، بەپێی جۆری داشکاندنەکە).

en: Discount total tax.
ku_IQ: داشکاندنی کۆی باج.

en: Discount total.
ku_IQ: کۆی داشکاندن.

en: Discount type
ku_IQ: جۆری داشکاندن

en: Discount type.
ku_IQ: جۆری داشکاندن.

en: Discount:
ku_IQ: داشكاندن:

en: Discounted labels from top global carriers
ku_IQ: نیشانە داشکێنراوەکان لە گەیەنەرە جیهانییە سەرەکییەکانەوە

en: Discounted orders
ku_IQ: داواکارییە داشکێندراوەکان

en: Discounted price:
ku_IQ: نرخی داشکاندن:

en: Discounted rates
ku_IQ: ڕێژە داشکێندراوەکان

en: Discover ways of extending your store with a tour of the Woo Marketplace
ku_IQ: ڕێگای نوێ بدۆزەرەوە بۆ فراوانکردنی فرۆشگاکەت لەگەڵ گەشتێک بە بازاڕی (Woo)دا.

en: Dismiss
ku_IQ: لابردن

en: Dismiss the gateway
ku_IQ: پشتگوێخستنی دەرەڕێکە

en: Dismiss this notice
ku_IQ: ئاگادارییەکە پشتگوێ بخە

en: Dismiss this notice.
ku_IQ: شاردنه‌وه‌ی ئه‌م ریكلامه‌.

en: Dismiss this suggestion
ku_IQ: ئەم پێشنیارە لاببە

en: Display Type:
ku_IQ: جۆری پیشاندان:

en: Display a list of a customer's recently viewed products.
ku_IQ: پیشاندانی لیستێک لە بەرهەمە بینراوەکانی کڕیار لەم دواییانەدا.

en: Display a list of active product filters.
ku_IQ: پیشاندانی لیستێک لە فلتەری بەرهەمە چالاکەکان.

en: Display a list of attributes to filter products in your store.
ku_IQ: پیشاندانی لیستی تایبەتمەندیەکان بۆ فلتەرکردنی بەرهەمەکان لەکۆگاکەت.

en: Display a list of recent reviews from your store.
ku_IQ: نیساندانی پێرستێک لە دوایین ڕخنەکانی فرۆشگای ئێوە.

en: Display a list of star ratings to filter products in your store.
ku_IQ: نیساندانی پێرستێک لە هەڵسەنگاندنی نمرەپێدراوەکان بۆی پاڵافتنی کالاکان لە فرۆشگای ئێوە.

en: Display a slider to filter products in your store by price.
ku_IQ: سلایدێک پێشانبدە بۆ فلتەرکردنی بەرهەمەکان لە کۆگاکەت بە نرخ.

en: Display name
ku_IQ: ناوی پیشاندراو

en: Display name cannot be changed to email address due to privacy concern.
ku_IQ: لە پێناو پاراستنی تایبەتێتی، ناوی پیشاندراو ناکرێت ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنی بێت.

en: Display order for the group.
ku_IQ: ڕیزبەندیی پیشاندانی گرووپەکە.

en: Display prices during cart and checkout
ku_IQ: پیشاندانی نرخەکان لە سەبەتە و پارەدان

en: Display prices in the shop
ku_IQ: پیشاندانی نرخەکان لە دوکان

en: Display suggestions within WooCommerce
ku_IQ: پیشاندانی پێشنیارەکان لەناو (WooCommerce)

en: Display tax totals
ku_IQ: نیشاندانی کۆی باجەکان

en: Display the customer shopping cart.
ku_IQ: پیشاندانی کارتی بازاڕکردنی کڕیار.

en: Display type
ku_IQ: جۆری نیشاندان

en: Displayed title for the leaderboard.
ku_IQ: ناونیشانی پیشاندراو بۆ تەختی پێشەنگەکە.

en: Displays a single product.
ku_IQ: تەنیا بەرهەمێک پیشان دەدات.

en: Displays products filtered by a brand.
ku_IQ: بەرهەمەکان پیشان دەدات کە بەپێی نیشانەیەکی بازرگانی پاڵاوتنیان بۆ کراوە.

en: Displays products filtered by a category.
ku_IQ: پیشاندانی ئەو بەرهەمانەی کە بە هاوپۆلێک پاڵاوتنیان بۆ کراوە.

en: Displays products filtered by a tag.
ku_IQ: پیشاندانی ئەو بەرهەمانەی کە بە تاگێک پاڵاوتنیان بۆ کراوە.

en: Displays products filtered by an attribute.
ku_IQ: ئەو بەرهەمانە پیشان دەدات کە بە تایبەتمەندییەک پاڵاوتنیان بۆ کراوە.

en: Displays search results for your store.
ku_IQ: پیشاندانی ئەنجامەکانی گەڕان بۆ فرۆشگاکەت.

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
ku_IQ: پیشان دەدات کە ئایا ئەرکەکانی کرۆنی وۆردپرێس چالاکن یان نا.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
ku_IQ: پیشاندانی هه‌ڵه‌كان یان ئه‌ وه‌ ۆردپریس له‌ حاله‌تی قۆستنه‌وه‌ی هه‌له‌یه‌.

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
ku_IQ: پیشانی دەدات کە ئایا وۆردپرێس کاشی تەنی دەرەکی بەکاردەهێنێت یان نا.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
ku_IQ: پیشانی دەدات کە ئایا ڕووکاری چالاک پشتگیریی (WooCommerce) دەکات یان نا.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
ku_IQ: چشتێك پیشان بدریت یان ڕوكاری ئیستا روكارێكی مندال نیه‌.

en: Displays whether the current active theme is a block theme or a classic theme.
ku_IQ: پیشانی دەدات کە ئایا ڕووکارە چالاکەکەی ئێستا ڕووکارێکی بڵۆکە یان ڕووکارێکی کلاسیکە.

en: Displays your products.
ku_IQ: بەرهەمەکانت پیشان دەدات.

en: District
ku_IQ: دەڤەر

en: District of Columbia
ku_IQ: District Of Columbia

en: Do not allow
ku_IQ: ڕێگه‌ مه‌ده‌

en: Do not import
ku_IQ: هاوردە مەکە

en: Do the important options return expected values?
ku_IQ: ئایا هەڵبژاردە گرنگەکان بەها چاوەڕوانکراوەکان دەگەڕێننەوە؟

en: Do you need help with adding your first product?
ku_IQ: یارمەتییت دەوێت لە زیادکردنی یەکەم بەرهەمت؟

en: Do you need more info about WooCommerce Subscriptions?
ku_IQ: زانیاریی زیاترت دەوێت دەربارەی بەشدارییەکانی (WooCommerce)؟

en: Do you want to generate all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max %d per run).
ku_IQ: دەتەوێت سەرجەم گۆڕانکارییەکان دروست بکەیت؟ ئەمە گۆڕانکارییەکی نوێ دروست دەکات بۆ هەر کۆمەڵە تایبەتمەندیی گۆڕانکارییەک (زۆرترین %d بۆ هەر جارێک).

en: Do you want to migrate from Shopify to WooCommerce?
ku_IQ: دەتەوێت بگوازیتەوە لە (Shopify) بۆ (WooCommerce)؟

en: Do you want to sell online courses?
ku_IQ: دەتەوێت وانەی سەرهێڵ بفرۆشیت؟

en: Do you wish to save your changes first? Your changed data will be discarded if you choose to cancel.
ku_IQ: ئایا دەتەوێت سەرەتا گۆڕانکارییەکانت پاشەکەوت بکەیت؟ دراوە گۆڕدراوەکانت فڕێ دەدرێن ئەگەر هەڵوەشاندنەوە هەڵبژێریت.

en: Docs
ku_IQ: به‌ڵگه‌نامه‌

en: Does the product have additional options before it can be added to the cart?
ku_IQ: ئایا بەرهەمەکە هەڵبژاردەی تری هەیە پێش ئەوەی زیاد بکرێت بۆ سەبەتەکە؟

en: Does the theme declare WooCommerce support?
ku_IQ: ئایا ڕووکارەکە پشتگیریی (WooCommerce) دەکات؟

en: Does the theme have a woocommerce.php file?
ku_IQ: ئایا ڕووکارەکە پەڕگەی (woocommerce.php)ی هەیە؟

en: Does this theme have outdated templates?
ku_IQ: ئایا ئەم ڕووکارە داڕێژەی بەسەرچووی هەیە؟

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
ku_IQ: ئایا ماڵپەڕەکەت زۆر لە بڕوانامەیەکی (SSL) دەکات بۆ گواستنەوەکان؟

en: Does your site have the Legacy REST API enabled?
ku_IQ: ئایا لە ماڵپەڕەکەت Legacy REST API چالاکە؟

en: Dominican Republic
ku_IQ: جمهوري دومنيكا

en: Don't allow purchases
ku_IQ: ڕێگە بە کڕین مەدە

en: Don't charge for shipping.
ku_IQ: پارە وەرمەگرە بۆ گەیاندن.

en: Don't charge tax
ku_IQ: باج وەرمەگرە

en: Done!
ku_IQ: تەواو!

en: Download | Downloads
ku_IQ[0]: داگرتن

en: Download %d
ku_IQ: داگرتن %d

en: Download %d ID
ku_IQ: داگرتنی %d ناسنامە

en: Download %d URL
ku_IQ: داگرتنی %d ناونیشانی ئینتەرنێتی

en: Download %d name
ku_IQ: داگرتنی %d ناو

en: Download ID
ku_IQ: ناسنامەی داگرتن

en: Download ID (MD5).
ku_IQ: ناسنامەی داگرتن (MD5).

en: Download ID.
ku_IQ: ناسنامەی داگرتن.

en: Download URL
ku_IQ: ناونیشانی داونڵۆد

en: Download count
ku_IQ: ژماردنی داگرتن

en: Download expiry
ku_IQ: بەسەرچوونی داگرتن

en: Download expiry days
ku_IQ: روژی سوود نه‌مانی دابه‌زاندن

en: Download file URL.
ku_IQ: بەستەری داگرتنی پەڕگە

en: Download for support
ku_IQ: داگرتن بۆ پشتگیری

en: Download limit
ku_IQ: سنووری داگرتن

en: Download name
ku_IQ: ناوی داونڵۆد

en: Download type, this controls the schema on the front-end.
ku_IQ: جۆری داگرتن، ئەمە کۆنترۆڵی گەڵاڵەکە دەکات لەسەر ماڵپەڕ.

en: Download your %1$s Report: %2$s
ku_IQ: داگرتنی ڕاپۆرتی %1$s: %2$s

en: Download your %s Report
ku_IQ: داگرتنی ڕاپۆرتی %s

en: Downloadable
ku_IQ: توانای داگرتنی هەیە

en: Downloadable file name.
ku_IQ: ناوی پەڕگە کە توانای داگرتنی هەیە.

en: Downloadable files
ku_IQ: ئەو پەڕگانەی توانای داگرتنیان هەیە

en: Downloadable product ID.
ku_IQ: ناسنامەی پەڕگە کە توانای داگرتنی هەیە.

en: Downloadable product permissions
ku_IQ: ڕێگەدانەکانی ئەو بەرهەمانەی توانای داگرتنیان هەیە

en: Downloadable products
ku_IQ: ئەو بەرهەمانەی توانای داگرتنیان هەیە

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
ku_IQ: كاڵای داگرتن ده‌سه‌ڵأت بۆ یه‌ك فایل ده‌دات له‌ كاتی كڕین.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
ku_IQ[0]: %s جار داگراوه‌

en: Downloads
ku_IQ: داگرتنەکان

en: Downloads remaining
ku_IQ: ژمارەی بەردەستی داگرتن

en: Downloads require login
ku_IQ: داگرتنه‌كان پێویستیان به‌ چوونه‌ژووره‌وه‌ هه‌یه‌

en: Draft orders are created when customers start the checkout process while the block version of the checkout is in place.
ku_IQ: داواکارییە ڕەشنووسەکان دروست دەکرێن کاتێک کڕیاران دەست دەکەن بە پرۆسەی پارەدان کاتێک وەشانی بڵۆکی پارەدانەکە کارایە.

en: Drafts <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: ڕەشنووس <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: ڕەشنووس <span class="count">(%s)</span>

en: Drag and drop to re-order your custom zones. This is the order in which they will be matched against the customer address.
ku_IQ: دەتوانیت بە ڕاکێشان و فڕێدان ناوچە دەستکردەکانت ڕیزبکەیت و ڕێکیان بخەیت. ئەمە ئەو ڕیزکردنەیە کە هاوتا دەکرێت لەگەڵ ناونیشانی کڕیارەکە.

en: Drag and drop to set admin attribute order
ku_IQ: ڕایکێشە و فڕێیبدە بۆ دانانی ڕیزبەندیی تایبەتمەندیی بەڕێوەبەر.

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
ku_IQ: ڕای بكێشه‌ و وازی لێ بهێنه‌، یان کلیک بكه‌ تاكه‌ تێكه‌ڵ كردنی ئه‌دمین بگۆری.

en: Drag images, upload new ones or select files from your library. For best results, use JPEG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. %1$sHow to prepare images?%2$s
ku_IQ: وێنە ڕابکێشە، وێنەی نوێ باربکە، یان ئەوانەی ناو پێشانگاکەت دیاریبکە. بۆ باشترین ئەنجام پەڕگەکانی (JPEG) بەکاربهێنە کە قەبارەیان 1000 بە 1000 pixels یان زیاترە. %1$sچۆن وێنەکان ئامادە بکەیت؟%2$s

en: Drive sales with %1$sGoogle for WooCommerce%2$s
ku_IQ: فرۆش زیاد بکە لەگەڵ %1$sGoogle بۆ WooCommerce%2$s

en: Drive sales with Google for WooCommerce
ku_IQ: فرۆش زیاد بکە لەگەڵ (Google) بۆ (WooCommerce)

en: Dropdown
ku_IQ: خوارەوە

en: Dropin Plugins
ku_IQ: پێوەکراوەکانی (Dropin)

en: Dropins & MU plugins.
ku_IQ: پێوەکراوەکانی Dropins & MU.

en: Dummy Downloadable Product
ku_IQ: بەرهەمی نموونەیی کە توانای داگرتنی هەیە

en: Dummy Product
ku_IQ: بەرهەمی تاقیکاری

en: Dummy Product Variation
ku_IQ: گۆڕانکاریی بەرهەمی تاقیکاری

en: Duplicate
ku_IQ: لەبەرگرتنەوە

en: Durable glass
ku_IQ: شووشەی خۆڕاگر

en: During checkout
ku_IQ: لە کاتی پارەداندا

en: Eastern
ku_IQ: ڕۆژهەڵآت

en: Eclectic finds, ethical delights
ku_IQ: دۆزینەوەی هەمەجۆر، بەرهەمە دڵخۆشکەرەکان

en: Ecuador
ku_IQ: اكوادر

en: Edit
ku_IQ: دەستکاریکردن

en: Edit %s
ku_IQ: دەستکاریکردنی %s

en: Edit %s page
ku_IQ: دەستکاریکردنی پەڕەی %s

en: Edit Approved Directory
ku_IQ: دەستکاریکردنی بوخچەی پەسەندکراو

en: Edit Brand
ku_IQ: دەستکاریکردنی نیشانەی بازرگانی

en: Edit Coupon
ku_IQ: دەستکاریکردنی کۆبۆن

en: Edit Email
ku_IQ: دەستکاریکردنی پۆستی ئەلیکترۆنی

en: Edit Notification
ku_IQ: دەستکاریکردنی ئاگادارکەرەوە

en: Edit Order
ku_IQ: دەستکاریکردنی داواکاری

en: Edit Product
ku_IQ: دەستکاریکردنی بەرهەم

en: Edit Scheduled Action
ku_IQ: دەستکاریکردنی کرداری کات بۆ دانراو

en: Edit account
ku_IQ: دەستکاریکردنی هەژمار

en: Edit and create new products from your mobile devices with the Woo app
ku_IQ: بەرهەمی نوێ زیادبکە و دەستکارییان بکە ڕاستەوخۆ لەناو تەلەفوونەکەت لەڕێگەی بەرنامەی بەکاربەریی (Woo)

en: Edit attribute
ku_IQ: دەستکاریکردنی تایبەتمەندی

en: Edit category
ku_IQ: دەستکاریکردنی هاوپۆل

en: Edit coupon
ku_IQ: ده‌ستکاری کۆبۆن

en: Edit failed. Please try again.
ku_IQ: دەستکاریکردن شکستی هێنا. تکایە دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: Edit fee
ku_IQ: دەستکاریکردنی کرێ

en: Edit item
ku_IQ: دەستکاریکردنی بڕگە

en: Edit order
ku_IQ: دەستکاریکردنی داواکاری

en: Edit page
ku_IQ: دەستکاریکردنی پەڕە

en: Edit product
ku_IQ: ده‌ستکاری به‌رهه‌م

en: Edit product form
ku_IQ: دەستکاریی فۆڕمی بەرهەم

en: Edit products on the move
ku_IQ: دەستکاریی بەرهەمەکان بکە بەئاسانیی و هەر کاتێک ویستت

en: Edit shipping
ku_IQ: دەستکاریکردنی گەیاندن

en: Edit shipping class
ku_IQ: دەستکاریکردنی پۆلی گەیاندن

en: Edit tag
ku_IQ: دەستکاری کردنی تاگ

en: Edit this order
ku_IQ: دەستکاریکردنی ئەم داواکارییە

en: Edit this review
ku_IQ: دەستکاریکردنی ئەم پێداچوونەوەیە

en: Education and learning
ku_IQ: پەروەردە و فێربوون

en: Effective monetary cost value.
ku_IQ: بەهای تێچووی کاریگەر.

en: Effortless payments by Mollie: Offer global and local payment methods, get onboarded in minutes, and supported in your language.
ku_IQ: پارەدانی خێرا لە ڕێگەی (Mollie): شێوازی پارەدانی جیهانی و ناوخۆیی پێشکەش بکە، لە چەند خولەکێکدا ئامادە دەبێت و بە زمانی خۆت پشتگیریی دەکرێت.

en: Effortlessly accept cryptocurrency payments in your store.
ku_IQ: بەئاسانی پارەدانەکانی دراوی کریپتۆ لە فرۆشگاکەتدا وەربگرە.

en: Egypt
ku_IQ: مصر

en: Electronics and computers
ku_IQ: ئەلیکترۆنی و کۆمپیوتەر

en: Elevate your table with a 330ml Retro Glass Jug, blending classic design and durable hardened glass.
ku_IQ: مێزەکەت ڕازاوەتر بکە بە جامی شووشەیی ڕیترۆی 330ml، کە تێکەڵەیەکە لە دیزاینی کلاسیک و شووشەی ڕەقکراوی خۆڕاگر.

en: Email
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنی

en: Email Address
ku_IQ: ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنی

en: Email Template
ku_IQ: داڕێژەی پۆستی ئەلیکترۆنی

en: Email address
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنی

en: Email address (optional)
ku_IQ: ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنی (ئارەزوومەندانە)

en: Email address is invalid.
ku_IQ: ئیمەیڵەکە هەڵەیە.

en: Email address to receive payments
ku_IQ: ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنیی بۆ بەدەستگەیشتنی پارەکان

en: Email address to send the email preview to.
ku_IQ: ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنی بۆ ناردنی پێشبینینی پۆستە ئەلیکترۆنییەکە بۆی.

en: Email address to send the order details to.
ku_IQ: ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنی بۆ ئەوەی وردەکارییەکانی داواکارییەکەی بۆ بنێردرێت.

en: Email address.
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنی

en: Email background
ku_IQ: پاشبنەمای پۆستی ئەلیکترۆنی

en: Email content
ku_IQ: ناوەڕۆکی پۆستی ئەلیکترۆنی

en: Email design
ku_IQ: دیزاینی پۆستی ئەلیکترۆنی

en: Email heading
ku_IQ: سەربەشی پۆستی ئەلیکترۆنی

en: Email heading (paid)
ku_IQ: سەربەشی پۆستی ئەلیکترۆنی (پارە دراوە)

en: Email improvements
ku_IQ: باشترکردنەکانی پۆستی ئەلیکترۆنی

en: Email improvements button
ku_IQ: دوگمەی باشترکردنی پۆستی ئەلیکترۆنی

[ctx: Email notification]
en: Shop Now
ku_IQ: ئێستا بازاڕیی بکە

en: Email notifications
ku_IQ: ئاگادارکەرەوەکانی پۆستی ئەلیکترۆنی

en: Email notifications sent from WooCommerce are listed below. Click on an email to configure it.<br>%s
ku_IQ: ئاگادارکەرەوەی پۆستی ئەلیکترۆنییەکان کە لەلایەن (WooCommerce)ەوە دەنێردرێن لە خوارەوە لیستە کراون. کرتە لە پۆستی ئەلیکترۆنییەک بکە و شێوەپێدانەکەی ڕێکبخە.<br>%s

en: Email of the reviewer.
ku_IQ: ئیمەیلی هەڵەچن

en: Email options
ku_IQ: هەڵبژاردەکانی پۆستی ئەلیکترۆنی

en: Email post generated for %s.
ku_IQ: بابەتی پۆستی ئەلیکترۆنی بۆ %s بەدیهێنرا.

en: Email preview
ku_IQ: پێشبینینی پۆستی ئەلیکترۆنی

en: Email sender address.
ku_IQ: ناونیشانی نێرەری پۆستی ئەلیکترۆنی.

en: Email sender name cannot be empty.
ku_IQ: ناوی نێرەری پۆستی ئەلیکترۆنی ناتوانێت بەتاڵ بێت.

en: Email sender name.
ku_IQ: ناوی نێرەری پۆستی ئەلیکترۆنی.

en: Email sender options
ku_IQ: هەڵبژاردنەکانی نێرەری پۆستی ئەلیکترۆنی

en: Email sent to customers after completing the sign-up process successfully.
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنی بۆ کڕیاران نێردرا دوای تەواوکردنی پرۆسەی خۆتۆمارکردن بەسەرکەوتوویی.

en: Email sent to signed-up customers when a product is back in stock.
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنی بۆ کڕیارە تۆماربووەکان دەنێردرێت کاتێک بەرهەمێک دووبارە بەردەست دەبێتەوە.

en: Email template
ku_IQ: داڕێژەی پۆستی ئەلیکترۆنی

en: Email template "%1$s" sent to %2$s, via %3$s.
ku_IQ: داڕێژەی پۆستی ئەلیکترۆنیی "%1$s" نێردرا بۆ %2$s، لە ڕێگەی %3$s.

en: Email type
ku_IQ: جۆری پۆستی ئەلیکترۆنی

en: Email you used during checkout.
ku_IQ: ئەو پۆستی ئەلیکترۆنییەی لە کاتی پارەدان بەکارت هێنا.

en: Email:
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنی:

en: Emails
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنییەکان

en: Emergency
ku_IQ: ئۆرژانس

en: Empty Mini-Cart Message
ku_IQ: نامەی (Mini-Cart)ی بەتاڵ

en: Empty Spam
ku_IQ: بەتاڵکردنی هەرزەواڵە.

en: Empty Trash
ku_IQ: بەتاڵکردنەوەی تەنەکەی خۆڵ

en: Empty patterns received from the PTK Pattern Store
ku_IQ: شێوەئاسای بەتاڵ لە PTK Pattern Storeـەوە وەرگیرا.

en: Empty response received from the Patterns Toolkit API.
ku_IQ: وەڵامێکی بەتاڵ وەرگیرا لە (Patterns Toolkit API).

en: Empty the approved download directories list
ku_IQ: بەتاڵکردنەوەی لیستەی بوخچەی داگیراوە پەسەندکراوەکان

en: Enable
ku_IQ: چالاک

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
ku_IQ: چالاککردنی دوگمەکانی زیادکردن بۆ سەبەتەی (AJAX) لە ئەرشیفەکان

en: Enable Archives?
ku_IQ: چالاککردنی ئەرشیفەکان؟

en: Enable Autorenew
ku_IQ: نوێبوونەوەی خۆکار چالاک بکە

en: Enable IPN email notifications
ku_IQ: چالاککردنی ئاگادارکەرەوەکانی (IPN) لە ڕێگەی پۆستی ئەلیکترۆنی

en: Enable PayPal Buttons
ku_IQ: چالاککردنی دوگمەکانی (PayPal)

en: Enable PayPal Standard
ku_IQ: چالاککردنی (PayPal Standard)

en: Enable PayPal buttons to offer PayPal, Venmo and Pay Later as express checkout options on product, cart, and checkout pages.
ku_IQ: دوگمەکانی (PayPal) چالاک بکە بۆ پێشکەشکردنی (PayPal)، (Venmo) و (Pay Later) وەک هەڵبژاردەکانی پارەدانی خێرا لە پەڕەکانی بەرهەم، سەبەتە، و پارەداندا.

en: Enable PayPal sandbox
ku_IQ: چالاككردنی Sandboxپه‌یپال

en: Enable PayU's exclusive plugin for WooCommerce to start accepting payments in 100+ payment methods available in India including credit cards, debit cards, UPI, & more!
ku_IQ: پێوەکراوی تایبەتی (PayU) بۆ (WooCommerce) چالاک بکە بۆ دەستپێکردنی وەرگرتنی پارە بە زیاتر لە 100 شێوازی پارەدان کە لە هیندستان بەردەستن، لەوانە کارتی کرێدت، کارتی دێبت، (UPI)، و زیاتر!

en: Enable PayU’s exclusive plugin for WooCommerce to start accepting payments in 100+ payment methods available in India including credit cards, debit cards, UPI, & more!
ku_IQ: پێوەکراوی تایبەتی (PayU) بۆ (WooCommerce) چالاکبکە بۆ وەرگرتنی پارە بە زیاتر لە 100 شێوازی پارەدان، تەنیا بەردەستە لە هیندستان.

en: Enable Point of Sale functionality in the WooCommerce mobile apps.
ku_IQ: چالاککردنی خاڵی فرۆشتنی سەرهێڵ لە بەرنامە بەکاربەرییەکانی (WooCommerce).

en: Enable WooCommerce Analytics
ku_IQ: چالاککردنی شیکردنەوەکانی (WooCommerce)

en: Enable WooCommerce MCP (Model Context Protocol) for AI-powered store operations. AI-generated results and actions can be unpredictable - please review before executing in your store.
ku_IQ: چالاککردنی (WooCommerce MCP) (Model Context Protocol) بۆ کردارەکانی فرۆشگای پشت بەستوو بە ژیریی دەستکرد. دەرئەنجام و کردارە بەدیهێنراوەکانی ژیریی دەستکرد دەکرێت پێشبینی نەکراو بن - تکایە پێداچوونەوەی بۆ بکە پێش جێبەجێکردنی لە فرۆشگاکەتدا.

en: Enable a familiar, fast checkout for hundreds of millions of active Amazon customers globally.
ku_IQ: پارەدانێکی خێرا و ئاشنا چالاک بکە بۆ ملیۆنان کڕیاری چالاکی ئەمەزۆن لە تەواوی جیهانەوە.

en: Enable an account creation method to use this feature.
ku_IQ: بۆ بەکارهێنانی ئەم تایبەتمەندییە، شێوازێکی دروستکردنی هەژمار چالاک بکە.

en: Enable archives?
ku_IQ: چالاککردنی ئەرشیفەکان؟

en: Enable auto-renew
ku_IQ: نوێکردنەوەی خۆکار چالاک بکە

en: Enable auto-renewal
ku_IQ: چالاککردنی نوێکردنەوەی خۆکار

en: Enable bank transfer
ku_IQ: چالاککردنی ئاڵوگۆری بانکی

en: Enable blueprint to import and export settings in bulk
ku_IQ: چالاککردنی نەخشە بۆ هاوردەکردن و هەناردەکردنی ڕێکخستنەکان بەکۆمەڵ

en: Enable cash on delivery
ku_IQ: چالاککردنی پارەدان بە کاش

en: Enable check payments
ku_IQ: چالاککردنی پارەدان بە چەکی بانک

en: Enable compatibility mode (Synchronize orders between High-performance order storage and WordPress posts storage).
ku_IQ: چالاککردنی دۆخی گونجان (هاوکاتکردنی داواکارییەکان لەنێوان کۆگای داواکاریی کارامەیی-بەرز و کۆگای بابەتەکانی وۆردپرێس).

en: Enable coupons
ku_IQ: چالاککردنی کۆبۆنەکان

en: Enable debug mode
ku_IQ: چالاککردنی دۆخی هەڵەدۆزین

en: Enable for shipping methods
ku_IQ: چالاککردن بۆ شێوازەکانی گەیاندن

en: Enable guest checkout (recommended)
ku_IQ: چالاککردنی پارەدانی میوان (پێشنیارکراو)

en: Enable guest checkout to use this feature.
ku_IQ: بۆ بەکارهێنانی ئەم تایبەتمەندییە، پارەدانی میوان چالاک بکە.

en: Enable guided mode
ku_IQ: چالاککردنی دۆخی ڕێبەریی

en: Enable log-in during checkout
ku_IQ: چالاککردنی چوونەژوورەوە لە کاتی پارەداندا

en: Enable logging
ku_IQ: چالاككردنی راپۆرت

en: Enable low stock notifications
ku_IQ: چالاککردنی ئاگادارکەرەوەکانی کەمیی بڕ لە کۆگا

en: Enable modern email design for transactional emails
ku_IQ: چالاککردنی دیزاینی نوێی پۆستی ئەلیکترۆنی بۆ پۆستە ئەلیکترۆنییە گواستنەوەییەکان

en: Enable order data caching in the datastore. This feature only works with high-performance order storage.
ku_IQ: چالاککردنی کاشکردنی دراوەی داواکاری لە دراوەهەڵگردا. ئەم تایبەتمەندییە تەنیا لەگەڵ کۆگای داواکاریی کارایی بەرز کاردەکات.

en: Enable out of stock notifications
ku_IQ: چالاککردنی ئاگادارکەرەوەکانی تەواوبوونی بڕ لە کۆگا

en: Enable predictive address search
ku_IQ: چالاککردنی گەڕانی پێشبینیکراوی ناونیشان

en: Enable product reviews
ku_IQ: چالاککردنی پێداچوونەوەکانی بەرهەم

en: Enable reply-to email address.
ku_IQ: چالاککردنی ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنیی وەڵامدانەوە-بۆ.

en: Enable reviews
ku_IQ: چالاککردنی پێداچوونەوەکان

en: Enable rule
ku_IQ: چالاککردنی ڕێسا

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
ku_IQ: چالاککردنی دۆخی هەڵەدۆزینی گەیاندن بۆ پیشاندانی ناوچە هاوشێوەکانی گەیاندن و بەلاداتێپەڕینی حەشارگەی ڕێژەی گەیاندن.

en: Enable star rating on reviews
ku_IQ: چالاککردنی هەڵسەنگاندن بە ئەستێرە لەسەر پێداچوونەوەکان

en: Enable stock management
ku_IQ: چالاککردنی بەڕێوەبردنی کۆگا

en: Enable store notice
ku_IQ: زانیار فرۆشگا چالاک بکەن

en: Enable table usage
ku_IQ: بەکارهێنانی خشتە چالاک بکە

en: Enable tax rates and calculations
ku_IQ: چالاککردنی ڕێژەکانی باج و هەژمارکردن

en: Enable taxes
ku_IQ: چالاککردنی باجەکان

en: Enable taxes and coupons and configure how they are calculated.
ku_IQ: باج و کۆبۆنەکان چالاک بکە و شێوەپێدانی ئەوە بکە کە چۆن هەژمار دەکرێن.

en: Enable the Order Fulfillments feature to manage order fulfillment and shipping.
ku_IQ: تایبەتمەندیی جێبەجێکردنی داواکارییەکان چالاک بکە بۆ بەڕێوەبردنی جێبەجێکردنی داواکاری و گەیاندن.

en: Enable the block-based email editor for transactional emails.
ku_IQ: چالاککردنی دەستکاریکەری پۆستی ئەلیکترۆنیی پشت بەستوو بە بڵۆک بۆ پۆستە ئەلیکترۆنییەکانی گواستنەوە.

en: Enable the new version of the Mini Cart that uses the Interactivity API instead of React in the frontend.
ku_IQ: وەشانە نوێیەکەی سەبەتەی بچووک چالاک بکە کە (Interactivity API) بەکاردەهێنێت لەبری (React) لە بەشی پێشەوە.

en: Enable the shipping calculator on the cart page
ku_IQ: چالاککردنی ژمێرەری گەیاندن لە پەڕەی سەبەتەکە.

en: Enable the site visibility badge in the WordPress admin bar
ku_IQ: نیشانەی بینرانی ماڵپەڕ لە تووڵی بەڕێوەبەری وۆردپرێسدا چالاک بکە.

en: Enable the use of coupon codes
ku_IQ: ڕێگە بە بەکارهێنانی کۆدەکانی کۆبۆن بدە.

en: Enable this email notification
ku_IQ: چالاککردنی ئەم ئاگادارکەرەوەی پۆستی ئەلیکترۆنییە

en: Enable this feature to track and credit channels and campaigns that contribute to orders on your site
ku_IQ: ئەم تایبەتمەندییە چالاک بکە بۆ شوێنکەوتن و دانەپاڵی ئەو کەناڵ و کەمپینانەی کە بەشدارن لە داواکارییەکانی ماڵپەڕەکەتدا.

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
ku_IQ: ئەمە چالاک بکە ئەگەر دەتەوێت ئەم تایبەتمەندییە ئەرشیفی بەرهەمی هەبێت لە فرۆشگاکەت.

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
ku_IQ: ئه‌م به‌شه‌ ته‌نیا له‌ كاتێكدا چالاك بكه‌.كه كاڵا نه‌ نێردراوه‌

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
ku_IQ: چالاككردنی ئه‌م به‌شه‌ ڕێگه‌نادات بۆ داگرتنی كاڵا له‌ كاتی پاره‌دان چالاك ده‌بێت.

en: Enable this option to enable stock management at variation level
ku_IQ: چالاككردنی ئه‌م به‌شه‌ ده‌بێته‌ هۆی چالاكركدنی  به‌رێوبردنی كۆگا له‌ ته‌رازو جیا ده‌كرێته‌وه‌

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
ku_IQ: ئەم هەڵبژاردەیە چالاک بکە بۆ بەخشینی توانای دەستپێگەیشتن بە داگرتنەکان کاتێک داواکارییەکان لە دۆخی "چاوەڕوانی\جێبەجێکردن"دا بوون، لەجیاتی "جێبەجێ کرا".

en: Enable tracking
ku_IQ: شوێنکەوتن چالاک بکە

en: Enable usage tracking and help improve WooCommerce
ku_IQ: ڕێگە بە شوێنکەوتنی بەکارهێنان بدە بۆ باشترکردنی (WooCommerce)

en: Enable/Disable
ku_IQ: چالاککردن\ناچالاککردن

en: Enable/Disable attribute archives.
ku_IQ: چالاککردن/ناچالاککردنی ئەرشیفەکانی تایبەتمەندی.

en: Enabled
ku_IQ: چالاککراوە

en: Enabled Features
ku_IQ: تایبەتمەندییە چالاککراوەکان

en: Enabled features.
ku_IQ: تایبەتمەندییە چالاککراوەکان.

en: Enabled features:
ku_IQ: تایبەتمەندییە چالاککراوەکان:

en: Enables rate limiting for Checkout place order and Store API /checkout endpoint. To further control this, refer to <a href="%s" target="_blank">rate limiting documentation</a>.
ku_IQ: سنووردارکردنی ڕێژە بۆ ناردنی داواکاریی لە کاتی پارەدان و خاڵی کۆتایی APIی فرۆشگا /پارەدان چالاک دەکات. بۆ کۆنترۆڵی زیاتری ئەمە، بگەڕێرەوە بۆ <a href="%s" target="_blank">بەڵگەنامەی سنووردارکردنی ڕێژە</a>.

en: End date of sale price, as GMT.
ku_IQ: کۆتایی نرخی فرۆشی تایبەت بە کاتی GMT

en: End date of sale price, in the site's timezone.
ku_IQ: کاتی تەواو بوونی هەڕاجی لە شوێنی کاتی ماڵپەڕ.

en: End date of sale price.
ku_IQ: ڕێکەوتی کۆتاییهاتنی نرخی داشکێنراو.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
ku_IQ: کۆتاخاڵ بۆ پەڕەی "پارەدان ← شێوازی پارەدان زیادبکە".

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
ku_IQ: کۆتاخاڵ بۆ پەڕەی "پارەدان ← داواکاریی وەرگیرا".

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
ku_IQ: کۆتاخاڵ بۆ پەڕەی "پارەدان ← پارە بدە".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
ku_IQ: کۆتاخاڵ بۆ پەڕەی "هەژمارەکەم ← ناونیشانەکان".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Downloads" page.
ku_IQ: کۆتاخاڵ بۆ پەڕەی "هەژمارەکەم ← داگرتنەکان".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
ku_IQ: کۆتاخاڵ بۆ پەڕەی "هەژمارەکەم ← دەستکاریکردنی هەژمار".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
ku_IQ: کۆتاخاڵ بۆ پەڕەی "هەژمارەکەم ← لەبیرکردنی تێپەڕەوشە".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Orders" page.
ku_IQ: کۆتاخاڵ بۆ پەڕەی "هەژمارەکەم ← داواکارییەکان".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Payment methods" page.
ku_IQ: کۆتاخاڵ بۆ پەڕەی "هەژمارەکەم ← شێوازەکانی پارەدان".

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
ku_IQ: کۆتاخاڵ بۆ پەڕەی "هەژمارەکەم ← بینینی داواکاری".

en: Endpoint for the delete payment method page.
ku_IQ: کۆتاخاڵ بۆ پەڕەی سڕینەوەی شێوازی پارەدانەکە.

en: Endpoint for the setting a default payment method page.
ku_IQ: کۆتاخاڵ بۆ دانانی پەڕەیەکی شێوازی پارەدانی بنەڕەت.

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
ku_IQ: هێڵی كۆتای ناونیشان بۆ ده‌رچوونی ئه‌ندامان جه‌ست نیشان ده‌كات. تۆده‌توانی  ئه‌ زیادكردنی ئه‌م لینكه‌بۆ مینۆكانی سیات هێڵێكی چوونه‌ ده‌ره‌وه‌ دروست بكه‌ی وه‌كو:woocommerce.ir/?customer-logout=true

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
ku_IQ: کۆتاخاڵەکان زیاد دەکرێن بۆ ناونیشانی ئینتەرنێتیی پەڕەکانت بۆ ئەنجامدانی چەند کردارێکی دیاریکراو لەکاتی پرۆسەی پارەدان. دەبێت بێهاوتابن.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
ku_IQ: کۆتاخاڵەکان زیاد دەکرێن بۆ ناونیشانی ئینتەرنێتیی پەڕەکانت بۆ ئەنجامدانی چەند کردارێکی دیاریکراو لەسەر پەڕەی هەژمارەکان. دەبێت بێهاوتابن و دەکرێت بەبەتاڵییش بەجێبهێڵرێن بۆ ناچالاککردنی کۆتاخاڵەکە.

en: Enforce Approved Product Download Directories
ku_IQ: جێبەجێکردنی بوخچە پەسەندکراوەکانی داگرتنی بەرهەم

en: Enforce approved download directories?
ku_IQ: جێبەجێکردنی بوخچەی داگرتنە پەسەندکراوەکان؟

en: Enhance speed and security with %1$sJetpack%2$s
ku_IQ: خێرایی و ئاسایش بەدەستبهێنە لەگەڵ %1$sJetpack%2$s

en: Enhance your products
ku_IQ: چاکسازی کالاکانی ئێوە

en: Enhance your store with extensions
ku_IQ: فرۆشگاکەت بە زیادکراوەکان باشتر بکە

en: Enhance your store with these recommended free features.
ku_IQ: فرۆشگاکەت بەرەوپێش ببە لەگەڵ ئەم تایبەتمەندییە بێبەرانبەرە پێشنیارکراوانە.

en: Enjoy all Facebook products combined in one extension: pixel tracking, catalog sync, messenger chat, shop functionality and Instagram shopping (coming soon)!
ku_IQ: چێژ وەربگرە لە سەرجەم بەرهەمەکانی فەیسبووک لە یەک زیادکراودا: pixel tracking، catalog sync، messenger chat، shop functionality و Instagram shopping (بەم زووانە)!

en: Ensure meta_data excludes specific keys.
ku_IQ: دڵنیابەرەوە meta_data کلیلە تایبەت و دیاریکراوەکان بەدەر دەکات.

en: Ensure result set excludes reviews assigned to specific user IDs.
ku_IQ: دڵنیابە لەوەی کۆمەڵەی ئەنجامەکان ئەو پێداچوونەوانە ناگرێتەوە کە بۆ ناسنامەی بەکارهێنەری دیاریکراو تەرخانکراون.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
ku_IQ: دڵنیابەرەوە لەوەی کە ئەنجامەکان ئاراستەن بەو ئایدییە.

en: Enter Bcc recipients (comma-separated) for this email.
ku_IQ: وەرگرانی Bcc (بە بۆر جیاکراوە) بۆ ئەم پۆستە ئەلیکترۆنییە بنووسە.

en: Enter Cc recipients (comma-separated) for this email.
ku_IQ: وەرگرانی Cc (بە بۆر جیاکراوە) بۆ ئەم پۆستە ئەلیکترۆنییە بنووسە.

en: Enter a barcode or any other identifier unique to this product. It can help you list this product on other channels or marketplaces.
ku_IQ: باڕکۆدێک یان هەر ناسێنەرێکی تری بێهاوتا بۆ ئەم بەرهەمە بنووسە. دەتوانێت یارمەتیت بدات بۆ لیستکردنی ئەم بەرهەمە لە کەناڵەکان یان بازاڕگەکاندا.

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
ku_IQ: داخلكردنی نرخ(به‌ بێ باج)یان میانه‌ بۆنمونه‌:  <code>10.00 * [ژماره‌]</code>.

en: Enter a coupon code to apply. Discounts are applied to line totals, before taxes.
ku_IQ: کۆدێکی کۆبۆن بنووسە بۆ بەکاربردنی. داشکاندنەکان لەسەر کۆی گشتیی دێڕەکان جێبەجێ دەکرێن، پێش باجەکان.

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
ku_IQ: بنچینەیەکی دەستکرد داخڵ بکە بۆ بەکارهێنان. بنچینە دەبێت دابنرێت، بە پێچەوانەوە وۆردپرێس بنەڕەت بەکاردەهێنێت.

en: Enter a different address
ku_IQ: ناونیشانێکی جیاواز بنووسە

en: Enter a fixed amount or percentage to apply as a fee.
ku_IQ: بڕێکی جێگیر یان ڕێژەیەکی سەدیی بنووسە بۆ بەکاربردن وەکو کرێ.

en: Enter a name for the new attribute term:
ku_IQ: ناوێك بۆ خاسیه‌تی نوێ داخڵ بكه‌:

en: Enter a name for this tax rate.
ku_IQ: ناوێک بۆ ئەم ڕێژەی باجە بنووسە.

en: Enter a new password below.
ku_IQ: تێپەڕەوشەی نوێ لە خوارەوە بنووسە.

en: Enter a number to set stock quantity at the variation level. Use a variation's 'Manage stock?' check box above to enable/disable stock management at the variation level.
ku_IQ: ژمارەیەک بنووسە بۆ دانانی بڕی کۆگا لە ئاستی گۆڕانکاریدا. خانەی نیشانەکردنی 'بەڕێوەبردنی کۆگا؟'ی گۆڕانکارییەکە لە سەرەوە بەکاربێنە بۆ چالاککردن/ناچالاککردنی بەڕێوەبردنی کۆگا لە ئاستی گۆڕانکاریدا.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
ku_IQ: ڕێژەیەکی باج بنووسە (ڕێژەی سەدی) بۆ 4 شوێنی دەیی.

en: Enter a username or email address.
ku_IQ: ناوی بەکارهێنەر یان ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنی بنووسە.

en: Enter a value
ku_IQ: نرخ داخل بكه‌

en: Enter a value (fixed or %)
ku_IQ: نرخ داخل بكه‌  ( به‌ شێوه‌ی جێگیر یان %)

en: Enter an optional description for this variation.
ku_IQ: وەسفێکی ئارەزوومەندانە بۆ ئەم گۆڕانکارییە بنووسە.

en: Enter an optional note attached to the order confirmation message sent to the shopper.
ku_IQ: تێبینییەکی ئارەزوومەندانە بنووسە کە دەکرێتە پاشکۆ لەگەڵ نامەی پەسەندکردنی داواکارییەکە کە نێردراوە بۆ کڕیارەکە.

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
ku_IQ: تێبینییەکی ئارەزوومەندانە بنووسە بۆ ئەوەی بنێردرێت بۆ کڕیارەکە دوای کڕین.

en: Enter attachment ID or URL to an image
ku_IQ: ناسنامەی هاوپێچ یان به‌سته‌رێک بۆ وێنە تێبنووسە

en: Enter cost value (%s)
ku_IQ: بەهای تێچوو (%s) بنووسە

en: Enter customer e-mail&hellip;
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنیی کڕیار بنووسە…

en: Enter new
ku_IQ: داخڵکردنێکی نوێ

en: Enter options for customers to choose from, f.e. “Blue” or “Large”. Use “%s” to separate different options.
ku_IQ: هەڵبژاردەکان زیادبکە بۆ کڕیاران تا بتوانن هەڵیبژێرن، بۆ نموونە: شین یان گەورە. دەتوانیت “%s” بەکاربهێنیت بۆ جیاکردنەوەی هەڵبژاردە جیاوازەکان.

en: Enter price (%s)
ku_IQ: نرخ بنووسه‌ (%s)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
ku_IQ: وەرگرەکان بنووسە [بە بۆر (comma)] جیایان بکەرەوە بۆ ئەم پۆستی ئەلیکترۆنییە. بنەڕەت بۆ %s.

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
ku_IQ: ئەو وەرگرانە بنووسە [بە بۆر (comma)] جیایان بکەرەوە، کە ئەم ئاگادارکەرەوەیان بەدەست دەگات.

en: Enter sale price (%s)
ku_IQ: نرخی فرۆشتن بنوسه‌ (%s)

en: Enter some descriptive text. Use “%s” to separate different values.
ku_IQ: هەندێک دەقی ورد بنووسە. “%s” بەکاربهێنە بۆ جیاکردنەوەی بەهاکان.

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
ku_IQ: ژماره‌ی نوسراو یان تایبه‌ت مه‌ندی داخل بكه‌ن . هه‌ریه‌كه‌یان به‌ كاما جیا بكه‌نه‌وه‌.

en: Enter the action that will trigger this webhook.
ku_IQ: ئەو کردارە داخڵبکە کە ئەم (webhook)ە دەخاتە کار.

en: Enter the external URL to the product
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی دەرەکیی بنووسە بۆ بەرهەمەکە

en: Enter the external URL to the product.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتییەکی دەرەکیی بنووسە بۆ بەرهەمەکە.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
ku_IQ: ژمارەی ڕۆژەکان بنووسە تا دوای ئەوە بەستەری داگرتن بەسەربچێت، یان بەبەتاڵی بەجێیبهێڵە.

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.
ku_IQ: ناسێنەکانی (API)ـی (PayPal)ـەکەت بنووسە بۆ جێبەجێکردنی پارەگەڕانەوەکان لە ڕێگەی (PayPal)ـەوە. فێرببە چۆن دەستت بگات بە <a href="%s">ناسێنەکانی (API)ـی (PayPal)</a>ـەکەت.

en: Enter your address to view shipping options.
ku_IQ: ناونیشانەکەت بنووسە بۆ بینینی هەڵبژاردەکانی گەیاندن.

en: Enter your coupon code
ku_IQ: کۆدی کۆبۆنەکەت بنووسە

en: Environment.
ku_IQ: ژینگە.

en: Error
ku_IQ: هەڵە

en: Error 404
ku_IQ: ٤٠٤ نه‌ دۆزرایه‌وه‌

en: Error code
ku_IQ: کۆدی هەڵە

en: Error during status transition.
ku_IQ: هەڵە لە کاتی گواستنەوەی دۆخدا.

en: Error generating email post. Error: %s.
ku_IQ: هەڵە لە بەدیهێنانی بابەتی پۆستی ئەلیکترۆنی. هەڵە: %s.

en: Error getting remote image %s.
ku_IQ: هەڵە لە وەرگرتنی وێنەی دووری %s.

en: Error message
ku_IQ: نامەی هەڵە

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
ku_IQ: پەیامەکانی هەڵە لەوانەیە زانیاریی هەستیار دەربارەی ژینگەی فرۆشگاکەت لەخۆبگرن. ئەمانە دەبێت لە سەردانکەرە متمانەپێنەکراوەکان بشاردرێنەوە.

en: Error messages should not be shown to visitors.
ku_IQ: پەیامەکانی هەڵە نابێت بە سەردانکەران پیشان بدرێن.

en: Error processing action %1$s: %2$s
ku_IQ: هەڵە لە جێبەجێکردنی کرداری %1$s: %2$s

en: Error processing refund. Please try again.
ku_IQ: هەڵە ڕوویدا لەکاتی پارەدانەوە. تکایە دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: Error saving action: %s
ku_IQ: هەڵە لە پاشەکەوتکردنی کرداردا: %s

en: Error saving order ID %1$s.
ku_IQ: هەڵە لە پاشەکەوتکردنی ناسنامەی داواکاری %1$s.

en: Error saving transient. Please try again.
ku_IQ: هەڵە لە پاشەکەوتکردنی زانیاریی کاتیی. تکایە دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: Error sending test email. Please try again.
ku_IQ: هەڵە لە ناردنی پۆستی ئەلیکترۆنیی تاقیکاری. تکایە دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: Error unable to generate email post.
ku_IQ: هەڵە، ناتوانرێت بابەتی پۆستی ئەلیکترۆنی بەدیبهێنرێت.

en: Error when setting property '%1$s' for order %2$d: %3$s
ku_IQ: هەڵە لەکاتی ڕێکخستنی تایبەتمەندیی '%1$s' بۆ داواکاریی %2$d: %3$s

en: Error:
ku_IQ: هەڵە:

en: Error: %s
ku_IQ: هەڵە: %s

en: Error: %s.
ku_IQ: هەڵە: %s.

en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
ku_IQ: هەڵە: ناتوانرێت دەست بگاتە ناونیشانی گەیاندن: %s.

en: Error: Delivery URL returned response code: %s
ku_IQ: هەڵە: ناونیشانی گەیاندن کۆدی وەڵامی %sـی گەڕاندەوە.

en: Error: Please type your reply text.
ku_IQ: هەڵە: تکایە دەقی وەڵامەکەت بنووسە.

en: Error: Please type your review text.
ku_IQ: هەڵە: تکایە دەقی پێداچوونەوەکەت بنووسە.

en: Error: You can't reply to a review on a draft product.
ku_IQ: هەڵە: ناتوانیت وەڵامی پێداچوونەوە بدەیتەوە لە بەرهەمێکی ڕەشنووس.

en: Error: non-existing attribute ID.
ku_IQ: كیشه‌: پێناسە خاسیه‌تی تر بونی نیه‌.

en: Errors list for the step.
ku_IQ: لیستی هەڵەکانی هەنگاوەکە.

en: Euro
ku_IQ: یۆرۆ

en: Europe
ku_IQ: ئەورپا

en: Europe zone = Any country in Europe = Flat rate shipping
ku_IQ: ناوچەی ئەوروپا = هەر وڵاتێک لە ئەوروپا = بارکردنی ڕێژەی تەخت

en: Every %d minutes
ku_IQ: هەموو %d خولەکێک

en: Every %s
ku_IQ: هەموو %s

en: Every 15 Days
ku_IQ: هەر 15 ڕۆژێک

en: Every minute
ku_IQ: هەموو خولەکێک

en: Everywhere
ku_IQ: هەرکوێ

en: Exceptional flavors, sustainable choices. The carefully curated collection of coffee pots and accessories turned my kitchen into a haven of style and taste.
ku_IQ: تامی نایاب، هەڵبژاردەی بەردەوام. کۆمەڵە بەوردیی هەڵبژێردراوەکەی قۆری و ئیکسسواراتی قاوە چێشتخانەکەی منی کردە پەناگەیەک بۆ شێواز و تام.

en: Exclude brands
ku_IQ: دەرکردنی نیشانە بازرگانییەکان

en: Exclude categories
ku_IQ: دەرکردنی هاوپۆلەکان

en: Exclude product variations with any of the statuses from result set.
ku_IQ: گۆڕانکارییەکانی بەرهەم کە هەر یەکێک لەم دۆخانەیان هەیە لە ئەنجامەکان دەربکە.

en: Exclude products
ku_IQ: دەرکردنی بەرهەمەکان

en: Exclude products with any of the statuses from result set.
ku_IQ: بەرهەمەکان کە هەر یەکێک لەم دۆخانەیان هەیە لە ئەنجامەکان دەربکە.

en: Exclude products with any of the types from result set.
ku_IQ: بەرهەمەکان کە هەر یەکێک لەم جۆرانەیان هەیە لە ئەنجامەکان دەربکە.

en: Exclude sale items
ku_IQ: دەرکردنی کاڵا داشکێندراوەکان

en: Exclude:
ku_IQ: دەرکردن:

en: Excluded report order statuses
ku_IQ: دۆخەکانی داواکاریی ڕاپۆرتی دەرکراو

en: Excluding selected countries
ku_IQ: جگە لە وڵاتە دەست نیشان کراوەکان

en: Excluding tax
ku_IQ: بەبێ باج

en: Executed %d action. | Executed %d actions.
ku_IQ[0]: %d کردار جێبەجێ کرا.
ku_IQ[1]: %d کردار جێبەجێ کرا.

en: Executing %d action | Executing %d actions
ku_IQ[0]: جێبەجێکردنی %d کردار
ku_IQ[1]: جێبەجێکردنی %d کردار

en: Existing products that match by ID or SKU will be updated. Products that do not exist will be skipped.
ku_IQ: ئەو بەرهەمانەی هاوتابن لە ڕێگەی ناسنامە یان (SKU) بەڕۆژدەکرێنەوە. ئەو بەرهەمانەش کە بوونیان نەبێت پشتگوێ دەخرێن.

en: Expand
ku_IQ: فراوانکردن

en: Expected Delivery
ku_IQ: گەیاندنی چاوەڕوانکراو

en: Expected an array of country codes.
ku_IQ: چاوەڕوانی ڕیزەکێک لە کۆدی وڵاتەکان دەکرا.

en: Experience your music like never before with our latest generation of hi-fidelity headphones.
ku_IQ: بە نەوە نوێیەکەی بیستۆکەکەمان، ئەزموونی گوێگرتن لە مۆسیقا بکە بە شێوەیەک کە هەرگیز نەتکردووە.

en: Experimental features
ku_IQ: ئەو تایبەتمەندییانەی لەژێر تاقیکردنەوەدان

en: Expiration date formatted as yyyy-mm-dd.
ku_IQ: ڕێکەوتی بەسەرچوون دروستکراوە وەک yyyy-mm-dd.

en: Expiration date of the receipt, formatted as yyyy-mm-dd.
ku_IQ: ڕێکەوتی بەسەرچوونی پسووڵەکە،  دروستکراوە وەک yyyy-mm-dd.

en: Expired
ku_IQ: بەسەرچووە

en: Expired :(
ku_IQ: بەسەرچووە :(

en: Expires
ku_IQ: بەسەردەچێت

en: Expires on:
ku_IQ: بەسەردەچێت لە:

en: Expiring Soon
ku_IQ: بەم زووانە بەسەردەچێت

en: Expiring soon!
ku_IQ: بەم زووانە بەسەردەچێت!

en: Expiry (MM/YY)
ku_IQ: ئێکسپایر (MM/YY)

en: Expiry date
ku_IQ: ڕێکەوتی بەسەرچوون

en: Explore a new enhanced delivery method that allows you to easily offer one or more pickup locations to your customers in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
ku_IQ: شێوازێکی نوێی گەیاندنی پێشکەوتوو ببینە کە ڕێگەت پێدەدات بە ئاسانیی یەک یان زیاتر شوێنی هەڵگرتن پێشکەش بە کڕیارەکانت بکەیت لە <a href="%s">پەڕەی ڕێکخستنەکانی هەڵگرتن لە فرۆشگا</a>.

en: Explore our exclusive collection of sunglasses, crafted to elevate your look and safeguard your eyes. Find your perfect pair and see the world through a new lens.
ku_IQ: کۆمەڵە تایبەتەکەمان لە چاویلکەی خۆر بپشکنە، کە بۆ بەرزکردنەوەی شێوازت و پاراستنی چاوەکانت دروستکراون. چاویلکە نموونەییەکەت بدۆزەرەوە و جیهان لە ڕێگەی لێنزێکی نوێوە ببینە.

en: Export
ku_IQ: هەناردن

en: Export %d selected
ku_IQ: هەناردەکردنی %d دیاریکرا

en: Export CSV
ku_IQ: ناردنەدەرەوە CSV

en: Export ID.
ku_IQ: ناسنامەی هەناردە.

en: Export Products
ku_IQ: هەناردەکردنی بەرهەمەکان

en: Export all categories
ku_IQ: هەناردنی سەرجەم هاوپۆلەکان

en: Export all columns
ku_IQ: هەناردەکردنی سەرجەم ستوونەکان

en: Export all products
ku_IQ: هەناردەکردنی سەرجەم بەرهەمەکان

en: Export custom meta?
ku_IQ: هەناردەکردنی (meta)ی دەستکرد؟

en: Export download URL.
ku_IQ: هەناردنی ناونیشانی ئینتەرنێتیی داگرتن.

en: Export products to a CSV file
ku_IQ: هەناردنی بەرهەمەکان بۆ پەڕگەیەکی (CSV)

en: Export status message.
ku_IQ: نامەی دۆخی هەناردن.

en: Export status.
ku_IQ: دۆخی هەناردن.

en: Extended task List
ku_IQ: لیستەی ئەرکی درێژکراوە

en: Extension data registered by %s
ku_IQ: دراوەی زیادکراو تۆمارکراوە لەلایەن %s

en: Extension's name - this will be used to ensure the data in the request is routed appropriately.
ku_IQ: ناوی زیادکراو - ئەمە بەکاردەهێنرێت بۆ دڵنیابوون لەوەی کە دراوەکانی ناو داواکارییەکە بە شێوەیەکی گونجاو ڕێڕەو دەکرێن.

en: Extensions
ku_IQ: زیادکراوەکان

en: Extensions %s
ku_IQ: زیادکراوە %s

en: Extensions can add new functionality to your product pages that make your store stand out
ku_IQ: زیادکراوەکان دەتوانن تایبەتمەندیی نوێ زیادبکەن بۆ پەڕەی بەرهەمەکانت و وا بکەن فرۆشگاکەت نایابتر بێت

en: External URL
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی دەرەکی

en: External object cache
ku_IQ: حەشارگەی تەنی دەرەکی

en: External product
ku_IQ: بەرهەمی دەرەکی

en: External products cannot be backordered.
ku_IQ: بەرهەمە دەرەکییەکان داواکاریی دواخراویان بۆ ناکرێت.

en: External products cannot be stock managed.
ku_IQ: بەرێوەبردنی کاڵاکانی دەرەکی لە کۆگا ئیمکانی نییە.

en: External/Affiliate product
ku_IQ: بەرهەمی دەرەکی\ناسەربەخۆ

en: Extra business extensions to install.
ku_IQ: زیادکراوی بازرگانیی زیاتر بۆ دامەزراندن.

en: FTS index recreated.
ku_IQ: نوانەی FTS دروستکرایەوە.

en: Facebook for WooCommerce
ku_IQ: فەیسبووک بۆ ووکامرێس

en: Facebook icon
ku_IQ: وێنۆچکەی فەیسبوک

en: Failed
ku_IQ: شکستی هێنا

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: شکستی هێنا <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: شکستی هێنا <span class="count">(%s)</span>

en: Failed order
ku_IQ: داواکاریی شکستخواردوو

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously pending or on-hold).
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنیی داواکارییە شکستخواردووەکان، دەنێردرێن بۆ وەرگرە دەستنیشانکراوەکان کاتێک داواکارییەکان وەکو شکستخواردوو نیشانەکران (ئەگەر پێشتر داواکارییەکە لە دۆخی چاوەڕوانی یان ڕاگرتندا بووبێت).

en: Failed orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
ku_IQ: داواکارییە شکستخواردووەکان ئەوانەن کە پارەکانیان نەدراوە یان ڕەنگە کڕیارەکە بەجێیهێشتبن. فڕێدەدرێن دوای ماوە دیاریکراوەکە.

en: Failed to clean up all orders in a batch. Aborting.
ku_IQ: شکستی هێنا لە پاککردنەوەی هەموو داواکارییەکانی ناو دەستەیەک. کۆتاییپێهێنان.

en: Failed to connect with the Patterns Toolkit API: try again later.
ku_IQ: شکستی هێنا لە پەیوەندیکردن بە Patterns Toolkit API: دواتر هەوڵ بدەرەوە.

en: Failed to create FTS index on address table
ku_IQ: شکستی هێنا لە دروستکردنی نوانەی (FTS) لەسەر خشتەی ناونیشان

en: Failed to create FTS index on order address table. Please go to WooCommerce > Status > Tools and run the "Re-create Order Address FTS index" tool.
ku_IQ: شکستی هێنا لە دروستکردنی نوانەی FTS لەسەر خشتەی ناونیشانی داواکاری. تکایە بڕۆ بۆ (WooCommerce) > دۆخ > ئامرازەکان و ئامرازی «دروستکردنەوەی نوانەی FTSی ناونیشانی داواکاری» جێبەجێ بکە.

en: Failed to create FTS index on order item table
ku_IQ: شکستی هێنا لە دروستکردنی نوانەی (FTS) لەسەر خشتەی بڕگەی داواکاری

en: Failed to create FTS index on orders table. This feature is only available when High-performance order storage is enabled.
ku_IQ: شکستی هێنا لە دروستکردنی نوانەی (FTS) لەسەر خشتەی داواکارییەکان. ئەم تایبەتمەندییە تەنیا کاتێک بەردەستە کە کۆگای داواکاریی کارامەیی-بەرز کارا کرابێت.

en: Failed to delete fulfillment.
ku_IQ: شکستی هێنا لە سڕینەوەی جێبەجێکردن.

en: Failed to disable the test account.
ku_IQ: ناچالاککردنی هەژماری تاقیکردنەوەکە شکستی هێنا.

en: Failed to download the MaxMind database.
ku_IQ:  داگرتنی بنکەدراوەی MaxMind سەرکەوتوونەبوو.

en: Failed to fetch dummy products.
ku_IQ: هێنانی بەرهەمە دەستکردەکان شکستی هێنا.

en: Failed to finish the KYC session.
ku_IQ: تەواوکردنی دانیشتنی (KYC) شکستی هێنا.

en: Failed to get WooCommerce patterns from the PTK: "%s"
ku_IQ: شکستی هێنا لە وەرگرتنی شێوەئاساکانی (WooCommerce) لە (PTK)ـەوە: "%s"

en: Failed to get onboarding fields data.
ku_IQ: هێنانی دراوەی خانەکانی دەستپێکردن شکستی هێنا.

en: Failed to get the KYC session data.
ku_IQ: هێنانی دراوەی دانیشتنی (KYC) شکستی هێنا.

en: Failed to import %s product | Failed to import %s products
ku_IQ[0]: هاوردەکردنی %s بەرهەم شکستی هێنا.
ku_IQ[1]: هاوردەکردنی %s بەرهەم شکستی هێنا.

en: Failed to initialise WC_Filesystem API while trying to update the MaxMind Geolocation database.
ku_IQ: پێدانی نرخی سەرەتایی بۆ (API)ی (WC_Filesystem) شکستی هێنا لە کاتی هەوڵدان بۆ بەڕۆژکردنەوەی بنکەی دراوەی (MaxMind Geolocation).

en: Failed to initialize the test account.
ku_IQ: پێدانی نرخی سەرەتایی بۆ هەژماری تاقیکردنەوەکە شکستی هێنا.

en: Failed to insert fulfillment meta.
ku_IQ: شکستی هێنا لە تێخستنی مێتای جێبەجێکردن.

en: Failed to insert fulfillment.
ku_IQ: شکستی هێنا لە تێخستنی جێبەجێکردن.

en: Failed to modify existing FTS index. Please go to WooCommerce > Status > Tools and run the "Re-create Order Address FTS index" tool.
ku_IQ: شکستی هێنا لە دەستکاریکردنی نوانەی FTSی ئێستا. تکایە بڕۆ بۆ (WooCommerce) > دۆخ > ئامرازەکان و ئامرازی «دروستکردنەوەی نوانەی FTSی ناونیشانی داواکاری» جێبەجێ بکە.

en: Failed to read fulfillment data.
ku_IQ: شکستی هێنا لە خوێندنەوەی دراوەی جێبەجێکردن.

en: Failed to reset onboarding.
ku_IQ: ڕێکخستنەوەی دەستپێکردن شکستی هێنا.

en: Failed to save settings: %s
ku_IQ: پاشەکەوتکردنی ڕێکخستنەکان سەرکەوتوو نەبوو: %s

en: Failed to send notification. Please make sure that the listed product is available.
ku_IQ: ناردنی ئاگادارکەرەوەکە شکستی هێنا. تکایە دڵنیابە لەوەی بەرهەمە لیستکراوەکە بەردەستە.

en: Failed to sign up. Please try again.
ku_IQ: خۆتۆمارکردن شکستی هێنا. تکایە دووبارە هەوڵ بدەرەوە.

en: Failed to update fulfillment meta.
ku_IQ: شکستی هێنا لە بەڕۆژکردنەوەی مێتای جێبەجێکردن.

en: Failed to update fulfillment.
ku_IQ: شکستی هێنا لە بەڕۆژکردنەوەی جێبەجێکردن.

en: Falkland Islands
ku_IQ: جزایر فالکلند

en: Fan Favorites
ku_IQ: دڵخوازەکان

en: Faroe Islands
ku_IQ: جزایر فارو

en: Fashion, apparel, and accessories
ku_IQ: جلوبەرگ و ئێکسسوارات

en: Faster future purchases
ku_IQ: کڕینی خێراتر لە داهاتوودا

en: Featured
ku_IQ: تایبه‌ت

en: Featured Selling
ku_IQ: فرۆشی تایبەت

en: Featured product.
ku_IQ: کاڵای پیشاندراو.

en: Featured products
ku_IQ: بەرهەمە تایبەتەکان

en: Features
ku_IQ: تایبەتمەندییەکان

en: Features that are currently enabled.
ku_IQ: ئەو تایبەتمەندییانەی کە لە ئێستادا چالاک کراون.

en: Fee has already been added.
ku_IQ: کرێ پێشتر زیادکراوە.

en: Fee lines data.
ku_IQ: داتای هێڵەکانی باج.

en: Fee name
ku_IQ: ناوی کرێ

en: Fee name is required.
ku_IQ: ناوی کرێ پێویستە.

en: Fee name.
ku_IQ: ناوی باج

en: Fee total amounts provided using the smallest unit of the currency.
ku_IQ: کۆی بڕی کرێی بەردەستخراو بە بەکارهێنانی بچووکترین یەکەی دراوەکە.

en: Fee type
ku_IQ: جۆری کرێ

en: Feel free to reconnect again using the button below.
ku_IQ: ئازادبە لە دووبارە پەیوەستبوونەوە بە بەکارهێنانی دوگمەکەی خوارەوە.

en: Fees & dimensions
ku_IQ: کرێ و لاکان

en: Fees:
ku_IQ: کرێیەکان:

en: File
ku_IQ: پەڕگە

en: File %d
ku_IQ: پەرگە %d

en: File ID
ku_IQ: ناسنامەی پەڕگە

en: File ID.
ku_IQ: ناسنامەی پەڕگە.

en: File URL
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی پەڕگە

en: File URL.
ku_IQ: بەستەری پڕگه‌.

en: File details.
ku_IQ: وردەکارییەکانی پەڕگە.

en: File does not exist
ku_IQ: پەڕگە بوونی نییە

en: File download method
ku_IQ: شێوازی داگرتنی پەڕگە

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
ku_IQ: پەڕگەکە بەتاڵە. تکایە شتێکی گەورەتر بار بکە. ئەم هەڵەیە لەوانەیە بەهۆی ناچالاکبوونی بارکردنەکان لە php.iniـیەکەتدا یان بەهۆی پێناسەکردنی post_max_size بە بچووکتر لە upload_max_filesize لە php.iniـدا ڕووبدات.

en: File name
ku_IQ: ناوی پەڕگە

en: File name.
ku_IQ: ناوی پڕگه‌.

en: File not found
ku_IQ: فایلی داواكراو نه‌دۆزرایه‌وه‌

en: File path is not a valid upload path.
ku_IQ: ڕێچکەی پەڕگە، ڕێچکەیەکی دروستی بارکردن نییە.

en: File path provided for import is invalid.
ku_IQ: ڕێڕەوی پەڕگەی دابینکراو بۆ هاوردەکردن نادروستە.

en: File rotations:
ku_IQ: سووڕەکانی پەڕگە:

en: File size
ku_IQ: قەبارەی پەڕگە

en: File system (default)
ku_IQ: سیستەمی پەڕگە (بنەڕەت)

en: File system settings
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی سیستەمی پەڕگە

en: File uploaded: %s
ku_IQ: پەڕگە بارکرا: %s

en: File was not found.
ku_IQ: فایلی داواكار نه‌دۆزرایه‌وه‌

en: Filename
ku_IQ: ناوی پەڕگە

en: Files that may contain %1$sstore analytics%2$s reports were found in your uploads directory - we recommend assessing and deleting any such files.
ku_IQ: پەڕگە کە ڕاپۆرتی %1$sشیکردنەوەکانی فرۆشگا%2$s لەخۆدەگرێت لە بوخچەی بارکراوەکان دۆزرایەوە - ئێمە پێشنیاری دەکەین هەر پەڕگەیەکی لەو شێوەیە بوونی هەیە بیسڕیتەوە.

en: Filling in progress (%d)
ku_IQ: جێبەجێکردن بەردەوامە (%d)

en: Filter
ku_IQ: فلتەر

en: Filter Products by Attribute
ku_IQ: پاڵاوتنی بەرهەمەکان بەپێی تایبەتمەندی

en: Filter Products by Price
ku_IQ: پاڵاوتنی بەرهەمەکان بەپێی نرخ

en: Filter Products by Rating
ku_IQ: پاڵێوەرکردنی کالاکان لەسەر بنەمای نمرەپێدان

en: Filter by
ku_IQ: فلتەر لەلايەن

en: Filter by IP address
ku_IQ: فلتەر لەلايەن ناونیشانی IP

en: Filter by brand
ku_IQ: پاڵاوتن بەپێی نیشانەی بازرگانی

en: Filter by category
ku_IQ: ڕیزبەندی بە پێی بەش

en: Filter by coupon
ku_IQ: فیلته‌ر به‌ پاشگری

en: Filter by date
ku_IQ: پاڵاوتن بەپێی ڕێکەوت

en: Filter by file
ku_IQ: پاڵاوتن بەپێی پەڕگە

en: Filter by fulfillment
ku_IQ: پاڵاوتن بەپێی جێبەجێکردن

en: Filter by level
ku_IQ: پاڵێوەر بە ئاستەکان

en: Filter by log source
ku_IQ: پاڵاوتن بەپێی سەرچاوەی ڕووداوتۆمارگەری

en: Filter by order
ku_IQ: پاڵاوتن بەپێی داواکاری

en: Filter by price
ku_IQ: پاڵاوتن بەپێی نرخ

en: Filter by product
ku_IQ: پاڵاوتن بەپێی بەرهەم

en: Filter by product type
ku_IQ: پاڵاوتن بەپێی جۆری بەرهەم

en: Filter by registered customer
ku_IQ: پاڵاوتن بەپێی کڕیاری تۆمارکراو

en: Filter by review rating
ku_IQ: پاڵاوتن بەپێی هەڵسەنگاندنی پێداچوونەوە

en: Filter by review type
ku_IQ: پاڵاوتن بەپێی جۆری پێداچوونەوە

en: Filter by source
ku_IQ: پاڵاوتن بە سەرچاوە

en: Filter by stock status
ku_IQ: پاڵاوتن بەپێی دۆخی کۆگا

en: Filter by user
ku_IQ: پاڵاوتن بەپێی بەکارهێنەر

en: Filter condition	 being performed which may affect counts. Valid values include "and" and "or".
ku_IQ: مەرجی پاڵاوتن	 کە ئەنجام دەدرێت و لەوانەیە کاریگەری لەسەر ژمارەکان هەبێت. بەها دروستەکان "and" و "or" لەخۆدەگرن.

en: Filter coupons
ku_IQ: پاڵاوتنی کۆبۆنەکان

en: Filter orders
ku_IQ: پاڵاوتنی داواکارییەکان

en: Filter out results where any of the passed fields are empty
ku_IQ: ئەنجامەکان لەو شوێنانە بپاڵێوە کە هەر خانەیەکی تێپەڕبوو بەتاڵ بێت

en: Filter product forms
ku_IQ: پاڵاوتنی فۆڕمەکانی بەرهەم

en: Filter products
ku_IQ: پاڵاوتنی بەرهەمەکان

en: Filter products by maximum price
ku_IQ: پاڵاوتنی کاڵاکان بکە بە گوێرەی بەرزترین نرخ

en: Filter products by minimum price
ku_IQ: پاڵاوتنی کاڵاکان بکە بە گوێرەی نزمترین نرخ

en: Find your shade
ku_IQ: شێوازی خۆت بدۆزەرەوە

en: Finish setting up your store
ku_IQ: تەواوکردنی جێگیرکردنی فرۆشگاکەت

en: Finish setup
ku_IQ: تەواوکردنی دامەزراندن

en: First line of the address being shipped to.
ku_IQ: هێڵی یەکەمی ناونیشانەکە کە گەیاندنەکەی بۆ دەکرێت.

en: First name
ku_IQ: ناو

en: First name (optional)
ku_IQ: ناوی یەکەم (ئارەزوومەندانە)

en: First name.
ku_IQ: ناوی یەکەم

en: First order received
ku_IQ: یەکەم داواکاریی گەیشت

en: First page
ku_IQ: په‌ره‌ی سه‌ره‌تا

en: Fixed amount
ku_IQ: كۆی جێگیر

en: Fixed amount per product
ku_IQ: ریژه‌ی جێگیر له‌هه‌ركالایه‌ك

en: Fixed cart discount
ku_IQ: داشکاندنی جێگیری سەبەتە

en: Fixed product discount
ku_IQ: داشکاندنی جێگیری بەرهەم

en: Flat Rate
ku_IQ: نرخی جێگیر

en: Flat key-value mapping of all setting field values.
ku_IQ: نەخشەکێشانی تەختی کلیل-بەها بۆ هەموو بەهاکانی خانەی ڕێکخستن.

en: Flat key-value mapping of setting field values to update.
ku_IQ: نەخشەکێشانی تەختی کلیل-بەها بۆ بەهاکانی خانەی ڕێکخستن بۆ بەڕۆژکردنەوە.

en: Flat rate
ku_IQ: نرخی جێگیر

en: Flat rate (legacy)
ku_IQ: نرخی جێگیر (legacy)

en: Flattened setting values.
ku_IQ: بەها تەختکراوەکانی ڕێکخستن.

en: Fluid columns:
ku_IQ: ستوونە نەرمەکان:

en: Flush all logs
ku_IQ: سرێنەوەی تەواو گوزارشەکان

en: Font Face installation error: %s
ku_IQ: هەڵەی دامەزراندنی ڕووی جۆرەپیت: %s

en: Font family
ku_IQ: خێزانی جۆرەپیت

[ctx: Font size name]
en: extra-large
ku_IQ: زۆر گەورە

[ctx: Font size name]
en: large
ku_IQ: گەورە

[ctx: Font size name]
en: medium
ku_IQ: ناوەند

[ctx: Font size name]
en: small
ku_IQ: بچووک

en: Food and drink
ku_IQ: خواردن و خواردنەوە

en: Footer text
ku_IQ: دەقی ژێرپەڕە

en: For best results, upload JPEG or PNG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. Maximum upload file size: %1$s.
ku_IQ: بۆ ئەنجامێکی باش، پەڕگەکانی (JPEG) یان (PNG) بە قەبارەی 1000 بە 1000 پیکسڵ یان گەورەتر باربکە. زۆرترین قەبارەی ڕێگەپێدراو بریتییە لە: %1$s.

en: For example:
ku_IQ: بۆ نموونە:

en: For further assistance with WooCommerce core, use the <a href="%1$s">community forum</a>. For help with premium extensions sold on WooCommerce.com, <a href="%2$s">open a support request at WooCommerce.com</a>.
ku_IQ: بۆ هاوکاری و پشتگیریی لە خوودی (WooCommerce)، سەردانی <a href="%1$s">مەکۆی کۆمەڵگە</a> بکە. بۆ پشتگیریی لە زیادکراوەکانی (WooCommerce.com)، سەردانی <a href="%2$s">داواکارییەکی پشتگیریی بکەرەوە لە WooCommerce.com</a>.

en: For more information:
ku_IQ: بۆ زانیاریی زیاتر:

en: Force HTTP when leaving the checkout
ku_IQ: زۆرلێکردنی (HTTP) کاتی بەجێهێشتنی پارەدان

en: Force SSL
ku_IQ: ناچار SSL

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
ku_IQ: بەزۆر SSL (HTTPS) بسەپێنە لە پەڕەکانی پارەدان (<a href="%s" target="_blank">بڕوانامەی SSL پێویستە</a>).

en: Force downloads
ku_IQ: زۆرلێکردنی داگرتنەکان

en: Force retrieval of fresh data instead of from the cache.
ku_IQ: دەستخستنی دراوەی تازە لەجیاتیی وەرگرتن لە حەشارگەکەوە.

en: Force secure checkout
ku_IQ: پێویست به‌ پاره‌دانی پارێزراو

en: Force shipping to the customer billing address
ku_IQ: زۆرلێکردنی گەیاندن بۆ ناونیشانی پارەدانی کڕیار

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, %1$s / %2$s can be used to serve downloads instead (server requires %3$s).
ku_IQ: زۆرلێکردنی داگرتنەکان ناونیشانی ئینتەرنێتییەکان بەشاراوەیی دەهێڵێتەوە، بەڵام هەندێک لە ڕاژەکارەکان ڕەنگە پشت پێ نەبەستراوانە پەڕگە گەورەکان ڕاژەبکەن. ئەگەر پشتگیریی کرابوو، %1$s / %2$s دەکرێت بەکارببرێت بۆ ڕاژەکردنی داگرتنەکان (ڕاژەکار پێویستی بە %3$s).

en: Format of the stat.
ku_IQ: فۆرماتی ئامارەکە.

en: Found %1$d updates (%2$s)
ku_IQ: %1$d بەڕۆژکردنەوە دۆزرایەوە (%2$s)

en: Found %d scheduled task | Found %d scheduled tasks
ku_IQ[0]: %d ئەرکی کات بۆ دانراو دۆزرایەوە.
ku_IQ[1]: %d ئەرکی کات بۆ دانراو دۆزرانەوە.

en: Found a bug?
ku_IQ: كیشه‌یه‌كت دۆزیوه‌ته‌وه‌؟

en: Found in your order confirmation email.
ku_IQ: ژمارەی داواکار بۆ پۆستی ئەلکترۆنی نێردراوە

en: Free
ku_IQ: بێبەرانبەر

en: Free Plan Available
ku_IQ: پلانی خۆڕایی بەردەستە

en: Free Shipping
ku_IQ: گەیاندنی خۆڕایی

en: Free shipping
ku_IQ: گەیاندنی خۆڕایی

en: Free shipping (legacy)
ku_IQ: گەیاندنی خۆڕایی

en: Free shipping coupon
ku_IQ: کۆبۆنی گەیاندنی خۆڕایی

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
ku_IQ: گەیاندنی بێبەرانبەر شێوازێکی تایبەتە کە دەکرێت کارا بکرێت لەڕێگەی کۆبۆنەکان یان کەمترین بڕی خەرجکردن.

en: Free shipping platform
ku_IQ: سەکۆی گەیاندنی خۆڕایی

en: Free shipping requires
ku_IQ: گەیاندنی خۆڕایی پێویستی بە

en: Free shipping requires...
ku_IQ: گەیاندنی بێبەرانبەر پێویستی بە...

en: Free!
ku_IQ: خۆرایی !

en: French Southern Territories
ku_IQ: محدوده جنوبی تحت سیطره فرانسه

en: Friendly name for identifying this key.
ku_IQ: ناوێکی ئاسان بۆ ناسینەوەی ئەم کلیلە.

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
ku_IQ: ناوێکی ئاسان بۆ ناسینەوەی ئەم (webhook)ە، بنەڕەتەکان بۆ (Webhook) دروستکراون لە %s.

en: From %1$s to %2$s
ku_IQ: لە %1$s بۆ %2$s

en: From bold prints to intricate details, our products are a perfect combination of style and function.
ku_IQ: لە چاپی تۆخەوە تا وردەکاریی ئاڵۆز، بەرهەمەکانمان تێکەڵەیەکی بێخەوشی شێواز و کارایین.

en: From sustainably sourced teas to chic vases, this store is a treasure trove. Love knowing my purchases contribute to a greener planet.
ku_IQ: لە چای سەرچاوە-بەردەوامەوە تا گوڵدانی شیک، ئەم فرۆشگایە گەنجینەیەکە. خۆشحاڵم کە دەزانم کڕینەکانم بەشدارن لە هەسارەیەکی سەوزتردا.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">billing address</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
ku_IQ: لە داشبۆردی هەژمارەکەتەوە دەتوانیت <a href="%1$s">نوێترین داواکارییەکانت</a> ببینیت، لەگەڵ بەڕێوەبردنی <a href="%2$s">ناونیشانەکانەکانت</a>، هەروەها دەستکاریکردنی <a href="%3$s">تێپەڕەوشە و وردەکارییەکانی هەژمارەکەت</a>.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
ku_IQ: لە داشبۆردی هەژمارەکەتەوە دەتوانیت <a href="%1$s">نوێترین داواکارییەکانت</a> ببینیت، لەگەڵ بەڕێوەبردنی <a href="%2$s">ناونیشانەکانەکانت</a>، هەروەها دەستکاریکردنی <a href="%3$s">تێپەڕەوشە و وردەکارییەکانی هەژمارەکەت</a>.

en: Fulfilled
ku_IQ: جێبەجێکراو

en: Fulfillment Status
ku_IQ: دۆخی جێبەجێکردن

en: Fulfillment created
ku_IQ: جێبەجێکردن دروستکرا

en: Fulfillment created emails are sent to the customer when the merchant creates a fulfillment for the order, and marks it as fulfilled. The notification isn’t sent for draft fulfillments.
ku_IQ: پۆستە ئەلیکترۆنییەکانی دروستکردنی جێبەجێکردن بۆ کڕیار دەنێردرێن کاتێک فرۆشیار جێبەجێکردنێک بۆ داواکارییەکە دروست دەکات و وەک جێبەجێکراو نیشانی دەکات. ئاگادارکردنەوەکە بۆ جێبەجێکردنە ڕەشنووسەکان نانێردرێت.

en: Fulfillment deleted
ku_IQ: جێبەجێکردن سڕایەوە

en: Fulfillment deleted emails are sent to the customer when the merchant cancels an already fulfilled fulfillment. The notification isn’t sent for draft fulfillments.
ku_IQ: پۆستە ئەلیکترۆنییەکانی سڕینەوەی جێبەجێکردن بۆ کڕیار دەنێردرێن کاتێک فرۆشیار جێبەجێکردنێکی تەواوکراو هەڵدەوەشێنێتەوە. ئاگادارکردنەوەکە بۆ جێبەجێکردنە ڕەشنووسەکان نانێردرێت.

en: Fulfillment deleted successfully.
ku_IQ: جێبەجێکردن بەسەرکەوتوویی سڕایەوە.

en: Fulfillment not found.
ku_IQ: جێبەجێکردن نەدۆزرایەوە.

en: Fulfillment summary
ku_IQ: پوختەی جێبەجێکردن

en: Fulfillment updated
ku_IQ: جێبەجێکردن بەڕۆژکرایەوە

en: Fulfillment updated emails are sent to the customer when the merchant updates a fulfillment for the order. The notification isn’t sent for draft fulfillments.
ku_IQ: پۆستە ئەلیکترۆنییەکانی بەڕۆژکردنەوەی جێبەجێکردن بۆ کڕیار دەنێردرێن کاتێک فرۆشیار جێبەجێکردنێک بۆ داواکارییەکە بەڕۆژدەکاتەوە. ئاگادارکردنەوەکە بۆ جێبەجێکردنە ڕەشنووسەکان نانێردرێت.

en: Full checkout experience with pay now, pay later and slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
ku_IQ: ئەزموونی تەواوی پارەدان بە پارەدانی ئێستا، پارەدانی دواتر و بەشکردنی. بێ ژمارەی کارتی کرێدت، بێ تێپەڕەوشە، بێ نیگەرانی. <a href="%s" target="_blank">زیاتر بزانە دەربارەی (Klarna)</a>.

en: Full name of continent.
ku_IQ: ناوی تەواوی کیشوەر.

en: Full name of country.
ku_IQ: ناوی وڵات بە تەواوی

en: Full name of currency.
ku_IQ: ناوی تەواوی دراو.

en: Full name of state.
ku_IQ: ناوی تەواوی ویلایەت.

en: Full refund email heading
ku_IQ: سەربەشی پۆستی ئەلیکترۆنیی گەڕاندنەوەی تەواوی پارە

en: Full refund subject
ku_IQ: بابەتی گەڕاندنەوەی تەواوی پارە

en: Full screen image
ku_IQ: وێنەی شاشە پڕ

en: Full size image URL.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی وێنەی قەبارەی تەواو.

en: GTIN, UPC, EAN or ISBN.
ku_IQ: GTIN، UPC، EAN یان ISBN.

en: GTIN, UPC, EAN, or ISBN
ku_IQ: GTIN، UPC، EAN، یان ISBN

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
ku_IQ: GZip (gzopen) ئیش ده‌كات له‌ بنكه‌ی دراو GEOIP له‌MaxMind دایه‌.

en: Gandaki
ku_IQ: گانداکی

en: Gateway disabled
ku_IQ: دەرەڕێ ناچالاککرا

en: Gateway image.
ku_IQ: وێنەی دەرەڕێ.

en: Gateway title.
ku_IQ: ناونیشانی دەرەڕێ.

en: Gathering usage data allows us to improve WooCommerce. Your store will be considered as we evaluate new features, judge the quality of an update, or determine if an improvement makes sense. You can always visit the %1$sSettings%3$s and choose to stop sharing data. %2$sRead more%3$s about what data we collect.
ku_IQ: کۆکردنەوەی دراوەی بەکارهێنان ڕێگەمان دەدات (WooCommerce) باشتر بکەین. فرۆشگاکەت لەبەرچاو دەگیرێت کاتێک پەرەمان بە تایبەتمەندیی نوێدا، بەڕۆژکردنەوەی نوێمان ئاڕاستەکرد، یان بڕیاردان لەوەی ئایا تایبەتمەندییەکی نوێ سوودی هەیە یان نا. تۆ هەمیشە دەتوانیت سەردانی %1$sڕێکخستنەکان%3$s بکەیت و هاوبەشیکردنی دراوە بووەستێنیت. %2$sزیاتر بخوێنەرەوە%3$s دەربارەی ئەوەی ئێمە چ دراوەیەک کۆدەکەینەوە.

en: Gathering usage data allows us to tailor your store setup experience, offer more relevant content, and help make WooCommerce better for everyone.
ku_IQ: کۆکردنەوەی دراوەی بەکارهێنان ڕێگەمان پێدەدات ئەزموونی جێگیرکردنی فرۆشگاکەت تایبەت بکەین، ناوەڕۆکی پەیوەندیدارتر پێشکەش بکەین، و یارمەتی بدەین لە باشترکردنی (WooCommerce) بۆ هەمووان.

en: General
ku_IQ: گشتی

en: General Email
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنیی گشتی

en: General options
ku_IQ: هەڵبژاردە گشتییەکان

en: Generate API key
ku_IQ: دروستکردنی کلیلی (API)

en: Generate CSV
ku_IQ: دروستکردنی (CSV)

en: Generate coupon code
ku_IQ: دروستکردنی کۆدی کۆبۆن

en: Generate dynamic personalized coupons for your customers that increase purchase rates.
ku_IQ: کۆبۆنی کەسیی داینامیکی بۆ کڕیارەکانت بەدیبهێنە کە ڕێژەی کڕین زیاد دەکەن.

en: Generate variations
ku_IQ: دروستکردنی گۆڕانکارییەکان

en: Generated at
ku_IQ: دروستکراوە لە

en: Generic add/update/get meta methods should not be used for internal meta data, including "%s". Use getters and setters.
ku_IQ: پێویستە مێتای گشتی زیاد/نوێکردنەوە/بەدەستهێنانی مێتۆد بەکارنەهینرێ بۆ داتای ناوەکی، لەوانە "%s". بەکارهێنانی دەستکەر و سێتەرەکان.

en: Geolocate
ku_IQ: دۆزینه‌وه‌ی شوێنی جوگرافی

en: Geolocate (with page caching support)
ku_IQ: دۆزینه‌وه‌ی شوێنی جوگرافی (لەگەڵ پشتگیریی حەشارگەی پەڕە)

en: Geolocation enabled?
ku_IQ: شوێنی جوگرافیی چالاکە؟

en: Geolocation has not been configured.
ku_IQ: شوێنی جوگرافیی ڕێکنەخراوە.

en: Get Order
ku_IQ: وەرگرتنی داواکاری

en: Get Product
ku_IQ: وەرگرتنی بەرهەم

en: Get Started
ku_IQ: دەستپێبکە

en: Get an alert if your store is down for even a few minutes.
ku_IQ: ئاگادارییەک وەربگرە ئەگەر فرۆشگاکەت تەنانەت بۆ چەند خولەکێکیش لەکارکەوت.

en: Get automated sales tax with %1$sWooCommerce Tax%2$s
ku_IQ: باجی فرۆشتن بەشێوەیەکی خۆکار لەگەڵ %1$sWooCommerce Tax%2$s

en: Get automated tax rates with WooCommerce Tax
ku_IQ: بە شێوەیەکی خۆکار ڕێژەی باج بەدەست بهێنە لەگەڵ (WooCommerce Tax)

en: Get backups
ku_IQ: پاڵپشتییەکان بەدەستبهێنە

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
ku_IQ: وه‌رگرتنی سه‌به‌تی كرین نابێت پیش بانگ كردن  wp-load بێت.

en: Get fulfillment meta data response.
ku_IQ: وەڵامی وەرگرتنی مێتادراوەی جێبەجێکردن.

en: Get fulfillment response.
ku_IQ: وەڵامی وەرگرتنی جێبەجێکردن.

en: Get fulfillments response.
ku_IQ: وەڵامی وەرگرتنی جێبەجێکردنەکان.

en: Get in front of shoppers and drive traffic so you can grow your business with Smart Shopping Campaigns and free listings.
ku_IQ: بچۆرە پێش کڕیاران و هاتوچۆ ڕابکێشە بۆ ئەوەی بتوانیت بازرگانییەکەت گەشە پێبدەیت بە کەمپینەکانی کڕینی زیرەک و لیستکردنە خۆڕاییەکان.

en: Get insights on how your store is doing, including total sales, top products, and more.
ku_IQ: تێڕوانین لەسەر چۆنێتیی کارکردنی فرۆشگاکەت وەربگرە، لەوانە کۆی فرۆش، باشترین بەرهەمەکان، و زیاتر.

en: Get notifications about store activity, including new orders and product reviews directly on your mobile devices with the Woo app.
ku_IQ: ئاگادارکەرەوەکان بەدەستبهێنە دەربارەی چالاکییەکانی فرۆشگاکەت، داواکارییە نوێیەکان و پێداچوونەوەکانی بەرهەم لەناو تەلەفوونەکەت لەگەڵ بەرنامەی بەکاربەریی (Woo).

en: Get paid with WooPayments
ku_IQ: پارە وەربگرە لە ڕێگەی (WooPayments)

en: Get ready to start selling
ku_IQ: ئامادەبە بۆ دەستکردن بە فرۆشتن

en: Get real-time order alerts anywhere
ku_IQ: ئاگادارکەرەوەی داواکارییەکان لەکاتی دروستی خۆیاندا بەدەستبهێنە لە گشت شوێنێک

en: Get started
ku_IQ: دەستپێبکە

en: Get system report
ku_IQ: ڕاپۆرتی سیستەم بەدەستبهێنە

en: Get the basics
ku_IQ: بنچینەکان بەدەست بهێنە

en: Get the free WooCommerce mobile app
ku_IQ: بەرنامەی بەکاربەریی بێبەرانبەری (WooCommerce) بەدەست بهێنە

en: Get the value of an individual field.
ku_IQ: بەهای خانەیەکی تاک وەربگرە.

en: Get your API credentials from PayPal.
ku_IQ: وه‌رگرتنی ره‌زامه‌ندی API له‌ په‌یپال.

en: Get your favorite vinyl at record-breaking prices.
ku_IQ: ڤاینڵە دڵخوازەکەت بە نرخی پێوانەشکێن بەدەستبهێنە.

en: Get your products in front of Pinners searching for ideas and things to buy.
ku_IQ: بەرهەمەکان بخەرە بەردەم پینەرزەکان (ئەو کەسانەی هەژماری پینترێستیان هەیە) و بەدوای بیرۆکەدا دەگەڕێن و دەیانەوێت شت بکڕن.

en: Get your products in front of Pinterest users searching for ideas and things to buy. Get started with Pinterest and make your entire product catalog browsable.
ku_IQ: بەرهەمەکانت بخەرە بەردەم بەکارهێنەرانی (Pinterest) کە بەدوای بیرۆکەدا دەگەڕێن و بازاڕیی دەکەن. دەستپێبکە لەگەڵ (Pinterest) تەواوی کەتەلۆگی بەرهەمەکانت بەردەست بخە.

en: Get your products in front of a highly engaged audience.
ku_IQ: بەرهەمەکانت بخە بەردەستی کڕیارە چالاکەکان.

en: Get your products shipped
ku_IQ: بەرهەمەکانت بگەیەنە

en: Get your store up and running more quickly with our new and improved setup experience
ku_IQ: فرۆشگاکەت زۆر بەخێرایی و ئاسانی ئامادەبکە و دەست بکە بە فرۆشتن، لەگەڵ ئەزموونی دامەزرێنەرە نوێیەکەمان.

en: Gilgit Baltistan
ku_IQ: گیلگیت باڵتیستان

en: GitHub project
ku_IQ: پڕۆژەی گیتهەب

en: Give away a free item to any customer with the coupon code.
ku_IQ: کاڵایەکی خۆڕایی ببەخشە بە هەر کڕیارێک بە کۆدی کۆبۆنەکە.

en: Give your customers the power to pay later, interest free and watch your sales grow.
ku_IQ: ئازادیی ئەوە بدە بە کڕیارەکانت بازاڕیی بکەن و دواتر پارە بدەن، تەماشای گەشەکردنی ڕێژەی فرۆشت بکە.

en: Give your shipping class a name for easy identification
ku_IQ: ناوێک دابنێ بۆ پۆلی گەیاندنەکەت تا بەئاسانیی بیناسیتەوە

en: Give your shoppers additional ways to pay.
ku_IQ: ڕێگەی زیاتری پارەدان بدە بە کڕیارەکانت.

en: Give your zone a name! E.g. Local, or Worldwide.
ku_IQ: ناوێک دابنێ بۆ ناوچەکەت! بۆ نموونە: خۆماڵی یان جیهانی.

en: Go
ku_IQ: برۆ

en: Go back
ku_IQ: گەڕانەوە

en: Go shopping
ku_IQ: بڕۆ بۆ بازاڕکردن

en: Go to Variations
ku_IQ: ڕۆیشتن بۆ گۆڕانکارییەکان

en: Go to category
ku_IQ: بڕۆ بۆ هاوپۆل

en: Go to checkout
ku_IQ: بڕۆ بۆ پارەدان

en: Go to shop
ku_IQ: بڕۆ بۆ فروشگا

en: Go to the first page
ku_IQ: چوون بۆ په‌ره‌ی سه‌ره‌تا

en: Go to the last page
ku_IQ: چوون بۆ په‌ ڕه‌ی كۆتایی

en: Go to the next page
ku_IQ: چوون بۆ په‌ره‌ی داهاتوو

en: Go to the previous page
ku_IQ: چوون بۆ په‌ره‌ی پێشتر

en: Good
ku_IQ: باش

en: Good news! WooCommerce Tax can automate your sales tax calculations for you.
ku_IQ: هەواڵێکی خۆش! (WooCommerce Tax) دەتوانێت بەشێوەیەکی خۆکار باجی فرۆشتنت بۆ هەژمار بکات.

en: Good things are heading your way!
ku_IQ: شتە باشەکان بەرەو تۆ بەڕێوەن!

en: Google for WooCommerce
ku_IQ: (Google) بۆ (WooCommerce)

en: Grams
ku_IQ: گرام

en: Grand total.
ku_IQ: کۆی گشتی

en: Grant access
ku_IQ: پێدانی مافی دەستپێگەیشتن

en: Grant access to downloadable products after payment
ku_IQ: ڕێگەدان بۆ دەستگەیشتن بەو بەرهەمانەی دادەگیرێن دوای پارەدان

en: Great news! Your order has been received, and a confirmation will be sent to your email address.
ku_IQ: هەواڵێکی خۆش! داواکارییەکەت گەیشت، دڵنیابوونەوەکەی دەنێردرێت بۆ ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییەکەت.

en: Great news: "{product_name}" is now available for purchase.
ku_IQ: هەواڵێکی خۆش: "{product_name}" ئێستا بەردەستە بۆ کڕین.

en: Great things are coming soon
ku_IQ: شتە نایابەکان بەڕێوەن

en: Great things are on the horizon
ku_IQ: شتە نایابەکان لە ئاسۆدان

en: Gross sales
ku_IQ: سەرجەم فرۆشتنەکان

en: Gross sales amount
ku_IQ: بڕی سەرجەمی فرۆشتن

en: Gross sales in the period.
ku_IQ: سەرجەم فرۆشتنەکان لە ماوەکەدا.

en: Gross sales.
ku_IQ: سەرجەم فرۆشتنەکان.

en: Group
ku_IQ: گرووپ

en: Group description.
ku_IQ: وەسفی گرووپ.

en: Group title.
ku_IQ: ناونیشانی گرووپ.

en: Group type.
ku_IQ: جۆری گروپ

en: Grouped product
ku_IQ: بەرهەمی گرووپکراو

en: Grouped products
ku_IQ: بەرهەمە گرووپکراوەکان

en: Grow and retain customers with email, SMS, automations, and a consolidated view of customer interactions.
ku_IQ: کڕیارەکانت زیاد بکە و بیانهێڵەرەوە لە ڕێگەی پۆستی ئەلیکترۆنی، (SMS)، خۆکارکردنەکان، و بینینێکی یەکخراوی کارلێکەکانی کڕیاران.

en: Grow and retain customers with intelligent, impactful email and SMS marketing automation and a consolidated view of customer interactions.
ku_IQ: کڕیارەکانت دڵخۆش بکە و کڕیاری نوێش بهێنە، لە ڕێگەی بازاڕدۆزیی نامە و پۆستی ئەلیکترۆنیی خۆکارەوە.

en: Grow your business
ku_IQ: کارەکەت گەورە بکە

en: Grow your business on Pinterest! Use this official plugin to allow shoppers to Pin products while browsing your store, track conversions, and advertise on Pinterest.
ku_IQ: بازرگانییەکەت لەسەر (Pinterest) گەشە پێبدە! ئەم پێوەکراوە فەرمییە بەکاربهێنە بۆ ڕێگەدان بە کڕیاران بۆ پینکردنی بەرهەمەکان لەکاتی گەڕان بە فرۆشگاکەتدا، شوێنکەوتنی گۆڕانکارییەکان بکە، و لەسەر (Pinterest) بانگەشە بکە.

en: Grow your business with Facebook and Instagram
ku_IQ: کارەکەت گەشە پێبدە لەگەڵ فەیسبووک و ئینستاگرام

en: Grow your online sales by promoting your products on TikTok to over one billion monthly active users around the world.
ku_IQ: فرۆشت زیادبکە لەڕێگەی ناساندنی بەرهەمەکانت لە (TikTok) و ناساندنیان بە زیاتر لە ملیارێک بەکارهێنەری چالاکی مانگانە لە تەواوی جیهان.

en: Grow your store
ku_IQ: فرۆشگاکەت گەورە بکە

en: Guest
ku_IQ: میوان

en: Guest orders
ku_IQ: داواکاریی میوانەکان

en: Guest sales
ku_IQ: فرۆشتنی میوان

en: Guest sign-up
ku_IQ: خۆتۆمارکردنی میوان

en: HPOS Data Caching
ku_IQ: کاشکردنی دراوەی (HPOS)

en: HPOS Full text search indexes
ku_IQ: نوانەکانی گەڕانی دەقی تەواوی (HPOS)

en: HPOS cleanup
ku_IQ: پاککردنەوەی (HPOS)

en: HPOS could not be disabled.
ku_IQ: نەتوانرا HPOS ناچالاک بکرێت.

en: HPOS could not be enabled.
ku_IQ: نەتوانرا HPOS چالاک بکرێت.

en: HPOS data sync enabled:
ku_IQ: هاوکاتگەریی دراوەی (HPOS) چالاککرا:

en: HPOS disabled.
ku_IQ: HPOS ناچالاککرا.

en: HPOS enabled.
ku_IQ: HPOS چالاککرا.

en: HPOS enabled:
ku_IQ: HPOS چالاککراوە:

en: HPOS enabled?: %s
ku_IQ: (HPOS) چالاکە؟: %s

en: HPOS is already disabled.
ku_IQ: HPOS خۆی ناچالاکە.

en: HPOS is already enabled.
ku_IQ: HPOS خۆی چالاکە.

en: HPOS pre-checks failed, please see the errors above
ku_IQ: دڵنیاییکردن لە HPOS شکستی هێنا، تکایە تەماشای هەڵەکانی خوارەوە بکە

en: HPOS tables do not exist.
ku_IQ: خشتەکانی (HPOS) بوونیان نییە.

en: HTML description of the resource.
ku_IQ: وەسفی (HTML) بۆ سەرچاوەکە.

en: HTML template
ku_IQ: داڕێژەی (HTML)

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
ku_IQ: پۆسته‌ ئه‌لیكترۆنیه‌كان HTML/به‌جیا بۆدروستكردنی له‌ ناو هێڵی CSS له‌ به‌شه‌كانی له‌  DOM ئیش پێده‌كه‌ ن .

en: HTTPS is required for MCP requests.
ku_IQ: (HTTPS) پێویستە بۆ داواکارییەکانی (MCP).

en: Handler
ku_IQ: فێرکەر

en: Handmade gifts
ku_IQ: دیاریی دەستکرد

en: Hard crop?
ku_IQ: کرۆپیکی دژوار

en: Harness data from WooCommerce to grow your business. Manage leads, customers, and segments, through automation, quotes, invoicing, billing, and email marketing. Power up your store with CRM.
ku_IQ: دراوە لە (WooCommerce)ـەوە بەکاربهێنە بۆ گەشەپێدانی بازرگانییەکەت. سەرەداو، کڕیاران، و بەشەکان بەڕێوەببە، لە ڕێگەی خۆکارکردن، نرخاندن، پسووڵەکان، پارەدان، و بازاڕدۆزیی پۆستی ئەلیکترۆنییەوە. فرۆشگاکەت بە (CRM) بەهێز بکە.

en: Have a coupon?
ku_IQ: کۆبۆنت هەیە؟

en: Have an account with us? %1$sLog in here to view your order details%2$s.
ku_IQ: هەژمارێکت هەیە لای ئێمە؟ %1$sلێرە بچۆژوورەوە بۆ بینینی وردەکارییەکانی داواکارییەکەت%2$s.

en: Have an account with us? %1$sLog in here%2$s to view your order.
ku_IQ: هەژمارێکت هەیە لای ئێمە؟ %1$sلێرە بچۆژوورەوە%2$s بۆ بینینی داواکارییەکەت.

en: Have an existing store?
ku_IQ: خۆت فرۆشگایەکت هەیە؟

en: Header alignment
ku_IQ: لاگرتنی سەرپەڕە

en: Headers already sent when generating download error message.
ku_IQ: سەرپەڕەکان نێردراون لەکاتی دروستکردنی نامەی هەڵەی داگرتن.

en: Heading & text
ku_IQ: ناونیشان و دەق

en: Health and beauty
ku_IQ: تەندروستی و جوانی

en: Heard Island and McDonald Islands
ku_IQ: جزیره هرد و جزایر مک‌دونالد

en: Height
ku_IQ: بەرزی

en: Height (%s)
ku_IQ: درێژی(%s)

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
ku_IQ: سڵاو %1$s (%1$s نییت؟ <a href="%2$s">چوونەدەرەوە</a>)

en: Help &amp; Support
ku_IQ: یارمەتی و پشتگیری

en: Help WooCommerce improve with usage tracking
ku_IQ: یارمەتیی (WooCommerce) بدە باشتربێت لەگەڵ شوێنکەوتنی بەکارهێنان

en: Help customers find this product by assigning it to categories, adding extra details, and managing its visibility in your store and other channels.
ku_IQ: یارمەتیی کڕیاران بدە کە بتوانن ئەم بەرهەمە بدۆزنەوە بە سپاردنی بە هاوپۆلەکان، زیادکردنی وردەکاریی زیاتر و بەڕێوەبردنی لەبەرچاوییەکەی لە فرۆشگاکەت و کەناڵەکانی تر.

en: Help improve WooCommerce with usage tracking
ku_IQ: یارمەتیی باشترکردنی (WooCommerce) بدە لەگەڵ شوێنکەوتنی بەکارهێنان

en: Helper cache cleared.
ku_IQ: کاشی یارمەتیدەر پاککرایەوە.

en: Here are the details of your order placed on %s:
ku_IQ: ئەمانە وردەکارییەکانی داواکارییەکەتە کە نێردراوە لە %s:

en: Here’s a reminder of what you’ve bought:
ku_IQ: ئەمە یادخستنەوەیەکە بۆ ئەو شتانەی کڕیوتە:

en: Here’s a reminder of what you’ve ordered:
ku_IQ: ئەمە یادخستنەوەیەکە بۆ ئەو شتانەی کە داوات کردوون:

en: Here’s the latest info we have:
ku_IQ: ئەوە نوێترین زانیارییە کە لامانە:

en: Hi %s,
ku_IQ: سڵاو %s،

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
ku_IQ: سڵاو! پەڕگەیەکی (CSV) باربکە کە ڕێژەکانی باج لەخۆدەگرێت بۆ هاوردنی ناوەڕۆکەکان بۆ فرۆشگاکەت. پەڕگەیەکی (.csv) هەڵبژێرە بۆ بارکردن، پاشان کرتە بکە لە "بارکردنی پەڕگە و هاوردن".

en: Hi there,
ku_IQ: سڵاو،

en: Hi,
ku_IQ: سڵاو،

en: Hidden
ku_IQ: شاردنەوە

en: Hide Price
ku_IQ: شاردنەوەی نرخ

en: Hide advanced options
ku_IQ: شاردنەوەی هەڵبژاردە پێشکەوتووەکان

en: Hide context
ku_IQ: شاردنەوەی پێکهات

en: Hide details
ku_IQ: شاردنه‌وه‌ی وردەکارییەکان

en: Hide empty brands:
ku_IQ: شاردنەوەی نیشانە بازرگانییە بەتاڵەکان:

en: Hide empty categories
ku_IQ: شاردنەوەی هاوپۆلە چۆڵەکان

en: Hide errors from visitors
ku_IQ: شاردنەوەی هەڵەکان لە سەردانکەران

en: Hide errors from visitors?
ku_IQ: شاردنەوەی هەڵەکان لە سەردانکەران؟

en: Hide free products
ku_IQ: شاردنەوەی کاڵای خۆرای

en: Hide from search results
ku_IQ: شاردنەوە لە ئەنجامەکانی گەڕان

en: Hide if cart is empty
ku_IQ: ئەگەر سەبەتەی کرین بەتال بوو نیشان نەدات

en: Hide in product catalog
ku_IQ: شاردنەوە لە کەتەلۆگی بەرهەم

en: Hide out of stock items from the catalog
ku_IQ: شاردنەوەی ئەو بەرهەمانەی بڕەکانیان لە کۆگا تەواو بووە

en: Hide password
ku_IQ: شاردنەوەی تێپەڕەوشە

en: Hide shipping costs until an address is entered
ku_IQ: تێچووەکانی گەیاندن بشارەوە تا کڕیار ناونیشانی خۆی دەنووسێت

en: Hide shipping rates when free shipping is available
ku_IQ: شاردنەوەی نرخەکانی گەیاندن کاتێک گەیاندنی خۆڕایی بەردەستە

en: Hide template
ku_IQ: شاردنه‌وه‌ی شیوه‌

en: High-performance order storage (recommended)
ku_IQ: High performance order storage (پێشنیارکراوە)

en: Highlight required fields with an asterisk
ku_IQ: خانە پێویستەکان دیاریبکە لەگەڵ ئەستێرۆکەیەک

en: Highly discounted shipping rates
ku_IQ: نرخی گەیاندنی زۆر داشکێنراو

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
ku_IQ: ڕاگرتنی کۆگا (بۆ ئەو داواکارییانەی پارەکانیان نەدراوە) بۆ x خولەک. کاتێک ئەم ماوەیە تەواوبوو، داواکارییەکە لەدۆخی چاوەڕوانییەوە دەگۆڕدرێت بۆ ڕەتکراوە. بەبەتاڵیی بەجێیبهێڵە بۆ ناچالاککردن.

en: Hold stock (minutes)
ku_IQ: ڕاگرتنی کۆگا (خولەک)

en: Holiday Sale
ku_IQ: داشکاندنی وەرزی پشوو

en: Home
ku_IQ: سەرەتا

en: Home URL.
ku_IQ: URLی سەرەتا

en: Home decor
ku_IQ: دیکۆری ماڵ

en: Home, furniture, and garden
ku_IQ: ناوماڵ، کەلوپەل و باخچە

en: Homepage
ku_IQ: پەڕەی ماڵەوە

en: Homepage URL
ku_IQ: ناونیشانی پەڕەی ماڵەوە

en: Homepage created
ku_IQ: پەڕەی ماڵەوە دروستکرا

en: Hook
ku_IQ: قولاپ

en: Hopefully they’ll be back. Read more about <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
ku_IQ: بەهیوای گەڕانەوەیان. زیاتر بزانە دەربارەی <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">چارەسەرکردنی پارەدانی شکستخواردوو</a>.

en: House number and street name
ku_IQ: ژمارەی خانوو یان ناوی شەقام

en: How easy was it to add a product attribute?
ku_IQ: تا چەند ئاسان بوو زیادکردنی تایبەتمەندیی بەرهەم؟

en: How easy was it to add a product tag?
ku_IQ: تا چەند ئاسان بوو زیادکردنی تاگی بەرهەم؟

en: How easy was it to add product category?
ku_IQ: تا چەند ئاسان بوو زیادکردنی هاوپۆلی بەرهەم؟

en: How easy was it to edit your product?
ku_IQ: تا چەند ئاسان بوو دەستکاریکردنی بەرهەمەکەت؟

en: How easy was it to import products?
ku_IQ: تا چەند ئاسان بوو هاوردنی بەرهەمەکان؟

en: How easy was it to update an order?
ku_IQ: تا چەند ئاسان بوو بەڕۆژکردنەوەی داواکارییەک؟

en: How easy was it to update your settings?
ku_IQ: تا چەند ئاسان بوو بەڕۆژکردنەوەی ڕێکخستنەکانت؟

en: How easy was it to use search?
ku_IQ: تا چەند ئاسان بوو بەکارهێنانی گەڕان؟

en: How log entries are being stored.
ku_IQ: چۆنیەتیی هەڵگرتنی تۆمارەکانی ڕووداوتۆمارگەری.

en: How many days log entries will be kept before being auto-deleted.
ku_IQ: تۆمارەکانی ڕووداوتۆمارگەری بۆ چەند ڕۆژ دەهێڵرێنەوە پێش ئەوەی بەشێوەی خۆکار بسڕێنەوە.

en: How many notes in the database?
ku_IQ: چەند تێبینیی لە بنکەی دراوەکە؟

en: How many products should be shown per row?
ku_IQ: لە هەر ڕیزێکدا چەند بەرهەم پیشان بدرێت؟

en: How many rows of products should be shown per page?
ku_IQ: لە هەر پەڕەیەکدا چەند ڕیز بەرهەم پیشان بدرێت؟

en: How many times the coupon can be used in total.
ku_IQ: بە کۆی گشتی چەند کەڕەت دەتوانرێت کۆپۆن بەکارببرێت.

en: How many times the coupon can be used per customer.
ku_IQ: چەند جار دەتوانرێت کۆبۆنەکە بەکاربهێنرێت بۆ هەر کڕیارێک.

en: How many times this coupon can be used before it is void.
ku_IQ: چەند جار ئەم کۆبۆنە دەکرێت بەکارببرێت پێش ئەوەی کۆتایی بێت.

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
ku_IQ: چەند جار ئەم کۆبۆنە دەتوانرێت بەکارببرێت لەلایەن هەر بەکارهێنەرێکەوە. پۆستی ئەلیکترۆنیی پارەدان (billing) بەکاردەبات بۆ میوانەکان و ناسنامەی بەکارهێنەر بەکاردەبات بۆ ئەوانەی لە ژوورەوەن.

en: How should products be sorted in the catalog by default?
ku_IQ: بە شێوەی بنەڕەتی، بەرهەمەکان لە کەتەلۆگدا چۆن پۆلێن بکرێن؟

en: How terms in this attribute are sorted by default.
ku_IQ: چۆنێتی پۆلێنکردنی زاراوەکانی ئەم تایبەتمەندییە بە شێوەی بنەڕەتی.

en: How the quantity of this item should be controlled, for example, any limits in place.
ku_IQ: چۆن بڕی ئەم کاڵایە دەبێت کۆنترۆڵ بکرێت، بۆ نموونە، هەر سنوورێک لە شوێنی خۆیدا.

en: How to Migrate from Magento to WooCommerce
ku_IQ: چۆن لە (Magento)ە بگوازیتەوە بۆ (WooCommerce)

en: How to calculate delivery charges
ku_IQ: چۆنیه‌تی پاره‌كانی ته‌حویل لێك بده‌یته‌وه‌

en: How to customize your product catalog
ku_IQ: چۆن کەتەلۆگی بەرهەمەکەت کڕیارخواز دەکەیت

en: How to update your database table prefix
ku_IQ: چۆنێتیی بەڕۆژکردنەوەی پێشگری خشتەی بنکەدراوەکەت

en: Howdy %1$s,
    
    The payment gateway "%2$s" was just enabled on this site:
    %3$s
    
    If this was intentional you can safely ignore and delete this email.
    
    If you did not enable this payment gateway, please log in to your site and consider disabling it here:
    %4$s
    
    This email has been sent to %5$s
    
    Regards,
    All at %6$s
    %7$s
ku_IQ: سڵاو %1$s،
    
    دەرەڕێی پارەدانی "%2$s" ئێستا لەسەر ئەم ماڵپەڕە چالاککرا:
    %3$s
    
    ئەگەر ئەمە بە ئەنقەست بووە دەتوانیت بە سەلامەتی ئەم پۆستە ئەلیکترۆنییە پشتگوێ بخەیت و بیسڕیتەوە.
    
    ئەگەر تۆ ئەم دەرەڕێیەی پارەدانەت چالاک نەکردووە، تکایە بچۆ ژوورەوە بۆ ماڵپەڕەکەت و بیر لە ناچالاککردنی بکەرەوە لێرە:
    %4$s
    
    ئەم پۆستە ئەلیکترۆنییە نێردراوە بۆ %5$s
    
    لەگەڵ ڕێزدا،
    هەمووان لە %6$s
    %7$s

en: Howland Island
ku_IQ: دوورگەی هاوڵەند

en: Human readable label for the stat.
ku_IQ: نیشانەی شیاوی خوێندنەوە بۆ ئامارەکە.

en: Human readable segment label, either product or variation name.
ku_IQ: نیشانەی بەشی شیاوی خوێندنەوە، یان ناوی بەرهەم یان گۆڕانکاری.

en: I don't know how to get a date from a %s
ku_IQ: نازانم چۆن ڕێکەوتێک بەدەست بهێنم لە %s

en: I have read and agree to the website %s
ku_IQ: %sم خوێندەوە و ڕەزامەندم

en: I plan to sell both physical and digital products
ku_IQ: من پلانم هەیە بۆ فرۆشتنی هەردوو بەرهەمی فیزیکی و دیجیتاڵ

en: I plan to sell digital products
ku_IQ: پلانم هەیە بۆ فرۆشتنی بەرهەمی دیجیتاڵ

en: I plan to sell physical products
ku_IQ: پلانم هەیە بەرهەمی جەستەیی بفرۆشم

en: I will also be selling products or services in person.
ku_IQ: هەروەها بەرهەم یان خزمەتگوزاری دەفرۆشم

en: ID
ku_IQ: ناسنامە

en: ID %d
ku_IQ: ناسنامە %d

en: ID is invalid.
ku_IQ: ناسنامە نادروستە.

en: ID of parent grouping.
ku_IQ: ناسنامەی گرووپبەندیی باوان.

en: ID of the note record.
ku_IQ: ناسنامەی تۆماری تێبینییەکە.

en: ID of the parent product, if applicable.
ku_IQ: ناسنامەی بەرهەمی باوان، ئەگەر دەکرێت.

en: ID of the shipping method that provided the rate.
ku_IQ: ناسنامەی ئەو شێوازی گەیاندنەی کە نرخەکەی دابین کردووە.

en: ID of the shipping rate.
ku_IQ: ناسنامەی ڕێژەی گەیاندنەکە.

en: ID to reassign posts to.
ku_IQ: ئای دی جێبەجێ ی نووسراوە بۆ

en: ID.
ku_IQ: ناسنامە.

en: ID: %d
ku_IQ: ناسنامه‌:  %d

en: IDs for settings sub groups.
ku_IQ: ناسنامەکان بۆ ژێر-گرووپەکانی ڕێکخستن.

en: IP Address
ku_IQ: ناونیشانی ئای پی

en: IP address
ku_IQ: ناونیشانی (IP)

en: IP address for the downloader.
ku_IQ: ناونیشانی (IP)ی ئەو کەسەی داگرتن دەکات.

en: IP address.
ku_IQ: ناونیشانی (IP).

en: IPN email notifications
ku_IQ: ئاگادارکەرەوەکانی (IPN) لە ڕێگەی پۆستی ئەلیکترۆنی

en: IPN payment completed
ku_IQ: پاره‌دانیIPN كۆتای هات

en: ISO code for the country of the address being shipped to.
ku_IQ: کۆدی (ISO) بۆ وڵاتی ناونیشانەکە کە گەیاندنەکەی بۆ دەکرێت.

en: ISO code of the country.
ku_IQ: کۆدی (ISO)ی وڵاتەکە.

en: ISO code or name of the state, province or district.
ku_IQ: کۆدی ISO یان ناوی هه‌رێم، پارێزگا یان ناوچە.

en: ISO code, or name, for the state, province, or district of the address being shipped to.
ku_IQ: کۆدی (ISO)، یان ناو، بۆ ویلایەت، هەرێم، ناوچەی ناونیشانەکە کە گەیاندنەکەی بۆ دەکرێت.

en: ISO3166 alpha-2 country code.
ku_IQ: کۆدی وڵاتی ISO3166 alpha-2.

en: ISO3166 alpha-2 country code. Defaults to WooCommerce's base location country.
ku_IQ: کۆدی وڵاتی ISO3166 alpha-2. بە شێوەی بنەڕەتی دەبێت بە وڵاتی شوێنی بنەڕەتیی (WooCommerce).

en: ISO3166 alpha-2 country code. Defaults to the stored providers business location country code.
ku_IQ: کۆدی وڵاتی ISO3166 alpha-2. بە شێوەی بنەڕەتی، کۆدی وڵاتی شوێنی کاری دابینکەرە پاشەکەوتکراوەکە بەکاردەهێنرێت.

en: ISO4217 currency code.
ku_IQ: کۆدی دراوی ISO4217

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
ku_IQ: ئەگەر گەیاندن لە کاتی پارەدان تەنیا بەردەستە بۆ چەند شێوازێکی دیاریکراو، لێرە دیاریان بکە. بەبەتاڵیی بەجێیبهێڵە بۆ چالاککردن بۆ سەرجەم شێوازەکان.

en: If a cost is defined, this controls if taxes are applied to that cost.
ku_IQ: ئەگەر تێچوویەک پێناسە کرا، ئەمە کۆنتڕۆڵی ئەوە دەکات ئایا باج لەسەر ئەو تێچووە دابنرێت.

en: If anything looks off or you have questions, feel free to contact our support team.
ku_IQ: ئەگەر شتێک نائاسایی بوو یان پرسیارت هەبوو، ئازاد بە لە پەیوەندیکردن بە تیمی پشتیوانیی ئێمەوە.

en: If checked, free shipping would be available based on pre-discount order amount.
ku_IQ: ئەگەر نیشانەکرابێت، گەیاندنی خۆڕایی بەپێی بڕی داواکاریی پێش داشکاندن بەردەست دەبێت.

en: If enabled, this method will appear on the block based checkout.
ku_IQ: ئەگەر چالاککرا، ئەم شێوازە دەردەکەوێت لە بڵۆکی پارەدان.

en: If enabled, this text will be shown site-wide. You can use it to show events or promotions to visitors!
ku_IQ: گەر چالاک بێت، ئەم دەقە لە هەموو پەڕەکان فرۆشگا نمایش دەدرێت.ئێوە دەتوانن بۆ نیشان دانی ڕووداوەکان و ڕێکلام بۆ کڕیارەکان بەهرەی لێ بگرن.

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
ku_IQ: ئەگەر کۆگا بەڕێوەدەبەیت، ئەمە کۆنترۆڵی ئەوە دەکات کە ئایا داواکاریی دواخراو ڕێپێدراوە.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
ku_IQ: ئەگەر کۆگا بەڕێوەدەبەیت، ئەمە کۆنترۆڵی ئەوە دەکات کە ئایا داواکاریی دواخراو ڕێپێدراوە یان نا. ئەگەر چالاک کرا، بڕی کۆگا دەتوانێت بچێتە ژێر 0.

en: If requested, calculates attribute term counts for products in the collection.
ku_IQ: ئەگەر داوابکرێت، ژمارەی زاراوەکانی تایبەتمەندی بۆ بەرهەمەکان لە کۆمەڵەکەدا دەژمێرێت.

en: If requested, calculates taxonomy term counts for products in the collection.
ku_IQ: ئەگەر داوابکرێت، ژمارەی زاراوەکانی پۆلێنکردن بۆ بەرهەمەکانی ناو کۆمەڵەکە هەژمار دەکات.

en: If the "Delete all content" option is selected, the affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
ku_IQ: ئەگەر هەڵبژاردەی "سڕینەوەی سەرجەم ناوەڕۆکەکان" دیاریکرابوو، ئەو WooCommerce webhooks کاریگەرییان چووەسەر <b>ناسڕێنەوە</b> و تایبەتمەند دەکرێن بۆ بەکارهێنەری خاوەن ناسنامەی <br/>0

en: If the "Force Downloads" or "X-Accel-Redirect/X-Sendfile" download method is selected but does not work, the system will use the "Redirect" method as a last resort. <a href="%1$s">See this guide</a> for more details.
ku_IQ: ئەگەر شێوازەکانی "داگرتن بەزۆر" یان "X-Accel-Redirect/X-Sendfile" دیاریکرابوون بەڵام کاریان نەکرد، سیستەمەکە "ئاڕاستەکردنەوە" بەکاردەبات. <a href="%1$s">تەماشای ئەم ڕێبەرییە بکە</a> بۆ وردەکاریی زیاتر.

en: If the payment was refunded via the API.
ku_IQ: ئەگەر پارەدانەکە لە ڕێگەی (API)ـیەوە گەڕێنرابێتەوە.

en: If the product is downloadable.
ku_IQ: ئەگەر بەرهەمەکە دابەزێنرێت.

en: If the product is virtual.
ku_IQ: ئەگەر بەرهەمەکە مەجازی بێت.

en: If the quantity is editable or fixed.
ku_IQ: ئەگەر بڕەکە توانای دەستکاریی هەبوو یان جێگیر بوو.

en: If the variation is downloadable.
ku_IQ: ئەگەر گۆڕانکارییەکە دادەگیرێت.

en: If the variation is virtual.
ku_IQ: ئەگەر گۆڕانکارییەکە گریمانەیی بێت.

en: If the variation is visible.
ku_IQ: ئەگەر گۆڕانکارییەکە دیار بێت.

en: If this attribute has term archive pages.
ku_IQ: ئەگەر ئەم تایبەتمەندییە پەڕەی ئەرشیفی زاراوەی هەبێت.

en: If this is a default attribute
ku_IQ: ئەگەر ئەمە تایبەتمەندییەکی بنەڕەتە

en: If true and if the free shipping method requires a coupon, this coupon will enable free shipping.
ku_IQ: ئەگەر ڕاست بێت و شێوازی گەیاندنی خۆڕایی پێویستی بە کۆبۆن بێت، ئەم کۆبۆنە گەیاندنی خۆڕایی چالاک دەکات.

en: If true, calculates rating counts for products in the collection.
ku_IQ: ئەگەر ڕاست بێت، ژمارەی هەڵسەنگاندنەکان بۆ بەرهەمەکان لە کۆمەڵەکەدا دەژمێرێت.

en: If true, calculates stock counts for products in the collection.
ku_IQ: ئەگەر ڕاست بوو، ژمارەی کۆگا هەژماردەکات بۆ هەر بەرهەمێک لە کۆمەڵەکە.

en: If true, calculates the minimum and maximum product prices for the collection.
ku_IQ: ئەگەر ڕاست بێت، کەمترین و بەرزترین نرخی بەرهەم بۆ کۆمەڵەکە دەژمێرێت.

en: If true, empty terms will not be returned.
ku_IQ: ئەگەر ڕاست بێت، زاراوە بەتاڵەکان ناگەڕێنرێنەوە.

en: If true, only one item of this product is allowed for purchase in a single order.
ku_IQ: ئەگەر ڕاست بێت، تەنیا یەک کاڵا لەم بەرهەمە ڕێگەپێدراوە بۆ کڕین لە یەک داواکاریدا.

en: If true, the coupon can only be used individually. Other applied coupons will be removed from the cart.
ku_IQ: گەر ڕاست بێت، کۆپۆن دەتوانێت بە شێوازی جیاواز بەکارببرێت.کۆپۆنەکانی دیکە لە سەوەتەی کڕین لادەچن.

en: If true, the effective value is the base value from the parent product plus the defined value; if false, the defined value is the final effective value.
ku_IQ: ئەگەر ڕاست بوو، بەهای کاریگەر بریتییە لە بەهای بنەڕەتی بەرهەمی باوان کۆی بەهای دیاریکراو؛ ئەگەر هەڵە بوو، بەهای دیاریکراو بریتییە لە بەهای کاریگەریی کۆتایی.

en: If true, the incentive dismissal will be ignored by tracking.
ku_IQ: ئەگەر (true) بێت، ڕەتکردنەوەی هاندەرەکە لەلایەن سیستمی بەدواداچوونەوە پشتگوێ دەخرێت.

en: If true, the note will be shown to customers and they will be notified. If false, the note will be for admin reference only.
ku_IQ: ئەگەر درووت بێت نووسراوە بۆ کڕیار پیشاندەدرێت و ئاگادار دەبن.گەر هەڵە بێت نووسراوە تەنها بۆ بەرێوەبەر پیشاندەدرێت

en: If true, the note will be shown to customers. If false, the note will be for admin reference only.
ku_IQ: ئەگەر ڕاست بێت، تێبینییەکە پیشانی کڕیاران دەدرێت. ئەگەر هەڵە بێت، تێبینییەکە تەنیا بۆ ئاماژەی بەڕێوەبەر دەبێت.

en: If true, this coupon will not be applied to items that have sale prices.
ku_IQ: گەر درووست بێت کۆپۆنی داشکاندن ناچێتە سەر ئەو کالانە کە نرخیان کەم بووەتەوە(هەراج کراوەن)

en: If true, this note will be attributed to the current user. If false, the note will be attributed to the system.
ku_IQ: ئەگەر ڕاست بێت، ئەم تێبینییە دەدرێتە پاڵ بەکارهێنەری ئێستا. ئەگەر هەڵە بێت، تێبینییەکە دەدرێتە پاڵ سیستەم.

en: If unchecked, customers will need to set a username during account creation.
ku_IQ: ئەگەر هەڵنەبژێردرێت، کڕیاران پێویستە لە کاتی دروستکردنی هەژماردا ناوی بەکارهێنەر دابنێن.

en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
ku_IQ: ئەگەر دەستکاریی (WooCommerce) دەکەیت لەسەر ڕووکارێکی باوان کە خۆت دروستت نەکردووە، ئێمە پێشنیاری دەکەین ڕووکاری وەچە بەکاربهێنیت. <a href="%s" target="_blank">چۆن ڕووکارێکی وەچە دروست بکەیت</a>

en: If you are using X-Accel-Redirect download method along with NGINX server, make sure that you have applied settings as described in <a href='%s'>Digital/Downloadable Product Handling</a> guide.
ku_IQ: ئەگەر تۆ شێوازی داگرتنی (X-Accel-Redirect) بەکاردەهێنیت لەگەڵ ڕاژەکاری (NGINX)، دڵنیابەرەوە ڕێکخستنەکانت بەوشێوەیە بەکاربردووە کە باسکراوە لە ڕێبەریی <a href='%s'>هەڵسووڕاندنی بەرهەمی دیجیتاڵی\داگیراو</a>

en: If you copied over a template file to change something, then you will need to copy the new version of the template and apply your changes again.
ku_IQ: ئەگەر پەڕگەیەکی داڕێژەت بۆ گۆڕینی شتێک ڕوونووس کردووە، ئەوا پێویستە وەشانی نوێی داڕێژەکە ڕوونووس بکەیت و گۆڕانکارییەکانت دووبارە جێبەجێ بکەیتەوە.

en: If you create an account, we will store your name, address, email and phone number, which will be used to populate the checkout for future orders.
ku_IQ: ئەگەر هەژمارێک دروست بکەیت، ئێمە ناو، ناونیشان، پۆستی ئەلیکترۆنی و ژمارەی تەلەفوونەکەت کۆگا دەکەین، بۆ ئەوەی لە پارەدانەکانی داهاتوودا پێویست نەکات دووبارە بیان نووسیتەوە.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
ku_IQ: ئەگەر پەڕەی "مەرجەکان" دابنێیت، کڕیاران داوایان لێ دەکرێت کە ڕەزامەندبن لەسەریان لە کاتی پارەدان.

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
ku_IQ: ئەگەر تۆ ئەم داوایەت نەکردووە، ئەم پۆستی ئەلیکترۆنییە پشتگوێ بخە. ئەگەر دەتەوێت بەردەوام بییت:

en: If you didn’t make this request, just ignore this email. If you’d like to proceed, reset your password via the link below:
ku_IQ: ئەگەر تۆ ئەم داواکارییەت نەکردووە، تەنیا ئەم پۆستە ئەلیکترۆنییە پشتگوێ بخە. ئەگەر دەتەوێت بەردەوام بیت، تێپەڕەوشەکەت لە ڕێگەی بەستەری خوارەوە ڕێکبخەرەوە:

en: If you don't have an application password (not your account password), generate a password from %s
ku_IQ: ئەگەر تێپەڕەوشەی بەرنامەی بەکاربەرییت نییە (مەبەستمان تێپەڕەوشەی هەژمارەکەت نییە)، تێپەڕەوشەیەک دروست بکە لە %s

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%1$s">GitHub issues</a>. Ensure you read the <a href="%2$s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%3$s">system status report</a>.
ku_IQ: ئەگەر هەر کێشەیەکت دۆزییەوە لە (WooCommerce) دەتوانیت ئاگادارمان بکەیت لە <a href="%1$s">GitHub issues</a>. پێشەکی <a href="%2$s">ڕێبەریی بەشداریکردن</a> بخوێنەرەوە پێش ناردنی کێشەکە. بۆ ئەوەی یارمەتیمان بدەیت کێشەکە چارەسەر بکەین، تکایە تا دەتوانیت بەڕوونیی باسی بکە و <a href="%3$s">system status report</a>یش بکە بە پاشکۆ.

en: If you have any questions or notice anything unexpected, feel free to reach out to our support team through your account or reply to this email.
ku_IQ: ئەگەر هەر پرسیارێکت هەبوو یان تێبینی شتێکی چاوەڕواننەکراوت کرد، ئازاد بە لە پەیوەندیکردن بە تیمی پشتیوانیی ئێمە لەڕێگەی هەژمارەکەتەوە یان وەڵامی ئەم پۆستە ئەلیکترۆنییە بدەرەوە.

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
ku_IQ: ئەگەر پێشتر بازاڕییت کردووە لەگەڵمان، تکایە وردەکارییەکانت بنووسە. ئەگەر کڕیارێکی نوێیت، تکایە بچۆ خوارەوە بۆ بەشی وردەکارییەکانی پارەدان.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. A huge thanks in advance!
ku_IQ: ئەگەر دڵخۆشیت لەگەڵ %1$s تکایە هەڵسەنگاندنێکی %2$sمان بۆ بنووسە. هەر لە ئێستاوە سوپاست دەکەین!

en: If you like, you may enter custom structures for your product URLs here. For example, using <code>shop</code> would make your product links like <code>%sshop/sample-product/</code>. This setting affects product URLs only, not things such as product categories.
ku_IQ: ئەگەر پێت خۆشە، دەتوانیت لێرە پێکهاتەی دەستکرد بۆ ناونیشانی بەرهەمەکانت بنووسیت. بۆ نموونە، بەکارهێنانی <code>shop</code> بەستەری بەرهەمەکانت وەک <code>%sshop/sample-product/</code> لێ دەکات. ئەم ڕێکخستنە تەنیا کاریگەریی لەسەر ناونیشانی بەرهەمەکان هەیە، نەک شتەکانی وەک هاوپۆلەکانی بەرهەم.

en: If you need any help with your order, please contact us at %s
ku_IQ: ئەگەر پێویستت بە یارمەتییە دەربارەی داواکارییەکەت، تکایە پەیوەندیمان پێوە بکە لە ڕێگەی %s

en: If you need any help with your order, please contact us at %s.
ku_IQ: ئەگەر پێویستت بە یارمەتییە دەربارەی داواکارییەکەت، تکایە پەیوەندیمان پێوە بکە لە ڕێگەی %s.

en: If you need any help with your order, please contact us at {store_email}.
ku_IQ: ئەگەر پێویستت بە هەر یارمەتییەک بوو بۆ داواکارییەکەت، تکایە پەیوەندیمان پێوە بکە لە ڕێگەی {store_email}.

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
ku_IQ: ئه‌گه‌رتر پێویستیت به‌ ده‌سه‌ڵات بۆ دابه‌زاندنی دووباره‌ هه‌یه‌ ، تكایه‌ كلیك له‌ سه‌ر دووگمه‌ی خواره‌وه‌ بكه‌.

en: If you need to enable or disable the extended task lists, please click on the button below.
ku_IQ: ئەگەر دەتەوێت لیستەی درێژکراوەی ئەرکەکان چالاک یان ناچالاک بکەیت، تکایە کرتە لە دوگمەکەی خوارەوە بکە.

en: If you need to enable or disable the task lists, please click on the button below.
ku_IQ: ئەگەر دەتەوێت لیستەی ئەرکەکان چالاک یان ناچالاک بکەیت، تکایە کرتە لە دوگمەکەی خوارەوە بکە.

en: If you remove this attribute, customers will no longer be able to purchase some variations of this product.
ku_IQ: ئەگەر ئەم تایبەتمەندییە بسڕیتەوە، کڕیاران ناتوانن هەندێک لە گۆڕانکارییەکانی ئەم بەرهەمە بکڕن.

en: If you'd like to continue with your purchase, please return to %s and try a different method of payment.
ku_IQ: ئەگەر دەتەوێت لە کڕینەکەت بەردەوام بیت، تکایە بگەڕێرەوە بۆ %s و شێوازێکی تری پارەدان تاقی بکەرەوە.

en: If you'd like to offer <span class="help_tip" data-tip="%1$s">live rates</span> from a specific carrier (e.g. UPS) you can find a variety of extensions available for WooCommerce <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.
ku_IQ: ئەگەر دەتەوێت <span class="help_tip" data-tip="%1$s">ڕێژەی ڕاسته‌وخۆ</span> لە یەکێک لە هەڵگرێکی دیاریکراو (بۆ نموونە UPS) دەتوانیت جۆرەها درێژکراوەبەردەستەکان بۆ ووکۆمێرس<a href="%2$s" target="_blank">لێرە</a>

en: If you've just placed an order, give your email a quick check for the confirmation.
ku_IQ: ئەگەر ئێستا داواکارییەکەت ناردووە، تەماشایەکی پۆستی ئەلیکترۆنییەکەت بکە بۆ پشتڕاستکردنەوە.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
ku_IQ: ئەگەر ئیمەیڵی سەرەکی پەیپاڵت جیاوازە لە ئیمەیلی پەیپاڵ کە لەسەرەوە تێنووسکراوە، ئیمەیڵی وەرگری سەرەکیت تێبکە بۆ ئەژمێری پایپالەکەت لێرە. ئەمە بەکاردێت بۆ سەلماندنی داواکاریەکانی IPN.

en: If your store is based in the EU, we recommend using the EU VAT Number extension in addition to automated taxes. It provides your checkout with a field to collect and validate a customer's EU VAT number, if they have one.
ku_IQ: ئەگەر فرۆشگاکەت لە ئەوروپایە، پێشنیاری دەکەین زیادکراوی ژمارەی (VAT)ی ئەوروپا بەکاربهێنیت هاوتای باجە خۆکارەکان. ئەمە خانەیەک لە پەڕەی پارەدان زیاد دەکات کە ڕێگەت پێدەدات بۆ کردنەوە و پەسەندکردنی ژمارەی (VAT)ی کڕیارانت، ئەگەر هەیانبێت.

en: Image
ku_IQ: وێنە

en: Image ID.
ku_IQ: ئایدی وێنە

en: Image URL.
ku_IQ: بەستەری وێنە

en: Image alternative text.
ku_IQ: نوسینی لیكچوو لەگەڵ وێنە.

en: Image data.
ku_IQ: دراوەی وێنە.

en: Image name.
ku_IQ: ناوی وێنە

en: Image of the product that the review belongs to.
ku_IQ: وێنەی بەرهەمەکە کە پێداچوونەوەکەی بۆ نووسراوە.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
ku_IQ: شوێنی وێنە. 0 مانای ئەوەیە کە وێنەکە تایبەتمەندی هەیە.

en: Image size used for products in the catalog.
ku_IQ: قەبارەی وێنە کە بۆ بەرهەمەکان لە کەتەلۆگدا بەکارهاتووە.

en: Image size used for the main image on single product pages. These images will remain uncropped.
ku_IQ: قەبارەی وێنە کە بۆ وێنەی سەرەکی لە پەڕەکانی تاکە بەرهەمدا بەکارهاتووە. ئەم وێنانە بە نەبڕدراوی دەمێننەوە.

en: Image url
ku_IQ: ناونیشانی وێنە

en: Images
ku_IQ: وێنه‌كان

en: Images will be cropped into a square
ku_IQ: وێنەکان بۆ شێوەی چوارگۆشە دەبڕدرێن.

en: Images will be cropped to a custom aspect ratio
ku_IQ: وێنەکان بۆ ڕێژەیەکی ڕواڵەتی دەستکرد دەبڕدرێن.

en: Images will display using the aspect ratio in which they were uploaded
ku_IQ: وێنەکان بەو ڕێژەی ڕواڵەتە پیشان دەدرێن کە پێی بارکراون.

en: Import
ku_IQ: هاوردن

en: Import <strong>products</strong> to your store via a csv file.
ku_IQ: <strong>بەرهەمەکان</strong> هاوردەبکە بۆ فرۆشگاکەت لەڕێگەی پەڕگەیەکی (CSV)ەوە.

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
ku_IQ: هاوردنی <strong>ڕێژەکانی باج</strong> بۆ فرۆشگاکەت لە ڕێگەی پەڕگەیەکی (csv).

en: Import CSV
ku_IQ: هێنانی CSV

en: Import Products
ku_IQ: هاوردنی بەرهەمەکان

en: Import as meta data
ku_IQ: هاوردن وەک دراوەی (meta)

en: Import complete - imported %s tax rates.
ku_IQ: هاوردن تەواوبوو - %s ڕێژەی باج هاوردەکرا.

en: Import complete!
ku_IQ: هاوردن تەواوبوو!

en: Import products
ku_IQ: هاوردنی بەرهەمەکان

en: Import products from a CSV file
ku_IQ: هاوردنی بەرهەمەکان لە پەڕگەیەکی (CSV)ەوە

en: Import tax rates
ku_IQ: هاوردنی تێکڕای باج

en: Import your products
ku_IQ: بەرهەمەکانت هاوردە بکە

en: Importing
ku_IQ: هاوردن

en: Improve our store offerings
ku_IQ: پێشکەشکردنی فرۆشگاکانمان باشتر بکەین

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add %1$s to the "Ignored Query Strings" option in <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.
ku_IQ: بۆ ئەوەی <strong>کاشکردنی بنکەدراوە</strong> لەگەڵ (WooCommerce) کار بکات، پێویستە %1$s بۆ هەڵبژاردەی "زنجیرەنووسە داواکارییە پشتگوێخراوەکان" لە <a href="%2$s">ڕێکخستنەکانی (W3 Total Cache)</a> زیاد بکەیت.

en: In progress
ku_IQ: لە جێبەجێکردندایە

en: In reply to %s.
ku_IQ: لە وەڵامدانەوەی %s.

en: In stock
ku_IQ: بەردەستە لە کۆگا

en: In stock?
ku_IQ: بەردەستە لە کۆگا؟

en: In this section you should list who you’re sharing data with, and for what purpose. This could include, but may not be limited to, analytics, marketing, payment gateways, shipping providers, and third party embeds.
ku_IQ: لەم بەشەدا پێویستە ئەو کەسەی کە داتات هاوبەش کردووە لەگەڵی، و بۆ چ مەبەستێک لیست بکەیت. ئەمە لەوانەیە لەخۆبگرێت، بەڵام لەوانەیە سنووردار نەبێت بە، شیکردنەوەکان، بەبازاڕکردن، دەروازەکانی پارەدان، دابینکەرانی کەشتیکردن، و سێهەم لایەنە کە بنچینکراون.

en: In this subsection you should list which third party payment processors you’re using to take payments on your store since these may handle customer data. We’ve included PayPal as an example, but you should remove this if you’re not using PayPal.
ku_IQ: لەم بەشە لاوەکیەدا پێویستە لیستی ئەوە بکەیت کە چارەسەرکەری پارەدانی لایەنی سێیەم کە بەکاری دەهێنیت بۆ وەرگرتنی پارە لە فرۆشگاکەت لەبەرئەوەی لەوانەیە ئەمانە داتای کڕیار چارەسەر بکەن. ئێمە پەی پاڵمان وەک نموونە یەک لە خۆی کردووە، بەڵام دەبێت ئەمە لاببەیت ئەگەر پەی پال بەکار ناهێنیت.

en: In-Progress <span class="count">(%s)</span> | In-Progress <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: لە جێبەجێکردندا <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: لە جێبەجێکردندا <span class="count">(%s)</span>

en: In-progress
ku_IQ: لە-جێبەجێکردن

en: Inactive
ku_IQ: ناچالاک

en: Inactive accounts are those which have not logged in, or placed an order, for the specified duration. They will be deleted. Any orders will be converted into guest orders.
ku_IQ: هەژمارە ناچالاکەکان ئەوانەن کە چوونەژوورەوەیان ئەنجام نەداوە، یان هیچ داواکارییەکیان نەناردووە لە ماوە دیاریکراوەکەدا. دەسڕدرێنەوە و داواکارییەکان دەگۆڕێن بۆ داواکاریی میوان.

en: Inactive plugins
ku_IQ: پێوەکراوە ناچالاکەکان

en: Inactive plugins.
ku_IQ: پێوەکراوە ناچالاکەکان.

en: Inbox notification has been deleted
ku_IQ: ئاگادارکەرەوەی نامەدان سڕایەوە

en: Inbox notification not found
ku_IQ: ئاگادارکەرەوەی نامەدان نەدۆزرایەوە

en: Inches
ku_IQ: ئینچ

en: Include downloads
ku_IQ: داگرتنەکان لەخۆبگرە

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Account and Privacy.
ku_IQ: هەموو ڕێکخستنەکانی ناو (WooCommerce) | ڕێکخستنەکان | هەژمار و تایبەتێتی لەخۆدەگرێت.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Advanced.
ku_IQ: هەموو ڕێکخستنەکانی ناو (WooCommerce) | ڕێکخستنەکان | پێشکەوتوو لەخۆدەگرێت.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Emails.
ku_IQ: هەموو ڕێکخستنەکانی ناو (WooCommerce) | ڕێکخستنەکان | پۆستە ئەلیکترۆنییەکان لەخۆدەگرێت.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | General.
ku_IQ: هەموو ڕێکخستنەکانی ناو (WooCommerce) | ڕێکخستنەکان | گشتی لەخۆدەگرێت.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Integrations.
ku_IQ: هەموو ڕێکخستنەکانی ناو (WooCommerce) | ڕێکخستنەکان | تەواوکردنەکان لەخۆدەگرێت.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Payments.
ku_IQ: هەموو ڕێکخستنەکانی ناو (WooCommerce) | ڕێکخستنەکان | پارەدانەکان لەخۆدەگرێت.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Products.
ku_IQ: هەموو ڕێکخستنەکانی ناو (WooCommerce) | ڕێکخستنەکان | بەرهەمەکان لەخۆدەگرێت.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Shipping.
ku_IQ: هەموو ڕێکخستنەکانی ناو (WooCommerce) | ڕێکخستنەکان | گەیاندن لەخۆدەگرێت.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Tax.
ku_IQ: هەموو ڕێکخستنەکانی ناو (WooCommerce) | ڕێکخستنەکان | باج لەخۆدەگرێت.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Visibility.
ku_IQ: هەموو ڕێکخستنەکانی ناو (WooCommerce) | ڕێکخستنەکان | بینراوی لەخۆدەگرێت.

en: Includes all the installed plugins.
ku_IQ: هەموو پێوەکراوە دامەزراوەکان لەخۆدەگرێت.

en: Includes all the installed themes.
ku_IQ: هەموو ڕووکارە دامەزراوەکان دەگرێتەوە.

en: Includes all the items featured in WooCommerce | Settings.
ku_IQ: هەموو ئەو بڕگانە دەگرێتەوە کە لە (WooCommerce) | ڕێکخستنەکاندا هاتوون.

en: Includes onboarding configuration options
ku_IQ: هەڵبژاردەکانی شێوەپێدانی دەستپێکردن دەگرێتەوە

en: Includes the task configurations for WooCommerce.
ku_IQ: شێوەپێدانەکانی ئەرکی (WooCommerce) دەگرێتەوە.

en: Including tax
ku_IQ: بە باجەوە

en: Incompatible webhooks warning
ku_IQ: ئاگادارکردنەوەی وێبهووکە نەگونجاوەکان

en: Incompatible with '%s'
ku_IQ: نەگونجاوە لەگەڵ '%s'

en: Incompatible with WooCommerce features
ku_IQ: نەگونجاوە لەگەڵ تایبەتمەندییەکانی (WooCommerce)

en: Increase existing price by (fixed amount or %):
ku_IQ: زیادبوونی نرخی ئێستا لە لایەن (ڕادەیێکی چەسپاو یا %):

en: Increase existing sale price by (fixed amount or %):
ku_IQ: زیادکردنی نرخی داشکاندنی ئێستا بە (بڕی جێگیر یان %):

en: Increase existing stock by:
ku_IQ: زیادکردنی کۆگای بەردەست بە:

en: Increase quantity of %s
ku_IQ: زیادکردنی بڕی %s

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
ku_IQ: زیادبوونی نرخ به‌ڕێژه‌ی به‌رچاو (نرخی جێگیر)

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
ku_IQ: زیادكردنی نرخی هه‌ ڕاج  (نرخی جێگیر)

en: Increasing memory allocated to PHP
ku_IQ: زیادکردنی بیرگەی تایبەتدراوە بە PHP

en: Indian rupee
ku_IQ: ڕووپێی هیندی

en: Indiana
ku_IQ: ئیندیانا

en: Indicates the order that will appear in queries.
ku_IQ: ئاماژە بەو ڕیزبەندییە دەکات کە لە داواکارییەکاندا دەردەکەوێت.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: products, orders, username, ip_address.
ku_IQ: دیاری دەکات کە ئایا هەموو مەرجەکان دەبێت بۆ کۆمەڵەی ئەنجام ڕاست بن، یان ئەگەر هەر یەکێکیان بەس بێت. هاوتاکردن کاریگەری لەسەر ئەم ڕاگەیێنانەی داهاتوو هەیە: products, orders, username, ip_address.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, categories
ku_IQ: دیاری دەکات کە ئایا هەموو مەرجەکان دەبێت بۆ کۆمەڵەی ئەنجام ڕاست بن، یان ئەگەر هەر یەکێکیان بەس بێت. هاوتاکردن کاریگەری لەسەر ئەم ڕاگەیێنانەی داهاتوو هەیە: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, categories.

en: Individual use only
ku_IQ: بەکارهێنان بە تەنیا

en: Industry.
ku_IQ: پیشەسازی.

en: Infinite loop detected, aborting. No errors found.
ku_IQ: کلوی بێ‌ کۆتایی دیاریکرا، کۆتاییپێهێنان. هیچ هەڵەیەک نەدۆزرایەوە.

en: Info
ku_IQ: زانیاری

en: Information about the operating system your server is running.
ku_IQ: زانیاریی دەربارەی سیستەمی کارپێکردنەکە کە ڕاژەکارەکەت بەکاریدەهێنێت.

en: Information about the product's availability.
ku_IQ: زانیاریی دەربارەی بەردەستبوونی بەرهەمەکە.

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
ku_IQ: زانیاری له‌باره‌ی وێب سێرڤه‌ر كه‌ هۆستینگی سایتی تۆیه‌.

en: Insert file URL
ku_IQ: ناونیشانی ئینتێرنێت ی فایل داخڵ بكه‌

en: Insert into product
ku_IQ: تێکردن بۆ به‌رهه‌م

en: Insert into product form
ku_IQ: تێخستن بۆ ناو فۆڕمی بەرهەم

en: Insert row
ku_IQ: زیاد كردنی ره‌دیف

en: Install Woo mobile app
ku_IQ: دامەزراندنی بەرنامەی بەکاربەریی (Woo)

en: Install plugins
ku_IQ: دامەزراندنی پێوەکراوەکان

en: Install the WooCommerce mobile app to manage orders, receive sales notifications, and view key metrics — wherever you are.
ku_IQ: بەرنامەی بەکاربەریی (Woo) دابمەزرێنە بۆ بەڕێوەبردنی داواکارییەکان، بەدەستگەیشتنی ئاگادارکەرەوەکانی فرۆشتن و بینینی ئامارە گرنگەکان — لە هەر شوێنێک بییت.

en: Installation date of the WooCommerce mobile app.
ku_IQ: ڕێکەوتی دامەزراندنی بەرنامەی بەکاربەریی (WooCommerce) لە مۆبایل.

en: Installed
ku_IQ: دامەزراو

en: Installed Extensions without a Subscription
ku_IQ: زیادکراوە دامەزراوەکانی بێ بەشداریکردن

en: Installed version not tested with active version of WooCommerce %s
ku_IQ: وەشانی دامەزراو تاقینەکراوەتەوە لەگەڵ وەشانی ئێستای WooCommerce %s

en: Instance ID of the shipping method that provided the rate.
ku_IQ: ناسنامەی نموونەی ئەو شێوازی گەیاندنەی کە نرخەکەی دابین کردووە.

en: Instance ID.
ku_IQ: ناسنامەی نموونە.

en: Instantly send tracking to your customers
ku_IQ: دەستبەجێ شوێنکەوتن بۆ کڕیارەکانت بنێرە

en: Instructions
ku_IQ: ڕێکارنامەکان

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
ku_IQ: ڕێکارنامەکان کە زیاد دەکرێن بۆ پەڕەی سوپاس و پۆستی ئەلیکترۆنییەکان.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
ku_IQ: ڕێکارنامەکان کە زیاد دەکرێن بۆ پەڕەی سوپاس.

en: Insufficient privileges to export products.
ku_IQ: مافی ناتەواو بۆ هەناردنی بەرهەمەکان.

en: Insufficient privileges to import products.
ku_IQ: مافی ناتەواو بۆ هاوردنی بەرهەمەکان.

en: Integrate your WooCommerce store with 5000+ cloud apps and services today. Trusted by 11,000+ users.
ku_IQ: ئەمڕۆ فرۆشگای (WooCommerce)ـەکەت لەگەڵ 5000+ بەرنامە و ڕاژەی هەوری تەواوکاری بکە. متمانەپێکراو لەلایەن 11,000+ بەکارهێنەرەوە.

en: Integration
ku_IQ: تەواوکردن

en: Integration "%s" is not registered.
ku_IQ: یەکخستنی "%s" تۆمارنەکراوە.

en: Integration registry requires an identifier.
ku_IQ: تۆمارکردنی یەکخستن پێویستی بە ناسێنەر هەیە.

en: Integrations
ku_IQ: تەواوکردنەکان

en: Interactivity API powered Mini Cart
ku_IQ: سەبەتەی بچووک کە بە (Interactivity API) کاردەکات

en: Internal server error
ku_IQ: هەڵەی ناوەکیی ڕاژەکار

en: International
ku_IQ: نێودەوڵەتی

en: International flat rate (legacy)
ku_IQ: نرخی جێگیری نێودەوڵەتی (legacy)

en: Interval subtotals.
ku_IQ: لاسەرجەمەکانی ماوە.

en: Intro
ku_IQ: پێشەکی

en: Invalid %s provided.
ku_IQ: %s نادروست دابین کراوە.

en: Invalid ID.
ku_IQ: ناسنامەکە دروست نیە.

en: Invalid Rate ID.
ku_IQ: ناسنامەی ڕێژەی نادروست.

en: Invalid URL %s.
ku_IQ: ناونیشانی نادروستی %s.

en: Invalid action - must be a recurring action.
ku_IQ: کرداری نادروست - دەبێت کردارێکی دووبارەبووەوە بێت.

en: Invalid action ID. No status found.
ku_IQ: ناسنامەی کرداری نادروست. هیچ دۆخێک نەدۆزرایەوە.

en: Invalid admin note
ku_IQ: تێبینیی نادروستی بەڕێوەبەر

en: Invalid attribute ID.
ku_IQ: ناسنامەی نادروستی تایبەتمەندی.

en: Invalid billing email address
ku_IQ: ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنیی پارەدانی نادروست

en: Invalid billing email provided.
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنی نادروستە.

en: Invalid brand ID.
ku_IQ: ناسنامەی نیشانەی بازرگانیی نادروست.

en: Invalid brand slug.
ku_IQ: سڵەگی نیشانەی بازرگانیی نادروست.

en: Invalid catalog visibility option.
ku_IQ: بژاردەى چاوگەيشتنى كەتەلۆگى ناڕاست.

en: Invalid category ID.
ku_IQ: ناسنامەی نادروستی هاوپۆل.

en: Invalid country code in list.
ku_IQ: کۆدی وڵاتی نادروست لە لیستەکەدا.

en: Invalid country code provided. Must be one of: %s
ku_IQ: کۆدی وڵاتی هەڵە نووسراوە. دەبێت یەکێک بێت لە: %s

en: Invalid country code.
ku_IQ: کۆدی وڵاتی نادروست.

en: Invalid country/state format.
ku_IQ: فۆرماتی وڵات\ویلایەتی نادروست.

en: Invalid coupon
ku_IQ: كۆبۆنى ناڕاست

en: Invalid coupon code
ku_IQ: كۆدی داشكاندن دروست نیه‌

en: Invalid coupon code.
ku_IQ: کۆدی کۆبۆن نادروستە.

en: Invalid coupon.
ku_IQ: کۆپۆن نادروستە.

en: Invalid coupons were removed from the cart: "%s"
ku_IQ: کۆبۆنە نادروستەکان لابران لە سەبەتەکە: "%s"

en: Invalid coupons were removed from the order: "%s"
ku_IQ: کۆبۆنە نادروستەکان لابران لە داواکارییەکە: "%s"

en: Invalid currency code
ku_IQ: كۆدى دراوى گونجاو نیه

en: Invalid customer query.
ku_IQ: داواکاریی کڕیاری نادروست.

en: Invalid customer.
ku_IQ: کڕیاری نادروست.

en: Invalid data store.
ku_IQ: کۆگای دراوەی نادروست.

en: Invalid date provided.
ku_IQ: ڕێکەوتی نادروست دابینکراوە.

en: Invalid discount amount.
ku_IQ: بڕی داشکاندنی نادروست.

en: Invalid discount type.
ku_IQ: جۆری داشکاندنی نادروست.

en: Invalid download link.
ku_IQ: لینكی داگرتن هه‌ڵه‌یه‌

en: Invalid download log: no ID.
ku_IQ: ڕووداوتۆمارگەریی داگرتنی نادروست: بێ ناسنامە.

en: Invalid download log: not found.
ku_IQ: ڕووداوتۆمارگەریی داگرتنی نادروست: نەدۆزرایەوە.

en: Invalid download.
ku_IQ: داگرتنی نادروست.

en: Invalid email
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنیی نادروست

en: Invalid email address
ku_IQ: ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنیی نادروست

en: Invalid email address provided for sender settings
ku_IQ: ناونیشانێکی نادروستی پۆستی ئەلیکترۆنیی دانراوە بۆ ڕێکخستنەکانی نێرەر

en: Invalid email address restriction.
ku_IQ: بەربەستی ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنیی نادروست.

en: Invalid email address.
ku_IQ: ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنیی نادروست.

en: Invalid email type.
ku_IQ: جۆری پۆستی ئەلیکترۆنیی نادروست.

en: Invalid entity ID.
ku_IQ: ناسنامەی پێکهاتەی نادروست.

en: Invalid entity type.
ku_IQ: جۆری پێکهاتەی نادروست.

en: Invalid error object provided.
ku_IQ: تەنی هەڵەی نادروست دابینکراوە.

en: Invalid fetcher class for platform %1$s. Class %2$s does not exist.
ku_IQ: پۆلی هێنەری نادروست بۆ سەکۆی %1$s. پۆلی %2$s بوونی نییە.

en: Invalid fetcher class for platform %1$s. Class %2$s does not implement %3$s.
ku_IQ: پۆلی هێنەری نادروست بۆ سەکۆی %1$s. پۆلی %2$s %3$s جێبەجێ ناکات.

en: Invalid fetcher class for platform %s. Fetcher must be a non-empty string.
ku_IQ: پۆلی هێنەری نادروست بۆ سەکۆی %s. هێنەر دەبێت زنجیرەنووسەیەکی بەتاڵ نەبێت.

en: Invalid field
ku_IQ: خانەی نادروست

en: Invalid field.
ku_IQ: خانەی نادروست.

en: Invalid file type for a CSV import.
ku_IQ: جۆری پەڕگەی نادروست بۆ هاوردەکردنی CSV.

en: Invalid file type. The importer supports CSV and TXT file formats.
ku_IQ: جۆری پەڕگەی نادروست. هاوردەکەر پشتگیریی شێوازەکانی پەڕگەی CSV و TXT دەکات.

en: Invalid fulfillment ID.
ku_IQ: ناسنامەی جێبەجێکردنی نادروست.

en: Invalid fulfillment or meta.
ku_IQ: جێبەجێکردن یان مێتای نادروست.

en: Invalid fulfillment status.
ku_IQ: دۆخی جێبەجێکردنی نادروست.

en: Invalid fulfillment.
ku_IQ: جێبەجێکردنی نادروست.

en: Invalid image: %s
ku_IQ: وێنە ناڕەوایە: %s

en: Invalid item.
ku_IQ: کاڵای نادروست.

en: Invalid items
ku_IQ: کاڵا نادروستەکان

en: Invalid layout template ID.
ku_IQ: ناسنامەی داڕێژەی گەڵاڵەبەندیی نادروست.

en: Invalid line items type.
ku_IQ: جۆری بڕگەکانی داواکاری نادروستە.

en: Invalid mapper class for platform %1$s. Class %2$s does not exist.
ku_IQ: پۆلی نەخشەکێشی نادروست بۆ سەکۆی %1$s. پۆلی %2$s بوونی نییە.

en: Invalid mapper class for platform %1$s. Class %2$s does not implement %3$s.
ku_IQ: پۆلی نەخشەکێشی نادروست بۆ سەکۆی %1$s. پۆلی %2$s %3$s جێبەجێ ناکات.

en: Invalid mapper class for platform %s. Mapper must be a non-empty string.
ku_IQ: پۆلی نەخشەکێشی نادروست بۆ سەکۆی %s. نەخشەکێش دەبێت زنجیرەنووسەیەکی بەتاڵ نەبێت.

en: Invalid maximum spend value.
ku_IQ: بەهای بەرزترین خەرجی نادروست.

en: Invalid meta_query clause key: %s.
ku_IQ: کلیلی بڕگەی (meta_query) نادروست: %s.

en: Invalid nonce - nonce has already been used.
ku_IQ: (nonce)ی نادروست - (nonce) پێشتر بەکارهاتووە.

en: Invalid nonce verification
ku_IQ: قبوڵ كراو دروست نیه‌

en: Invalid nonce.
ku_IQ: (nonce)ی نادروست.

en: Invalid onboarding step ID.
ku_IQ: ناسنامەی هەنگاوی دەستپێکردن نادروستە.

en: Invalid onboarding step data.
ku_IQ: دراوەی هەنگاوی دەستپێکردن نادروستە.

en: Invalid or duplicated GTIN, UPC, EAN or ISBN.
ku_IQ: GTIN، UPC، EAN یان ISBNـی نادروست یان دووبارە.

en: Invalid or duplicated SKU.
ku_IQ: (SKU) نادروستە یان دووبارەیە.

en: Invalid or empty request body.
ku_IQ: ناوەڕۆکی داواکاریی نادروست یان بەتاڵ.

en: Invalid or missing payment token fields.
ku_IQ: خانەکانی نیشانەی پارەدان نادروستن یان ونن.

en: Invalid order
ku_IQ: داوای ناڕەوا

en: Invalid order ID or key provided.
ku_IQ: ناسنامە یان کلیلی داواکاریی نادروستە.

en: Invalid order ID.
ku_IQ: ناسنامەی ڕێکخستن دروست نیە.

en: Invalid order IDs in call to read_multiple()
ku_IQ: ناسنامەی نادروستی داواکاری لە بانگکردن بۆ read_multiple()

en: Invalid order item.
ku_IQ: کاڵای داواکراو درووست نییە.

en: Invalid order refund ID.
ku_IQ: ناسنامەی نادروستی گەڕانەوەی پارەی داواکاری.

en: Invalid order type: %s.
ku_IQ: جۆری داواکاریی نادروست: %s.

en: Invalid order.
ku_IQ: داواکاریی نادروست.

en: Invalid parameter(s): %s
ku_IQ: دیاریکەری نادروست: %s

en: Invalid parameter.
ku_IQ: دیاریکەری نادروست.

en: Invalid parent ID
ku_IQ: ناسنامەى باوانى گونجاو نیه

en: Invalid password. Generate a new one from %s.
ku_IQ: تێپەڕەوشەی نادروست. دانەیەکی نوێ دروست بکە لە %s.

en: Invalid path provided.
ku_IQ: ڕێچکەی نادروست دابینکراوە.

en: Invalid payment gateway.
ku_IQ: دەرەڕێی پارەدانی نادروست.

en: Invalid payment method.
ku_IQ: شێوازی پارەدانی نادروست.

en: Invalid payment result received from payment method.
ku_IQ: ئەنجامی پارەدانی نادروست وەرگیرا لە شێوازی پارەدان.

en: Invalid payment token.
ku_IQ: نیشانەی پارەدانی نادروست.

en: Invalid permission ID.
ku_IQ: ناسنامەی مۆڵەتی نادروست.

en: Invalid plugin slug provided in the plugins activated rule.
ku_IQ: سڵەگێکی پێوەکراوی نادروست لە یاسای پێوەکراوە چالاککراوەکاندا دابینکراوە.

en: Invalid plugin.
ku_IQ: پێوەکراوی نادروست.

en: Invalid post
ku_IQ: بابەتی نادروست

en: Invalid post ID.
ku_IQ: ئایەدیەکی نادروستی بابەت.

en: Invalid product
ku_IQ: بەرهەمی نادروست

en: Invalid product ID
ku_IQ: شناسەی نادرووستی کالا

en: Invalid product ID %d.
ku_IQ: ناسنامەی بەرهەمی نادروست %d.

en: Invalid product ID.
ku_IQ: ناسنامەی نادروستی بەرهەم.

en: Invalid product object.
ku_IQ: تەنی بەرهەمەکە نادروستە.

en: Invalid product review ID.
ku_IQ: ناسنامەی نادروستی پێداچوونەوەی بەرهەم.

en: Invalid product selected.
ku_IQ: بەرهەمی نادروست دیاریکرا.

en: Invalid product slug.
ku_IQ: سڵەگی نادروستی بەرهەم.

en: Invalid product tax status.
ku_IQ: حالەتى باجى بەرهەمى ناڕاست.

en: Invalid product type.
ku_IQ: جۆری بەرهەمی نادروست.

en: Invalid product type: passed ID does not correspond to a product variation.
ku_IQ: جۆری بەرهەم ناردوستە،ناسنامەی تێپەڕینلەگەڵ جیاوازی بەرهەم بەرابەر نییە.

en: Invalid product.
ku_IQ: بەرهەمی نادروست.

en: Invalid rate
ku_IQ: ڕێژەی نادروست

en: Invalid refund amount
ku_IQ: نرخی دروست نیه‌

en: Invalid refund amount.
ku_IQ: ژمارەی پارە بۆ دانەوە نادروستە.

en: Invalid request. Please pass the match parameter.
ku_IQ: داواکاریی نادروست. تکایە ڕاگەیێنی match تێپەڕێنە.

en: Invalid resource ID.
ku_IQ: ناسنامەی سەرچاوە نادروستە.

en: Invalid resource id for reassignment.
ku_IQ: ناسنامەی سەرچاوەی نادروست بۆ دووبارە تەرخانکردنەوە.

en: Invalid resource id.
ku_IQ: ناسنامەی سەرچاوەی نادروست.

en: Invalid response from data store.
ku_IQ: وەڵامی نادروست لە کۆگای دراوە.

en: Invalid review ID.
ku_IQ: ناسنامەی نادروستی پێداچوونەوە.

en: Invalid review content.
ku_IQ: ناوەڕۆکی نادروستی پێداچوونەوە.

en: Invalid role
ku_IQ: ئەرکی نادروست

en: Invalid schedule. Cannot save action.
ku_IQ: کاتی دیاریکراو نادروستە. ناتوانرێت کردار پاشەکەوت بکرێت.

en: Invalid scope %s
ku_IQ: بواردروست نیه‌ %s

en: Invalid selling location option.
ku_IQ: هەڵبژاردنی شوێنی فرۆشتنی نادروست.

en: Invalid setting group.
ku_IQ: گرووپی ڕێکخستنی نادروست.

en: Invalid setting.
ku_IQ: ڕێکخستنی نادروست.

en: Invalid shipping location option.
ku_IQ: هەڵبژاردنی شوێنی گەیاندنی نادروست.

en: Invalid shipping method!
ku_IQ: شیوازی ناردن نادروستە.

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
ku_IQ: واژۆی نادروست - شکستی هێنا لە پۆلێنکردنی ڕاگەیێنەکان.

en: Invalid signature - provided signature does not match.
ku_IQ: واژۆی نادروست - واژۆی دابینکراو هاوتا نییە.

en: Invalid signature - signature method is invalid.
ku_IQ: واژۆی نادروست - شێوازی واژۆ نادروستە.

en: Invalid slug.
ku_IQ: سڵەگی نادروست.

en: Invalid suggestion ID.
ku_IQ: ناسنامەی پێشنیاری نادروست.

en: Invalid table id: %s.
ku_IQ: ناسنامەی نادروستی خشتە: %s.

en: Invalid tax class
ku_IQ: پۆلی باجی نادروست

en: Invalid taxonomy: %s.
ku_IQ: پۆلێنکردنی نادروست: %s.

en: Invalid theme %s.
ku_IQ: ڕووکاری نادروست %s.

en: Invalid timestamp.
ku_IQ: مۆری کاتی نادروست.

en: Invalid tool ID.
ku_IQ: ناسنامەی ئامرازی نادروست.

en: Invalid user ID.
ku_IQ: ناسنامەی بەکارهێنەری نادروست.

en: Invalid user.
ku_IQ: بەکارهێنەری نادروست.

en: Invalid username or email.
ku_IQ: ناوی بەکارهێنەر یان پۆستی ئەلیکترۆنییەکەت نادروستە.

en: Invalid value for select or count parameter. Cannot query actions.
ku_IQ: بەهای نادروست بۆ ڕاگەیێنی هەڵبژاردن یان ژماردن. ناتوانرێت کردارەکان داوا بکرێن.

en: Invalid value posted for %1$s. Allowed values: %2$s
ku_IQ: بەهای نادروست بڵاوکراوەتەوە بۆ %1$s. بەها ڕێگەپێدراوەکان: %2$s

en: Invalid value posted for %s
ku_IQ: بەهای نادروست بۆ %s بڵاوکراوەتەوە.

en: Invalid variation ID
ku_IQ: ناسنامەی نادروستی گۆڕانکاری

en: Invalid webhook ID.
ku_IQ: ناسنامەی وێبهووکی نادروست.

en: Invalid webhook.
ku_IQ: (webhook)ی نادروست.

en: Inventory
ku_IQ: کۆگا

en: Invoice prefix
ku_IQ: پێشگری پسووڵە

en: Iran
ku_IQ: ئێران

en: Iranian rial
ku_IQ: ڕیاڵی ئێرانی

en: Iranian toman
ku_IQ: تمەنی ئێرانی

en: Iraq
ku_IQ: ئێراق

en: Iraqi dinar
ku_IQ: دیناری ئێراقی

en: Ireland
ku_IQ: ئیرلەند

en: Is DomDocument class enabled?
ku_IQ: ئایا پۆلی (DomDocument) چالاکە؟

en: Is GZip enabled?
ku_IQ: ئایا (GZip) چالاکە؟

en: Is HPOS enabled?
ku_IQ: ئایا HPOS چالاککراوە؟

en: Is HPOS sync enabled?
ku_IQ: ئایا هاودەمیی HPOS چالاککراوە؟

en: Is SUHOSIN installed?
ku_IQ: ئایا (SUHOSIN) دامەزراوە؟

en: Is SoapClient class enabled?
ku_IQ: ئایا پۆلی (SoapClient) چالاکە؟

en: Is WordPress debug mode active?
ku_IQ: ئایا دۆخی هەڵەدۆزینی وۆردپرێس چالاکە؟

en: Is WordPress multisite?
ku_IQ: ئایا وۆردپرێس فرە ماڵپەڕە؟

en: Is a global attribute?
ku_IQ: ئایا تایبەتمەندییەکی جیهانییە؟

en: Is data sync enabled for HPOS?
ku_IQ: ئایا هاوکاتگەریی دراوە چالاککراوە بۆ (HPOS)؟

en: Is featured?
ku_IQ: تایبەتە؟

en: Is fsockopen/cURL enabled?
ku_IQ: ئایا (fsockopen/cURL) چالاکە؟

en: Is log directory writable?
ku_IQ: ئایا پێڕستی ڕووداوتۆمارگەریی شیاوی نووسینە؟

en: Is logging enabled?
ku_IQ: ئایا ڕووداوتۆماری چالاککراوە؟

en: Is mbstring enabled?
ku_IQ: ئایا (mbstring) چالاکە؟

en: Is store connected to WooCommerce.com?
ku_IQ: ئایا فرۆشگا پەیوەستە بە (WooCommerce.com)؟

en: Is the connection to your store secure?
ku_IQ: ئایا پەیوەندیی فرۆشگاکەت پارێزراوە؟

en: Is the customer a paying customer?
ku_IQ: ئایا کڕیارەکە کڕیارێکی پارەدەرە؟

en: Is the daily cron job active, when does it next run?
ku_IQ: ئایا (cron job)ی ڕۆژانە چالاکە؟ کەی بۆ جاری داهاتوو جێبەجێ دەبێت؟

en: Is the product in stock?
ku_IQ: ئایا بەرهەمەکە بەردەستە لە کۆگا؟

en: Is the product on sale?
ku_IQ: ئایا بەرهەمەکە داشکاندنی بۆ کراوە؟

en: Is the product purchasable?
ku_IQ: ئایا بەرهەمەکە دەکڕدرێت؟

en: Is the product stock backordered? This will also return false if backorder notifications are turned off.
ku_IQ: ئایا کۆگای بەرهەمەکە داواکاریی دواخراوی بۆ کراوە؟ ئەمە هەروەها هەڵە دەگەڕێنێتەوە ئەگەر ئاگادارکردنەوەکانی داواکاریی دواخراو کوژابنەوە.

en: Is this theme a block theme?
ku_IQ: ئایا ئەم ڕووکارە ڕووکارێکی بڵۆکە؟

en: Is this theme a child theme?
ku_IQ: ئایا ئەم ڕووکارە ڕووکارێکی وەچەیە؟

en: Is your site connected to WooCommerce.com?
ku_IQ: ئایا ماڵپەڕەکەت پەیوەستە بە (WooCommerce.com)؟

en: Is your site enforcing the use of Approved Product Download Directories?
ku_IQ: ئایا ماڵپەڕەکەت بەزۆر بوخچە پەسەندکراوەکانی داگرتنی بەرهەم بەکاردەهێنێت؟

en: Islamabad Capital Territory
ku_IQ: سنووری پایتەختی ئیسلام ئاباد

en: It appears one or more database tables were missing. Attempting to re-create the missing table(s).
ku_IQ: وا دەردەکەوێت یەک یان زیاتر خشتەی بنکەدراوە ون بوون. هەوڵی دووبارە دروستکردنەوەی خشتە ونبووەکان دەدرێت.

en: It has <mark class="fulfillment-status">no fulfillments</mark> yet.
ku_IQ: هێشتا <mark class="fulfillment-status">هیچ جێبەجێکردنێکی</mark> نییە.

en: It has been <mark class="fulfillment-status">Fulfilled</mark>.
ku_IQ: <mark class="fulfillment-status">جێبەجێکراوە</mark>.

en: It has been <mark class="fulfillment-status">Partially fulfilled</mark>.
ku_IQ: <mark class="fulfillment-status">بەشەکی جێبەجێکراوە</mark>.

en: It is currently <mark class="fulfillment-status">Unfulfilled</mark>.
ku_IQ: لە ئێستادا <mark class="fulfillment-status">جێبەجێنەکراوە</mark>.

en: It was not possible to determine a valid cut-off time: %s.
ku_IQ: نەتوانرا کاتی بڕینێکی دروست دیاری بکرێت: %s.

en: It was not possible to synchronize download directories following the most recent update.
ku_IQ: نەتوانرا هاوکاتگەریی بوخچەکانی داگرتن ئەنجام بدرێت دوای نوێترین بەڕۆژکردنەوە.

en: It's back in stock!
ku_IQ: گەڕایەوە بۆ کۆگا!

en: It's time to celebrate – you're ready to launch your store! Woo! Hit the button to preview your store and make it public.
ku_IQ: کاتی ئاهەنگگێڕانە – تۆ ئامادەیت فرۆشگاکەت دەستپێبکەیت! وو! کرتە لە دوگمەکە بکە بۆ پێشبینینی فرۆشگاکەت و بڵاوی بکەرەوە.

en: Item
ku_IQ: کاڵا

en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
ku_IQ: دانەیێک #%1$s هەڵگیراوی کانگا زیاد بوو لە %2$s به %3$s.

en: Item ID.
ku_IQ: ناسنامەی مادە

en: Item moved down
ku_IQ: کاڵا گواسترایەوە بۆ خوارەوە

en: Item moved up
ku_IQ: کاڵا گواسترایەوە بۆ سەرەوە

en: Item name.
ku_IQ: ناوی کاڵا.

en: Item price. Calculated as total / quantity.
ku_IQ: نرخی کاڵا. هەژمارکراوە وەک کۆی گشتی \ بڕ.

en: Item total amounts provided using the smallest unit of the currency.
ku_IQ: کۆی بڕی کاڵای بەردەستخراو بە بەکارهێنانی بچووکترین یەکەی دراوەکە.

en: Itemized
ku_IQ: جیاكه‌ره‌وه‌

en: Items
ku_IQ: برگە

en: Items Purchased
ku_IQ: کاڵا کڕدراوەکان

en: Items Subtotal:
ku_IQ: لاسەرجەمی کاڵاکان:

en: Items sold
ku_IQ: کاڵای فرۆشراو

en: Items sold.
ku_IQ: کاڵا فرۆشراوەکان.

en: JSON partial matching not supported in your environment. Please check your MySQL/MariaDB version.
ku_IQ: هاوتاکردنی نیوەچڵی (JSON) لەناو ژینگەکەتدا پشتگیریی نەکراوە. تکایە دڵنیایی لە وەشانی (MySQL/MariaDB)ەکەت بکەرەوە.

en: Janakpur
ku_IQ: جنکپور

en: Japanese yen
ku_IQ: یەنی ژاپۆنی

en: Jarvis Island
ku_IQ: دوورگەی جارویس

en: Jetpack is not connected.
ku_IQ: (Jetpack) پەیوەست نییە.

en: Jetpack is not installed or active.
ku_IQ: (Jetpack) دانەمەزراوە یان چالاک نەکراوە.

en: Jetpack logo
ku_IQ: نیشانەی پێناسی (Jetpack)

en: Johnston Atoll
ku_IQ: جانێستۆن ئاتۆڵ

en: Join the "{product_name}" waitlist.
ku_IQ: بەشداربە لە لیستی چاوەڕوانیی "{product_name}".

en: Join the 16 million customers who use Mailchimp. Sync list and store data to send automated emails, and targeted campaigns.
ku_IQ: بچۆرە پاڵ 16 ملیۆن کڕیار کە (Mailchimp) بەکاردەهێنن. لیستە و دراوەی فرۆشگا هاوکاتگەری بکە بۆ ناردنی پۆستە ئەلیکترۆنییە خۆکارەکان، و کەمپینە ئامانجدارەکان.

en: Join the community
ku_IQ: بەشداریی کۆمەڵگەکە بکە

en: Jordan
ku_IQ: ئەردەن

en: Jordanian dinar
ku_IQ: دیناری ئەردەنی

en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
ku_IQ: دەمانەوێت پێت بڵێین &mdash; داواکارییەکەتمان بەدەستگەیشتووە #%s، لە کاتی دیاریکراوی خۆیدا جێبەجێ دەکرێت:

en: Just to let you know &mdash; we’ve received your order, and it is now being processed.
ku_IQ: تەنیا بۆ ئاگاداریت &mdash; داواکارییەکەتمان بەدەست گەیشتووە، لە ئێستادا جێبەجێ دەکرێت.

en: Karnali
ku_IQ: کارنالی

en: Keep dry with 50% off rain jackets
ku_IQ: بە وشکی بمێنەرەوە بە 50% داشکاندن لەسەر چاکەتی باران

en: Keep legacy template
ku_IQ: هێشتنەوەی داڕێژە کۆنەکە

en: Keep your customers informed with tracking notifications.
ku_IQ: کڕیارەکانت ئاگاداربکەرەوە لە ڕێگەی ئاگادارییەکانی شوێنکەوتن.

en: Keep your store online with full security and backups
ku_IQ: فرۆشگاکەت بە سەرهێڵی بهێڵەرەوە بە پاراستنی تەواو و پاڵپشتەکان.

en: Kenyan shilling
ku_IQ: شلینگ کنیا

en: Key
ku_IQ: كلیل

en: Key details
ku_IQ: وردەکارییەکانی کلیل

en: Key for the data being registered must be a string
ku_IQ: کلیلی ئەو دراوەیەی تۆماردەکرێت دەبێت زنجیرەنووسە بێت

en: Khyber Pakhtunkhwa
ku_IQ: خیبەر پەختونخاو

en: Kilograms
ku_IQ: کیلۆگرام

en: Kingman Reef
ku_IQ: گەینگمەن ڕیف

en: Klarna Checkout for WooCommerce
ku_IQ: (Klarna Checkout) بۆ (WooCommerce)

en: Klarna Payments for WooCommerce
ku_IQ: (Klarna Payments) بۆ (WooCommerce)

en: Koshi
ku_IQ: کوشی

en: Kuala Lumpur
ku_IQ: کوالالامپور

en: Kuwaiti dinar
ku_IQ: دیناری کوەیتی

en: L/W/H
ku_IQ: درێژی/پانی/به‌رزی

en: LOCAL LOVE
ku_IQ: خۆشەویستیی خۆماڵی

en: Language
ku_IQ: زمان

en: Last 7 days
ku_IQ: 7 ڕۆژی ڕابردوو

en: Last Active
ku_IQ: دوایین چالاکی

en: Last access
ku_IQ: دواین دەستپێگەیشتن

en: Last month
ku_IQ: مانگی ڕابردوو

en: Last name
ku_IQ: دواناو

en: Last name (optional)
ku_IQ: ناوی دووەم (ئارەزوومەندانە)

en: Last name.
ku_IQ: ناوی دووەم

en: Last order
ku_IQ: دواین داواكاریه‌كان

en: Last order ID.
ku_IQ: ناسنامەی دواین داواکاری.

en: Last order data.
ku_IQ: دراوەی دواین داواکاری.

en: Last page
ku_IQ: په‌ڕه‌ی كۆتای

en: Last warning, are you sure?
ku_IQ: دواین ئاگاداركردنه‌وه‌  ، ئایه‌ دلنیایی

en: Latest
ku_IQ: دواترین

en: Latest available plugin version.
ku_IQ: نوێترین وەشانی بەردەستی پێوەکراو.

en: Latest version of theme.
ku_IQ: دواین وەشانی ڕووکار.

en: Launch your store
ku_IQ: فرۆشگاکەت بڵاوبکەرەوە

en: Leaderboard ID.
ku_IQ: ناسنامەی تەختی پێشەنگ.

en: Learn More
ku_IQ: زانیاری فرەتر

en: Learn about new products and discounts
ku_IQ: زیاتر بزانە دەربارەی بەرهەمە نوێیەکان و داشکاندنەکان

en: Learn how to update
ku_IQ: فێربە چۆن بەڕۆژکردنەوەکان ئەنجام بدەیت

en: Learn how to upgrade
ku_IQ: فێربە چۆن بەرزکردنەوە ئەنجام بدەیت

en: Learn more
ku_IQ: زیاتر بزانە

en: Learn more about coupons
ku_IQ: زیاتر بزانە دەربارەی کۆبۆنەکان

en: Learn more about how usage tracking works, and how you'll be helping in our <a href="%1$s" target="_blank">usage tracking documentation</a>.
ku_IQ: زیاتر بزانە دەربارەی ئەوەی چۆن شوێنکەوتنی بەکارهێنان کاردەکات، هەروەها چۆن دەتوانیت هاوکاربییت لە <a href="%1$s" target="_blank">بەڵگەنامەکانی شوێنکەوتنی بەکارهێنان</a>.

en: Learn more about orders
ku_IQ: دەربارەی داواکارییەکان زۆرتر بزانە

en: Learn more about shipping zones
ku_IQ: زیاتر بزانە دەربارەی ناوچەکانی گەیاندن

en: Learn more about templates
ku_IQ: زیاتر بزانە دەربارەی داڕێژەکان

en: Learn more about updates
ku_IQ: زیاتر بزانە دەربارەی بەڕۆژکردنەوەکان

en: Learn more here
ku_IQ: زیاتر بزانە لێرە

en: Learn more link .
ku_IQ: بەستەری زیاتر بزانە.

en: Leave a Reply to %s
ku_IQ: ناردی وەلامدانەوە بۆ  %s

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
ku_IQ: بەبەتاڵیی بەجێیبهێڵە بۆ دووبارە داگرتنەوەی بێسنوور.

en: Leave this box unchecked if you do not want to pull suggested extensions from WooCommerce.com.
ku_IQ: ئەم چوارگۆشەیە بە نیشانەنەکراوی بهێڵەرەوە ئەگەر ناتەوێت زیادکراوە پێشنیارکراوەکان لە WooCommerce.com وەربگریت.

en: Left
ku_IQ: چەپ

en: Left with space
ku_IQ: چەپ لەگەڵ بۆشایی

en: Legacy API enabled
ku_IQ: Legacy API چالاککراوە

en: Legacy API v3 (deprecated)
ku_IQ: Legacy API v3 (بەسەرچوو)

en: Legacy API v3 (⚠️ NOT AVAILABLE)
ku_IQ: (Legacy API v3) (⚠️ بەردەست نییە)

en: Legacy REST API enabled?
ku_IQ: Legacy REST API چالاکە؟

en: Legacy shipping methods (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) are deprecated but will continue to work as normal for now. <b><em>They will be removed in future versions of WooCommerce</em></b>. We recommend disabling these and setting up new rates within shipping zones as soon as possible.
ku_IQ: شێوازە کۆنەکانی گەیاندن (نرخی جێگیر، نرخی جێگیری نێودەوڵەتی، هەڵگرتن و گەیاندنی ناوخۆیی، و گەیاندنی خۆڕایی) بەسەرچوون بەڵام بۆ ئێستا وەک ئاسایی بەردەوام دەبن لە کارکردن. <b><em>ئەوانە لە وەشانەکانی داهاتووی (WooCommerce)دا دەسڕێنەوە</em></b>. پێشنیاری ناچالاککردنی ئەمانە و دانانی ڕێژەی نوێ لەناو ناوچەکانی گەیاندندا دەکەین لە زووترین کاتدا.

en: Length
ku_IQ: درێژی

en: Length (%s)
ku_IQ: دریژی (%s)

en: Length x width x height in decimal form
ku_IQ: درێژی x پانی x بەرزی بەشێوەی دەیی

en: Let customers know once their POS order is complete.
ku_IQ: کڕیاران ئاگادار بکەرەوە کاتێک داواکارییەکەی خاڵی فرۆشتنیان تەواو بوو.

en: Let customers know when a full or partial refund is on its way to them for their POS order.
ku_IQ: با کڕیاران ئاگادار بکرێنەوە کاتێک گەڕاندنەوەی تەواو یان بەشێکی پارە بۆ داواکارییەکەی خاڵی فرۆشتنیان لە ڕێگادایە.

en: Let customers sign up to be notified when products in your store are restocked.
ku_IQ: ڕێگە بە کڕیاران بدە خۆیان تۆمار بکەن بۆ ئاگادارکردنەوە کاتێک بەرهەمەکانی فرۆشگاکەت دووبارە بەردەست دەبنەوە.

en: Let customers sign up to be notified when this product is restocked
ku_IQ: ڕێگە بە کڕیاران بدە خۆیان تۆمار بکەن بۆ ئاگادارکردنەوە کاتێک ئەم بەرهەمە دووبارە بەردەست دەبێتەوە.

en: Let your shoppers know your site or part of your site is under construction.
ku_IQ: کڕیارەکانت ئاگادار بکەرەوە کە ماڵپەڕەکەت یان بەشێک لە ماڵپەڕەکەت لەژێر دروستکردندایە.

en: Let your shoppers pay upon delivery — by cash or other methods of payment.
ku_IQ: با کڕیارەکانت لە کاتی گەیاندندا پارە بدەن — بە کاش یان شێوازەکانی تری پارەدان.

en: Let's go
ku_IQ: با بڕۆین

en: Let's go!
ku_IQ: با دەستپێبکەین!

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
ku_IQ: ڕێگەت پێ دەدات ڕێژەیەکی جێگیر وەربگریت بۆ گەیاندن.

en: Level
ku_IQ: ئاست

en: Level threshold
ku_IQ: لێواری ئاست

en: Liberia
ku_IQ: لیبریا

en: Libyan dinar
ku_IQ: دیناری لیبیایی

en: Lifetime Subscription
ku_IQ: بەشداریی هەمیشەیی

en: Limit meta_data to specific keys.
ku_IQ: سنووردارکردنی meta_data بۆ کلیلە تایبەت و دیاریکراوەکان

en: Limit purchases to 1 item per order
ku_IQ: سنووردارکردنی کڕین بۆ 1 کاڵا بۆ هەر داواکارییەک

en: Limit response to objects excluding emails.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ تەنەکان بە دەرکردنی پۆستە ئەلیکترۆنییەکان.

en: Limit response to objects excluding specific countries.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ تەنەکان بە دەرکردنی وڵاتە دیاریکراوەکان.

en: Limit response to objects excluding specific names.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ تەنەکان بە دەرکردنی ناوە دیاریکراوەکان.

en: Limit response to objects excluding specific usernames.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ تەنەکان بە دەرکردنی ناوەبەکارهێنەرە دیاریکراوەکان.

en: Limit response to objects including emails.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ تەنەکان بە لەخۆگرتنی پۆستە ئەلیکترۆنییەکان.

en: Limit response to objects last active after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ ئەو تەنانەی کە دوایین جار چالاک بوون دوای (یان لە) کات و ڕێکەوتێکی دیاریکراوی گونجاو لەگەڵ (ISO8601).

en: Limit response to objects last active before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ ئەو تەنانەی کە دوایین جار چالاک بوون پێش (یان لە) کات و ڕێکەوتێکی دیاریکراوی گونجاو لەگەڵ (ISO8601).

en: Limit response to objects last active between two given ISO8601 compliant datetime.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ ئەو تەنانەی کە دوایین جار چالاک بوون لە نێوان دوو کات و ڕێکەوتی دیاریکراوی گونجاو لەگەڵ (ISO8601).

en: Limit response to objects registered after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ ئەو تەنانەی کە تۆمارکراون دوای (یان لە) کات و ڕێکەوتێکی دیاریکراوی گونجاو لەگەڵ (ISO8601).

en: Limit response to objects registered before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ ئەو تەنانەی کە تۆمارکراون پێش (یان لە) کات و ڕێکەوتێکی دیاریکراوی گونجاو لەگەڵ (ISO8601).

en: Limit response to objects that don't have a specified ip address.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ ئەو تەنانەی کە ناونیشانی IPـی دیاریکراویان نییە.

en: Limit response to objects that don't have the specified customer ids.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ ئەو تەنانەی کە ناسنامەی کڕیارە دیاریکراوەکانیان نییە.

en: Limit response to objects that don't have the specified user ids.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ ئەو تەنانەی کە ناسنامەی بەکارهێنەرە دیاریکراوەکانیان نییە.

en: Limit response to objects that have a specified ip address.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ ئەو تەنانەی کە ناونیشانی IPـی دیاریکراویان هەیە.

en: Limit response to objects that have the specified customer ids.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ ئەو تەنانەی کە ناسنامەی کڕیارە دیاریکراوەکانیان هەیە.

en: Limit response to objects that have the specified user ids.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ ئەو تەنانەی کە ناسنامەی بەکارهێنەرە دیاریکراوەکانیان هەیە.

en: Limit response to objects with a customer field containing the search term. Searches the field provided by `searchby`.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ ئەو تەنانەی کە خانەیەکی کڕیاریان هەیە و زاراوەی گەڕانەکەی لەخۆگرتووە. گەڕان لەو خانەیەدا دەکات کە لەلایەن searchbyـەوە دابینکراوە.

en: Limit response to objects with a total order spend between two given numbers.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ ئەو تەنانەی کە کۆی خەرجیی داواکارییان لە نێوان دوو ژمارەی دیاریکراودایە.

en: Limit response to objects with a total order spend greater than or equal to given number.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ ئەو تەنانەی کە کۆی خەرجیی داواکارییان گەورەترە یان یەکسانە بە ژمارەی دیاریکراو.

en: Limit response to objects with a total order spend less than or equal to given number.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ ئەو تەنانەی کە کۆی خەرجیی داواکارییان کەمترە یان یەکسانە بە ژمارەی دیاریکراو.

en: Limit response to objects with an average order spend between two given numbers.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ ئەو تەنانەی کە تێکڕای خەرجیی داواکارییان لە نێوان دوو ژمارەی دیاریکراودایە.

en: Limit response to objects with an average order spend greater than or equal to given number.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ ئەو تەنانەی کە تێکڕای خەرجیی داواکارییان گەورەترە یان یەکسانە بە ژمارەی دیاریکراو.

en: Limit response to objects with an average order spend less than or equal to given number.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ ئەو تەنانەی کە تێکڕای خەرجیی داواکارییان کەمترە یان یەکسانە بە ژمارەی دیاریکراو.

en: Limit response to objects with an order count between two given integers.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ ئەو تەنانەی کە ژمارەی داواکارییان لە نێوان دوو ژمارە تەواوی دیاریکراودایە.

en: Limit response to objects with an order count greater than or equal to given integer.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ ئەو تەنانەی کە ژمارەی داواکارییان گەورەترە یان یەکسانە بە ژمارە تەواوە دیاریکراوەکە.

en: Limit response to objects with an order count less than or equal to given integer.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ ئەو تەنانەی کە ژمارەی داواکارییان کەمترە یان یەکسانە بە ژمارە تەواوە دیاریکراوەکە.

en: Limit response to objects with last order after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ ئەو تەنانەی کە دوایین داواکارییان دوای (یان لە) کات و ڕێکەوتێکی دیاریکراوی گونجاو لەگەڵ (ISO8601)ـدایە.

en: Limit response to objects with last order before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ ئەو تەنانەی کە دوایین داواکارییان پێش (یان لە) کات و ڕێکەوتێکی دیاریکراوی گونجاو لەگەڵ (ISO8601)ـدایە.

en: Limit response to objects with specific countries.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ تەنەکان بەپێی وڵاتە دیاریکراوەکان.

en: Limit response to objects with specific names.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ تەنەکان بەپێی ناوە دیاریکراوەکان.

en: Limit response to objects with specific usernames.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ تەنەکان بەپێی ناوەبەکارهێنەرە دیاریکراوەکان.

en: Limit response to resources created after a given ISO8601 compliant date.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ ئەو سەرچاوانەی کە دوای ڕێکەوتێکی دیاریکراوی گونجاو لەگەڵ ISO8601 دروستکراون.

en: Limit response to resources created before a given ISO8601 compliant date.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ ئەو سەرچاوانەی کە پێش ڕێکەوتێکی دیاریکراوی گونجاو لەگەڵ (ISO8601) دروستکراون.

en: Limit response to resources modified after a given ISO8601 compliant date.
ku_IQ: سنووردارکردنی وەڵامدانەوە بۆ سەرچاوە دەستکاریکراوەکان دوای ڕێکەوتی ISO8601

en: Limit response to resources modified before a given ISO8601 compliant date.
ku_IQ: سنووردارکردنی وەڵامدانەوە بۆ سەرچاوە دەستکاریکراوەکان پێش ڕێکەوتی ISO8601

en: Limit response to resources published after a given ISO8601 compliant date.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ ئەو سەرچاوانەی کە دوای ڕێکەوتێکی دیاریکراوی گونجاو لەگەڵ ISO8601 بڵاوکراونەتەوە.

en: Limit response to resources published before a given ISO8601 compliant date.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ ئەو سەرچاوانەی کە پێش ڕێکەوتێکی دیاریکراوی گونجاو لەگەڵ ISO8601 بڵاوکراونەتەوە.

en: Limit response to reviews published before a given ISO8601 compliant date.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ ئەو پێداچوونەوانەی کە پێش ڕێکەوتێکی دیاریکراوی گونجاو لەگەڵ ISO8601 بڵاوکراونەتەوە.

en: Limit response to specific fields. Defaults to all fields.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ خانە دیاریکراوەکان. بەشێوەی بنەڕەت هەموو خانەکانە.

en: Limit response to specific report stats. Allowed values: %s.
ku_IQ: وەڵام سنووردار بکە بۆ ئامارە ڕاپۆرتە دیاریکراوەکان. بەها ڕێگەپێدراوەکان: %s.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
ku_IQ: دوائاستی ئەنجامەکان دانراوە بۆ بابەتەکان دانراوە، تەنها ئەوانە نەبێت بە ئایدی باوانەوە.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the categories taxonomy.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ هەموو ئەو بڕگانەی کە زاراوە دیاریکراوەکەیان بۆ تەرخانکراوە لە پۆلێنکردنی هاوپۆلەکاندا.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the taxes taxonomy.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ هەموو ئەو بڕگانەی کە زاراوە دیاریکراوەکەیان بۆ تەرخانکراوە لە پۆلێنکردنی باجەکاندا.

en: Limit result set to coupons assigned specific coupon IDs.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو کۆبۆنانەی کە ناسنامەی کۆبۆنی دیاریکراویان بۆ تەرخانکراوە.

en: Limit result set to downloadable product variations.
ku_IQ: ئەنجامەکان سنووردار بکە بە گۆڕانکارییەکانی بەرهەمی داگرتن.

en: Limit result set to downloadable products.
ku_IQ: ئەنجامەکان سنووردار بکە بە بەرهەمە داگرتنەکان.

en: Limit result set to featured products.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ بەرهەمە تایبەتەکان.

en: Limit result set to items assigned a stock report type.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو بڕگانەی کە جۆرێکی ڕاپۆرتی کۆگایان بۆ تەرخانکراوە.

en: Limit result set to items assigned one or more tax rates.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو بڕگانەی کە یەک یان زیاتر ڕێژەی باجیان بۆ تەرخانکراوە.

en: Limit result set to items that don't have the specified coupon(s) assigned.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو بڕگانەی کە کۆبۆنە دیاریکراوەکانیان بۆ تەرخان نەکراوە.

en: Limit result set to items that don't have the specified order ids.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو بڕگانەی کە ناسنامەی داواکارییە دیاریکراوەکانیان نییە.

en: Limit result set to items that don't have the specified order status.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو بڕگانەی کە دۆخی داواکاریی دیاریکراویان نییە.

en: Limit result set to items that don't have the specified parent product(s).
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامی دانراو بۆ ئەو کاڵایانەی کە بەرهەمی باوانە دیاریکراوەکەیان نییە.

en: Limit result set to items that don't have the specified product(s) assigned.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو بڕگانەی کە بەرهەمە دیاریکراوەکانیان بۆ تەرخان نەکراوە.

en: Limit result set to items that don't have the specified tax rate(s) assigned.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو بڕگانەی کە ڕێژە(کان)ی باجی دیاریکراویان بۆ تەرخان نەکراوە.

en: Limit result set to items that don't have the specified variation(s) assigned.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامی دانراو بۆ ئەو کاڵایانەی گۆڕانکاریی سپێردراوی دیاریکراویان نییە.

en: Limit result set to items that have the specified coupon(s) assigned.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو بڕگانەی کە کۆبۆنە دیاریکراوەکانیان بۆ تەرخانکراوە.

en: Limit result set to items that have the specified order ids.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو بڕگانەی کە ناسنامەی داواکارییە دیاریکراوەکانیان هەیە.

en: Limit result set to items that have the specified order status.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامی دانراو بۆ ئەو کاڵایانەی کە دۆخی داواکارییە دیاریکراوەکەیان هەیە.

en: Limit result set to items that have the specified parent product(s).
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامی دانراو بۆ ئەو کاڵایانەی کە بەرهەمی باوانە دیاریکراوەکەیان هەیە.

en: Limit result set to items that have the specified product(s) assigned.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو بڕگانەی کە بەرهەمە دیاریکراوەکانیان بۆ تەرخانکراوە.

en: Limit result set to items that have the specified rate ID(s) assigned.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامی دانراو بۆ ئەو کاڵایانەی ناسنامەی ڕێژەی سپێردراوی دیاریکراویان هەیە.

en: Limit result set to items that have the specified tax rate(s) assigned.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو بڕگانەی کە ڕێژە(کان)ی باجی دیاریکراویان بۆ تەرخانکراوە.

en: Limit result set to items that have the specified variation(s) assigned.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامی دانراو بۆ ئەو کاڵایانەی گۆڕانکاریی سپێردراوی دیاریکراویان هەیە.

en: Limit result set to orders assigned a specific customer.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو داواکارییانەی کە کڕیارێکی دیاریکراویان بۆ تەرخانکراوە.

en: Limit result set to orders assigned a specific product.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو داواکارییانەی کە بەرهەمێکی دیاریکراویان بۆ تەرخانکراوە.

en: Limit result set to orders assigned a specific status.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو داواکارییانەی کە دۆخێکی دیاریکراویان بۆ تەرخانکراوە.

en: Limit result set to orders created via specific sources (e.g. checkout, admin).
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بەو داواکارییانەی کە لە ڕێگەی سەرچاوەی دیاریکراوەوە دروستکراون (بۆ نموونە: پارەدان، بەڕێوەبەر).

en: Limit result set to orders matching part of an order number.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو داواکارییانەی کە هاوتای بەشێکن لە ژمارەی داواکارییەک.

en: Limit result set to orders that don't include products with the specified attributes.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو داواکارییانەی کە بەرهەمی بە تایبەتمەندییە دیاریکراوەکانەوە لەخۆناگرن.

en: Limit result set to orders that have the specified customer_type
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامی دانراو بۆ ئەو داواکارییانەی customer_typeی دیاریکراویان هەیە

en: Limit result set to orders that include products with the specified attributes.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو داواکارییانەی کە بەرهەمی بە تایبەتمەندییە دیاریکراوەکانەوە لەخۆدەگرن.

en: Limit result set to orders which have specific statuses.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجام بۆ ئەو داواکارییانەی دۆخی دیاریکراویان هەیە.

en: Limit result set to orders with specific fulfillment statuses.
ku_IQ: دەرئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو داواکارییانەی کە دۆخی جێبەجێکردنی دیاریکراویان هەیە.

en: Limit result set to orders with specific total amounts. For between operators, list two values.
ku_IQ: دەرئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ داواکارییەکان بە بڕی گشتیی دیاریکراو. بۆ گەرخەرەکانی 'نێوان'، دوو بەها بنووسە.

en: Limit result set to product variations with any of the statuses.
ku_IQ: ئەنجامەکان سنووردار بکە بەو گۆڕانکارییانەی بەرهەم کە هەر یەکێک لەم دۆخانەیان هەیە.

en: Limit result set to products assigned a set of brand IDs or slugs, separated by commas.
ku_IQ: ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو بەرهەمانەی کە کۆمەڵێک ناسنامەی نیشانەی بازرگانی یان سڵەگیان بۆ دیاریکراوە، کە بە بۆر (,) جیاکراونەتەوە.

en: Limit result set to products assigned a set of category IDs or slugs, separated by commas.
ku_IQ: ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو بەرهەمانەی کە کۆمەڵێک ناسنامەی هاوپۆل یان سڵەگیان بۆ دیاریکراوە، کە بە بۆر (،) جیاکراونەتەوە.

en: Limit result set to products assigned a set of tag IDs or slugs, separated by commas.
ku_IQ: ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو بەرهەمانەی کە کۆمەڵێک ناسنامەی تاگ یان سڵەگیان بۆ دیاریکراوە، کە بە بۆر (,) جیاکراونەتەوە.

en: Limit result set to products assigned a set of taxonomies IDs or slugs, separated by commas.
ku_IQ: ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو بەرهەمانەی کە کۆمەڵێک ناسنامەی پۆلێن یان سڵەگیان بۆ دیاریکراوە، کە بە بۆر (,) جیاکراونەتەوە.

en: Limit result set to products assigned a specific brand ID.
ku_IQ: ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو بەرهەمانەی کە ناسنامەی نیشانەیەکی بازرگانیی دیاریکراویان هەیە.

en: Limit result set to products assigned a specific category ID.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو بەرهەمانەی کە ناسنامەی هاوپۆلێکی دیاریکراویان بۆ تەرخانکراوە.

en: Limit result set to products assigned a specific shipping class ID.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو بەرهەمانەی کە ناسنامەی پۆلی گەیاندنێکی دیاریکراویان بۆ تەرخانکراوە.

en: Limit result set to products assigned a specific status.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو بەرهەمانەی کە دۆخێکی دیاریکراویان بۆ تەرخانکراوە.

en: Limit result set to products assigned a specific tag ID.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو بەرهەمانەی کە ناسنامەی تاگێکی دیاریکراویان بۆ تەرخانکراوە.

en: Limit result set to products assigned a specific type.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو بەرهەمانەی کە جۆرێکی دیاریکراویان بۆ تەرخانکراوە.

en: Limit result set to products based on a maximum price, provided using the smallest unit of the currency.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ بەرهەمەکان بەپێی بەرزترین نرخ، بە بەکارهێنانی بچووکترین یەکەی دراوەکە دابینکراوە.

en: Limit result set to products based on a maximum price.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو بەرهەمانەی کە لەسەر بنەمای بەرزترین نرخن.

en: Limit result set to products based on a minimum price, provided using the smallest unit of the currency.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ بەرهەمەکان بەپێی کەمترین نرخ، بە بەکارهێنانی بچووکترین یەکەی دراوەکە دابینکراوە.

en: Limit result set to products based on a minimum price.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو بەرهەمانەی کە لەسەر بنەمای نزمترین نرخن.

en: Limit result set to products in stock or out of stock.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ بەرهەمە بەردەستەکان لە کۆگا یان نەماوەکان.

en: Limit result set to products on sale.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ بەرهەمە داشکێنراوەکان.

en: Limit result set to products that are low or out of stock. (Deprecated)
ku_IQ: ئەنجامی دانراو سنووردار بکە بۆ ئەو بەرهەمانەی کە کەمن یان لە کۆگادا نیین. (بەسەرچوو)

en: Limit result set to products with a certain average rating.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو بەرهەمانەی کە تێکڕای هەڵسەنگاندنێکی دیاریکراویان هەیە.

en: Limit result set to products with a specific SKU.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو بەرهەمانەی (SKU)ـیەکی دیاریکراویان هەیە.

en: Limit result set to products with a specific attribute term ID (required an assigned attribute).
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو بەرهەمانەی ناسنامەی زاراوەی تایبەتمەندییەکی دیاریکراویان هەیە (پێویستی بە تایبەتمەندییەکی تەرخانکراوە).

en: Limit result set to products with a specific attribute.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو بەرهەمانەی تایبەتمەندییەکی دیاریکراویان هەیە.

en: Limit result set to products with a specific attribute. Use the taxonomy name/attribute slug.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو بەرهەمانەی تایبەتمەندییەکی دیاریکراویان هەیە. سڵەگی ناو/تایبەتمەندیی پۆلێنکردن بەکاربێنە.

en: Limit result set to products with a specific slug.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو بەرهەمانەی سڵەگێکی دیاریکراویان هەیە.

en: Limit result set to products with a specific tax class.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو بەرهەمانەی پۆلێکی باجی دیاریکراویان هەیە.

en: Limit result set to products with any of the statuses.
ku_IQ: ئەنجامەکان سنووردار بکە بەو بەرهەمانەی کە هەر یەکێک لەم دۆخانەیان هەیە.

en: Limit result set to products with any of the types.
ku_IQ: ئەنجامەکان سنووردار بکە بەو بەرهەمانەی کە هەر یەکێک لەم جۆرانەیان هەیە.

en: Limit result set to products with or without price.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجام بۆ بەرهەمەکان لەگەڵ نرخ و بێ نرخ.

en: Limit result set to products with selected global attributes.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو بەرهەمانەی کە تایبەتمەندییە جیهانییە هەڵبژێردراوەکانیان هەیە.

en: Limit result set to products with specific SKU(s). Use commas to separate.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامەکان تەنیا بۆ ئەو بەرهەمانەی (SKU)ێکی دیاریکراویان هەیە. بۆر (comma) بەکاربهێنە بۆ جیاکردنەوەیان.

en: Limit result set to products with specific slug(s). Use commas to separate.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامەکان تەنیا بۆ ئەو بەرهەمانەی سڵەگێکی دیاریکراویان هەیە. بۆر (comma) بەکاربهێنە بۆ جیاکردنەوەیان.

en: Limit result set to products with specified attributes.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجام بۆ بەرهەمەکان لەگەڵ تایبەتمەندیی دەستنیشانکراو.

en: Limit result set to products with specified stock status.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامی دانراو بۆ بەرهەمەکان لەگەڵ دۆخی کۆگای دەستنیشانکراو.

en: Limit result set to resources assigned to a specific parent. Applies to hierarchical taxonomies only.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجام بۆ ئەو سەرچاوانەی سپێردراون بە باوانێکی دیاریکراو. تەنیا دەچەسپێت بەسەر پۆلێنکردنە پلەمەندییەکان.

en: Limit result set to resources assigned to a specific product.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو سەرچاوانەی بۆ بەرهەمێکی دیاریکراو تەرخانکراون.

en: Limit result set to resources with a specific code.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو سەرچاوانەی کۆدێکی دیاریکراویان هەیە.

en: Limit result set to resources with a specific email.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو سەرچاوانەی پۆستێکی ئەلیکترۆنیی دیاریکراویان هەیە.

en: Limit result set to resources with a specific role.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو سەرچاوانەی ڕۆڵێکی دیاریکراویان هەیە.

en: Limit result set to resources with a specific slug.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو سەرچاوانەی سڵەگێکی دیاریکراویان هەیە.

en: Limit result set to returning or new customers.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ کڕیارە گەڕاوەکان یان نوێیەکان.

en: Limit result set to reviews assigned a specific status.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامی دانراو بۆ پێداچوونەوەکان کە دۆخێکی دیاریکراویان پێ سپێردراوە.

en: Limit result set to reviews assigned to specific product IDs.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامی دانراو بۆ پێداچوونەوەکان کە ناسنامەی بەرهەمێکی دیاریکراویان پێ سپێردراوە.

en: Limit result set to reviews assigned to specific user IDs.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو پێداچوونەوانەی کە بۆ ناسنامەی بەکارهێنەری دیاریکراو تەرخانکراون.

en: Limit result set to reviews from specific category IDs.
ku_IQ: ئەنجامی دانراو سنوورداربکە بۆ پێداچوونەوەکان لە ناسنامەی هاوپۆلێکی دیاریکراوەوە.

en: Limit result set to reviews from specific product IDs.
ku_IQ: ئەنجامی دانراو سنوورداربکە بۆ پێداچوونەوەکان لە ناسنامەی بەرهەمێکی دیاریکراوەوە.

en: Limit result set to specific IDs.
ku_IQ: ئاستی درەنجامەکان ئایدی دیاریکراو.

en: Limit result set to specific amount of suggested products.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ بڕێکی دیاریکراو لە بەرهەمە پێشنیارکراوەکان.

en: Limit result set to specific ids.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان بۆ ناسنامە دیاریکراوەکان سنووردار بکە.

en: Limit result set to specific product categorie ids.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ناسنامەکانی هاوپۆلی بەرهەمی دیاریکراو.

en: Limit result set to specific product tag ids.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ناسنامەکانی تاگی بەرهەمی دیاریکراو.

en: Limit result set to specific types of refunds.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ جۆرە دیاریکراوەکانی پارەگەڕاندنەوە.

en: Limit result set to that from a specific author email.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەوانەی لە پۆستی ئەلیکترۆنیی نووسەرێکی دیاریکراوەوە هاتوون.

en: Limit result set to those of particular parent IDs.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەوانەی ناسنامەی باوانی دیاریکراویان هەیە.

en: Limit result set to variations in the specified categories.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامی دانراو بۆ گۆڕانکارییەکان لە هاوپۆلە دیاریکراوەکان.

en: Limit result set to variations not in the specified categories.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامی دانراو بۆ ئەو گۆڕانکارییانەی لە هاوپۆلە دیاریکراوەکاندا نیین.

en: Limit result set to variations that don't include the specified attributes.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامی دانراو بۆ ئەو گۆڕانکارییانەی تایبەتمەندییە دیاریکراوەکان لەخۆناگرن.

en: Limit result set to variations that include the specified attributes.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامی دانراو بۆ ئەو گۆڕانکارییانەی تایبەتمەندییە دیاریکراوەکان لەخۆدەگرن.

en: Limit result set to virtual product variations.
ku_IQ: ئەنجامەکان سنووردار بکە بە گۆڕانکارییەکانی بەرهەمی گریمانە.

en: Limit result set to virtual products.
ku_IQ: ئەنجامەکان سنووردار بکە بە بەرهەمە گریمانەییەکان.

en: Limit result set to webhooks assigned a specific status.
ku_IQ: کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو وێبهووکانەی کە دۆخێکی دیاریکراویان بۆ تەرخانکراوە.

en: Limit result to customer notes or private notes.
ku_IQ: دەرئەنجام سنووردار بکە بۆ تێبینییەکانی کڕیار یان تێبینییە تایبەتەکان.

en: Limit result to customers or internal notes.
ku_IQ: ئەنجام سنووردار بکە بۆ کڕیارەکان یان تێبینییە ناوخۆییەکان.

en: Limit result to items from the specified categories.
ku_IQ: ئەنجام سنووردار بکە بۆ ئەو بڕگانەی کە لە هاوپۆلە دیاریکراوەکانەوەن.

en: Limit result to items with specified customer ids.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامەکان بۆ بڕگەکان لەگەڵ ناسنامەی کڕیاری دیاریکراو.

en: Limit result to items with specified product ids.
ku_IQ: ئەنجام سنووردار بکە بۆ ئەو بڕگانەی کە ناسنامەی بەرهەمی دیاریکراویان هەیە.

en: Limit result to items with specified user ids.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامەکان بۆ بڕگەکان لەگەڵ ناسنامەی بەکارهێنەری دیاریکراو.

en: Limit result to items with specified variation ids.
ku_IQ: ئەنجام سنووردار بکە بۆ ئەو بڕگانەی کە ناسنامەی گۆڕانکاریی دیاریکراویان هەیە.

en: Limit results to coupons with codes matching a given string.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامەکان بۆ ئەو کۆبۆنانەی کۆدەکانیان هاوتای زنجیرەنووسەیەکی دراوە.

en: Limit results to those matching a string.
ku_IQ: ئاستی ئەنجامەکان بۆ ڕیزبەندە دۆزراوەکان.

en: Limit results to those with a SKU that partial matches a string. This argument takes precedence over 'sku'.
ku_IQ: ئەنجامەکان سنووردار بکە بەوانەی کە (SKU) یان بەشێکی لەگەڵ زنجیرەنووسەیەکدا دەگونجێت. ئەم بەڵگەیە لەپێشترە لە 'sku'.

en: Limit results to those with a name or SKU that partial matches a string. This argument takes precedence over 'search', 'sku' and 'search_sku'.
ku_IQ: ئەنجامەکان سنووردار بکە بەوانەی کە ناو یان (SKU) یان بەشێکی لەگەڵ زنجیرەنووسەیەکدا دەگونجێت. ئەم بەڵگەیە لەپێشترە لە 'search'، 'sku' و 'search_sku'.

en: Limit search to specific fields when used with search parameter. Available fields: name, sku, global_unique_id, description, short_description. This argument takes precedence over all other search parameters.
ku_IQ: گەڕان سنووردار بکە بۆ خانەی دیاریکراو کاتێک لەگەڵ ڕاگەیێنی گەڕان بەکاردێت. خانە بەردەستەکان: ناو، کۆدی کاڵا (sku)، ناسنامەی بێهاوتای جیهانی (global_unique_id)، وەسف، وەسفی کورت. ئەم بەڵگەیە پێشەنگیی هەیە بەسەر هەموو ڕاگەیێنەکانی تری گەڕاندا.

en: Limit stats fields to the specified items.
ku_IQ: سنووردارکردنی خانەکانی ئامار بۆ بڕگە دیاریکراوەکان.

en: Limit to specific ZIP/postcodes
ku_IQ: سنووردارکردن بۆ کۆدی پۆستە\ZIP

en: Limit usage to X items
ku_IQ: سنورداركردنی به‌كارهێنان به‌  X داخواز

en: Line #
ku_IQ: هێڵ #

en: Line %s
ku_IQ: هێڵی %s

en: Line item image, if available.
ku_IQ: وێنەی بڕگەی داواکاری، ئەگەر بەردەست بێت.

en: Line item meta data.
ku_IQ: مێتا دراوەی بڕگەی دێڕ.

en: Line items data.
ku_IQ: داتای ئایتمەکانی هێڵ.

en: Line subtotal (before discounts).
ku_IQ: کۆی لاوەکی هێڵ (پێش داشکاندنەکان).

en: Line subtotal (the price of the product before coupon discounts have been applied).
ku_IQ: لاسەرجەمی هێڵ (نرخی بەرهەمەکە پێش بەکاربردنی کۆبۆنی داشکاندن).

en: Line subtotal tax (before discounts).
ku_IQ: باجی کۆی لاوەکی هێڵ (پێش داشکاندنەکان).

en: Line subtotal tax.
ku_IQ: باجی لاسەرجەمی هێڵ.

en: Line taxes.
ku_IQ: هێڵی باجەکان.

en: Line total (after discounts).
ku_IQ: کۆی هێڵ (دوای داشکاندنەکان).

en: Line total (the price of the product after coupon discounts have been applied).
ku_IQ: کۆی گشتیی هێڵ (نرخی بەرهەمەکە دوای بەکاربردنی کۆبۆنی داشکاندن).

en: Line total tax (after discounts).
ku_IQ: باجی گشتی هێڵ (دوای داشکاندنەکان).

en: Line total tax.
ku_IQ: باجی کۆی گشتیی هێڵ.

en: Lines of taxes applied to items and shipping.
ku_IQ: دێڕەکانی ئەو باجانەی کە بەسەر کاڵاکان و گەیاندندا جێبەجێکراون.

en: Link previous orders
ku_IQ: لینكی داواكاریه‌كانی پیشووتر

en: Link to the external product
ku_IQ: بەستەری بەرهەمە دەرەکییەکە

en: Link to the external product is an invalid URL.
ku_IQ: بەستەری بەرهەمە دەرەکییەکە ناونیشانی ئینتەرنێتییەکی نادروستە.

en: Linked Products
ku_IQ: بەرهەمە پێکەوەبەستراوەکان

en: Linked products
ku_IQ: بەرهەمە بەستراوەکان

en: Links for the provider.
ku_IQ: بەستەرەکان بۆ دابینکەرەکە.

en: List
ku_IQ: لیست

en: List 1 postcode per line
ku_IQ: لە هەر دێڕێکدا 1 کۆدی پۆستە دابنێ

en: List Orders
ku_IQ: لیستی داواکارییەکان

en: List Products
ku_IQ: لیستی بەرهەمەکان

en: List additional tax classes you need below (1 per line, e.g. Reduced Rates). These are in addition to "Standard rate" which exists by default.
ku_IQ: ئەو پۆلە باجە زیادانەی پێویستتە لە خوارەوە لیست بکە (یەک دانە لە هەر دێڕێکدا، بۆ نموونە ڕێژە کەمکراوەکان). ئەمانە زیادەن لەسەر "ڕێژەی ئاسایی" کە بە شێوەی بنەڕەتی هەیە.

en: List of allowed billing emails to check against when an order is placed. Separate email addresses with commas. You can also use an asterisk (*) to match parts of an email. For example "*@gmail.com" would match all gmail addresses.
ku_IQ: لیستەی پۆستی ئەلیکترۆنییە ڕێگەپێدراوەکان کە دەبێت دڵنیاییان لێ بکرێتەوە کاتێک داواکارییەک نێردرا. ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییەکان بە بۆر (comma) جیابکەرەوە. هەروەها دەتوانیت ئەستێرۆکەش (*) بەکاربهێنیت بۆ هاوتاکردنی بەشەکانی پۆستی ئەلیکترۆنییەک. بۆ نموونە "*@gmail.com" دەبێتە هاوتای سەرجەم ناونیشانەکانی (gmail).

en: List of applied cart coupons.
ku_IQ: لیستەی کۆبۆنە بەکاربراوەکانی سەبەتە.

en: List of assigned attribute terms.
ku_IQ: لیستەی زاراوەی تایبەتمەندییە سپێردراوەکان.

en: List of attribute slug(s). If a term ID is provided, this will be ignored.
ku_IQ: لیستی سڵەگ(ەکان)ی تایبەتمەندی. ئەگەر ناسنامەیەکی زاراوە دابینکرابێت، ئەمە پشتگوێ دەخرێت.

en: List of attribute term IDs.
ku_IQ: لیستی ناسنامەکانی زاراوەی تایبەتمەندی.

en: List of attributes (taxonomy terms) assigned to the product. For variable products, these are mapped to variations (see the `variations` field).
ku_IQ: لیستەی تایبەتمەندییەکان (زاراوەکانی پۆلێنکردن) کە سپێردراون بە بەرهەمەکە. بۆ بەرهەمی گۆڕاو، ئەمانە نەخشەیان بۆ دانراوە بۆ گۆڕانکارییەکان (تەماشای خانەی `گۆڕانکارییەکان` بکە).

en: List of attributes.
ku_IQ: لیستی تایبەتمەندیەکان.

en: List of available payment method IDs that can be used to process the order.
ku_IQ: لیستەی ناسنامەی ڕێگەی پارەدانە بەردەستەکان کە دەکرێن بەکارببرێن بۆ تەواوکردنی داواکارییەکە.

en: List of available shipping rates for the cart.
ku_IQ: لیستەی ڕێژەی گەیاندنە بەردەستەکان بۆ سەبەتەکە.

en: List of available term names of the attribute.
ku_IQ: لیستی ناوی واژەی بەردەستی تایبەت.

en: List of billing address data.
ku_IQ: لیستەی دراوەی ناونیشانی پارەدان.

en: List of brands, if applicable.
ku_IQ: لیستەیەک لە نیشانە بازرگانییەکان، ئەگەر هەیە.

en: List of brands.
ku_IQ: لیستەی نیشانە بازرگانییەکان.

en: List of cart fees.
ku_IQ: لیستەی کرێی سەبەتە.

en: List of cart item errors, for example, items in the cart which are out of stock.
ku_IQ: لیستی هەڵەکانی کاڵای سەبەتە، بۆ نموونە، ئەو کاڵایانەی لە سەبەتەکەدان کە لە کۆگا نەماون.

en: List of cart items the returned shipping rates apply to.
ku_IQ: لیستی ئەو کاڵایانەی سەبەتە کە نرخەکانی گەیاندنی گەڕاوە بەسەریاندا جێبەجێ دەبێت.

en: List of cart items.
ku_IQ: لیستەی کاڵاکانی سەبەتە.

en: List of categories
ku_IQ: لیستەی هاوپۆلەکان

en: List of categories with their product counts
ku_IQ: لیستەی هاوپۆلەکان لەگەڵ ژماردنی بەرهەمەکانیان

en: List of categories, if applicable.
ku_IQ: لیستەی هاوپۆلەکان، ئەگەر دەکرێت.

en: List of categories.
ku_IQ: لیستی هاوپۆلەکان

en: List of category IDs the coupon applies to.
ku_IQ: لیستی ئەو ناسنامانەی هاوپۆل کە کۆبۆنەکە بۆیان جێبەجێ دەبێت.

en: List of category IDs the coupon does not apply to.
ku_IQ: لیستی ئەو ناسنامانەی هاوپۆل کە کۆبۆنەکە بۆیان جێبەجێ نابێت.

en: List of city names. Introduced in WooCommerce 5.3.
ku_IQ: لیستەی ناوی ئەو شارانەی لە (WooCommerce 5.3)وە ناسێنراون.

en: List of countries on this continent.
ku_IQ: لیستەی وڵاتەکان لەسەر ئەم کیشوەرە.

en: List of created resources.
ku_IQ: لیستەی سەرچاوە دروستکراوەکان.

en: List of cross-sell products IDs.
ku_IQ: لیستی ناسنامەکانی فرۆشتنی بەرهەمە خاچەکان

en: List of cross-sells items related to cart items.
ku_IQ: لیستەی مادە فرۆش-یەکتربڕەکان کە پەیوەندییان بە مادەکانی سەبەتە هەیە.

en: List of delete resources.
ku_IQ: لیستەی سەرچاوە سڕاوەکان.

en: List of downloadable files.
ku_IQ: پێرستێک لە پەڕگە داگراوەکان

en: List of email addresses that can use this coupon.
ku_IQ: پێرستێک لە ناونیشانی ئیمەیلەکان کە دەتوانن سوود لەم کۆپۆنە بگرن.

en: List of extended deprecated tasks from the client side filter.
ku_IQ: لیستەی ئەرکە بەکارنەهاتووە درێژکراوەکان لە پاڵاوتنی لایەنی ڕاژەخواز.

en: List of grouped product IDs, if applicable.
ku_IQ: لیستی ناسنامەکانی بەرهەمی گرووپکراو، ئەگەر هەبوو.

en: List of grouped product ids.
ku_IQ: لیستی ناسنامەکانی بەرهەمی گرووپکراو.

en: List of grouped products ID.
ku_IQ: لیستەیەک لە ناسنامەی بەرهەمە گرووپکراوەکان.

en: List of images.
ku_IQ: لیستەی وێنەکان

en: List of order coupons.
ku_IQ: لیستەی کۆبۆنەکانی داواکاری.

en: List of order product IDs, names, quantities.
ku_IQ: لیستەی ناسنامە، ناو، بڕی بەرهەمی داواکاری.

en: List of postcodes / ZIPs. Introduced in WooCommerce 5.3.
ku_IQ: لیستەی کۆدی پۆستە\ZIP کە ناسێنراون لە (WooCommerce 5.3).

en: List of product IDs the coupon can be used on.
ku_IQ: لیستەی ناسنامەی ئەو بەرهەمانەی کۆبۆنەکە کار دەکات لەسەریان.

en: List of product IDs the coupon cannot be used on.
ku_IQ: لیستەی ناسنامەی ئەو بەرهەمانەی کۆبۆنەکە کار ناکات لەسەریان.

en: List of refunds.
ku_IQ: لیستی پارەی گەڕێندراو.

en: List of related products IDs.
ku_IQ: لیستی ناسنامەکانی بەرهەمە پەیوەندیدارەکان.

en: List of required payment gateway features to process the order.
ku_IQ: لیستەی تایبەتمەندییە پێویستەکانی دەرەڕێی پارەدان بۆ ئەنجامدانی داواکارییەکە.

en: List of sales reports.
ku_IQ: لیستەیەک لە ڕاپۆرتەکانی فرۆشتن.

en: List of shipping address data.
ku_IQ: لیستەی دراوەی ناونیشانی گەیاندن.

en: List of shipping rates.
ku_IQ: لیستەی ڕێژەکانی گەیاندن.

en: List of states in this country.
ku_IQ: پێرستی پارێزگاکانی ئەم وڵاتە.

en: List of supported continents, countries, and states.
ku_IQ: لیستی کیشوەر، وڵات و ویلایەتە پشتگیریکراوەکان.

en: List of supported currencies.
ku_IQ: لیستەی دراوە پشتگیریکراوەکان.

en: List of supported states in a given country.
ku_IQ: لیستی ویلایەتە پشتگیریکراوەکان لە وڵاتێکی دیاریکراودا.

en: List of tags, if applicable.
ku_IQ: لیستەی تاگەکان، ئەگەر دەکرێت.

en: List of tags.
ku_IQ: لیستەی تاگەکان

en: List of top sellers products.
ku_IQ: لیستی بەرهەمە پڕفرۆشترینەکان.

en: List of up-sell products IDs.
ku_IQ: لیستی ناسنامەکانی بەرهەمە بەرزەکان.

en: List of updated resources.
ku_IQ: لیستەی سەرچاوە بەڕۆژکراوەکان.

en: List of upsell products IDs.
ku_IQ: لیستی ناسنامەی بەرهەمەکانی هاندان بۆ کڕینی بەرهەمی باشتر.

en: List of user IDs (or guest email addresses) that have used the coupon.
ku_IQ: پێرستی ناسنامەی بەکارهێنەران(یا ناونیشانی ئیمەیلی میوان) کاتیک کە کۆپۆنی داشکاندن سوود دەگرن.

en: List of variation IDs, if applicable.
ku_IQ: لیستەی ناسنامەی گۆڕانکارییەکان، ئەگەر دەکرێت.

en: List of variation attributes.
ku_IQ: لیستەی تایبەتمەندییەکانی گۆڕانکاری.

en: List of variations IDs.
ku_IQ: پێناسینەری پێرستی گۆڕاوەکان.

en: List of variations.
ku_IQ: لیستەی گۆڕانکارییەکان.

en: List products and create ads on Facebook and Instagram with <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook for WooCommerce</a>
ku_IQ: بەرهەمەکان ڕیزبکە و بانگەشەکان دروست بکە لە فەیسبووک و ئینستاگرام لەگەڵ <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook بۆ WooCommerce</a>

en: List products and create ads on Facebook and Instagram.
ku_IQ: بەرهەمەکان ڕیزبکە و بانگەشەکان دروست بکە لە فەیسبووک و ئینستاگرام.

en: List the regions you'd like to include in your shipping zone. Customers will be matched against these regions.
ku_IQ: هەرێمەکان لیستە بکە کە دەتەوێت بەردەستیان بخەیت لە ناوچەی گەیاندنەکەت. کڕیاران هاوتا دەکرێن لەگەڵ ئەم هەرێمانە.

en: Listen on Mixcloud
ku_IQ: گوێبگرە لە (Mixcloud)

en: Listen on Pocket Casts
ku_IQ: گوێبگرە لە (Pocket Casts)

en: Listen on ReverbNation
ku_IQ: گوێبگرە لە (ReverbNation)

en: Listen on SoundCloud
ku_IQ: گوێبگرە لە (SoundCloud)

en: Listen on Spotify
ku_IQ: گوێبگرە لە (Spotify)

en: Listen to the audio
ku_IQ: گوێبگرە لە دەنگەکە

en: Live
ku_IQ: زیندوو

en: Live API password
ku_IQ: تێپەڕەوشەی (Live API)

en: Live API signature
ku_IQ: واژۆی (Live API)

en: Live API username
ku_IQ: ناوی بەکارهێنەری (Live API)

en: Load billing address
ku_IQ: بارکردنی ناونیشانی پارەدان

en: Load shipping address
ku_IQ: ناونیشانی ناردنی کاڵا

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
ku_IQ: هێنانی زانیاری ناردنی كڕیار؟ ئه‌م به‌شه‌ ته‌واوی زانیاریه‌كان نێردراو كه‌ داخڵ كراون ده‌سڕێته‌وه‌.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
ku_IQ: هێنانی زانیاری ناردنی كڕیار؟ ئه‌م به‌شه‌ ته‌واوی زانیاریه‌كان نێردراو كه‌ داخڵ كراون ده‌سڕێته‌وه‌.

en: Loading network orders
ku_IQ: بارکردنی داواکارییەکانی ڕایەڵە

en: Loading status data...
ku_IQ: بارکردنی دراوەی دۆخ...

en: Loading&hellip;
ku_IQ: به‌رزكردنه‌وه‌&hellip;

en: Local delivery
ku_IQ: گەیاندنی ناوخۆ

en: Local delivery (legacy)
ku_IQ: گەیاندنی ناوخۆ (legacy)

en: Local pickup
ku_IQ: هەڵگرتن لە فرۆشگا

en: Local pickup (legacy)
ku_IQ: هەڵگرتن لە فرۆشگا (legacy)

en: Local pickup: Manage existing pickup locations in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
ku_IQ: وەرگرتن لە فرۆشگا: شوێنەکانی وەرگرتنی ئێستا لە <a href="%s">پەڕەی ڕێکخستنەکانی وەرگرتن لە فرۆشگا</a>دا بەڕێوەببە.

en: Local pickup: Set up pickup locations in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
ku_IQ: هەڵگرتن لە فرۆشگا: شوێنەکانی هەڵگرتن لە <a href="%s">پەڕەی ڕێکخستنەکانی هەڵگرتن لە فرۆشگا</a> جێگیر بکە.

en: Locale used for the note title and content.
ku_IQ: ڕوودانگە (Locale)ی بەکارهێنراو بۆ ناونیشان و ناوەڕۆکی تێبینییەکە.

en: Location
ku_IQ: شوینی فرۆشگا

en: Location, IP address and browser type: we’ll use this for purposes like estimating taxes and shipping
ku_IQ: شوێن، ناونیشانی IP و جۆری وێبگەڕ: ئێمە ئەمە بۆ چەند مەبەستێک بەکاردێنین وەک مه‌زه‌ند کردنی باج و بارکردن

en: Locations not covered by your other zones
ku_IQ: ئەو شوێنانەی ناوچەکانی خۆت نایانگرێتەوە

en: Locations outside all other zones
ku_IQ: شوێنەکانی دەرەوەی ناوچەکانی تر

en: Log
ku_IQ: ڕاپۆرت

en: Log PayPal events such as IPN requests and review them on the <a href="%s">Logs screen</a>. Note: this may log personal information. We recommend using this for debugging purposes only and deleting the logs when finished.
ku_IQ: ڕووداوەکانی (PayPal) وەک داواکارییەکانی (IPN) ڕووداوتۆمار بکە و لە <a href="%s">شاشەی ڕووداوتۆمارگەرییەکان</a> پێیدا بچۆرەوە. تێبینی: ڕەنگە ئەمە زانیاریی کەسی ڕووداوتۆمار بکات. پێشنیار دەکەین ئەمە تەنیا بۆ مەبەستی هەڵەدۆزین بەکاربهێنرێت و دوای تەواوبوون ڕووداوتۆمارگەرییەکان بسڕدرێنەوە.

en: Log directory size
ku_IQ: قەبارەی پێڕستی ڕووداوتۆمارگەری

en: Log directory writable
ku_IQ: پێڕستی ڕووداوتۆمارگەریی شیاوی نووسین

en: Log directory.
ku_IQ: پێڕستی ڕووداوتۆمارگەری.

en: Log entries are stored in this database table: %s
ku_IQ: تۆمارەکانی ڕووداوتۆمارگەری لەم خشتەیەی بنکەدراوەدا هەڵدەگیرێن: %s

en: Log files are stored in this directory: %s
ku_IQ: پەڕگەکانی ڕووداوتۆمارگەری لەم پێڕستەدا هەڵدەگیرێن: %s

en: Log in
ku_IQ: چوونەژوورەوە

en: Log in to Download Files
ku_IQ: بۆداگرتنی فایله‌كان ده‌بێت بچیته‌ ژوره‌وه‌

en: Log out
ku_IQ: چوونه‌ده‌ره‌وه‌

en: Log storage
ku_IQ: کۆگای ڕووداوتۆمارگەری

en: Logged in as %s
ku_IQ: چویتەژوورەوە بە %s

en: Logger
ku_IQ: ڕووداوتۆمارگەر

en: Logging
ku_IQ: ڕووداوتۆماریی

en: Logging is disabled. It can be enabled in <a href="%s">Logs Settings</a>.
ku_IQ: ڕووداوتۆماری ناچالاکە. دەتوانرێت لە <a href="%s">ڕێکخستنەکانی ڕووداوتۆمارگەری</a>دا چالاک بکرێت.

en: Logging.
ku_IQ: ڕووداوتۆماریی.

en: Login
ku_IQ: چوونەژوورەوە

en: Logo
ku_IQ: نیشانەی پێناس

en: Logo width (px)
ku_IQ: پانیی نیشانەی پێناس (px)

en: Logout
ku_IQ: چوونه‌ده‌ره‌وه‌

en: Logs
ku_IQ: لۆگه‌كان

en: Logs settings
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی ڕووداوتۆمارگەری

en: Look for orders, customer info, and process refunds in one click with the Woo app.
ku_IQ: بگەڕێ بۆ داواکارییەکان، زانیاری کڕیار، لەگەڵ پرۆسەی پارە گەڕاندنەوە بە یەک کرتە بە بەرنامەی بەکاربەری Woo.

en: Looking for the WooCommerce Helper?
ku_IQ: بەدوای یارمەتیدەری (WooCommerce)دا دەگەڕێیت؟

en: Lookup tables are regenerating
ku_IQ: خشتەکانی گەڕان خەریکی دووبارە بەدیهێنانەوەن.

en: Lost password
ku_IQ: لەبیرکردنی تێپەڕەوشە

en: Lost your password?
ku_IQ: تێپەڕەوشەت لەبیرکردووە؟

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
ku_IQ: تێپەڕەوشەت لەبیرکردووە؟ تکایە ناوی بەکارهێنەر یان ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییەکەت بنووسە. بەستەرێکت بەدەست دەگات لە ڕێگەیەوە دەتوانیت تێپەڕەوشەیەکی نوێ دابنێیت.

en: Low Stock amount for the product.
ku_IQ: بڕی کەمیی کۆگا بۆ بەرهەمەکە.

en: Low Stock amount for the variation.
ku_IQ: بڕی کەمیی کۆگا بۆ گۆڕانکارییەکە.

en: Low in stock
ku_IQ: بڕەکەی کەمە لە کۆگا

en: Low stock amount
ku_IQ: بڕی کەمی کۆگا

en: Low stock threshold
ku_IQ: لێواری کەمی بڕ لە کۆگا

en: Luapula
ku_IQ: لۆئابولا

en: Lumbini
ku_IQ: لومبینی

en: LxWxH in decimal form
ku_IQ: درێژی/پانی/به‌رزكردنه‌وه‌ بۆ فۆرمی ژماره‌یی

en: MD5 hash of cart items to ensure orders are not modified.
ku_IQ: MD5 هاش لە ئایتمی سه‌به‌تی کڕین بۆ دڵنیابوون لە دەستکاریکردنی داواکاریەکان.

en: Mailchimp for WooCommerce
ku_IQ: (Mailchimp) بۆ (WooCommerce)

en: Mailchimp icon
ku_IQ: وێنۆچکەی (Mailchimp)

en: Main image width
ku_IQ: پانیی وێنەی سەرەکی

en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
ku_IQ: &#8220;%s&#8221; بکە بە هاوپۆلی بنەڕەت

en: Make a collection of related products, enabling customers to purchase multiple items together.
ku_IQ: کۆمەڵەیەک لە بەرهەمی پەیوەندیدار دروست بکە، کە ڕێگە بە کڕیاران دەدات چەندین کاڵا پێکەوە بکڕن.

en: Make a duplicate from this product
ku_IQ: لەبەرکردنەوە له‌م كاڵایه‌

en: Make default
ku_IQ: بیکە بە بنەڕەت

en: Make sure to include the --user flag with an account that has permissions for this action.
ku_IQ: دڵنیابە لەوەی ئاڵای --user لەگەڵ هەژمارێکدا بەکاردەهێنیت کە مۆڵەتی بۆ ئەم کردارە هەیە.

en: Make sure you enter the name and values for each attribute.
ku_IQ: دڵنیابەرەوە کە ناو و بەهات نووسیوە بۆ هەر تایبەتمەندییەک.

en: Make your house feel like home
ku_IQ: وا بکە خانووەکەت هەستی ماڵ بدات

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will not be shipped until the funds have cleared in our account.
ku_IQ: پارەدانەکەت ڕاستەوخۆ دێت بۆ ناو هەژماری بانکیی ئێمە. تکایە ناسنامەی داواکارییەکەت وەک ئاماژەی پارەدان بەکاربهێنە. داواکارییەکەت ناگەیەنرێت تاوەکو پارەکە لە هەژمارەکەماندا جێگیر دەبێت.

en: Malawi
ku_IQ: مالاوی

en: Malta
ku_IQ: ماڵتا

en: Manage
ku_IQ: به‌ڕێوه‌بردن

en: Manage WooCommerce features
ku_IQ: بەڕێوەبردنی تایبەتمەندییەکانی (WooCommerce)

en: Manage individual product combinations created from options.
ku_IQ: بەڕێوەبردنی تێکەڵەکانی بەرهەمی تاک کە لە هەڵبژاردەکانەوە دروست کراون.

en: Manage stock
ku_IQ: بەڕێوەبردنی کۆگا

en: Manage stock.
ku_IQ: بەڕێوەبردنی کۆگا.

en: Manage stock?
ku_IQ: بەڕێوەبردنی کۆگا؟

en: Manage suggestions
ku_IQ: بەڕێوەبردنی پێشنیارەکان

en: Manage transactions without leaving your WordPress Dashboard. Only with WooPayments.
ku_IQ: گواستنەوەکانت بەڕێوەببە بەبێ جێهێشتنی داشبۆردی وۆردپرێسەکەت. تەنیا لەگەڵ (WooPayments).

en: Manage your orders on the go
ku_IQ: بەئاسانیی داواکارییەکانت بەڕێوەببە

en: Manage your store's reports and monitor key metrics with a new and improved interface and dashboard.
ku_IQ: ڕاپۆرتەکانی فرۆشگاکەت بەڕێوەببە و چاودێریی پێوەرە سەرەکییەکان بکە بە نێوانەڕوو و داشبۆردێکی نوێ و باشترکراو.

en: Manage your subscriptions, get important product notifications, and updates, all from the convenience of your WooCommerce dashboard
ku_IQ: بەشداریکردنەکانت بەڕێوەببە، ئاگانامە گرنگەکانی بەرهەم و بەڕۆژکردنەوەکان وەربگرە، هەمووی لە داشبۆردی (WooCommerce)ـەکەتەوە.

en: Manawatu-Whanganui
ku_IQ: Manawatu-Wanganui

en: Manual
ku_IQ: په‌یڕه‌ونامه‌

en: Manually send an email to your customers containing their order information and payment links
ku_IQ: بە دەستی پۆستێکی ئەلیکترۆنی بۆ کڕیارەکانت بنێرە کە زانیاریی داواکاری و بەستەرەکانی پارەدانیان تێدایە.

en: Manually sent
ku_IQ: ناردنی ده‌ستی

en: Map CSV fields to products
ku_IQ: نەخشەکێشانی خانەکانی CSV بۆ بەرهەمەکان.

en: Map to field
ku_IQ: نەخشەکێشان بۆ خانە

en: Mark as fulfilled
ku_IQ: وەک جێبەجێکراو نیشانی بکە

en: Mark this review as spam
ku_IQ: دیاریکردنی ئەم پێداچوونەوەیە وەک هەرزەواڵە

en: Marketing
ku_IQ: بازاڕدۆزی

en: Marketing channel cannot be registered because there is already a channel registered with the same slug!
ku_IQ: کەناڵی بازاڕدۆزیی ناکرێت تۆماربکرێت، لەبەر ئەوەی کەناڵێکی تۆمارکراو بە هەمان سڵەگەوە بوونی هەیە!

en: Marketing tactic
ku_IQ: تەکتیکی بازاڕدۆزی

en: Marketplace
ku_IQ: بازاڕ

en: Marketplace suggestions
ku_IQ: پێشنیارەکانی بازاڕ

[ctx: Marketplace suggestions]
en: Get more options
ku_IQ: هەڵبژاردەی فرەتر وەربگرن

en: Marshall Islands
ku_IQ: جزایر مارشال

en: Match images
ku_IQ: هاوتاکردنی وێنەکان

en: Matched Line
ku_IQ: هێڵی هاوتا

en: Max %s
ku_IQ: لانی زۆر %s

en: Max number of items in the cart the coupon can be applied to.
ku_IQ: زۆرترین ژمارەی ئەو کاڵایانەی ناو سەبەتە کە کۆبۆنەکە دەتوانێت بۆیان جێبەجێ بکرێت.

en: Max price
ku_IQ: لایەنی جۆری نرخ

en: Max price found in collection of products.
ku_IQ: بەرزترین نرخ کە لە کۆمەڵەی بەرهەمەکاندا دۆزراوەتەوە.

en: Max upload size
ku_IQ: زۆرترین قەبارەی بارکردن

en: Max upload size.
ku_IQ: زۆریینەی ئەندازەی بارکردنی.

en: MaxMind GeoIP database.
ku_IQ: بنکەدراوەی MaxMind GeoIP

en: MaxMind Geolocation
ku_IQ: شوێنی جوگرافیی (MaxMind)

en: MaxMind License Key
ku_IQ: کلیلی مۆڵەتی (MaxMind)

en: Maximum depth
ku_IQ: زۆرترین قووڵایی

en: Maximum number of items to be returned in result set.
ku_IQ: گەرەترین ژمارەی پرگەکان بۆ گەڕاندنەوەیان لە کۆمەڵە ئەنجامەکان.

en: Maximum number of items to be returned in result set. Defaults to no limit if left blank.
ku_IQ: زۆرترین ژمارەی بڕگەکان بۆ گەڕاندنەوە لە کۆمەڵەی ئەنجامدا. بە بنەڕەتی هیچ سنوورێکی نییە ئەگەر بە بەتاڵی بەجێبهێڵرێت.

en: Maximum order amount allowed when using the coupon.
ku_IQ: بەرزترین بڕی داواکاریی ڕێپێدراو لە کاتی بەکارهێنانی کۆبۆنەکەدا.

en: Maximum simultaneous queues already in progress (%s queue). No additional queues will begin processing until the current queues are complete. | Maximum simultaneous queues already in progress (%s queues). No additional queues will begin processing until the current queues are complete.
ku_IQ[0]: زۆرترین ڕیزی هاوکات (%s ڕیز) لە جێبەجێکردندایە. هیچ ڕیزێکی زیادە دەست بە کار ناکات تا ڕیزەکەی ئێستا تەواو دەبێت.
ku_IQ[1]: زۆرترین ڕیزی هاوکات (%s ڕیز) لە جێبەجێکردندان. هیچ ڕیزێکی زیادە دەست بە کار ناکات تا ڕیزەکانی ئێستا تەواو دەبن.

en: Maximum size: %s
ku_IQ: زۆرترین قه‌باره‌ی رێگه‌ پێدراو: %s

en: Maximum spend
ku_IQ: زۆرترین خەرجکردن

en: Measurements
ku_IQ: پێوانەکان

en: Mechi
ku_IQ: مچی

en: Medium
ku_IQ: مامناوەند

en: Meet us
ku_IQ: ئێمە بناسە

en: Members of our team have access to the information you provide us. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
ku_IQ: ئەندامانی تیمەکەمان دەتوانن زانیاریە بەردەستەکانمان بدەنێ. بۆ نموونە، هەردوو بەڕێوەبەر و بەڕێوەبەری دۆکان دەتوانن دەستگەیشتنیان هەبێت:

en: Memberships
ku_IQ: ئەندامێتی

en: Menu order
ku_IQ: ڕیزکردنی لیستە

en: Menu order, used to custom sort products.
ku_IQ: داواکاری پێڕست، بەکاردێت بۆ چنینی بەرهەمە خواستیارەکان.

en: Menu order, used to custom sort the resource.
ku_IQ: ڕیزبەندیی لیستە، بۆ پۆلێنکردنی دەستکردی سەرچاوەکە بەکاردێت.

en: Message
ku_IQ: پەیام

[ctx: Message explaining that there are no products found]
en: No results found
ku_IQ: هیچ ئه‌نجامێک نه‌دۆزرایه‌وه‌

[ctx: Message explaining that there are no products returned from a search]
en: No products were found matching your selection.
ku_IQ: هیچ بەرهەمێک نەدۆزرایەوە کە هاوتای دیاریکردنەکەت بێت.

en: Meta Ads & Pixel for WooCommerce
ku_IQ: بانگەشە و پیکسڵی مێتا بۆ (WooCommerce)

en: Meta ID.
ku_IQ: ناسنامەی مێتا

en: Meta data attached to the shipping rate.
ku_IQ: مێتا داتا هاوپێچکراوە بە ڕێژەی گەیاندنەکەوە.

en: Meta data for the fulfillment.
ku_IQ: مێتادراوە بۆ جێبەجێکردنەکە.

en: Meta data.
ku_IQ: مێتای زانیاری

en: Meta key for UI display.
ku_IQ: کلیلی مێتا بۆ پیشاندانی ڕوومەت (UI).

en: Meta key.
ku_IQ: کلیلی مێتا

en: Meta label.
ku_IQ: نیشانەی (Meta).

en: Meta value for UI display.
ku_IQ: بەهای مێتا بۆ پیشاندانی ڕوومەت (UI).

en: Meta value.
ku_IQ: بەهای مێتا

en: Metadata related to the item
ku_IQ: مێتاداتای پەیوەست بە کاڵاکەوە

en: Meters
ku_IQ: مەتر

en: Method
ku_IQ: شێواز

en: Method %1$s is not implemented. Classes overriding has_cogs must override this method too.
ku_IQ: شێوازی %1$s جێبەجێ نەکراوە. ئەو پۆلانەی has_cogs دەنووسنەوە دەکەنەوە دەبێت ئەم شێوازەش بنووسنەوە.

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
ku_IQ: شێوازی '%s' سازنەدراوە. دەبێت لە ژێرکڵاس overridden بێت.

en: Method ID.
ku_IQ: ناسنامەی شێواز.

en: Method availability
ku_IQ: شیوازه‌كانی به‌رده‌ست

en: Method not implemented
ku_IQ: شێواز جێبەجێ نەکراوە

en: Method title
ku_IQ: ناونیشانی شێواز

en: Mexican peso
ku_IQ: پێسۆی مەکسیکی

en: Migrate command is deprecated. Please use `sync` instead.
ku_IQ: کۆچکردنی فرمان بەسەرچووە. تکایە `sync` بەکاربهێنە.

en: Migrated action with ID %1$d in %2$s to ID %3$d in %4$s
ku_IQ: کرداری گواستراوە لەگەڵ ناسنامەی %1$d لە %2$s بۆ ناسنامەی %3$d لە %4$s

en: Migrating %d action | Migrating %d actions
ku_IQ[0]: گواستنەوەی %d کردار
ku_IQ[1]: گواستنەوەی %d کردار

en: Millimeters
ku_IQ: میلیمەتر

en: Min %s
ku_IQ: لانیکەم %s

en: Min and max prices found in collection of products, provided using the smallest unit of the currency.
ku_IQ: کەمترین و بەرزترین نرخەکان کە لە کۆمەڵەی بەرهەمەکاندا دۆزراونەتەوە، بە بەکارهێنانی بچووکترین یەکەی دراوەکە دابینکراون.

en: Min price
ku_IQ: لایەن کەمی نرخ

en: Min price found in collection of products.
ku_IQ: کەمترین نرخ کە لە کۆمەڵەی بەرهەمەکاندا دۆزراوەتەوە.

en: Minimum order amount
ku_IQ: کەمترین بڕی داواکاری

en: Minimum order amount that needs to be in the cart before coupon applies.
ku_IQ: نزمترین بڕی داواکاریی کە پێویستە لە سەبەتەکەدا بێت پێش جێبەجێبوونی کۆبۆنەکە.

en: Minimum severity level.
ku_IQ: کەمترین ئاستی توندی.

en: Minimum spend
ku_IQ: کەمترین خەرجکردن

en: Missing MaxMind Reader library!
ku_IQ: خوێنەری کتێبخانەی MaxMind بزر بوو.

en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
ku_IQ[0]: ڕاگەیێنی (OAuth) ونە %s
ku_IQ[1]: ڕاگەیێنی (OAuth) ونە %s

en: Missing attributes for variable product.
ku_IQ: تایبەتمەندییەکان بۆ بەرهەمی گۆڕاو ونن.

en: Missing base tables: %s. Some WooCommerce functionality may not work as expected.
ku_IQ: خشتە بنچینەییەکان دیارنیین: %s. هەندێک لە کردار و تایبەتمەندییەکانی (WooCommerce) ڕەنگە بەشێوەیەکی چاوەڕوانکراو کار نەکەن.

en: Missing parameter %s
ku_IQ: هۆكار %s بزربووه‌.

en: Missing product ID
ku_IQ: ناسنامەی بەرهەمی ون.

en: Missing required data
ku_IQ: دراوەی پێویست بوونی نییە

en: Missing table info for query arg.
ku_IQ: زانیاریی خشتە بۆ داواکاریی دیار نییە.

en: Missing the Nonce header. This endpoint requires a valid nonce.
ku_IQ: سەرپەڕەی (Nonce) نادروستە. ئەم خاڵی کۆتاییە پێویستی بە (Nonce)ێکی دروستە.

en: Missing the WooCommerce %s package
ku_IQ: پاکەتی %sی (WooCommerce) دیار نییە.

en: Missing variation data for variable product.
ku_IQ: دراوەی گۆڕانکاریی نادیارە بۆ بەرهەمی گۆڕاو.

en: Mobile
ku_IQ: تەلەفوون

en: Mobile app
ku_IQ: بەرنامەی بەکاربەریی مۆبایل

en: Money spent
ku_IQ: پارەی خەرج کراوە

en: Monitor your sales and high performing products with the Woo app.
ku_IQ: چاودێریی فرۆشتن و بەرهەمە بەناوبانگەکان بکە لەگەڵ بەرنامەی بەکاربەریی (Woo).

en: Month(s)
ku_IQ: مانگ

en: Monthly
ku_IQ: مانگانه‌

en: Morocco
ku_IQ: مراكش

en: Most discount
ku_IQ: زۆرینەی داشکاندنەکان

en: Most popular
ku_IQ: بەناوبانگترینەکان

en: Most stocked
ku_IQ: زۆرترین بوون

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
ku_IQ: گواستنەوەی &#8220;%s&#8221; بۆ تەنەکەی خۆڵەکە

en: Move this review to the Trash
ku_IQ: ئەم پێداچوونەوەیە بگوازەرەوە بۆ تەنەکەی خۆڵەکە

en: Move to Trash
ku_IQ: گواستنەوە بۆ تەنەکەی خۆڵ

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
ku_IQ: زنجیرەنووسەی فرەبایت (mbstring) بۆ گۆڕینی نهێنبەندیکردنی نووسە بەکاردێت، وەک بۆ پۆستە ئەلیکترۆنییەکان یان گۆڕینی نووسەکان بۆ پیتی بچووک.

en: Multibyte string
ku_IQ: زنجیرەنووسەی فرەبایت

en: Multichannel for WooCommerce
ku_IQ: فرەکەناڵ بۆ (WooCommerce)

en: Multipart
ku_IQ: چه‌ندبه‌ش

en: Multiple files match this ID.
ku_IQ: چەندین پەڕگە هاوتای ئەم ناسنامەیەن.

en: Multiple providers
ku_IQ: چەندین دابینکەر

en: Multiple trackings
ku_IQ: چەندین شوێنکەوتن

en: Municipality
ku_IQ: شاره‌وانی

en: Municipality / District
ku_IQ: شارەوانی \ قەزا

en: Must Use Plugins
ku_IQ: ئەو پێوەکراوانەی دەبێت بەکاربهێنرێن

en: My Account
ku_IQ: هەژمارەکەم

en: My Account Page
ku_IQ: پەڕەی هەژمارەکەم

en: My Account URL
ku_IQ: ناونیشانی هەژمارەکەم

en: My Subscriptions
ku_IQ: بەشداریکردنەکانم

en: My Subscriptions %s
ku_IQ: بەشدارییەکانم %s

en: My account
ku_IQ: هەژمارەکەم

en: My account page
ku_IQ: پەڕەی هەژمارەکەم

en: MySQL version
ku_IQ: وەشانی (MySQL)

en: MySQL version string.
ku_IQ: زنجیرەنووسەی وەشانی MySQL.

en: MySQL version.
ku_IQ: وشانی MySQL.

en: N. Revenue
ku_IQ: داهاتی پوخت

en: N. Revenue (formatted)
ku_IQ: داهاتی پوخت (فۆرماتکراو)

en: Name
ku_IQ: ناو

en: Name (Last, First)
ku_IQ: ناو (ناوی ته‌واو)

en: Name (numeric)
ku_IQ: ناو (ژمارەیی)

en: Name (required)
ku_IQ: ناو (پێویستە بنووسرێت)

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
ku_IQ: ناوی تایبەتمەندییەکە (لە بەشی پێشەوەی ماڵپەڕ پیشان دەدرێت).

en: Name for the resource.
ku_IQ: ناو بۆ سەرچاوە

en: Name of the action hook that will be triggered.
ku_IQ: ناوی قولاپی کردارەکە کە کاریپێدەکرێت.

en: Name of the customer for the order
ku_IQ: ناوی کڕیاری داواکارییەکە

en: Name of the item.
ku_IQ: ناوی کاڵاکە.

en: Name of the marketing campaign type.
ku_IQ: ناوی جۆری کەمپینی بازاڕدۆزییەکە.

en: Name of the marketing channel.
ku_IQ: ناوی کەناڵی بازاڕدۆزییەکە.

en: Name of the metadata.
ku_IQ: ناوی مێتاداتاکە.

en: Name of the note.
ku_IQ: ناوی تێبینییەکە.

en: Name of the package.
ku_IQ: ناوی پاکەتەکە.

en: Name of the plugin.
ku_IQ: ناوی پێوەکراوەکە.

en: Name of the product that the review belongs to.
ku_IQ: ناوی بەرهەمەکە کە پێداچوونەوەکەی بۆ نووسراوە.

en: Name of the reviewer.
ku_IQ: ناوی هەڵەچن

en: Name of the shipping rate, e.g. Express shipping.
ku_IQ: ناوی ڕێژەی گەیاندنەکە، بۆ نموونە: گەیاندنی خێرا.

en: Name.
ku_IQ: ناو.

en: Narayani
ku_IQ: نارایانی

en: Navassa Island
ku_IQ: دوورگەی ناواسا

en: Navigating life's intricate fabric, choices unfold paths to the extraordinary, demanding creativity, curiosity, and courage for a truly fulfilling journey.
ku_IQ: لەنێو پێکهاتە ئاڵۆزەکەی ژیاندا، هەڵبژاردنەکان ڕێگاکان بەرەو نائاسایی دەخەنەڕوو، کە پێویستیان بە داهێنان، زانینخوازی، و ئازایەتییە بۆ گەشتێکی بەڕاستی بەرهەمدار.

en: Net Payment
ku_IQ: پارەدانی پەتی

en: Net Revenue
ku_IQ: داهاتی پوخت

en: Net Sales
ku_IQ: پوختەی فرۆشتنەکان

en: Net discount amount.
ku_IQ: بڕی داشکاندنی پوخت.

en: Net profit
ku_IQ: سوودی نێت

en: Net sales
ku_IQ: پوختەی فرۆشتنەکان

en: Net sales amount
ku_IQ: بڕی پوختی فرۆشتن

en: Net sales in the period.
ku_IQ: پوختەی فرۆشتنەکان لە ماوەکەدا.

en: Net sales.
ku_IQ: پوختەی فرۆشتنەکان.

en: Net total revenue (formatted).
ku_IQ: داهاتی گشتیی پوخت (فۆرماتکراو).

en: Net total revenue.
ku_IQ: کۆی گشتیی داهاتی پوخت.

en: Network enabled
ku_IQ: شه‌به‌كه‌ چالاك كرا

en: Never
ku_IQ: هەرگیز

en: Never show quantity remaining in stock
ku_IQ: هەرگیز بڕی ماوەی کۆگا پیشان مەدە

en: New %s
ku_IQ: %s نوێ

en: New Brand Name
ku_IQ: ناوی نیشانەی بازرگانیی نوێ

en: New Caledonia
ku_IQ: کالدونیای جدید

en: New Email
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنیی نوێ

en: New In
ku_IQ: نوێ

en: New Order: #{order_number}
ku_IQ: داواکاریی نوێ: #{order_number}

en: New Products
ku_IQ: بەرهەمە نوێیەکان

en: New Scheduled Action
ku_IQ: کرداری نوێی کات بۆ دانراو

en: New York
ku_IQ: نیورک

en: New account
ku_IQ: هەژماری نوێ

en: New attribute
ku_IQ: تایبەتمەندیی نوێ

en: New category name
ku_IQ: ناوی هاوپۆلە نوێکان

en: New coupon
ku_IQ: کۆبۆنی نوێ

en: New custom field name
ku_IQ: ناوی خانەی دەستکردی نوێ

en: New in store
ku_IQ: نوێ لە فرۆشگا

en: New order
ku_IQ: داواکاریی نوێ

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنییەکانی داواکاریی نوێ دەنێردرێن بۆ وەرگرە هەڵبژێردراوەکان کاتێک داواکارییەکی نوێ وەرگیرا.

en: New order: #%s,
ku_IQ: داوکاریی نوێ: #%s،

en: New order: #{order_number}
ku_IQ: داواکاریی نوێ: #{order_number}

en: New password
ku_IQ: تێپەڕەوشەی نوێ

en: New password (leave blank to leave unchanged)
ku_IQ: تێپەڕەوشەی نوێ (بە بەتاڵیی جێی بهێڵە ئەگەر ناتەوێت بیگۆڕیت)

en: New passwords do not match.
ku_IQ: تێپەڕەوشە نوێکان هاوتای یەک نیین.

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
ku_IQ: شێوازی کڕینی نوی ،تەنها دەتوانێت لە کاتی کڕینی نوێ چالاک بێت،گەر پێویست بە ڕینماییە لە گيڵمان پەیوەندی بگرە.

en: New product
ku_IQ: بەرهەمی نوێ

en: New product editor
ku_IQ: دەستکاریکەری نوێی بەرهەم

en: New product form
ku_IQ: فۆڕمی بەرهەمی نوێ

en: New quantity of the item in the cart.
ku_IQ: بڕی نوێی کاڵاکە لەناو سەبەتەکە.

en: New sales record!
ku_IQ: تۆمارێکی نوێی فرۆشتن!

en: New shipping class Name
ku_IQ: ناوی نوێی پۆلی گەیاندن

en: New tag name
ku_IQ: ناوی تاگی نوێ

en: New user email address.
ku_IQ: ئیمەیلی بەکارهێنەری نوێ

en: New user password.
ku_IQ: تێپەڕەوشەی بەکارهێنەری نوێ.

en: New user username.
ku_IQ: ناوی بەکارهێنەری بەکارهێنەری نوێ

en: New users receive an email to set up their password.
ku_IQ: بەکارهێنەرە نوێیەکان پۆستێکی ئەلیکترۆنیان بەدەست دەگات بۆ دانانی تێپەڕەوشەکەیان.

en: New, faster way to find extensions and themes for your WooCommerce store
ku_IQ: ڕێگایەکی نوێ و خێراتر بۆ دۆزینەوەی زیادکراو و ڕووکارەکان بۆ فرۆشگاکەت.

en: New:
ku_IQ: نوێ:

en: New: Retro Glass Jug
ku_IQ: نوێ: جامی شووشەیی ڕیترۆ

en: Newer Reviews
ku_IQ: پێداچوونەوە نوێیەکان

en: Newest Scheduled Date
ku_IQ: نوێترین بەرواری بەرنامەدانان

en: Next
ku_IQ: دواتر

en: Next (arrow right)
ku_IQ: دواتر(arrow right)

en: Next image
ku_IQ: وێنەی دواتر

en: Next page
ku_IQ: په‌ڕه‌ی دواتر

en: Next step
ku_IQ: هەنگاوەکانی دواتر

en: No
ku_IQ: نەخێر

en: No &quot;%s&quot; found
ku_IQ: هیچ &quot;%s&quot; نەدۆزرایەوە

en: No Brands Found
ku_IQ: هیچ نیشانەیەکی بازرگانی نەدۆزرایەوە

en: No Notifications found
ku_IQ: هیچ ئاگادارکەرەوەیەک نەدۆزرایەوە

en: No actions found
ku_IQ: هیچ کردارێک نەدۆزرایەوە

en: No actions found in trash
ku_IQ: هیچ کردارێک نەدۆزرایەوە لە تەنەکەی خۆڵ

en: No approved directory URLs found.
ku_IQ: هیچ ناونیشانێکی ئینتەرنێتیی بوخچەی پەسەندکراو نەدۆزرایەوە.

en: No approved reviews
ku_IQ: هیچ پێداچوونەوەیەکی پەسەندکراو نییە

en: No attributes currently exist.
ku_IQ: هیچ تایبەتمەندییەک بوونی نییە.

en: No billing address set.
ku_IQ: هیچ ناونیشانێکی پارەدان دانەنراوە.

en: No brands
ku_IQ: هیچ نیشانەیەکی بازرگانی نییە

en: No categories
ku_IQ: هیچ هاوپۆلێک

en: No categories found
ku_IQ: هیچ هاوپۆلکراوێک نەدۆزرایەوە.

en: No coupons found
ku_IQ: هیچ کۆبۆنێک نەدۆزرایەوە

en: No coupons found in range
ku_IQ: كۆبۆن نه‌دۆزرایه‌وه‌

en: No coupons found in trash
ku_IQ: هیچ داشکاندنێک له زبڵ دا نه‌دۆزرایه‌وه

en: No customer downloads found.
ku_IQ: هيچ كڕيارێکی دابه‌زاندن نەيدۆزيەوە.

en: No customer selected
ku_IQ: هیچ كڕیارێك هه‌ڵ ده‌ست نیشان نه‌كراوه‌

en: No customers found.
ku_IQ: هیچ كریاریك نه‌دۆزرایه‌وه‌.

en: No customers have signed up to receive stock notifications from you just yet.
ku_IQ: هێشتا هیچ کڕیارێک خۆی تۆمار نەکردووە بۆ وەرگرتنی ئاگادارکەرەوەکانی کاڵا.

en: No default %s&hellip;
ku_IQ: هیچ %sـێکی بنەڕەت نییە…

en: No differences found.
ku_IQ: هیچ جیاوازییەک نەدۆزرایەوە.

en: No downloads available yet.
ku_IQ: تا ئێستا هیچ داگرتنێک ئەنجام نەدراوە.

en: No entries with zero discount amount found. Coupons lookup table is up to date.
ku_IQ: هیچ تۆمارێک بە بڕی داشکاندنی سفرەوە نەدۆزرایەوە. خشتەی گەڕانی کۆبۆنەکان بەڕۆژە.

en: No file defined
ku_IQ: فایل دروست نه‌كراوه‌

en: No fulfillments
ku_IQ: هیچ جێبەجێکردنێک نییە

en: No inbox notification selected
ku_IQ: هیچ ئاگادارکەرەوەیەکی نامەدان دیارینەکراوە

en: No keys found.
ku_IQ: هیچ کلیلێک نەدۆزرایەوە.

en: No location by default
ku_IQ: بێ ناونیشان بە بنەڕەت

en: No log files found.
ku_IQ: هیچ پەڕگەیەکی ڕووداوتۆمارگەریی نەدۆزرایەوە.

en: No low in stock products found.
ku_IQ: هیچ بەرهەمێک نەدۆزرایەوە کە بڕەکەی کەم بێت لە کۆگا.

en: No matching product exists to update.
ku_IQ: هیچ بەرهەمێکی هاوتا بوونی نییە بۆ بەڕۆژکردنەوە.

en: No matching tax rates found.
ku_IQ: هیچ ڕێژەیەکی باجی هاوشێوە نەدۆزرایەوە.

en: No matching variation found.
ku_IQ: هیچ گۆڕانکارییەکی هاوتا نەدۆزرایەوە.

en: No maximum
ku_IQ: زۆرترین بوونی نییە

en: No minimum
ku_IQ: کەمترین بوونی نییە

en: No need to wonder where that stampbook went.
ku_IQ: پێویست ناکات بپرسیت ئەو کتێبە مۆرە بۆ کوێ چووە.

en: No order has been made yet.
ku_IQ: تا ئێستا هیچ داواکارییەک ئەنجام نەدراوە.

en: No orders found
ku_IQ: هیچ داواکاریێک نەدۆزرایەوە

en: No orders found in trash
ku_IQ: هیچ داواکارییەک لە تەنەکەی خۆڵ نەدۆزرایەوە

en: No orders in need of cleanup
ku_IQ: هیچ داواکارییەک نییە پێویستی بە پاککردنەوە بێت

en: No orders to cleanup.
ku_IQ: هیچ داواکارییەک نییە بۆ پاککردنەوە.

en: No orders were synced.
ku_IQ: هیچ داواکارییەک هاوکات نەکرا.

en: No out of stock products found.
ku_IQ: هیچ بەرهەمێک نەدۆزرایەوە کە بەردەست نەبێت لە کۆگا.

en: No page set
ku_IQ: هیچ پەڕەیەک دانەنراوە

en: No payment method provided.
ku_IQ: هیچ شێوازێکی پارەدان دابین نەکراوە.

en: No pending reviews
ku_IQ: هیچ پێداچوونەوەیەک نییە لە دۆخی چاوەڕوانی

en: No product attribute with that slug was found.
ku_IQ: هیچ تایبەتمەندییەکی بەرهەم بەو سڵەگەوە نەدۆزرایەوە.

en: No product categories exist.
ku_IQ: هیچ هاوپۆلی بەرهەمێک بوونی نییە.

en: No product forms found
ku_IQ: هیچ فۆڕمێکی بەرهەم نەدۆزرایەوە

en: No product forms found in trash
ku_IQ: هیچ فۆڕمێکی بەرهەم لە تەنەکەی خۆڵدا نەدۆزرایەوە

en: No product to duplicate has been supplied!
ku_IQ: هیچ بەرهەمێک بۆ لەبەرگرتنەوە دابین نەکراوە!

en: No products found
ku_IQ: هیچ بەرهەمێک نەدۆزرایەوە

en: No products found in range
ku_IQ: هیچ كاڵایه‌ك نه‌دۆزرایه‌وه‌

en: No products found in trash
ku_IQ: هيچ کاڵایێک نه‌دۆزرایه‌وه‌ لە زبڵ دا

en: No products found.
ku_IQ: هیچ کاڵایەک بوونی نیە

en: No products in the cart.
ku_IQ: سەبەتەی کرین بەتاڵا

en: No products were found matching your selection.
ku_IQ: هیچ بەرهەمێک نەدۆزرایەوە کە هاوتای دیاریکردنەکەت بێت.

en: No requirement
ku_IQ: هیچ پێداویستییەک نییە

en: No restrictions
ku_IQ: بێ سنووردارکردن

en: No reviews
ku_IQ: هیچ پێداچوونەوەیەک نییە

en: No reviews awaiting moderation.
ku_IQ: هیچ پێداچوونەوەیەک چاوەڕوانیی چاودێریی نییە.

en: No reviews found.
ku_IQ: هیچ پێداچوونەوەیەک نەدۆزرایەوە.

en: No row(s) selected
ku_IQ: ره‌دیف ده‌ست نیشان نه‌كراوه‌

en: No saved methods found.
ku_IQ: هیچ شێوازێکی پاشەکەوتکراو نەدۆزرایەوە.

en: No schema title found for %s, skipping REST command registration.
ku_IQ: هیچ ناونیشانێکی گەڵاڵە بۆ %s نەدۆزرایەوە، تۆمارکردنی فەرمانی (REST) پشتگوێ دەخرێت.

en: No search results.
ku_IQ: هیچ ئەنجامێکی گەڕان نەدۆزرایەوە.

en: No setting groups have been registered.
ku_IQ: هیچ گرووپێکی ڕێکخستن تۆمار نەکراوە.

en: No shipping address set.
ku_IQ: هیچ ناونیشان بۆ ناردن دەست نیشان نەکراوە

en: No shipping class
ku_IQ: پۆلی گەیاندن بوونی نییە

en: No shipping class cost
ku_IQ: بێ تێچووی پۆلی گەیاندن

en: No shipping classes have been created.
ku_IQ: هیچ پۆلی گەیاندنێک دروست نەکراوە.

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
ku_IQ: هیچ ڕێگایەکی گەیاندن دیارینەکراوە. تکایە دڵنیایی لە ناونیشانەکەت بکەرەوە، یان پەیوەندییمان پێوە بکە بۆ یارمەتی.

en: No shipping methods offered to this zone.
ku_IQ: هیچ شێوازێکی گەیاندن دابین نەکراوە بۆ ئەم ناوچەیە.

en: No shipping options were found for %s.
ku_IQ: هیچ هەڵبژاردەیەکی گەیاندن نەدۆزرایەوە بۆ %s.

en: No tags found
ku_IQ: تاگێک پەیدا نەکرا.

en: No taxes found in this period
ku_IQ: هیچ كاڵایه‌ك له‌م ده‌وره‌دا نه‌دۆزرایه‌وه‌.

en: No theme is defined for this template.
ku_IQ: هیچ ڕووکارێک پێناسە نەکراوە بۆ ئەم داڕێژەیە.

en: No tracking information available for this fulfillment at the moment.
ku_IQ: لە ئێستادا هیچ زانیارییەکی شوێنکەوتن بۆ ئەم جێبەجێکردنە بەردەست نییە.

en: No tracking number available
ku_IQ: هیچ ژمارەیەکی شوێنکەوتن بەردەست نییە

en: No updates required. Database version is %s
ku_IQ: هیچ بەڕۆژکردنەوەیەک پێویست نییە. وەشانی بنکەدراوە %s

en: No used coupons found
ku_IQ: كۆبۆنی به‌كار هاتوو نه‌دۆزرایه‌وه‌.

en: No variations yet. Generate them from all added attributes or add a new variation manually.
ku_IQ: هیچ گۆڕانکارییەک بوونی نییە. دروستیان بکە لە هەموو تایبەتمەندییە زیادکراوەکان، یان خۆت گۆڕانکاریی نوێ زیادبکە.

en: No webhooks found.
ku_IQ: هیچ (webhook)ێک نەدۆزرایەوە.

en: No, I will enter prices exclusive of tax
ku_IQ: نەخێر، نرخەکان داخڵ دەکەم بەبێ باج

en: Non-paying customer
ku_IQ: کڕیاری پارە نەدەر

en: Non-repeating
ku_IQ: دووبارە-نەبووەوە

en: Nonce is invalid.
ku_IQ: (Nonce) نادروستە.

en: None
ku_IQ: هیچ كام

en: Norfolk Island
ku_IQ: جزیره نورفولک

en: North America
ku_IQ: ئەمەریکای باکور

en: North Korea
ku_IQ: كره ي شمالي

en: North Korean won
ku_IQ: وۆنی کۆریای باکوور

en: North Macedonia
ku_IQ: مەکەدۆنیای باکور

en: Northern
ku_IQ: باکوور

en: Norwegian krone
ku_IQ: کرۆنی نەرویجی

en: Not able to attach "%s".
ku_IQ: نەتوانرا "%s" هاوپێچ بکرێت.

en: Not all expected
ku_IQ: هەمووی چاوەڕوانکراو نییە

en: Not declared
ku_IQ: ڕانەگەیەندراوە

en: Not enough units of %s are available in stock to fulfil this order.
ku_IQ: بڕی پێویستی %s لە کۆگا بەردەست نییە بۆ جێبەجێکردنی ئەم داواکارییە.

en: Not required if your download directory is protected. <a href='%s'>See this guide</a> for more details. Files already uploaded will not be affected.
ku_IQ: پێویست نییە ئەگەر بوخچەی داگرتنەکەت پارێزراوە. <a href='%s'>تەماشای ئەم ڕێبەرییە بکە</a> بۆ وردەکاریی زیاتر. ئەو پەڕگانەی تا ئێستا بارکراون وەکو خۆیان دەمێننەوە و ئەمە کاریگەریی لەوان ناکات.

en: Not right now
ku_IQ: ئیستا نا

en: Not scheduled
ku_IQ: کاتی بۆ دانەنراوە

en: Not that bad
ku_IQ: زۆر خراپ  نیە

en: Note
ku_IQ: تێبینی

en: Note added to the order by the customer during checkout.
ku_IQ: تێبینیی زیادکراو بۆ داواکارییەکە لەلایەن کڕیارەوە لە کاتی پارەداندا.

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
ku_IQ: تێبینیی زیادکرا بۆ داواکارییەکەت لە {site_title} لە {order_date}

en: Note left by customer during checkout.
ku_IQ: تێبینی بەجێماوە لەلایەن کڕیار لەکاتی دەرچوون.

en: Note that if this setting is changed, any log entries that have already been recorded will remain stored in their current location, but will not migrate.
ku_IQ: تێبینی بکە کە ئەگەر ئەم ڕێکخستنە بگۆڕدرێت، هەر تۆمارێکی ڕووداوتۆمارگەری کە پێشتر تۆمارکراوە بە هەڵگیراوی لە شوێنی ئێستای خۆیاندا دەمێنێتەوە، بەڵام ناگوێزرێنەوە.

en: Note to customer
ku_IQ: تێبینیی بۆ کڕیار

en: Note type
ku_IQ: جۆری تێبینی

en: Note:
ku_IQ: تێبینی:

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
ku_IQ: تێبینی: دەسەڵاتەکان بۆ کاڵاکانی داواکاری بەشێوەیەکی خۆکار دەکرێنەوە کاتێک دۆخی داواکاری گۆڕدرا بۆ جێبەجێکردن\جێبەجێکرا.

en: Note: WP CRON has been disabled on your install which may prevent this update from completing.
ku_IQ: تێبینی: (WP CRON) ناچالاککراوە لە دامەزراندنەکەت کە ڕەنگە ڕێگربێت لە تەواوبوونی ئەم بەڕۆژکردنەوەیە.

en: Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extension</a> which should be updated first before updating WooCommerce. | Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extensions</a> which should be updated first before updating WooCommerce.
ku_IQ[0]: تێبینی: تۆ لە ئێستادا <a href="%1$s">%2$d زیادکراوی کڕدراوت</a> هەیە کە دەبێت پێش بەڕۆژکردنەوەی (WooCommerce) سەرەتا بەڕۆژبکرێتەوە.
ku_IQ[1]: تێبینی: تۆ لە ئێستادا <a href="%1$s">%2$d زیادکراوی کڕدراوت</a> هەیە کە دەبێت پێش بەڕۆژکردنەوەی (WooCommerce) سەرەتا بەڕۆژبکرێتەوە.

en: Note: the refund reason will be visible by the customer.
ku_IQ: تێبینی: هۆکاری گەڕاندنەوەی پارە لەلایەن کڕیارەوە دەبینرێت.

en: Note: you may want to further detail your cookie policy, and link to that section from here.
ku_IQ: تێبینی: لەوانەیە بتەوێت سیاسەتی کۆکییه‌که‌ت زیاتر بکەیت، و لێرەوە به‌سته‌ری ئەو بەشە بکەیت.

en: Notes
ku_IQ: تێبینییه‌كان

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
ku_IQ: تێبینییەکان دەربارەی داواکارییەکەت، بۆ نموونە، تێبینییەکی تایبەت بۆ کاتی گەیاندن.

en: Notes are unavailable because the "admin-note" data store cannot be loaded.
ku_IQ: تێبینییەکان بەردەست نیین لەبەر ئەوەی ناتوانرێت کۆگای دراوەی "admin-note" باربکرێت.

en: Notice
ku_IQ: تێبینی

en: Notification #%d details
ku_IQ: وردەکارییەکانی ئاگادارکەرەوەی #%d

en: Notification actions
ku_IQ: کردارەکانی ئاگادارکەرەوە

en: Notification created.
ku_IQ: ئاگادارکەرەوەکە دروستکرا.

en: Notification deleted.
ku_IQ: ئاگادارکەرەوەکە سڕایەوە.

en: Notification details
ku_IQ: وردەکارییەکانی ئاگادارکەرەوە

en: Notification not found.
ku_IQ: ئاگادارکەرەوەکە نەدۆزرایەوە.

en: Notification recipient(s)
ku_IQ: وەرگری ئاگاداری

en: Notification sent to "%s".
ku_IQ: ئاگادارکەرەوە بۆ "%s" نێردرا.

en: Notification to let you know &mdash; order #%1$s belonging to %2$s has been cancelled:
ku_IQ: ئەمە ئاگادارییەکە تا بزانییت &mdash; کە داواکاریی #%1$s کڕیار %2$s ڕەتکرایەوە:

en: Notification updated.
ku_IQ: ئاگادارکەرەوەکە بەڕۆژکرایەوە.

en: Notifications
ku_IQ: ئاگادارکەرەوەکان

en: Notifications per page
ku_IQ: ئاگادارکەرەوەکان لە هەر پەڕەیەکدا

en: Notify me
ku_IQ: ئاگادارم بکەرەوە

en: Now that you’ve chosen us as a partner, our goal is to make sure we're providing the right tools to meet your needs. We're looking forward to having your feedback on the store setup experience so we can improve it in the future.
ku_IQ: ئێستا کە ئێمەت وەک هاوبەش هەڵبژاردووە، ئامانجمان ئەوەیە دڵنیابینەوە کە ئامرازە گونجاوەکان بۆ دابینکردنی پێداویستییەکانت دابین دەکەین. چاوەڕوانی پێداچوونەوەکانتین لەسەر ئەزموونی جێگیرکردنی فرۆشگا تا بتوانین لە داهاتوودا باشتری بکەین.

en: Now!
ku_IQ: ئێستا!

en: Number of %s products.
ku_IQ: ژمارەی ئەو بەرهەمانەی %s ن.

en: Number of channel issues/errors (e.g. account-related errors, product synchronization issues, etc.).
ku_IQ: ژمارەی هەڵەکانی کەناڵ (بۆ نموونە: هەڵەکانی هەژمار، هەڵەی هاوکاتگەرییی بەرهەم و هتد).

en: Number of coupons used
ku_IQ: ژماره‌ی كۆبۆنه‌كانی به‌كار هاتوو

en: Number of coupons.
ku_IQ: ژمارەی کۆبۆنەکان.

en: Number of customers.
ku_IQ: ژمارەی کڕیارەکان

en: Number of days to be added to the current date to get the expiration date.
ku_IQ: ژمارەی ڕۆژەکان کە دەبێت زیادبکرێت بۆ ڕێکەوتەکەی ئێستا بۆ بەدەستهێنانی ڕێکەوتی بەسەرچوون.

en: Number of days to import.
ku_IQ: ژمارەی ڕۆژەکان بۆ هاوردن.

en: Number of days until access to downloadable files expires.
ku_IQ: ژمارەی ئەو ڕۆژانە کە ماوە بۆ بەسەرچوونی دەستپێگەیشتنی فایلی داگرتن.

en: Number of decimal points shown in displayed prices for this country.
ku_IQ: ژمارەی خاڵە دەییەکان کە لە نرخە پیشاندراوەکانی ئەم وڵاتەدا پیشان دەدرێن.

en: Number of decimal points to use in each resource.
ku_IQ: ژمارەی خاڵە دەیییەکان بۆ بەکارهێنان لە هەر سەرچاوەیەک.

en: Number of decimals
ku_IQ: ژمارەی دەییەکان

en: Number of decimals must be between 0 and 10.
ku_IQ: ژمارەی خاڵە دەییەکان دەبێت لەنێوان 0 و 10 بێت.

en: Number of decimals.
ku_IQ: ژمارەی دەییەکان.

en: Number of discounted orders.
ku_IQ: ژمارەی داواکارییەکان کە داشکاندنیان بۆ کراوە.

en: Number of distinct products sold.
ku_IQ: ژمارەی بەرهەمە جیاوازە فرۆشراوەکان.

en: Number of downloads remaining.
ku_IQ: ژمارەی ماوەی داگرتنەکان.

en: Number of downloads.
ku_IQ: ژمارەی داگرتنەکان.

en: Number of items in the cart.
ku_IQ: ژمارەی کاڵاکان لە سەبەتەکەدا.

en: Number of items in the cart: %1$d. Total price of %2$s
ku_IQ: ژمارەی کاڵاکان لە سەبەتەدا: %1$d. کۆی نرخی %2$s

en: Number of items in the cart: %d
ku_IQ: ژمارەی کاڵاکان لە سەبەتەدا: %d

en: Number of items sold
ku_IQ: ژماره‌ی بابه‌تی فرۆشاوه‌كان

en: Number of items sold.
ku_IQ: ژمارەی کاڵا فرۆشراوەکان.

en: Number of low stock products.
ku_IQ: ژمارەی ئەو بەرهەمانەی بڕەکەیان کەمە لە کۆگا.

en: Number of objects (posts of any type) assigned to the term.
ku_IQ: ژمارەی تەنەکان (بابەتەکان لە هەر جۆرێک) کە سپێردراون بە زاراوەکە.

en: Number of orders
ku_IQ: ژماره‌ی داواكاریه‌كان

en: Number of orders product appeared in.
ku_IQ: ژمارەی داواکارییەکان کە بەرهەمەکە دەرکەوتووە تێیاندا.

en: Number of orders.
ku_IQ: ژمارەی داواکارییەکان.

en: Number of product items sold.
ku_IQ: ژمارەی کاڵای فرۆشراو.

en: Number of products to show
ku_IQ: چەند کاڵایەک پۆ پیشاندان

en: Number of products.
ku_IQ: ژمارەی بەرهەمەکان.

en: Number of published products for the resource.
ku_IQ: ژمارەی بەرهەمە بڵاوکراوەکان بۆ سەرچاوەکە.

en: Number of reviews for products in this category.
ku_IQ: ژمارەی پێداچوونەوەکان بۆ بەرهەمەکانی ئەم هاوپۆلە.

en: Number of reviews for products of this brand.
ku_IQ: ژمارەی پێداچوونەوەکان بۆ بەرهەمەکانی ئەم نیشانە بازرگانییە.

en: Number of reviews to show
ku_IQ: ژمارەی بۆچوونەکان بۆ پیشاندان

en: Number of terms in the attribute taxonomy.
ku_IQ: ژمارەی زاراوەکان لە پۆلێنی تایبەتمەندییەکە.

en: Number of times downloadable files can be downloaded after purchase.
ku_IQ: ژمارەی ئەو ڕۆژانە کە ماوە بۆ بەسەرچوونی دەستپێگەیشتنی فایلی داگرتن.

en: Number of times the coupon has been used already.
ku_IQ: ژمارەی ئەو جارانەی کە کۆبۆنەکە بەکارهاتووە.

en: Number of variation items sold.
ku_IQ: ژمارەی گۆڕانکاریی فرۆشراو.

en: Number:
ku_IQ: ژماره‌:

en: OK
ku_IQ: باشە

en: OR
ku_IQ: یان

en: OR enter path to file:
ku_IQ: یان شوێنی پەرگە داخل بکە

en: Oceania
ku_IQ: ئوسینیا

en: Offer cryptocurrency payment options to your shoppers.
ku_IQ: هەڵبژاردەی پارەدان بە دراوی کریپتۆ پێشکەش بە کڕیارەکانت بکە.

en: Offer flexible payment options to your shoppers.
ku_IQ: هەڵبژاردەی پارەدانی گونجاو پێشکەش بە کڕیارەکانت بکە.

en: Official extensions
ku_IQ: زیادکراوە فەرمییەکان

en: Official themes
ku_IQ: ڕووکارە فەرمییەکان

en: Offline Payments
ku_IQ: پاره‌دانی ده‌رهێڵ

en: Offset the result set by a specific number of items.
ku_IQ: نرخی ئەنجامەکان دیاری بکە بە دانانی نرخێک بۆ بابەتەکان.

en: Offset the result set by a specific number of items. Applies to hierarchical taxonomies only.
ku_IQ: هاوسەنگکردنی ئەنجامەکە بۆ ژمارەیەکی دیاریکراوی کاڵا. تەنیا دەچەسپێت بەسەر پۆلێنکردنە پلەمەندییەکان.

en: Older Reviews
ku_IQ: پێداچوونەوە کۆنەکان

en: Oldest Scheduled Date
ku_IQ: کۆنەترین بەرواری بەرنامەدانان

en: Oman
ku_IQ: عمان

en: Omani rial
ku_IQ: ڕیاڵی عومانی

en: On "My account" page
ku_IQ: لە پەڕەی "هەژماری من" دا

en: On Sale
ku_IQ: بۆ فرۆش

en: On backorder
ku_IQ: لەسەر داواکاریی دواخراو

en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: هەڵپەسێردراو <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: هەڵپەسێردراو <span class="count">(%s)</span>

en: On-hold
ku_IQ: لە ڕاگرتن دا

en: On-sale products
ku_IQ: بەرهەمە داشکێندراوەکان

en: Onboarding
ku_IQ: ئامادەکاریی

en: Onboarding Configuration
ku_IQ: شێوەپێدانی دەستپێکردن

en: Onboarding is maintained in WooCommerce Admin.
ku_IQ: دەستپێکردن لە بەڕێوەبەری (WooCommerce)ـدا چاودێری دەکرێت.

en: Onboarding profile data has been updated.
ku_IQ: دراوەی پرۆفایلی دەستپێکردن بەڕۆژکراوەتەوە.

en: Onboarding step requirements are not met.
ku_IQ: پێویستییەکانی هەنگاوی دەستپێکردن بوونیان نییە.

en: Onboarding-related details for the provider.
ku_IQ: وردەکارییەکانی پەیوەست بە دەستپێکردن بۆ دابینکەرەکە.

en: Once connected, your WooCommerce.com purchases will be listed here.
ku_IQ: کاتێک پەیوەست کرا، کڕینەکانی WooCommerce.comـت لێرە لیست دەکرێن.

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
ku_IQ: کاتێک ناچالاککرا، ئەم شێوازی (legacy)یە چیتر بەردەست نابێت.

en: One of your shipments has been removed
ku_IQ: یەکێک لە گەیاندنەکانت لابرا

en: One of your subscriptions for <strong>%1$s</strong> expires on %2$s. <a href="%3$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
ku_IQ: یەکێک لە بەشداریکردنەکانت بۆ <strong>%1$s</strong> لە %2$s بەسەردەچێت. <a href="%3$s">نوێکردنەوەی خۆکار کارا بکە</a> بۆ بەردەوامبوون لە وەرگرتنی بەڕۆژکردنەوەکان و پاڵپشتیی ڕێکخراو.

en: One of your subscriptions for <strong>%1$s</strong> has expired. <a href="%3$s">%4$s</a> to continue receiving updates and streamlined support.
ku_IQ: یەکێک لە بەشداریکردنەکانت بۆ <strong>%1$s</strong> بەسەرچووە. <a href="%3$s">%4$s</a> بۆ بەردەوامبوون لە وەرگرتنی بەڕۆژکردنەوەکان و پاڵپشتیی ڕێکخراو.

en: One or more BCC email addresses are invalid: “%s”. Please enter valid email addresses separated by commas.
ku_IQ: یەکێک یان زیاتر لە ناونیشانەکانی پۆستی ئەلیکترۆنی (BCC) نادروستن: “%s”. تکایە ناونیشانی دروستی پۆستی ئەلیکترۆنی بنووسە و بە بۆر لێکیان جیا بکەرەوە.

en: One or more CC email addresses are invalid: “%s”. Please enter valid email addresses separated by commas.
ku_IQ: یەکێک یان زیاتر لە ناونیشانەکانی پۆستی ئەلیکترۆنی (CC) نادروستن: “%s”. تکایە ناونیشانی دروستی پۆستی ئەلیکترۆنی بنووسە و بە بۆر لێکیان جیا بکەرەوە.

en: One or more Recipient email addresses are invalid: “%s”. Please enter valid email addresses separated by commas.
ku_IQ: یەکێک یان زیاتر لە ناونیشانەکانی پۆستی ئەلیکترۆنی وەرگر نادروستن: “%s”. تکایە ناونیشانی دروستی پۆستی ئەلیکترۆنی بنووسە و بە بۆر لێکیان جیا بکەرەوە.

en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s.
ku_IQ: یەک یان زیاتر لەو خشتانەی کە بۆ کارکردنی (WooCommerce) پێویستن ونن، لەوانەیە هەندێک تایبەتمەندیی وەک چاوەڕوان دەکرێت کار نەکەن. خشتە ونبووەکان: %1$s.

en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s. <a href="%2$s">Check again.</a>
ku_IQ: یەک یان زیاتر لەو خشتانەی کە بۆ کارکردنی (WooCommerce) پێویستن ونن، لەوانەیە هەندێک تایبەتمەندیی وەک چاوەڕوان دەکرێت کار نەکەن. خشتە ونبووەکان: %1$s. <a href="%2$s">دووبارە بپشکنە.</a>

en: One per line: Option name | Additional cost [+- Percents] | Per cost type (order, class, or item) Example: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
ku_IQ: یەک دانە لە هەر دێڕێکدا: ناوی هەڵبژاردە | تێچووی زیادە [+- ڕێژەی سەدی] | بۆ هەر جۆرێکی تێچوو (داواکاری، پۆل، یان کاڵا) نموونە: <code>پۆستەی پێشەنگ | 6.95 [+ 0.2%] | داواکاری</code>.

en: One review
ku_IQ: یەک پێداچوونەوە

en: One review for %s
ku_IQ: یەک پێداچوونەوە بۆ %s

en: Online courses are a great solution for any business that can teach a new skill. Since courses don’t require physical product development or shipping, they’re affordable, fast to create, and can generate passive income for years to come. In this article, we provide you more information about selling courses using WooCommerce.
ku_IQ: خولە سەرهێڵەکان باشترین چارەسەرن بۆ ئەو کارانەی دەتوانن پیشەی نوێ فێری کەسانی تر بکەن. لەبەر ئەوەی خولەکان پێویستیان بە دروستکردنی بەرهەمی بەرجەستە و گەیاندن نییە، هەرزان و خێران بۆ دروستکردن، هەروەها دەتوانن داهاتێک دابین بکەن بۆ چەندین ساڵ. لەم بابەتەدا، زانیاریی زیاترمان خستووەتە بەردەست دەربارەی فرۆشتنی خولەکان بە بەکارهێنانی (WooCommerce).

en: Only %s left in stock
ku_IQ: تەنیا %s دانە ماوە لە کۆگا

en: Only available when HPOS is authoritative and compatibility mode is disabled.
ku_IQ: تەنیا کاتێک بەردەستە کە (HPOS) سەرەکی بێت و دۆخی گونجان ناچالاک کرابێت.

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
ku_IQ: تەنیا ئەو کڕیارانە دەتوانن پێداچوونەوە بنووسن کە لە ژوورەوەن هەروەها ئەم بەرهەمەیان کڕیوە.

en: Only shipping
ku_IQ: تەنیا گەیاندن

en: Only show children of the current category
ku_IQ: تەنیا ژێر هاوپۆلەکان ئامادەکراو نیشان دەدات

en: Only show meta which is meant to be displayed for an order.
ku_IQ: تەنیا ئەو مێتایە پیشان بدە کە پێویست دەکات دەربکەوێت بۆ داواکارییەک.

en: Only show quantity remaining in stock when low e.g. "Only 2 left in stock"
ku_IQ: تەنیا کاتێک بڕی ماوە پیشان بدە کە بڕەکە کەم بوو. "تەنیا 2 ماوە لە کۆگا"

en: Open downloadable files in the browser, instead of saving them to the device.
ku_IQ: کردنەوەی ئەو پەڕگانەی توانای داگرتنیان هەیە لە وێبگەڕەکە، لەجیاتیی پاشەکەوت کردنیان بۆ ئامێرەکە.

en: Open in browser
ku_IQ: کردنەوە لە وێبگەڕ

en: Operator to compare product attribute terms.
ku_IQ: گەرخەر بۆ بەراوردکردنی زاراوەکانی تایبەتمەندیی بەرهەم.

en: Operator to compare product brand terms.
ku_IQ: گەرخەر بۆ بەراوردکردنی زاراوەکانی نیشانەی بازرگانیی بەرهەم.

en: Operator to compare product category terms.
ku_IQ: گەرخەر بۆ بەراوردکردنی زاراوەکانی هاوپۆلی بەرهەم.

en: Operator to compare product tags.
ku_IQ: گەڕخەر بۆ بەراوردکردنی تاگەکانی بەرهەم.

en: Operator to compare product taxonomies terms.
ku_IQ: گەرخەر بۆ بەراوردکردنی زاراوەکانی پۆلێنەکانی بەرهەم.

en: Optimize for faster checkout
ku_IQ: سوکەڵەکردن بۆ پارەدانێکی خێرا

en: Optimize your full shipping process:
ku_IQ: تەواوی پرۆسەی گەیاندنت باشتر بکە:

en: Optimized updates
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوە چاککراوەکان

en: Option name | Additional cost [+- Percents%] | Per cost type (order, class, or item)
ku_IQ: ناوی هەڵبژاردە | تێچووی زیادە [+- ڕێژەی سەدی%] | بۆ هەر جۆرێکی تێچوو (داواکاری، پۆل، یان کاڵا)

en: Optional
ku_IQ: به‌ دڵی خۆت

en: Optional action group.
ku_IQ: گرووپی کرداری ئارەزوومەندانە.

en: Optional cost for local pickup.
ku_IQ: تێچووی ئارەزوومەندانە بۆ هەڵگرتن لە فرۆشگا.

en: Optional cost to charge for local pickup.
ku_IQ: تێچووی ئارەزوومەندانە بۆ هەڵگرتن لە فرۆشگا.

en: Optional data array passed to the action hook.
ku_IQ: ڕیزێک دراوەی ئارەزوومەندانە تێپەڕی بۆ قولاپی کردارەکە.

en: Optional note to send the customer after purchase.
ku_IQ: ناردنی ڕێنمایی زیادە بۆ کڕیارەکان.

en: Optional parameter to get only specific task lists by id.
ku_IQ: دیاریکەری ئارەزوومەندانە بۆ بەدەستهێنانی لیستەی ئەرکەکان بە ناسنامە.

en: Optional parameter to query specific task list.
ku_IQ: دیاریکەری ئارەزوومەندانە بۆ داواکاریی لیستەی ئەرکێکی دیاریکراو.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show during checkout.
ku_IQ: ئارەزوومەندانە هەندێک دەق زیادبکە دەربارەی سیاسەتی تایبەتێتیی فرۆشگاکەت بۆ پیشاندان لە کاتی پارەدان.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show on account registration forms.
ku_IQ: ئارەزوومەندانە هەندێک دەق زیادبکە بۆ سیاسەتی تایبەتێتیی فرۆشگاکەت بۆ پیشاندان لە فۆڕمەکانی تۆمارکردنی هەژمار.

en: Optionally add some text for the terms checkbox that customers must accept.
ku_IQ: بەشێوەیەکی ئارەزوومەندانە، هەندێک دەق بۆ خانەی نیشانکردنی مەرجەکان زیاد بکە کە دەبێت کڕیارەکان قبووڵی بکەن.

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
ku_IQ: ئارەزوومەندانە کۆنترۆڵی ئەوە بکە چ پۆلی باجێک گەیاندن بەدەستی دەهێنێت، یان بەجێیبهێڵە بۆ ئەوەی باجی گەیاندن لەسەر کاڵاکانی سەبەتەکە بێت.

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
ku_IQ: بۆچالاككردن "گواستنه‌وه‌ی داتاكانی پاره‌دان" بۆ(پروفایل > پروفایل و ریكخستن> ئامرازی فرۆشتنی من > كرداری سایت) بچۆ ووشه‌ی تیپه‌ره‌ لێره‌ داخل بكه‌. ئه‌م كاره‌ رێگه‌ به‌ پاره‌دانی قبول كراو به‌ بێ پیویستی به‌ IPN په‌یپال ده‌بێت.

en: Optionally enter the URL to a 150x50px image displayed as your logo in the upper left corner of the PayPal checkout pages.
ku_IQ: بەشێوەیەکی ئارەزوومەندانە، ناونیشانی وێنەیەکی 150x50px بنووسە کە وەک نیشانەی پێناست لە گۆشەی سەرەوەی چەپی پەڕەکانی پارەدانی (PayPal) پیشان دەدرێت.

en: Optionally, how the metadata value should be displayed to the user.
ku_IQ: ئارەزوومەندانە: چۆن بەهای مێتاداتاکە پیشان بدرێت بۆ بەکارهێنەرەکە؟

en: Options
ku_IQ: هەڵبژاردەکان

en: Or you can download a pre-built version of the plugin from the <a href="%1$s">WordPress.org repository</a> or by visiting <a href="%2$s">the releases page in the GitHub repository</a>.
ku_IQ: یان دەتوانیت وەشانێکی پێش-دروستکراوی پێوەکراوەکە لە <a href="%1$s">کۆگای WordPress.org</a> دابگریت، یان بە سەردانکردنی <a href="%2$s">پەڕەی بڵاوکراوەکان لە کۆگای GitHub</a>.

en: Or, enter tax rate ID:
ku_IQ: یان ناسنامه‌ی نرخی كالیات داخل بكه‌:

en: Order | Orders
ku_IQ[0]: داواکاری

en: Order #
ku_IQ: داواکاری #

en: Order #%1$s (%2$s)
ku_IQ: داواکاری #%1$s (%2$s)

en: Order #%1$s has been marked as refunded - PayPal reason code: %2$s
ku_IQ: داواکاریی #%1$s وەک پارەگەڕاوە نیشانەکرا - کۆدی هۆکاری (PayPal): %2$s

en: Order #%1$s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %2$s
ku_IQ: داواکاریی #%1$s وەک هەڵپەسێردراو نیشانەکرا بەهۆی گەڕاندنەوەی پارەوە - کۆدی هۆکاری (PayPal): %2$s

en: Order #%1$s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %2$s
ku_IQ: داواکاریی #%1$s پاشگەزبوونەوەکەی هەڵوەشێنراوەتەوە. تکایە پشکنین بۆ دۆخی پارەدانەکە بکە و دۆخی داواکارییەکە بەپێی ئەوە لێرە بەڕۆژبکەرەوە: %2$s

en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
ku_IQ: داواکاریی #%1$s نێردرا لە ڕێکەوتی %2$s ئێستا دۆخەکەی بریتییە لە %3$s.

en: Order #%s
ku_IQ: داواکاری #%s

en: Order #%s has been marked paid by PayPal IPN, but was previously cancelled. Admin handling required.
ku_IQ: داواکاریی #%s لەلایەن (IPN)ی (PayPal)ـەوە بە "پارە دراو" نیشان کراوە، بەڵام پێشتر هەڵوەشێنرابووەوە. چارەسەرکردنی بەڕێوەبەر پێویستە.

en: Order #:
ku_IQ: داواکاریی #:

en: Order %1$d backfilled from %2$s to %3$s.
ku_IQ: داواکاریی %1$d لە %2$sـەوە بۆ %3$s پڕکرایەوە.

en: Order %1$d cannot be restored from the trash: it has already been restored to status "%2$s".
ku_IQ: نەتوانرا داواکاریی %1$d بگەڕێندرێتەوە لە تەنەکەی خۆڵەکەوە: خۆی گەڕێندراوەتەوە بۆ دۆخی "%2$s".

en: Order %1$d legacy data could not be cleaned up during batch process. Error: %2$s
ku_IQ: نەتوانرا دراوەی کۆنی داواکاریی %1$d پاک بکرێتەوە لە کاتی پرۆسەی بە کۆمەڵ. هەڵە: %2$s

en: Order %s is locked.
ku_IQ: داواکاریی %s قفڵ کراوە.

en: Order &ndash; %s
ku_IQ: داواکاری &ndash; %s

en: Order Actions
ku_IQ: کردارەکانی داواکاری

en: Order Admin URL
ku_IQ: ناونیشانی بەڕێوەبەری داواکاری

en: Order Attribution
ku_IQ: تایبەتمەندیی داواکاری

en: Order Billing Address
ku_IQ: ناونیشانی پارەدانی داواکاری

en: Order Cancelled: #%s
ku_IQ: داواکاری هەڵوەشێنرایەوە: #%s

en: Order Cancelled: #{order_number}
ku_IQ: داواکاریی ڕەتکرایەوە: #{order_number}

en: Order Custom Field
ku_IQ: خانەی دەستکردی داواکاری

en: Order Date
ku_IQ: ڕێکەوتی داواکاری

en: Order Discount
ku_IQ: داشکاندنی داواکاری

en: Order Failed: #{order_number}
ku_IQ: داواکاریی شکستی هێنا: #{order_number}

en: Order Fulfillments
ku_IQ: جێبەجێکردنی داواکارییەکان

en: Order ID
ku_IQ: ژمارەی داواکار

en: Order ID is required.
ku_IQ: ناسنامەی داواکاریی پێویستە.

en: Order ID the note belongs to.
ku_IQ: ناسنامەی داواکاری کە تێبینییەکە هی ئەوە.

en: Order ID.
ku_IQ: ناسنامەی داواکاری.

en: Order Items
ku_IQ: کاڵاکانی داواکاری

en: Order Number
ku_IQ: ژمارەی داواکاری

en: Order Number.
ku_IQ: ژمارەی داواکاری.

en: Order Refunded: {order_number}
ku_IQ: پارەی داواکاریی گەڕێندرایەوە: {order_number}

en: Order Shipping
ku_IQ: گەیاندنی داواکاری

en: Order Shipping Address
ku_IQ: ناونیشانی گەیاندنی داواکاری

en: Order Shipping Method
ku_IQ: شێوازی گەیاندنی داواکاری

en: Order Status
ku_IQ: دۆخی داواکاری

en: Order Subtotal
ku_IQ: لاسەرجەمی داواکاری

en: Order Tax
ku_IQ: باجی داواکاری

en: Order Total
ku_IQ: سەرجەمی داواکاری

en: Order Transaction ID
ku_IQ: ناسنامەی گواستنەوەی داواکاری

en: Order View URL
ku_IQ: ناونیشانی بینینی داواکاری

en: Order again
ku_IQ: داوای دوبارە

en: Order already has a billing email.
ku_IQ: داواکارییەکە پێشتر پۆستی ئەلیکترۆنیی پارەدانی هەیە.

en: Order attribution field: %s
ku_IQ: خانەی تایبەتمەندیی داواکاری: %s

en: Order attribution information.
ku_IQ: زانیاریی دانەپاڵی داواکاری

en: Order by
ku_IQ: ڕیزکردن بەپێی

en: Order by:
ku_IQ: پۆلێنکردن بەپێی:

en: Order cancelled
ku_IQ: داواکاریی هەڵوەشێنرایەوە

en: Order cancelled by customer.
ku_IQ: داواكاری له‌ لایه‌ن كرایار پاش گه‌ز كرایه‌وه‌

en: Order cancelled: #%s,
ku_IQ: داواکاریی هەڵوەشێنرایەوە: #%s،

en: Order cancelled: #{order_number}
ku_IQ: داواکاریی هەڵوەشێنرایەوە: #{order_number}

en: Order complete emails are sent to customers when their POS orders are marked completed.
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنییەکانی تەواوبوونی داواکاری بۆ کڕیاران دەنێردرێن کاتێک داواکارییەکانی خاڵی فرۆشتنیان وەک تەواوکراو نیشانە دەکرێن.

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنییەکانی داواکاریی جێبەجێکراو دەنێردرێت بۆ کڕیاران  کاتێک داواکارییەکانیان نیشانەکرا بە جێبەجێکرا، بەشێوەیەکی گشتیی ئەمە واتای ئەوەیە داواکارییەکانیان بەسەرکەوتوویی گەیەندراوە.

en: Order completed
ku_IQ: داواکاری تەواو بوو

en: Order confirmation
ku_IQ: پەسەندکردنی داواکاری

en: Order count.
ku_IQ: ژماردنی داواکاری

en: Order created
ku_IQ: داواکاریی دروستکرا

en: Order customer information.
ku_IQ: زانیاریی کڕیاری داواکاری.

en: Order data storage
ku_IQ: کۆگای دراوەی داواکاری

en: Order datastore.
ku_IQ: کۆگای دراوەی داواکاری.

en: Order datastore:
ku_IQ: کۆگای دراوەی داواکاری:

en: Order date, hour, minute and/or second are missing.
ku_IQ: ڕێکەوت، کاتژمێر، خولەک و\یان چرکەی داواکاریی نادیارە.

en: Order deleted
ku_IQ: داواکاریی سڕایەوە

en: Order detail emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنییەکانی وردەکاریی داواکاریی دەکرێت بنێردرێن بۆ کڕیاران و زانیاریی داواکارییەکانیان و بەستەرەکانی پارەدان لەخۆبگرن.

en: Order details
ku_IQ: وردەکارییەکانی داواکاری

en: Order details manually sent to customer.
ku_IQ: وردەکارییەکانی داواکاریی بە دەستیی بۆ کڕیار نێردرا.

en: Order details sent to %1$s, via %2$s.
ku_IQ: وردەکارییەکانی داواکاری نێردران بۆ %1$s، لە ڕێگەی %2$s.

en: Order does not have an email address.
ku_IQ: داواکارییەکە ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنی نییە.

en: Order draft updated.
ku_IQ: ڕەشنووسی داواکاریی بەڕۆژکرایەوە.

en: Order exceptions
ku_IQ: هەڵاواردنەکانی داواکاری

en: Order failed
ku_IQ: داواکاری شکستی هێنا

en: Order failed emails are sent to customers when their orders are marked as failed.
ku_IQ: پۆستە ئەلیکترۆنییەکانی داواکاریی شکستهاتوو بۆ کڕیاران دەنێردرێن کاتێک داواکارییەکانیان وەک شکستهاتوو نیشانە دەکرێن.

en: Order failed: #%s,
ku_IQ: داواکاریی شکستی هێنا: #%s،

en: Order failed: #{order_number}
ku_IQ: داواکاریی شکستی هێنا: #{order_number}

en: Order fulfilled and complete.
ku_IQ: داواکاریی بەسەرکەوتوویی ئەنجام درا.

en: Order fully refunded
ku_IQ: پارەی داواکاریی بەتەواویی گەڕایەوە

en: Order fully refunded.
ku_IQ: پارەی داواکاریی بەتەواویی گەڕایەوە.

en: Order information like what was purchased, when it was purchased and where it should be sent, and
ku_IQ: زانیاری داوا بکە وەک ئەوەی کڕدراوە، کاتێک کڕدرا بۆ لەکوێ بنێردرێت، و

en: Order is invalid
ku_IQ: داواکارییەکە درووست نییە.

en: Order is not an HPOS order.
ku_IQ: داواکاریی، داواکارییەکی (HPOS) نییە.

en: Order item ID provided is not associated with order.
ku_IQ: ناسنامەی بڕگەی داواکاریی دابینکراو پەیوەست نییە بە داواکارییەکەوە.

en: Order key used to check validity or protect access to certain order data.
ku_IQ: کلیلی داواکاریی کە بۆ پشکنینی دروستیی یان پاراستنی دەستپێگەیشتن بە هەندێک دراوەی داواکاری بەکاردێت.

en: Order key.
ku_IQ: کلیلی داواکاری.

en: Order legacy cleanup failed for an entire batch of orders. Aborting cleanup.
ku_IQ: پاککردنەوەی کۆنی داواکاری بۆ دەستەیەکی تەواوی داواکارییەکان شکستی هێنا. پاککردنەوە ڕادەگیرێت.

en: Order legacy data cleanup has been canceled.
ku_IQ: پاککردنەوەی دراوەی کۆنی داواکاری هەڵوەشێنرایەوە.

en: Order legacy data cleanup process has been started.
ku_IQ: پرۆسەی پاککردنەوەی دراوەی کۆنی داواکاریی دەستی پێکرد.

en: Order not editable
ku_IQ: داواکاریی دەستکاری ناکرێت

en: Order not found
ku_IQ: داواکاریی نەدۆزرایەوە

en: Order not found.
ku_IQ: داواکاریی نەدۆزرایەوە.

en: Order note author.
ku_IQ: نووسەری تێبینیی داواکاری.

en: Order note content.
ku_IQ: ناوەڕۆکی تێبینیی داواکاری.

en: Order note.
ku_IQ: تێبینیی داواکاری.

en: Order notes
ku_IQ: تێبینیی داواکاری

en: Order notes.
ku_IQ: تێبینییەکانی داواکاری.

en: Order number used for display.
ku_IQ: ژمارەی داواکاریی بەکاردێت بۆ پیشاندان.

en: Order number.
ku_IQ: ژمارەی داواکاری.

en: Order number:
ku_IQ: ژمارەی داواکاری:

en: Order on-hold
ku_IQ: ڕاگرتنی داواکاری

en: Order payment URL.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی پارەدانی داواکاری.

en: Order processing
ku_IQ: جێبەجێکردنی داواکاری

en: Order query argument (%s) is not supported on the current order datastore. | Order query arguments (%s) are not supported on the current order datastore.
ku_IQ[0]: ئارگومێنتی پرسیاری داواکاری (%s) لەسەر کۆگای دراوەی داواکاریی ئێستا پشتگیری نەکراوە.
ku_IQ[1]: ئارگومێنتەکانی پرسیاری داواکاری (%s) لەسەر کۆگای دراوەی داواکاریی ئێستا پشتگیری نەکراون.

en: Order received
ku_IQ: داواکاریی وەرگیرا

en: Order refunded
ku_IQ: داواکاریی پارەکەی گەڕێنرایەوە

en: Order refunded emails are sent to customers when their POS orders are refunded.
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنیی "گەڕاندنەوەی داواکاری" بۆ کڕیاران دەنێردرێت کاتێک پارەی داواکارییەکانی (خاڵی فرۆشتن)یان بۆ دەگەڕێنرێتەوە.

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are refunded.
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنییەکانی گەڕاندنەوەی پارە دەنێردرێن بۆ کڕیاران کاتێک پارەی داواکارییەکانیان گەڕێندرایەوە.

en: Order refunded: %s
ku_IQ: داواکاری %s پارەکەی درایەوە

en: Order refunded: {order_number}
ku_IQ: داواکاری پارەکەی گەڕێنرایەوە: {order_number}

en: Order restored
ku_IQ: داواکاریی گەڕایەوە

en: Order saved.
ku_IQ: داواكاریی پاشه‌كه‌وتكرا.

en: Order scheduled for: %s.
ku_IQ: به‌رنامه خشته‌کاری کرا بۆ: %s.

en: Order sort attribute ascending or descending.
ku_IQ: ڕیزکردنی ئامانجەکان بەرەوسەرەوە یا بەرەوخوار.

en: Order sort items ascending or descending.
ku_IQ: پۆلێنکردنی بڕگەکانی داواکاری بەپێی بەرزبوون یان داشۆڕی.

[ctx: Order status]
en: Cancelled
ku_IQ: هەڵوەشاوە

[ctx: Order status]
en: Completed
ku_IQ: جێبەجێ کرا

[ctx: Order status]
en: Draft
ku_IQ: ڕەشنووس

[ctx: Order status]
en: Failed
ku_IQ: شکستی هێنا

[ctx: Order status]
en: On hold
ku_IQ: وەرگیرا

[ctx: Order status]
en: Pending payment
ku_IQ: لە چاوەڕێی پارەدان دایە

[ctx: Order status]
en: Processing
ku_IQ: جێبەجێکردن

[ctx: Order status]
en: Refunded
ku_IQ: پارە گەڕێندراوەتەوە

en: Order status changed by bulk edit.
ku_IQ: دۆخی داواکاریی بە دەستکاریکردنی گەورە گۆڕدرا.

en: Order status changed by bulk edit:
ku_IQ: حاڵه‌تی داواكاری له‌ لایه‌ن ده‌ست كاركردنی ناوه‌وه‌ گۆڕدرا.

en: Order status changed from %1$s to %2$s.
ku_IQ: دۆخی داواکاریی لە %1$s گۆڕدرا بە %2$s.

en: Order status is missing.
ku_IQ: دۆخی داواکاریی نادیارە.

en: Order status name.
ku_IQ: ناوی دۆخی داواکاری.

en: Order status set to %s.
ku_IQ: دۆخی داواکاریی کرا بە %s.

en: Order status set to refunded. To return funds to the customer you will need to issue a refund through your payment gateway.
ku_IQ: دۆخی داواکاریی بە "گەڕێندراوە" دانرا. بۆ گەڕاندنەوەی پارە بۆ کڕیارەکە، پێویستە لە ڕێگەی دەرەڕێی پارەدانەکەتەوە پارە بگەڕێنیتەوە.

en: Order status slug.
ku_IQ: سڵەگی دۆخی داواکاری.

en: Order status.
ku_IQ: دۆخی داواکاری.

en: Order status. Payment providers will update this value after payment.
ku_IQ: دۆخی داواکاری. دابینکەرانی پارەدان ئەم بەهایە دوای پارەدان بەڕۆژ دەکەنەوە.

en: Order statuses not found
ku_IQ: دۆخەکانی داواکاریی نەدۆزرانەوە

en: Order submitted.
ku_IQ: داواکاریی نێردرا.

en: Order summary
ku_IQ: پوختەی داواکاری

en: Order tax
ku_IQ: باجی داواکاری

en: Order tax.
ku_IQ: باجی داواکاری.

en: Order total formatted for locale
ku_IQ: کۆی گشتیی داواکاری کە بۆ ناوچەکە فۆرماتکراوە

en: Order totals.
ku_IQ: کۆی گشتیی داواکاری.

en: Order type mismatch.
ku_IQ: پێکەوەنەگونجانی جۆری داواکاری.

en: Order updated
ku_IQ: داواکاریی بەڕۆژکرایەوە

en: Order updated and sent.
ku_IQ: کڕین(داوا) بەڕۆژ بوو ناردرا.

en: Order updated.
ku_IQ: داواکاریی بەڕۆژکرایەوە.

en: Order updates
ku_IQ: نوێکردنەوەکانی داواکاری

en: Orders
ku_IQ: داواکارییەکان

en: Orders (page %d)
ku_IQ: داواکارییەکان (لاپەڕەی %d)

en: Orders are automatically put in the Refunded status when an admin or shop manager has fully refunded the order’s value after payment.
ku_IQ: داواکارییەکان بە شێوەیەکی خۆکار دۆخەکەیان کراوە بە گەڕاندنەوەی پارە کاتێک بەڕێوەبەری فرۆشگا بە تەواویی پارەی داواکارییەکی گەڕاندۆتەوە دوای پارەدان.

en: Orders list
ku_IQ: لیستی داواکارییەکان

en: Orders navigation
ku_IQ: ڕێدۆزیی داواکارییەکان

en: Orders subject to cleanup: %d
ku_IQ: داواکارییەکانی پێویستیان بە پاککردنەوەیە: %d

en: Orders table created.
ku_IQ: خشتەی داواکارییەکان دروستکرا.

en: Orders table does not exist.
ku_IQ: خشتەی داواکارییەکان بوونی نییە.

en: Orders table does not exist. Creating...
ku_IQ: خشتەی داواکارییەکان بوونی نییە. دروستکردن...

en: Orders totals.
ku_IQ: هەموو داواکراوەکان

en: Organic: %s
ku_IQ: سروشتی: %s

en: Organization
ku_IQ: ڕێکخراو

en: Origin
ku_IQ: سەرچاوە

en: Original price was: %s.
ku_IQ: نرخی پێشوو: %s.

en: Orphaned variations
ku_IQ: گۆڕانکارییە بێ باوانەکان

en: Other
ku_IQ: هەموو

en: Other locations
ku_IQ: شوێنەکانی تر

en: Ounces
ku_IQ: ئۆنس

en: Our bank details
ku_IQ: وردەکارییەکانی بانکەکەمان

en: Our latest and greatest
ku_IQ: نوێترین و باشترینەکانمان

en: Our passion is crafting mindful moments with locally sourced, organic, and sustainable products. We're more than a store; we're your path to a community-driven, eco-friendly lifestyle that embraces premium quality.
ku_IQ: ئارەزووی ئێمە دروستکردنی ساتە هۆشیارەکانە بە بەرهەمی سەرچاوە-خۆماڵی، سروشتی، و بەردەوام. ئێمە زیاترین لە فرۆشگایەک؛ ئێمە ڕێگەی تۆین بۆ شێوازێکی ژیانی کۆمەڵگە-تەوەر و ژینگەدۆستانە کە جۆرایەتیی بەرز لەخۆدەگرێت.

en: Our request to the %1$s API got error code %2$d.
ku_IQ: داواکارییەکەمان بۆ (API)ی %1$s ئەم کۆدی هەڵەیەی وەرگرتەوە %2$d.

en: Our request to the %s API got a malformed response.
ku_IQ: داواکارییەکەمان بۆ (API)ی %s وەڵامێکی تێکچووی وەرگرت.

en: Our services
ku_IQ: ڕاژەکانمان

en: Our team members have access to this information to help fulfill orders, process refunds and support you.
ku_IQ: ئەندامانی تیمەکەمان توانای چوونە ژوورەوەیان هەیە بۆ ئەم زانیاریە بۆ یارمەتیدان لە بەجێکردنی داواکاریەکان، پرۆسە پارەدانەکان و پشتیوانی کردنت.

en: Out of stock
ku_IQ: بەردەست نییە لە کۆگا

en: Out of stock threshold
ku_IQ: لێواری تەواوبوونی بڕ لە کۆگا

en: Out of stock visibility
ku_IQ: لەبەرچاویی "بەردەست نییە لە کۆگا"

en: Outdated templates
ku_IQ: داڕێژە لەکارکەوتووەکان

en: Output just the id when the operation is successful.
ku_IQ: کاتێک کردارەکە سەرکەوتوو بوو، تەنیا ناسنامەکە دەربخە.

en: Override the "woocommerce_date_type" option that is used for the database date field considered for revenue reports.
ku_IQ: بنووسەوە بەسەر بژاردەی "woocommerce_date_type"ـدا کە بۆ خانەی ڕێکەوتی بنکەدراوە بەکاردێت کە بۆ ڕاپۆرتەکانی داهات لەبەرچاو دەگیرێت.

en: Overrides
ku_IQ: دووباره‌ نوسینه‌وه‌

en: Overriding existing data with an already registered key is not allowed
ku_IQ: پووچکردنەوەی دراوەی بەردەست لەگەڵ کلیلێکی تۆمارکراو ڕێگەپێنەدراوە.

en: Overview
ku_IQ: هەڵسەنگاندنێکی گشتی

en: Owner of these keys.
ku_IQ: خاوەنی ئەم کلیلانە.

en: PDT payment completed
ku_IQ: پاره‌دانیPDTكۆتای هات

en: PHP max execution time.
ku_IQ: زۆرترین کاتی جێبەجێکردنی (PHP).

en: PHP max input vars
ku_IQ: زۆرترین گۆڕاوەکانی تێخستنی (PHP)

en: PHP max input vars.
ku_IQ: زۆرینەی چوونەژووری گۆڕاوەی PHP

en: PHP post max size
ku_IQ: زۆرترین قەبارەی بابەتی PHP

en: PHP post max size.
ku_IQ: ئەندازەی زۆرینەی ناردنی PHP

en: PHP time limit
ku_IQ: سنووری کاتی PHP

en: PHP version
ku_IQ: وەشانی (PHP)

en: PHP version.
ku_IQ: وەشانی (PHP).

en: PIN Code
ku_IQ: کۆدی (PIN)

en: POS completed order
ku_IQ: داواکاریی تەواوکراوی خاڵی فرۆشتن

en: POS refunded order
ku_IQ: داواکاریی گەڕاوەی خاڵی فرۆشتن

en: Page
ku_IQ: پەڕە

en: Page %d
ku_IQ: په‌ڕه‌%d

en: Page ID is set, but the page does not exist
ku_IQ: ناسنامەی پەڕە دانرا، بەڵام پەڕەکە بوونی نییە.

en: Page contains both the %1$s shortcode and the %2$s block.
ku_IQ: پەڕەکە هەردوو کورتەکۆدی %1$s و بڵۆکی %2$sی لەخۆگرتووە.

en: Page contents: [%s]
ku_IQ: ناوەڕۆکەکانی پەڕەی: [%s]

en: Page does not contain the %1$s shortcode or the %2$s block.
ku_IQ: پەڕە شۆرتکۆدی %1$s لەخۆنەگرتووە یان بڵۆکی %2$s

en: Page does not contain the %s shortcode.
ku_IQ: پەڕە شۆرتکۆدی %s لەخۆنەگرتووە.

en: Page not set
ku_IQ: په‌ڕه‌ی ڕیكخستنی بۆ ئه‌نجام نه‌دراوه‌

[ctx: Page setting]
en: Cart
ku_IQ: سەبەتە

[ctx: Page setting]
en: Checkout
ku_IQ: پارەدان

[ctx: Page setting]
en: My account
ku_IQ: هەژمارەکەم

[ctx: Page setting]
en: Shop base
ku_IQ: بنچینەی فرۆشگا

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
ku_IQ: مەرج و یاساکان

en: Page setup
ku_IQ: جێگیرکردنی پەڕە

[ctx: Page title]
en: Cart
ku_IQ: سەبەتەی کڕین

[ctx: Page title]
en: Checkout
ku_IQ: پارەدان

[ctx: Page title]
en: My account
ku_IQ: هەژمارەکەم

[ctx: Page title]
en: Refund and Returns Policy
ku_IQ: سیاسەتی پارەدانەوە و گەڕاندنەوە

[ctx: Page title]
en: Shop
ku_IQ: فرۆشگا

en: Page visibility should be <a href="%s" target="_blank">public</a>
ku_IQ: نیشاندانی پەڕە دەبێت<a href="%s" target="_blank">گشتی</a>بێت

en: Page where shoppers go to finalize their purchase
ku_IQ: ئەو پەڕەیەی کڕیاران بۆی دەچن تا کڕینەکەیان تەواو بکەن

en: Page where shoppers review their shopping cart
ku_IQ: ئەو پەڕەیەی کە کڕیاران پێداچوونەوە دەکەن بە سەبەتەی کڕینەکەیان

en: Paid
ku_IQ: دراوە

en: Paid on %1$s @ %2$s
ku_IQ: پارە دراوە لە %1$s @ %2$s

en: Palmyra Atoll
ku_IQ: پالمیرا ئاتۆل

en: Parameters to pass on to the exported report.
ku_IQ: ڕاگەیێنەکان بۆ تێپەڕاندن بۆ ڕاپۆرتە هەناردەکراوەکە.

en: Pardon our dust! We're working on something amazing — check back soon!
ku_IQ: ببورن بۆ بێزارکردن! کار لەسەر شتێکی سەرسوڕهێنەر دەکەین — بەم زووانە بگەڕێرەوە!

en: Parent
ku_IQ: باوان

en: Parent %s
ku_IQ: باوک %s

en: Parent %s:
ku_IQ: باوک %s:

en: Parent Brand
ku_IQ: نیشانەی بازرگانیی باوان

en: Parent Brand:
ku_IQ: نیشانەی بازرگانیی باوان:

en: Parent SKU
ku_IQ: (SKU)ی باوان

en: Parent category
ku_IQ: هاوپۆلی باوان

en: Parent category:
ku_IQ: هاوپۆلی باوان

en: Parent coupon
ku_IQ: باوانی کۆبۆن

en: Parent order ID.
ku_IQ: ناسنامەی داواکاری باوان.

en: Parent orders
ku_IQ: داواکاریی باوان

en: Parent product
ku_IQ: باوانی به‌رهه‌م

en: Parent product form
ku_IQ: فۆڕمی بەرهەمی باوان

en: Parent product name if the product is a variation.
ku_IQ: ناوی بەرهەمی باوان ئەگەر بەرهەمەکە گۆڕانکارییە.

en: Parent product's threshold (%d)
ku_IQ: خاڵی دەستپێکی بەرهەمی باوان (%d)

en: Parent shipping class
ku_IQ: پۆلی گەیاندنی باوان

en: Parent shipping class:
ku_IQ: پۆلی گەیاندنی باوان:

en: Parent term ID, if applicable.
ku_IQ: ناسنامەی زاراوەی باوان، ئەگەر دەکرێت.

en: Parent theme author URL
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی نووسەری ڕووکاری باوان

en: Parent theme author URL.
ku_IQ: بەستەری ڕووکاری فەرمی(باوان)

en: Parent theme name
ku_IQ: ناوی ڕووکاری باوان

en: Parent theme name.
ku_IQ: ناوی ڕووکاری باوان

en: Parent theme version
ku_IQ: وەشانی ڕووکاری باوان

en: Parent theme version.
ku_IQ: وشانی باوانی ڕووکار

en: Partial Refund: Order {order_number}
ku_IQ: بەشێک لە پارە گەڕێندرایەوە: داواکاریی {order_number}

en: Partial refund email heading
ku_IQ: سەربەشی پۆستی ئەلیکترۆنیی گەڕاندنەوەی بەشێکی پارە

en: Partial refund subject
ku_IQ: بابەتی گەڕاندنەوەی بەشێکی پارە

en: Partial refund: Order {order_number}
ku_IQ: گەڕاندنەوەی بەشێکی پارە: داواکاریی {order_number}

en: Partially fulfilled
ku_IQ: بەشەکی جێبەجێکراو

en: Passed order type does not match any registered order types. Following order types are registered: %s
ku_IQ: جۆری داواکاریی تێپەڕیو لەگەڵ هیچ جۆرە داواکارییەکی تۆمارکراودا ناگونجێت. ئەم جۆرە داواکاریانەی خوارەوە تۆمار کراون: %s

en: Password
ku_IQ: تێپەڕەوشە

en: Password Reset Request
ku_IQ: داواکاریی ڕێکخستنەوەی تێپەڕەوشە

en: Password Reset Request for {site_title}
ku_IQ: داواکاریی ڕێکخستنەوەی تێپەڕەوشە بۆ {site_title}

en: Password change
ku_IQ: گۆڕینی تێپەڕوشە

en: Password must be at least 8 characters.
ku_IQ: تێپەڕەوشە دەبێت بە لایەنی کەمەوە 8 نووسە بێت.

en: Password reset email has been sent.
ku_IQ: ئیمەیڵێک بۆ دووبارە دانانی پاسۆردەکەت نێردرا.

en: Password reset is not allowed for this user
ku_IQ: ریكخستنه‌وه‌ بۆئه‌م ناوه‌ رێگه‌ پێدراونیه‌

en: Passwords do not match.
ku_IQ: ووشه‌ی تیپه‌ره‌كان یه‌كسان نین

en: Path to the channel icon.
ku_IQ: ڕێگای وێنۆچکەی کەناڵەکە.

en: Paused
ku_IQ: وەستێنراو

en: Pay
ku_IQ: پاره‌دان

en: Pay for order
ku_IQ: پاره‌دان

en: Pay for order %s
ku_IQ: پارەدان بۆ داواکاریی %s

en: Pay for this order
ku_IQ: پارەی ئەم داواکارییە بدە

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
ku_IQ: پاره‌دان له‌رێگه‌ی په‌یپاڵ، ئه‌گه‌ر هه‌ژماری په‌یپالت نیه‌ ، ده‌توانی به‌كارت پاره‌كه‌ بده‌ی.

en: Pay with cash upon delivery.
ku_IQ: کە داواکارییەکەت بەدەست گەیشت پارە بدە.

en: PayPal
ku_IQ: په‌ی پاڵ

en: PayPal %1$s payment failed. PayPal Order ID: %2$s
ku_IQ: پارەدانی %1$sـی (PayPal) شکستی هێنا. ناسنامەی داواکاریی (PayPal): %2$s

en: PayPal Buttons
ku_IQ: دوگمەکانی (PayPal)

en: PayPal Payments lets you offer PayPal, Venmo (US only), Pay Later options and more.
ku_IQ: (PayPal Payments) ڕێگەت پێدەدات (PayPal)، (Venmo) (تەنیا بۆ ئەمریکا)، هەڵبژاردەکانی دواتر پارەبدە و زیاتر پێشکەش بکەیت.

en: PayPal Standard
ku_IQ: پای پاڵ ستاندەر

en: PayPal Standard does not support your store currency.
ku_IQ: په‌ی پاڵ جۆری دراوی فرۆشگای تۆ قبول ناكات.

en: PayPal Standard redirects customers to PayPal to enter their payment information.
ku_IQ: (PayPal Standard) کڕیاران ئاڕاستەی (PayPal) دەکات بۆ ئەوەی زانیاریی پارەدانیان بنووسن.

en: PayPal acceptance mark
ku_IQ: نیشانەی وەرگرتنی (PayPal)

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing. Turning this option off may prevent PayPal Seller protection from applying.
ku_IQ: (PayPal) ڕێگەمان پێدەدات یەک ناونیشان بنێرین. ئەگەر (PayPal) بۆ نیشانەکانی گەیاندن بەکاردەهێنیت، لەوانەیە پێت باشتر بێت ناونیشانی گەیاندن بنێریت نەک پارەدان. ناچالاککردنی ئەم هەڵبژاردەیە لەوانەیە ڕێگری بکات لە جێبەجێبوونی پاراستنی فرۆشیاری (PayPal).

en: PayPal capture authorized payment failed
ku_IQ: گرتنی پارەدانی مۆڵەتپێدراوی (PayPal) شکستی هێنا

en: PayPal email
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنیی (PayPal)

en: PayPal email address
ku_IQ: ناونیسانی ئیمەیلی پەیپاڵ

en: PayPal email address:
ku_IQ: ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنیی (PayPal):

en: PayPal identity token
ku_IQ: نیشانەی ناسنامەی (PayPal)

en: PayPal order creation failed. PayPal debug ID: %1$s
ku_IQ: دروستکردنی داواکاریی (PayPal) شکستی هێنا. ناسنامەی هەڵەدۆزینی (PayPal): %1$s

en: PayPal payment approval failed. PayPal Order ID: %1$s. Status: %2$s
ku_IQ: پەسەندکردنی پارەدانی (PayPal) شکستی هێنا. ناسنامەی داواکاریی (PayPal): %1$s. دۆخ: %2$s

en: PayPal payment approved. PayPal Order ID: %1$s
ku_IQ: پارەدانی (PayPal) پەسەندکرا. ناسنامەی داواکاریی (PayPal): %1$s

en: PayPal payment authorized. Transaction ID: %1$s. Change payment status to processing or complete to capture funds.
ku_IQ: پارەدانی (PayPal) مۆڵەتی پێدرا. ناسنامەی گواستنەوە: %1$s. دۆخی پارەدانەکە بگۆڕە بۆ لەژێر جێبەجێکردندایە یان تەواوبوو بۆ گرتنی پارەکە.

en: PayPal payment captured. Transaction ID: %1$s.
ku_IQ: پارەدانی (PayPal) گیرا. ناسنامەی گواستنەوە: %1$s.

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a <a href="%s">developer account</a>.
ku_IQ: ساندبۆکسی (PayPal) دەتوانرێت بۆ تاقیکردنەوەی پارەدانەکان بەکاربهێنرێت. بۆ <a href="%s">هەژمارێکی گەشەپێدەر</a> خۆت تۆمار بکە.

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
ku_IQ: په‌یپاڵ به‌ م شێوه‌یه‌ بۆ په‌ یوه‌ندی له‌ كاتی ناردنی زانیاری گه‌ڕانه‌وه‌ ئیش پێده‌كه‌ن.

en: PayU for WooCommerce
ku_IQ: PayU بۆ WooCommerce

en: Payer PayPal address
ku_IQ: ناونیشانی PayPalـی پارەدەر

en: Payer first name
ku_IQ: ناوی یەکەمی پارەدەر

en: Payer last name
ku_IQ: پاشناوی پارەدەر

en: Paying customer
ku_IQ: کڕیاری پارەدەر

en: Payment
ku_IQ: شێوازی پارەدان

en: Payment %s via IPN.
ku_IQ: پاره‌دان%sله‌ڕێگه‌ی IPN.

en: Payment Method
ku_IQ: شێوازی پارەدان

en: Payment Providers
ku_IQ: دابینکەرانی پارەدان

en: Payment Tokens
ku_IQ: نیشانەکانی پارەدان

en: Payment URL
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی پارەدان

en: Payment action
ku_IQ: کرداری پارەدان

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
ku_IQ: پارەدان مۆڵەتی پێدرا. دۆخی پارەدان بگۆڕە بۆ "جێبەجێکردن" یان "تەواوکراو" بۆ گرتنی پارەکە.

en: Payment complete event failed.
ku_IQ: ڕووداوی تەواوبوونی پارەدان شکستی هێنا.

en: Payment could not be captured - Auth ID: %1$s, Status: %2$s
ku_IQ: پارە نەتوانرا بگیرێت - ناسنامەی ڕەسەنایەتی: %1$s، دۆخ: %2$s

en: Payment could not be captured: %s
ku_IQ: پارە نەتوانرا بگیرێت: %s

en: Payment for cancelled order %s received
ku_IQ: پارەدان بۆ داواکارییە هەڵوەشاوەکەی %s وەرگیرا.

en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
ku_IQ: پارەدان بۆ نەريتی #%1$s له %2$s نشستيى هێناووە. نه‌ریت به‌م شێوازه په‌یڕه‌و ده‌کات:

en: Payment for order %s refunded
ku_IQ: پاره‌ی پاره‌دان بۆكرین %s گه‌ رێندرایه‌وه‌

en: Payment for order %s reversed
ku_IQ: پاره‌ی پاره‌دان بۆكرین %s گه‌ رێندرایه‌وه‌

en: Payment gateway
ku_IQ: دەرەڕێی پارەدان

en: Payment gateway ID.
ku_IQ: ناسنامەی دەرەڕێی پارەدان.

en: Payment gateway description on checkout.
ku_IQ: وەسفی دەرەڕێی پارەدان لە کاتی پارەداندا.

en: Payment gateway enabled status.
ku_IQ: دۆخی چالاکبوونی دەرەڕێی پارەدان.

en: Payment gateway method description.
ku_IQ: وەسفی شێوازی دەرەڕێی پارەدان.

en: Payment gateway method title.
ku_IQ: ناونیشانی شێوازی دەرەڕێی پارەدان.

en: Payment gateway settings.
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی دەرەڕێی پارەدان.

en: Payment gateway sort order.
ku_IQ: ڕیزبەندیی پۆلێنی دەرەڕێی پارەدان.

en: Payment gateway title on checkout.
ku_IQ: ناونیشانی دەرەڕێی پارەدان لە کاتی پارەداندا.

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
ku_IQ: په‌ره‌ی پاره‌دان ده‌توانێت له‌  cURL بۆ په‌یوه‌ندی له‌گه‌ڵ سیرڤه‌ره‌كانی بۆ قبوڵ و پاره‌دان كه‌ڵك وه‌ر بگرێت  ، پلاگینه‌كانی تر ده‌توانن له‌ كاتی په‌یوه‌ ندی به‌ خزمه‌ت گوزاریه‌ كانی ده‌ره‌وه‌ له‌م خاسیه‌تانه‌ كه‌ڵك وه‌ربگرن.

en: Payment has been received (paid), and the stock has been reduced. The order is awaiting fulfillment.
ku_IQ: پارە درا، بڕی کۆگا کەمکرایەوە. داواکارییەکە چاوەڕوانی جێبەجێکردنە.

en: Payment method
ku_IQ: شێوازی پارەدان

en: Payment method ID.
ku_IQ: ناسنامەی شێوازی پارەدان.

en: Payment method deleted.
ku_IQ: شێوازی پارەدان سڕایەوە

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
ku_IQ: وەسفی شێوازی پارەدان کە کڕیارەکە دەیبینێت لە پەڕەی پارەدان.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
ku_IQ: وەسفی شێوازی پارەدان کە کڕیارەکە دەیبینێت لەسەر ماڵپەڕەکەت.

en: Payment method is missing.
ku_IQ: شێوازی پارەدان دیار نییە.

en: Payment method successfully added.
ku_IQ: شێوازی پارەدان بەسەرکەوتوویی زیادکرا.

en: Payment method title.
ku_IQ: ناونیشانی شێوازی پارەدان.

en: Payment method:
ku_IQ: شێوازی پارەدان:

en: Payment methods
ku_IQ: شێوازەکانی پارەدان

en: Payment of %1$s was captured - Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s
ku_IQ: پارەی %1$s گیرا - ناسنامەی ڕەسەنایەتی: %2$s، ناسنامەی گواستنەوە: %3$s

en: Payment pending (%s).
ku_IQ: دۆخی چاوەڕوانیی پارەدان (%s).

en: Payment pending (reason: %s).
ku_IQ: پارەدان لە چاوەڕوانیدایە (هۆکار: %s).

en: Payment status
ku_IQ: دۆخی پارەدان

en: Payment to be made upon delivery.
ku_IQ: پارەدان لە کاتی گەیاندن.

en: Payment via
ku_IQ: پارەدان لە ڕێگەی

en: Payment via %s
ku_IQ: پارەدان بەرێگەی %s

en: Payment:
ku_IQ: پارەدان:

en: Payments
ku_IQ: پارەدانەکان

en: Payments made simple with WooPayments
ku_IQ: پارەدان زۆر ئاسانە لەگەڵ (WooPayments)

en: Payments made simple — including WooPay, a new express checkout feature.
ku_IQ: پارەدانەکان ئاسان کراون — لەنێویاندا (WooPay)، تایبەتمەندییەکی نوێی پارەدانی خێرا.

en: Payments made simple, with no monthly fees – designed exclusively for WooCommerce stores. Accept credit cards, debit cards, and other popular payment methods.
ku_IQ: پارەدانەکان ئاسان کراون، بەبێ پارەی مانگانە – بەتایبەتی بۆ فرۆشگاکانی (WooCommerce) دیزاین کراوە. کارتی بانکی، کارتی دێبیت، و شێوازەکانی تری پارەدانی باو وەربگرە.

en: Paymob is a leading payment gateway in the Middle East and Africa. Accept payments online and in-store with Paymob.
ku_IQ: (Paymob) دەرەڕێیەکی پێشەنگی پارەدانە لە ڕۆژهەڵاتی ناوەڕاست و ئەفریقا. پارەدانی سەرهێڵ و لەناو فرۆشگا بە (Paymob) وەربگرە.

en: Payoneer Checkout
ku_IQ: پارەدانی (Payoneer)

en: Payoneer Checkout is the next generation of payment processing platforms, giving merchants around the world the solutions and direction they need to succeed in today's hyper-competitive global market.
ku_IQ: (Payoneer Checkout) نەوەی داهاتووی سەکۆکانی چارەسەرکردنی پارەدانە، کە چارەسەر و ئاڕاستەی پێویست دەدات بە بازرگانان لە سەرانسەری جیهاندا بۆ سەرکەوتن لە بازاڕی جیهانی ئەمڕۆی پڕ لە ڕکابەریدا.

en: Payoneer Checkout is the next generation of payment processing platforms, giving merchants around the world the solutions and direction they need to succeed in today’s hyper-competitive global market.
ku_IQ: پارەدان لە ڕێگەی (Payoneer)ەوە ڕێگەیەکی نایابە بۆ فرۆشیارەکان لە تەواوی جیهانەوە. ڕاژەکانی (Payoneer) هەموو ئەو تایبەتمەندییانە لەخۆدەگرن کە فرۆشیارەکان پێویستییان پێی هەیە.

en: Paystack helps African merchants accept one-time and recurring payments online with a modern, safe, and secure payment gateway.
ku_IQ: (Paystack) یارمەتیی فرۆشیارە ئەفریقاییەکان دەدات پارەدانی یەکجار و بەردەوام قبووڵ بکەن لەگەڵ دەرەڕێیەکی پارەدانی پارێزراو و نوێ و خێرا.

en: Pending
ku_IQ: چاوەڕوانی

en: Pending items
ku_IQ: کاڵاکان لە دۆخی چاوەڕوانی

en: Pending orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
ku_IQ: داواکارییەکانی دۆخی چاوەڕوانیی ئەوانەن کە پارەکانیان نەدراوە یان ڕەنگە کڕیارەکە بەجێیهێشتبن. فڕێدەدرێن دوای ماوە دیاریکراوەکە.

en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: چاوەڕوانیی پارەدان <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: چاوەڕوانیی پارەدان <span class="count">(%s)</span>

en: Per class: Charge shipping for each shipping class individually
ku_IQ: بۆ هەر پۆلێک: کرێی گەیاندن بۆ هەر پۆلێکی گەیاندن بە جیا وەربگرە

en: Per order: Charge shipping for the most expensive shipping class
ku_IQ: بۆ هەر داواکارییەک: کرێی گەیاندن بۆ گرانترین پۆلی گەیاندن وەربگرە

en: Per your %1$sstore settings%2$s, inventory management is <strong>disabled</strong>.
ku_IQ: بە پێی %1$sڕێکخستنەکانی فرۆشگاکەت%2$s، بەڕێوەبردنی کۆگا <strong>ناچالاککراوە</strong>.

en: Per your %1$sstore settings%2$s, taxes are not enabled.
ku_IQ: بە پێی %1$sڕێکخستنەکانی فرۆشگاکەت%2$s، باجەکان چالاک نەکراون.

en: Percentage complete.
ku_IQ: ڕێژەی سەدیی تەواوبوون.

en: Percentage discount
ku_IQ: داشکاندن بە ڕێژەی سەدی

en: Percentage of cart total
ku_IQ: ڕێژه‌ی كۆی سه‌به‌ته‌ی كرین

en: Perfect
ku_IQ: زۆر باش

en: Period
ku_IQ: ده‌وره‌

en: Permalink of the product that the review belongs to.
ku_IQ: بەستەری هەمیشەیی بەرهەمەکە کە پێداچوونەوەکەی بۆ نووسراوە.

en: Permalink template for the product.
ku_IQ: داڕێژەی بەستەری هەمیشەیی بۆ بەرهەمەکە.

en: Permanently delete a product from the store. This action cannot be undone.
ku_IQ: سڕینەوەی هەمیشەیی بەرهەمێک لە فرۆشگا. ئەم کردارە پاشگەزبوونەوەی نییە.

en: Permission #%d not found.
ku_IQ: ڕێپێدانی #%d نەدۆزرایەوە.

en: Permission ID
ku_IQ: ناسنامەی ڕێپێدان

en: Permissions
ku_IQ: ده‌سه‌ڵاته‌كان

en: Permissions is missing.
ku_IQ: دەسەڵاتەکان نادیارن.

en: Personal data removal
ku_IQ: سڕینەوەی دراوەی تاکەکەسی

en: Personal data removed.
ku_IQ: دراوەی کەسی سڕایەوە.

en: Personal data retention
ku_IQ: ڕاگرتنی دراوەی تاکەکەسی

en: Personal data within order %s has been retained.
ku_IQ: دراوەی کەسیی لەناو داواکاریی %sـدا پارێزراوە.

en: Personalize homepage
ku_IQ: پەڕەی ماڵەوە تایبەت بکە بە خۆت

en: Personalize your store's homepage
ku_IQ: پەڕەی ماڵەوەی فرۆشگاکەت تایبەت بکە بە خۆت

en: Phone
ku_IQ: تەلەفوون

en: Phone (optional)
ku_IQ: ژمارەی تەلەفوون (ئارەزوومەندانە)

en: Phone Number
ku_IQ: ژمارەی تەلەفوون

en: Phone number
ku_IQ: ژمارەی تەلەفوون

en: Phone number.
ku_IQ: ژمارەی تەلەفوون.

en: Physical address
ku_IQ: ناونیشانی فیزیکی

en: Physical products
ku_IQ: بەرهەمە بەرجەستەکان

en: Pick up an order, then just pay, print, package and post.
ku_IQ: داواکارییەک هەڵبگرە، پاشان تەنها پارە بدە و چاپی بکە و پاکەت بکە و پۆست بکە.

en: Pickup
ku_IQ: هەڵگرتن

en: Pickup address
ku_IQ: ناونیشانی هەڵگرتن

en: Pickup cost: %s
ku_IQ: تێچووی هەڵگرتن لە فرۆشگا: %s

en: Pickup details
ku_IQ: وردەکارییەکانی هەڵگرتن

en: Pickup location
ku_IQ: شوێنی هەڵگرتن

en: Pinterest for WooCommerce
ku_IQ: Pinterest بۆ WooCommerce

en: Place order
ku_IQ: داواکاریی ئەنجام بدە

en: Placeholder image
ku_IQ: وێنەی جێگرەوە

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم کە پیشاندەدرێت لە بەشی سەرەکی.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 1 out of 2.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم کە پیشاندەدرێت لە بەشی سەرەکی. 1 لە 2.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 2 out of 2.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم کە پیشاندەدرێت لە بەشی سەرەکی. 2 لە 2.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم کە پیشاندەدرێت.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a banner.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم کە پیشاندەدرێت لە بانەرێک.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 1 out of 3.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم کە پیشاندەدرێت لە بانەری هاوپۆلە تایبەتەکان. 1 لە 3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 2 out of 3.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم کە پیشاندەدرێت لە بانەری هاوپۆلە تایبەتەکان. 2 لە 3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 3 out of 3
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم کە پیشاندەدرێت لە بانەری هاوپۆلە تایبەتەکان. 3 لە 3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 1 out of 4.
ku_IQ: وێنەی شوێنگرەوە بەکاردێت بۆ پیشاندانی ئەو بەرهەمانەی کە لە ژێر وێنۆچکەی تۆڕە کۆمەڵایەتییەکان نمایش دەکرێن. 1 لە کۆی 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 2 out of 4.
ku_IQ: وێنەی شوێنگرەوە بەکاردێت بۆ پیشاندانی ئەو بەرهەمانەی کە لە ژێر وێنۆچکەی تۆڕە کۆمەڵایەتییەکان نمایش دەکرێن. 2 لە کۆی 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 3 out of 4.
ku_IQ: وێنەی شوێنگرەوە بەکاردێت بۆ پیشاندانی ئەو بەرهەمانەی کە لە ژێر وێنۆچکەی تۆڕە کۆمەڵایەتییەکان نمایش دەکرێن. 3 لە کۆی 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 4 out of 4.
ku_IQ: وێنەی شوێنگرەوە بەکاردێت بۆ پیشاندانی ئەو بەرهەمانەی کە لە ژێر وێنۆچکەی تۆڕە کۆمەڵایەتییەکان نمایش دەکرێن. 4 لە کۆی 4.

en: Placeholder image with the avatar of the user who is writing the testimonial.
ku_IQ: وێنەی جێگر لەگەڵ وێنۆچکەی بەرکارهێنەرەکە کە پێداچوونەوەکە دەنووسێت.

en: Placeholder text to be displayed in text inputs.
ku_IQ: دەقی شوێنگرەوە بۆ پیشاندان لە تێکردنە دەقییەکاندا.

en: Plain text
ku_IQ: دەقی سادە

en: Plain text template
ku_IQ: داڕێژەی دەقی سادە

en: Platform %s not found.
ku_IQ: سەکۆی %s نەدۆزرایەوە.

en: Platform to track.
ku_IQ: سەکۆ بۆ شوێنکەوتن.

en: Platform version to track.
ku_IQ: وەشانی سەکۆ بۆ شوێنکەوتن.

en: Play
ku_IQ: لێدان

en: Please <a href="%1$s">Install the WooCommerce.com Update Manager</a> to continue receiving the updates and streamlined support included in your WooCommerce.com subscriptions. Alternatively, you can <a href="%2$s">download</a> and install it manually.
ku_IQ: تکایە <a href="%1$s">بەڕێوەبەری بەڕۆژکردنەوەی WooCommerce.com دابمەزرێنە</a> بۆ بەردەوامبوون لە وەرگرتنی بەڕۆژکردنەوەکان و پاڵپشتیی ڕێکخراو کە لە بەشداریکردنەکانی WooCommerce.comـەکەتدا هەن. یان دەتوانیت <a href="%2$s">دایبگریت</a> و بە دەستی دایبمەزرێنیت.

en: Please <a href="%1$s">activate the WooCommerce.com Update Manager</a> to continue receiving the updates and streamlined support included in your WooCommerce.com subscriptions.
ku_IQ: تکایە <a href="%1$s">بەڕێوەبەری بەڕۆژکردنەوەی WooCommerce.com چالاک بکە</a> بۆ بەردەوامبوون لە وەرگرتنی بەڕۆژکردنەوەکان و پاڵپشتیی ڕێکخراو کە لە بەشداریکردنەکانی WooCommerce.comـەکەتدا هەن.

en: Please check your email for the order confirmation.
ku_IQ: تکایە تەماشای پۆستی ئەلیکترۆنییەکەت بکە بۆ پشتڕاستکردنەوەی داواکارییەکە.

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
ku_IQ: تكایه‌ كاڵایه‌ك بۆ زیادكردن بۆسه‌به‌تی كرین ده‌ستنیشان بكه‌ &hellip;

en: Please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
ku_IQ: تکایە هەڵبژاردەکانی بەرهەم دیاریبکە بە سەردانکردنی <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

en: Please choose product options&hellip;
ku_IQ: تكایه‌ هه‌لبژاردنی كالا ده‌ستنیشان بكه‌

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
ku_IQ: تكایه‌ ژماره‌ی كه‌ ده‌تهه‌وێت زیادی بكه‌ ی بۆ سه‌به‌تی كرین ده‌ستنیشانی بكه‌ &hellip;

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
ku_IQ: تکایە ئەم زانیارییە ڕوونووس بکە و بیلکێنە بە داواکارییەکەتەوە کاتێک داوای پشتیوانییت کرد:

en: Please create a password for your account.
ku_IQ: تکایە تێپەڕەوشەیەک بۆ هەژمارەکەت دروست بکە.

en: Please enter a coupon code.
ku_IQ: تکایە کۆدی کۆبۆنێک بنووسە.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
ku_IQ: تكایه‌ پێشگربۆژماره‌ی فاكتۆرداخڵبكه‌ن ئه‌گه‌رتۆسودله‌هه‌ژماری په‌یپال خۆت وه‌رده‌گری بۆفرۆشگاكان تكایه‌ دڵنیابن ئه‌م پێشگره‌ تایبه‌ته‌ ئه‌گه‌رنا داواكاری یان ژماره‌ حیسابه‌كه‌ت رێگه‌ پێنه‌دراوه‌.

en: Please enter a stronger password.
ku_IQ: تکایە تێپەڕەوشەیەکی بەهێزتر بنووسە.

en: Please enter a valid Eircode.
ku_IQ: تکایە (Eircode)ێکی دروست بنووسە.

en: Please enter a valid email address
ku_IQ: تکایە ئیمەیڵێکی درووست بنووسە

en: Please enter a valid email address.
ku_IQ: تکایە ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییەکی دروست بنووسە.

en: Please enter a valid email at checkout to use coupon code "%s".
ku_IQ: تکایە پۆستی ئەلیکترۆنییەکی دروست بنووسە لە کاتی پارەدان بۆ بەکارهێنانی کۆدی کۆبۆنی "%s".

en: Please enter a valid email to use coupon code "%s".
ku_IQ: تکایە پۆستی ئەلیکترۆنییەکی دروست بنووسە بۆ بەکارهێنانی کۆدی کۆبۆنی "%s".

en: Please enter a valid number.
ku_IQ: تکایە ژمارەیەکی دروست بنووسە.

en: Please enter a valid order ID
ku_IQ: تکایە ناسنامەی داواکارییەکی دروست بنووسە

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
ku_IQ: تکایە کۆدێکی دروستی پۆستە \ ZIP بنووسە.

en: Please enter a valid reply-to email address.
ku_IQ: تکایە ناونیشانێکی دروستی پۆستی ئەلیکترۆنیی وەڵامدانەوە-بۆ بنووسە.

en: Please enter a value with one decimal point (%s) without thousand separators.
ku_IQ: تکایە بەهایەک بنووسە لەگەڵ یەک خاڵی دەیی (%s) بەبێ جیاکەرەوە هەزارییەکان.

en: Please enter a value with one monetary decimal point (%s) without thousand separators and currency symbols.
ku_IQ: تکایە نرخێک بنووسە بە یەک خاڵی دەییی دراوی (%s) بەبێ جیاکەرەوەی هەزاریی و هێماکانی دراو.

en: Please enter an address to continue.
ku_IQ: تکایە ناونیشان بنووسە بۆ بەردەوامبوون.

en: Please enter in a value less than the regular price.
ku_IQ: تكایه‌ نرخێك كه‌متر له‌ نرخی راستی داخل بكه‌ن.

en: Please enter in country code with two capital letters.
ku_IQ: تکایە کۆدی وڵات بنووسە لەگەڵ دوو پیتی گەورە.

en: Please enter only numbers and hyphens (-).
ku_IQ: تکایە تەنیا ژمارە و بەستهێڵ (-) بنووسە.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
ku_IQ: تكایه‌ پۆستی ئه‌لیكترۆنی خۆت داخل بكه‌. ئه‌مه‌ بۆ پاره‌دان پێویسته‌.

en: Please enter your current password.
ku_IQ: تکایە تێپەڕەوشەی ئێستات بنووسە.

en: Please enter your password.
ku_IQ: تكایه‌ ووشه‌ی تیپه‌ره‌ داخڵ بكه‌ن.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
ku_IQ: تکایە زانیاری خۆت لەسەرەوە داخل بکە بۆ ئەوەی چۆنیەتی کڕین نیشان بدرێت

en: Please fill out all password fields.
ku_IQ: تكایه‌ هه‌موو به‌شه‌كانی ووشه‌ی تیپه‌ره‌ ته‌واو بكه‌.

en: Please follow the link below to complete the sign-up process and join the "{product_name}" waitlist.
ku_IQ: تکایە شوێنی بەستەری خوارەوە بکەوە بۆ تەواوکردنی پرۆسەی خۆتۆمارکردن و پەیوەندیکردن بە لیستی چاوەڕوانیی "{product_name}".

en: Please log in to your account below to continue to the payment form.
ku_IQ: تکایە لە خوارەوە بچۆرە ژوورەوە بۆ هەژمارەکەت بۆ بەردەوامبوون بۆ فۆڕمی پارەدان.

en: Please log in to your account to view this order.
ku_IQ: تکایە بچۆژوورەوە بۆ هەژمارەکەت بۆ بینینی ئەم داواکارییە.

en: Please note that couriers may need some time to provide the latest shipping information.
ku_IQ: تکایە ئاگاداربە کە کۆمپانیاکانی گەیاندن ڕەنگە پێویستیان بە کات بێت بۆ دابینکردنی نوێترین زانیاریی گەیاندن.

en: Please provide a valid %s
ku_IQ: تکایە %s ێکی دروست بنووسە.

en: Please provide a valid account username.
ku_IQ: تکایە ناوێکی دروست بنووسە بۆ دروستکردنی هەژمار.

en: Please provide a valid email address.
ku_IQ: تكایه‌ پۆستی ئه‌لیكترۆنی گونجاوده‌ستنیشان بكه‌ن

en: Please provide a valid order ID.
ku_IQ: تکایە ناسنامەیەکی داواکاریی دروست دابین بکە.

en: Please provide a valid promo note name.
ku_IQ: تکایە ناوێکی دروستی (promo note) بنووسە.

en: Please provide an array of IDs through the noteIds param.
ku_IQ: تکایە زنجیرەیەک لە ناسنامەکان لە ڕێگەی پارامی noteIdsـەوە دابین بکە.

en: Please rate the product.
ku_IQ: پله‌ به‌م كاڵایه‌ بده‌ن.

en: Please re-enter your password.
ku_IQ: تكایه‌ ووشه‌ی تیپه‌ره‌ دووباره‌ داخل بكه‌وه‌.

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
ku_IQ: تکایە مەرج و ڕێنمایییەکان بخوێنەوە و پەسەندیان بکە بۆ بەردەوامبوون لەسەر داواکارییەکەت.

en: Please review the errors above.
ku_IQ: تکایە چاو بە هەڵەکانی سەرەوەدا بخشێنەرەوە.

en: Please see the <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> for more details.
ku_IQ: تکایە تەماشای <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">سیاسەتی تایبەتێتیی (PayPal)</a> بکە بۆ وردەکاریی زیاتر.

en: Please select a customer.
ku_IQ: تکایە کڕیارێک هەڵبژێرە.

en: Please select a product.
ku_IQ: تکایە بەرهەمێک هەڵبژێرە.

en: Please select a rating
ku_IQ: تكایه‌ تابیك ده‌ست نیشان بكه‌

en: Please select a valid quantity to add to the cart.
ku_IQ: تکایە بڕێکی دروست دیاری بکە بۆ زیادکردن بۆ سەبەتە.

en: Please select product attributes before adding to cart.
ku_IQ: تکایە تایبەتمەندییەکانی بەرهەم دیاری بکە پێش زیادکردنی بۆ سەبەتە.

en: Please select some items.
ku_IQ: تكایه‌ چه‌ند به‌شێك ده‌ست نیشان بكه‌.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
ku_IQ: تکایە تایبەتمەندیی کاڵاکەت هەڵبژێرە پێش ئەوەی زیادی بکەیت بۆ سەبەتەکەی کڕینەکەت.

en: Please select some products to add to the cart.
ku_IQ: تکایە هەندێک بەرهەم دیاری بکە بۆ زیادکردن بۆ سەبەتە.

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
ku_IQ: تکایە چەکێک بنێرە بۆ ناوی فرۆشگا، شەقامی فرۆشگا، شاری فرۆشگا، ویلایەت \ وڵاتی فرۆشگا، کۆدی پۆستەی فرۆشگا.

en: Please specify hook and/or group of actions to cancel.
ku_IQ: تکایە قولاپ و/یان گرووپی کردارەکان بۆ هەڵوەشاندنەوە دیاری بکە.

en: Please specify hook of action to cancel.
ku_IQ: تکایە قولاپی کردارەکە بۆ هەڵوەشاندنەوە دیاری بکە.

en: Please use different source (--from) and destination (--to) datastores.
ku_IQ: تکایە کۆگای دراوەی سەرچاوە (--from) و مەبەستی (--to) جیاواز بەکاربهێنە.

en: Please visit the <a href="%s" target="_blank">subscriptions page</a> and renew to continue receiving updates.
ku_IQ: تکایە سەردانی <a href="%s" target="_blank">پەڕەی بەشدارییەکان</a> بکە بۆ نوێکردنەوە و بەدەستهێنانی بەڕۆژکردنەوەکان.

en: Please {login_link} to sign up for stock notifications.
ku_IQ: تکایە {login_link} بۆ خۆتۆمارکردن لە ئاگادارکەرەوەکانی کاڵا.

en: Please, provide an attribute name.
ku_IQ: تکایە، ناوی تایبەتمەندییەک دابین بکە.

en: Plugin
ku_IQ: پێوه‌کراو

en: Plugin Activation Error
ku_IQ: هەڵەی چالاککردنی پێوەکراو

en: Plugin URL.
ku_IQ: ناونیشانی پێوەکراو.

en: Plugin activation has been scheduled.
ku_IQ: چالاککردنی پێوەکراو کاتی بۆ دانرا.

en: Plugin author URL.
ku_IQ: ناونیشانی نووسەری پێوەکراو.

en: Plugin author name.
ku_IQ: ناوی نووسەری پێوەکراو.

en: Plugin basename. The path to the main plugin file relative to the plugins directory.
ku_IQ: ناوی بنەڕەتیی پێوەکراو. ڕێڕەوی پەڕگەی سەرەکیی پێوەکراو بەگوێرەی بوخچەی پێوەکراوەکان.

en: Plugin installation has been scheduled.
ku_IQ: دامەزراندنی پێوەکراو کاتی بۆ دانرا.

en: Plugin installed by %1$s on %2$s.
ku_IQ: پێوەکراو دامەزرا لەلایەن %1$s لە %2$s.

en: Plugin installed by %1$s on %2$s. <a target="_blank" href="%3$s">More information</a>
ku_IQ: پێوەکراو دامەزرا لەلایەن %1$s لە %2$s. <a target="_blank" href="%3$s">زانیاریی زیاتر</a>

en: Plugin name.
ku_IQ: ناوی پێوەکراو.

en: Plugin slug used in https://wordpress.org/plugins/{slug}.
ku_IQ: سڵەگی بەکارهاتووی پێوەکراو لە https://wordpress.org/plugins/{slug}.

en: Plugin slug.
ku_IQ: سڵەگی پێوەکراو.

en: Plugin status.
ku_IQ: دۆخی پێوەکراو.

en: Plugins
ku_IQ: پێوەکراوەکان

en: Plugins must be a non-empty array.
ku_IQ: پێوەکراوەکان دەبێت زنجیرەنووسەی بەتاڵ نەبن.

en: Plugins were successfully activated.
ku_IQ: پێوەکراوەکان بەسەرکەوتوویی چالاککران.

en: Plugins were successfully installed.
ku_IQ: پێوەکراوەکان بەسەرکەوتوویی دامەزران.

en: Point of Sale
ku_IQ: خاڵی فرۆشتن

en: Poland
ku_IQ: لهستان

en: Popular tags
ku_IQ: تاگی بەناوبانگ

en: Popularity
ku_IQ: بەناوبانگیی

en: Popularity (sales)
ku_IQ: ناوبانگ(فرۆش)

en: Position
ku_IQ: شوێن

en: Post Type Counts
ku_IQ: ژماردنی جۆری بابەت

en: Post password.
ku_IQ: تێپەڕەوشەی بابەت.

en: Post-purchase note
ku_IQ: تێبینیی دوای کڕین

en: Postal Code
ku_IQ: کۆدی پۆستە

en: Postal code
ku_IQ: کۆدی پۆستە

en: Postal code (optional)
ku_IQ: کۆدی پۆستە (ئارەزوومەندانە)

en: Postal code.
ku_IQ: کۆدی پۆست

en: Postcode
ku_IQ: پۆست کۆد

en: Postcode / ZIP
ku_IQ: کۆدی پۆستە \ ZIP

en: Postcode / ZIP.
ku_IQ: کۆدی پۆستە \ ZIP.

en: Postcode / ZIP:
ku_IQ: کۆدی پۆستە \ ZIP:

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) and ranges for numeric postcodes (e.g. 12345...12350) can also be used.
ku_IQ: کۆدی پۆستە بۆ ئەم یاسایە. بۆ جیاکردنەوەی چەندین بەها، بۆری خاڵدار (;) بەکاربهێنە. بۆ جێبەجێکردن لەسەر هەموو ناوچەکان، بە بەتاڵی جێیبهێڵە. هەروەها وایڵد کاردەکان (*) و مەوداکانی کۆدی پۆستەی ژمارەیی (بۆ نموونە 12345...123450) دەتوانرێت بەکاربهێنرێن.

en: Postcode/ZIP, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'postcodes' should be used instead.
ku_IQ: Postcode/ZIP، پشتگیریی چەند بەهایەک ناکات. بەسەرچووە لە (WooCommerce 5.3)ەوە، لەجیاتیی ئەوە دەبێت 'postcodes' بەکارببرێت.

en: Postcodes containing wildcards (e.g. CB23*) or fully numeric ranges (e.g. <code>90210...99000</code>) are also supported. Please see the shipping zones <a href="%s" target="_blank">documentation</a> for more information.
ku_IQ: کۆدەکانی پۆست پیتە جێگرەکانی تێدایە (بۆ نمونەی CB23*) یان مەودای تەواوی ژمارەیی (بۆ نمونە <code>90210...99000</code>) هەروەها پشتگیری دەکرێن. تکایە ناوچە بارکردنەکان ببینە <a href="%s" target="_blank">documentation</a>) بۆ زانیاری زیاتر

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
ku_IQ: نوسینه‌كانی له‌زگه‌ كراو &ldquo;%s&rdquo;

en: Potentially unsecured files were found in your uploads directory
ku_IQ: پەڕگەی ناپارێزراو لە بوخچەی بارکراوەکانت دۆزرایەوە

en: Pounds
ku_IQ: پاوند

en: Powered by %1$s with %2$s
ku_IQ: پشتبەستە بە %1$s لەگەڵ %2$s

en: Powerful yet easy-to-use solution:
ku_IQ: چارەسەرێکی بەهێز، بەڵام ئاسان:

en: Powerful, "all in one" solution for gift certificates, store credits, discount coupons and vouchers.
ku_IQ: چارەسەری بەهێز و "هەموو لە یەکێکدا" بۆ بڕوانامەی دیاری، خاڵی فرۆشگا، کۆبۆنی داشکاندن و ڤاوچەرەکان.

en: Prefecture
ku_IQ: قه‌زا

en: Preferred address autocomplete provider
ku_IQ: دابینکەری دڵخوازی پڕکردنەوەی خۆکاری ناونیشان

en: Premium support
ku_IQ: پاڵپشتی پارەیی

en: Prevent buyers from changing the shipping address.
ku_IQ: ڕێگری لە کڕیاران بکە لە گۆڕینی ناونیشانی گەیاندن.

en: Preview
ku_IQ: پێشبینین

en: Preview your email template. You can also test on different devices and send yourself a test email.
ku_IQ: پێشبینینی داڕێژەی پۆستی ئەلیکترۆنییەکەت. هەروەها دەتوانیت لەسەر ئامێری جیاواز تاقیبکەیتەوە و پۆستێکی ئەلیکترۆنیی تاقیکاری بۆ خۆت بنێریت.

en: Previewing new template designs. You can customize and test your emails and switch to the new template whenever you are ready.
ku_IQ: پێشبینینی دیزاینی داڕێژە نوێیەکان. دەتوانیت پۆستی ئەلیکترۆنییەکانت کڕیارخواز بکەیت و تاقییان بکەیتەوە، هەروەها هەر کاتێک ئامادە بوویت، بیگۆڕیت بۆ داڕێژە نوێیەکە.

en: Previous
ku_IQ: پێشوو

en: Previous (arrow left)
ku_IQ: پێشتر(arrow left)

en: Previous image
ku_IQ: وێنەی پێشوو

en: Previous page
ku_IQ: په‌ڕه‌ی پیشتر

en: Previous price:
ku_IQ: نرخی پێشوو:

en: Price
ku_IQ: نرخ

en: Price amount.
ku_IQ: بڕی نرخ.

en: Price data for the product in the current line item, including or excluding taxes based on the "display prices during cart and checkout" setting. Provided using the smallest unit of the currency.
ku_IQ: دراوەی نرخی بەرهەم لە بڕگەی هێڵی ئێستادا، بە لەخۆگرتن یان دەرکردنی باجەکان بەپێی ڕێکخستنی "پیشاندانی نرخەکان لەکاتی سەبەتە و پارەداندا". بە بەکارهێنانی بچووکترین یەکەی دراوەکە دابین کراوە.

en: Price data provided using the smallest unit of the currency.
ku_IQ: دراوەی نرخ بەردەستخراوە بە بەکارهێنانی بچووکترین یەکەی دراوەکە.

en: Price display suffix
ku_IQ: پاشگری پیشاندانی نرخ

en: Price formatted in HTML.
ku_IQ: نرخ فۆرمات کراوە لە HTML.

en: Price of this shipping rate using the smallest unit of the currency.
ku_IQ: نرخی ئەم نرخی گەیاندنە بە بەکارهێنانی بچووکترین یەکەی دراو.

en: Price prefix for the currency which can be used to format returned prices.
ku_IQ: پێشگری نرخی دراو کە دەتوانرێت بۆ فۆرماتکردنی نرخە گەڕاوەکان بەکاربهێنرێت.

en: Price range, if applicable.
ku_IQ: ماوەی نرخ، ئەگەر دەکرێت.

en: Price range: %1$s through %2$s
ku_IQ: مەودای نرخ: %1$s تا %2$s

en: Price string formatted as HTML.
ku_IQ: زنجیرەنووسەی نرخ فۆرماتکراوە وەک (HTML).

en: Price:
ku_IQ: نرخ :

en: Price: %1$s - %2$s
ku_IQ: نرخ: %1$s - %2$s

en: Price: From %s
ku_IQ: نرخ: لە %s

en: Price: From {{min}}
ku_IQ: نرخ: لە {{min}}

en: Price: Up to %s
ku_IQ: نرخ: تا %s

en: Price: Up to {{max}}
ku_IQ: نرخ: تا {{max}}

en: Price: high to low
ku_IQ: نرخ: بەرز بۆ نزم

en: Price: low to high
ku_IQ: نرخ:هەرزان بۆ گران

en: Price: {{min}} - {{max}}
ku_IQ: نرخ: {{min}} - {{max}}

en: Prices entered with tax
ku_IQ: نرخەکان داخڵکراون لەگەڵ باج

en: Pricing
ku_IQ: دانانی نرخ

en: Print at home
ku_IQ: لە ماڵەوە چاپ بکە

en: Print discounted USPS, UPS, and DHL labels
ku_IQ: چاپکردنی نیشانەکانی (USPS)، (UPS)، و (DHL) بە داشکاندنەوە

en: Print shipping labels with %1$sWooCommerce Shipping%2$s
ku_IQ: نیشانەکانی گەیاندن چاپ بکە لەگەڵ %1$sWooCommerce Shipping%2$s

en: Priority
ku_IQ: پێشترێتى

en: Priority of recommendation.
ku_IQ: پێشەنگیی پێشنیارکردن.

en: Priority.
ku_IQ: پێشەنگی.

en: Privacy policy
ku_IQ: سیاسەتی تایبەتێتی

en: Private note
ku_IQ: تێبینی تایبەت

en: Proceed to PayPal
ku_IQ: ناردن بە پای پاڵ

en: Proceed to checkout
ku_IQ: بڕۆ بۆ پارەدان

en: Process payments and prevent fraud
ku_IQ: پرۆسەی پێدانی پارەو نەهێشتنی ساختەکاری

en: Process the action now as if it were run as part of a queue
ku_IQ: کردارەکە ئێستا جێبەجێ بکە وەک ئەوەی وەک بەشێک لە ڕیزێک جێبەجێ کرابێت.

en: Process your orders on the go. %1$sGet the app%2$s.
ku_IQ: بەئاسانیی داواکارییەکانت بەڕێوەببە. %1$sبەرنامە بەکاربەرییەکە بەدەست بهێنە%2$s.

en: Processing
ku_IQ: له‌كاتی ئه‌نجامدان

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: جێبەجێکردنی <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: جێبەجێکردنی <span class="count">(%s)</span>

en: Processing order
ku_IQ: جێبەجێکردنی داواکاری

en: Product | Products
ku_IQ[0]: بەرهەم
ku_IQ[1]: بەرهەمەکان

en: Product / Variation
ku_IQ: بەرهەم \ گۆڕانکاری

en: Product / Variation title
ku_IQ: ناونیشانی بەرهەم \ گۆڕانکاری

[ctx: Product Attribute]
en: Product %s
ku_IQ: بەرهەم %s

en: Product Catalog
ku_IQ: کاتالۆگی کالا

en: Product Categories
ku_IQ: هاوپۆلەکانی بەرهەم

en: Product Category Link
ku_IQ: بەستەری هاوپۆلی بەرهەم

en: Product Details
ku_IQ: وردەکارییەکانی بەرهەم

en: Product Export
ku_IQ: هەناردنی بەرهەم

en: Product Filters
ku_IQ: پاڵاوتنەکانی بەرهەم

en: Product Form
ku_IQ: فۆڕمی بەرهەم

en: Product Forms
ku_IQ: فۆڕمەکانی بەرهەم

en: Product ID is required.
ku_IQ: ناسنامەی بەرهەم پێویستە.

en: Product ID or SKU is required.
ku_IQ: ناسنامەی بەرهەم یان (SKU) پێویستە.

en: Product ID.
ku_IQ: ناسنامەی بەرهەم.

en: Product IDs
ku_IQ: ناسنامەکانی بەرهەم

en: Product Images
ku_IQ: وێنه‌كانی كاڵا

en: Product Import
ku_IQ: هاوردنی بەرهەم

en: Product Link
ku_IQ: بەستەری بەرهەم

en: Product Pagination
ku_IQ: پەڕەبەندیی بەرهەم

en: Product Reviews
ku_IQ: پێداچوونەوەکانی بەرهەم

en: Product SKU.
ku_IQ: SKUی بەرهەم.

en: Product Search
ku_IQ: گەڕان لە کاڵا

en: Product Tag Cloud
ku_IQ: هەوری تاگی بەرهەم

en: Product Tag Link
ku_IQ: بەستەری تاگی بەرهەم

en: Product Title
ku_IQ: ناونیشانی بەرهەم

en: Product Type
ku_IQ: جۆری کاڵا

en: Product URL
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی بەرهەم

en: Product URL.
ku_IQ: بەستەری کاڵا

en: Product Variation Template
ku_IQ: داڕێژەی گۆڕانکاریی بەرهەم

en: Product and shipping
ku_IQ: بەرهەم و گەیاندن

en: Product attribute base
ku_IQ: بنچینەی تایبەتمەندیی بەرهەم

en: Product attributes are easy to use.
ku_IQ: تایبەتمەندییەکانی بەرهەم ئاسانن بۆ بەکارهێنان.

en: Product attributes lookup table
ku_IQ: خشتەی گەڕان بەدوای تایبەتمەندییەکانی بەرهەم

en: Product attributes lookup table data is regenerating
ku_IQ: دراوەی خشتەی گەڕان بەدوای تایبەتمەندییەکانی بەرهەم دووبارە دروست دەکرێتەوە

en: Product attributes' functionality meets my needs.
ku_IQ: چۆنییەتی کارکردنی تایبەتمەندییەکانی بەرهەم داواکارییەکانم پڕ دەکاتەوە.

en: Product attributes.
ku_IQ: تایبەتمەندییەکانی بەرهەم.

en: Product backorder
ku_IQ: داواکاریی دواخراوی بەرهەم

en: Product brand base
ku_IQ: بنچینەی نیشانەی بازرگانیی بەرهەم

en: Product brands
ku_IQ: نیشانە بازرگانییەکانی بەرهەم

en: Product catalog
ku_IQ: کەتەلۆگی بەرهەم

en: Product categories
ku_IQ: هاوپۆلەکانی بەرهەم

en: Product categories detailed reports.
ku_IQ: ڕاپۆرتە وردەکانی هاوپۆلەکانی بەرهەم.

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
ku_IQ: هاوپۆلی بەرهەمەکانی فرۆشگاکەت لێرە بەڕێوە دەبرێن. بۆ گۆڕینی ڕیزبەندییەکانیان دەتوانیت ڕاکێشان و فڕێدان بکەیت. بۆ بینینی هاوپۆلی زیاتر کرتە بکە لە "هەڵبژاردنەکانی پەردە" لە سەرەوەی ئەم پەڕەیە.

en: Product categories that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
ku_IQ: ئەو هاوپۆلی بەرهەمانەی کۆبۆنەکە بەکاردەبرێت لەسەریان، یان مەرجە لەناو سەبەتەکە بن بۆ ئەوەی "داشکاندنی جێگیری سەبەتە" بەکارببرێت.

en: Product categories that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
ku_IQ: ئەو هاوپۆلی بەرهەمانەی کە کۆبۆنەکە بەکارنابرێت لەسەریان، یان مەرجە لەناو سەبەتەکە نەبن بۆ ئەوەی "داشکاندنی جێگیری سەبەتە" بەکارببرێت.

en: Product category IDs.
ku_IQ: ناسنامەی هاوپۆلی بەرهەم

en: Product category base
ku_IQ: بنچینەی هاوپۆلی بەرهەم

en: Product count
ku_IQ: ژماردنی بەرهەم

en: Product created
ku_IQ: بەرهەم دروستکرا

en: Product creation failed, could not find original product: %s
ku_IQ: دروستکردنی بەرهەم شکستی هێنا، نەتوانرا بەرهەمە ڕەسەنەکە بدۆزرێتەوە: %s

en: Product data
ku_IQ: دراوەی بەرهەم

en: Product data this item is linked to.
ku_IQ: دراوەی بەرهەم کە ئەم کاڵایە پێوەی بەستراوەتەوە.

en: Product deleted
ku_IQ: بەرهەم سڕایەوە

en: Product description
ku_IQ: وەسفی بەرهەم

en: Product description.
ku_IQ: باسکردنی کاڵا.

en: Product dimensions.
ku_IQ: ڕەهەندی کاڵا

en: Product display, sorting, and reports may not be accurate until this finishes. It will take a few minutes and this notice will disappear when complete.
ku_IQ: پیشاندانی بەرهەم، ڕیزکردن و ڕاپۆرتەکان ڕەنگە دروست و تەواو نەبن تا ئەمە تەواو دەبێت. چەند خولەکێکی پێدەچێت و ئەم ئاگادارییەش دیار نامێنێت کە تەواو بوو.

en: Product download files detailed reports.
ku_IQ: ڕاپۆرتە وردەکانی پەڕگەکانی داگرتنی بەرهەم.

en: Product download migration: %1$s (for product %1$d) could not be added to the list of approved download directories.
ku_IQ: کۆچکردنی داگرتنی بەرهەم: %1$s (بۆ بەرهەمی %1$d) نەتوانرا زیادبکرێت بۆ لیستەی بوخچە پەسەندکراوەکانی داگرتن.

en: Product downloads detailed reports.
ku_IQ: ڕاپۆرتە وردەکانی داگرتنەکانی بەرهەم.

[ctx: Product downloads list]
en: Delete permanently
ku_IQ: سڕینەوە بە یەکجاریی

[ctx: Product downloads list]
en: Edit
ku_IQ: دەستکاریکردن

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
ku_IQ: ڕەشنووسی بەرهەم نوێکرایەوە. <a target="_blank" href="%s">پێشبینینی بەرهەم</a>

en: Product external URL. Only for external products.
ku_IQ: بەستەری دەرەکی بەرهەم. تەنها بۆ بەرهەمە دەرەکیەکان.

en: Product external button text. Only for external products.
ku_IQ: دەقی دوگمەی دەرەکی بەرهەم. تەنها بۆ بەرهەمە دەرەکیەکان.

en: Product form Link
ku_IQ: بەستەری فۆڕمی بەرهەم

en: Product form image
ku_IQ: وێنەی فۆڕمی بەرهەم

en: Product forms list
ku_IQ: لیستی فۆڕمەکانی بەرهەم

en: Product forms navigation
ku_IQ: ڕێدۆزیی فۆڕمەکانی بەرهەم

en: Product full description in HTML format.
ku_IQ: وەسفی تەواوی بەرهەم بە فۆرماتی (HTML).

en: Product gallery
ku_IQ: پێشانگای بەرهەم

en: Product global unique ID.
ku_IQ: ناسنامەی بێهاوتای جیهانیی بەرهەم.

en: Product height (%s).
ku_IQ: بەرزی کاڵا (%s).

en: Product image
ku_IQ: وێنەی بەرهەم

en: Product image matching by SKU
ku_IQ: هاوتاکردنی وێنەی بەرهەم بەپێی (SKU)

en: Product image.
ku_IQ: وێنەی بەرهەم.

en: Product inventory quantity.
ku_IQ: بڕی کۆگای بەرهەم.

en: Product inventory status.
ku_IQ: دۆخی کۆگای بەرهەم.

en: Product inventory threshold for low stock.
ku_IQ: لێواری کۆگای بەرهەم بۆ بڕی کەم لە کۆگا.

en: Product is downloadable.
ku_IQ: بەرهەمەکە توانای داگرتنی هەیە.

en: Product is virtual.
ku_IQ: بەرهەمەکە گریمانەییە.

en: Product length (%s).
ku_IQ: درێژی کاڵا (%s).

en: Product link.
ku_IQ: بەستەری بەرهەم.

en: Product lookup tables
ku_IQ: خشتەکانی گەڕانی بەرهەم

en: Product low in stock
ku_IQ: بڕی بەرهەم کەمە لە کۆگا

en: Product maximum price.
ku_IQ: بەرزترین نرخی بەرهەم.

en: Product minimum price.
ku_IQ: کەمترین نرخی بەرهەم.

en: Product must not be associated with these brands for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products associated with these brands will not be discounted.
ku_IQ: دەبێت بەرهەم پەیوەست نەبێت بەم نیشانە بازرگانییانەوە بۆ ئەوەی کۆبۆنەکە بە کارایی بمێنێتەوە، یان، بۆ «داشکاندنەکانی بەرهەم»، ئەو بەرهەمانەی پەیوەستن بەم نیشانە بازرگانییانەوە داشکاندنیان بۆ ناکرێت.

en: Product name
ku_IQ: ناوی بەرهەم

en: Product name.
ku_IQ: ناوی بەرهەم.

en: Product needs shipping.
ku_IQ: بەرهەم پێویستی بە گەیاندنە.

en: Product not found.
ku_IQ: بەرهەم نەدۆزرایەوە.

en: Product on sale
ku_IQ: بەرهەمی داشکێنراو

en: Product or variation ID.
ku_IQ: ناسنامەی بەرهەم یان گۆڕانکاری.

en: Product out of stock
ku_IQ: كاڵا بوونی نیه‌

en: Product parent ID.
ku_IQ: ناسنامەی باوانی بەرهەم.

en: Product parent name.
ku_IQ: ناوی باوانی بەرهەم.

en: Product permalink.
ku_IQ: بەستەری هەمیشەیی بەرهەم.

en: Product permalinks
ku_IQ: بەستەرە هەمیشەییەکانی بەرهەم

en: Product price.
ku_IQ: نرخی بەرهەم.

en: Product promotion
ku_IQ: بانگەشەی بەرهەم

en: Product properties should not be accessed directly.
ku_IQ: تایبەتمەندییەکانی بەرهەم نابێت ڕاستەوخۆ دەستیان پێبگات.

en: Product published. %1$sView Product%2$s
ku_IQ: بەرهەم بڵاوکرایەوە. %1$sبینینی بەرهەم%2$s

en: Product quantity
ku_IQ: بڕی بەرهەم

en: Product ratings
ku_IQ: هەڵسەنگاندنەکانی بەرهەم

en: Product regular price.
ku_IQ: نرخی ئاسایی کاڵا

en: Product restored
ku_IQ: بەرهەم گەڕایەوە

en: Product review field exceeds maximum length allowed.
ku_IQ: خانەی پێداچوونەوەی بەرهەم لە زۆرترین درێژیی ڕێگەپێدراو تێپەڕی.

en: Product reviews can now be managed from Products > Reviews.
ku_IQ: ئێستا پێداچوونەوەکانی بەرهەم لە بەرهەمەکان > پێداچوونەوەکان بەڕێوەدەبرێن.

en: Product reviews have moved!
ku_IQ: پێداچوونەوەکانی بەرهەم گواستراونەتەوە!

en: Product sale price.
ku_IQ: نرخی کاڵا دوای داشکاندن.

en: Product saved.
ku_IQ: كاڵا پاشه‌كه‌وت كرا.

en: Product scheduled for: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
ku_IQ: بەرهەم کاتی بۆ دانرا لە: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">پێشبینینی بەرهەم</a>

en: Product search
ku_IQ: گەڕانی بەرهەم

en: Product shipping classes
ku_IQ: جۆری ناردنی کالا

en: Product short description
ku_IQ: وەسفێکی کورتی بەرهەم

en: Product short description in HTML format.
ku_IQ: وەسفی کورتی بەرهەم بە فۆرماتی (HTML).

en: Product short description.
ku_IQ: پێناسەیەکی کورتی کاڵا.

en: Product slug.
ku_IQ: بەرهەمی تەمبەڵ

en: Product status (post status).
ku_IQ: دۆخی کاڵا.

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
ku_IQ: بەرهەم نێردرا. <a target="_blank" href="%s">پێشبینینی بەرهەم</a>

en: Product tag base
ku_IQ: بنچینەی تاگی بەرهەم

en: Product tags
ku_IQ: تاگەکانی بەرهەم

en: Product template name.
ku_IQ: ناوی داڕێژەی بەرهەم.

en: Product title
ku_IQ: ناونیشانی بەرهەم

en: Product transients cleared
ku_IQ: کاتی کالای سڕاوە.

en: Product type name.
ku_IQ: ناوی جۆری بەرهەم.

en: Product type.
ku_IQ: جۆری کاڵا

en: Product types define available product details and attributes, such as downloadable files and variations. They’re also used for analytics and inventory management.
ku_IQ: جۆرەکانی بەرهەم پێناسەی وردەکاری و تایبەتمەندیی بەرهەمە بەردەستەکان دەکەن، وەکو ئەو پەڕگانەی توانای داگرتنیان هەیە و گۆڕانکارییەکان. هەروەها بەکاردەهێنرێن بۆ شیکارییەکان و بەڕێوەبردنی کۆگا.

en: Product updated
ku_IQ: بەرهەم بەڕۆژکرایەوە

en: Product updated.
ku_IQ: كاڵا نوێ كرایه‌وه‌.

en: Product updated. %1$sView Product%2$s
ku_IQ: بەرهەم بەڕۆژکرایەوە. %1$sبینینی بەرهەم%2$s

en: Product variation attributes, if applicable.
ku_IQ: تایبەتمەندییەکانی گۆڕانکاریی بەرهەم، ئەگەر دەکرێت.

en: Product variations
ku_IQ: گۆڕانکارییەکانی بەرهەم

en: Product variations IDs.
ku_IQ: ناسنامەی گۆڕانکارییەکانی بەرهەم

en: Product weight (%s).
ku_IQ: کێشی کاڵا (%s).

en: Product width (%s).
ku_IQ: پانی کاڵا (%s).

en: Product with ID "%s" was not found and cannot be added to the cart.
ku_IQ: بەرهەمی خاوەن ناسنامەی "%s" نەدۆزرایەوە و ناتوانرێت زیادبکرێت بۆ سەبەتە.

en: Product(s)
ku_IQ: بەرهەم(ەکان)

en: Products
ku_IQ: بەرهەمەکان

en: Products by Rating list
ku_IQ: بەرهەمەکان بەپێی لیستەی هەڵسەنگاندنەکان

en: Products detailed reports.
ku_IQ: ڕاپۆرتە وردەکانی بەرهەمەکان.

en: Products in cart
ku_IQ: بەرهەمەکانی ناو سەبەتە

en: Products in this group
ku_IQ: بەرهەمەکانی ئەم گرووپە

en: Products list
ku_IQ: لیستەی بەرهەمەکان

en: Products navigation
ku_IQ: ڕێدۆزیی بەرهەمەکان

en: Products per row
ku_IQ: بەرهەمەکان لە هەر ڕیزێکدا

en: Products sold
ku_IQ: بەرهەمی فرۆشراو

en: Products sold.
ku_IQ: بەرهەمە فرۆشراوەکان.

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
ku_IQ: كالا له‌زگه‌ی لێدراوه‌  &ldquo;%s&rdquo;

en: Products that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
ku_IQ: ئەو بەرهەمانەی کۆبۆنەکە بەکاردەبرێت لەسەریان، یان مەرجە لەناو سەبەتەکە بن بۆ ئەوەی "داشکاندنی جێگیری سەبەتە" بەکارببرێت.

en: Products that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
ku_IQ: ئەو بەرهەمانەی کە کۆبۆنەکە بەکارنابرێت لەسەریان، یان مەرجە لەناو سەبەتەکە نەبن بۆ ئەوەی "داشکاندنی جێگیری سەبەتە" بەکارببرێت.

en: Products totals.
ku_IQ: کۆی گشتیی بەرهەمەکان.

en: Products you’ve viewed: we’ll use this to, for example, show you products you’ve recently viewed
ku_IQ: ئەو بەرهەمانەی بینیوتن: ئێمە ئەمە بەکاردەهێنین بۆ ئەوەی، بۆ نموونە، ئەو بەرهەمانەت پیشان بدەین کە بەم دواییانە بینیوتن

en: Profile &rarr;
ku_IQ: زانیاریی تایبەتی &rarr;

en: Profile Setup Wizard
ku_IQ: دامەزرێنەری زانیاریی تایبەتی

en: Properties of the main product image.
ku_IQ: تایبەتمەندییەکانی وێنەی بەرهەمە سەرەکییەکە.

en: Protect your WooCommerce Store with Jetpack Backup.
ku_IQ: فرۆشگاکەت بپارێزە لە ڕێگەی پاڵپشتیی (Jetpack).

en: Protect your store and your shoppers with Jetpack
ku_IQ: فرۆشگاکەت و کڕیارەکانت بە (Jetpack) بپارێزە.

en: Protect your store from unauthorized access.
ku_IQ: فرۆشگاکەت لە دەستپێگەیشتنی بێ مۆڵەت بپارێزە.

en: Province
ku_IQ: پارێزگا

en: Public url of the receipt.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی پسووڵەکە.

en: Published
ku_IQ: بڵاوكراوه‌ته‌وه‌

en: Purchase
ku_IQ: کڕین

en: Purchase note
ku_IQ: تێبینیی کڕین

en: Purchased Downloads
ku_IQ: داگرتنە کڕدراوەکان

en: QRCode
ku_IQ: باڕكۆد QR

en: Qatar
ku_IQ: قطر

en: Qatari riyal
ku_IQ: ڕیاڵی قەتەری

en: Qty
ku_IQ: ژماره‌

en: Quality Materials
ku_IQ: کەرەستەی جۆرایەتی بەرز

en: Quantity
ku_IQ: بڕ

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
ku_IQ: سه‌رمایه

en: Quantity left in stock if stock is low, or null if not applicable.
ku_IQ: بڕی ماوە لە کۆگا ئەگەر بڕی کۆگا کەم بێت، یان پووچ ئەگەر جێبەجێ نەبێت.

en: Quantity of %s in your cart
ku_IQ: بڕی %s لە سەبەتەکەتدا

en: Quantity of orders made by the customer.
ku_IQ: بڕی ئەو داواکاریانەی لەلایەن کڕیارەکەوە ئەنجام دراوە.

en: Quantity of the item in the current package.
ku_IQ: بڕی کاڵاکە لە پاکێجی ئێستادا.

en: Quantity of this item to add to the cart.
ku_IQ: بڕی ئەم کاڵایە بۆ زیادکردن بۆ سەبەتەکە.

en: Quantity of this item.
ku_IQ: بڕی ئەم مادەیە.

en: Quantity ordered.
ku_IQ: بڕی داواکراو.

en: Query type
ku_IQ: جۆری گەڕان

en: Quick Edit
ku_IQ: دەستکاریی خێرا

en: Quick edit this review inline
ku_IQ: دەستکاریکردنی خێرای ئەم پێداچوونەوەیە

en: Quickly bulk print labels
ku_IQ: بەخێرایی ژمارەیەکی زۆر لە نیشانەکان چاپ بکە

en: REST API operations for WooCommerce resources including products, orders, and other store data.
ku_IQ: کردارەکانی (REST API) بۆ سەرچاوەکانی (WooCommerce) بە بەرهەمەکان، داواکارییەکان، و دراوەی تری فرۆشگاوە.

en: REST API version used in the webhook deliveries.
ku_IQ: وەشانی (REST API) بەکارهێنراو بۆ گەیاندنەکانی (webhook).

en: REST request GET %1$s failed with: (%2$s) %3$s
ku_IQ: REST داواکاریی GET %1$s شکستی هێنا لەگەڵ: (%2$s) %3$s

en: REST request POST %1$s failed with: (%2$s) %3$s
ku_IQ: REST داواکاریی POST %1$s شکستی هێنا لەگەڵ: (%2$s) %3$s

en: Random
ku_IQ: بەڕووداو

en: Rapti
ku_IQ: راپتی

en: Rate
ku_IQ: نرخ

en: Rate %
ku_IQ: نرخ ٪

en: Rate code
ku_IQ: کۆدی نرخ

en: Rate limit Checkout
ku_IQ: سنووردارکردنی ڕێژە پارەدان

en: Rate name
ku_IQ: ناوی نرخ

en: Rate&hellip;
ku_IQ: دەنگ بدە

en: Rate&nbsp;%
ku_IQ: ده‌نگ&nbsp;%

en: Rated %1$d out of 5
ku_IQ: پلەی پێدراوە %1$d لە 5

en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
ku_IQ[0]: هەڵسەنگێندراوە بە %1$s لە 5 بەپێی %2$s هەڵسەنگاندنی کڕیار
ku_IQ[1]: هەڵسەنگێندراوە بە %1$s لە 5 بەپێی %2$s هەڵسەنگاندنی کڕیاران

en: Rated %s out of 5
ku_IQ: نمره %s له‌ 5

en: Rates will be configurable and taxes will be calculated during checkout.
ku_IQ: ڕێژەکان توانای شێوەپێدانیان هەیە و باجەکانیش لە کاتی پارەدان هەژمار دەکرێن.

en: Rating
ku_IQ: هەڵسەنگاندن

en: Rating: Rated %d out of 5
ku_IQ: هەڵسەنگاندن: %d لە 5 هەڵسەنگێنراوە

en: Rating: {{label}}
ku_IQ: هەڵسەنگاندن: {{label}}

en: Raw shipping method settings for frontend processing.
ku_IQ: ڕێکخستنە خاوەکانی شێوازی گەیاندن بۆ چارەسەرکردنی ڕووکار.

en: Raw unrounded product prices used in calculations. Provided using a higher unit of precision than the currency.
ku_IQ: نرخە خاوە نزیکنەکراوەکانی بەرهەم کە لە ژماردنەکاندا بەکارهێنراون. بە بەکارهێنانی یەکەیەکی وردبینیی بەرزتر لە دراوەکە دابین کراوە.

en: Re-create Order Address FTS index
ku_IQ: دروستکردنەوەی نوانەی (FTS)ی ناونیشانی داواکاری

en: Re-enter new password
ku_IQ: دووبارە نووسینەوەی تێپەڕەوشەی نوێ

en: Re-schedule
ku_IQ: دووبارە کات دانان

en: Re-schedule expired transient files cleanup
ku_IQ: دووبارە کات دانان بۆ پاککردنەوەی پەڕگە کاتییە بەسەرچووەکان

en: Reach millions of active shoppers across Google with free product listings and ads.
ku_IQ: بەرهەمەکانت بگەیەنە بە ملیۆنان کڕیاری چالاک لە سەرانسەری گووگڵ، لەگەڵ لیستەکردنی خۆڕاییی بەرهەم و بانگەشەکان.

en: Reach more shoppers and drive sales for your store. Integrate with Google to list your products for free and launch paid ad campaigns.
ku_IQ: بەرهەمەکانت بگەیەنە بە کڕیاری زیاتر و فرۆشت زیادبکە. یەکگرتن لەگەڵ گووگڵ بۆ لیستەکردنی بەرهەمەکانت بێبەرانبەر و بڵاوکردنەوەی کەمپینەکانی بانگەشە.

en: Reach out to customers
ku_IQ: پەیوەندیی بە کڕیارانەوە بکە

en: Reach your customers with MailPoet
ku_IQ: پەیوەندیی بکە بە کڕیارانتەوە لە ڕێگەی (MailPoet)

en: Read
ku_IQ: خوێندنەوە

en: Read more
ku_IQ: زیاتر بخوێنەرەوە

en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
ku_IQ: زياتر بخوێنەوە دەربارەى &ldquo;%s&rdquo;

en: Read/Write
ku_IQ: خوێندنەوە\نووسین

en: Ready to launch your store?
ku_IQ: ئامادەیت بۆ بڵاوکردنەوەی فرۆشگاکەت؟

en: Ready to start selling something awesome?
ku_IQ: ئامادەیت تا شتێکی نایاب بفرۆشیت؟

en: Ready!
ku_IQ: ئاماده‌!

en: Reason for failure
ku_IQ: هۆکاری شکست

en: Reason for refund (optional):
ku_IQ: هۆکاری دانەوەی پارە (ئارەزوومەندانە):

en: Reason for refund.
ku_IQ: هۆکاری گەڕاندنەوەی پارە.

en: Reasons you'll love Jetpack
ku_IQ: ئەو هۆکارانەی وا دەکات (Jetpack)ت خۆشبوێت

en: Recalculate
ku_IQ: ژمێرەری دوبارە

en: Recalculate totals? This will calculate taxes based on the customers country (or the store base country) and update totals.
ku_IQ: هەژمارکردنەوەی کۆی گشتییەکان؟ ئەمە باجەکان هەژمار دەکاتەوە بەپێی وڵاتی کڕیارەکان (یان وڵاتی فرۆشگاکە) و کۆی گشتییەکان بەڕۆژدەکاتەوە.

en: Receipt
ku_IQ: پسووڵە

en: Receipt from %s
ku_IQ: پسووڵە لە %sـەوە

en: Receipt not found
ku_IQ: پسووڵە نەدۆزرایەوە

en: Receive an email notification every time a new order is placed
ku_IQ: ئاگادارکەرەوەیەکی پۆستی ئەلیکترۆنیی وەربگرە هەر کاتێک داواکارییەکی نوێ نێردرا

en: Receive an email notification when an order that was processing or on hold fails
ku_IQ: ئاگادارییەکی پۆستی ئەلیکترۆنی وەربگرە کاتێک داواکارییەک کە کاری لەسەر دەکرا یان ڕاگیرابوو، شکست دەهێنێت

en: Receive an email notification when an order that was processing or on hold gets cancelled
ku_IQ: ئاگادارییەکی پۆستی ئەلیکترۆنی وەربگرە کاتێک داواکارییەک کە کاری لەسەر دەکرا یان ڕاگیرابوو هەڵدەوەشێنرێتەوە

en: Received PDT notification for another account: %1$s. Order ID: %2$d.
ku_IQ: ئاگادارکەرەوەیەکی (PDT) گەیشتووە بۆ هەژمارێکی تر: %1$s. ناسنامەی داواکاری: %2$d.

en: Received PDT notification for order %1$d on endpoint for order %2$d.
ku_IQ: ئاگادارکەرەوەیەکی (PDT) گەیشتووە بۆ داواکاریی %1$d لە خاڵی کۆتایی بۆ داواکاریی %2$d.

en: Received an unexpected response from the platform.
ku_IQ: وەڵامێکی چاوەڕواننەکراو لە سەکۆکەوە وەرگیرا.

en: Receiver email
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنیی وەرگر

en: Recent Product Reviews
ku_IQ: دوایین ڕخنەکانی کالا

en: Recent orders
ku_IQ: دوایین داواکارییەکان

en: Recent reviews
ku_IQ: دواین پێداچوونەوەکان

en: Recently Viewed Products
ku_IQ: دواین کاڵای بنیراو لە ووکاموس

en: Recently Viewed Products list
ku_IQ: لیستەی دواین بەرهەمە بینراوەکان

en: Recipient(s)
ku_IQ: وه‌رگر

en: Recommended
ku_IQ: پێشنیار ده‌کرێت

en: Recommended for All WooCommerce Stores
ku_IQ: پێشنیارکراوە بۆ سەرجەم فرۆشگاکانی (WooCommerce)

en: Recount terms
ku_IQ: دووباره‌ ژماردنی ده‌وره‌كان

en: Recreate index
ku_IQ: دروستکردنەوەی نوانە

en: Recurrence
ku_IQ: دووبارەبوونەوە

en: Red
ku_IQ: سوور

en: Redirect only
ku_IQ: ته‌نیا گواستنه‌وه‌ (ریدایرکت)

en: Redirect only (Insecure)
ku_IQ: تەنیا ئاڕاستەکردنەوەکان (پارێزراو نییە)

en: Redirect to the cart page after successful addition
ku_IQ: ئاڕاستەکردن بۆ پەڕەی سەبەتەکە دوای زیادکردنێکی سەرکەوتوو

en: Reduce quantity of %s
ku_IQ: کەمکردنەوەی بڕی %s

en: Reduced rate
ku_IQ: ڕێژەی کەمکراوە

en: Referral: %s
ku_IQ: ناردن: %s

en: Refresh
ku_IQ: نوێکردنەوە

en: Refresh Remote Inbox Notifications
ku_IQ: نوێکردنەوەی ئاگادارکەرەوەکانی نامەدانی دوور

en: Refresh stats
ku_IQ: نوی كردنه‌وه‌ی حاله‌ت

en: Refreshed stats for %s
ku_IQ: ئامار  %s نوی كرایه‌وه‌

en: Refund
ku_IQ: گەڕاندنەوەی پارە

en: Refund #%1$s - %2$s
ku_IQ: گەڕاندنەوەی پارە #%1$s - %2$s

en: Refund #%1$s - %2$s by %3$s
ku_IQ: گەڕاندنەوەی پارەی #%1$s - %2$s لەلایەن %3$s

en: Refund %1$s via %2$s
ku_IQ: گەڕاندنەوەی %1$s لەڕێگەی %2$s

en: Refund %s manually
ku_IQ: گەڕاندنەوەی %s بەشێوەی دەستی

en: Refund & Returns Policy
ku_IQ: سیاسەتی پارەدانەوە و گەڕاندنەوەکان

en: Refund &ndash; %s
ku_IQ: گەڕاندنەوەی پارە &ndash; %s

en: Refund ID.
ku_IQ: ژمارەی  پارەی گەڕێندراو.

en: Refund amount
ku_IQ: نرخی پاره‌ دانه‌وه‌

en: Refund amount must be greater than zero.
ku_IQ: ئەو پارەیەی دەگەڕێندرێتەوە دەبێت گەورەتربێت لە سفر.

en: Refund amount.
ku_IQ: بڕی گەڕانەوەی پارە.

en: Refund failed.
ku_IQ: پارەدانەوە شکستی هێنا.

en: Refund reason.
ku_IQ: هۆکاری  پارەی گەڕێندراو.

en: Refund the line items above. This will show the total amount to be refunded
ku_IQ: بڕگەکانی دێڕی سەرەوە بگەڕێنەرەوە. ئەمە کۆی گشتیی ئەو بڕە پیشان دەدات کە دەبێت بگەڕێندرێتەوە.

en: Refund total.
ku_IQ: کۆی پارەی گەڕێندراو.

en: Refunded
ku_IQ: گه‌ڕیندرایه‌وه‌

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
ku_IQ: بڕی پارەی گەڕاوە %1$s - ناسنامەی گەڕاندنەوەی پارە: %2$s

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: گەڕاندنەوە <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded order
ku_IQ: داواکاریی کە پارەکەی گەڕێندراوەتەوە

en: Refunds
ku_IQ: پارە گەڕاوەکان

en: Regenerate
ku_IQ: دووبارە بەدیهێنانەوە

en: Regenerate data message.
ku_IQ: دروستکردنەوەی نامەی دراوە.

en: Regenerate download permissions
ku_IQ: تازەکرنەوەی ڕێگەدانەکانی داگرتن

en: Regenerate shop thumbnails
ku_IQ: دووبارە بەدیهێنانەوەی وێنۆچکەکانی فرۆشگا

en: Regenerate the product attributes lookup table
ku_IQ: دروستکردنەوەی خشتەی گەڕان بەدوای تایبەتمەندییەکانی بەرهەم

en: Regenerating images for attachment ID: %s
ku_IQ: دووبارە بەدیهێنانەوەی وێنەکان بۆ ناسنامەی هاوپێچی: %s

en: Regeneration status.
ku_IQ: دۆخی دروستکردنەوە.

en: Region
ku_IQ: شوێن

en: Region(s)
ku_IQ: هەرێمه‌کان

en: Region.
ku_IQ: هەرێم.

en: Register
ku_IQ: خۆتۆمارکردن

en: Registered schema for %s
ku_IQ: گەڵاڵەی تۆمارکراو بۆ %s

en: Registers whether the note is deleted or not
ku_IQ: تۆماری دەکات ئایا تێبینییەکە سڕاوەتەوە یان نا

en: Registers whether the note is read or not
ku_IQ: تۆماردەکرێت جا تێبینییەکە خوێنرابێتەوە یان نا

en: Registration privacy policy
ku_IQ: سیاسەتی تایبەتێتیی تۆمارکردن

en: Regular price
ku_IQ: نرخی ئاسایی

en: Regular price (%s)
ku_IQ: نرخی ئاسایی (%s)

en: Regular product price.
ku_IQ: نرخی ئاساییی بەرهەم.

en: Related products
ku_IQ: کاڵای پەیوەندیدار

en: Relevance
ku_IQ: ڕیزبەندی بە پێی بەکەڵکی

en: Remember me
ku_IQ: بمناسەرەوە

en: Remote GET response.
ku_IQ: وەڵامی (GET)ی دوور.

en: Remote GET successful?
ku_IQ: (GET)ی دوور سەرکەوتوو بوو؟

en: Remote Logging
ku_IQ: ڕووداوتۆماریی لە دوورەوە

en: Remote POST response.
ku_IQ: وەڵامی (POST)ی دوور.

en: Remote POST successful?
ku_IQ: (POST)ی دوور سەرکەوتوو بوو؟

en: Remote inbox notifications have been refreshed
ku_IQ: ئاگادارکەرەوەکانی نامەدانی دوور نوێکرایەوە

en: Remove
ku_IQ: سڕینەوە

en: Remove %s coupon
ku_IQ: سڕینەوەی کۆبۆنی %s

en: Remove %s from cart
ku_IQ: لابردنی %s لە سەبەتە

en: Remove COGS columns from the product meta lookup table
ku_IQ: لابردنی ستوونەکانی (COGS) لە خشتەی گەڕانی مێتای بەرهەم

en: Remove access to downloads on request
ku_IQ: سڕینەوەی توانای دەستپێگەیشتن بۆ داگرتنەکان لەسەر داوای کەسیی

en: Remove columns
ku_IQ: لابردنی ستوونەکان

en: Remove custom costs
ku_IQ: لابردنی تێچووە دەستکردەکان

en: Remove filter
ku_IQ: سڕینەوەی فلتەر

en: Remove filter: %s
ku_IQ: لابردنی پاڵاوتن: %s

en: Remove filter: {{label}}
ku_IQ: لابردنی پاڵاوتن: {{label}}

en: Remove image
ku_IQ: سرینه‌وه‌ی وێنه‌

en: Remove item
ku_IQ: سڕینەوەی کاڵا

en: Remove personal data
ku_IQ: سڕینەوەی دراوەی تاکەکەسی

en: Remove personal data from orders on request
ku_IQ: سڕینەوەی دراوەی تاکەکەسیی لە داواکارییەکان لەسەر داوای کەسیی

en: Remove product form image
ku_IQ: سڕینەوەی وێنەی فۆڕمی بەرهەم

en: Remove product image
ku_IQ: سرینەوەی وێنەی کاڵا

en: Remove selected account(s)
ku_IQ: سڕینەوەی هەژمارە دیاریکراوەکان

en: Remove selected row(s)
ku_IQ: سرینه‌وه‌ی ره‌دیفه‌كانی ده‌ست نیشان كراو

en: Remove the currently scheduled action to delete expired transient files, then schedule it again for running immediately. Subsequent actions will run once every 24h.
ku_IQ: ئەو کردارەی ئێستا کاتی بۆ دانراوە بۆ سڕینەوەی پەڕگە کاتییە بەسەرچووەکان لاببە، پاشان دووبارە کاتی بۆ دابنێ بۆ کارپێکردنی دەستبەجێ. کردارەکانی دواتر هەر 24 کاتژمێر جارێک کارپێدەکرێن.

en: Remove the currently scheduled action to delete expired transient files. Expired files won't be automatically deleted until the 'Schedule expired transient files cleanup' tool is run again.
ku_IQ: لابردنی ئەو کردارەی ئێستا کاتی بۆ دانراوە بۆ سڕینەوەی پەڕگە کاتییە بەسەرچووەکان. پەڕگە بەسەرچووەکان بە شێوەی خۆکار ناسڕێنەوە تاوەکو ئامرازی 'کات دانان بۆ پاککردنەوەی پەڕگە کاتییە بەسەرچووەکان' دووبارە کارپێدەکرێتەوە.

en: Remove this image
ku_IQ: سرینه‌وه‌ی ئه‌م وێنه‌

en: Remove this item meta?
ku_IQ: پاک کردنه‌ وه‌ی زانیاری ئه‌م به‌شه‌؟

en: Removed access to downloadable files.
ku_IQ: دەستپێگەیشتن بۆ پەڕگە شیاوی داگرتنەکان سڕایەوە.

en: Removed back-in-stock notification for product id: %d
ku_IQ: ئاگاداریی دووبارە بەردەستبوونەوە بۆ بەرهەمی ناسنامە: %d لابرا.

en: Removed customer "%s"
ku_IQ: کڕیار "%s" سڕایەوە

en: Removed payment token "%d"
ku_IQ: نیشانەی پارەدانی "%d" سڕایەوە

en: Removed personal data from %s order. | Removed personal data from %s orders.
ku_IQ[0]: دراوەی تاکەکەسیی %s داواکاری سڕایەوە.
ku_IQ[1]: دراوەی تاکەکەسیی %s داواکاری سڕانەوە.

en: Removed personal data from order %s.
ku_IQ: دراوەی کەسیی لە داواکاریی %sـەوە سڕایەوە.

en: Removes all existing entries from the Approved Product Download Directories list.
ku_IQ: سەرجەم یەکەکان دەسڕێتەوە لە لیستەی بوخچەی بەرهەمە داگیراوەکان.

en: Render response in a particular format.
ku_IQ: وەڵامەکە بەشێوازێکی دیاریکراو پوختە بکە.

en: Renew
ku_IQ: نوێکردنەوە

en: Renew Subscription
ku_IQ: نوێکردنەوەی بەشداری

en: Renew for %1$s
ku_IQ: نوێکردنەوە بۆ %1$s

en: Repair
ku_IQ: چاککردنەوە

en: Repeat fetches made within a reasonable window of time (by default, 30 minutes) will not be counted twice. This is a generally reasonably way to enforce download limits in relation to ranged requests. %1$sLearn more.%2$s
ku_IQ: ئەو وەرگرتنانەی کە لە ماوەیەکی گونجاودا (بە شێوەی بنەڕەتی، 30 خولەک) دووبارە دەکرێنەوە، دوو جار هەژمار دەکرێن. ئەمە بەگشتی ڕێگەیەکی گونجاوە بۆ سەپاندنی سنوورەکانی دابەزاندن لە پەیوەندی بە داواکارییە مەودادارەکانەوە. %1$sزیاتر بزانە.%2$s

en: Replies
ku_IQ: وەڵامەکان

en: Reply
ku_IQ: وەڵامدانەوە

en: Reply to this review
ku_IQ: وەڵامدانەوەی ئەم پێداچوونەوەیە

en: Reply-to email address.
ku_IQ: ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنیی وەڵامدانەوە-بۆ.

en: Reply-to enabled must be a boolean value.
ku_IQ: چالاککردنی وەڵامدانەوە-بۆ دەبێت بەهایەکی (boolean) بێت.

en: Reply-to name cannot be empty when reply-to is enabled.
ku_IQ: ناوی وەڵامدانەوە-بۆ ناتوانێت بەتاڵ بێت کاتێک وەڵامدانەوە-بۆ چالاکە.

en: Reply-to name.
ku_IQ: ناوی وەڵامدانەوە-بۆ.

en: Report a bug
ku_IQ: راپۆرتی بۆشای

en: Report period.
ku_IQ: ماوەی ڕاپۆرت.

en: Report sync schedulers should be derived from the Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler class.
ku_IQ: کاتدانەرەکانی هاوکاتگەریی ڕاپۆرت دەبێت لە پۆلی Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportSchedulerـەوە وەرگیرابن.

en: Report table data is being deleted.
ku_IQ: دراوەی خشتەی ڕاپۆرت سڕایەوە.

en: Report table data is being rebuilt. Please allow some time for data to fully populate.
ku_IQ: دراوەی خشتەی ڕاپۆرت دروست دەکرێتەوە. تکایە هەندێک کاتی بدەرێ تا دراوە بەتەواویی جێگیر دەبێت.

en: Reports
ku_IQ: ڕاپۆرتەکان

en: Reports data grouped by intervals.
ku_IQ: دراوەی ڕاپۆرتەکان کە بەپێی ماوەکان گرووپکراون.

en: Reports data grouped by segment condition.
ku_IQ: دراوەی ڕاپۆرتەکان کە بەپێی مەرجی بەش گرووپکراون.

en: Request body.
ku_IQ: ناوەڕۆکی داواکاری.

en: Request headers.
ku_IQ: سەرپەڕەکانی داواکاری.

en: Request to cancel scheduled actions completed.
ku_IQ: داواکاریی هەڵوەشاندنەوەی کردارە کات بۆ دانراوەکان تەواو کرا.

en: Require a password
ku_IQ: پێویستی بە تێپەڕەوشەیە

en: Require double opt-in to sign up
ku_IQ: پێویستی بە دوو جار ڕەزامەندی هەیە بۆ خۆتۆمارکردن

en: Required
ku_IQ: پێویست

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
ku_IQ: پێویستە ڕاست بێت، چونکە سەرچاوە پشتگیریی فڕێدانە تەنەکەی خۆڵ ناکات.

en: Requires a plugin with predictive address search support (e.g. <a href="%s" target="_blank">WooPayments</a>).
ku_IQ: پێویستی بە پێوەکراوێکە کە پشتگیری گەڕانی ناونیشانی پێشبینیکراو دەکات (بۆ نموونە <a href="%s" target="_blank">(WooPayments)</a>).

en: Resend new order notification
ku_IQ: ناردنەوەی دووبارەی زانیارییەکانی داواکاری کڕینی ئێوە

en: Resend verification email
ku_IQ: دووبارە ناردنەوەی پۆستی ئەلیکترۆنی پشتڕاستکردنەوە

en: Reset
ku_IQ: ڕێکخستنەوه

en: Reset capabilities
ku_IQ: ریست كردنه‌وه‌ی نه‌خشه‌كان

en: Reset password
ku_IQ: ڕێکخستنەوەی تێپەڕەوشە

en: Reset your password
ku_IQ: تێپەڕەوشەکەت ڕێکبخەرەوە

en: Reset your password for {site_title}
ku_IQ: تێپەڕەوشەکەت بۆ {site_title} ڕێکبخەرەوە

en: Resource already exists.
ku_IQ: سەرچاوەکە پێشتر بوونی هەیە.

en: Resource cannot be created.
ku_IQ: ناتوانرێت سەرچاوە دروست بکرێت.

en: Resource cannot be created. Check to make sure 'order' and 'name' are present.
ku_IQ: ناتوانرێت سەرچاوە دروست بکرێت. دڵنیابەرەوە کە 'order' و 'name' بوونیان هەیە.

en: Resource does not exist.
ku_IQ: سەرچاوە بوونی نیە.

en: Resource does not support trashing.
ku_IQ: سەرچاوە پشتگیریی فڕێدانە تەنەکەی خۆڵ ناکات.

en: Respond to your requests, including refunds and complaints
ku_IQ: وەڵام بە داواکاریەکانت بدەرەوە، بە لەخۆگرتنی پارەدان و سکاڵاکان

en: Rest of the world
ku_IQ: شوێنەکانی تری جیهان

en: Restock refunded items
ku_IQ: موارد برگشتی به انبار

en: Restore
ku_IQ: گه‌ڕاندنه‌وه‌

en: Restore this review from the Trash
ku_IQ: گەڕاندنەوەی ئەم پێداچوونەوەیە لە تەنەکەی خۆڵەکەوە

en: Restore this review from the spam
ku_IQ: گەڕاندنەوەی ئەم پێداچوونەوەیە لە هەرزەواڵەوە

en: Restrictions
ku_IQ: بەربەستەکان

en: Result of payment processing, or null if not yet processed.
ku_IQ: ئەنجامی جێبەجێکردنی پارەدان، یان پووچ ئەگەر هێشتا جێبەجێ نەکرا بێت.

en: Resume
ku_IQ: خستنەوەکار

en: Retain cancelled orders
ku_IQ: ڕاگرتن (هێشتنەوە)ی داواکارییە ڕەتکراوەکان

en: Retain completed orders
ku_IQ: ڕاگرتن (هێشتنەوە)ی داواکارییە ئەنجامدراوەکان

en: Retain completed orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
ku_IQ: ڕاگرتن (هێشتنەوە)ی داواکارییە ئەنجامدراوەکان بۆ ماوەیەکی دیاریکراو پێش نەناسراوکردنی دراوەکە تاکەکەسییەکانی ناویان.

en: Retain failed orders
ku_IQ: ڕاگرتن (هێشتنەوە)ی داواکارییە شکستخواردووەکان

en: Retain inactive accounts
ku_IQ: ڕاگرتن (هێشتنەوە)ی هەژمارە ناچالاکەکان

en: Retain pending orders
ku_IQ: ڕاگرتن (هێشتنەوە)ی داواکارییەکانی دۆخی چاوەڕوانی

en: Retain refunded orders
ku_IQ: هێشتنەوەی ئەو داواکارییانەی پارەکانیان گەڕێنراوەتەوە

en: Retain refunded orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
ku_IQ: ئەو داواکارییانەی پارەکانیان گەڕێنراوەتەوە بۆ ماوەیەکی دیاریکراو بهێڵەرەوە پێش نەناسراوکردنی دراوە کەسییەکانی ناویان.

en: Retention period
ku_IQ: ماوەی هێشتنەوە

en: Retrieve a paginated list of orders with optional filters for status, customer, date range, and other criteria.
ku_IQ: وەرگرتنەوەی لیستێکی ژمارەدانراوی داواکارییەکان لەگەڵ پاڵاوتنی هەڵبژاردەیی بۆ دۆخ، کڕیار، ماوەی ڕێکەوت، و پێوەرەکانی تر.

en: Retrieve a paginated list of products with optional filters for status, category, price range, and other attributes.
ku_IQ: وەرگرتنەوەی لیستێکی ژمارەدانراوی بەرهەمەکان لەگەڵ پاڵاوتنی هەڵبژاردەیی بۆ دۆخ، هاوپۆل، مەودای نرخ، و تایبەتمەندییەکانی تر.

en: Retrieve detailed information about a single order by ID, including line items, customer details, and payment information.
ku_IQ: وەرگرتنەوەی زانیاریی ورد دەربارەی یەک داواکاری بەپێی ناسنامە، کە بڕگەکانی داواکاری، وردەکارییەکانی کڕیار، و زانیاریی پارەدان لەخۆدەگرێت.

en: Retrieve detailed information about a single product by ID, including price, description, images, and metadata.
ku_IQ: وەرگرتنەوەی زانیاریی ورد دەربارەی یەک بەرهەم بەپێی ناسنامە، کە نرخ، وەسف، وێنەکان، و مێتادراوە لەخۆدەگرێت.

en: Retro photography
ku_IQ: وێنەگری ڕیترۆ

en: Return sales for a specific end date, the date need to be in the %s format.
ku_IQ: فرۆشەکان بگەڕێنەرەوە بۆ ڕێکەوتێکی کۆتایی دیاریکراو، پێویستە ڕێکەوتەکە بە فۆرماتی %s بێت.

en: Return sales for a specific start date, the date need to be in the %s format.
ku_IQ: فرۆشەکان بگەڕێنەرەوە بۆ ڕێکەوتێکی دەستپێکی دیاریکراو، پێویستە ڕێکەوتەکە بە فۆرماتی %s بێت.

en: Return the default payment suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions and woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden options are set to no
ku_IQ: پێشنیارەکانی پارەدانی بنەڕەت بگەڕێنەرەوە بگەڕێنەرەوە کاتێک woocommerce_show_marketplace_suggestions و woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden کرابوون بە no

en: Return the default shipping partner suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions option is set to no
ku_IQ: گەڕانەوە بۆ هاوبەشە پێشنیارکراوە بنەڕەتەکان، کاتێک هەڵبژاردەی (woocommerce_show_marketplace_suggestions) کرابوو بە نەخێر

en: Return to cart
ku_IQ: گەڕانەوە بۆ سەبەتە

en: Return to emails
ku_IQ: گەڕانەوە بۆ ئیمەیڵەکان

en: Return to payments
ku_IQ: گەڕانەوە بۆ بەشی پارەدان

en: Return to shipping
ku_IQ: گەڕانەوە بۆ گەیاندن

en: Return to shop
ku_IQ: گەڕانەوە بۆ فرۆشگا

en: Return to the Plugins page
ku_IQ: گەڕانەوە بۆ پەڕەی پێوەکراوەکان

en: Return to the file list.
ku_IQ: گەڕانەوە بۆ لیستەی پەڕگەکە.

en: Returning customer?
ku_IQ: کڕیاری ئێمەیت؟

en: Returning or new customer.
ku_IQ: کڕیاری گەڕاوە یان نوێ.

en: Returns
ku_IQ: گەڕانەوەکان

en: Returns number of products with each average rating.
ku_IQ: ژمارەی بەرهەمەکان بەپێی هەر تێکڕای هەڵسەنگاندنێک دەگەڕێنێتەوە.

en: Returns number of products with each stock status.
ku_IQ: ژمارەی بەرهەمەکان دەگەڕێنێتەوە لەگەڵ هەر دۆخێکی کۆگا.

en: Returns number of products within attribute terms.
ku_IQ: ژمارەی بەرهەمەکان لەناو زاراوەکانی تایبەتمەندیدا دەگەڕێنێتەوە.

en: Returns number of products within taxonomy terms.
ku_IQ: ژمارەی بەرهەمەکان لەناو زاراوەکانی پۆلێنکردندا دەگەڕێنێتەوە.

en: Reusable template part for displaying social links on the coming soon page.
ku_IQ: پارچە داڕێژەیەک کە توانای دووبارە بەکارهێنانەوەی هەیە بۆ پیشاندانی بەستەرە کۆمەڵایەتییەکان لە پەڕەی بەم زووانەدا.

en: Revenue
ku_IQ: داهات

en: Reversal cancelled for order #%s
ku_IQ: گه‌راوه‌كانی بۆداواكاری %s

en: Revert to legacy template
ku_IQ: گەڕانەوە بۆ داڕێژە کۆنەکە

en: Review
ku_IQ: پێداچوونەوە

en: Review Settings
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی پێداچوونەوە

en: Review content.
ku_IQ: پێداچوونەوەی ناوەرۆک

en: Review for %s
ku_IQ: پێداچوونەوە بۆ %s

en: Review rating (0 to 5).
ku_IQ: پێداچوونەوە (0 بۆ 5).

en: Review shipping options
ku_IQ: پێداچوونەوەی هەڵبژاردەکانی گەیاندن

en: Review type name.
ku_IQ: ناوی جۆری پێداچوونەوە.

en: Review your orders
ku_IQ: پێداچوونەوەی داواکارییەکانت

en: Reviewer email.
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنیی نووسەری پێداچوونەوە.

en: Reviewer name.
ku_IQ: ناوی نووسەری پێداچوونەوە.

en: Reviews
ku_IQ: پێداچوونەوەکان

en: Reviews (%d)
ku_IQ: پێداچوونەوەکان (%d)

en: Reviews average rating.
ku_IQ: پێداچوونەوەی ڕێژەی مامناوەندی.

en: Reviews can only be left by "verified owners"
ku_IQ: تەنیا "خاوەنە سەلمێنراوەکان" دەتوانن پێداچوونەوە بنووسن

en: Reviews for %s
ku_IQ: پێداچوونەوەکان بۆ %s

en: Reviews totals.
ku_IQ: کۆی گشتیی پێداچوونەوەکان.

en: Revision restored.
ku_IQ: پێداچوونەوە گەڕایەوە.

en: Revoke
ku_IQ: ‌هەڵوەشاندنەوه

en: Revoke API key
ku_IQ: لەناوبردنی کلیلی (API)

en: Revoke access
ku_IQ: وێنە بسڕەوە

en: Revoke key
ku_IQ: لەناوبردنی کلیل

en: Right
ku_IQ: ڕاست

en: Right with space
ku_IQ: ڕاست لەگەڵ بۆشایی

en: Roles successfully reset
ku_IQ: نه‌خشه‌كان به‌سه‌ركه‌وتووی ریست كرانه‌وه‌

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
ku_IQ: خڕکردنەوەی باج لەسەر ئاستی لاسەرجەم، لەجیاتیی خڕکردنەوە لە هەر دێڕێک

en: Rounding
ku_IQ: خركردن

en: Routing number
ku_IQ: ژمارەی ئاڕاستەکردن

en: Rows per page
ku_IQ: ڕیزەکان لە هەر پەڕەیەکدا

en: Run
ku_IQ: جێبه‌جێکردن

en: Run the Setup Wizard
ku_IQ: ده‌ست پێكی خێرا

en: Run the importer
ku_IQ: هاوردەکەرەکە جێبەجێ بکە

en: Running %d action | Running %d actions
ku_IQ[0]: جێبەجێکردنی %d کردار
ku_IQ[1]: جێبەجێکردنی %d کردار

en: Running pre-disable checks...
ku_IQ: ئەنجامدانی دڵنیاییەکانی پێش ناچالاککردن...

en: Running pre-enable checks...
ku_IQ: ئەنجامدانی دڵنیاییەکانی پێش چالاککردن...

en: Rwanda
ku_IQ: رواندا

en: SANDBOX ENABLED. You can use sandbox testing accounts only. See the <a href="%s">PayPal Sandbox Testing Guide</a> for more details.
ku_IQ: ساندبۆکس چالاک کراوە. تەنیا دەتوانیت هەژمارەکانی تاقیکردنەوەی ساندبۆکس بەکاربهێنیت. بۆ زانیاریی زیاتر، تەماشای <a href="%s">ڕێبەری تاقیکردنەوەی ساندبۆکسی PayPal</a> بکە.

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
ku_IQ: (SKU) واتە (Stock-keeping unit)، ناسێنەرێکی بێهاوتایە و هەر بەرهەم و ڕاژەیەک دانەیەکی تایبەت بە خۆی هەیە.

en: SSL forced?
ku_IQ: (SSL) زۆری لێکراوە؟

en: STEP 1 OF 2
ku_IQ: هەنگاوی 1 لە 2

en: STEP 2 OF 2
ku_IQ: هەنگاوی 2 لە 2

en: SUHOSIN installed
ku_IQ: SUHOSIN دامەزرا

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account.
ku_IQ: پارەدانی پارێزراو و دڵنیا بە بەکارهێنانی کارتی کرێدت یان هەژماری (PayPal)ـی کڕیارەکەت.

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
ku_IQ: پارەدانی پارێزراو و دڵنیا بە بەکارهێنانی کارتی کرێدت یان هەژماری (PayPal)ـی کڕیارەکەت. <a href="%s" target="_blank">زیاتر بزانە</a>.

en: Safe and secure payments using your customer's PayPal account.
ku_IQ: پارەدانی پارێزراو و سەلامەت بە بەکارهێنانی هەژماری (PayPal)ی کڕیارەکەت.

en: Saint Martin (Dutch part)
ku_IQ: سنت مارتین (قسمت هلند)

en: Saint Martin (French part)
ku_IQ: سنت مارتین (قسمت فرانسه)

en: Sale
ku_IQ: داشکاندن

en: Sale end date
ku_IQ: ڕێکەوتی کۆتاییهاتنی داشکاندن

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
ku_IQ: به‌رواری ته‌واوی فرۆشراو (له‌ روكاری YYYY-MM-DDیان به‌بۆشی جێی بهێڵه‌)

en: Sale price
ku_IQ: نرخی داشکاندن

en: Sale price (%s)
ku_IQ: نرخی داشکێندراو (%s)

en: Sale price dates
ku_IQ: ڕێکەوتەکانی نرخی داشکێندراو

en: Sale product price, if applicable.
ku_IQ: نرخی بەرهەمی داشکێنراو، ئەگەر دەکرێت.

en: Sale start date
ku_IQ: ڕێکەوتی دەستپێکردنی داشکاندن

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
ku_IQ: به‌رواری كۆتایی فرۆشتن ( رۆژ- مانگ- ساڵ یان به‌ بۆشی جێی بهێڵه‌ )

en: Sale!
ku_IQ: داشکاندن!

en: Sales
ku_IQ: فرۆشراو

en: Sales amount
ku_IQ: رێژه‌ی فرۆش

en: Sales by category
ku_IQ: فرۆش به‌ پێی ده‌سته‌ به‌ندی

en: Sales by date
ku_IQ: فۆرشه‌كان به‌ پێی

en: Sales by product
ku_IQ: فرۆش به‌ پێی كاڵا

en: Sales channels
ku_IQ: کەناڵەکانی فرۆشتن

en: Sales of the marketing campaign.
ku_IQ: فرۆشەکانی کەمپینی بازاڕدۆزی.

en: Sales reports
ku_IQ: گوزارشی فرۆش

en: Same as main product
ku_IQ: هاوشێوەی بەرهەمی سەرەکی

en: Same as parent
ku_IQ: وەکو باوان

en: Sample
ku_IQ: نموونە

en: Sample:
ku_IQ: نموونە:

en: Sandbox API password
ku_IQ: تێپەڕەوشەی (Sandbox API)

en: Sandbox API signature
ku_IQ: واژۆی (Sandbox API)

en: Sandbox API username
ku_IQ: ناوی بەکارهێنەری (Sandbox API)

en: Santa Cruz
ku_IQ: سانتا کروز

en: Saudi riyal
ku_IQ: ڕیاڵی سعودی

en: Savannakhet
ku_IQ: SavannakhetSavannakhet

en: Save
ku_IQ: پاشەکەوتکردن

en: Save action not supported for the onboarding step ID.
ku_IQ: کرداری پاشەکەوتکردن بۆ ئەم ناسنامەی هەنگاوی دەستپێکردنە پشتگیری ناکرێت.

en: Save address
ku_IQ: پاشەکەوتکردنی ناونیشان

en: Save attributes
ku_IQ: پاشەکەوتکردنی تایبەتمەندییەکان

en: Save big with WooPayments
ku_IQ: پاشەکەوت بکە لەگەڵ (WooPayments)

en: Save changes
ku_IQ: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: Save changes before changing page?
ku_IQ: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان پێش گۆڕینی پەڕە؟

en: Save money
ku_IQ: پارە پاشەکەوت بکە

en: Save on shipping with WooCommerce Shipping
ku_IQ: لە تێچووی گەیاندندا پاشەکەوت بکە لەگەڵ گەیاندنی (WooCommerce).

en: Save time
ku_IQ: کات بگەڕێنەرەوە

en: Save time and errors with automated tax calculation and collection at checkout. Powered by WooCommerce Services and Jetpack.
ku_IQ: کات و هەڵە پاشەکەوت بکە بە ژماردن و کۆکردنەوەی خۆکاری باج لە کاتی پارەداندا. بەهێزکراوە بە ڕاژەکانی (WooCommerce) و (Jetpack).

en: Save time and money by printing your shipping labels right from your computer with WooCommerce Shipping. Try WooCommerce Shipping for free.
ku_IQ: پارە و کات پاشەکەوت بکە بە چاپکردنی نیشانەی گەیاندنەکانت لە کۆمپیوتەرەکەتەوە بە بەکارهێنانی (WooCommerce Shipping). ئێستا بێبەرانبەر تاقیبکەرەوە.

en: Save to account
ku_IQ: پاشه‌که‌وت بكە بۆ حيساب

en: Save up to $800 in fees by managing transactions with WooPayments. With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies.
ku_IQ: زیاتر لە 800$ بگەڕێنەرەوە لە کرێ و تێچووەکان تەنیا بەبەکارهێنانی (WooPayments). لەگەڵ (WooPayments) دەتوانیت بەشێوەیەکی پارێزراو زۆرینەی کاردەکان قبووڵ بکەیت، هەروەها ئەپڵ پەی و وەرگرتنی پارە بە زیاتر لە 100 دراو.

en: Save webhook
ku_IQ: پاشەکەوتکردنی (webhook)

en: Schedule
ku_IQ: دانانی کات

en: Schedule expired transient files cleanup
ku_IQ: کات دانان بۆ پاککردنەوەی پەڕگە کاتییە بەسەرچووەکان

en: Schedule the action to delete expired transient files for running immediately. Subsequent actions will run once every 24h.
ku_IQ: کات بۆ کرداری سڕینەوەی پەڕگە کاتییە بەسەرچووەکان دابنێ بۆ کارپێکردنی دەستبەجێ. کردارەکانی دواتر هەر 24 کاتژمێر جارێک کارپێدەکرێن.

en: Scheduled
ku_IQ: بەرنامە بۆ دانراوە

en: Scheduled Action
ku_IQ: کرداری کات بۆ دانراو

en: Scheduled Action Columns
ku_IQ: ستوونەکانی کرداری کات بۆ دانراو

en: Scheduled Actions
ku_IQ: کردارە کات بۆ دانراوەکان

en: Scheduled Date
ku_IQ: ڕێکەوتی دیاریکراو

en: Scheduled action cancelled.
ku_IQ: کرداری کات بۆ دانراو هەڵوەشێنرایەوە.

en: Scheduled action for %1$s will not be executed as no callbacks are registered.
ku_IQ: کرداری کات بۆ دانراو بۆ %1$s جێبەجێ ناکرێت و هیچ (callback)ێک تۆمارنەکراوە.

en: Scheduled actions are hooks triggered on a certain date and time.
ku_IQ: کردارە کات بۆ دانراوەکان قولاپن کە لە ڕێکەوت و کاتێکی دیاریکراودا کارا دەکرێن.

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
ku_IQ: ئەو چوارچێوەیەی پێویستە بۆ دروستکردنی ئەو خشتەیەی بۆ وەڵامەکان دروست دەکرێت.

en: Scroll products left
ku_IQ: کێشانی بەرهەمەکان بۆ چەپ

en: Scroll products right
ku_IQ: کێشانی بەرهەمەکان بۆ ڕاست

en: Seamless order sync and label printing
ku_IQ: هاوکاتگەریی داواکاری و چاپکردنی نیشانەی بێ کێشە

en: Search
ku_IQ: گەڕان

en: Search %s
ku_IQ: گەڕان %s

en: Search Brands
ku_IQ: گەڕان بەدوای نیشانە بازرگانییەکاندا

en: Search Emails
ku_IQ: گەڕان لە پۆستی ئەلیکترۆنییەکان

en: Search Notifications
ku_IQ: گەڕان لە ئاگادارکەرەوەکان

en: Search Reviews
ku_IQ: گەڕان لە پێداچوونەوەکان

en: Search Scheduled Actions
ku_IQ: گەڕان لە کردارە کات بۆ دانراوەکان

en: Search by similar attribute name.
ku_IQ: گەڕان بە ناوی تایبەتمەندیی هاوشێوە.

en: Search by similar product name or sku.
ku_IQ: گەڕان بە ناوی بەرهەم یان (sku)ی هاوشێوە.

en: Search by similar product name, sku, or attribute value.
ku_IQ: گەڕان بە ناوی بەرهەمی هاوشێوە، sku، یان بەهای تایبەتمەندی.

en: Search by similar tax code.
ku_IQ: گەڕان بە کۆدی باجی هاوشێوە.

en: Search by user e-mail
ku_IQ: گەڕان بەپێی پۆستی ئەلیکترۆنیی بەکارهێنەر

en: Search categories
ku_IQ: گەڕان لە هاوپۆلەکان

en: Search coupons
ku_IQ: گه‌ڕان به‌دوایی کۆبۆن

en: Search customers
ku_IQ: گه‌رانی كریاران

en: Search for a customer&hellip;
ku_IQ: گەڕان بۆ کڕیارێک&hellip;

en: Search for a downloadable product&hellip;
ku_IQ: گەڕان بۆ بەرهەمێک کە توانای داگرتنی هەیە...

en: Search for a page&hellip;
ku_IQ: گەڕان بۆ پەڕەیەک&hellip;

en: Search for a product&hellip;
ku_IQ: گەڕان بۆ بەرهەمێک&hellip;

en: Search for a user&hellip;
ku_IQ: گەڕان بۆ بەکارهێنەر&hellip;

en: Search for an inbox notification&hellip;
ku_IQ: گەڕان بەدوای ئاگادارکەرەوەیەکی نامەدان...

en: Search for:
ku_IQ: گەڕان بۆ:

en: Search hook, args and claim ID
ku_IQ: گەڕان بۆ قولاپ، ئارگومێنتەکان و ناسنامەی داواکاری

en: Search key
ku_IQ: كلیلی گه‌ڕان

en: Search logs
ku_IQ: ڕووداوتۆمارگەریی گەڕان

en: Search or create categories…
ku_IQ: گەڕان یان دروستکردنی هاوپۆلەکان…

en: Search orders
ku_IQ: گەڕان لە داواکارییەکان

en: Search product forms
ku_IQ: گەڕان لە فۆڕمەکانی بەرهەم

en: Search products
ku_IQ: گەڕان لە بەرهەمەکان

en: Search products&hellip;
ku_IQ: گەڕان لە بەرهەمەکاندا &hellip;

en: Search products…
ku_IQ: گەڕان لە بەرهەمەکان...

en: Search results
ku_IQ: ئەنجامەکانی گەڕان

en: Search results for "%s"
ku_IQ: ئەنجامەکانی گەڕان بۆ "%s"

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
ku_IQ: ئەنجامەکانی گەڕان بۆ &ldquo;%s&rdquo;

en: Search results for: %s
ku_IQ: ئەنجامی گەڕان بۆ: %s

en: Search results only
ku_IQ: تەنیا ئەنجامەکانی گەڕان

en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
ku_IQ: دەرئەنجامی گەڕان بۆ: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search shipping classes
ku_IQ: گەڕان لە پۆلەکانی گەیاندن

en: Search tags
ku_IQ: گەڕان لە تاگەکان

en: Search webhooks
ku_IQ: گەڕان لە (webhooks)

en: Search within these files
ku_IQ: گەڕان لەناو ئەم پەڕگانە

en: Search&hellip;
ku_IQ: گه‌ڕان&hellip;

en: Second line of the address being shipped to.
ku_IQ: هێڵی دووەمی ناونیشانەکە کە گەیاندنەکەی بۆ دەکرێت.

en: Secondary text
ku_IQ: دەقی لاوەکی

en: Secret
ku_IQ: نهێنی

en: Secret key used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to a MD5 hash from the current user's ID|username if not provided.
ku_IQ: کلیلی نهێنی کە بۆ بەدیهێنانی هاشێک لە وێبهووکە گەیەندراوەکە بەکاردێت و لە سەرپەڕەکانی داواکاریدا دابین کراوە. ئەگەر دابین نەکرێت، ئەمە بە شێوەی بنەڕەتی دەبێتە هاشێکی (MD5) لە ناسنامە|ناوی بەکارهێنەری بەکارهێنەری ئێستاوە.

en: Secure checkout
ku_IQ: پشکنینی پارێزراو

en: Secure connection (HTTPS)
ku_IQ: پەیوەندیی پارێزراو (HTTPS)

en: Securely accept credit and debit cards on your site. Manage transactions without leaving your WordPress dashboard. Only with <strong>WooPayments</strong>.
ku_IQ: بەسەلامەتی کارتی کرێدت و دێبت لەسەر ماڵپەڕەکەت وەربگرە. گواستنەوەکان بەڕێوەببە بێ ئەوەی داشبۆردی وۆردپرێسەکەت بەجێبهێڵیت. تەنیا بە <strong>(WooPayments)</strong>.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell in store and track sales and inventory in one place.
ku_IQ: بە پارێزراوی کارتی کرێدت و دێبت وەربگرە بە یەک ڕێژەی نزم، بێ باجی چاوەڕواننەکراو (ڕێژەی دەستکرد بەردەستە). لە فرۆشگا بفرۆشە و چاودێریی فرۆشتن و کۆگا لە یەک شوێندا بکە.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place.
ku_IQ: بەشێوەکەی پارێزراو کرێدت و دێبت کارد پەسەندبکە، بەبێ کرێ و تێچووی لەناکاو. بفرۆشە و چاودێریی بکە لەیەک جێگا.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Square</a>.
ku_IQ: بەشێوەیەکی پارێزراو کارتی کرێدت و دێبت وەربگرە بە یەک ڕێژەی نزم، بێ خەرجیی چاوەڕواننەکراو (ڕێژەی دەستکرد بەردەستە). سەرهێڵ و لە فرۆشگادا بفرۆشە و چاودێریی فرۆش و کۆگا لە یەک شوێندا بکە. <a href="%s" target="_blank">زیاتر بزانە دەربارەی (Square)</a>.

en: Securely accept payments and manage payment activity straight from your store's dashboard
ku_IQ: بەشێوەیەکی پارێزراو پارە لە کڕیارانت وەربگرە و پارەکانت بەڕێوەببە لە داشبۆردی فرۆشگاکەتەوە

en: Securely save payment info
ku_IQ: زانیاریی پارەدان بە شێوەیەکی پارێزراو پاشەکەوت بکە

en: Security
ku_IQ: ئاسایش

en: Security.
ku_IQ: پاراستن

en: Segment identificator.
ku_IQ: ناسێنەری بەش.

en: Segment the response by additional constraint.
ku_IQ: وەڵامەکە بەپێی سنووردارکردنی زیاتر دابەش بکە.

en: Select
ku_IQ: دیاریکردن

en: Select %s
ku_IQ: دیاریکردنی %s

en: Select Page
ku_IQ: ده‌ست نیشانكردنی په‌ره‌

en: Select a category
ku_IQ: هاوپۆلێک دیاریبکە

en: Select a color for the background of your emails. Default %s.
ku_IQ: ڕەنگێک هەڵبژێرە بۆ پاشبنەمای پۆستە ئەلیکترۆنییەکانت. بنەڕەت %s.

en: Select a country / region&hellip;
ku_IQ: هەڵبژاردنی وڵات  / پارێزگا

en: Select a page&hellip;
ku_IQ: په‌ڕه‌یه‌ك هه‌ڵبژێره‌&hellip;

en: Select a product to regenerate the data for, or leave empty for a full table regeneration:
ku_IQ: بەرهەمێک دیاریبکە بۆ دووبارە دروستکردنەوەی دراوە بۆی، یان بە بەتاڵیی بەجێیبهێڵە بۆ دروستکردنەوەی تەواوی خشتە:

en: Select all
ku_IQ: دیاریکردنی هەموو

en: Select an inbox notification to delete:
ku_IQ: ئاگادارکەرەوەیەکی نامەدان دیاریبکە بۆ سڕینەوە:

en: Select an option&hellip;
ku_IQ: هەڵبژاردنێک دیاریبکە

en: Select categories&hellip;
ku_IQ: هه‌لبژاردنی ده‌سته‌كان ها&hellip;

en: Select customer&hellip;
ku_IQ: دیاریکردنی کڕیار...

en: Select fields from your CSV file to map against products fields, or to ignore during import.
ku_IQ: خانەکان لە پەڕگەی CSVـیەکەتەوە هەڵبژێرە بۆ نەخشەکێشان لەگەڵ خانەکانی بەرهەم، یان پشتگوێخستنیان لە کاتی هاوردەکردندا.

en: Select none
ku_IQ: لابردنی دیاریکراوەکان

en: Select options
ku_IQ: دیاریکردنی هەڵبژاردەکان

en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
ku_IQ: هەڵبژاردەکان بۆ &ldquo;%s&rdquo; هەڵبژێرە.

en: Select product&hellip;
ku_IQ: دیاریکردنی بەرهەم...

en: Select review
ku_IQ: دیاریکردنی پێداچوونەوە

en: Select shipping methods
ku_IQ: ده‌ست نیشان كردنی شێوازه‌كانی ناردن

en: Select some countries
ku_IQ: ده‌ستن كردنی به‌شێك له‌ولاتان

en: Select the %1$s log file for %2$s
ku_IQ: دیاریکردنی پەڕگەی ڕووداوتۆمارگەریی %1$s بۆ %2$s

en: Select the access type of these keys.
ku_IQ: جۆری دەستپێگەیشتنەکە بۆ ئەم کلیلانە دیاریبکە.

en: Select values
ku_IQ: دیاریکردنی بەهاکان

en: Select when the webhook will fire.
ku_IQ: دیاریبکە کەی (webhook)ەکە کارا ببێت.

en: Select who should be notified if an order that was previously processing or on-hold has failed.
ku_IQ: دیاری بکە کێ پێویستە ئاگادار بکرێتەوە ئەگەر داواکارییەک کە پێشتر لە دۆخی جێبەجێکردن یان ڕاگیراودا بوو، شکستی هێنا.

en: Select your shipping options
ku_IQ: بژاردەکانی گەیاندنت هەڵبژێرە

en: Selected attribute term name.
ku_IQ: ناوی دەستەواژەی تایبەتمەندی دەسنیشانکراو.

en: Selected countries
ku_IQ: وڵاتە دەست نیشانکراوەکان

en: Selected payment method for the order.
ku_IQ: شێوازی پارەدانی هەڵبژێردراو بۆ داواکارییەکە.

en: Selecting no country / region to sell to prevents from completing the checkout. Continue anyway?
ku_IQ: دیاریکردنی هیچ وڵات \ هەرێم بۆ فرۆشتن بۆ دوورکەوتنەوە لە ئەنجامدانی پارەدان. هەر دەتەوێت بەردەوام بییت؟

en: Sell to all countries
ku_IQ: فرۆشتن بە سەرجەم وڵاتان

en: Sell to all countries, except for&hellip;
ku_IQ: فرۆشتن بە سەرجەم وڵاتان، جگە لە&hellip;

en: Sell to specific countries
ku_IQ: فرۆشتن بە چەند وڵاتێکی دیاریکراو

en: Selling location(s)
ku_IQ: شوێنەکانی فرۆشتن

en: Selling online answer.
ku_IQ: وەڵامی فرۆشتنی سەرهێڵ.

en: Selling platforms.
ku_IQ: سەکۆکانی فرۆشتن.

en: Send
ku_IQ: ناردن

en: Send an email to customers notifying them that their order is being processed
ku_IQ: پۆستێکی ئەلیکترۆنی بۆ کڕیاران بنێرە بۆ ئاگادارکردنەوەیان کە داواکارییەکەیان کاری لەسەر دەکرێت

en: Send an email to customers notifying them that their order is complete and has been shipped
ku_IQ: پۆستێکی ئەلیکترۆنی بۆ کڕیاران بنێرە بۆ ئاگادارکردنەوەیان کە داواکارییەکەیان تەواو بووە و گەیەندراوە

en: Send an email to customers notifying them that their password has been reset
ku_IQ: پۆستێکی ئەلیکترۆنی بۆ کڕیاران بنێرە بۆ ئاگادارکردنەوەیان کە تێپەڕەوشەکەیان ڕێکخراوەتەوە

en: Send an email to customers notifying them that they have created an account
ku_IQ: پۆستێکی ئەلیکترۆنی بۆ کڕیاران بنێرە بۆ ئاگادارکردنەوەیان کە هەژمارێکیان دروست کردووە

en: Send an email to customers notifying them when an order has been partially or fully refunded
ku_IQ: پۆستێکی ئەلیکترۆنی بۆ کڕیاران بنێرە بۆ ئاگادارکردنەوەیان کاتێک داواکارییەک بەشێکی یان بەتەواوی پارەکەی گەڕێنراوەتەوە

en: Send an email to customers notifying them when their order has been cancelled
ku_IQ: پۆستێکی ئەلیکترۆنی بۆ کڕیاران بنێرە بۆ ئاگادارکردنەوەیان کاتێک داواکارییەکەیان هەڵوەشێنراوەتەوە

en: Send an email to customers notifying them when their order has been placed on hold
ku_IQ: پۆستێکی ئەلیکترۆنی بۆ کڕیاران بنێرە بۆ ئاگادارکردنەوەیان کاتێک داواکارییەکەیان ڕاگیراوە

en: Send an email to customers notifying them when you’ve added a note to their order
ku_IQ: پۆستێکی ئەلیکترۆنی بۆ کڕیاران بنێرە بۆ ئاگادارکردنەوەیان کاتێک تێبینییەکت بۆ داواکارییەکەیان زیاد کردووە

en: Send notifications when an IPN is received from PayPal indicating refunds, chargebacks and cancellations.
ku_IQ: ئاگادارکەرەوەیەک بنێرە کاتێک (IPN)ێک لە (PayPal)ەوە وەرگیرا دەربارەی پارەدانەوە، گەڕاندنەوەی پارە و ڕەتکردنەوە.

en: Send order details to customer
ku_IQ: ناردنی وردەکارییەکانی داواکاریی بۆ کڕیار

en: Send password setup link (recommended)
ku_IQ: ناردنی بەستەری جێگیرکردنی تێپەڕەوشە (پێشنیارکراو)

en: Send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns.
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنی و ئاگاداری و بانگەشەکانت بنێرە.

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
ku_IQ: ناردنی وردەکارییەکانی گەیاندن بۆ (PayPal) لەجیاتی پارەدان.

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and more with Mailchimp.
ku_IQ: کەمپەینی ئامانجدار بنێرە، سەبەتە بەجێهێڵدراوەکان بگەڕێنەرەوە و زیاتر بە (Mailchimp).

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and much more with Mailchimp.
ku_IQ: کەمپینەکان بنێرە، سەبەتە بەجێهێڵراوەکان چارەسەربکە و زیاتریش لەگەڵ (Mailchimp).

en: Send you information about your account and order
ku_IQ: ناردنی زانیاری دەربارەی ئەکاونت و داواکارییەکەت

en: Send you marketing messages, if you choose to receive them
ku_IQ: نامەکانی بازاڕکردنت بنێرە، ئەگەر هەڵتبژێریت بۆ وەرگرتنیان

en: Sender details
ku_IQ: وردەکارییەکانی نێرەر

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
ku_IQ: كۆده‌كانا به‌ کاما له‌یه‌كتر جیاده‌بنه‌وه‌. به‌نوسینی گشتی قبول ده‌كرین. نمونه <code>P*</code>  به‌راورد ده‌بن یان كۆدی پۆستی له‌ PE30. هه‌روه‌ها یان شێواز قبوڵ ده‌كرێت. نمونه <code>NG1___</code> به‌راورد ده‌بن یان NG1 1AA به‌لام ا NG10 1AA به‌راوردنابن.

en: Separate tags with commas
ku_IQ: تاگەکان بە بۆر (comma) لەیەکتر جیابکەرەوە

en: Server architecture
ku_IQ: تەلارسازیی ڕاژەکار

en: Server architecture.
ku_IQ: تەلارسازیی ڕاژەکار.

en: Server environment
ku_IQ: ژینگەی ڕاژەکار

en: Server info
ku_IQ: زانیاریی ڕاژەکار

en: Server info.
ku_IQ: زانیاری ڕاژە

en: Service
ku_IQ: ڕاژە

en: Services
ku_IQ: ڕاژەکان

en: Session page views
ku_IQ: بینینەکانی پەڕەی دانیشتن

en: Set Status - In stock
ku_IQ: دانانی دۆخ - بەردەستە لە کۆگا

en: Set Status - On backorder
ku_IQ: دانانی دۆخ - لەسەر داواکاریی دواخراو

en: Set Status - Out of stock
ku_IQ: دانانی دۆخ - نەماوە لە کۆگا

en: Set a fixed price to cover shipping costs.
ku_IQ: نرخێکی جێگیر دابنێ بۆ دابینکردنی تێچووەکانی گەیاندن.

en: Set default payment method
ku_IQ: دانانی شێوازی پارەدانی بنەڕەت

en: Set password
ku_IQ: دانانی تێپەڕەوشە

en: Set product featured image when uploaded image file name matches product SKU.
ku_IQ: دانانی وێنەی سەرەکیی بەرهەم کاتێک ناوی پەڕگەی وێنە بارکراوەکە هاوتای (SKU)ی بەرهەم بوو.

en: Set product form image
ku_IQ: دانانی وێنەی فۆڕمی بەرهەم

en: Set product image
ku_IQ: دانانی وێنەی بەرهەم

en: Set regular prices
ku_IQ: نرخی ئاسایی

en: Set sale prices
ku_IQ: نرخی فرۆشی تایبه‌ت

en: Set scheduled sale dates
ku_IQ: ڕێكخستنی به‌رواره‌كانی كاتی فرۆشتن

en: Set the action as manual so that the order note registers as "added by user".
ku_IQ: کردارەکە وەک دەستیی دابنێ بۆ ئەوەی تێبینیی داواکارییەکە وەک "لەلایەن بەکارهێنەرەوە زیادکراوە" تۆمار بکرێت.

en: Set the color of your headings and text. Default %s.
ku_IQ: ڕەنگی ناونیشان و دەقەکانت دابنێ. بنەڕەت %s.

en: Set the name and email address you'd like your outgoing emails to use.
ku_IQ: ناو و ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییەکە دابنێ کە دەتەوێت پۆستە ئەلیکترۆنییە دەرچووەکانت بەکاریبهێنن.

en: Set to regular price decreased by (fixed amount or %):
ku_IQ: دانان بۆ نرخی ئاسایی کەمکراوە بە (بڕی جێگیر یان %):

en: Set up %s
ku_IQ: دامەزراندنی %s

en: Set up PayPal for me using this email:
ku_IQ: PayPalـم بۆ جێگیر بکە بە بەکارهێنانی ئەم پۆستە ئەلیکترۆنییە:

en: Set up Stripe for me using this email:
ku_IQ: Stripeـم بۆ جێگیر بکە بە بەکارهێنانی ئەم پۆستە ئەلیکترۆنییە:

en: Set up additional payment options
ku_IQ: هەڵبژاردنێکی پارەدانی تر دابمەزرێنە

en: Set up and manage inventory for this product, including status and available quantity. %1$sManage store inventory settings%2$s
ku_IQ: کۆگا ڕێکبخە و بەڕێوەی ببە بۆ ئەم بەرهەمە، وەکو دۆخ و ژمارەی بەردەست. %1$sبەڕێوەبردنی ڕێکخستنەکانی کۆگا%2$s

en: Set up payments
ku_IQ: دامەزراندنی پارەدانەکان

en: Set up shipping costs and enter dimensions used for accurate rate calculations. %1$sHow to get started?%2$s
ku_IQ: تێچووی گەیاندن ڕێکبخە و لا بەکارهاتووەکان داخڵ بکە بۆ هەژمارکردنی دروست. %1$sچۆن دەست پێبکەیت؟%2$s.

en: Set up your account for our store
ku_IQ: هەژمارەکەت دابمەزرێنە بۆ مەخزەنەکەمان

en: Set up your payment methods and accept credit and debit cards, cash, bank transfers and money from your Mercado Pago account. Offer safe and secure payments with Latin America’s leading processor.
ku_IQ: شێوازەکانی پارەدانەکەت جێگیر بکە و کارتی کرێدت و دێبت، کاش، گواستنەوەی بانکی و پارە لە هەژماری (Mercado Pago)ـەکەتەوە وەربگرە. پارەدانی سەلامەت و پارێزراو پێشکەش بکە لەگەڵ جێبەجێکاری پێشەنگی ئەمریکای لاتین.

en: Set variation image
ku_IQ: ده‌ست نیشانكردنی وینه‌ی جیاواز

en: Set your new password.
ku_IQ: تێپەڕەوشە نوێیەکەت دابنێ.

en: Set your store location and configure tax rate settings.
ku_IQ: شوێنی فرۆشگاکەت دابنێ و ڕێکخستنەکانی ڕێژەی باج ڕێکبخە.

en: Set your store location and where you'll ship to.
ku_IQ: ناونیشانی فرۆشگاکەت دابنێ و بۆ کوێش گەیاندن دەکەیت.

en: Set your store's address, visibility, currency, language, and timezone.
ku_IQ: ناونیشان، لەبەرچاویی، دراو، زمان، و ناوچەی کاتیی فرۆشگاکەت دابنێ.

en: Seti
ku_IQ: سێتی

en: Setting field ID.
ku_IQ: ناسنامەی خانەی ڕێکخستن.

en: Setting field description.
ku_IQ: وەسفی خانەی ڕێکخستن.

en: Setting field label.
ku_IQ: نیشانەی خانەی ڕێکخستن.

en: Setting field type.
ku_IQ: جۆری خانەی ڕێکخستن.

en: Setting field value.
ku_IQ: بەهای خانەی ڕێکخستن.

en: Setting value.
ku_IQ: بەهای ڕێکخستن.

en: Settings
ku_IQ: ڕێکخستنەکان

en: Settings below apply to all variations without manual stock management enabled.
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی خوارەوە جێبەجێ دەکرێن بەسەر هەموو گۆڕانکارییەکاندا ئەگەر بەڕێوەبردنی دەستیی کۆگا چالاک نەکرابێت.

en: Settings description.
ku_IQ: وەسفی ڕێکخستنەکان.

en: Settings fields.
ku_IQ: خانەکانی ڕێکخستنەکان.

en: Settings for WooCommerce admin reporting.
ku_IQ: ڕێکخستنەکان بۆ ڕاپۆرتکردنی بەڕێوەبەری (WooCommerce).

en: Settings group ID.
ku_IQ: پیناسێنەر بۆ ڕێکخستنی گروپەکان.

en: Settings group.
ku_IQ: گرووپی ڕێکخستنەکان.

en: Settings section.
ku_IQ: بەشی ڕێکخستنەکان.

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
ku_IQ: شێوازی پارەدان

en: Settings tab.
ku_IQ: سەرخشتەی ڕێکخستنەکان.

en: Settings title.
ku_IQ: ناونیشانی ڕێکخستنەکان.

en: Settings.
ku_IQ: ڕێکخستنەکان

en: Setup Wizard
ku_IQ: دامەزرێنەر

en: Setup a Refund and Returns Policy page to boost your store's credibility.
ku_IQ: پەڕەی سیاسەتی پارەدانەوە و گەڕاندنەوە دروستبکە بۆ زیادکردنی متمانەی فرۆشگاکەت.

en: Setup shipping zones
ku_IQ: دامەزراندنی ناوچەکانی گەیاندن

en: Setup wizard
ku_IQ: دامەزرێنەر

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
ku_IQ: پڵاگینه‌كانی ووکامرس زۆر ده‌توانن راپۆرته‌كانبنوسن که كیشه‌كان ئاسانتر چاره‌ ده‌كه‌ن . بۆ ئه‌م بابه‌ته‌  بووخچه‌ ده‌بێت بتواندرێت بنوسرێت.

en: Share
ku_IQ: هاوبەشی پێکردن

en: Share feedback
ku_IQ: پێڕاگەیاندنەوە بنووسە

en: Share new items on social media the moment they're live in your store.
ku_IQ: کاڵا نوێیەکان لە تۆڕە کۆمەڵایەتییەکاندا هاوبەشی پێ بکە، هەر لەو ساتەی لە فرۆشگاکەتدا بڵاو دەبنەوە.

en: Shared by %s
ku_IQ: هاوبەشیکراوە لەلایەن %s

en: Ship to
ku_IQ: ناردن بۆ

en: Ship to a different address?
ku_IQ: گەیاندن بۆ ناونیشانێکی تر؟

en: Ship to all countries
ku_IQ: گەیاندن بۆ سەرجەم وڵاتان

en: Ship to all countries you sell to
ku_IQ: گەیاندن بۆ سەرجەم ئەو وڵاتانەی پێیان دەفرۆشیت

en: Ship to specific countries
ku_IQ: گەیاندن بۆ چەند وڵاتێکی دیاریکراو

en: Ship to specific countries only
ku_IQ: گەیاندن تەنیا بۆ چەند وڵاتێکی دیاریکراو

en: ShipStation icon
ku_IQ: وێنۆچکه‌ی وێستگه‌ی بارکردن

en: Shipment %s
ku_IQ: گەیاندنی %s

en: Shipment Provider
ku_IQ: دابینکەری گەیاندن

en: Shipment Tracking
ku_IQ: شوێنکەوتنی گەیاندن

en: Shipping
ku_IQ: گەیاندن

en: Shipping Address
ku_IQ: ناونیشانی ناردنی کاڵا

en: Shipping Address 1
ku_IQ: ناونیشانی گواستنەوە ١

en: Shipping Address 2
ku_IQ: ناونیشانی گواستنەوە ٢

en: Shipping City
ku_IQ: شار

en: Shipping Company
ku_IQ: کۆمپانیای گواستنەوە

en: Shipping Country / Region
ku_IQ: وڵات \ هەرێمی گەیاندن

en: Shipping First Name
ku_IQ: ناوی یەکەمی گواستنەوە

en: Shipping Label
ku_IQ: نیشانەی گەیاندن

en: Shipping Last Name
ku_IQ: ناوی دووەمی گواستنەوە

en: Shipping Method
ku_IQ: شێوازی گەیاندن

en: Shipping Phone Number
ku_IQ: ژمارەی تەلەفوونی گەیاندن

en: Shipping Postal/Zip Code
ku_IQ: کۆدی پۆستە \ ZIPی گەیاندن

en: Shipping State
ku_IQ: پارێزگا

en: Shipping Zone
ku_IQ: شوێنی گەیاندن

en: Shipping address
ku_IQ: ناونیشانی گەیاندن

en: Shipping address.
ku_IQ: ناونیشانی گەیاندن.

en: Shipping address: we’ll ask you to enter this so we can, for instance, estimate shipping before you place an order, and send you the order!
ku_IQ: ناونیشانی بارکردن: داواتان لێدەکەین کە ئەمە داخڵ بکەن بۆ ئەوەی بۆ نموونە، مه‌زن کردنی بارکردن پێش ئەوەی داواکارێک دابنێیت، و داواکاریه‌ت بۆ بنێری!

en: Shipping amount
ku_IQ: حاڵه‌تی گواستنه‌وه‌وگه‌یاندن

en: Shipping class
ku_IQ: پۆلی گەیاندن

en: Shipping class ID.
ku_IQ: پێناسەی بەشی گواستنەوە

en: Shipping class costs
ku_IQ: تێچووەکانی پۆلی گەیاندن

en: Shipping class name.
ku_IQ: ناوی پۆلی گەیاندن.

en: Shipping class slug.
ku_IQ: بارکردن لە پۆل

en: Shipping classes
ku_IQ: پۆلەکانی گەیاندن

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
ku_IQ: پۆله‌كانی ناردنله‌ لایه‌ن شێوازی تایبه‌ت له‌ گواستنه‌وه‌وگه‌یاندن و بۆ گروپێكی تایبه‌ت سوود له‌ كاڵا وه‌ر ده‌گیرێت

en: Shipping costs are calculated during checkout.
ku_IQ: هەزینەی گواستنەوە لە کاتی گەیشتن دەژمێرێن

en: Shipping costs updated.
ku_IQ: نرخی ناردن و باركردن نوێ كرایه‌وه‌

en: Shipping destination
ku_IQ: شوێنی مەبەستی گەیاندن

en: Shipping destination address.
ku_IQ: ناونیشانی مەبەستی گەیاندن.

en: Shipping details
ku_IQ: وردەکارییەکانی گەیاندن

en: Shipping instance ID.
ku_IQ: ناسنامەی نموونەی گەیاندن.

en: Shipping is currently enabled, but you have not added any shipping methods to your shipping zones.
ku_IQ: گەیاندن لە ئێستادا چالاکە، بەڵام تۆ هیچ شێوازێکی گەیاندنت بۆ ناوچەکانی گەیاندنت زیاد نەکردووە.

en: Shipping is disabled.
ku_IQ: گەیاندن ناچالاککراوە.

en: Shipping lines data.
ku_IQ: داتای هێڵەکانی بارکردن

en: Shipping location(s)
ku_IQ: شوێنەکانی گەیاندن

en: Shipping method
ku_IQ: شێوازی گەیاندن

en: Shipping method ID (e.g., flat_rate, free_shipping).
ku_IQ: ناسنامەی شێوازی گەیاندن (بۆ نموونە، flat_rate، free_shipping).

en: Shipping method ID is required.
ku_IQ: ناسنامەی شێوازی گەیاندن پێویستە.

en: Shipping method ID.
ku_IQ: ناسنامەی شێوازی گەیاندن.

en: Shipping method could not be added. Please retry.
ku_IQ: نەتوانرا شێوازی گەیاندن زیادبکرێت. تکایە دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: Shipping method could not be removed. Please retry.
ku_IQ: نەتوانرا شێوازی گەیاندن بسڕێتەوە. تکایە دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: Shipping method customer facing title.
ku_IQ: ناونیشانی شێوازی گەیاندن کە بە کڕیار پیشان دەدرێت.

en: Shipping method description.
ku_IQ: وەسفی شێوازی گەیاندن.

en: Shipping method enabled status.
ku_IQ: دۆخی چالاکبوونی شێوازی گەیاندن.

en: Shipping method instance ID.
ku_IQ: ناسنامەی نموونەی شێوازی گەیاندن.

en: Shipping method name.
ku_IQ: ناوی شێوازی گەیاندن.

en: Shipping method settings.
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی شێوازی گەیاندن.

en: Shipping method sort order.
ku_IQ: ڕیزبەندیی پۆلێنی شێوازی گەیاندن.

en: Shipping method title.
ku_IQ: ناونیشانی شێوازی گەیاندن.

en: Shipping method(s)
ku_IQ: شێوازی گەیاندن

en: Shipping methods
ku_IQ: شێوازەکانی گەیاندن

en: Shipping methods do not support trashing.
ku_IQ: شێوازەکانی گەیاندن پشتگیریی فڕێدانە تەنەکەی خۆڵ ناکەن.

en: Shipping methods for this zone.
ku_IQ: شێوازەکانی گەیاندن بۆ ئەم ناوچەیە.

en: Shipping name
ku_IQ: ناوی گەیاندن

en: Shipping only
ku_IQ: ته‌نیا ناردن

en: Shipping options will be updated during checkout.
ku_IQ: هەڵبژاردەکانی گەیاندن لە کاتی پارەداندا نوێ دەبنەوە.

en: Shipping settings
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی گەیاندن

en: Shipping tax
ku_IQ: باجی گەیاندن

en: Shipping tax amount
ku_IQ: بڕی باجی گەیاندن

en: Shipping tax class
ku_IQ: پۆلی باجی گەیاندن

en: Shipping tax class based on cart items
ku_IQ: پۆلی مالیه‌ ناردن به‌ پێی كاڵایبه‌رده‌ست له‌ سه‌به‌تی كریندا .

en: Shipping tax total.
ku_IQ: کۆی باجی بارکردن

en: Shipping tax.
ku_IQ: باجی گەیاندن.

en: Shipping to %s.
ku_IQ: گه‌ یاندن و گواستنه‌ وه‌ به‌%s.

en: Shipping via %s
ku_IQ: گواستنه‌وه‌وگه‌یاندن له‌لایه‌ن %s

en: Shipping zone location code.
ku_IQ: کۆدی شوێنی ناوچەی گەیاندن.

en: Shipping zone location type.
ku_IQ: جۆری شوێنی ناوچەی گەیاندن.

en: Shipping zone name.
ku_IQ: ناوی ناوچەی گەیاندن.

en: Shipping zone order.
ku_IQ: ڕیزکردنی ناوچەی گەیاندن.

en: Shipping zones
ku_IQ: ناوچەکانی گەیاندن

en: Shipping zones do not support trashing.
ku_IQ: ناوچەکانی گەیاندن پشتگیریی فڕێدان ناکەن.

en: Shipping, taxes, and discounts calculated at checkout.
ku_IQ: گەیاندن، باجەکان و داشکاندنەکان لە پارەدان هەژماردەکرێن.

en: Shipping:
ku_IQ: گەیاندن:

en: Shop
ku_IQ: فرۆشگا

en: Shop All
ku_IQ: بازاڕکردن

en: Shop Now
ku_IQ: ئێستا بازاڕبکە

en: Shop Page
ku_IQ: پەڕەی فرۆشگا

en: Shop and search results
ku_IQ: فرۆشگا و ئەنجامەکانی گەڕان

en: Shop base
ku_IQ: بنچینەی فرۆشگا

en: Shop base address
ku_IQ: ناونیشانی سەرەکی فرۆشگا

en: Shop base with category
ku_IQ: بنچینەی فرۆشگا لەگەڵ هاوپۆل

en: Shop by Category
ku_IQ: بازاڕکردن بەپێی هاوپۆل

en: Shop chairs
ku_IQ: کڕینی کورسییەکان

en: Shop country/region
ku_IQ: وڵات \ هەرێمی فرۆشگا

en: Shop for the best shipping rates, and access pre-negotiated discounted rates.
ku_IQ: بازاڕیکردن بۆ باشترین نرخەکانی گەیاندن، نرخی داشکێنراو.

en: Shop home decor
ku_IQ: کڕینی دیکۆری ماڵ

en: Shop new arrivals
ku_IQ: بازاڕیکردن لە بەرهەمە نوێکان

en: Shop now
ku_IQ: ئێستا بازاڕبکە

en: Shop only
ku_IQ: تەنیا فرۆشگا

en: Shop order
ku_IQ: داواكاری فرۆشگا

en: Shop page
ku_IQ: پەڕەی فرۆشگا

en: Shop page display
ku_IQ: پیشاندانی پەڕەی فرۆشگا

en: Shop pages
ku_IQ: پەڕەکانی فرۆشگا

en: Shop the sale
ku_IQ: لە داشکاندنەکەدا کڕین بکە

en: Shop vinyl records
ku_IQ: کڕینی قەوانی ڤاینڵ

en: Short description
ku_IQ: وەسفی کورت

en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, <a href="%s">please read our documentation</a>. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
ku_IQ: بۆ تێگەیشتن، بەکارهێنان و فراوانکردنی (WooCommerce)، <a href="%s">تکایە بەڵگەنامەکان بخوێنەرەوە</a>. هەموو سەرچاوەکان لەوێ دەدۆزیتەوە، وەکو زیادکراوەکان، فێرکارییەکان و زیاتریش.

en: Show
ku_IQ: پیشاندان

en: Show "verified owner" label on customer reviews
ku_IQ: پیشاندانی نیشانەی "خاوەنی سەلمێنراو" لەسەر پێداچوونەوەی کڕیاران

en: Show Price
ku_IQ: پیشاندانی نرخ

en: Show Suggestions
ku_IQ: پێشنیارەکان پیشانبدە

en: Show a grid of brand thumbnails.
ku_IQ: تۆڕێک لە وێنۆچکەی نیشانە بازرگانییەکان پیشان بدە.

en: Show advanced options
ku_IQ: پیشاندانی هەڵبژاردە پێشکەوتووەکان

en: Show all types
ku_IQ: نیشاندانی هەموو

en: Show as dropdown
ku_IQ: بەشێوەی خوارەوە پیشاندان دەدات

en: Show categories
ku_IQ: پیشاندانی هاوپۆلەکان

en: Show categories &amp; products
ku_IQ: پیشاندانی هاوپۆلەکان و بەرهەمەکان

en: Show context
ku_IQ: پیشاندانی پێکهات

en: Show custom fields
ku_IQ: پیشاندانی خانە دەستکردەکان

en: Show description
ku_IQ: پیشاندانی وەسف

en: Show details
ku_IQ: پیشاندانی وردەکارییەکان

en: Show hidden products
ku_IQ: پیشاندانی بەرهەمە شاراوەکان

en: Show hierarchy
ku_IQ: پەلە بەندی نیشان دەدات

en: Show if is a compound tax rate.
ku_IQ: پیشاندانی ئەگەر ڕێژەی باجی لێکدرابێت.

en: Show more details
ku_IQ: پیشاندانی وردەکاریی زیاتر

en: Show more…
ku_IQ: پیشاندانی زیاتر...

en: Show password
ku_IQ: پیشاندانی تێپەڕەوشە

en: Show product counts
ku_IQ: نیشاندانی ژمارەکای کاڵا

en: Show products
ku_IQ: نیشاندانی کاڵا

en: Show subcategories
ku_IQ: نمایشی ژیرده‌سته‌

en: Show subcategories &amp; products
ku_IQ: پیشاندانی هاوپۆلە لاوەکییەکان و بەرهەمەکان

en: Showcase your products with Pinterest
ku_IQ: بەرهەمەکانت پیشان بدە لەگەڵ (Pinterest)

en: Showing all %1$d result | Showing all %1$d results
ku_IQ[0]: پیشاندانی %1$d ئەنجام
ku_IQ[1]: پیشاندانی %1$d ئەنجام

en: Showing reports for:
ku_IQ: پیشاندانی ڕاپۆرت بۆ:

en: Showing the single result
ku_IQ: پیشاندانی یەک ئەنجام

en: Shown to customers on the product page.
ku_IQ: لە لاپەڕەی بەرهەمەکەدا پیشانی کڕیاران دەدرێت.

en: Shows brands in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing products.
ku_IQ: نیشانە بازرگانییەکان لە ویدجێتێکدا پیشان دەدات کە ڕێگەت پێدەدات لیستی بەرهەمەکان کورت بکەیتەوە لە کاتی بینینی بەرهەمەکاندا.

en: Shows if backorders are allowed.
ku_IQ: پیشانی دەدات ئەگەر داواکاریی دواخراو ڕێپێدراو بێت.

en: Shows if the product can be bought.
ku_IQ: پیشاندانی ئەگەر بتوانرێت بەرهەمەکە بکڕدریت.

en: Shows if the product is on backordered.
ku_IQ: پیشانی دەدات ئەگەر بەرهەمەکە لەسەر داواکاریی دواخراو بێت.

en: Shows if the product is on sale.
ku_IQ: پیشاندانی ئەگەر بەرهەمەکە لە فرۆشتندا بێت.

en: Shows if the product need to be shipped.
ku_IQ: پیشاندانی ئەگەر بەرهەمەکە پێویستی بە ناردنە.

en: Shows if the product needs to be configured before it can be bought.
ku_IQ: نیشان دەدات کە ئایا بەرهەمەکە پێویستی بە شێوەپێدان و ڕێکخستن هەیە پێش ئەوەی بتوانرێت بکڕدرێت.

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
ku_IQ: پیشانی دەدات ئایا ئەو کەسەی پێداچوونەوەکەی نووسیوە بەرهەمەکەی کڕیوە یان نا.

en: Shows if the variation can be bought.
ku_IQ: پیشانی دەدات ئەگەر گۆڕانکارییەکە بکڕدرێت.

en: Shows if the variation is on backordered.
ku_IQ: پیشان دەدات کە ئایا گۆڕانکارییەکە لەسەر داواکاریی دواخراوە.

en: Shows if the variation is on sale.
ku_IQ: گەر نرخی فرۆشتن بە شێوازی داشکاندن بێت نیسانیبدە.

en: Shows where the order was created.
ku_IQ: پیشاندانی ئەو شوێنەی کە داواکاریه‌که‌ت دروست کراوە.

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
ku_IQ: پیشاندانی ئەوەی کە بارکردن لە بەرهەمدا باجی لەسەر بێت یان نا.

en: Shows/define if the note is only for reference or for the customer (the user will be notified).
ku_IQ: پیشان دەدات/پێناسە دەکات کە ئایا تێبینییەکە تەنیا بۆ ئاماژەپێدانە یان بۆ کڕیارە (بەکارهێنەر ئاگادار دەکرێتەوە).

en: Sign Up
ku_IQ: خۆتۆمارکردن

en: Sign-up successful
ku_IQ: خۆتۆمارکردن سەرکەوتوو بوو

en: Signed up
ku_IQ: تۆماربوو

en: Signed-up customers
ku_IQ: کڕیارە بەشداربووەکان

en: Signups
ku_IQ: ناوی نوسه‌ره‌كان

en: Simple Product Template
ku_IQ: داڕێژەی بەرهەمی سادە

en: Simple product
ku_IQ: بەرهەمی سادە

en: Simplified shipping with:
ku_IQ: گەیاندنی سادەکراو بە:

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
ku_IQ: بەهۆی ئەوەی وێبگەڕەکەت پشتگیریی جاڤاسکریپت ناکات، یان ناچالاکە، تکایە دڵنیابە لەوەی کرتە لە دوگمەی %1$sبەڕۆژکردنەوەی کۆی گشتییەکان%2$s بکەیت پێش تۆمارکردنی داواکارییەکەت. لەوانەیە بڕێکی زیاتر لەوەی لە سەرەوە ئاماژەی پێکراوە لێت وەربگیرێت ئەگەر وا نەکەیت.

en: Sindh
ku_IQ: سیند

en: Sip, Shop, Savor
ku_IQ: قومێک بخۆرەوە، بیکڕە، چێژی لێ ببینە

en: Sit back and relax
ku_IQ: دابنیشە و بحەسێرەوە

en: Site
ku_IQ: ماڵپەڕ

en: Site Title
ku_IQ: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Site URL.
ku_IQ: URLی ماڵپەڕ.

en: Site Visibility
ku_IQ: بینراویی ماڵپەڕ

en: Site address (URL)
ku_IQ: ناونیشانی ماڵپەڕ (URL)

en: Site visibility
ku_IQ: بینراویی ماڵپەڕ

en: Site visibility badge
ku_IQ: نیشانەی بینرانی ماڵپەڕ

en: Size
ku_IQ: قەبارە

en: Skip importing existing order data.
ku_IQ: لابردنی هاوردەکردنی دراوەی داواکاریی هەبوودا.

en: Skip setup
ku_IQ: لابردنی دامەزراندن

en: Skip this step
ku_IQ: ئەم هەنگاوە بپەڕێنە

en: Slovakia
ku_IQ: اسلواکی

en: Slovenia
ku_IQ: اسلونی

en: Slug
ku_IQ: سڵەگ

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
ku_IQ: ناو "%s" زۆر به‌كار هاتووه‌. تكایه‌ بۆگۆره‌.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
ku_IQ: ناو"%s" هه‌ڵه‌یه‌ زۆر به‌كار هاتووه‌. تكایه‌ ناوێكی تر بنوسه‌.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
ku_IQ: ناو"%s" زۆره‌ (پێشه‌كی28 پێك هاته‌).تكایه‌ كه‌می بكه‌وه‌.

en: Slug (unique identifier) can be left blank and auto-generated, or you can enter one
ku_IQ: سڵەگ (ناسێنەری بێهاوتا) دەکرێت بەبەتاڵیی بەجێبهێڵدرێت و خۆکارانە دروست بکرێت، یان دەکرێت خۆت دانەیەک بنووسیت

en: Slug automatically generated from the product name.
ku_IQ: سڵەگ بەشێوەیەکی خۆکار لە ناوی بەرهەمەکەوە دروستکرا.

en: Slug identifier for the resource.
ku_IQ: ناسێنەری سڵەگ بۆ سەرچاوەکە.

en: Slug of the resource.
ku_IQ: سڵەگی سەرچاوەکە.

en: Small
ku_IQ: بچووک

en: Social Media
ku_IQ: تۆڕی کۆمەڵایەتی

en: Sold %1$d item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
ku_IQ[0]: %1$d بەرهەم فرشراوە لە %2$d ڕۆژی ڕابردوو.
ku_IQ[1]: %1$d بەرهەم فرشراوە لە %2$d ڕۆژی ڕابردوو.

en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
ku_IQ: %1$s فرشراوە لە %2$d ڕۆژی ڕابردوو.

en: Sold individually
ku_IQ: بە تاک دەفرۆشرێت

en: Sold individually?
ku_IQ: بە تاک دەفرۆشرێت؟

en: Solomon Islands
ku_IQ: جزاير سليمان

en: Some details of your shipment have recently been updated. This may include tracking information, item contents, or delivery status.
ku_IQ: هەندێک لە وردەکارییەکانی گەیاندنەکەت بەم دواییانە بەڕۆژکراونەتەوە. ئەمە لەوانەیە زانیاریی شوێنکەوتن، ناوەڕۆکی کاڵاکان، یان دۆخی گەیاندن بگرێتەوە.

en: Some subscription data may be temporarily unavailable. Please refresh the page in a few minutes to try again.
ku_IQ: ڕەنگە بە شێوەیەکی کاتی هەندێک دراوەی بەشداریکردن بەردەست نەبێت. تکایە چەند خولەکێکی تر پەڕەکە نوێ بکەرەوە، بۆ دووبارە هەوڵدانەوە.

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
ku_IQ: چه‌ند خزمه‌ت گوزاریه‌كانی وه‌كو گواستنه‌وه‌وگه‌یاندن بانكه‌كان له‌ SOAP بۆ په‌یوه‌ندی و وه‌رگرتنی زانیاری له‌ نێوان سێرڤه‌ره‌كان ئیش پێده‌كات ، بۆ نمونه‌، بانكه‌كانی میله‌ت و گواستنه‌وه‌وگه‌یاندن FedEx به‌ SOAP پیویستیان به‌دابه‌زاندنه‌.

en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
ku_IQ: کەسێک داوای تێپەڕەوشەیەکی نوێی کردووە بۆ ئەم هەژمارە لە %s:

en: Something big is brewing! Our store is in the works and will be launching soon!
ku_IQ: شتێکی گەورە لە ئارادایە! فرۆشگاکەمان لەژێر کارکردندایە و بەم زووانە دەستپێدەکات!

en: Something big is brewing! Our store is in the works – Launching shortly!
ku_IQ: شتێکی گەورە لە ئامادەکردندایە! فرۆشگاکەمان لە ژێر کارکردندایە – بەم زووانە دەخرێتەگەڕ!

en: Something went wrong when trying to restore order %d from the trash. It could not be restored.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لەکاتی گەڕاندنەوەی داواکاریی %d لە تەنەکەی خۆڵەکەوە. نەتوانرا بگەڕێندرێتەوە.

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
ku_IQ: ببوره‌ كێشه‌یه‌ك له‌ سرینه‌وه‌ی كۆبۆن دروست بووه‌

en: Sorry to see you go.
ku_IQ: خەمبارین بە ڕۆیشتنت.

en: Sorry! We couldn't contact Jetpack just now 😭. Please make sure that your site is visible over the internet, and that it accepts incoming and outgoing requests via curl. You can also try to connect to Jetpack again, and if you run into any more issues, please contact support.
ku_IQ: ببوورە! ئێستا نەمانتوانی پەیوەندی بە (Jetpack)ـەوە بکەین 😭. تکایە دڵنیابە لەوەی ماڵپەڕەکەت لەسەر ئینتەرنێت دیارە، و داواکارییە هاتووەکان و دەرچووەکان لە ڕێگەی (curl)ـەوە قبووڵ دەکات. هەروەها دەتوانیت دووبارە هەوڵی پەیوەستبوون بە (Jetpack) بدەیتەوە، و ئەگەر تووشی هەر کێشەیەکی تر بوویت، تکایە پەیوەندی بە پشتگیرییەوە بکە.

en: Sorry! We tried, but we couldn't connect Jetpack just now 😭. Please go to the Plugins tab to connect Jetpack, so that you can finish setting up your store.
ku_IQ: ببوورە! هەوڵمان دا، بەڵام ئێستا نەمانتوانی (Jetpack) پەیوەست بکەین 😭. تکایە بڕۆ بۆ سەرخشتەی پێوەکراوەکان بۆ پەیوەستکردنی (Jetpack)، تا بتوانیت جێگیرکردنی فرۆشگاکەت تەواو بکەیت.

en: Sorry! We tried, but we couldn't install Jetpack for you 😭. Please go to the Plugins tab to install it, and finish setting up your store.
ku_IQ: ببوورە! هەوڵمان دا، بەڵام نەمانتوانی (Jetpack)ـت بۆ دابمەزرێنین 😭. تکایە بڕۆ بۆ سەرخشتەی پێوەکراوەکان بۆ دامەزراندنی، و جێگیرکردنی فرۆشگاکەت تەواو بکە.

en: Sorry, "%s" is no longer in stock so this order cannot be paid for. We apologize for any inconvenience caused.
ku_IQ: ببورە، "%s" تەواوبوو لە کۆگا، بۆیە ناتوانیت پارەی ئەم داواکارییە بدەیت. داوای لێبوردن دەکەین لە دروستبوونی هەر کێشەیەک.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
ku_IQ: ببورە، "%s" بەردەست نییە لە کۆگا. تکایە دەستکاریی سەبەتەکەت بکە و دووبارە هەوڵبدەرەوە. داوای لێبووردن دەکەین ئەگەر کێشەیەک دروست بووبێت.

en: Sorry, %1$s cannot be updated via this endpoint for a user with role %2$s.
ku_IQ: ببورە، %1$s ناتوانرێت لە ڕێگەی ئەم خاڵی کۆتاییەوە بۆ بەکارهێنەرێکی خاوەن ڕۆڵی %2$s بەڕۆژبکرێتەوە.

en: Sorry, coupon "%1$s" is not applicable to the categories: %2$s.
ku_IQ: ببورە، کۆبۆنی "%1$s" بەکارنابرێت لەگەڵ هاوپۆلەکانی: %2$s.

en: Sorry, coupon "%1$s" is not applicable to the products: %2$s.
ku_IQ: ببورە، کۆبۆنی "%1$s" بەکارنابرێت لەگەڵ بەرهەمەکانی: %2$s.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
ku_IQ: بووره‌ كۆبۆن،"%s" له‌ حاله‌تی ئیشكردندایه‌ ناتواندرێد له‌ گه‌ل ئه‌وانی تردا ئیش بكات.

en: Sorry, coupon "%s" is not applicable to selected products.
ku_IQ: ببوورە، کۆبۆنی "%s" بۆ بەرهەمە هەڵبژێردراوەکان ناگونجێت.

en: Sorry, coupon "%s" is not applicable to your cart contents.
ku_IQ: ببورە کۆبۆنی "%s" لەگەڵ کاڵاکانی سەبەتەکەت ناگونجێت و بەکارنایەت.

en: Sorry, coupon "%s" is not valid for sale items.
ku_IQ: ببورە، کۆبۆنی "%s" لەگەڵ ئەو بەرهەمانە بەکارنایەت کە داشکاندنیان بۆ کراوە.

en: Sorry, creating the product with template failed.
ku_IQ: ببورە، دروستکردنی بەرهەمەکە لەگەڵ داڕێژە شکستی هێنا.

en: Sorry, experiment_name is required.
ku_IQ: ببورە، (experiment_name) پێویستە.

en: Sorry, fetching downloads data failed.
ku_IQ: ببورە، وەرگرتنی دراوەی داگرتنەکان شکستی هێنا.

en: Sorry, fetching performance indicators failed.
ku_IQ: ببورە، وەرگرتنی نیشاندەرەکانی کارامەیی شکستی هێنا.

en: Sorry, fetching revenue data failed.
ku_IQ: ببورە، هێنانی دراوەی داهات شکستی هێنا.

en: Sorry, fetching tax data failed.
ku_IQ: ببورە، هێنانی دراوەی باج شکستی هێنا.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
ku_IQ: بە داوای لێبوردنەوە  پێدەچیت هیچ رێگەیەک بۆ کرین بەردەست نیە تکایە پەیوەندیمان پێوە بکە

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
ku_IQ: ببورە، وا دیارە هیچ ڕێگەیەکی پارەدان بەردەست نییە. تکایە پەیوەندیمان پێوە بکە ئەگەر پێویستت بە هاوکارییە، یان دەتەوێت ڕێگەیەکی جێگرەوەت بۆ پێشنیار بکەین.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
ku_IQ: ببوره‌، پیده‌چێت كۆبۆن "%s" یه‌كسان نیه‌ - كۆبۆن له‌ داواكاری كرینی تۆ ده‌سرێته‌وه‌.

en: Sorry, no dismissable task with that ID was found.
ku_IQ: ببورە، هیچ ئەرکێک بەو ناسنامەیەوە نەدۆزرایەوە کە توانای لابردنی هەبێت.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
ku_IQ: به‌ داوای لێبوردنه‌وه‌، هیچ كاڵایه‌ك  به‌ میلی تۆ ده‌ستنیشان نه‌دۆزرایه‌وه‌. تكایه‌  شیوازێكی تر هه‌ڵبژێرن .

en: Sorry, no snoozeable task with that ID was found.
ku_IQ: ببورە، هیچ ئەرکێک بەو ناسنامەیەوە نەدۆزرایەوە کە توانای دواخستنی هەبێت.

en: Sorry, no task with that ID was found.
ku_IQ: ببورە، هیچ ئەرکێک بەو ناسنامەیەوە نەدۆزرایەوە.

en: Sorry, that task list was not found
ku_IQ: ببورە، ئەو لیستەی ئەرکە نەدۆزرایەوە

en: Sorry, the order could not be found. Please contact us if you are having difficulty finding your order details.
ku_IQ: ببوورە، داواکارییەکە نەدۆزرایەوە. تکایە پەیوەندیمان پێوە بکە ئەگەر لە دۆزینەوەی وردەکارییەکانی داواکارییەکەتدا کێشەت هەیە.

en: Sorry, the sample products data file was not found.
ku_IQ: ببورە، پەڕگەی دراوەی بەرهەمە نموونەکان نەدۆزرایەوە.

en: Sorry, there has been an error.
ku_IQ: بەداوای لێبوردنەوە هەڵەیەک روویدا

en: Sorry, there is no export with that ID.
ku_IQ: ببورە، هیچ هەناردەیەک بەو ناسنامەیەوە بوونی نییە.

en: Sorry, there is no note with that ID.
ku_IQ: ببورە، هیچ تێبینییەک بەو ناسنامەیەوە بوونی نییە.

en: Sorry, there is no resource with that ID.
ku_IQ: ببورە، هیچ سەرچاوەیەک بەو ناسنامەیەوە بوونی نییە.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the brands of selected products.
ku_IQ: ببورە، ئەم کۆبۆنە بۆ نیشانە بازرگانییەکانی بەرهەمە هەڵبژێردراوەکان بەکارنایەت.

en: Sorry, this download has expired
ku_IQ: به‌ داوای لێ بوردنه‌وه‌ كاتی داگرتنی فایلی تۆ كۆتای هاتووه‌

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
ku_IQ: ببوره‌ ئه‌م داواكاریه‌ هه‌له‌یه‌ و ڕیگه‌ پێدراونیه‌.

en: Sorry, this order requires a shipping option.
ku_IQ: ببورە، ئەم داواکارییە پێویستی بە هەڵبژاردەیەکی گەیاندن هەیە.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
ku_IQ: به‌ داوای لێ بوردنه‌وه‌ ناتوانی ئه‌م كاڵایه‌ بكری

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
ku_IQ: ببورە، ئەم بەرهەمە بەردەست نییە. تکایە کۆکراوەیەکی تر هەڵبژێرە.

en: Sorry, users with %1$s role cannot be deleted via this endpoint. Allowed roles: %2$s
ku_IQ: ببورە، بەکارهێنەرانی خاوەن ڕۆڵی %1$s ناتوانرێن لە ڕێگەی ئەم خاڵی کۆتاییەوە بسڕێنەوە. ڕۆڵە ڕێپێدراوەکان: %2$s

en: Sorry, we couldn't connect your store to Jetpack
ku_IQ: ببوورە، نەمانتوانی فرۆشگاکەت بە (Jetpack)ـەوە پەیوەست بکەین

en: Sorry, we do not allow orders from the provided country (%s)
ku_IQ: ببورە، ئێمە ڕێگە بە داواکارییەکان نادەین لەم وڵاتە (%s)

en: Sorry, we do not have enough "%1$s" in stock to fulfill your order (%2$s available). We apologize for any inconvenience caused.
ku_IQ: ببوورە، بڕی پێویستمان لە "%1$s" لە کۆگادا نییە بۆ جێبەجێکردنی داواکارییەکەت (%2$s بەردەستە). داوای لێبووردن دەکەین بۆ هەر ناڕەحەتییەک کە دروست بووە.

en: Sorry, we do not ship orders to the provided country (%s)
ku_IQ: ببورە، ئێمە داواکارییەکان ناگەیەنین بەم وڵاتە (%s)

en: Sorry, you are not allowed to batch manipulate this resource.
ku_IQ: ببوورە، تۆ مۆڵەتی دەستکاریکردنی بەکۆمەڵی ئەم سەرچاوەیەت نییە.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نییە جۆری لێدوان بگۆڕیت.

en: Sorry, you are not allowed to create new pages.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراونییت بۆ دروستکردنی پەڕەی نوێ.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
ku_IQ: ببوورە، تۆ مۆڵەتی دروستکردنی سەرچاوەکانت نییە.

en: Sorry, you are not allowed to delete %s.
ku_IQ: ببوورە، تۆ مۆڵەتی سڕینەوەی %sـت نییە.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
ku_IQ: بەداخەوە، ئێوە رێتان پێنەدراوە بۆ سڕینەوەی ئەم سەڕچاوە.

en: Sorry, you are not allowed to edit this resource.
ku_IQ: بەداخەوە، ئێوە رێتان پێنەدراوە بۆ دەستکاری ئەم سەڕچاوە.

en: Sorry, you are not allowed to hide task lists.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراونییت بۆ شاردنەوەی لیستەکانی ئەرک.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراونییت بۆ دامەزراندنی ڕووکار لەسەر ئەم ماڵپەڕە.

en: Sorry, you are not allowed to perform this action.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگەپێدراو نیت ئەم کردارە ئەنجام بدەیت.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve onboarding tasks.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراونییت بۆ بەدەستهێنانەوەی ئەرکە بەردەوامەکان.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve product form data.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراونییت بۆ بەدەستهێنانەوەی دراوەی فۆڕمی بەرهەم.

en: Sorry, you are not allowed to snooze onboarding tasks.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراونییت بۆ دواخستنی ئەرکە بەردەوامەکان.

en: Sorry, you are not allowed to upload this file type.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەت پێنادرێت ئەم جۆرە پەڕگەیە باربکەیت.

en: Sorry, you cannot create dummy products.
ku_IQ: ببورە، ناتوانیت بەرهەمی نموونەیی دروست بکەیت.

en: Sorry, you cannot create new resource.
ku_IQ: ببورە، ناتوانیت سەرچاوەی نوێ دروست بکەیت.

en: Sorry, you cannot create resources.
ku_IQ: ببورە، ناتوانیت سەرچاوەکان دروست بکەیت.

en: Sorry, you cannot delete resources.
ku_IQ: ببورە، ناتوانیت سەرچاوەکان بسڕیتەوە.

en: Sorry, you cannot delete this resource.
ku_IQ: ببورە، ناتوانیت ئەم سەرچاوەیە بسڕیتەوە.

en: Sorry, you cannot edit this resource.
ku_IQ: ببورە، ناتوانیت ئەم سەرچاوەیە دەستکاریی بکەیت.

en: Sorry, you cannot export WooCommerce Blueprints.
ku_IQ: ببورە، ناتوانیت نەخشەکانی (WooCommerce) هەناردە بکەیت.

en: Sorry, you cannot import WooCommerce Blueprints.
ku_IQ: ببورە، ناتوانیت نەخشەکانی (WooCommerce) هاوردە بکەیت.

en: Sorry, you cannot list resources.
ku_IQ: ببورە، ناتوانیت سەرچاوەکان لیستە بکەیت.

en: Sorry, you cannot manage plugins.
ku_IQ: ببورە، تۆ ناتوانیت پێوەکراوەکان بەڕێوەببەیت.

en: Sorry, you cannot manage themes.
ku_IQ: ببورە، تۆ ناتوانیت ڕووکارەکان بەڕێوەببەیت.

en: Sorry, you cannot manage these options.
ku_IQ: ببورە، تۆ ناتوانیت ئەم هەڵبژاردانە بەڕێوەببەیت.

en: Sorry, you cannot update resource.
ku_IQ: ببورە، ناتوانیت سەرچاوە بەڕۆژبکەیتەوە.

en: Sorry, you cannot update resources.
ku_IQ: ببورە، ناتوانیت سەرچاوەکان بەڕۆژ بکەیتەوە.

en: Sorry, you cannot view marketing channels.
ku_IQ: ببورە، ناتوانیت کەناڵەکانی بازاڕدۆزیی ببینیت.

en: Sorry, you cannot view resources.
ku_IQ: ببورە، ناتوانیت سەرچاوەکان ببینیت.

en: Sorry, you cannot view these options.
ku_IQ: ببورە، ناتوانیت ئەم هەڵبژاردانە ببینیت.

en: Sorry, you cannot view this resource.
ku_IQ: بەداخەوە، ئێوە ناتوانن ئەم سەرچاوە ببینن.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
ku_IQ: به‌ داوای لی بوردنه‌وه‌ كاتی داگرتنی تۆ بۆ ئه‌م فایله‌ كۆتای هاتووه‌.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a review.
ku_IQ: ببورە، پێویستە لەژوورەوە بیت بۆ وەڵامدانەوەی پێداچوونەوەیەک.

en: Sorry, you post telemetry data.
ku_IQ: ببورە، تۆ دراوەی تەلەمێتری بڵاودەکەیتەوە.

en: Sorry, your order on %1$s was unsuccessful. Your order details are below, with a link to try your payment again: %2$s
ku_IQ: ببورە، داواکارییەکەت لە %1$s سەرکەوتوو نەبوو. وردەکارییەکانی داواکارییەکەت لە خوارەوەیە، لەگەڵ بەستەرێک بۆ ئەوەی دووبارە هەوڵی پارەدان بدەیت: %2$s

en: Sorry, your order was unsuccessful
ku_IQ: ببورە، داواکارییەکەت سەرکەوتوو نەبوو

en: Sorry, your session has expired.
ku_IQ: به‌ داوای لێ بوردنه‌وه‌ كاته‌كه‌ت به‌سه‌رچووه‌

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
ku_IQ: ببورە، دانیشتنەکەت بەسەرچوو. <a href="%s" class="wc-backward">گەڕانەوە بۆ فرۆشگا</a>

en: Sort ascending or descending.
ku_IQ: پۆلێنکردنی بەرزبوون یان داشۆڕی.

en: Sort by
ku_IQ: پۆلێنکردن بەپێی

en: Sort by average rating
ku_IQ: ڕیزکردن بەپێی تێکڕای پێداچوونەوەکان

en: Sort by latest
ku_IQ: ڕیزکردن بەپێی نوێترینەکان

en: Sort by most recent
ku_IQ: نمایش به ریزبه‌ندی نێترینه‌كان

en: Sort by popularity
ku_IQ: ڕیزکردن بەپێی بەناوبانگی

en: Sort by price (asc)
ku_IQ: ڕیزکردن بە پێی نرخ (asc)

en: Sort by price (desc)
ku_IQ: ڕیزکردن بە پێی نرخ (desc)

en: Sort by price: high to low
ku_IQ: ڕیزکردن بەپێی نرخ: زۆر بۆ کەم

en: Sort by price: low to high
ku_IQ: ڕیزکردن بەپێی نرخ: کەم بۆ زۆر

en: Sort by tax class.
ku_IQ: ڕیزبەندی بە پێی باج

en: Sort by term property.
ku_IQ: پۆلێنکردن بەپێی تایبەتمەندیی زاراوە.

en: Sort by:
ku_IQ: ڕیزبەندی بە پێی:

en: Sort collection by object attribute.
ku_IQ: کۆکراوەکان ڕیز بکە بەپێی تایبەتمەندی تەن.

en: Sort collection by resource attribute.
ku_IQ: کۆکراوەکە بەپێی تایبەتمەندیی سەرچاوە پۆلێن بکە.

en: Sorted by average rating
ku_IQ: پۆلێنکراو بەپێی تێکڕای هەڵسەنگاندن

en: Sorted by latest
ku_IQ: پۆلێنکراو بەپێی نوێترین

en: Sorted by popularity
ku_IQ: پۆلێنکراو بەپێی ناوبانگ

en: Sorted by price: high to low
ku_IQ: پۆلێنکراو بەپێی نرخ: لە زۆرەوە بۆ کەم

en: Sorted by price: low to high
ku_IQ: پۆلێنکراو بەپێی نرخ: لە کەمەوە بۆ زۆر

en: Sorting
ku_IQ: ڕیزکردن

[ctx: Sorting order]
en: Order
ku_IQ: داواکاری

en: Sound like no other
ku_IQ: دەنگێک وەک هیچی تر

en: Source
ku_IQ: سەرچاوە

en: Source logger must be configured before running a migration
ku_IQ: ڕووداوتۆمارگەریی سەرچاوە دەبێت شێوەی پێبدرێت پێش جێبەجێکردنی کۆچپێکردنێک.

en: Source of note.
ku_IQ: سەرچاوەی تێبینی.

en: Source of the note.
ku_IQ: سەرچاوەی تێبینییەکە.

en: Source platform
ku_IQ: سەکۆی سەرچاوە

en: Source store must be configured before running a migration
ku_IQ: فرۆشگای سەرچاوە دەبێت شێوەی پێبدرێت پێش جێبەجێکردنی کۆچپێکردنێک.

en: Source type
ku_IQ: جۆری سەرچاوە

en: Source: %s
ku_IQ: سەرچاوە: %s

en: South Africa
ku_IQ: آفريقای جنوبي

en: South America
ku_IQ: ئەمەریکای باشور

en: Specific Countries
ku_IQ: وڵاته‌ تایبه‌ته‌كان

en: Specific countries
ku_IQ: وڵاتە دیاریکراوەکان

en: Specified file failed upload test.
ku_IQ: پەڕگەی دیاریکراو شکستی هێنا لە تاقیکاریی بارکردن.

en: Sports and recreation
ku_IQ: وەرزش و کاتبەسەربردن

en: Square
ku_IQ: چوارگۆشە

en: Staff picks
ku_IQ: هەڵبژاردەکانی ستاف

en: Standard
ku_IQ: ئاسایی

en: Standard fonts
ku_IQ: جۆرەپیتە ئاسایییەکان

en: Standard product
ku_IQ: بەرهەمی ئاسایی

en: Standard rate
ku_IQ: ڕێژەی ئاسایی

en: Standard rates
ku_IQ: ڕێژە بنەڕەتەکان

en: Star ratings should be required, not optional
ku_IQ: هەڵسەنگاندن بە ئەستێرە دەبێت پێویست بێت، نەک ئارەزوومەندانە

en: Start Import
ku_IQ: دەستبکە بە هاوردن

en: Start accepting payments on your store!
ku_IQ: دەستبکە بە وەرگرتنی پارەکان لە فرۆشگاکەت!

en: Start by adding the first product to your store. You can add your products manually, via CSV, or import them from another service.
ku_IQ: دەستپێبکە بە زیادکردنی یەکەم بەرهەم بۆ فرۆشگاکەت. دەتوانیت دانە دانە بەرهەمەکان زیادبکەیت، لە ڕێگەی (CSV) یان هاوردنیان لە ڕاژەیەکی ترەوە.

en: Start converting
ku_IQ: دەستپێکردن بە گۆڕین

en: Start converting order coupon data to the simplified format
ku_IQ: دەستپێکردنی گۆڕینی دراوەی کۆبۆنی داواکاری بۆ فۆرماتە سادەکراوەکە

en: Start date of sale price, as GMT.
ku_IQ: کاتی دەستپێکردنی هەڕاجی لە سەر بنەمایGMT.

en: Start date of sale price, in the site's timezone.
ku_IQ: کاتی دەستپێکردنی هەڕاجی لە شوێنی کاتی ماڵپەڕ.

en: Start date of sale price.
ku_IQ: ڕێکەوتی دەستپێکردنی نرخی داشکێنراو.

en: Start selling
ku_IQ: دەستبکە بە فرۆشتن

en: Start shopping
ku_IQ: دەستبکە بە بازاڕکردن

en: Start using new features that are being progressively rolled out to improve the store management experience.
ku_IQ: دەستبکە بە بەکارهێنانی تایبەتمەندییە نوێیەکان کە هێدی هێدی بڵاودەکرێنەوە بۆ باشترکردنی ئەزموونی بەڕێوەبردنی فرۆشگا.

en: Start your online clothing store
ku_IQ: دەستبکە بە دروستکردنی فرۆشگای جلوبەرگەکەت

en: Started processing action %s
ku_IQ: دەستکرا بە جێبەجێکردنی کرداری %s

en: Starting a fashion website is exciting but it may seem overwhelming as well. In this article, we'll walk you through the setup process, teach you to create successful product listings, and show you how to market to your ideal audience.
ku_IQ: دەستکردن بە دروستکردنی ماڵپەڕێکی جلوبەرگ هەنگاوێکی مەزنە، بەڵام لەهەمان کاتیشدا دەکرێت کارێکی ئاڵۆز بێت. لەم بابەتەدا، بە سەرجەم هەنگاوەکان ئاشناتان دەکەین، چۆن لیستەیەکی سەرکەوتووی بەرهەم دروست بکەیت، هەروەها چۆن بازاڕدۆزیی بۆ بەرهەمەکانت بکەیت.

en: Starting cleanup for %d order... | Starting cleanup for %d orders...
ku_IQ[0]: دەستپێکردنی پاککردنەوە بۆ %d داواکاریی...
ku_IQ[1]: دەستپێکردنی پاککردنەوە بۆ %d داواکاریی...

en: State
ku_IQ: پارێزگا

en: State / County
ku_IQ: پارێزگا/ ناوچه‌

en: State / County or state code
ku_IQ: کۆدی وڵات/پارێزگا

en: State / Zone
ku_IQ: پارێزگا/ ناحیه

en: State code
ku_IQ: کۆدی ویلایەت

en: State code.
ku_IQ: کۆدەی ویلایەت.

en: State.
ku_IQ: ویلایەت.

en: State/County
ku_IQ: هه‌رێم/وڵات

en: State/County (optional)
ku_IQ: ویلایەت\وڵات (ئارەزوومەندانە)

en: State/County code, or name of the state, county, province, or district.
ku_IQ: کۆدی ویلایەت\وڵات، یان ناوی ویلایەت، پارێزگا، هەرێم، یان قەزا.

en: Stats about coupons.
ku_IQ: ئامارەکان دەربارەی کۆبۆنەکان.

en: Stats about groups of customers.
ku_IQ: ئامارەکان دەربارەی کۆمەڵەی کڕیاران.

en: Stats about orders.
ku_IQ: ئامارەکان دەربارەی داواکارییەکان.

en: Stats about product categories.
ku_IQ: ئامارەکان دەربارەی هاوپۆلەکانی بەرهەم.

en: Stats about product downloads.
ku_IQ: ئامارەکان دەربارەی داگرتنەکانی بەرهەم.

en: Stats about products.
ku_IQ: ئامارەکان دەربارەی بەرهەمەکان.

en: Stats about revenue.
ku_IQ: ئامارەکان دەربارەی داهات.

en: Stats about taxes.
ku_IQ: ئامارەکان دەربارەی باجەکان.

en: Stats about variations.
ku_IQ: ئامارەکان دەربارەی گۆڕانکارییەکان.

en: Status
ku_IQ: دۆخ

en: Status of note.
ku_IQ: دۆخی تێبینییەکە.

en: Status of the marketing channel's product listings.
ku_IQ: دۆخی لیستی بەرهەمی کەناڵی بازاڕدۆزی.

en: Status of the order.
ku_IQ: دۆخی داواکارییەکە.

en: Status of the payment returned by the gateway. One of success, pending, failure, error.
ku_IQ: دۆخی پارەدانەکە کە گەڕاوەتەوە لەلایەن دەرەڕێیەکەوە. سەرکەوتوو، چاوەڕوانی، شکستخواردوو، هەڵە.

en: Status of the review.
ku_IQ: دۆخی پێداچوونەوەکە.

en: Status report information
ku_IQ: زانیاریی ڕاپۆرتی دۆخ

en: Status:
ku_IQ: دۆخ:

en: Status: %s
ku_IQ: دۆخ: %s

en: Status: {{label}}
ku_IQ: دۆخ: {{label}}

en: Statuses that require extra action on behalf of the store admin.
ku_IQ: ئەو دۆخانەی کە پێویستیان بە کرداری زیاترە لەلایەن بەڕێوەبەری فرۆشگاوە.

en: Statuses that should not be included when calculating report totals.
ku_IQ: ئەو دۆخانەی کە نابێت لەخۆبگیرێن لەکاتی ژماردنی کۆی ڕاپۆرتەکاندا.

en: Stay in the loop
ku_IQ: ئاگاداری نوێترینەکان بە

en: Step
ku_IQ: هەنگاو

en: Stick to one key per client: this makes it easier to revoke access in the future for a single client, without causing disruption for others.
ku_IQ: یەک کلیل بۆ هەر کڕیارێک بەکاربهێنە: ئەمە هەڵوەشاندنەوەی دەستپێگەیشتن لە داهاتوودا بۆ یەک کڕیار ئاسانتر دەکات، بێ ئەوەی ببێتە هۆی تێکچوون بۆ ئەوانی تر.

en: Stock
ku_IQ: كۆگا

en: Stock Keeping Unit
ku_IQ: زانیاری تایبەتی کاڵا

en: Stock Keeping Unit.
ku_IQ: یەکەی چاودێری کۆگا (SKU).

[ctx: Stock Notification confirm notification]
en: Confirm
ku_IQ: پشتڕاستکردنەوە

en: Stock Notifications
ku_IQ: ئاگادارکەرەوەکانی کاڵا

en: Stock availability class.
ku_IQ: پۆلی بەردەستبوونی کاڵا.

en: Stock availability text.
ku_IQ: دەقی بەردەستبوونی کاڵا.

en: Stock display format
ku_IQ: فۆرماتی پیشاندانی کۆگا

en: Stock keeping unit, if applicable.
ku_IQ: یەکەی چاودێریی کۆگا (SKU)، ئەگەر دەکرێت.

en: Stock levels increased:
ku_IQ: ئاستی کۆگا زیادیکرد:

en: Stock levels reduced:
ku_IQ: ئاستی کۆگا کەمیکرد:

en: Stock management
ku_IQ: بەڕێوەبردنی کۆگا

en: Stock management at product level.
ku_IQ: بەڕێوەبردنی پاشەکەوت لە ئاستی بەرهەم.

en: Stock management at variation level.
ku_IQ: بەڕێوەبردنی کۆگا لە ئاستی گۆڕانکاریدا.

en: Stock management disabled in store settings
ku_IQ: بەڕێوەبردنی کۆگا ناچالاککراوە لە ڕێکخستنەکانی فرۆشگا

en: Stock notifications
ku_IQ: ئاگادارکەرەوەکانی کاڵا

en: Stock qty
ku_IQ: بڕی ماوە

en: Stock quantity
ku_IQ: بڕ لە کۆگا

en: Stock quantity.
ku_IQ: بڕ لە کۆگا.

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
ku_IQ: بڕی کۆگا. ئەگەر ئەمە بەرهەمێکی گۆڕاوە ئەم بەهایە بەکاردەهێنرێت بۆ کۆنترۆڵکردنی کۆگای سەرجەم گۆڕانکارییەکان، مەگەر خۆت لە ئاستی گۆڕانکارییەکان بڕی کۆگا دیاریبکەیت.

en: Stock status
ku_IQ: دۆخی کۆگا

en: Stock status.
ku_IQ: دۆخی کۆگا.

en: Stock: %d
ku_IQ: کۆگا: %d

en: Stop converting
ku_IQ: ڕاگرتنی گۆڕین

en: Stop converting order coupon data to the simplified format
ku_IQ: ڕاگرتنی گۆڕینی دراوەی کۆبۆنی داواکاری بۆ فۆرماتە سادەکراوەکە

en: Stop sync
ku_IQ: ڕاگرتنی هاوکاتگەری

en: Stopped the insanity for %d second | Stopped the insanity for %d seconds
ku_IQ[0]: شێتییەکەی وەستاند بۆ %d چرکە
ku_IQ[1]: شێتییەکەی وەستاند بۆ %d چرکە

en: Store
ku_IQ: فرۆشگا

en: Store Address
ku_IQ: ناونیشانی فرۆشگا

en: Store Email
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنیی فرۆشگا

en: Store Information
ku_IQ: زانیاریی فرۆشگا

en: Store Name
ku_IQ: ناوی فرۆشگا

en: Store Notice
ku_IQ: ئاگاداریی فرۆشگا

en: Store URL
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی فرۆشگا

en: Store coming soon
ku_IQ: فرۆشگا بەم زووانە دەکرێتەوە

en: Store connected successfully.
ku_IQ: فرۆشگا بەسەرکەوتوویی پەیوەستکرا.

en: Store details
ku_IQ: وردەکارییەکانی فرۆشگا

en: Store downtime means lost sales. One-click restores get you back online quickly if something goes wrong.
ku_IQ: لەکارکەوتنی فرۆشگا واتە لەدەستدانی فرۆشتن. گەڕاندنەوەی یەک کرتە بەخێرایی دەتباتەوە سەرهێڵ ئەگەر هەڵەیەک ڕوویدا.

en: Store email address.
ku_IQ: ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنیی فرۆشگا.

en: Store emails have had an upgrade!
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنییەکانی فرۆشگاکەت نوێ کراونەتەوە!

en: Store monitoring
ku_IQ: چاودێریی فرۆشگا

en: Store name
ku_IQ: ناوی فرۆشگا

en: Store notice
ku_IQ: ئاگاداری فرۆشگا

en: Store setup
ku_IQ: دامەزراندنی فرۆشگا

en: Store stats
ku_IQ: ئاماری فرۆشگا

en: Store-wide threshold (%d)
ku_IQ: لێواری سەرتاسەری فرۆشگا (%d)

en: Storefront Theme
ku_IQ: ڕووکاری (Storefront)

en: Storefront icon
ku_IQ: وێنۆچکەی فرۆشگا

en: Street address
ku_IQ: ناونیشانی شەقام (ناونیشانەکەت بەوردی)

en: String based identifier for the term.
ku_IQ: ناسێنەری زنجیرەنووسەیی بۆ زاراوەکە.

en: String processors must be an array of valid callbacks.
ku_IQ: چارەسەرکەرەکانی زنجیرەنووسە دەبێت ڕیزێک بن لە کۆڵباکی دروست.

en: Stripe email address
ku_IQ: ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنیی (Stripe)

en: Stripe email address:
ku_IQ: ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنیی (Stripe):

en: Subcategories
ku_IQ: هاوپۆلی لاوەکی

en: Subject
ku_IQ: بابەت

en: Subject (paid)
ku_IQ: بابەت (پارە دراوە)

en: Submit
ku_IQ: ناردن

en: Subscribe
ku_IQ: بەشداریکردن

en: Subscription for %1$s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product. <a href="%2$s">Click here</a> if you wish to deactivate the plugin as well.
ku_IQ: بەشداریی بۆ %1$s بەسەرکەوتوویی ناچالاککرا. لەوەبەدوا بەڕۆژکردنەوەکان بەدەست ناهێنیت بۆ ئەم بەرهەمە. <a href="%2$s">کرتە لێرە بکە</a> ئەگەر دەتەوێت پێوەکراوەکەش ناچالاک بکەیت.

en: Subscription for %s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product.
ku_IQ: بەشداریی بۆ %s بەسەرکەوتوویی ناچالاککرا. لەوەبەدوا بەڕۆژکردنەوەکان بەدەست ناهێنیت بۆ ئەم بەرهەمە.

en: Subscription is <strong>expiring</strong> soon.
ku_IQ: بەشداریکردنەکە بەم زووانە <strong>بەسەردەچێت</strong>.

en: Subscription not found
ku_IQ: بەشداریی نەدۆزرایەوە

en: Subscription: Not available - %1$d of %2$d already in use
ku_IQ: بەشداریی: بەردەست نییە - %1$d لە %2$d بەکارهێنراوە

en: Subscription: Unlimited
ku_IQ: بەشداریی: بێسنوور

en: Subscription: Using %1$d of %2$d sites available
ku_IQ: بەشداریی: بەکارهێنانی %1$d لە %2$d ماڵپەڕی بەردەست

en: Subscriptions
ku_IQ: هاوبەشەکان

en: Subtotal
ku_IQ: لاسەرجەم

en: Subtotal of the order.
ku_IQ: لاسەرجەمی داواکارییەکە.

en: Subtotal:
ku_IQ: لاسەرجەم:

en: Suburb
ku_IQ: دەوروبەری شار

en: Success
ku_IQ: سه‌رکه‌وتوو بوو

en: Successfully canceled action: %s
ku_IQ: کرداری %s بەسەرکەوتوویی هەڵوەشێنرایەوە.

en: Successfully connected to <b>%s</b>.
ku_IQ: بەسەرکەوتوویی بەسترایەوە بە <b>%s</b>.

en: Successfully disconnected from <b>%1$s</b>.
ku_IQ: بەسەرکەوتوویی پەیوەندی لەگەڵ <b>%1$s</b> پچڕا.

en: Successfully executed action: %s
ku_IQ: کرداری %s بەسەرکەوتوویی جێبەجێ کرا.

en: Successfully processed change for action: %s
ku_IQ: گۆڕانکاریی بۆ کرداری %s بەسەرکەوتوویی جێبەجێ کرا.

en: Successfully unsubscribed %1$s. You will not receive a notification when "%2$s" becomes available.
ku_IQ: بەسەرکەوتوویی بەشداریکردن لە %1$s لابرا. ئاگادارکەرەوە وەرناگریت کاتێک "%2$s" بەردەست دەبێت.

en: Successfully verified stock notifications for "%s".
ku_IQ: بەسەرکەوتوویی ئاگادارکەرەوەکانی کاڵا بۆ "%s" پشتڕاستکرایەوە.

en: Sudan
ku_IQ: سودان

en: Suggest a slug for the term.
ku_IQ: سڵەگێک بۆ زاراوەکە پێشنیار بکە.

en: Suggest full addresses to customers as they type.
ku_IQ: پێشنیارکردنی ناونیشانی تەواو بۆ کڕیاران لەکاتی نووسیندا.

en: Suggestion ID.
ku_IQ: ناسنامەی پێشنیار.

en: Suggestion description.
ku_IQ: وەسفی پێشنیار.

en: Suggestion visibility.
ku_IQ: بینراویی پێشنیار.

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
ku_IQ: Suhosin سیسته‌مێكی پیشكه‌وتوی به‌رگری بۆ  PHP یه‌. ئه‌م سیسته‌مه‌ بۆ به‌رگری له‌سێرڤه‌ره‌كانی ئێوه‌ له‌ به‌رامبه‌ر كێشه‌كانی PHP له‌ یه‌ك لاوه‌  وه‌ له‌ لایه‌كی تره‌وه‌ له‌ به‌رام به‌ر بۆشایه‌كانی نه‌ناسراو  PHP به‌رهه‌م هێندراوه‌. ئه‌گه‌ر Suhosin له‌سه‌ر سێرڤه‌ری خۆت چالاك بكه‌ی، پیده‌چێت بۆ زیادبوونی. سنورداركردنی داتاكان.

en: Sultan Kudarat
ku_IQ: سوڵتانی به‌ هێز

en: Sulu
ku_IQ: سولو

en: Sum of all taxes.
ku_IQ: کۆی هەموو باجەکان

en: Sum of line item taxes only.
ku_IQ: تەنها کۆی باجەکانی بڕگەی هێڵ.

en: Summarize this product in 1-2 short sentences. We'll show it at the top of the page.
ku_IQ: پوختەکردنی ئەم بەرهەمە لە 1-2 ڕستەی کورتدا. لە سەرەوەی پەڕەکە پیشانی دەدەین.

en: Summarize this product in 1-2 short sentences. We’ll show it at the top of the page.
ku_IQ: پوختەکردنی ئەم بەرهەمە لە 1-2 ڕستەی کورتدا. لە سەرەوەی پەڕەکە پیشانی دەدەین.

en: Summary
ku_IQ: پوختە

en: Summary: Order #%d
ku_IQ: پوختە: داواکاریی #%d

en: Supported features for this payment gateway.
ku_IQ: تایبەتمەندییە پشتگیریکراوەکان بۆ ئەم دەرەڕێیەی پارەدان.

en: Supported features for this provider.
ku_IQ: تایبەتمەندییە پشتگیریکراوەکان بۆ ئەم دابینکەرە.

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
ku_IQ: پشتگیریی شوێنگرەوەکانی خوارەوە دەکات: <code>[qty]</code> = ژمارەی کاڵاکان، <code>[cost]</code> = تێچووی کاڵاکان، <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = کرێی بنەماکراو لەسەر ڕێژەی سەدی.

en: Switch to new template
ku_IQ: گۆڕین بۆ داڕێژە نوێیەکە

en: Switching data storage while sync is incomplete is dangerous and can lead to order data corruption or loss!
ku_IQ: گۆڕینی کۆگای دراوە کاتێک هاوکاتگەری تەواو نەبووە مەترسیدارە و دەکرێت ببێتە هۆی تێکچوون یان لەدەستچوونی دراوەی داواکاری!

en: Sync all your selling channels in one place
ku_IQ: هاوکاتگەریی هەموو کەناڵەکانی فرۆشتنت لە یەک شوێندا بکە

en: Sync completed.
ku_IQ: هاوکاتگەریی کۆتایی هات.

en: Sync orders now
ku_IQ: ئێستا داواکارییەکان هاوکاتگەریی بکە

en: Sync with theme
ku_IQ: هاوکاتکردن لەگەڵ ڕووکار

en: Sync your sales data across platforms and manage everything from a unified dashboard.
ku_IQ: دراوەی فرۆشەکانت لە سەرانسەری سەکۆکاندا هاوکات بکە و هەموو شتێک لە داشبۆردێکی یەکگرتووەوە بەڕێوەببە.

en: Sync your store catalog, set up pixel tracking, and run targeted ad campaigns.
ku_IQ: لیستی کاڵاکانی فرۆشگاکەت هاوکات بکە، شوێنکەوتنی پیکسڵ جێگیر بکە، و هەڵمەتی بانگەشەی ئامانجدار ئەنجام بدە.

en: Sync your website's data like contacts, products, and orders over Salesforce CRM with Salesforce Integration for WooCommerce.
ku_IQ: دراوەی ماڵپەڕەکەت وەک پەیوەندییەکان، بەرهەمەکان، و داواکارییەکان لەسەر (Salesforce CRM) هاوکاتگەری بکە بە تەواوکاریی (Salesforce) بۆ (WooCommerce).

en: Synchronization of approved product download directories is already in progress.
ku_IQ: هاوکاتگەریی بوخچەکانی داگرتنی بەرهەمی پەسەندکراو لە ئێستادا بەردەوامە.

en: Synchronize approved download directories
ku_IQ: هاوکاتگەریی بوخچەی داگرتنە پەسەندکراوەکان

en: System status
ku_IQ: دۆخی سیستەم

en: System status theme info cache cleared.
ku_IQ: کاشی زانیاریی ڕووکاری دۆخی سیستەم سڕایەوە.

en: Table cell display.
ku_IQ: پیشاندانی خانەی خشتە.

en: Table cell format.
ku_IQ: فۆرماتی خانەی خشتە.

en: Table cell value.
ku_IQ: بەهای خانەی خشتە.

en: Table column header.
ku_IQ: سەرپەڕەی ستوونی خشتە.

en: Table does not exist
ku_IQ: جه‌دوه‌ل بوونی نیه‌

en: Table headers.
ku_IQ: سەرپەڕەکانی خشتە.

en: Table rows.
ku_IQ: ڕیزەکانی خشتە.

en: Tablet
ku_IQ: تابلێت

en: Tag
ku_IQ: تاگ

en: Tag ID
ku_IQ: ناسنامەی تاگ

en: Tag ID.
ku_IQ: ناسنامەی تاگ.

en: Tag added.
ku_IQ: تاگ زیادکرا.

en: Tag associated with the provider.
ku_IQ: تاگی پەیوەست بە دابینکەر.

en: Tag deleted.
ku_IQ: تاگ سڕایەوە.

en: Tag link.
ku_IQ: بەستەری تاگ.

en: Tag name
ku_IQ: ناوی تاگ

en: Tag name.
ku_IQ: ناوی تاگ.

en: Tag not added.
ku_IQ: تاگ زیاد نەکرا.

en: Tag not updated.
ku_IQ: تاگ بەڕۆژنەکرایەوە.

en: Tag slug
ku_IQ: سڵەگی تاگ

en: Tag slug.
ku_IQ: تاگ

en: Tag updated.
ku_IQ: تاگ بەڕۆژکرایەوە.

en: Tag: | Tags:
ku_IQ[0]: تاگ:

en: Tags
ku_IQ: تاگەکان

en: Tags (comma separated)
ku_IQ: تاگەکان (بە بۆر جیایان بکەرەوە)

en: Tags (space separated)
ku_IQ: تاگەکان (بە بۆشایی جیایان بکەرەوە)

en: Tags deleted.
ku_IQ: تاگەکان سڕانەوە.

en: Tags totals.
ku_IQ: هەموو تاگەکان

en: Take credit card payments securely via Eway keeping customers on your site.
ku_IQ: پارەدانی کارتی بانکی بە شێوەیەکی پارێزراو لە ڕێگەی (Eway)ەوە وەربگرە بە هێشتنەوەی کڕیاران لە ماڵپەڕەکەتدا.

en: Take offline payments
ku_IQ: وەرگرتنی پارەدانی دەرهێڵ

en: Take over
ku_IQ: دەست بەسەرداگرتن

en: Take payments in cash upon delivery.
ku_IQ: پارە بە کاش وەربگرە لە کاتی گەیاندن.

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer.
ku_IQ: ڕووبەڕوو پارە وەربگرە لە ڕێگەی (BACS). ناسراویشە بە (گواستنەوەی ڕاستەوخۆ bank/wire).

en: Take payments in person via checks. This offline gateway can also be useful to test purchases.
ku_IQ: ڕووبەڕوو پارە وەربگرە لە ڕێگەی چەکەوە. ئەم دەرەڕێ دەرهێڵە دەتوانرێت بەکاریش ببرێت بۆ تاقیکردنەوەی کڕینەکان.

en: Take payments via bank transfer.
ku_IQ: پارە وەربگرە لەڕێگەی گواستنەوەی بانکی.

en: Take payments with the provider that’s right for you - choose from 100+ payment gateways for WooCommerce.
ku_IQ: پارە لەو دابینکەرە وەربگرە کە گونجاوە بۆ تۆ - لە زیاتر لە 100 دەرەڕێی پارەدان هەڵبژێرە بۆ (WooCommerce).

en: Task Configurations
ku_IQ: شێوەپێدانەکانی ئەرک

en: Task List
ku_IQ: لیستەی ئەرک

en: Task is not a subclass of `Task`
ku_IQ: ئەرک پۆلی لاوەکیی نییە بۆ `Task`

en: Task list ID already exists
ku_IQ: ناسنامەی لیستەی ئەرک خۆی بوونی هەیە

en: Task list ID does not exist
ku_IQ: ناسنامەی لیستەی ئەرک بوونی نییە

en: Tax
ku_IQ: باج

en: Tax amount
ku_IQ: بڕی باج

en: Tax class
ku_IQ: پۆلی باج

en: Tax class already exists
ku_IQ: پۆلی باج بوونی هەیە

en: Tax class name.
ku_IQ: ناوی پۆلی باج.

en: Tax class of fee.
ku_IQ: باجی پۆلی

en: Tax class of product.
ku_IQ: پۆلی باج لە بەرهەم

en: Tax class requires a valid name
ku_IQ: پۆلی باج پێویستی بە ناوێکی دروستە

en: Tax class slug already exists
ku_IQ: سڵەگی پۆلی باج خۆی بوونی هەیە

en: Tax class slug is invalid
ku_IQ: سڵەگی پۆلی باج نادروستە

en: Tax class.
ku_IQ: پۆلی باج

en: Tax code
ku_IQ: کۆدی باج

en: Tax lines data.
ku_IQ: داتای هێڵەکانی باج.

en: Tax name
ku_IQ: ناوی باج

en: Tax options
ku_IQ: هەڵبژاردەکانی باج

en: Tax priority.
ku_IQ: پێشەنگیی باج.

en: Tax rate ID.
ku_IQ: ناسنامەی ڕێژەی باج.

en: Tax rate ID: %s
ku_IQ: ناسنامەی ڕێژەی باج: %s

en: Tax rate code.
ku_IQ: کۆدی ڕێژەی باج

en: Tax rate label.
ku_IQ: ناونیشانی ڕێژەی باج

en: Tax rate name.
ku_IQ: ناوی ڕێژەی باج.

en: Tax rate.
ku_IQ: ڕێژەی باج.

en: Tax rates successfully deleted
ku_IQ: ڕێژەکانی باج بەسەرکەوتوویی سڕانەوە

en: Tax status
ku_IQ: دۆخی باج

[ctx: Tax status]
en: None
ku_IQ: هیچ کامێکیان

en: Tax status of fee.
ku_IQ: باجی بارکردن

en: Tax status.
ku_IQ: دۆخی باج.

en: Tax subtotal.
ku_IQ: کۆی لاوەکی باج

en: Tax total (not including shipping taxes).
ku_IQ: کۆی باج (لەوانە باجی بارکردن)

en: Tax total.
ku_IQ: کۆی باج

en: Taxable
ku_IQ: باج كەوتوو

en: Taxes
ku_IQ: باجەکان

en: Taxes and coupons
ku_IQ: باجەکان و کۆبۆنەکان

en: Taxes applied to this shipping rate using the smallest unit of the currency.
ku_IQ: باجەکان بەکارهێنراون بۆ ئەم نرخی گەیاندنە بە بەکارهێنانی بچووکترین یەکەی دراو.

en: Taxes by code
ku_IQ: باجەکان بەپێی کۆد

en: Taxes by date
ku_IQ: باجەکان بەپێی ڕێکەوت

en: Taxes detailed reports.
ku_IQ: ڕاپۆرتە وردەکانی باجەکان.

en: Taxes do not support trashing.
ku_IQ: باجەکان پشتگیریی فڕێدان ناکەن.

en: Taxonomies: Product types
ku_IQ: پۆلێنکردنەکان: جۆرەکانی بەرهەم

en: Taxonomies: Product visibility
ku_IQ: هاوپۆڵکردنەکان: دیتنی کالاکان

en: Taxonomy does not exist.
ku_IQ: پۆلێن بوونی نییە.

[ctx: Taxonomy name]
en: Product type
ku_IQ: جۆری بەرهەم

[ctx: Taxonomy name]
en: Product visibility
ku_IQ: لەبەرچاویی بەرهەم

en: Taxonomy name.
ku_IQ: ناوی پۆلێن.

en: Taxonomy terms for product/order statuses.
ku_IQ: زاراوەکانی پۆلێنکردن بۆ دۆخەکانی بەرهەم\داواکاری.

en: Template cache cleared.
ku_IQ: کاشی داڕێژە سڕایەوە.

en: Template file copied to theme.
ku_IQ: فایلی شێوه‌ به نیشانه‌ی باكگراوه‌ند كۆپی كرا.

en: Template file deleted from theme.
ku_IQ: فایلی شیوه له‌ باكگراوه‌ند سرایه‌وه‌

en: Template for the product variation form
ku_IQ: داڕێژە بۆ فۆڕمی گۆڕانکاریی بەرهەمەکە

en: Template for the simple product form
ku_IQ: داڕێژە بۆ فۆڕمی بەرهەمە سادەکە

[ctx: Template name]
en: Checkout Header
ku_IQ: سەرپەڕەی پارەدان

[ctx: Template name]
en: Coming soon social links
ku_IQ: بەستەرە کۆمەڵایەتییەکانی بەم زووانە

[ctx: Template name]
en: External Product Add to Cart + Options
ku_IQ: زیادکردن بۆ سەبەتەی بەرهەمی دەرەکی + هەڵبژاردەکان

[ctx: Template name]
en: Grouped Product Add to Cart + Options
ku_IQ: زیادکردن بۆ سەبەتەی بەرهەمی بەکۆمەڵ + هەڵبژاردەکان

[ctx: Template name]
en: Order Confirmation
ku_IQ: پەسەندکردنی داواکاری

[ctx: Template name]
en: Page: Cart
ku_IQ: پەڕە: سەبەتە

[ctx: Template name]
en: Page: Checkout
ku_IQ: پەڕە: پارەدان

[ctx: Template name]
en: Page: Coming soon
ku_IQ: پەڕە: بەم زووانە

[ctx: Template name]
en: Product Catalog
ku_IQ: کەتەلۆگی بەرهەم

[ctx: Template name]
en: Product Search Results
ku_IQ: ئەنجامی گەڕانی بەرهەم

[ctx: Template name]
en: Products by Attribute
ku_IQ: بەرهەمەکان بەپێی تایبەتمەندی

[ctx: Template name]
en: Products by Brand
ku_IQ: بەرهەمەکان بەپێی نیشانەی بازرگانی

[ctx: Template name]
en: Products by Category
ku_IQ: بەرهەمەکان بەپێی هاوپۆل

[ctx: Template name]
en: Products by Tag
ku_IQ: بەرهەمەکان بەپێی تاگ

[ctx: Template name]
en: Simple Product Add to Cart + Options
ku_IQ: زیادکردن بۆ سەبەتەی بەرهەمی سادە + هەڵبژاردەکان

[ctx: Template name]
en: Single Product
ku_IQ: تەنیا بەرهەمێک

[ctx: Template name]
en: Variable Product Add to Cart + Options
ku_IQ: زیادکردن بۆ سەبەتەی بەرهەمی گۆڕاو + هەڵبژاردەکان

en: Template overrides.
ku_IQ: نووسینەوەکانی داڕێژە.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for External Products.
ku_IQ: داڕێژەیەک بەکاردێت بۆ پیشاندانی فۆرمی زیادکردن بۆ سەبەتە + هەڵبژاردەکان بۆ بەرهەمە دەرەکییەکان.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Grouped Products.
ku_IQ: داڕێژەیەک بەکاردێت بۆ پیشاندانی فۆرمی زیادکردن بۆ سەبەتە + هەڵبژاردەکان بۆ بەرهەمە بەکۆمەڵەکان.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Simple Products.
ku_IQ: داڕێژەیەک بەکاردێت بۆ پیشاندانی فۆرمی زیادکردن بۆ سەبەتە + هەڵبژاردەکان بۆ بەرهەمە سادەکان.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Variable Products.
ku_IQ: داڕێژەیەک بەکاردێت بۆ پیشاندانی فۆرمی زیادکردن بۆ سەبەتە + هەڵبژاردەکان بۆ بەرهەمە گۆڕاوەکان.

en: Template used to display the Mini-Cart drawer.
ku_IQ: داڕێژەیەکە کە بەکاردێت بۆ پیشاندانی چەکمەجەی (Mini-Cart).

en: Template used to display the simplified Checkout header.
ku_IQ: داڕێژەی بەکارهێنراو بۆ پیشاندانی سەرپەڕەی پارەدانی سادە.

en: Templates
ku_IQ: ڕووكاره‌كان

en: Term ID
ku_IQ: ناسنامەی زاراوە

en: Term description.
ku_IQ: وەسفی زاراوە.

en: Term name.
ku_IQ: ناوی زاراوە.

en: Terms
ku_IQ: زاراوەکان

en: Terms and Conditions Page
ku_IQ: پەڕەی مەرج و یاساکان

en: Terms and conditions
ku_IQ: مەرج و یاساکان

en: Terms in the product visibility taxonomy.
ku_IQ: زاراوەکان لە پۆلێنکردنی بەرچاویی بەرهەمەکە.

en: Terms successfully recounted
ku_IQ: ده‌وره‌كان به‌سه‌ركه‌وتووی ژمێردرانه‌وه‌

en: Test account
ku_IQ: هەژماری تاقیکاری

en: Test email sent to %s.
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنیی تاقیکاری نێردرا بۆ %s.

en: Tested up to WooCommerce version
ku_IQ: تاقیکراوەتەوە تا وەشانی (WooCommerce)

en: Text to appear below the main e-mail header.
ku_IQ: دەقێک بۆ دەرکەوتن لە ژێر سەرپەڕەی سەرەکیی پۆستی ئەلیکترۆنی.

en: Text to appear below the main email content.
ku_IQ: ئەو دەقەی دەردەکەوێت لە خوار ناوەڕۆکی سەرەکیی پۆستی ئەلیکترۆنییەکە.

en: Thank you for selling with WooCommerce.
ku_IQ: بۆ فرۆشتن لەلایەن ووکامرس ئیمە سوپاسی تۆ دەکەین

en: Thank you for your feedback!
ku_IQ: سوپاس بۆ پێڕاگەیاندنەوەکەت!

en: Thank you for your in-store purchase
ku_IQ: سوپاس بۆ کڕینەکەت لە فرۆشگا

en: Thank you for your order
ku_IQ: سوپاس بۆ ناردنی داواکارییەکەت

en: Thank you for your payment. Your transaction has been completed, and a receipt for your purchase has been emailed to you. Log into your PayPal account to view transaction details.
ku_IQ: سوپاس بۆ پارەدانەکەت. گواستنەوەکە سەرکەوتوو بوو، پسووڵەی کڕینەکەت لە ڕێگەی پۆستی ئەلیکترۆنییەوە بەدەست گەیشتووە. بچۆژوورەوە بۆ هەژماری (PayPal)ەکەت بۆ بینینی وردەکاریی گواستنەوەکە.

en: Thank you. Your order has been fulfilled.
ku_IQ: سوپاس. داواکارییەکەت جێبەجێکرا.

en: Thank you. Your order has been received.
ku_IQ: سوپاس. داواکارییەکەت وەرگیرا.

en: Thanks :)
ku_IQ: سوپاس :)

en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at %s,
ku_IQ: دووبارە سوپاس! ئەگەر پێویستت بە یارمەتییە دەربارەی داواکارییەکەت، تکایە پەیوەندیمان پێوە بکە لە ڕێگەی %s،

en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at %s.
ku_IQ: دووبارە سوپاس! ئەگەر پێویستت بە یارمەتییە دەربارەی داواکارییەکەت، تکایە پەیوەندیمان پێوە بکە لە ڕێگەی %s.

en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at {store_email}.
ku_IQ: دووبارە سوپاس! ئەگەر پێویستت بە هەر یارمەتییەک بوو بۆ داواکارییەکەت، تکایە پەیوەندیمان پێوە بکە لە ڕێگەی {store_email}.

en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
ku_IQ: سوپاس بۆ دروستکردنی هەژمار لە %1$s. ناوی بەکارهێنەرەکەت بریتییە لە %2$s. دەتوانیت سەردانی پەڕەی هەژمارەکەم بکەیت بۆ بینینی داواکارییەکان، گۆڕینی تێپەڕەوشە و زیاتر لە: %3$s

en: Thanks for creating an account on %s. Here’s a copy of your user details.
ku_IQ: سوپاس بۆ دروستکردنی هەژمارێک لە %s. ئەمە ڕوونووسێکە لە وردەکارییەکانی هەژمارەکەت.

en: Thanks for joining the waitlist! You will hear from us again when "{product_name}" is back in stock.
ku_IQ: سوپاس بۆ بەشداریکردنت لە لیستی چاوەڕوانییەکە! جارێکی تر ئاگادارت دەکەینەوە کاتێک "{product_name}" دووبارە بەردەست دەبێتەوە.

en: Thanks for reading.
ku_IQ: سوپاس بۆ خوێندنەوە.

en: Thanks for shopping with us
ku_IQ: سوپاس بۆ بازاڕکردنت لەگەڵ ئێمە

en: Thanks for shopping with us.
ku_IQ: سوپاس بۆ بازاڕکردنت لەگەڵ ئێمە.

en: Thanks for signing up! An account has been created for you. Please complete the sign-up process by following the verification link sent to your e-mail.
ku_IQ: سوپاس بۆ خۆتۆمارکردنت! هەژمارێکت بۆ دروستکراوە. تکایە پرۆسەی تۆمارکردنەکە تەواو بکە بە شوێنکەوتنی بەستەری پشتڕاستکردنەوەی نێردراو بۆ پۆستە ئەلیکترۆنییەکەت.

en: Thanks for signing up! Please complete the sign-up process by following the verification link sent to your e-mail.
ku_IQ: سوپاس بۆ خۆتۆمارکردنت! تکایە پرۆسەی تۆمارکردنەکە تەواو بکە بە شوێنکەوتنی بەستەری پشتڕاستکردنەوەی نێردراو بۆ پۆستە ئەلیکترۆنییەکەت.

en: Thanks for using Jetpack! Your store is almost ready: to activate services like %s, just connect your store.
ku_IQ: سوپاس بۆ بەکارهێنانی (Jetpack)! فرۆشگاکەت خەریکە ئامادە دەبێت: بۆ چالاککردنی ڕاژەکانی وەک %s، فرۆشگاکەت پەیوەست بکە.

en: Thanks for using {site_url}!
ku_IQ: سوپاس بۆ بەکارهێنانی {site_url}!

en: Thanks for your order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received.
ku_IQ: سوپاس بۆ ناردنی داواکارییەکەت. ئێستا لە دۆخی چاوەڕوانیدایە تا دڵنیایی لە شێوازی پارەدانەکەت دەکەینەوە.

en: Thanks!
ku_IQ: سوپاس

en: The "%1$s" coupon has been removed from your cart: %2$s
ku_IQ: کۆبۆنی "%1$s" لابرا لە سەبەتەکەت: %2$s

en: The "WooCommerce Admin" plugin will be installed and activated
ku_IQ: پێوەکراوی "WooCommerce Admin" دادەمەزرێت و چالاک دەکرێت

en: The "locations not covered by your other zones" zone cannot be updated.
ku_IQ: ناوچەی "شوێنە دانەپۆشراوەکان لەلایەن ناوچەکانی ترتەوە" ناتوانرێت بەڕۆژبکرێتەوە.

en: The %1$s plugin has been deactivated as the latest improvements are now included with the %2$s plugin.
ku_IQ: پێوەکراوەکەی %1$s ناچالاك کراوە چونکە ئێستا نوێترین پێشکەوتنەکان لەگەڵ پێوەکراوەکەی %2$sدا هاتووە.

en: The %1$sApproved Product Download Directories list%2$s has been updated. To protect your site, please review the list and make any changes that might be required. For more information, please refer to %3$sthis guide%2$s.
ku_IQ: %1$sلیستەی بوخچە پەسەندکراوەکانی داگرتنی بەرهەم%2$s بەڕۆژکرایەوە. بۆ پاراستنی ماڵپەڕەکەت، تکایە پێداچوونەوە بە لیستەکەدا بکە و ئەو گۆڕانکارییانە ئەنجام بدە کە پێویستە. بۆ زانیاریی زیاتر، تکایە %3$sئەم ڕێبەرییە ڕەچاوبکە%2$s.

en: The %s cannot be deleted.
ku_IQ: %s ناتوانرێت بسڕدرێتەوە.

en: The %s class can only be run within WP CLI.
ku_IQ: پۆلی %s تەنیا لە (WP CLI) دەتوانرێت وەگەربخرێت.

en: The %s does not support trashing.
ku_IQ: %sـەکە پشتگیریی فڕێدانە تەنەکەی خۆڵ ناکات.

en: The %s extension is not active.
ku_IQ: زیادکراوی %s چالاک نییە.

en: The %s extension is not up-to-date. Please update to the latest version and try again.
ku_IQ: زیادکراوی %s دوایین وەشان نییە. تکایە بەڕۆژی بکەرەوە بۆ دوایین وەشان و دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: The %s has already been deleted.
ku_IQ: %sـەکە پێشتر سڕاوەتەوە.

en: The %s hook has a filter set, so some log files may have different retention settings.
ku_IQ: قولاپی %s پاڵاوتنێکی بۆ دانراوە، بۆیە لەوانەیە هەندێک پەڕگەی ڕووداوتۆمارگەری ڕێکخستنی جیاوازی هێشتنەوەیان هەبێت.

en: The %s is not a valid URL
ku_IQ: %s ناونیشانێك دروست نیه‌

en: The %s payment gateway is not available.
ku_IQ: دەرەڕێی پارەدانی %s بەردەست نییە.

en: The API key provided does not have read permissions.
ku_IQ: کلیلی (API)ـی دابینکراو مۆڵەتی خوێندنەوەی نییە.

en: The API key provided does not have write permissions.
ku_IQ: کلیلی (API)ـی دابینکراو مۆڵەتی نووسینی نییە.

en: The API version responding to the ping.
ku_IQ: ئەو وەشانەی (API) کە وەڵامی پینگ دەداتەوە.

en: The Add to Cart + Options templates allow defining a different layout for each product type.
ku_IQ: داڕێژەکانی زیادکردن بۆ سەبەتە + هەڵبژاردەکان ڕێگە دەدەن بە پێناسەکردنی گەڵاڵەبەندییەکی جیاواز بۆ هەر جۆرێکی بەرهەم.

en: The Approved Product Download Directories list is currently being synchronized with the product catalog (%d%% complete). If you need to, you can cancel it.
ku_IQ: لیستەی بوخچەی بەرهەمە داگیراوەکان لە ئێستادا هاوکات دەکرێت لەگەڵ کەتەلۆگی بەرهەمەکە (%d%% تەواوبووە). ئەگەر ویستت دەتوانیت، دەتوانیت هەڵیوەشێنیتەوە.

en: The CSV is invalid.
ku_IQ: پەرگەی CSVدروست نیە

en: The Cart template displays the items selected by the user for purchase, including quantities, prices, and discounts. It allows users to review their choices before proceeding to checkout.
ku_IQ: داڕێژەی سەبەتە ئەو کاڵایانە پیشان دەدات کە بەکارهێنەر هەڵیبژاردوون تا بیانکڕێت، کە خۆی دەبینێتەوە لە ژمارەی مادەکان، نرخ و داشکاندنەکان. ڕێگە دەدات بەکارهێنەران بە بڕیارەکانیاندا بچنەوە پێش پارەدان.

en: The Checkout template guides users through the final steps of the purchase process. It enables users to enter shipping and billing information, select a payment method, and review order details.
ku_IQ: داڕێژەی پارەدان ڕێنوینی بەکارهێنەران دەکات بۆ دواین قۆناغەکانی بازاڕکردن. ڕێگە دەدات بەکارهێنەران زانیاریی پارەدان و گەیاندن بنووسن، ڕێگەی پارەدان هەڵبژێرن و زانیارییەکانی داواکارییەکانیان ببینن.

en: The Core Profiler step to mark as complete.
ku_IQ: هەنگاوی (Core Profiler) بۆ نیشانەکردن وەک تەواوکراو.

en: The Eway extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
ku_IQ: زیادکراوی (Eway) بۆ (WooCommerce) ڕێگەت دەدات پارە لەڕێگەی کرێدت کاردەوە وەربگریت ڕاستەوخۆ لەناو فرۆشگاکەت بەبێ ئاڕاستەکردنی کڕیارانت بۆ ماڵپەڕێکی لایەنی سێیەم.

en: The HTTP response code from the receiving server.
ku_IQ: کۆدی وەڵامی (HTTP) لە ڕاژەکارە وەرگرەکەوە.

en: The HTTP response message from the receiving server.
ku_IQ: پەیامی وەڵامی (HTTP) لە ڕاژەکارە وەرگرەکەوە.

en: The ID for the parent of the resource.
ku_IQ: ناسنامەی باوانی سەرچاوەکە.

en: The ID for the resource.
ku_IQ: ناسنامەی سەرچاوەکە.

en: The ID of the package being shipped. Leave blank to apply to all packages.
ku_IQ: ناسنامەی ئەو پاکەتەی گەیەنراوە. بە بەتاڵیی جێیبهێڵە بۆ جێبەجێکردن بەسەر هەموو پاکەتەکاندا.

en: The ID of the package the shipping rates belong to.
ku_IQ: ناسنامەی ئەو پاکێجەی کە نرخەکانی گەیاندن سەر بە ئەون.

en: The ID of the payment method being used to process the payment.
ku_IQ: ناسنامەی ئەو شێوازی پارەدانەی کە بۆ جێبەجێکردنی پارەدانەکە بەکاردێت.

en: The ID of the template to use for sending the email.
ku_IQ: ناسنامەی ئەو داڕێژەیەی کە بۆ ناردنی پۆستە ئەلیکترۆنییەکە بەکاردێت.

en: The ISO3166 alpha-2 country code to save for the current user.
ku_IQ: کۆدی وڵاتی ISO3166 alpha-2 بۆ پاشەکەوتکردن بۆ بەکارهێنەری ئێستا.

en: The Legacy REST API plugin is not installed on this site.
ku_IQ: پێوەکراوی (Legacy REST API) لەسەر ئەم ماڵپەڕە دانەمەزراوە.

en: The MaxMind license key is invalid. If you have recently created this key, you may need to wait for it to become active.
ku_IQ: کلیلی مۆڵەتدانی MaxMind نادروستە،گەر بەمنزیکانە ئەم کلیلەتان دروستکردووە،دەبێ بۆ چالاکی چاوەڕوانی بیت.

en: The Mini-Cart template allows shoppers to see their cart items and provides access to the Cart and Checkout pages.
ku_IQ: داڕێژەی (Mini-Cart) ڕێگە بە کڕیاران دەدات کاڵاکانی سەبەتەکەیان ببینن، هەروەها توانای دەستگەیشتنیش بە پەڕەکانی سەبەتە و پارەدان.

en: The Order Confirmation template serves as a receipt and confirmation of a successful purchase. It includes a summary of the ordered items, shipping, billing, and totals.
ku_IQ: داڕێژەی پەسەندکردنی داواکارییەکە وەکو پسووڵە و دڵنیاییی کڕینێکی سەرکەوتوو کار دەکات. پوختەیەک لە خۆ دەگرێت لە کاڵا داواکراوەکان، گەیاندن، پارەدان و کۆی گشتی.

en: The PayFast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs.
ku_IQ: زیادکراوی (PayFast) بۆ (WooCommerce) توانات پێدەدات پارەدان بە کارتی کرێدت و (EFT) وەربگریت لە ڕێگەی یەکێک لە بەناوبانگترین دەرەڕێکانی پارەدانی ئەفریقای باشوورەوە. هیچ خەرجییەکی جێگیرکردن یان تێچووی بەشداریکردنی مانگانەی نییە.

en: The Payfast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa's most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs. Selecting this extension will configure your store to use South African rands as the selected currency.
ku_IQ: زیادکراوی (Payfast) بۆ (WooCommerce) ڕێگەت پێدەدات پارەدان بە کارتی کرێدت و (EFT) وەربگریت لە ڕێگەی یەکێک لە بەناوبانگترین دەرەڕێکانی پارەدانی ئەفریقای باشوورەوە. هیچ باجێکی جێگیرکردن یان تێچووی بەشداریکردنی مانگانەی نییە. هەڵبژاردنی ئەم زیادکراوە فرۆشگاکەت شێوەپێدەدات بۆ بەکارهێنانی ڕاندی ئەفریقای باشوور وەک دراوی هەڵبژێردراو.

en: The Payfast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs. Selecting this extension will configure your store to use South African rands as the selected currency.
ku_IQ: زیادکراوی (Payfast) بۆ (WooCommerce) ڕێگەت دەدات پارە بە کرێدت کارد و (EFT) وەربگریت لە ڕێگەی یەکێک لە دەرەڕێ بەناوبانگەکانی باشووری ئەفریقا. هیچ کرێیەکی پێشەکیی یان پارەدانی مانگانەی نییە. هەڵبژاردنی ئەم زیادکراوە وادەکات فرۆشگاکەت دراوی باشووری ئەفریقا بەکاربهێنێت.

en: The Retro Glass Jug's classic silhouette effortlessly complements any setting, making it the ideal choice for serving beverages with style and flair.
ku_IQ: شێوە کلاسیکییەکەی جامی شووشەیی ڕیترۆ بە ئاسانی هەر شوێنێک تەواو دەکات، وای لێدەکات هەڵبژاردەی نموونەیی بێت بۆ پێشکەشکردنی خواردنەوەکان بە شێواز و جوانییەوە.

en: The URL of the icon (square aspect ratio).
ku_IQ: ناونیشانی وێنۆچکەکە (ڕێژەی ڕواڵەتی چوارگۆشە).

en: The URL of the image.
ku_IQ: ناونیشانی وێنەکە.

en: The URL of the link.
ku_IQ: ناونیشانی بەستەرەکە.

en: The URL of the payment method icon or a base64-encoded SVG image.
ku_IQ: ناونیشانی وێنۆچکەی شێوازی پارەدان یان وێنەیەکی (SVG)ی بە (base64) نهێنبەندیکراو.

en: The URL of the provider icon (square aspect ratio - 72px by 72px).
ku_IQ: ناونیشانی وێنۆچکەی دابینکەرەکە (ڕێژەی ڕواڵەتی چوارگۆشە - 72 پیکسڵ بە 72 پیکسڵ).

en: The URL of the provider image.
ku_IQ: ناونیشانی وێنەی دابینکەرەکە.

en: The URL of your %s page (along with the Page ID).
ku_IQ: ناونیشانی پەڕەی %sـەکەت (لەگەڵ ناسنامەی پەڕەکەدا).

en: The URL to POST to disable the test account for the payment gateway.
ku_IQ: ناونیشان بۆ (POST) بۆ ناچالاککردنی هەژماری تاقیکاری بۆ دەرەڕێی پارەدان.

en: The URL to POST to for resetting the provider onboarding.
ku_IQ: ناونیشان بۆ (POST) بۆ ڕێکخستنەوەی دەستپێکردنی دابینکەر.

en: The URL to attach the suggestion.
ku_IQ: ناونیشانەکە بۆ پاشکۆکردنی پێشنیارەکە.

en: The URL to dismiss the incentive.
ku_IQ: ناونیشانی پشتگوێخستنی هاندەرەکە.

en: The URL to do onboarding preload for the payment gateway.
ku_IQ: ناونیشانەکە بۆ پێشبارکردنی دەستپێکردن بۆ دەرەڕێی پارەدانەکە.

en: The URL to hide the suggestion.
ku_IQ: ناونیشانی شاردنەوەی پێشنیارەکە.

en: The URL to start/continue onboarding for the payment gateway.
ku_IQ: ناونیشانی دەستپێکردن/بەردەوامبوونی دەستپێکردن بۆ دەرەڕێی پارەدانەکە.

en: The URL to the settings page for the payment gateway.
ku_IQ: ناونیشانی پەڕەی ڕێکخستنەکان بۆ دەرەڕێی پارەدانەکە.

en: The URL to the terms and conditions for the incentive.
ku_IQ: ناونیشانی مەرج و ڕێساکانی هاندەرەکە.

en: The URL to use for the action.
ku_IQ: ئەو بەستەرەی کە بۆ کردارەکە بەکاردێت.

en: The URL where the webhook payload is delivered.
ku_IQ: ئەو ناونیشانەی کە باری وێبهووکەکە بۆی دەگەیەنرێت.

en: The URL where the webhook was delivered.
ku_IQ: ئەو ناونیشانەی کە وێبهووکەکە بۆی گەیەندراوە.

en: The WooCommerce Helper plugin is no longer needed. <a href="%s">Manage subscriptions</a> from the extensions tab instead.
ku_IQ: پێوەکراوی یارمەتیدەری (WooCommerce) چیتر پێویست نییە. لەبری ئەوە، <a href="%s">بەشداریکردنەکان</a> لە سەرخشتەی زیادکراوەکانەوە بەڕێوەببە.

en: The WooCommerce Legacy REST API plugin running on this site.
ku_IQ: پێوەکراوی (WooCommerce Legacy REST API) لەسەر ئەم ماڵپەڕە کاردەکات.

en: The WooCommerce REST API allows external apps to view and manage store data. Access is granted only to those with valid API keys.
ku_IQ: (WooCommerce REST API) ڕێگە بە بەرنامە بەکاربەرییە دەرەکییەکان دەدات کە دراوەی فرۆشگا ببینن. دەسەڵات تەنیا بۆ ئەوانە دەکرێتەوە کە کلیلی (API)ی دروستیان هەیە.

en: The action type to determine how to use the URL.
ku_IQ: جۆری کردارەکە بۆ دیاریکردنی چۆنێتی بەکارهێنانی بەستەرەکە.

en: The action's schedule frequency.
ku_IQ: دووبارەیی کات دانانی کردارەکە.

en: The active incentive for the provider.
ku_IQ: هاندەرە چالاکەکە بۆ دابینکەر.

en: The active version of WooCommerce does not support template cache clearing.
ku_IQ: وەشانی ئێستای (WooCommerce) پشتگیریی سڕینەوەی کاشی داڕێژە ناکات.

en: The admin note action label prop cannot be empty.
ku_IQ: پرۆپی نیشانەی کرداری تێبینیی بەڕێوەبەر نابێت بەتاڵ بێت.

en: The admin note action name prop cannot be empty.
ku_IQ: پرۆپی ناوی کرداری تێبینیی بەڕێوەبەر نابێت بەتاڵ بێت.

en: The admin note content prop cannot be empty.
ku_IQ: پرۆپی ناوەڕۆکی تێبینیی بەڕێوەبەر نابێت بەتاڵ بێت.

en: The admin note content_data prop must be an instance of stdClass.
ku_IQ: پرۆپی content_dataی تێبینیی بەڕێوەبەر دەبێت نموونەیەکی stdClass بێت.

en: The admin note date prop cannot be empty.
ku_IQ: پرۆپی ڕێکەوتی تێبینیی بەڕێوەبەر نابێت بەتاڵ بێت.

en: The admin note layout has a wrong prop value.
ku_IQ: گەڵاڵەبەندیی تێبینیی بەڕێوەبەر بەهایەکی propـی هەڵەی هەیە.

en: The admin note locale prop cannot be empty.
ku_IQ: پرۆپی localeی تێبینیی بەڕێوەبەر نابێت بەتاڵ بێت.

en: The admin note name prop cannot be empty.
ku_IQ: پرۆپی ناوی تێبینیی بەڕێوەبەر نابێت بەتاڵ بێت.

en: The admin note source prop cannot be empty.
ku_IQ: پرۆپی سەرچاوەی تێبینیی بەڕێوەبەر نابێت بەتاڵ بێت.

en: The admin note status prop (%s) is not one of the supported statuses.
ku_IQ: پرۆپی دۆخی تێبینیی بەڕێوەبەر (%s) یەکێک نییە لە دۆخە پاڵپشتیکراوەکان.

en: The admin note status prop cannot be empty.
ku_IQ: پرۆپی دۆخی تێبینیی بەڕێوەبەر نابێت بەتاڵ بێت.

en: The admin note title prop cannot be empty.
ku_IQ: پرۆپی ناونیشانی تێبینیی بەڕێوەبەر نابێت بەتاڵ بێت.

en: The admin note type prop (%s) is not one of the supported types.
ku_IQ: پرۆپی جۆری تێبینیی بەڕێوەبەر (%s) یەکێک نییە لە جۆرە پاڵپشتیکراوەکان.

en: The admin note type prop cannot be empty.
ku_IQ: پرۆپی جۆری تێبینیی بەڕێوەبەر نابێت بەتاڵ بێت.

en: The admin note type prop is deprecated.
ku_IQ: تایبەتمەندیی جۆری تێبینیی بەڕێوەبەر چیتر بەکارناهێنرێت.

en: The affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
ku_IQ: ئەو WooCommerce webhooks کاریگەرییان چووەسەر <b>ناسڕێنەوە</b> و تایبەتمەند دەکرێن بۆ بەکارهێنەری خاوەن ناسنامەی <br/>0

en: The amount of discount. Should always be numeric, even if setting a percentage.
ku_IQ: ژمارەی نرخ شکاندن دەبێت ژمارەیێک بێت، گەر چی رێکخستنەکان بە دەرسەد بێت.

en: The amount of tax charged.
ku_IQ: بڕی باجی وەرگیراو.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
ku_IQ: كات (له‌ سانیه‌) که تۆ له‌ سایت له‌ سه‌ ریه‌ك كار  پێش ته‌ واو بوونی كات به‌سه‌ر ده‌به‌ ی، (پێشگیری له‌ روداوه‌كانی شێرڤه‌ر)

en: The amount that quantities increment by. Quantity must be an multiple of this value.
ku_IQ: ئەو تێکڕایەی کە بڕی زیاد دەکات. بڕ دەبێت چەند هێندەیەکی ئەم بەهایە بێت.

en: The assigned attribute.
ku_IQ: تایبەتمەندییە سپێردراوەکە.

en: The attribute ID, or 0 if the attribute is not taxonomy based.
ku_IQ: ناسنامەی تایبەتمەندییەکە، یان 0 ئەگەر تایبەتمەندییەکە لەسەر بنەمای پۆلێنکردن نەبێت.

en: The attribute name.
ku_IQ: ناوی تایبەتمەندییەکە.

en: The attribute taxonomy name.
ku_IQ: ناوی پۆلێنی تایبەتمەندییەکە.

en: The attribute taxonomy, or null if the attribute is not taxonomy based.
ku_IQ: پۆلێنکردنی تایبەتمەندی، یان پووچ ئەگەر تایبەتمەندییەکە لەسەر بنەمای پۆلێنکاری نەبێت.

en: The available actions for the step.
ku_IQ: کردارە بەردەستەکان بۆ هەنگاوەکە.

en: The backup datastore does not support updating orders.
ku_IQ: کۆگای دراوەی پاڵپشت پاڵپشتیی بەڕۆژکردنەوەی داواکارییەکان ناکات.

en: The badge label for the incentive.
ku_IQ: نیشانەی باجی هاندەرەکە.

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
ku_IQ: پەڕە سەرەکییەکە دەکرێت لە <a href="%s">بەستەرە هەمیشەییەکانی بەرهەمیش</a> بەکاربێت.

en: The call to action label for the incentive.
ku_IQ: نیشانەی بانگەواز بۆ کرداری هاندەرەکە.

en: The callback_url needs to be over SSL
ku_IQ: callback_url پێویستی بە SSL هەیە

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
ku_IQ: سه‌ به‌تی كرین به‌ زانیاریداواكاری پیشتری تۆ پربووه‌.

en: The cart item product or variation ID.
ku_IQ: ناسنامەی بەرهەمی کاڵای سەبەتەکە یان گۆڕانکاری.

en: The category of the suggestion.
ku_IQ: هاوپۆلی پێشنیارەکە.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
ku_IQ: له‌ كاتی چوونه‌ ده‌ره‌وه‌ له‌م په‌ڕه‌دا گۆڕانكاریه‌كان پاشه‌كه‌وت ناكرێن .

en: The chosen rate ID for the package.
ku_IQ: ناسنامەی ڕێژە هەڵبژێردراوەکە بۆ پاکەتەکە.

en: The city in which your business is located.
ku_IQ: ئەو شارەی کارەکەتی لێیە.

en: The claim has been lost. Aborting current batch.
ku_IQ: داواکارییەکە ون بووە. وازهێنان لە دەستەی ئێستا.

en: The class %1$s provided by %2$s filter must implement %3$s.
ku_IQ: پۆلی %1$s کە لەلایەن پاڵاوتنی %2$sـەوە دابینکراوە، دەبێت %3$s جێبەجێ بکات.

en: The class attached to the "woocommerce_queue_class" does not implement the WC_Queue_Interface interface. The default %s class will be used instead.
ku_IQ: ئەو پۆلەی کە بە "woocommerce_queue_class" بەستراوەتەوە، نێوانەڕووی WC_Queue_Interface جێبەجێ ناکات. لەبری ئەوە پۆلی بنەڕەتیی %s بەکاردەهێنرێت.

en: The comment has already been trashed.
ku_IQ: لێدوانەکە سڕدراوەتەوە.

en: The comparison operator to use for total filtering.
ku_IQ: گەرخەری بەراوردکاری بۆ بەکارهێنان بۆ پاڵاوتنی کۆی گشتی.

en: The content of the review.
ku_IQ: ناوەڕۆکی پێداچوونەوەکە.

en: The context ID for which to dismiss the incentive. If not provided, will dismiss the incentive for all contexts.
ku_IQ: ناسنامەی پێکهات کە هاندەرەکەی بۆ پشتگوێ دەخرێت. ئەگەر دابین نەکرێت، هاندەرەکە بۆ هەموو پێکهاتەکان پشتگوێ دەخرێت.

en: The corresponding plugin details of the provider.
ku_IQ: وردەکارییە هاوتاکانی پێوەکراوی دابینکەرەکە.

en: The country and state or province, if any, in which your business is located.
ku_IQ: وڵات و ویلایەت یان هەرێم، ئەگەر هەیە، کە کارەکەتی لێیە.

en: The coupon code already exists
ku_IQ: كۆدی كۆبۆن پیشتر بوونی هه‌یه‌

en: The coupon code cannot be empty.
ku_IQ: کۆدی کۆبۆنەکە نابێت بەتاڵ بێت.

en: The coupon will expire at 00:00:00 of this date.
ku_IQ: کۆبۆنەکە بەسەردەچێت لە 00:00:00 ی ئەم ڕێکەوتە.

en: The coupon's unique code.
ku_IQ: کۆدی بێهاوتای کۆبۆنەکە.

en: The coupons unique code.
ku_IQ: کۆدی بێهاوتای کۆبۆنەکان.

en: The current language used by WordPress. Default = English
ku_IQ: زمانی ئێستا کە وۆردپرێس بەکاری دەهێنێت. بنەڕەت = ئینگلیزی

en: The current status of the step.
ku_IQ: دۆخی ئێستای هەنگاوەکە.

en: The custom cost of goods sold values will revert back to their defaults for all the variations. Would you like to continue?
ku_IQ: بەها دەستکردەکانی تێچووی کاڵای فرۆشراو بۆ هەموو گۆڕانکارییەکان دەگەڕێنەوە سەر بەها بنەڕەتەکانیان. ئایا دەتەوێت بەردەوام بیت؟

en: The customer’s payment failed or was declined, and no payment has been successfully made.
ku_IQ: پارەدانی کڕیارەکە شکستی هێنا یان ڕەتکرایەوە، هیچ پارەدانێک ئەنجام نەدرا.

en: The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient. Advanced users can alternatively update via %1$sWP CLI%2$s.
ku_IQ: پرۆسەی بەڕۆژکردنەوەی بنکەدراوەکە لە پاشبنەما کارایە و ڕەنگە ماوەیەکی پێ بچێت، بۆیە تکایە ئارام بگرە. بەکارهێنەرە پێشکەوتووەکان دەتوانن بەڕۆژکردنەوە ئەنجام بدەن لە ڕێگەی %1$sWP CLI%2$s.

en: The database version for WooCommerce. This should be the same as your WooCommerce version.
ku_IQ: وەشانی بنکەدراوەکە بۆ (WooCommerce). ئەمە دەبێت هاوتای وەشانی (WooCommerce)ەکەت بێت.

en: The date of the customer last order, as GMT.
ku_IQ: بەرواری دوایین داواکاری کڕیار بە شێوازی GMT.

en: The date of the download, as GMT.
ku_IQ: ڕێکەوتی داگرتنەکە، بەپێی (GMT).

en: The date of the download, in the site's timezone.
ku_IQ: ڕێکەوتی داگرتنەکە، بەپێی کاتی ماڵپەڕەکە.

en: The date the coupon expires, as GMT.
ku_IQ: بەرواری بەسەرچوونی کۆپۆن لە سەر بنەمای GMT.

en: The date the coupon expires, in the site's timezone.
ku_IQ: بەرواری بەسەرچوونی کۆپۆن لەسەر بنەمای شوینی کاتی ماڵپەر.

en: The date the coupon was created, as GMT.
ku_IQ: ڕێکەوتی دروستکردنی کۆبۆنەکە، بە (GMT).

en: The date the coupon was created, in the site's timezone.
ku_IQ: ئەو ڕێکەوتەی کۆبۆنەکە تێیدا دروست کراوە، بە ناوچەی کاتیی ماڵپەڕەکە.

en: The date the coupon was last modified, as GMT.
ku_IQ: بەرواری دوایین دەستکاری کۆپۆن لەسەر بنەمایGMT.

en: The date the coupon was last modified, in the site's timezone.
ku_IQ: ئەو ڕێکەوتەی کۆبۆنەکە کۆتا جار تێیدا دەستکاری کراوە، بە ناوچەی کاتیی ماڵپەڕەکە.

en: The date the customer was created, as GMT.
ku_IQ: بەرواری دروستبونی کڕیار بە شێوازی GMT.

en: The date the customer was created, in the site's timezone.
ku_IQ: ڕێکەوتی دروستکردنی کڕیارەکە، بەپێی کات ناوچەی ماڵپەڕەکە.

en: The date the customer was last modified, as GMT.
ku_IQ: بەرواری دوایین گۆڕانکاری کڕیار بە شێوازی GMT.

en: The date the customer was last modified, in the site's timezone.
ku_IQ: ڕێکەوتی دواین دەستکاریی کڕیارەکە، بەپێی کات ناوچەی ماڵپەڕەکە.

en: The date the fulfillment was deleted.
ku_IQ: ڕێکەوتی سڕینەوەی جێبەجێکردنەکە.

en: The date the fulfillment was last updated.
ku_IQ: ئەو ڕێکەوتەی کە جێبەجێکردنەکە دواجار تێیدا بەڕۆژکرایەوە.

en: The date the image was created, as GMT.
ku_IQ: بەرواری دروست بوونی وێنە بە شێوازی  GMT.

en: The date the image was created, in the site's timezone.
ku_IQ: بەرواری دروست کردنی وێنەکە, لە ناوچەی کاتی ماڵپه‌ڕ.

en: The date the image was last modified, as GMT.
ku_IQ: بەرواری دوایین دەستکاری وێنە بە شێوازی  GMT.

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
ku_IQ: بەرواری دوایین دەستکاری کردنی وێنەکە، لە ناوچەی کاتی ماڵپه‌ڕه‌که‌.

en: The date the last order for this product was placed, in the site's timezone.
ku_IQ: ئەو ڕێکەوتەی دواین جار ئەم بەرهەمە داواکراوە، بەپێی کاتی ماڵپەڕەکە.

en: The date the order note was created, as GMT.
ku_IQ: بەرواری درووستبوونی تێبینی داواکاری لە سەر  GMT.

en: The date the order note was created, in the site's timezone.
ku_IQ: ڕێکەوتی دروستکردنی تێبینیی داواکاری، بەپێی کاتی ماڵپەڕەکە.

en: The date the order refund was created, as GMT.
ku_IQ: بەرواری گەڕانەوەی پارە لەسەر بنەمایGMT.

en: The date the order refund was created, in the site's timezone.
ku_IQ: ڕێکەوتی دروستکردنی گەڕاندنەوەی پارەی داواکاری، بەپێی کاتی ماڵپەڕەکە.

en: The date the order was completed, as GMT.
ku_IQ: کاتی تەواوبوونی داوای کڕین لە سەر بنەمایGMT.

en: The date the order was completed, in the site's timezone.
ku_IQ: بەرواری داواکاریه‌که‌ تەواو بوو، لە ناوچەی کاتی ماڵپه‌ڕه‌که‌.

en: The date the order was created, as GMT.
ku_IQ: بەرواری تۆمارکردنی داواکاری لەسەر بنەمایGMT.

en: The date the order was created, in the site's timezone.
ku_IQ: بەرواری ڕێکخستنەکە دروست کرا, لە ناوچەی کاتی ماڵپه‌ڕ.

en: The date the order was last modified, as GMT.
ku_IQ: بەرواری دوایین دەستکاری داواکاری لەسەر بنەمایGMT.

en: The date the order was last modified, in the site's timezone.
ku_IQ: بەرواری داواکاریه‌که‌ دوایین جار دەستکاری کراوە، لە ناوچەی کاتی ماڵپه‌ڕه‌که‌.

en: The date the order was paid, as GMT.
ku_IQ: بەرواری دراوەی داواکاری لە سەر بنەمایGMT.

en: The date the order was paid, in the site's timezone.
ku_IQ: بەرواری داواکاریه‌که‌ دراوە، لە ناوچەی کاتی ماڵپه‌ڕه‌که‌.

en: The date the product was created, as GMT.
ku_IQ: بەرواەر دوایین ناردنی کالا لەسەر بنەمایGMT.

en: The date the product was created, in the site's timezone.
ku_IQ: بەرواری دروست کردنی بەرهەمەکە، لە ناوچەی کاتی ماڵپه‌ڕه‌که‌.

en: The date the product was last modified, as GMT.
ku_IQ: بەرواەر دوایین دەستکاری کالا لە شوێنی کاتی ماڵپەر.

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
ku_IQ: بەرواری دروست کردنی بەرهەمەکە، لە ناوچەی کاتی ماڵپه‌ڕه‌که‌.

en: The date the report end, as GMT.
ku_IQ: ڕێکەوتی کۆتایی ڕاپۆرتەکە، بە (GMT).

en: The date the report end, in the site's timezone.
ku_IQ: ڕێکەوتی کۆتایی ڕاپۆرتەکە، بەپێی کاتی ماڵپەڕەکە.

en: The date the report start, as GMT.
ku_IQ: ڕێکەوتی دەستپێکردنی ڕاپۆرتەکە، بە (GMT).

en: The date the report start, in the site's timezone.
ku_IQ: ڕێکەوتی دەستپێکردنی ڕاپۆرتەکە، بەپێی کاتی ماڵپەڕەکە.

en: The date the review was created, as GMT.
ku_IQ: بەرواری پێداچوونەوەی کڕیارلە سەر بنەمای GMT.

en: The date the review was created, in the site's timezone in human-readable format.
ku_IQ: ڕێکەوتی دروستکردنی پێداچوونەوەکە، بەپێی کاتی ماڵپەڕەکە بە فۆرماتێک کە مرۆڤ بتوانێت بیخوێنێتەوە.

en: The date the review was created, in the site's timezone.
ku_IQ: ڕێکەوتی دروستکردنی پێداچوونەوەکە، بەپێی کاتی ماڵپەڕەکە.

en: The date the variation was created, in the site's timezone.
ku_IQ: ئەو ڕێکەوتەی گۆڕانکارییەکە تێیدا دروست کراوە، بە ناوچەی کاتیی ماڵپەڕەکە.

en: The date the variation was last modified, in the site's timezone.
ku_IQ: ئەو ڕێکەوتەی گۆڕانکارییەکە کۆتا جار تێیدا دەستکاری کراوە، بە ناوچەی کاتیی ماڵپەڕەکە.

en: The date the webhook delivery was logged, as GMT.
ku_IQ: بڕواری گوزارشی webhook تەحویل دراوە بە شێوازیGMT.

en: The date the webhook delivery was logged, in the site's timezone.
ku_IQ: ئەو ڕێکەوتەی کە گەیاندنی وێبهووکەکە تێیدا تۆمار کراوە، بە ناوچەی کاتیی ماڵپەڕەکە.

en: The date the webhook was created, as GMT.
ku_IQ: بەرواری درووستکردنی webhook بەشێوازیGMT.

en: The date the webhook was created, in the site's timezone.
ku_IQ: ئەو ڕێکەوتەی کە وێبهووکەکە تێیدا دروست کراوە، بە ناوچەی کاتیی ماڵپەڕەکە.

en: The date the webhook was last modified, as GMT.
ku_IQ: بەرواری webhook آدوایین دەستکاری،لەسەربنەمای کاتی شوێنی ماڵپەڕ.

en: The date the webhook was last modified, in the site's timezone.
ku_IQ: ئەو ڕێکەوتەی کە وێبهووکەکە کۆتا جار تێیدا دەستکاری کراوە، بە ناوچەی کاتیی ماڵپەڕەکە.

en: The date when download access expires, as GMT.
ku_IQ: بەرواری کاتی کە دەستپێگەیشتنی داگرتن بەسەردەچێت لەسەر بنەمایGMT.

en: The date when download access expires, in the site's timezone.
ku_IQ: ڕێکەوتی بەسەرچوونی توانای داگرتن، بەپێی کات ناوچەی ماڵپەڕەکە.

en: The date you provided is invalid.
ku_IQ: ئەو ڕێکەوتەی دابینت کردووە نادروستە.

en: The date/time the action is/was scheduled to run.
ku_IQ: ڕێکەوت\کات کە کردارەکە کاتی بۆ دانراوە\بۆی دادەنرێت بۆ دەستپێکردن.

en: The decimal separator of displayed prices.
ku_IQ: جیاكردنه‌وه‌ی كه‌رتی نرخه‌كان پیشان ده‌درێت .

en: The default timezone for your server.
ku_IQ: کاتی بنەڕەت بۆ ڕاژەکارەکەت.

en: The delivery duration, in seconds.
ku_IQ: ماوەی گەیاندن، بە چرکە.

en: The description of the category.
ku_IQ: وەسفی هاوپۆلەکە.

en: The description of the payment method. It can contain basic HTML.
ku_IQ: وەسفی شێوازی پارەدانەکە. دەکرێت (HTML)ی بنەڕەتیی تێدابێت.

en: The description of the provider.
ku_IQ: وەسفی دابینکەرەکە.

en: The description of the suggestion.
ku_IQ: وەسفی پێشنیارەکە.

en: The details for a recommended payment method.
ku_IQ: وردەکارییەکان بۆ شێوازێکی پارەدانی پێشنیارکراو.

en: The discount type for the coupon (e.g. percentage or fixed amount)
ku_IQ: جۆری داشکاندنەکە بۆ کۆبۆنەکە (بۆ نموونە، ڕێژەی سەدی یان بڕێکی دیاریکراو)

en: The dismissals list for the incentive. Each dismissal entry includes a context and a timestamp. The `all` entry means the incentive was dismissed for all contexts.
ku_IQ: لیستەی وەلانانەکان بۆ هاندەرەکە. هەر دانەیەک لە وەلانانەکان پێکهات و کاتێکی لەگەڵدایە. `هەموو` واتە هاندانەکە وەلانراوە بۆ سەرجەم پێکهاتەکان.

en: The display name of the email template.
ku_IQ: ناوی پیشاندراوی داڕێژەی پۆستی ئەلیکترۆنییەکە.

en: The downloadable file %1$s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %2$s
ku_IQ: ناتوانرێت پەڕگەی %1$s بەکارببرێت چونکە جۆری پەڕگەی ڕێگەپێدراوی نییە. جۆرە ڕێگەپێدراوەکان بریتیین لە: %2$s

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server, or is not located within an approved directory. Please contact a site administrator for help. %2$sLearn more.%3$s
ku_IQ: پەڕگەی دابەزێنراوی %s ناتوانرێت بەکاربهێنرێت چونکە لەسەر ڕاژەکار بوونی نییە، یان لەناو پێڕستێکی پەسەندکراودا نییە. تکایە بۆ یارمەتی پەیوەندی بە بەڕێوەبەری ماڵپەڕەوە بکە. %2$sزیاتر بزانە.%3$s

en: The downloadable file %s cannot be used as it has been disabled.
ku_IQ: پەڕگەی %s ناتوانرێت بەکارببرێت چونکە ناچالاککراوە.

en: The eWAY extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
ku_IQ: زیادکراوی (eWAY) بۆ (WooCommerce) ڕێگەت پێدەدات پارەدانی کارتی کرێدت ڕاستەوخۆ لە فرۆشگاکەتدا وەربگریت بەبێ ئاڕاستەکردنەوەی کڕیارەکانت بۆ ماڵپەڕێکی لایەنی سێیەم بۆ ئەنجامدانی پارەدان.

en: The email ID to recreate the post for.
ku_IQ: ناسنامەی پۆستی ئەلیکترۆنی بۆ دووبارە دروستکردنەوەی بابەتەکە.

en: The email address for the customer.
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنیی کڕیارەکە.

en: The email address provided does not match the email address on this order.
ku_IQ: ئەو ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییەی کە دابینکراوە لەگەڵ ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنیی ئەم داواکارییەدا یەکناگرێتەوە.

en: The email type to get subject for.
ku_IQ: جۆری پۆستی ئەلیکترۆنی بۆ وەرگرتنی ناونیشان.

en: The email type to preview.
ku_IQ: جۆری پۆستی ئەلیکترۆنی بۆ پێشبینین.

en: The entity ID is required.
ku_IQ: ناسنامەی بوونەکە پێویستە.

en: The entity type must be "order".
ku_IQ: جۆری بوونەکە دەبێت "داواکاری" بێت.

en: The extension %s has been deactivated successfully.
ku_IQ: زیادکراوی %s بەسەرکەوتوویی ناچالاک کرا.

en: The field %1$s is invalid for the location %2$s.
ku_IQ: خانەی %1$s بۆ شوێنی %2$s نادروستە.

en: The field %s is invalid.
ku_IQ: %s ی خانەکە نادروستە.

en: The field %s is required.
ku_IQ: %s ی خانەکە پێویستە.

en: The file does not exist, please try again.
ku_IQ: ئەم پەرگەیەی داوای دەکەیت بوونی نیە تکایە جارێکی تر هەوڵبدەوە

en: The file is empty or using a different encoding than UTF-8, please try again with a new file.
ku_IQ: پەڕگەکە بەتاڵە یان نهێنبەندیکردنێکی جیاواز لە (UTF-8) بەکاردەهێنێت، تکایە دووبارە هەوڵبدەرەوە لەگەڵ پەڕگەیەکی نوێ.

en: The following active plugin(s) have not declared compatibility with WooCommerce %s yet and should be updated and examined further before you proceed:
ku_IQ: پێوەکراوە چالاکەکانی خوارەوە هێشتا گونجانیان لەگەڵ (WooCommerce) %s ڕانەگەیاندووە و دەبێت پێش بەردەوامبوونت بەڕۆژبکرێنەوە و زیاتر وردبکرێنەوە:

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
ku_IQ: ئەم ناونیشانانەی خوارەوە بەشێوەیەکی بنەڕەت لە پەڕەی پارەدان بەکاردەهێنرێن.

en: The following note has been added to your order:
ku_IQ: ئەم تێبینییە زیادکرا بۆ داواکارییەکەت:

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
ku_IQ: هەڵبژاردەکانی خوارەوە دیاریدەکەن کە نرخەکان چۆن پیشان بدرێن لەسەر ماڵپەڕەکە.

en: The following plugins will be installed and activated for you:
ku_IQ: ئەم پێوەکراوانەی خوارەوە بۆت دادەمەزرێن و چالاک دەبن:

en: The following problems were found:
ku_IQ: ئەم کێشانە دۆزرانەوە:

en: The following wizard will help you configure your store and get you started quickly.
ku_IQ: ئەم یارمەتیدەرەی داهاتوو یارمەتیت دەدات بۆ شێوەپێدانی فرۆشگاکەت و وا دەکات بەخێرایی دەست پێ بکەیت.

en: The font face family name is required.
ku_IQ: ناوی خێزانی ڕووی جۆرەپیت پێویستە.

en: The font face font style is required.
ku_IQ: شێوازی ڕووی جۆرەپیت پێویستە.

en: The font face src is required.
ku_IQ: srcـی ڕووی جۆرەپیت پێویستە.

en: The font face weight is required.
ku_IQ: کێشی ڕووی جۆرەپیت پێویستە.

en: The font family name is required.
ku_IQ: ناوی خێزانی جۆرەپیتەکە پێویستە.

en: The font family preview is required.
ku_IQ: پێشبینینی خێزانی جۆرەپیتەکە پێویستە.

en: The fulfillment items should be an array.
ku_IQ: کاڵاکانی جێبەجێکردن دەبێت ڕیزەکێک بن.

en: The fulfillment should contain at least one item.
ku_IQ: جێبەجێکردنەکە دەبێت لانیکەم یەک کاڵای تێدابێت.

en: The fulfillment status of the order.
ku_IQ: دۆخی جێبەجێکردنی داواکارییەکە.

en: The general state of the onboarding process.
ku_IQ: دۆخی گشتیی پرۆسەی دەستپێکردن.

en: The general state of the provider with regards to it's payments processing.
ku_IQ: دۆخی گشتیی دابینکەرەکە سەبارەت بە چارەسەرکردنی پارەدانەکانی.

en: The group "%s" does not exist. | The groups "%s" do not exist.
ku_IQ[0]: گرووپی "%s" بوونی نییە.
ku_IQ[1]: گرووپەکانی "%s" بوونیان نییە.

en: The homepage URL of your site.
ku_IQ: ناونیشانی پەڕەی سەرەکیی ماڵپەڕەکەت.

en: The homepage is one of the most important entry points in your store. When done right it can lead to higher conversions and engagement. Don't forget to personalize the homepage that we created for your store during the onboarding.
ku_IQ: پەڕەی ماڵەوە گرنگترین خاڵی فرۆشگاکەتە. کاتێک بەجوانی و دروستیی دیزاین کرا ئەوە ژمارەی سەردانکەران و فرۆشتن زیاتر دەکات. بیرت نەچێت پەڕەی ماڵەوە تایبەت بکەیت بە خۆت کە لەکاتی دامەزراندنی فرۆشگاکەت بۆمان دروست کردیت.

en: The id for the resource.
ku_IQ: ناسنامەی سەرچاوەکە.

en: The image of the note, if any.
ku_IQ: وێنەی تێبینییەکە، ئەگەر هەیە.

en: The image upload failed: "%s", creating the product without image
ku_IQ: بارکردنی وێنەکە شکستی هێنا: "%s"، بەرهەمەکە بەبێ وێنە دروست دەکرێت

en: The incentive description. It can contain stylistic HTML.
ku_IQ: وەسفی هاندەرەکە. دەکرێت (HTML)ی شێوازداری تێدابێت.

en: The incentive promo ID. This ID need to be fed into the onboarding flow.
ku_IQ: ناسنامەی بانگەشەی هاندەرەکە. ئەم ناسنامەیە پێویستە بخرێتە ناو ڕەوتی دەستپێکردنەوە.

en: The incentive title. It can contain stylistic HTML.
ku_IQ: ناونیشانی هاندەرەکە. دەکرێت (HTML)ی شێوازداری تێدابێت.

en: The incentive unique ID. This ID needs to be used for incentive dismissals.
ku_IQ: ناسنامە بێهاوتاکەی هاندەر. پێویستە ئەم ناسنامەیە بۆ پشتگوێخستنی هاندەرەکان بەکاربهێنرێت.

en: The indicated downloads have been disabled (invalid location or filetype&mdash;%1$slearn more%2$s).
ku_IQ: داگرتنە ئاماژەپێکراوەکان لەکارخراون (شوێن یان جۆری پەڕگەی نادروست %1$sزیاتر بزانە%2$s).

en: The installed version of the current active theme.
ku_IQ: وه‌شانی دابه‌زیوی ڕوكار ئیستا چالاكه‌.

en: The installed version of the parent theme.
ku_IQ: وەشانی دامەزراوی ڕووکاری باوان.

en: The item product or variation ID.
ku_IQ: ناسنامەی بەرهەم یان گۆڕانکارییەکە.

en: The item type.
ku_IQ: جۆری کاڵاکە.

en: The key of the meta data.
ku_IQ: کلیلی مێتادراوەکە.

en: The key that will be used when dealing with MaxMind Geolocation services. You can read how to generate one in <a href="%1$s">MaxMind Geolocation Integration documentation</a>.
ku_IQ: کلیلەکە کە بەکاردەهێنرێت لەکاتی هەڵسوکەوتکردن لەگەڵ ڕاژەکانی شوێنی جوگرافیی (MaxMind). دەتوانیت بخوێنیتەوە کە چۆن دانەیەک دروست بکەیت لە <a href="%1$s">بەڵگەنامەکانی تەواوکردنی شوێنی جوگرافیی (MaxMind)</a>.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
ku_IQ: گه‌وره‌ترین قه‌باره‌ی فایلی كه‌ ده‌توانێت له‌ نوسینێكدا هه‌بێت.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
ku_IQ: گه‌وره‌ترین قه‌باره‌ ی فایلی که ده‌توانێت له‌ له‌ دامه‌زراندنی ۆردپریسدا به‌رز بكرێته‌وه‌.

en: The layout of the note (e.g. banner, thumbnail, plain).
ku_IQ: گەڵاڵەبەندیی تێبینییەکە (بۆ نموونە، بەیداخ، وێنۆچکە، تەخت).

en: The legacy REST API is NOT enabled
ku_IQ: (legacy REST API) چالاک نەکراوە

en: The legacy REST API is enabled
ku_IQ: (legacy REST API) چالاک کراوە

en: The link to disable the test account for the payment gateway.
ku_IQ: بەستەری ناچالاککردنی هەژماری تاقیکاری بۆ دەرەڕێی پارەدان.

en: The link to dismiss the incentive.
ku_IQ: بەستەری پشتگوێخستنی هاندەرەکە.

en: The link to hide the suggestion.
ku_IQ: بەستەری شاردنەوەی پێشنیارەکە.

en: The link to mark the suggestion as attached. This should be called when an extension is installed.
ku_IQ: بەستەرەکە بۆ نیشانەکردنی پێشنیارەکە وەک پاشکۆکراو. ئەمە پێویستە بانگ بکرێت کاتێک زیادکراوێک دادەمەزرێت.

en: The link to reset the provider state/account and restart the onboarding.
ku_IQ: بەستەری ڕێکخستنەوەی دۆخ\هەژماری دابینکەر و دەستپێکردنەوەی دەستپێکردن.

en: The link to the settings page for the payment gateway.
ku_IQ: بەستەری پەڕەی ڕێکخستنەکان بۆ دەرەڕێی پارەدانەکە.

en: The list of recommended payment methods details for the payment gateway.
ku_IQ: لیستی وردەکارییەکانی شێوازەکانی پارەدانی پێشنیارکراو بۆ دەرەڕێی پارەدانەکە.

en: The list of suggestions, excluding the ones part of the providers list.
ku_IQ: لیستی پێشنیارەکان، بەدەر لەوانەی کە بەشێکن لە لیستی دابینکەران.

en: The location argument must be a string.
ku_IQ: ئارگومێنتی شوێن پێویستە زنجیرەنووسەیەک بێت.

en: The location argument must be a valid ISO3166 alpha-2 country code.
ku_IQ: ئارگومێنتی شوێن پێویستە کۆدێکی دروستی وڵاتی ISO3166 alpha-2 بێت.

en: The location that the MaxMind database should be stored. By default, the integration will automatically save the database here.
ku_IQ: شوێنەکە کە بنکەدراوەی (MaxMind)ی لێ کۆگا دەکرێت. بە بنەڕەت، تەواوکردنەکە بەشێوەیەکی خۆکار بنکەدراوەکە لێرە پاشەکەوت دەکات.

en: The logging handler class.
ku_IQ: پۆلی فێرکەری ڕووداوتۆماریی.

en: The logical relationship between attributes when filtering across multiple at once.
ku_IQ: پەیوەندیی لۆژیکیی نێوان تایبەتمەندییەکان لەکاتی پاڵاوتنی چەندین تایبەتمەندی بە یەکجار.

en: The management details of the provider.
ku_IQ: وردەکارییەکانی بەڕێوەبردنی دابینکەرەکە.

en: The marketing channel that this campaign type belongs to.
ku_IQ: کەناڵی بازاڕدۆزییەکە کە ئەم جۆری کەمپینە بەشێکە لێی.

en: The maximum allowed setting is %d
ku_IQ: بەرزترین ڕێکخستنی ڕێپێدراو %dـە

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
ku_IQ: زۆرترین بڕی بیرگە (RAM) کە ماڵپەڕەکەت دەتوانێت بەکاری بهێنێت لە کاتێکدا.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
ku_IQ: زۆرترین ژمارەی کاڵای تاک کە ئەم کۆبۆنە جێبەجێ ببێت لەسەریان لەکاتی بەکارهێنانی داشکاندنەکانی بەرهەم. بە بەتاڵیی جێیبهێڵە بۆ جێبەجێکردن بەسەر تەواوی کاڵاکانی ناو سەبەتە.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
ku_IQ: زۆرینه‌ی ژماره‌  گۆڕاوه‌كانی سێرڤه‌ری تۆ دیتوانێت بۆ فانكشنێكی تاك بۆ پێشگیری له‌ زیاده‌ بوون بكرێت.

en: The maximum quantity allowed for this line item.
ku_IQ: زۆرترین بڕی ڕێپێدراو بۆ ئەم هێڵی مادەیە.

en: The maximum quantity of &quot;%1$s&quot; allowed in the cart is %2$s
ku_IQ: زۆرترین بڕی &quot;%1$s&quot; کە لە سەبەتەکەدا ڕێگەپێدراوە %2$sـە

en: The maximum quantity that can be added to the cart.
ku_IQ: زۆرترین بڕ کە بتوانرێت زیادبکرێت بۆ سەبەتەکە.

en: The maximum spend for coupon "%1$s" is %2$s.
ku_IQ: زۆرترین بڕی خەرجکردن بۆ کۆبۆنی "%1$s" بریتییە لە %2$s.

en: The meta data array.
ku_IQ: ڕیزەکی مێتادراوە.

en: The meta data object.
ku_IQ: تەنی مێتادراوە.

en: The meta key to delete.
ku_IQ: کلیلی مێتا بۆ سڕینەوە.

en: The metaboxhidden_product meta from the user metas.
ku_IQ: مێتای metaboxhidden_product لە مێتاکانی بەکارهێنەرەوە.

en: The minimum allowed setting is %d
ku_IQ: نزمترین ڕێکخستنی ڕێپێدراو %dـە

en: The minimum quantity allowed for this line item.
ku_IQ: کەمترین بڕی ڕێپێدراو بۆ ئەم هێڵی مادەیە.

en: The minimum quantity of &quot;%1$s&quot; allowed in the cart is %2$s
ku_IQ: کەمترین بڕی &quot;%1$s&quot; کە لە سەبەتەکەدا ڕێگەپێدراوە %2$sـە

en: The minimum quantity that can be added to the cart.
ku_IQ: کەمترین بڕ کە بتوانرێت زیادبکرێت بۆ سەبەتەکە.

en: The minimum severity level of logs that will be stored.
ku_IQ: کەمترین ئاستی توندیی ئەو ڕووداوتۆمارگەرییانەی کە هەڵدەگیرێن.

en: The minimum spend for coupon "%1$s" is %2$s.
ku_IQ: کەمترین بڕی خەرجکردن بۆ کۆبۆنی "%1$s" بریتییە لە %2$s.

en: The name of the current active theme.
ku_IQ: ناوی روكاری چالاك كراوی ئیستا.

en: The name of the marketing channel that this campaign type belongs to.
ku_IQ: ناوی کەناڵی بازاڕدۆزییەکە کە ئەم جۆری کەمپینە بەشێکە لێی.

en: The name of the parent theme.
ku_IQ: ناوی ڕووکاری باوان.

en: The name of the tax.
ku_IQ: ناوی باجەکە.

en: The name of your physical store.
ku_IQ: ناوی فرۆشگا فیزیکییەکەت.

en: The next queue will begin processing in approximately %d seconds.
ku_IQ: ڕیزی دواتر دەست دەکات بە جێبەجێکردن بەنزیکەیی %d چرکەی تر.

en: The number of days log entries are retained.
ku_IQ: ژمارەی ئەو ڕۆژانەی کە تۆمارەکانی ڕووداوتۆمارگەری دەهێڵرێنەوە.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
ku_IQ: ژماره‌ی خاڵه‌كانی كه‌رت پیشان دراوه‌، له‌ نرخه‌ كان پیشان بدرێت.

en: The number of search results has reached the limit of %s. Try refining your search.
ku_IQ: ژمارەی ئەنجامەکانی گەڕان گەیشتۆتە سنووری %s. هەوڵبدە گەڕانەکەت وردتر بکەیتەوە.

en: The number of unique pages viewed by the customer prior to this order.
ku_IQ: ژمارەی پەڕە بێهاوتاکان کە کڕیارەکە تەماشای کردوون تا ئەم داواکارییە.

en: The object cannot be deleted.
ku_IQ: ناتوانرێت تەنەکە بسڕدرێتەوە.

en: The object does not support trashing. Set '%s' to delete.
ku_IQ: تەنەکە پشتگیریی فڕێدان ناکات. '%s' دابنێ بۆ سڕینەوە.

en: The object has already been trashed.
ku_IQ: تەنەکە خۆی فڕێدراوە.

en: The official Razorpay extension for WooCommerce allows you to accept credit cards, debit cards, netbanking, wallet, and UPI payments.
ku_IQ: زیادکراوی فەرمیی (Razorpay) بۆ (WooCommerce) ڕێگەت پێدەدات کرێدت کارد و دێبت کارد و چەندین ڕێگەی تر پەسەند بکەیت.

en: The onboarding preload link for the payment gateway.
ku_IQ: بەستەری پێشبارکردنی دەستپێکردنەکە بۆ دەرەڕێی پارەدانەکە.

en: The onboarding step ID is invalid: %s
ku_IQ: ناسنامەی هەنگاوی دەستپێکردنەکە نادروستە: %s

en: The onboarding step is missing required entries: %s
ku_IQ: هەنگاوی دەستپێکردنەکە زانیارییە پێویستەکانی نییە: %s

en: The onboarding steps.
ku_IQ: هەنگاوەکانی دەستپێکردن.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
ku_IQ: هەڵبژاردنەکان بریتیین لە &quot;چالاک&quot; (دەگەیەنرێت)، &quot;وەستێنراو&quot; (ناگەیەندرێت)، یان &quot;ناچالاککراو&quot; (ناگەیەندرێت بەهۆی هەڵەی گەیاندنەوە).

en: The order ID is required.
ku_IQ: ناسنامەی داواکارییەکە پێویستە.

en: The order ID that notes belong to.
ku_IQ: ناسنامەی داواکارییەکە کە تێبینییەکان هی ئەون.

en: The order ID to process during checkout.
ku_IQ: ناسنامەی داواکاریی بۆ جێبەجێکردن لە کاتی پارەداندا.

en: The order ID.
ku_IQ: پێناسێنەری داوا

en: The order details screen is easy to use.
ku_IQ: شاشەی وردەکارییەکانی داواکارییەکە ئاسانە بۆ بەکارهێنان.

en: The order details screen's functionality meets my needs.
ku_IQ: چۆنییەتی کارکردنی شاشەی وردەکارییەکانی داواکارییەکە سەرجەم پێداویستییەکانم پڕدەکاتەوە.

en: The order has been received, but no payment has been made. Pending payment orders are generally awaiting customer action.
ku_IQ: داواکارییەکە گەیشت، بەڵام هیچ پارەدانێک ئەنجام نەدراوە. ئەو داواکارییانەی چاوەڕوانی پارەدانن پێویستە کڕیار کاری لەسەر بکات.

en: The order is awaiting payment confirmation. Stock is reduced, but you need to confirm payment.
ku_IQ: داواکارییەکە چاوەڕوانی پەسەندکردنی پارەدانە. بڕی کۆگا کەمکرایەوە، بەڵام پێویستە پارەدان پەسەند بکەیت.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
ku_IQ: کۆی گشتی داواکارییەکە نوێکرایەوە. تکایە دڵنیایی لە داواکارییەکەت بکەرەوە بە کرتە کردن لە "داواکاریی ئەنجام بدە" لە خوارەوەی پەڕەکە.

en: The order value must be an integer.
ku_IQ: بەهای ڕیزبەندییەکە پێویستە ژمارەیەکی تەواو بێت.

en: The order was canceled by an admin or the customer.
ku_IQ: داواکارییەکە ڕەتکراوەتەوە لەلایەن بەڕێوەبەرێک یان کڕیارەکە.

en: The ordered offline payment methods providers list.
ku_IQ: لیستی ڕیزکراوی دابینکەرانی شێوازەکانی پارەدانی دەرهێڵ.

en: The ordered providers list. This includes registered payment gateways, suggestions, and offline payment methods group entry. The individual offline payment methods are separate.
ku_IQ: لیستی ڕیزکراوی دابینکەران. ئەمە دەرەڕێی پارەدانی تۆمارکراو، پێشنیارەکان، و تێخستنی گروپی شێوازەکانی پارەدانی دەرهێڵ دەگرێتەوە. شێوازە تاکەکانی پارەدانی دەرهێڵ جیان.

en: The ordering argument must be an object with provider IDs as keys and numeric values as values.
ku_IQ: ئارگومێنتی ڕیزکردن پێویستە تەنێک بێت کە ناسنامەکانی دابینکەر وەک کلیل و بەهای ژمارەیی وەک بەها بن.

en: The ordering argument must be an object.
ku_IQ: ئارگومێنتی ڕیزکردن پێویستە تەنێک بێت.

en: The organic coffee beans are a revelation. Each sip feels like a journey. Beautifully crafted accessories add a touch of elegance to my home.
ku_IQ: دەنکە قاوەکان شتێکی سەرسوڕهێنەرن. هەر قومێک هەست دەکەیت گەشتێکە. ئیکسسواراتە بەجوانیی دروستکراوەکان بینینێکی شیک دەبەخشنە ماڵەکەم.

en: The parent theme developers URL.
ku_IQ: ناونیشان (URL)ی گەشەپێدەرانی ڕووکاری باوان.

en: The payment gateway for this order does not exist.
ku_IQ: دەرگای پارەدان بۆ ئەم داوا بوونی نییە.

en: The payment gateway for this order does not support automatic refunds.
ku_IQ: دەرگای پارەدان بۆ ئەم داواکارییە پاڵپشتی لە ناردنەوەی خۆکاری پارە ناکات.

en: The ping response message.
ku_IQ: نامەی وەڵامی پینگ.

en: The plugin could not be activated.
ku_IQ: نەتوانرا پێوەکراوەکە چالاک بکرێت.

en: The plugin for your subscription couldn't be activated.
ku_IQ: پێوەکراوی بەشداریکردنەکەت چالاک نەکرا.

en: The plugin for your subscription has been activated.
ku_IQ: پێوەکراوی بەشداریکردنەکەت چالاک کرا.

en: The plugin main file. This is a relative path to the plugins directory.
ku_IQ: پەڕگەی سەرەکیی پێوەکراوەکە. ئەمە ڕێڕەوێکی ڕێژەییە بۆ بوخچەی پێوەکراوەکان.

en: The position of the currency symbol.
ku_IQ: شوێنی پاره‌.

en: The post ID of the generated email post.
ku_IQ: ناسنامەی بابەتی پۆستە ئەلیکترۆنییە بەدیهێنراوەکە.

en: The postal code, if any, in which your business is located.
ku_IQ: کۆدی پۆستە، ئەگەر هەیە، ئەو شوێنەی کارەکەتی لێیە.

en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It could not be restored.
ku_IQ: دۆخی پێشووی داواکاریی %1$d ("%2$s") نادروستە. نەتوانرا بگەڕێندرێتەوە.

en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It has been restored to "pending" status instead.
ku_IQ: دۆخی پێشووی داواکاریی %1$d ("%2$s") نادروستە. گەڕێنرایەوە بۆ دۆخی "چاوەڕوانی".

en: The priority of the category.
ku_IQ: پێشەنگیی هاوپۆلەکە.

en: The priority of the suggestion.
ku_IQ: پێشەنگیی پێشنیارەکە.

en: The product category details screen is easy to use.
ku_IQ: شاشەی وردەکارییەکانی هاوپۆلی بەرهەمەکە ئاسانە بۆ بەکارهێنان.

en: The product category details screen's functionality meets my needs.
ku_IQ: چۆنییەتی کارکردنی شاشەی وردەکارییەکانی هاوپۆلی بەرهەمەکە سەرجەم پێداویستییەکانم پڕدەکاتەوە.

en: The product creation screen is easy to use.
ku_IQ: شاشەی دروستکردنی بەرهەمەکە ئاسانە بۆ بەکارهێنان.

en: The product creation screen's functionality meets my needs.
ku_IQ: چۆنییەتی کارکردنی شاشەی دروستکردنی بەرهەمەکە سەرجەم پێداویستییەکانم پڕدەکاتەوە.

en: The product import process is easy to complete.
ku_IQ: پرۆسەی هاوردنی بەرهەمەکە ئاسان تەواو دەکرێت.

en: The product import process meets my needs.
ku_IQ: پرۆسەی هاوردنی بەرهەمەکە سەرجەم پێداویستییەکانم پڕدەکاتەوە.

en: The product review cannot be deleted.
ku_IQ: ناتوانرێت پێداچوونەوەی بەرهەمەکە بسڕدرێتەوە.

en: The product review does not support trashing.
ku_IQ: پێداچوونەوەی بەرهەمەکە پشتگیریی فڕێدان ناکات.

en: The product tag details screen is easy to use.
ku_IQ: شاشەی وردەکارییەکانی تاگی بەرهەمەکە ئاسانە بۆ بەکارهێنان.

en: The product tag details screen's functionality meets my needs.
ku_IQ: چۆنییەتی کارکردنی شاشەی وردەکارییەکانی تاگی بەرهەمەکە سەرجەم پێداویستییەکانم پڕدەکاتەوە.

en: The product update process is easy to complete.
ku_IQ: پرۆسەی بەڕۆژکردنەوەی بەرهەمەکە ئاسان تەواو دەکرێت.

en: The product update process meets my needs.
ku_IQ: پرۆسەی بەڕۆژکردنەوەی بەرهەمەکە سەرجەم پێداویستییەکانم پڕدەکاتەوە.

en: The product with SKU (%1$s) you are trying to insert is already present in the lookup table
ku_IQ: ئەو بەرهەمەی بە SKU (%1$s) کە هەوڵی تێخستنی دەدەیت پێشتر لە خشتەی گەڕاندا هەیە.

en: The provided checkout link was out of date or invalid. No products were added to the cart.
ku_IQ: بەستەری پارەدانە دابینکراوەکە بەسەرچووبوو یان نادروست بوو. هیچ بەرهەمێک نەخرایە سەبەتەوە.

en: The provided email address (%s) is not valid—please provide a valid email address
ku_IQ: ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنیی نووسراو (%s) نادروستە—تکایە ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییەکی دروست بنووسە.

en: The provided email address is not valid
ku_IQ: ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنی نادروستە

en: The provided handler %1$s does not implement %2$s.
ku_IQ: فێرکەری دابینکراوی %1$s، %2$s جێبەجێ ناکات.

en: The provided phone number is not valid
ku_IQ: ژمارەی تەلەفوون نادروستە

en: The provided postcode / ZIP is not valid
ku_IQ: کۆدی پۆستە \ ZIPی دابینکراو نادروستە

en: The provided state (%1$s) is not valid. Must be one of: %2$s
ku_IQ: هەرێمی نووسراو (%1$s) نادروستە. دەبێت یەکێک بێت لە: %2$s

en: The provider ID must be a string with only ASCII letters, digits, underscores, and dashes.
ku_IQ: ناسنامەی دابینکەرەکە دەبێت زنجیرەنووسەیەک بێت لە پیتە ئەسکییەکان، ڕەنووس، بنهێڵ و کشتەک.

en: The quantity of &quot;%1$s&quot; cannot be changed
ku_IQ: بڕی &quot;%1$s&quot; ناگۆڕدرێت

en: The quantity of &quot;%1$s&quot; must be a multiple of %2$s
ku_IQ: بڕی &quot;%1$s&quot; دەبێت چەندجارەی %2$s بێت

en: The rate at which tax is applied.
ku_IQ: ئەو ڕێژەیەی کە باج جێبەجێ دەکرێت بۆی.

en: The relative path of the step to use for frontend navigation.
ku_IQ: ڕێڕەوی ڕێژەیی هەنگاوەکە بۆ بەکارهێنان لە ڕێدۆزیی بەشی پێشەوە.

en: The requested plugin `%s` could not be activated.
ku_IQ: پێوەکراوی داواکراو `%s` نەتوانرا چالاک بکرێت.

en: The requested plugin `%s` could not be installed.
ku_IQ: پێوەکراوی داواکراو `%s` نەتوانرا دابمەزرێت.

en: The requested plugin `%s` could not be installed. Plugin API call failed.
ku_IQ: پێوەکراوی داواکراو `%s` نەتوانرا دابمەزرێت. بانگکردنی (API)ی پێوەکراو شکستی هێنا.

en: The requested plugin `%s` could not be installed. Upgrader install failed.
ku_IQ: پێوەکراوە داواکراوەکە `%s`. نەتوانرا دابمەزرێت. دامەزراندنی بەرزکەرەوە شکستی هێنا.

en: The requested plugin `%s`. is not yet installed.
ku_IQ: پێوەکراوە داواکراوەکە `%s`. هێشتا دانەمەزراوە.

en: The requested theme `%s` could not be installed.
ku_IQ: ڕووکاری داواکراو `%s` نەتوانرا دابمەزرێت.

en: The requested theme `%s` could not be installed. Theme API call failed.
ku_IQ: ڕووکاری داواکراو `%s` نەتوانرا دابمەزرێت. بانگکردنی (API)ی ڕووکار شکستی هێنا.

en: The requested theme could not be activated.
ku_IQ: ڕووکارە داواکراوەکە نەتوانرا چالاک بکرێت.

en: The resource cannot be deleted.
ku_IQ: سەرچاوەکە ناتوانرێت بسڕدرێتەوە.

en: The response body from the receiving server.
ku_IQ: ناوەڕۆکی وەڵامی ڕاژەکارە وەرگرەکە.

en: The response message.
ku_IQ: پەیامی وەڵام.

en: The root URL of your site.
ku_IQ: ناونیشانیRoot سایتی تۆ.

en: The sale will start at 00:00:00 of "From" date and end at 23:59:59 of "To" date.
ku_IQ: داشکاندنەکە دەستپێدەکات لە 00:00:00ی ڕێکەوتی "لە" و کۆتایی دێت لە 23:59:59ی ڕێکەوتی "بۆ".

en: The search feature in WooCommerce is easy to use.
ku_IQ: تایبەتمەندیی گەڕانەکە لە (WooCommerce) ئاسانە بۆ بەکارهێنان.

en: The search's functionality meets my needs.
ku_IQ: چۆنییەتی کارکردنی گەڕانەکە داواکارییەکانم پڕ دەکاتەوە.

en: The secret key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers.
ku_IQ: کلیلە نهێنییەکە بەکاردەهێنرێت بۆ دروستکردنی وردکردن (hash)ێک بۆ (webhook)ە گەیشتووەکە و دابینکردنی لە سەرپەڕەی داواکارییەکان.

en: The selected product is invalid.
ku_IQ: بەرهەمە دیاریکراوەکە نادروستە.

en: The selected product isn't a variation of %2$s, please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
ku_IQ: بەرهەمە دیاریکراوەکە گۆڕانکاریی %2$s نییە، تکایە هەڵبژاردەکانی بەرهەم دیاریبکە بە سەردانکردنی <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
ku_IQ: ڕێكخستن به‌م ڕێژه‌یه‌ ناچالاكه‌ فیلته‌رێكی داتا دووباره‌ بنوسه‌وه‌.

en: The settings screen is easy to use.
ku_IQ: شاشەی ڕێکخستنەکان ئاسانە بۆ بەکارهێنان.

en: The settings screen's functionality meets my needs.
ku_IQ: چۆنییەتی کارکردنی شاشەی ڕێکخستنەکان سەرجەم پێداویستییەکانم پڕدەکاتەوە.

en: The shipping provider.
ku_IQ: دابینکەری گەیاندن.

en: The short description of the incentive. It can contain stylistic HTML.
ku_IQ: وەسفی کورتی هاندەرەکە. دەکرێت (HTML)ی شێوازداری تێدابێت.

en: The size of the log directory.
ku_IQ: قەبارەی پێڕستی ڕووداوتۆمارگەری.

en: The slug for the resource.
ku_IQ: سڵەگی سەرچاوەکە.

en: The slug of the containing entity.
ku_IQ: سڵەگی ئەو لایەنەی کە لەخۆدەگرێت.

en: The slug of the plugin.
ku_IQ: سڵەگی پێوەکراوەکە.

en: The sort order of the payment method.
ku_IQ: ڕیزبەندی پۆلێنی شێوازی پارەدانەکە.

en: The sort order of the provider.
ku_IQ: ڕیزبەندی پۆلێنی دابینکەرەکە.

en: The specific chart this stat referrers to.
ku_IQ: ئەو هێڵکارییە دیاریکراوەی کە ئەم ئامارە ئاماژەی پێدەکات.

en: The specified category for recommendations is invalid. Allowed values: "channels", "extensions".
ku_IQ: هاوپۆلە دیاریکراوەکە بۆ پێشنیارەکان نادروستە. بەها ڕێگەپێدراوەکان: "کەناڵەکان"، "زیادکراوەکان".

en: The start/continue onboarding link for the payment gateway.
ku_IQ: بەستەری دەستپێکردن/بەردەوامبوونی دەستپێکردن بۆ دەرەڕێی پارەدانەکە.

en: The state of the onboarding process.
ku_IQ: دۆخی پرۆسەی دەستپێکردن.

en: The status of the containing entity.
ku_IQ: دۆخی ئەو لایەنەی کە لەخۆدەگرێت.

en: The status of the coupon. Should always be draft, published, or pending review
ku_IQ: دۆخی کۆبۆنەکە. هەمیشە دەبێت ڕەشنووس، بڵاوکراوە یان چاوەڕوانی پێداچوونەوە بێت

en: The status of the fulfillment.
ku_IQ: دۆخی جێبەجێکردنەکە.

en: The status of the note (e.g. unactioned, actioned).
ku_IQ: دۆخی تێبینییەکە (بۆ نموونە، ئەنجامنەدراو، ئەنجامدراو).

en: The status of the plugin.
ku_IQ: دۆخی پێوەکراوەکە.

en: The step definition to import
ku_IQ: پێناسەی هەنگاوەکە بۆ هاوردەکردن

en: The steps that are required to be completed before this step.
ku_IQ: ئەو هەنگاوانەی کە پێویستە پێش ئەم هەنگاوە تەواو بکرێن.

en: The stock has not been updated because the value has changed since editing. Product %1$d has %2$d units in stock.
ku_IQ: کۆگاکە بەڕۆژنەکراوەتەوە چونکە بەهاکەی لەدوای دەستکاریکردنەوە گۆڕاوە. بەرهەمی %1$d، %2$d یەکەی لە کۆگادا هەیە.

en: The street address for your business location.
ku_IQ: ناونیشانی شەقامەکە بۆ شوێنی کارەکەت.

en: The suggestion ID matching this provider.
ku_IQ: ناسنامەی پێشنیارەکە کە هاوتای ئەم دابینکەرەیە.

en: The suggestion categories.
ku_IQ: هاوپۆلەکانی پێشنیار.

en: The tags associated with the provider.
ku_IQ: تاگە پەیوەستەکان بە دابینکەرەکەوە.

en: The tags associated with the suggestion.
ku_IQ: تاگە پەیوەستەکان بە پێشنیارەکەوە.

en: The term ID, or 0 if the attribute is not a global attribute.
ku_IQ: ناسنامەی زاراوەکە. یان 0 ئەگەر تایبەتمەندییەکە تایبەتمەندییەکی جیهانیی نییە.

en: The term name.
ku_IQ: ناوی زاراوەکە.

en: The term slug.
ku_IQ: سڵەگی زاراوەکە.

en: The theme developers URL.
ku_IQ: ناونیشانی پرۆگرام سازانی روكار.

en: The theme you are currently using is not compatible.
ku_IQ: ئەو ڕووکارەی ئێستا بەکاری دەهێنیت گونجاو نییە.

en: The thousand separator of displayed prices.
ku_IQ: جیاكردنه‌وه‌ ی هه‌زاره‌كانی نرخه‌كانپیشان ده‌درێت.

en: The title of the category.
ku_IQ: ناونیشانی هاوپۆلەکە.

en: The title of the payment method. Does not include HTML tags.
ku_IQ: ناونیشانی شێوازی پارەدانەکە. تاگەکانی (HTML) لەخۆناگرێت.

en: The title of the provider.
ku_IQ: ناونیشانی دابینکەرەکە.

en: The title of the suggestion.
ku_IQ: ناونیشانی پێشنیارەکە.

en: The total size of the files in the log directory.
ku_IQ: کۆی قەبارەی پەڕگەکان لە پێڕستی ڕووداوتۆمارگەریدا.

en: The tracking URL.
ku_IQ: ناونیشانی شوێنکەوتن.

en: The tracking number details response.
ku_IQ: وەڵامی وردەکارییەکانی ژمارەی شوێنکەوتن.

en: The tracking number to look up.
ku_IQ: ژمارەی شوێنکەوتن بۆ گەڕان.

en: The tracking number.
ku_IQ: ژمارەی شوێنکەوتن.

en: The type of entity for which the fulfillment is created.
ku_IQ: جۆری ئەو پێکهاتەیەی کە جێبەجێکردنەکەی بۆ دروستکراوە.

en: The type of entity for which the fulfillment is created. Must be "order".
ku_IQ: جۆری ئەو بوونەی کە جێبەجێکردنەکەی بۆ دروستکراوە. دەبێت "داواکاری" بێت.

en: The type of onboarding process the provider supports.
ku_IQ: جۆری پرۆسەی دەستپێکردن کە دابینکەرەکە پشتگیریی دەکات.

en: The type of payment provider. Use this to differentiate between the various items in the list and determine their intended use.
ku_IQ: جۆری دابینکەری پارەدان. ئەمە بەکاربهێنە بۆ جیاکردنەوەی نێوان بڕگە جیاوازەکانی ناو لیستەکە و دیاریکردنی مەبەستی بەکارهێنانیان.

en: The type of the containing entity. Generally this is a regular plugin but it can also be a non-standard entity like a theme or a must-user plugin.
ku_IQ: دۆخی ئەو لایەنەی کە لەخۆدەگرێت. بەشێوەیەکی گشتیی ئەمە پێوەکراوێکی ئاسایییە، بەڵام دەکرێت لایەنێکی نائاساییش بێت وەکو ڕووکار یان پێوەکراوێک.

en: The type of the link.
ku_IQ: جۆری بەستەرەکە.

en: The type of the note (e.g. error, warning, etc.).
ku_IQ: جۆری تێبینییەکە (بۆ نموونە، هەڵە، ئاگادارکەرەوە، هتد).

en: The type of the plugin.
ku_IQ: جۆری پێوەکراوەکە.

en: The type of the suggestion.
ku_IQ: جۆری پێشنیارەکە.

en: The unique identifier for the category.
ku_IQ: ناسێنەرە بێهاوتاکەی هاوپۆلەکە.

en: The unique identifier for the marketing campaign type.
ku_IQ: ناسێنەرە بێهاوتاکە بۆ جۆری کەمپینی بازاڕدۆزییەکە.

en: The unique identifier for the marketing campaign.
ku_IQ: ناسێنەرە بێهاوتاکە بۆ کەمپینی بازاڕدۆزییەکە.

en: The unique identifier for the marketing channel that this campaign belongs to.
ku_IQ: ناسێنەرە بێهاوتاکە بۆ کەناڵی بازاڕدۆزییەکە کە ئەم کەمپینە بەشێکە لێی.

en: The unique identifier for the meta data. Set `0` for new records.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا بۆ مێتادراوەکە. '0' دابنێ بۆ تۆمارە نوێیەکان.

en: The unique identifier for the payment method.
ku_IQ: ناسێنەرە بێهاوتاکەی شێوازی پارەدانەکە.

en: The unique identifier for the provider.
ku_IQ: ناسێنەرە بێهاوتاکەی دابینکەرەکە.

en: The unique identifier for the step.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتای هەنگاوەکە.

en: The unique identifier for the suggestion.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتای پێشنیارەکە.

en: The unique identifier of the marketing channel that this campaign type belongs to.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتای کەناڵی بازاڕدۆزییەکە کە ئەم جۆری کەمپینە بەشێکە لێی.

en: The unit lengths are defined in for this country.
ku_IQ: یەکەکانی درێژی بۆ ئەم وڵاتە پێناسە کراون.

en: The unit weights are defined in for this country.
ku_IQ: یەکەکانی کێش بۆ ئەم وڵاتە پێناسە کراون.

en: The upmost entry point from where the merchant entered the onboarding flow.
ku_IQ: سەرەکیترین خاڵی چوونەژوورەوە کە فرۆشیارەکە لێیەوە دەستی بە ڕەوتی دەستپێکردن کردووە.

en: The user associated with this API key no longer exists.
ku_IQ: ئەو بەکارهێنەرەی پەیوەستە بەم کلیلەی (API)ـیەوە چیتر بوونی نییە.

en: The value of the meta data.
ku_IQ: بەهای مێتادراوەکە.

en: The value type for the JSON partial matching is not supported. Must be either integer, boolean, double or string. %s type provided.
ku_IQ: جۆری بەهاکە بۆ هاوتاکردنی نیوەچڵی (JSON) پشتگیریی نەکراوە. دەبێت یان ژمارەی تەواو، گۆڕاوی بوولی، دووئەوەندە یان زنجیرەنووسە بێت. جۆری %s دابینکراوە.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
ku_IQ: وه‌شانی دامه‌زراو MySQL له‌ سێرڤه‌ری تۆدا.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
ku_IQ: وه‌شانی PHP داندراوه‌ له‌ سێرڤه‌ری تۆدا.

en: The version of WooCommerce installed on your site.
ku_IQ: وه‌شانی ووکامرس له‌سایتی تۆ دامه‌زراوه‌.

en: The version of WordPress installed on your site.
ku_IQ: وه‌شانی ۆڕدپرێس دامه‌زراوه‌ له‌ سایتی تۆ.

en: The version of cURL installed on your server.
ku_IQ: وەشانی cURL کە لەسەر ڕاژەکارەکەت دامەزراوە.

en: The world’s favorite buy now, pay later options and many more are right at your fingertips with WooPayments — all from one dashboard, without needing multiple extensions and logins.
ku_IQ: بژاردە دڵخوازەکانی جیهان بۆ 'ئێستا بکڕە، دواتر پارە بدە' و زۆری تریش لەبەر دەستدان لەگەڵ (WooPayments) — هەمووی لە یەک داشبۆردەوە، بەبێ پێویستیی بە چەندین زیادکراو و چوونەژوورەوە.

en: Theme
ku_IQ: ڕووکار

en: Theme author URL.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی نووسەری ڕووکار.

en: Theme installation message.
ku_IQ: نامەی دامەزراندنی ڕووکار.

en: Theme installation status.
ku_IQ: دۆخی دامەزراندنی ڕووکار.

en: Theme name.
ku_IQ: ناوی ڕووکار.

en: Theme slug.
ku_IQ: سڵەگی ڕووکار.

en: Theme status.
ku_IQ: دۆخی ڕووکار.

en: Theme type
ku_IQ: جۆری ڕووکار

en: Theme version.
ku_IQ: وەشانی ڕووکار.

en: Theme.
ku_IQ: ڕووکار

en: Themes
ku_IQ: ڕووكاره‌كان

en: There are currently no logs to view.
ku_IQ: له‌ ئیستادا هیچ Log بۆپیشاندان بوونی نیه‌.

en: There are environment or store setup issues which are blocking progress. Please resolve them to proceed.
ku_IQ: کێشەی ژینگە یان دامەزراندنی فرۆشگا بوونی هەیە کە ڕێگە لە بەردەوامبوون دەگرن. تکایە چارەسەریان بکە تا بتوانیت بەردەوام بیت.

en: There are no currencies matching these parameters.
ku_IQ: هیچ دراوێک نییە کە لەگەڵ ئەم ڕاگەیێنانەدا بگونجێت.

en: There are no locations matching these parameters.
ku_IQ: هیچ شوێنێک نییە کە لەگەڵ ئەم ڕاگەیێنانەدا بگونجێت.

en: There are no notes yet.
ku_IQ: لێره‌ هیچ یاده‌وه‌ریه‌ك بوونی نیه‌

en: There are no orders to sync, aborting.
ku_IQ: هیچ داواکارییەک نییە بۆ هاوکاتگەری، کۆتاییپێهێنان.

en: There are no orders to verify, aborting.
ku_IQ: هیچ داواکارییەک نییە بۆ سەلماندن، کۆتاییپێهێنان.

en: There are no product reviews yet.
ku_IQ: تا ئێستا هیچ پێداچوونەوەیەکی بەرهەم بوونی نییە.

en: There are no reviews yet.
ku_IQ: تا ئێستا هیچ پێداچوونەوەیەک نەنووسراوە

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
ku_IQ: هیچ هەڵبژاردەیەکی گەیاندن بەردەست نییە. تکایە دڵنیابە لەوەی ناونیشانەکەت بەدروستیی نووسیوە، یان ئەگەر پێویستت بە یارمەتی بوو پەیوەندیمان پێوە بکە.

en: There are not enough %s in stock. Please reduce the quantities in your cart.
ku_IQ: بڕی پێویستی %s لە کۆگادا نییە. تکایە بڕەکانی ناو سەبەتەکەت کەمبکەرەوە.

en: There are orders pending sync.
ku_IQ: داواکاریی هەیە کە چاوەڕوانی هاوکاتگەرییە.

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
ku_IQ: هەندێک کێشە لە کاڵاکانی ناو سەبەتەکەتدا ڕوویدا. تکایە دووبارەی بکەرەوە.

en: There are too many %s in the cart. Only 1 can be purchased. Please reduce the quantity in your cart.
ku_IQ: ژمارەیەکی زۆری %s لە سەبەتەکەدا هەیە. تەنیا 1 دانە ڕێگەپێدراوە بۆ کڕین. تکایە بڕی ناو سەبەتەکەت کەمبکەرەوە.

en: There are too many %s in the cart. Only 1 of each can be purchased. Please reduce the quantities in your cart.
ku_IQ: ژمارەیەکی زۆری %s لە سەبەتەکەدا هەیە. تەنیا 1 دانە ڕێگەپێدراوە لە هەر یەکێکیان بۆ کڕین. تکایە بڕەکانی ناو سەبەتەکەت کەمبکەرەوە.

en: There are too many concurrent batches, but the run is forced to continue.
ku_IQ: ژمارەیەکی زۆر دەستەی هاوکات هەن، بەڵام جێبەجێکردنەکە ناچار کراوە بەردەوام بێت.

en: There are too many concurrent batches.
ku_IQ: ژمارەیەکی زۆر دەستەی هاوکات هەن.

en: There is %1$d order to be synced. | There are %1$d orders to be synced.
ku_IQ[0]: %1$d داواکاریی پێویستی بە هاوکاتگەرییە.
ku_IQ[1]: %1$d داواکاریی پێویستیان بە هاوکاتگەرییە.

en: There is %1$d order to be verified. | There are %1$d orders to be verified.
ku_IQ[0]: %1$d داواکاریی پێویستی بە سەلماندنە.
ku_IQ[1]: %1$d داواکاریی پێویستیان بە سەلماندنە.

en: There is no data to export for the given request.
ku_IQ: هیچ دراوەیەک نییە بۆ هەناردەکردن بۆ داواکارییە دراوەکە.

en: There is not enough %s in stock. Please reduce the quantity in your cart.
ku_IQ: بڕی پێویستی %s لە کۆگادا نییە. تکایە بڕەکەی ناو سەبەتەکەت کەمبکەرەوە.

en: There was a failure fetching this action
ku_IQ: کێشەیەک دروست بوو لە هێنانی ئەم کردارە

en: There was a failure fetching this action: %s
ku_IQ: کێشەیەک دروست بوو لە هێنانی ئەم کردارە: %s

en: There was a failure scheduling the next instance of this action: %s
ku_IQ: شکستهێنانێک هەبوو لە کات دانانی نموونەی داهاتووی ئەم کردارە: %s

en: There was a problem activating some of the requested plugins.
ku_IQ: کێشەیەک ڕوویدا لە چالاککردنی هەندێک لە پێوەکراوە داواکراوەکان.

en: There was a problem installing some of the requested plugins.
ku_IQ: کێشەیەک ڕوویدا لە دامەزراندنی هەندێک لە پێوەکراوە داواکراوەکان.

en: There was a problem with the provided %s:
ku_IQ: کێشەیەک هەبوو لە %s:

en: There was a problem with the provided billing address: %s
ku_IQ: کێشەیەک هەبوو لە ناونیشانی پارەدانی دابینکراودا: %s

en: There was a problem with the provided shipping address: %s
ku_IQ: کێشەیەک هەبوو لە ناونیشانی گەیاندنی دابینکراودا: %s

en: There was an error activating this plugin.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لەکاتی چالاککردنی ئەم پێوەکراوە.

en: There was an error activating this theme.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لەکاتی چالاککردنی ئەم ڕووکارە.

en: There was an error calling %1$s: %2$s
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لە بانگکردنی %1$s: %2$s

en: There was an error calling %s
ku_IQ: بۆپه‌یوه‌ندی به %s هه‌ڵه‌یه‌ك ڕوویدا

en: There was an error calling this tool. There is no callback present.
ku_IQ: هەڵەیەک لە کاتی بانگکردنی ئەم ئامرازەدا ڕوویدا. هیچ بانگکردنەوەیەک بوونی نییە.

en: There was an error cancelling the %1$s: %2$s
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لە کاتی هەڵوەشاندنەوەی %1$s: %2$s

en: There was an error communicating with the WooPayments plugin.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لەکاتی پەیوەندییکردن لەگەڵ پێوەکراوی (WooPayments).

en: There was an error connecting to Square.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لە پەیوەستکردنی (Square).

en: There was an error connecting to WooCommerce.com. Please try again.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لەکاتی پەیوەستکردن بە (WooCommerce.com). تکایە دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: There was an error connecting your subscription. Please try again.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لەکاتی پەیوەستکردنی بەشدارییەکەت. تکایە دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: There was an error creating the scheduled action: %s
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لە کاتی دروستکردنی کردارە کات بۆ دانراوەکە: %s

en: There was an error deleting an action: %s
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لە کاتی سڕینەوەی کردارێک: %s

en: There was an error disconnecting your subscription. Please try again.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لەکاتی پچڕاندنی بەشدارییەکەت. تکایە دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: There was an error generating your API Key.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لەکاتی دروستکردنی کلیلی (API)ەکەت.

en: There was an error getting the install URL for this product.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لە وەرگرتنی ناونیشانی دامەزراندن بۆ ئەم بەرهەمە.

en: There was an error loading the WooCommerce.com Helper API.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لەکاتی بارکردنی (WooCommerce.com Helper API).

en: There was an error processing your order. Please check for any charges in your payment method and review your <a href="%s">order history</a> before placing the order again.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لە جێبەجێکردنی داواکارییەکەتدا. تکایە سەیری هەر پارە ڕۆیشتنێک بکە لە شێوازی پارەدانەکەتدا و چاو بە <a href="%s">مێژووی داواکارییەکانتدا</a> بخشێنەرەوە پێش ئەوەی دووبارە داواکارییەکە بکەیت.

en: There was an error rendering an email preview.
ku_IQ: هەڵەیەک هەبوو لە پوختەکردنی پێشبینینی پۆستێکی ئەلیکترۆنیدا.

en: There was an error rendering the email editor placeholder content.
ku_IQ: هەڵەیەک لە کاتی پوختەکردنی ناوەڕۆکی شوێنگرەوەی دەستکاریکەری پۆستی ئەلیکترۆنییەکەدا ڕوویدا.

en: There was an error rendering the email preview.
ku_IQ: هەڵەیەک لە کاتی پوختەکردنی پێشبینینی پۆستی ئەلیکترۆنییەکەدا ڕوویدا.

en: There was an error rendering the email preview. This doesn't affect actual email delivery. Please contact the extension author for assistance.
ku_IQ: هەڵەیەک لە کاتی پوختەکردنی پێشبینینی ئیمەیڵەکەدا ڕوویدا. ئەمە کاریگەریی لەسەر گەیاندنی ڕاستەقینەی پۆستی ئەلیکترۆنییەکە نابێت. تکایە بۆ یارمەتی پەیوەندی بە نووسەری زیادکراوەکەوە بکە.

en: There was an error running the action scheduler: %s
ku_IQ: هەڵەیەک لە کاتی جێبەجێکردنی کات دانەری کرداردا ڕوویدا: %s

en: There was an error with an item in your cart.
ku_IQ: هەڵەیەک هەبوو لە کاڵایەکی ناو سەبەتەکەت.

en: There was an issue loading the report endpoints
ku_IQ: کێشەیەک هەبوو لە بارکردنی خاڵەکانی کۆتاییی ڕاپۆرت.

en: There's %d webhook that is configured to be delivered using the Legacy REST API, which has been removed from WooCommerce. This webhook will fail to be sent. | There are %d webhooks that are configured to be delivered using the Legacy REST API, which has been removed from WooCommerce. These webhooks will fail to be sent.
ku_IQ[0]: %d وێبهووکێک هەیە کە شێوەی پێدراوە بۆ گەیاندن بە بەکارهێنانی (Legacy REST API)، کە لە (WooCommerce)ـەوە سڕاوەتەوە. ئەم وێبهووکە لە ناردندا شکست دەهێنێت.
ku_IQ[1]: %d وێبهووک هەن کە شێوەیان پێدراوە بۆ گەیاندن بە بەکارهێنانی (Legacy REST API)، کە لە (WooCommerce)ـەوە سڕاوەتەوە. ئەم وێبهووکانە لە ناردندا شکست دەهێنن.

en: These account details will be displayed within the order thank you page and confirmation email.
ku_IQ: ئەم وردەکارییانەی هەژمار پیشان دەدرێن لەناو پەڕەی سوپاسی داواکارییەکە و پۆستی ئەلیکترۆنیی دڵنیابوونەوە.

en: These costs can optionally be added based on the <a href="%s">product shipping class</a>.
ku_IQ: ئەم تێچووانە دەتوانرێت بە شێوەیەکی ئارەزوومەندانە لەسەر بنەمای <a href="%s">پۆلی گەیاندنی بەرهەم</a> زیاد بکرێن.

en: These costs can optionally be added based on the <a target="_blank" href="%s">product shipping class</a>. Learn more about <a target="_blank" href="https://woocommerce.com/document/flat-rate-shipping/#shipping-classes">setting shipping class costs</a>.
ku_IQ: ئەم تێچووانە دەکرێت بەشێوەیەکی ئارەزوومەندانە زیادبکرێن بەپێی <a target="_blank" href="%s">پۆلی گەیاندنی بەرهەم</a>. زیاتر بزانە دەربارەی <a target="_blank" href="https://woocommerce.com/document/flat-rate-shipping/#shipping-classes">ڕێکخستنی تێچووەکانی پۆلی گەیاندن</a>.

en: These features are either experimental or incomplete, enable them at your own risk!
ku_IQ: ئەم تایبەتمەندییانە یان تاقیکارین یان ناتەواون، لەسەر مەترسیی خۆت چالاکیان بکە!

en: These options let you change the appearance of the WooCommerce checkout.
ku_IQ: ئەم هەڵبژاردانە ڕێگەت دەدەن چۆنییەتی دەرکەوتی پارەدانی (WooCommerce) بگۆڕیت.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
ku_IQ: ئەم پەڕانە پێویستە دابنرێن تا (WooCommerce) بزانێت بەکارهێنەران بۆ کوێ بنێرێت بۆ پارەدان.

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
ku_IQ: ئه‌م نرخانه هه‌ڵبژاردنه‌ كانی زیادكراوی گواستنه‌وه‌وگه‌یاندنن به‌تێچووی زیادكراو(له‌لایه‌ن نرخی جێگیركراو)‌.

en: These settings are not available while the lookup table regeneration is in progress.
ku_IQ: ئەم ڕێکخستنانە لە کاتێکدا کە دووبارە دروستکردنەوەی خشتەی گەڕان کارایە بەردەست نیین.

en: Things to do next
ku_IQ: شتەکان کە دواتر ئەنجامی بدەیت

en: This action appears to be consistently failing. A new instance will not be scheduled.
ku_IQ: ئەم کردارە وادیارە بەردەوام شکست دەهێنێت. نموونەیەکی نوێ کاتی بۆ دادەنرێت.

en: This action cannot be reversed. Are you sure you wish to erase personal data from the selected orders?
ku_IQ: ئەم کردارە پاشگەزبوونەوەی نییە. دڵنیایت دەتەوێت دراوەی کەسی لە داواکارییە دیاریکراوەکان بسڕیتەوە؟

en: This controls how stock quantities are displayed on the frontend.
ku_IQ: ئەمە کۆنترۆڵی ئەوە دەکات چۆن بڕەکانی کۆگا پیشان دەدرێن لەسەر ماڵپەڕەکە.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
ku_IQ: ئه‌م ئامرازانه‌  رایده‌گه‌ینن که به‌ كارهێنه‌ر له‌ كاتی پاره‌دان  چی ده‌بینێت.

en: This controls the position of the currency symbol.
ku_IQ: ئەمە کۆنترۆڵی شوێنی نیشانەی دراوەکە دەکات.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
ku_IQ: نوسراو پیشان له‌كلتی پاره‌دان

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
ku_IQ: ئەمە کۆنترۆڵی ئەوە دەکات نرخەکان بە چ دراوێک لیستە بکرێن لە کەتەلۆگەکە، هەروەها دەرەڕێیەکان بە چ دراوێک پارە وەربگرن.

en: This controls what unit you will define lengths in.
ku_IQ: ئەمە کۆنترۆڵی ئەوە دەکات کە بە چ یەکەیەک درێژییەکان دەپێویت.

en: This controls what unit you will define weights in.
ku_IQ: ئەمە کۆنترۆڵی ئەوە دەکات کە بە چ یەکەیەک کێش دەپێویت.

en: This controls which shipping address is used by default.
ku_IQ: ئەمە کۆنترۆڵی ئەوە دەکات چ ناونیشانی گەیاندنێک بەکاربێت بە بنەڕەت.

en: This coupon is password protected. WooCommerce does not support password protection for coupons. You can temporarily hide a coupon by making it private. Alternatively, usage limits and restrictions can be configured below.
ku_IQ: ئەم کۆبۆنە بە تێپەڕەوشە پارێزراوە. (WooCommerce) پشتگیریی پاراستنی کۆبۆنەکان بە تێپەڕەوشە ناکات. دەتوانیت بەشێوەیەکی کاتیی کۆبۆنێک بشاریتەوە بە کردنە تایبەتی. یان، سنوورەکانی بەکارهێنان و ڕێگرییەکان دەتوانرێت لە خوارەوە شێوەپێدانیان بۆ بکرێت.

en: This data will be deleted in %s.
ku_IQ: دراوەکە دەسڕدرێتەوە لە %s.

en: This determines where log entries are saved.
ku_IQ: ئەمە دیاری دەکات کە تۆمارەکانی ڕووداوتۆمارگەری لە کوێ پاشەکەوت دەکرێن.

en: This email address is already registered.
ku_IQ: ئه‌ م پۆستی ئه‌لیكترۆنیه‌ پیشتر به‌ كار هاتووه‌.

en: This feature is not available when using the <a href="%s">Cart and checkout blocks</a>. Shipping will be calculated at checkout.
ku_IQ: ئەم تایبەتمەندییە لە کاتی بەکارهێنانی <a href="%s">بڵۆکەکانی سەبەتە و پارەدان</a> بەردەست نییە. گەیاندن لە کاتی پارەداندا هەژمار دەکرێت.

en: This feature is only available with the Cart & Checkout blocks. %1$sLearn more%2$s.
ku_IQ: ئەم تایبەتمەندییە تەنیا لەگەڵ بڵۆکەکانی سەبەتە و پارەدان بەردەستە. %1$sزیاتر بزانە%2$s.

en: This field allows you to set the maximum spend (subtotal) allowed when using the coupon.
ku_IQ: ئەم خانەیە ڕێگەت پێدەدات زۆرترین خەرجکردن (subtotal) دیاریبکەیت لە کاتی بەکارهێنانی کۆبۆنەکە.

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal) allowed to use the coupon.
ku_IQ: ئەم خانەیە ڕێگەت پێدەدات کەمترین خەرجکردن (subtotal) دیاریبکەیت بۆ ئەوەی کۆبۆنەکە توانای بەکارهێنانی هەبێت.

en: This file does not exist.
ku_IQ: ئەم پەڕگەیە بوونی نییە.

en: This function should not be called before plugins_loaded.
ku_IQ: ئەم ئەرکە نابێت پێش plugins_loaded بانگ بکرێت.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
ku_IQ: ئەم تایبەت مەندیە نابیت پێش ووکاموس بانگێشت بکریت

en: This info will be displayed on the product page, category pages, social media, and search results.
ku_IQ: ئەم زانیارییە پیشان دەدرێت لە پەڕەی بەرهەمەکە، پەڕەکانی هاوپۆل، تۆڕە کۆمەڵایەتییەکان و ئەنجامەکانی گەڕان.

en: This is a customer note. Customers can add a note to their order on checkout.
    
    It can be multiple lines. If there's no note, this section is hidden.
ku_IQ: ئەمە تێبینی کڕیارە. کڕیاران دەتوانن لە کاتی پارەداندا تێبینییەک بۆ داواکارییەکەیان زیاد بکەن.
    
    دەکرێت چەند دێڕێک بێت. ئەگەر هیچ تێبینییەک نەبوو، ئەم بەشە شاردراوەتەوە.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
ku_IQ: ئه‌مه‌ سایتێكی دیمۆیه‌ و بۆتاقیكردنه‌وه‌ دروست كراوه‌ ، هیچ یه‌كێك له‌كاڵاكان له‌ سایت بۆ فرۆشتن نه‌بووه‌  و ئیمكانی كرین له‌م سایته‌دا بوونی نیه‌.

en: This is a featured product
ku_IQ: ئەمە بەرهەمێکی تایبەتە

en: This is an order notification sent to customers containing order details after an order is placed on-hold from Pending, Cancelled or Failed order status.
ku_IQ: ئەمە ئاگادارکەرەوەیەکی داواکارییە بۆ کڕیاران دەنێردرێت کە وردەکارییەکانی داواکاریی لەخۆدەگرێت دوای ئەوە داواکارییەک دەنێردرێت و دەبێت بە دۆخی ڕاگرتن لە دۆخەکانی چاوەڕوانی، ڕەتکراوە یان شکستخواردوو.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
ku_IQ: ئەمە ئاگادارکەرەوەیەکی داواکارییە دەنێردرێت بۆ کڕیاران کە وردەکارییەکانی داواکاریی لەخۆدەگرێت دوای پارەدان.

en: This is how your sender name and email address would appear in outgoing emails.
ku_IQ: ئاوا ناوی نێرەر و ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییەکەت لە پۆستە ئەلیکترۆنییە دەرچووەکاندا دەردەکەوێت.

en: This is not your download link.
ku_IQ: ئه‌م لینكی داگرتنه‌ په‌یوه‌ندی به‌ تۆوه‌ نیه‌.

en: This is the Customer Lifetime Value, or the total amount you have earned from this customer's orders.
ku_IQ: ئەمە بەهای تەمەنی کڕیارە، یان کۆی گشتیی هەموو ئەو داهاتەی بەدەستت هێناوە لە داواکارییەکانی ئەم کڕیارەوە.

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
ku_IQ: ئەمە ناونیشانی ئینتەرنێتیی یان ڕێگای سەرەکیی گەیشتنە بە پەڕگەکە لەلایەن کڕیارانەوە. ئەو ناونیشانی ئینتەرنێتییانەی لێرە دەنووسرێت دەبێت نهێنبەندکرابن.

en: This is the WooCommerce shop page. The shop page is a special archive that lists your products. <a href="%s">You can read more about this here</a>.
ku_IQ: ئەمە پەڕەی فرۆشگای (WooCommerce)ـە. پەڕەی فرۆشگا ئەرشیفێکی تایبەتە کە بەرهەمەکانت لیست دەکات. <a href="%s">دەتوانیت لێرە زیاتر لەبارەی ئەمەوە بخوێنیتەوە</a>.

en: This is the attachment ID, or image URL, used for placeholder images in the product catalog. Products with no image will use this.
ku_IQ: ئەمە ناسنامەی پاشکۆکەیە، یان ناونیشانی ئینتەرنێتیی وێنە، ئەو بەرهەمانەی وێنەیان نییە ئەم وێنە جێگرەوەیە بەکاردەهێنن کاتێک پیشاندران.

en: This is the default category and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no category.
ku_IQ: ئەمە هاوپۆلی بنەڕەتییە و ناتوانرێت بسڕێتەوە. بە شێوەیەکی خۆکار بۆ ئەو بەرهەمانە تەرخان دەکرێت کە هیچ هاوپۆلێکیان نییە.

en: This is the name of the download shown to the customer.
ku_IQ: ئەمە ناوی داگرتنەکەیە کە بۆ کڕیارەکە دەردەکەوێت.

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
ku_IQ: ئەمە تێکڕای بڕی باجی گەیاندن "ڕیزەکانی باج" لەناو داواکارییەکانت.

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
ku_IQ: ئەمە تێکڕای باجی "ڕیزەکانی باج"ە لەناو داواکارییەکانت.

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
ku_IQ: ئەمە تێکڕای خانەی 'کۆی داواکاری'ە لەناو داواکارییەکانت.

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
ku_IQ: ئەمە تێکڕای خانەی 'کۆی گەیاندن'ە لەناو داواکارییەکانت.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
ku_IQ: ئەمە سەرجەمی کۆی گشتیی داواکارییەکەیە دوای هەر گەڕاندنەوەی پارەیەک و بێ گەیاندن و باجەکان.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
ku_IQ: ئەمە سەرجەمی کۆی گشتیی داواکارییەکەیە دوای هەر گەڕاندنەوەی پارەیەک و کۆی گەیاندن و باجەکان.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
ku_IQ: ئەمە کۆی گشتیی باجەکەیە بۆ ڕێژەکە (باجی گەیاندن + باجی بەرهەم).

en: This is where store orders are stored.
ku_IQ: شوێنی پاشەکەوتکردنی داواکاریەکان

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
ku_IQ: لێرە دەتوانیت کۆبۆنی نوێ زیادبکەیت تا کڕیاران لە فرۆشگاکەت بەکاری بهێنن.

en: This is where you can browse products in this store.
ku_IQ: ئەمە ئەو شوێنەیە کە دەتوانیت لە بەرهەمەکان بگەڕێیت لە ناو ئەم فرۆشگایە.

en: This is where you can set up product forms for various product types in your dashboard.
ku_IQ: لێرەدا دەتوانیت فۆڕمەکانی بەرهەم بۆ جۆرەها شێوازی بەرهەم لە داشبۆردەکەتدا جێگیر بکەیت.

en: This is where your business is located. Tax rates and shipping rates will use this address.
ku_IQ: ئەمە ئەو شوێنەیە کە فرۆشگاکەتی لێیە. ڕێژەکانی باج و ڕێژەکانی گەیاندن ئەم ناونیشانە بەکاردەهێنن.

en: This item is not available for purchase.
ku_IQ: ئەم کاڵایە بۆ کڕین بەردەست نییە.

en: This key is invalid or has already been used. Please reset your password again if needed.
ku_IQ: کلیل نامۆیە یا لە کاتی ئیشکردنە،گەر پێویستە تکایە وشەی نهێنی دووبارە بنووسەوە.

en: This lets you choose which products are part of this group.
ku_IQ: ئەمە ڕێگەت پێدەدات هەڵبژێریت کام بەرهەمانە بەشێکن لەم گرووپە.

en: This link will remain active for %s.
ku_IQ: ئەم بەستەرە بۆ ماوەی %s چالاک دەمێنێتەوە.

en: This method has been deprecated and will be removed soon. Use Automattic\WooCommerce\Utilities\DiscountsUtil::is_coupon_emails_allowed instead.
ku_IQ: ئەم شێوازە بەکارناهێنرێت و بەم زووانە لادەبرێت. لەبری ئەوە 
    Automattic\WooCommerce\Utilities\DiscountsUtil::is_coupon_emails_allowed بەکاربهێنە.

en: This method is deprecated in 2.6.0 and will be removed in future versions - we recommend disabling it and instead setting up a new rate within your <a href="%s">Shipping zones</a>.
ku_IQ: ئەم شێوازە لە وەشانی 2.6.0 دا بەسەرچووە و لە وەشانەکانی داهاتوودا دەسڕێتەوە - پێشنیاری ناچالاککردنی و لەبری ئەوە دانانی ڕێژەیەکی نوێ لەناو <a href="%s">ناوچەکانی گەیاندن</a>ـەکەتدا دەکەین.

en: This method should not be called before plugins_loaded.
ku_IQ: ئەم شێوازە نابێت پەیوەندی بکرێت پێش plugins_loaded.

en: This month
ku_IQ: ئەم مانگە

en: This option determines a customers default location. The MaxMind GeoLite Database will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
ku_IQ: ئەم هەڵبژاردەیە بڕیار لە شوێنی بنەڕەتی کڕیار دەدات. بنکەدراوەی (MaxMind GeoLite) لە ماوەیەکی دیاریکراودا دادەگیرێت بۆ بوخچەی (wp-content)ەکەت ئەگەر شوێنی جوگرافیی بەکاربهێنیت.

en: This option determines which address is used to calculate tax.
ku_IQ: ئەم هەڵبژاردەیە بڕیار لەوە دەدات چ ناونیشانێک بەکاربهێنرێت بۆ هەژمارکردنی باج.

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
ku_IQ: ئه‌م به‌شه‌ كه‌ له‌سه‌ر نرخه‌كانی تۆ كاریگه‌رده‌بیت گرنگه‌ . 
    گۆڕانكاری له‌ كاڵای ئیستا كاریگه‌ری نابێت.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
ku_IQ: ئەم هەڵبژاردەیە ڕێگەت پێدەدات ئەو وڵاتانە سنووردار بکەیت کە بەنیازیت بەرهەمەکانتی تێدا بفرۆشیت.

en: This option will delete ALL of your tax rates, use with caution. This action cannot be reversed.
ku_IQ: ئەم هەڵبژاردەیە هەموو ڕێژەکانی باجت دەسڕێتەوە، بە ئاگاییەوە بەکاریبهێنە. ئەم کردارە پاشگەزبوونەوەی نییە.

en: This order belongs to a different customer.
ku_IQ: ئەم داواکارییە هی کڕیارێکی ترە.

en: This order cannot be paid for.
ku_IQ: ناتوانیت پارەی ئەم داواکارییە بدەیت.

en: This order cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
ku_IQ: ناتوانرێت پارەی ئەم داواکارییە بدرێت. تکایە پەیوەندیمان پێوە بکە ئەگەر پێویستت بە یارمەتییە.

en: This order is already linked to a user account.
ku_IQ: ئەم داواکارییە پێشتر بە هەژمارێکی بەکارهێنەرەوە بەستراوەتەوە.

en: This order is no longer editable.
ku_IQ: ئەم داواکاریە ناتوانرێت دەستکاری بکرێت.

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
ku_IQ: ئه‌م داواكاریه‌&rsquo;له‌حاله‌تی &ldquo;%s&rdquo;&mdash;رێگه‌ به‌كرین نادات. ئه‌گه‌ر پێویستیت به‌هاوكاریه‌ تكایه‌ په‌یوه‌ندیمان پێوه‌بكه‌.

en: This page's content is overridden by custom template content
ku_IQ: ناوەڕۆکی ئەم پەڕەیە لەلایەن ناوەڕۆکی داڕێژەی دەستکردەوە نووسراوەتەوە بەسەریدا

en: This password reset key is for a different user account. Please log out and try again.
ku_IQ: ئەم کلیلی ڕێکخستنەوەی تێپەڕەوشەیە هی هەژماری بەکارهێنەرێکی ترە. تکایە بچۆدەرەوە و دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: This payment method was successfully set as your default.
ku_IQ: ئەم شێوازی پارەدانە بەسەرکەوتوویی کرا بە بنەڕەت.

en: This plugin can no longer be activated because its functionality is now included in <strong>WooCommerce</strong>. It is recommended to <strong>delete</strong> it.
ku_IQ: ئەم پێوەکراوە چیتر ناتوانرێت چالاک بکرێت چونکە ئەو کارەی دەیکات ئێستا لە ناو <strong>(WooCommerce)</strong>دا هەیە. پێشنیار دەکرێت <strong>بیسڕیتەوە</strong>.

en: This plugin cannot be activated because its functionality is now included in WooCommerce core.
ku_IQ: ئەم پێوەکراوە ناتوانرێت چالاک بکرێت چونکە ئەو کارەی دەیکات ئێستا لەناو ناوکی (WooCommerce)دا هەیە.

en: This product cannot be added to the cart.
ku_IQ: ناتوانرێت ئەم بەرهەمە زیادبکرێت بۆ سەبەتەکە.

en: This product has been activated.
ku_IQ: ئەم بەرهەمە چالاککرا.

en: This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ku_IQ: ئەم بەرهەمە چەند گۆڕانکارییەکی هەیە. هەڵبژاردەکان دەکرێت دیاریبکرێن لە پەڕەی بەرهەمەکە.

en: This product has options, such as size or color. You can manage each variation's images, downloads, and other details individually.
ku_IQ: ئەم بەرهەمە هەڵبژاردنی هەیە، وەکو قەبارە یان ڕەنگ. دەتوانیت وێنە و داگرتنەکان و هەر وردەکارییەکی تری گۆڕانکارییەکان بە جیا بەڕێوە ببەیت.

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's inventory and other details individually.
ku_IQ: ئەم بەرهەمە هەڵبژاردنی هەیە، وەکو قەبارە یان ڕەنگ. ئێستا دەتوانیت کۆگا و هەر وردەکارییەکی تری گۆڕانکارییەکان بە جیا بەڕێوە ببەیت.

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's shipping settings and other details individually.
ku_IQ: ئەم بەرهەمە هەڵبژاردنی هەیە، وەکو قەبارە یان ڕەنگ. ئێستا دەتوانیت ڕێکخستنەکانی گەیاندن و هەر وردەکارییەکی تری گۆڕانکارییەکان بە جیا بەڕێوە ببەیت.

en: This product has produced sales and may be linked to existing orders. Are you sure you want to delete it?
ku_IQ: ئەم بەرهەمە فرۆشی هەبووە و لەوانەیە بە داواکارییە هەبووەکانەوە بەسترابێتەوە. دڵنیایت دەتەوێت بیسڕیتەوە؟

en: This product is already active.
ku_IQ: ئەم بەرهەمە خۆی چالاکە.

en: This product is already installed.
ku_IQ: ئەم بەرهەمە پێشتر دامەزراوە.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
ku_IQ: لەم کاتەدا کاڵا لە  گەنجینە بوونی نیە

en: This product is not installed.
ku_IQ: ئەم بەرهەمە دانەمەزراوە.

en: This product is protected and cannot be purchased.
ku_IQ: ئەم کاڵایە پارێزراوە تۆ ناتوانیت بیکریت

en: This product requires shipping or pickup
ku_IQ: ئەم بەرهەمە پێویستی بە گەیاندن یان هەڵگرتن هەیە

en: This product will not trigger your customer's shipping calculator in cart or at checkout. This product also won't require your customers to enter their shipping details at checkout. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Read more about virtual products</a>.
ku_IQ: ئەم بەرهەمە ژمێرەری گەیاندنی کڕیارەکەت ناخاتە کار لە سەبەتە یان پارەدان. هەروەها ئەم بەرهەمە داوا لە کڕیارانت ناکات وردەکارییەکانی گەیاندن بنووسن لە کاتی پارەدان. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">زیاتر بخوێنەرەوە دەربارەی بەرهەمە گریمانەیییەکان</a>.

en: This report link has expired. %1$sClick here to view the filtered report%2$s.
ku_IQ: ئەم بەستەری ڕاپۆرتە بەسەرچووە. %1$sکرتە لێرە بکە بۆ بینینی ڕاپۆرتە پاڵێوراوەکە%2$s.

en: This resource cannot be created.
ku_IQ: ناتوانرێت ئەم سەرچاوەیە دروست بکرێت.

en: This sample language includes the basics around what personal data your store may be collecting, storing and sharing, as well as who may have access to that data. Depending on what settings are enabled and which additional plugins are used, the specific information shared by your store will vary. We recommend consulting with a lawyer when deciding what information to disclose on your privacy policy.
ku_IQ: ئەم زمانە نموونەییە بنەماکان لەخۆدەگرێت دەربارەی ئەوەی فرۆشگاکەت چ دراوەیەکی کەسی کۆدەکاتەوە، هەڵیدەگرێت و هاوبەشی پێدەکات، هەروەها کێ لەوانەیە دەستی بەو دراوانە بگات. بەپێی ئەوەی چ ڕێکخستنێک چالاک کراوە و چ پێوەکراوێکی زیادە بەکارهێنراوە، ئەو زانیارییە تایبەتانەی کە فرۆشگاکەت هاوبەشی پێدەکات جیاواز دەبێت. پێشنیاری ڕاوێژکردن بە پارێزەرێک دەکەین لە کاتی بڕیاردان لەسەر ئەوەی چ زانیارییەک لە سیاسەتی تایبەتێتییەکەتدا ئاشکرا بکەیت.

en: This section controls the display of your website privacy policy. The privacy notices below will not show up unless a %s is set.
ku_IQ: ئەم بەشە کۆنترۆڵی دەرکەوتنی سیاسەتی تایبەتێتیی ماڵپەڕەکەت دەکات. ئاگادارییەکانی خوارەوە دەرناکەون تا %s ڕێکنەخرێت.

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
ku_IQ: له‌م به‌شه‌ هه‌ر فایلێك كه‌ تایبه‌ت بێت به‌ په‌ره‌كانی ووكامرس پیشان ده‌درێت این.

en: This section shows details of Action Scheduler.
ku_IQ: ئەم بەشە وردەکارییەکانی کات دانەری کردار پیشان دەدات.

en: This section shows details of WC Admin.
ku_IQ: ئەم بەشە وردەکارییەکانی بەڕێوەبەری (WC) پیشان دەدات.

en: This section shows information about this status report.
ku_IQ: ئەم بەشە زانیاریت پیشان دەدات دەربارەی ئەم ڕاپۆرتی دۆخە.

en: This sets how many days log entries will be kept before being auto-deleted.
ku_IQ: ئەمە دیاری دەکات کە تۆمارەکانی ڕووداوتۆمارگەری بۆ چەند ڕۆژ دەهێڵرێنەوە پێش ئەوەی بە خۆکاریی بسڕێنەوە.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
ku_IQ: ئەمە پەڕەی سەرەکیی فرۆشگاکەت دادەنێت - ئەمە ئەو شوێنەیە کە ئەرشیفی بەرهەمەکانتی لێ دەبێت.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
ku_IQ: ئەمە جیاکەرەوە دەییەکە دادەنێت بۆ نرخە پیشاندراوەکان.

en: This sets the minimum severity level of logs that will be stored. Lower severity levels will be ignored. "None" means all logs will be stored.
ku_IQ: ئەمە کەمترین ئاستی توندیی ئەو ڕووداوتۆمارگەرییانە دیاری دەکات کە هەڵدەگیرێن. ئاستە توندییە نزمەکان پشتگوێ دەخرێن. "هیچ" واتە هەموو ڕووداوتۆمارگەرییەکان هەڵدەگیرێن.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
ku_IQ: ئەمە ژمارەی خاڵە دەییەکان دادەنێت کە دەردەکەون لە نرخە پیشاندراوەکان.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
ku_IQ: ئەمە جیاکەرەوەی هەزارەکە دادەنێت بۆ نرخە پیشاندراوەکان.

en: This setting cannot be changed here because it is being set by a filter on the %s hook.
ku_IQ: ئەم ڕێکخستنە لێرە ناگۆڕدرێت چونکە لەلایەن پاڵاوتنێکەوە لەسەر قولاپی %s دادەنرێت.

en: This setting cannot be changed here because it is defined in the %1$s constant, probably in your %2$s file.
ku_IQ: ئەم ڕێکخستنە لێرە ناگۆڕدرێت چونکە لە نەگۆڕی %1$s پێناسە کراوە، لەوانەیە لە پەڕگەی %2$sی تۆدا.

en: This setting cannot be changed here because it is defined in the %s constant.
ku_IQ: ئەم ڕێکخستنە لێرە ناگۆڕدرێت چونکە لە نەگۆڕی %s پێناسە کراوە.

en: This setting determines which shop pages products will be listed on.
ku_IQ: ئەم ڕێکخستنە دیاریدەکات کام پەڕانەی فرۆشگا بەرهەمەکەی لێ دەربکەوێت.

en: This setting does not apply to guest purchases.
ku_IQ: ئەم ڕێکخستنە ناچەسپێت بەسەر کڕینەکانی میوان.

en: This setting only works when product data is stored in the posts table.
ku_IQ: ئەم ڕێکخستنە تەنیا کاتێک کار دەکات کە دراوەی بەرهەم لە خشتەی بابەتەکان (posts table) کۆگا کرابێت.

en: This shipping method does not have any settings to configure.
ku_IQ: ئەم شێوازەی گەیاندن هیچ ڕێکخستنێکی نییە بۆ شێوەپێدان.

en: This subscription has expired. Contact the owner to <strong>renew</strong> the subscription to receive updates and support.
ku_IQ: ئەم بەشداریکردنە بەسەرچووە. پەیوەندی بە خاوەنەکەیەوە بکە بۆ <strong>نوێکردنەوەی</strong> بەشداریکردنەکە بۆ وەرگرتنی بەڕۆژکردنەوە و پشتگیری.

en: This subscription has expired. Please <strong>renew</strong> to receive updates and support.
ku_IQ: ئەم بەشداریکردنە بەسەرچووە. تکایە <strong>نوێی بکەرەوە</strong> بۆ وەرگرتنی بەڕۆژکردنەوە و پشتگیری.

en: This subscription is expiring soon. Please <strong>renew</strong> to continue receiving updates and support.
ku_IQ: ئەم بەشداریکردنە بەم زووانە بەسەردەچێت. تکایە <strong>نوێی بکەرەوە</strong> بۆ بەردەوامبوون لە وەرگرتنی بەڕۆژکردنەوە و پشتگیری.

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: %s.
ku_IQ: ئەم داڕێژەیە لەلایەن ڕووکارەکەتەوە نووسراوەتەوە بەسەریدا و دەتوانرێت لەم شوێنەدا بدۆزرێتەوە: %s.

en: This text will appear in the footer of all of your WooCommerce emails.
ku_IQ: ئەم دەقە لە ژێرپەڕەی هەموو پۆستە ئەلیکترۆنییەکانی (WooCommerce)ـەکەتدا دەردەکەوێت.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
ku_IQ: ئەم دەقە دەردەکەوێت لەسەر دوگمەی بەستنەوە بە بەرهەمە دەرەکییەکە.

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing a list of all products.
ku_IQ: ئەم ئامڕازە ڕێگەت دەدات پەڕگەیەکی (CSV) دروستبکەیت و دایبگریت کە لیستەیەک لە سەرجەم بەرهەمەکان لەخۆبگرێت.

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing the selected products.
ku_IQ: ئەم ئامرازە ڕێگەت پێدەدات پەڕگەیەکی (CSV) دروست بکەیت و دایبگریت کە بەرهەمە دیاریکراوەکان لەخۆدەگرێت.

en: This tool allows you to import (or merge) product data to your store from a CSV or TXT file.
ku_IQ: ئەم ئامڕازە ڕێگەت پێ دەدات دراوەی بەرهەم هاوردە بکەیت بۆ فرۆشگاکەت لە پەڕگەیەکی (CSV) یان (TXT).

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
ku_IQ: ئەم ئامڕازە سەرجەم کورت ماوە بەسەرچووەکان دەسڕێتەوە لە وۆردپرێس.

en: This tool will clear the data from legacy order tables in WooCommerce.
ku_IQ: ئەم ئامرازە دراوەکان لە خشتەکانی داواکاریی کۆنی (WooCommerce) پاک دەکاتەوە.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
ku_IQ: ئەم ئامڕازە حەشارگە (cache) کورت ماوەکانی بەرهەم\فرۆشگا دەسڕێتەوە.

en: This tool will delete all customer session data from the database, including current carts and saved carts in the database.
ku_IQ: ئەم ئامڕازە سەرجەم دراوەی دانیشتنی کڕیار لە بنکەدراوەکە دەسڕێتەوە، وەکو سەبەتەکانی ئێستا و سەبەتە پاشەکەوتکراوەکان لە بنکەدراوەکە.

en: This tool will delete all variations which have no parent.
ku_IQ: ئەم ئامڕازە سەرجەم گۆڕانکارییەکان دەسڕێتەوە کە باوانیان نییە.

en: This tool will delete expired download permissions and permissions with 0 remaining downloads.
ku_IQ: ئەم ئامڕازە ڕێگەدانە بەسەرچووەکانی داگرتن و ڕێگەدانەکان لەگەڵ 0 داگرتنی ماوە دەسڕێتەوە.

en: This tool will empty the WooCommerce.com data cache, used in WooCommerce Extensions.
ku_IQ: ئەم ئامرازە کاشی دراوەکانی WooCommerce.com بەتاڵ دەکاتەوە، کە لە زیادکراوەکانی (WooCommerce)دا بەکاردێت.

en: This tool will empty the system status theme info cache.
ku_IQ: ئەم ئامرازە کاشی زانیاریی ڕووکاری دۆخی سیستەم بەتاڵ دەکاتەوە.

en: This tool will empty the template cache.
ku_IQ: ئەم ئەمڕازە کاشی داڕێژەکە دەسڕێتەوە.

en: This tool will generate the necessary Cost of Goods Sold (COGS) related columns in the product meta lookup table, and populate them from existing product data.
ku_IQ: ئەم ئامرازە ستوونە پێویستەکانی پەیوەست بە تێچووی کاڵای فرۆشراو (COGS) لە خشتەی گەڕانی مێتای بەرهەمدا دروست دەکات، و لە دراوەی بەرهەمی هەبووەوە پڕیان دەکاتەوە.

en: This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
ku_IQ: ئەم ئامرازە هەموو پەڕە ونبووەکانی (WooCommerce) دادەمەزرێنێت. ئەو پەڕانەی پێشتر پێناسە کراون و جێگیرکراون، جێگەیان ناگیرێتەوە.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
ku_IQ: ئه‌م ئامڕازه‌ دووباره‌ ده‌وره‌كانی كاڵا ده‌ژمێرێت- قبوڵی ده‌كه‌ی كه‌ گۆڕانكاری ده‌كات. له‌ كاتێكدا كه‌ كاڵایه‌ك له‌ كه‌ته‌لۆگ ده‌شارێته‌وه‌ به‌ كار دێت.

en: This tool will recreate the full text search index for order addresses. If the index does not exist, it will try to create it.
ku_IQ: ئەم ئامرازە نوانەی گەڕانی دەقی-تەواو بۆ ناونیشانی داواکارییەکان دروست دەکاتەوە. ئەگەر نوانەکە بوونی نەبوو، هەوڵی دروستکردنی دەدات.

en: This tool will regenerate product lookup table data. This process may take a while.
ku_IQ: ئەم ئامڕازە دراوەی خشتەی تەماشاکردنی بەرهەم دروست دەکاتەوە. ئەم پڕۆسەیە ڕەنگە ماوەیەکی پێ بچێت.

en: This tool will regenerate the product attributes lookup table data from existing product(s) data. This process may take a while.
ku_IQ: ئەم ئامڕازە دراوەی خشتەی گەڕان بەدوای تایبەتمەندییەکانی بەرهەم دروست دەکاتەوە لە دراوەی بەرهەمە هەبووەکانەوە. ئەم پرۆسەیە پێویستی بە کاتە.

en: This tool will remove the Cost of Goods Sold (COGS) related columns from the product meta lookup table. COGS will continue working (if the feature is enabled) but some functionality will not be available.
ku_IQ: ئەم ئامرازە ستوونە پەیوەندیدارەکانی تێچووی کاڵای فرۆشراو (COGS) لە خشتەی گەڕانی مێتای بەرهەم لادەبات. (COGS) بەردەوام دەبێت لە کارکردن (ئەگەر تایبەتمەندییەکە چالاک کرابێت) بەڵام هەندێک کردار بەردەست نابن.

en: This tool will repair the coupons lookup table data with missing discount amounts. This process may take a while.
ku_IQ: ئەم ئامرازە دراوەی خشتەی گەڕانی کۆبۆنەکان چاکدەکاتەوە کە بڕی داشکاندنیان تێدا نییە. ئەم پرۆسەیە ڕەنگە ماوەیەکی بوێت.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
ku_IQ: ئەم ئامڕازە ڕۆڵەکانی بەڕێوەبەر، کڕیار و بەڕێوەبەری فرۆشگا ڕێکدەخاتەوە بۆ بنەڕەت. ئەمە بەکاربهێنە ئەگەر بەکارهێنەرانت ناتوانن سەرجەم پەڕەکانی بەڕێوەبەرایەتی (WooCommerce) ببینن.

en: This tool will reset the cached values used in WooCommerce Analytics. If numbers still look off, try %1$sReimporting Historical Data%2$s.
ku_IQ: ئەم ئامڕازە بەها حەشارگەکراوەکان دووبارە ڕێکدەخاتەوە کە بەکارهاتوون لە شیکارییەکانی (WooCommerce). ئەگەر ژمارەکان هێشتا ناتەواو بوون، %1$sReimporting Historical Data%2$s. تاقیبکەرەوە.

en: This tool will update your WooCommerce database to the latest version. Please ensure you make sufficient backups before proceeding.
ku_IQ: ئەم ئامرازە بنکەدراوەی (WooCommerce)ـەکەت بۆ نوێترین وەشان بەڕۆژ دەکاتەوە. تکایە دڵنیابە لە دروستکردنی پاڵپشتی پێویست پێش بەردەوامبوون.

en: This variation requires shipping or pickup
ku_IQ: ئەم گۆڕانکارییە پێویستی بە گەیاندن یان هەڵگرتن هەیە

en: This variation will not trigger your customer's shipping calculator in cart or at checkout. This product also won't require your customers to enter their shipping details at checkout. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Read more about virtual products</a>.
ku_IQ: ئەم گۆڕانکارییە ژمێرەری گەیاندنی کڕیارەکەت ناخاتە کار لە سەبەتە یان پارەدان. هەروەها ئەم بەرهەمە داوا لە کڕیارانت ناکات وردەکارییەکانی گەیاندن بنووسن لە کاتی پارەدان. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">زیاتر بخوێنەرەوە دەربارەی بەرهەمە گریمانەیییەکان</a>.

en: This video tutorial will help you go through the process of adding your first product in WooCommerce.
ku_IQ: ئەم ڤیدیۆ فێرکارییە یارمەتییت دەدات لە پرۆسەی زیادکردنی یەکەم بەرهەمت لە (WooCommerce).

en: This webhook has the ⚠️ symbol in front of its name in the list below. Please either edit the webhook to use a different delivery format, or install and activate <a href="%s" target="_blank">the WooCommerce Legacy REST API extension</a>. | These webhooks have the ⚠️ symbol in front of their names in the list below. Please either edit the webhooks to use a different delivery format, or install and activate <a href="%s" target="_blank">the WooCommerce Legacy REST API extension</a>.
ku_IQ[0]: ئەم وێبهووکە هێمای ⚠️ لەپێش ناوەکەیەوەیە لە لیستەکەی خوارەوەدا. تکایە یان وێبهووکەکە دەستکاری بکە بۆ بەکارهێنانی شێوازێکی تری گەیاندن، یان <a href="%s" target="_blank">زیادکراوی (WooCommerce Legacy REST API)</a> دابمەزرێنە و چالاکی بکە.
ku_IQ[1]: ئەم وێبهووکانە هێمای ⚠️ لەپێش ناوەکانیانەوەیە لە لیستەکەی خوارەوەدا. تکایە یان وێبهووکەکان دەستکاری بکە بۆ بەکارهێنانی شێوازێکی تری گەیاندن، یان <a href="%s" target="_blank">زیادکراوی (WooCommerce Legacy REST API)</a> دابمەزرێنە و چالاکی بکە.

en: This webhook is configured to be delivered using the Legacy REST API, but the Legacy REST API plugin is not installed on this site.
ku_IQ: ئەم وێبهووکە شێوەی پێدراوە بۆ گەیاندن بە بەکارهێنانی (Legacy REST API)، بەڵام پێوەکراوی (Legacy REST API) لەسەر ئەم ماڵپەڕە دانەمەزراوە.

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
ku_IQ: ئەمە ئەو ناوەیە کە لەناو هەژمارەکەت و پێداچوونەوەکانت پیشان دەدرێت.

en: This will change the stock status of all variations.
ku_IQ: ئەمە دۆخی کۆگا دەگۆڕێت بۆ سەرجەم گۆڕانکارییەکان.

en: This will convert <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. The conversion will happen overtime in the background (via Action Scheduler). There are currently %d entries that can be converted.
ku_IQ: ئەمە تۆمارەکانی مێتای بڕگەی داواکاریی <code>coupon_data</code> دەگۆڕێت بۆ تۆمارە سادەکراوەکانی <code>coupon_info</code>. گۆڕینەکە بە تێپەڕبوونی کات لە پاشبنەمادا ڕوودەدات (لە ڕێگەی Action Scheduler). لە ئێستادا %d تۆمار هەیە کە دەتوانرێت بگۆڕدرێت.

en: This will convert <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. The conversion will happen overtime in the background (via Action Scheduler). There are currently no entries to convert.
ku_IQ: ئەمە تۆمارەکانی مێتای بڕگەی داواکاریی <code>coupon_data</code> دەگۆڕێت بۆ تۆمارە سادەکراوەکانی <code>coupon_info</code>. گۆڕینەکە بە تێپەڕبوونی کات لە پاشبنەمادا ڕوودەدات (لە ڕێگەی Action Scheduler). لە ئێستادا هیچ تۆمارێک نییە بۆ گۆڕین.

en: This will delete an inbox notification by slug
ku_IQ: ئەمە ئاگادارکەرەوەیەکی نامەدان بەپێی سڵەگ دەسڕێتەوە

en: This will delete the custom orders tables. The tables can be deleted only if the "High-Performance order storage" is not authoritative and sync is disabled (via Settings > Advanced > Features).
ku_IQ: ئەمە خشتەکانی داواکارییە دەستکردەکان دەسڕێتەوە. خشتەکان تەنیا ئەو کاتە دەسڕێنەوە کە "High-Performance order storage" بەدەسەڵات نەبوو و هاوکاتگەریی ناچالاک بوو (لە ڕێکخستنەکان > پێشکەوتوو > تایبەتمەندییەکان).

en: This will delete the custom orders tables. To create them again enable the "High-Performance order storage" feature (via Settings > Advanced > Features).
ku_IQ: ئەمە خشتەکانی داواکارییە دەستکردەکان دەسڕێتەوە. بۆ دووبارە دروست کردنەوەیان تایبەتمەندیی "High-Performance order storage" چالاک بکە لە (ڕێکخستنەکان، پێشکەوتوو، تایبەتمەندییەکان).

en: This will give "%1$s" %2$s access which will allow it to:
ku_IQ: ئەم کارە بە "%1$s" %2$s رێگەی دەست پێڕاگەیشتنی پێدەدا:

en: This will refresh the remote inbox notifications
ku_IQ: ئەمە ئاگادارکەرەوەکانی نامەدانی دوور نوێ دەکاتەوە

en: This will regenerate all shop thumbnails to match your theme and/or image settings.
ku_IQ: ئەمە هەموو وێنۆچکەکانی فرۆشگا دووبارە بەدی دەهێنێتەوە بۆ ئەوەی لەگەڵ ڕووکارەکەت و/یان ڕێکخستنەکانی وێنە بگونجێت.

en: This will stop the background process that converts <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. There are currently %d entries that can be converted.
ku_IQ: ئەمە ئەو پرۆسەیەی پاشبنەما ڕادەگرێت کە تۆمارەکانی مێتای بڕگەی داواکاریی <code>coupon_data</code> دەگۆڕێت بۆ تۆمارە سادەکراوەکانی <code>coupon_info</code>. لە ئێستادا %d تۆمار هەیە کە دەتوانرێت بگۆڕدرێت.

en: Thousand separator
ku_IQ: جیاکەرەوەی هەزار

en: Thousand separator for the currency which can be used to format returned prices.
ku_IQ: جیاکەرەوەی هەزاریی دراو کە دەتوانرێت بۆ فۆرماتکردنی نرخە گەڕاوەکان بەکاربهێنرێت.

en: Thousand separator.
ku_IQ: جیاکەرەوەی هەزار

en: Thousands separator for displayed prices in this country.
ku_IQ: جیاکەرەوە هەزارییەکان بۆ نرخە پیشاندراوەکان لەم وڵاتەدا.

en: Thumbnail
ku_IQ: وێنۆچکە

en: Thumbnail URL.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی وێنۆچکە.

en: Thumbnail cropping
ku_IQ: بڕینی وێنۆچکە

en: Thumbnail image
ku_IQ: وێنۆچکە (Thumbnail)

en: Thumbnail regeneration has been scheduled to run in the background.
ku_IQ: دووبارە بەدیهێنانەوەی وێنۆچکە کاتی بۆ دانراوە تا لە پاشبنەمادا جێبەجێ ببێت.

en: Thumbnail regeneration is running in the background. Depending on the amount of images in your store this may take a while.
ku_IQ: دووبارە بەدیهێنانەوەی وێنۆچکە لە پاشبنەمادا خەریکی جێبەجێکردنە. بەپێی بڕی وێنەکانی ناو فرۆشگاکەت، لەوانەیە ئەمە ماوەیەک بخایەنێت.

en: Thumbnail sizes for responsive images.
ku_IQ: قەبارەکانی وێنۆچکە بۆ وێنە گونجاوەکان.

en: Thumbnail srcset for responsive images.
ku_IQ: srcsetـی وێنۆچکە بۆ وێنە گونجاوەکان.

en: Thumbnail width
ku_IQ: پانایی وێنۆچکە

en: TikTok for WooCommerce
ku_IQ: TikTok بۆ WooCommerce

en: Time interval to use for buckets in the returned data.
ku_IQ: ماوەی کات بۆ بەکارهێنان بۆ سەتڵەکان لە دراوە گەڕاوەکاندا.

en: Time of payment:
ku_IQ: کاتی پارەدان:

en: Time period to snooze the task.
ku_IQ: ماوەی دواخستنی ئەرکەکە.

en: Timeless elegance
ku_IQ: شیکیی هەمیشەیی

en: Timestamp
ku_IQ: پوولی کات

en: Tip: By suggesting complementary products in the cart using cross-sells, you can significantly increase the average order value.
ku_IQ: ئامۆژگاری: بە پێشنیارکردنی بەرهەمی تەواوکەر لە سەبەتەکەدا بە بەکارهێنانی فرۆش-یەکتربڕەکان، دەتوانیت بە شێوەیەکی بەرچاو بەهای تێکڕای داواکاریی زیاد بکەیت.

en: Tip: Upsells are products that are extra profitable or better quality or more expensive. Experiment with combinations to boost sales.
ku_IQ: ئامۆژگاری: هاندان بۆ کڕینی بەرهەمی باشتر ئەو بەرهەمانەن کە قازانجی زیاتریان هەیە یان جۆرایەتیی باشتر یان گرانترن. تاقیکردنەوە بە تێکەڵەکان بکە بۆ زیادکردنی فرۆش.

en: Title
ku_IQ: ناونیشان

en: Title of the marketing campaign.
ku_IQ: ناونیشانی کەمپینی بازاڕدۆزییەکە.

en: Title of the note.
ku_IQ: ناونیشانی تێبینییەکە.

en: Title:
ku_IQ: ناونیشان:

en: To allow logging, make %s writable.
ku_IQ: بۆ ڕێگەدان بە ڕووداوتۆماریی، %s بکە بە شیاوی نووسین.

en: To complete the sign-up process, customers must follow a verification link sent to their e-mail after submitting the sign-up form.
ku_IQ: بۆ تەواوکردنی پرۆسەی خۆتۆمارکردن، کڕیاران دەبێت شوێنی بەستەرێکی پشتڕاستکردنەوە بکەون کە بۆ پۆستە ئەلیکترۆنییەکەیان نێردراوە دوای پێشکەشکردنی فۆڕمی خۆتۆمارکردن.

en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or <a href="%2$s">cancel and return to %1$s</a>
ku_IQ: تا گرێدان بۆ %1$s تۆ پێویستیت به چونه‌ژوره‌وه به ماڵپه‌ڕ هه‌یه. چونه‌ژوره‌وه بۆ فرۆشگا له‌ خواره‌وه، یان <a href="%2$s">هەڵ بوەشێنەوە و ده‌گه‌ڕێته‌وه‌ بۆ  %1$s</a>

en: To edit this order change the status back to "Pending payment"
ku_IQ: بۆ ده‌ست كاری ئه‌م داواكاریه‌ حاڵه‌تی ئه‌و "" بیگه‌ڕێنه‌وه‌

en: To enable this update you need to <strong>activate</strong> this subscription.
ku_IQ: بۆ چالاککردنی ئەم بەڕۆژکردنەوەیە، پێویستە ئەم بەشداریکردنە <strong>چالاک</strong> بکەیت.

en: To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
ku_IQ: بۆ چالاککردنی ئەم بەڕۆژکردنەوەیە، پێویستە بەشداریکردنێکی نوێ <strong>بکڕیت</strong>.

en: To ensure your store&rsquo;s notifications arrive in your and your customers&rsquo; inboxes, we recommend connecting your email address to your domain and setting up a dedicated SMTP server. If something doesn&rsquo;t seem to be sending correctly, install the <a href="%1$s">WP Mail Logging Plugin</a> or check the <a href="%2$s">Email FAQ page</a>.
ku_IQ: بۆ دڵنیابوونەوە لەوەی ئاگادارکەرەوەکانی فرۆشگاکەت بەسەرکەوتوویی دەگاتە ناو نامەدانی خۆت و کڕیارەکانت، ئێمە پێشنیاری دەکەین ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییەکەت پەیوەست بکەیت بە ناوی پاوانەکەتەوە، هەروەها ڕاژەکارێکی سەربەخۆی (SMTP) دابمەزرێنیت. ئەگەر هەڵەیەک ڕوویدا، پێوەکراوی <a href="%1$s">WP Mail Logging</a> دابمەزرێنە یان تەماشای <a href="%2$s">پهدی پۆستی ئەلیکترۆنی</a> بکە.

en: To make sure you never get that sinking "what did I forget" feeling, we've put together the essential pre-launch checklist.
ku_IQ: بۆ دڵنیابوونەوە لەوەی هەرگیز تووشی ئەو هەستە ناخۆشەی "چیم لەبیرچووە" نەبیت، ئێمە لیستی پشکنینی پێش-بڵاوکردنەوەمان ئامادە کردووە.

en: To manage your notifications, %s to log in to your account.
ku_IQ: بۆ بەڕێوەبردنی ئاگادارییەکانت، %s بۆ چوونەژوورەوەی هەژمارەکەت.

en: To manipulate product variations you should use the /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; endpoint.
ku_IQ: بۆ دەستکاریکردنی جیاوازی بەرهەمەکان پێویستە بەکاربهێنیت /بەرهەمەکان/&lt;product_id&gt;/جیاوازی/&lt;id&gt; کۆتایی.

en: To offer local pickup, configure your pickup locations in the <a href='%s'>local pickup settings</a>.
ku_IQ: بۆ پێشکەشکردنی هەڵگرتن لە فرۆشگا، شوێنەکانی هەڵگرتنەوەت لە <a href='%s'>ڕێکخستنەکانی هەڵگرتن لە فرۆشگا</a> شێوەپێبدە.

en: To opt out, leave this box unticked. Your store remains untracked, and no data will be collected. Read about what usage data is tracked at: %s.
ku_IQ: بۆ وازهێنان لە بەشداریکردن، هەڵبژاردنەکە دیاریمەکە. شوێنکەوتنی فرۆشگاکەت دەوەستێت و هیچ دراوەیەک کۆناکرێتەوە. بخوێنەرەوە دەربارەی ئەوەی شوێنکەوتن بۆ چ دراوەیەکی بەکارهێنان دەکرێت لە: %s.

en: To override and edit this email template copy %1$s to your theme folder: %2$s.
ku_IQ: بۆ وەلانان و دەستکاریکردنی ئەم داڕێژەی پۆستی ئەلیکترۆنییە %1$s ڕوونووس بکە بۆ ئەم بوخچەیە لە ڕووکارەکەت: %2$s.

en: To proceed, please consent to the creation of a new account with your e-mail.
ku_IQ: بۆ بەردەوامبوون، تکایە ڕەزامەندی دەرببڕە لەسەر دروستکردنی هەژمارێکی نوێ بە پۆستە ئەلیکترۆنییەکەت.

en: To receive updates and support for this extension, you need to <strong>purchase</strong> a new subscription or consolidate your extensions to one connected account by <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">sharing</a> or <a href="%2$s" title="Transferring Docs">transferring</a></strong> this extension to this connected account.
ku_IQ: بۆ وەرگرتنی بەڕۆژکردنەوە و پشتگیری بۆ ئەم زیادکراوە، پێویستە بەشداریکردنێکی نوێ <strong>بکڕیت</strong> یان زیادکراوەکانت بۆ یەک هەژماری پەیوەستکراو یەکبخەیت بە <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">هاوبەشیکردنی</a> یان <a href="%2$s" title="Transferring Docs">گواستنەوەی</a></strong> ئەم زیادکراوە بۆ ئەم هەژمارە پەیوەستکراوە.

en: To set your password, visit the following address:
ku_IQ: بۆ دانانی تێپەڕەوشە، سەردانی ئەم ناونیشانەی خوارەوە بکە:

en: To stop receiving these messages, %s to unsubscribe.
ku_IQ: بۆ وەستاندنی وەرگرتنی ئەم نامانە، %s بۆ لابردنی بەشداریکردن.

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
ku_IQ: بۆ شوێنکەوتنی داواکارییەکەت تکایە ناسنامەی داواکارییەکەت لە خانەکەی خوارەوە بنووسە و دوگمەی "شوێنکەوتن" دابگرە. ئەمە لەسەر پسووڵەکەت و لەو پۆستە ئەلیکترۆنییەی پشتڕاستکردنەوەدا پێت دراوە کە دەبوو وەرتگرتایە.

en: To view this page, you must either %1$slogin%2$s or verify the email address associated with the order.
ku_IQ: بۆ بینینی ئەم پەڕەیە، دەبێت you must either %1$sبچیتەژوورەوە%2$s یان ئەو ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییە بسەلمێنیت کە داواکارییەکەی پێ کراوە.

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
ku_IQ: گۆرین&quot; داگرتن&quot;

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
ku_IQ: گۆرین&quot; چالاككردن &quot;

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
ku_IQ: ئامار&quot;به‌ رێوبردنی لیست&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
ku_IQ: گۆڕین &quot;گریمانەیی&quot;

en: Toggle featured
ku_IQ: گۆرین بۆ حاله‌تی تایبه‌ت

en: Toggle fullscreen
ku_IQ: گۆڕان بۆ شێوازی تەواولاپەڕە

en: Token
ku_IQ: نیشانە

en: Tool description.
ku_IQ: وەسفی ئامڕاز.

en: Tool does not exist.
ku_IQ: ئامڕاز بوونی نییە.

en: Tool name.
ku_IQ: ناوی ئامراز.

en: Tool ran.
ku_IQ: ئامڕاز دەستیپێکرد.

en: Tool return message.
ku_IQ: نامەی گەڕانەوەی ئامڕاز.

en: Tools
ku_IQ: ئامڕاز

en: Top Coupons - Number of Orders
ku_IQ: کۆبۆنە سەرتۆپەکان - ژمارەی داواکارییەکان

en: Top Customers - Total Spend
ku_IQ: کڕیارە سەرتۆپەکان - کۆی گشتیی خەرجکردنەکان

en: Top categories - Items sold
ku_IQ: هاوپۆلە سەرتۆپەکان - کاڵای فرۆشراو

en: Top earners
ku_IQ: بەدەستکەرانی لووتکە

en: Top freebies
ku_IQ: سەروی فریبیەکان

en: Top products - Items sold
ku_IQ: بەرهەمە سەرتۆپەکان - کاڵای فرۆشراو

en: Top rated products
ku_IQ: ئەو بەرهەمانەی زۆرترین پلەیان هەیە.

en: Top sellers
ku_IQ: باشترین فرۆشیارەکان

en: Topic
ku_IQ: بابەت

en: Total
ku_IQ: کۆی گشتی

en: Total Database Size
ku_IQ: کۆی قەبارەی بنکەدراوە

en: Total Net sales of all items sold.
ku_IQ: کۆی گشتیی پوختەی فرۆشتنەکان بۆ سەرجەم کاڵا فرۆشراوەکان.

en: Total Spend
ku_IQ: کۆی گشتیی خەرجکردنەکان

en: Total amount for this fee.
ku_IQ: کۆی گشتیی بۆ ئەم کرێیە.

en: Total amount spent.
ku_IQ: کۆی گشتیی بڕی خەرجکراو.

en: Total amounts provided using the smallest unit of the currency.
ku_IQ: کۆی بڕەکان بە بەکارهێنانی بچووکترین یەکەی دراوەکە دابین کراون.

en: Total available to refund
ku_IQ: كۆی لیست بۆ پاره‌ دانه‌وه‌

en: Total charged for shipping.
ku_IQ: سەرجەمی نرخی گەیاندن.

en: Total charged for taxes.
ku_IQ: کۆی گشتیی باجە وەرگیراوەکان.

en: Total discount amount for the order.
ku_IQ: سەرجەمی داشکاندنی بڕی داواکاری.

en: Total discount applied by this coupon.
ku_IQ: کۆی گشتیی داشکاندنی بەکاربراو بەم کۆبۆنە.

en: Total discount from applied coupons.
ku_IQ: کۆی گشتیی داشکاندن لە کۆبۆنە بەکاربراوەکانەوە.

en: Total discount tax amount for the order.
ku_IQ: کۆی باجی داشکاندن بۆ داواکاری.

en: Total distinct customers.
ku_IQ: کۆی گشتیی کڕیارە مسۆگەرەکان.

en: Total monetary value of the Cost of Goods Sold for the product (sum of all the effective values).
ku_IQ: کۆی بەهای تێچووی کاڵا فرۆشراوەکان بۆ بەرهەمەکە (کۆی هەموو بەها کاریگەرەکان).

en: Total number of non-cancelled, non-failed orders for this customer, including the current one.
ku_IQ: کۆی گشتیی ژمارەی داواکارییەکانی ئەم کڕیارە کە ڕەت نەکراونەتەوە، شکستیان نەهێناوە، لەگەڵ ئەوەی ئێستاش.

en: Total number of purchases.
ku_IQ: کۆی گشتیی ژمارەی کڕینەکان.

en: Total of coupons used.
ku_IQ: کۆی گشتیی کۆبۆنە بەکارهاتووەکان.

en: Total of items purchased.
ku_IQ: کۆی گشتیی کاڵا کڕدراوەکان.

en: Total of orders placed.
ku_IQ: کۆی گشتیی داواکارییە تۆمارکراوەکان.

en: Total of refunded orders.
ku_IQ: کۆی گشتیی داواکارییە گەڕێندراوەکان.

en: Total of returns.
ku_IQ: کۆی گشتیی گەڕانەوەکان.

en: Total of shipping.
ku_IQ: کۆی گشتیی گەیاندنەکان.

en: Total of taxes.
ku_IQ: کۆی گشتیی باجەکان.

en: Total orders
ku_IQ: کۆی گشتیی داواکارییەکان

en: Total post count.
ku_IQ: کۆی گشتیی ژماردنی بابەت.

en: Total price of any applied fees.
ku_IQ: کۆی گشتیی نرخی هەر کرێیەکی بەکاربراو.

en: Total price of items in the cart.
ku_IQ: کۆی گشتیی نرخی کاڵاکانی سەبەتەکە.

en: Total price of items in the order.
ku_IQ: کۆی گشتی بڕگەکانی داواکارییەکە.

en: Total price of shipping.
ku_IQ: کۆی گشتیی نرخی گەیاندن.

en: Total price of shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
ku_IQ: کۆی گشتیی نرخی گەیاندن. ئەگەر گەیاندن هەژمار نەکرابێت، وەڵامێکی بەتاڵ دەنێردرێت.

en: Total price the customer will pay.
ku_IQ: کۆی گشتیی نرخ کە کڕیارەکە دەیدات.

en: Total refund applied to the order.
ku_IQ: کۆی پارەی گەڕاوەی جێبەجێکراوی داواکارییەکە.

en: Total revenue
ku_IQ: کۆی گشتیی داهات

en: Total sales
ku_IQ: سەرجەمی فرۆشتنەکان

en: Total sales minus shipping and tax.
ku_IQ: کۆی گشتیی فرۆشتنەکان بەبێ گەیاندن و باج.

en: Total sales.
ku_IQ: کۆی گشتی فرۆشتنەکان.

en: Total shipping
ku_IQ: سەرجەمی نرخی گەیاندن

en: Total shipping amount for the order.
ku_IQ: کۆی گشتی بارکردن بۆ داواکاریه‌که‌.

en: Total shipping tax amount for the order.
ku_IQ: کۆی گشتی باجی بارکردن بۆ داواکاریه‌که‌.

en: Total spend.
ku_IQ: کۆی گشتیی خەرجکردنەکان.

en: Total tax
ku_IQ: سەرجەمی باجەکان

en: Total tax amount for this fee.
ku_IQ: کۆی گشتیی باج بۆ ئەم کرێیە.

en: Total tax applied to items and shipping.
ku_IQ: کۆی ئەو باجەی کە بەسەر کاڵاکان و گەیاندندا جێبەجێکراوە.

en: Total tax applied to the order.
ku_IQ: کۆی باجی جێبەجێکراو لەسەر داواکارییەکە.

en: Total tax on fees.
ku_IQ: کۆی گشتیی باج لەسەر کرێیەکان.

en: Total tax on items in the cart.
ku_IQ: کۆی گشتیی باج لەسەر کاڵاکانی سەبەتەکە.

en: Total tax on items in the order.
ku_IQ: کۆی باج لەسەر بڕگەکانی داواکارییەکە.

en: Total tax on shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
ku_IQ: کۆی گشتیی باج لەسەر گەیاندن. ئەگەر گەیاندن هەژمار نەکرابێت، وەڵامێکی بەتاڵ دەنێردرێت.

en: Total tax removed due to discount applied by this coupon.
ku_IQ: کۆی ئەو باجەی کە بەهۆی داشکاندنی بەکارهێنراوی ئەم کۆبۆنەوە سڕاوەتەوە.

en: Total tax removed due to discount from applied coupons.
ku_IQ: کۆی گشتیی باج سڕایەوە بەهۆی داشکاندنی کۆبۆنە بەکاربراوەکانەوە.

en: Total tax.
ku_IQ: کۆی گشتیی باج.

en: Total value must be an array with exactly 2 numbers for between operators.
ku_IQ: بەهای گشتی دەبێت ڕیزەکێک بێت کە ڕێک 2 ژمارەی تێدابێت بۆ گەرخەرەکانی 'نێوان'.

en: Total value of the Cost of Goods Sold for the order.
ku_IQ: کۆی بەهای تێچووی کاڵا فرۆشراوەکان بۆ داواکارییەکە.

en: Total value of the Cost of Goods Sold for the refund.
ku_IQ: کۆی بەهای تێچووی کاڵا فرۆشراوەکان بۆ گەڕاندنەوەکە.

en: Total weight (in grams) of all products in the cart.
ku_IQ: کۆی گشتیی (بە گرام) سەرجەم بەرهەمەکانی ناو سەبەتەکە.

en: Total:
ku_IQ: کۆی گشتی:

en: Totals
ku_IQ: کۆی گشتی

en: Totals data.
ku_IQ: دراوەی کۆی گشتییەکان.

en: Totals.
ku_IQ: کۆی گشتییەکان

en: Town / City
ku_IQ: شار

en: Town / City / Post Office
ku_IQ: شارۆچکە / شار / نوسینگەی پۆستە

en: Town / District
ku_IQ: شار / ناحیه

en: Town / Village
ku_IQ: شار \ گوند

en: Track
ku_IQ: دەنگدان

en: Track inventory
ku_IQ: شوێنکەوتنی کۆگا

en: Track orders &amp; view shopping history
ku_IQ: شوێنکەوتنی داواکارییەکان و بینینی مێژووی کڕین

en: Track stock quantity for this product
ku_IQ: شوێنکەوتنی بڕی ماوە لە کۆگا بۆ ئەم بەرهەمە

en: Track your shipment
ku_IQ: چاودێریی گەیاندنەکەت بکە

en: Track your store performance on mobile
ku_IQ: چاودێریی کارایی فرۆشگاکەت بکە لەسەر تەلەفوونەکەت

en: Tracking Number
ku_IQ: ژمارەی شوێنکەوتن

en: Tracking URL
ku_IQ: ناونیشانی شوێنکەوتن

en: Tracking number is required.
ku_IQ: ژمارەی شوێنکەوتن پێویستە.

en: Transaction ID
ku_IQ: زانیاری سەودا

en: Transfer existing products to your new store — just import a CSV file.
ku_IQ: گواستنەوەی بەرهەمەکانت بۆ فرۆشگا نوێیەکەت — تەنیا پەڕگەیەکی (CSV) هاوردە بکە.

en: Transformed my daily routine with unique, eco-friendly treasures. Exceptional quality and service. Proud to support a store that aligns with my values.
ku_IQ: ڕۆتینی ڕۆژانەمی گۆڕی بە گەنجینەی بێهاوتا و ژینگەدۆستی. جۆرایەتی و ڕاژەی نایاب. شانازی دەکەم بە پاڵپشتیی فرۆشگایەک کە لەگەڵ بەهاکانمدا دەگونجێت.

en: Transient saved for key %s.
ku_IQ: زانیاری کاتیی بۆ کلیلی %s پاشەکەوتکرا.

en: Translatable Label
ku_IQ: نیشانە کە توانای وەرگێڕانی هەیە

en: Trash
ku_IQ: تەنەکەی خۆڵ

en: Trash not supported.
ku_IQ: تەنەکەی خۆڵ پشتگیری نەکراوە.

en: Trashed
ku_IQ: فڕێدراو

en: True if backorders are allowed past stock availability.
ku_IQ: ڕاستە ئەگەر داواکاریی دواخراو ڕێگەپێدراو بێت لە دوای بەردەستبوونی کۆگا.

en: True if the cart meets the criteria for showing shipping costs, and rates have been calculated and included in the totals.
ku_IQ: ڕاستە ئەگەر سەبەتەکە پێوەرەکانی پیشاندانی تێچووی گواستنەوەی تێدابێت، هەروەها ڕێژەکان هەژمارکراوە و لە کۆی گشتیدا جێگیرکراون.

en: True if the cart needs payment. False for carts with only free products and no shipping costs.
ku_IQ: ڕاستە ئەگەر سەبەتەکە پێویستی بە پارەدان بێت. هەڵەیە بۆ ئەو سەبەتانەی کە تەنیا بەرهەمی خۆڕایییان تێدایە و هیچ تێچوویەکی گەیاندنیان نییە.

en: True if the cart needs shipping. False for carts with only digital goods or stores with no shipping methods set-up.
ku_IQ: ڕاستە ئەگەر سەبەتەکە پێویستی بە گەیاندن بێت. هەڵەیە بۆ ئەو سەبەتانەی کە تەنیا کاڵای دیجیتاڵیان تێدایە یان ئەو فرۆشگایانەی کە هیچ شێوازێکی گەیاندنیان جێگیر نەکردووە.

en: True if the product is on backorder.
ku_IQ: ڕاستە ئەگەر بەرهەمەکە لەسەر داواکاریی دواخراو بێت.

en: True if this attribute is used by product variations.
ku_IQ: ڕاستە ئەگەر ئەم تایبەتمەندییە لەلایەن گۆڕانکارییەکانی بەرهەمەوە بەکاربهێنرێت.

en: True if this is the rate currently selected by the customer for the cart.
ku_IQ: ڕاستە ئەگەر ئەمە ئەو نرخە بێت کە لە ئێستادا لەلایەن کڕیارەوە بۆ سەبەتەکە هەڵبژێردراوە.

en: True the prices included tax during checkout.
ku_IQ: ڕاستە نرخەکان باجیان لەخۆ دەگرێت لەکاتی دەرچوون.

en: True to force the creation of a new receipt even if one already exists and has not expired yet.
ku_IQ: (True) بۆ دروستکردنی پسووڵەیەکی نوێ بەزۆر، تەنانەت ئەگەر یەکێک لە ئێستادا بەردەست بێت و بەسەرنەچووبێت.

en: Try again
ku_IQ: دووبارە هەوڵبدەرەوە

en: Try new templates
ku_IQ: داڕێژە نوێیەکان تاقی بکەرەوە

en: Try our new email templates!
ku_IQ: داڕێژە نوێیەکانی پۆستی ئەلیکترۆنییەکانمان تاقی بکەرەوە!

en: Try the new product editor (Beta)
ku_IQ: دەستکاریکەری نوێی بەرهەم تاقیبکەرەوە (تاقیکاری)

en: Try the new templates
ku_IQ: داڕێژە نوێیەکان تاقی بکەرەوە

en: Try the new way to get paid
ku_IQ: ڕێگە نوێیەکە تاقیبکەرەوە بۆ وەرگرتنی پارە

en: Tunisia
ku_IQ: تونس

en: Turkish lira
ku_IQ: لیرەی تورکی

en: Turkmenistan
ku_IQ: تركمنستان

en: Turks and Caicos Islands
ku_IQ: جزایر تورکس و کایکوس

en: Turn your product images into stunning videos that engage and convert audiences - no video experience required.
ku_IQ: وێنەکانی بەرهەمەکانت بگۆڕە بۆ ڤیدیۆی سەرنجڕاکێش کە بینەران ڕادەکێشن و دەیانگۆڕن - ئەزموونی ڤیدیۆ پێویست نییە.

en: Type
ku_IQ: جۆر

en: Type of attribute.
ku_IQ: جۆری تایبەتمەندی.

en: Type of interval.
ku_IQ: جۆری ماوە.

en: Type of note.
ku_IQ: دۆخی تێبینی.

en: Type of setting.
ku_IQ: جۆری رێکخستنەکان.

en: URL could not be added (probable database error).
ku_IQ: نەتوانرا ناونیشانی ئینتەرنێتیی زیادبکرێت (دەکرێت هەڵەی بنکەی دراوە بێت).

en: URL could not be updated (probable database error).
ku_IQ: نەتوانرا ناونیشانی ئینتەرنێتیی بەڕۆژبکرێتەوە (دەکرێت هەڵەی بنکەی دراوە بێت).

en: URL query to persist across links.
ku_IQ: داواکاریی ناونیشانی ئینتەرنێتیی بۆ جەختکردن لەناو بەستەرەکان.

en: URL to an image/icon for the campaign type.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی وێنە\وێنۆچکەیەک بۆ جۆری کەمپینەکە.

en: URL to edit the order
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی بۆ دەستکاریکردنی داواکارییەکە

en: URL to the campaign management page.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی پەڕەی بەڕێوەبردنی کەمپینەکە.

en: URL to the create campaign page for this campaign type.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی بۆ دروستکردنی پەڕەی کەمپین بۆ ئەم جۆری کەمپینە.

en: URL to the settings page, or the link to complete the setup/onboarding if the channel has not been set up yet.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی بۆ پەڕەی ڕێکخستنەکان، یان بەستەرەکە بۆ تەواوکردنی پرۆسەی دامەزراندن ئەگەر کەناڵەکە هێشتا دانەمەزرابوو.

en: URL was successfully added.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی بەسەرکەوتوویی زیادکرا.

en: URL was successfully updated.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی بەسەرکەوتوویی بەڕۆژکرایەوە.

en: URL where the webhook payload is delivered.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی کە (webhook)ەکەی بۆ دەگەیەنرێت.

en: US domestic zone = All US states = Flat rate shipping
ku_IQ: ناوچەی ناوخۆیی ئەمریکا = هەموو ویلایەتەکانی ئەمریکا = بارکردنی ڕێژەی تەخت

en: UTC DateTime when the coupon expires.
ku_IQ: کات و ڕێکەوتی (UTC) کە کۆبۆنەکە تێیدا بەسەردەچێت.

en: Uganda
ku_IQ: اوگاندا

en: Uh oh... There was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again.
ku_IQ: کێشەیەک ڕوویدا لەکاتی دامەزراندنی (Jetpack و WooCommerce Shipping & Tax) تکایە دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: Ukraine
ku_IQ: اوكراين

en: Un-schedule
ku_IQ: لابردنی کات

en: Un-schedule expired transient files cleanup
ku_IQ: لابردنی کاتی پاککردنەوەی پەڕگە کاتییە بەسەرچووەکان

en: Unable to accept more than %s items for this request.
ku_IQ: ببورە ناکرێت ئەوەندە ژمارەی%s کاڵا وەربگیرێت.

en: Unable to add payment method to your account.
ku_IQ: نەتوانرا شێوازی پارەدان زیادبکرێت بۆ هەژمارەکەت.

en: Unable to cancel scheduled action: check the logs.
ku_IQ: هەڵوەشاندنەوەی کرداری کات بۆ دانراو سەرکەوتوو نەبوو: ڕووداوتۆمارگەرییەکان بپشکنە.

en: Unable to claim actions. Database error.
ku_IQ: نەتوانرا داوای کردارەکان بکرێت. هەڵەی بنکەدراوە.

en: Unable to claim actions. Database error: %s.
ku_IQ: نەتوانرا هیچ کردارێک ئەنجام بدرێت. هەڵەی بنکەدراوە: %s.

en: Unable to create HPOS tables for synchronization.
ku_IQ: ناتوانرێت خشتەکانی (HPOS) بۆ هاوکاتگەری دروست بکرێن.

en: Unable to create a scheduled action.
ku_IQ: نەتوانرا کردارێکی کات بۆ دانراو دروست بکرێت.

en: Unable to create account. Please try again.
ku_IQ: نەتوانرا هەژمار دروست بکرێت. تکایە دووبارە هەوڵ بدەرەوە.

en: Unable to create backup post for order %d.
ku_IQ: نەتوانرا بابەتی پاڵپشت بۆ داواکاریی %d دروست بکرێت.

en: Unable to create or write to %s during CSV export. Please check file permissions.
ku_IQ: نەتوانرا %s دروست بکرێت یان لەسەری بنووسرێت لەکاتی هەناردنی (CSV). تکایە دڵنیایی لە دەسەڵاتەکان بکەرەوە.

en: Unable to create order
ku_IQ: نەتوانرا داواکاریی دروست بکرێت

en: Unable to create order.
ku_IQ: نەتوانرا داواکاریی دروست بکرێت.

en: Unable to detect the Action Scheduler package.
ku_IQ: نەتوانرا پاکێجی (Action Scheduler) بدۆزرێتەوە.

en: Unable to determine server architecture.  Please ask your hosting provider for this information.
ku_IQ: نەتوانرا تەلارسازیی ڕاژەکار دیاریبکرێت.  تکایە بۆ دەستکەوتنی ئەم زانیارییە، پرسیار لە دابینکەری خانەخوێیەکەت بکە.

en: Unable to insert download log entry in database.
ku_IQ: نەتوانرا تۆماری ڕووداوتۆمارگەریی داگرتن لە بنکەدراوەدا تێبخرێت.

en: Unable to load child product %1$d while adjusting download permissions for product %2$d.
ku_IQ: نەتوانرا بەرهەمی وەچەی %1$d باربکرێت کاتی ڕێککردنی دەسەڵاتەکان بۆ بەرهەمی %2$d.

en: Unable to load the post record for order %1$d
ku_IQ: ناتوانرێت تۆماری بابەت بۆ داواکاریی %1$d باربکرێت

en: Unable to mark failure on action %s. Database error.
ku_IQ: نەتوانرا شکست لەسەر کرداری %s دیاری بکرێت. هەڵەی بنکەدراوە.

en: Unable to reduce stock for item %s.
ku_IQ: نەتوانرا بڕی کۆگا کەمبکرێتەوە بۆ کاڵای %s.

en: Unable to release actions from claim id %d.
ku_IQ: نەتوانرا کردارەکان بڵاوبکرێنەوە لە ناسنامەی داواکاریی %d.

en: Unable to remove source migrated action %s
ku_IQ: نەتوانرا کرداری کۆچپێکراوی سەرچاوە %s بسڕدرێتەوە.

en: Unable to restore stock for item %s.
ku_IQ: ناتوانرێت كاڵاکە بگەڕێتەوە بۆ کۆگا  %s.

en: Unable to retrieve action %d.
ku_IQ: نەتوانرا کرداری %d بهێنرێتەوە.

en: Unable to retrieve cart.
ku_IQ: نەتوانرا سەبەتەکە بگێڕدرێتەوە.

en: Unable to retrieve database information. Usually, this is not a problem, and it only means that your install is using a class that replaces the WordPress database class (e.g., HyperDB) and WooCommerce is unable to get database information.
ku_IQ: نەتوانرا زانیاریی بنکەدراوە وەربگیرێت. بە گشتی، ئەمە کێشە نییە، و تەنیا مانای وایە کە دامەزراندنەکەت پۆلێک بەکاردەهێنێت (بۆ نموونە، HyperDB) کە جێگەی پۆلی بنکەدراوەی وۆردپرێس دەگرێتەوە و (WooCommerce) ناتوانێت زانیاریی بنکەدراوە وەربگرێت.

en: Unable to save action.
ku_IQ: نەتوانرا کردار پاشەکەوت بکرێت.

en: Unable to start synchronization. The link you followed may have expired.
ku_IQ: هاوکاتگەریی دەست پێنەکرا. ئەو بەستەرەی پەیڕەوت لێکرد لەوانەیە بەسەرچووبێت.

en: Unable to stop synchronization. The link you followed may have expired.
ku_IQ: هاوکاتگەری ڕانەگیرا. ئەو بەستەرەی پەیڕەوت لێکرد لەوانەیە بەسەرچووبێت.

en: Unable to unlock claim %s. Database error.
ku_IQ: نەتوانرا داواکاریی %s بکرێتەوە. هەڵەی بنکەدراوە.

en: Unable to unlock claim on action %s. Database error.
ku_IQ: نەتوانرا داواکاری لەسەر کرداری %s بکرێتەوە. هەڵەی بنکەدراوە.

en: Unable to update the status of action %1$d to %2$s.
ku_IQ: نەتوانرا دۆخی کرداری %1$d بۆ %2$s نوێبکرێتەوە.

en: Unable to use image "%s".
ku_IQ: ناتوانرێ وێنە دانرێ "%s".

en: Unapprove
ku_IQ: په‌سه‌ند نه‌کردن

en: Unapprove this review
ku_IQ: پەسەند نەکردنی ئەم پێداچوونەوەیە

en: Uncropped
ku_IQ: نەکراوەتەوە

en: Understanding the status report
ku_IQ: تێگەیشتن لە ڕاپۆرتی دۆخ

en: Undo
ku_IQ: نه‌كردن

en: Undo?
ku_IQ: گەڕاندنەوە؟

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
ku_IQ: به‌ داوای لێبوردنه‌وه‌<strong>ئیمه‌ ناچاربه‌ ناردنی %s نین</strong>. تكایه‌ ناونیشانیكی ترداخڵ بكه‌ن

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
ku_IQ: ئەو داواکاریەی ئیوە پەیوەندی بە بانکەوە نیە تکایە  بەجۆرێکی تر هەوڵبدە بۆ کڕین

en: Unfortunately, the payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
ku_IQ: بەداخەوە، پارەدان بۆ داواکاریی #%1$s لە %2$s شکستی هێنا. داواکارییەکە بەم شێوەیە بوو:

en: Unfortunately, we couldn't complete your order due to an issue with your payment method.
ku_IQ: بەداخەوە، بەهۆی کێشەیەک لە شێوازی پارەدانەکەت، نەمانتوانی داواکارییەکەت تەواو بکەین.

en: Unfulfilled
ku_IQ: جێبەجێنەکراو

en: Unidentified action %s: we were unable to cancel this action. It may may have been deleted by another process.
ku_IQ: کرداری نەناسراو %s: نەمانتوانی ئەم کردارە هەڵبوەشێنینەوە. ڕەنگە لەلایەن پرۆسەیەکی ترەوە سڕابێتەوە.

en: Unidentified action %s: we were unable to delete this action. It may may have been deleted by another process.
ku_IQ: کرداری نەناسراو %s: نەمانتوانی ئەم کردارە بسڕینەوە. ڕەنگە لەلایەن پرۆسەیەکی ترەوە سڕابێتەوە.

en: Unidentified action %s: we were unable to determine the date of this action. It may may have been deleted by another process.
ku_IQ: کرداری نەناسراو %s: نەمانتوانی بەرواری ئەم کردارە دیاری بکەین. ڕەنگە لەلایەن پرۆسەیەکی ترەوە سڕابێتەوە.

en: Unidentified action %s: we were unable to mark this action as having completed. It may may have been deleted by another process.
ku_IQ: کرداری نەناسراو %s: نەمانتوانی ئەم کردارە وەک تەواوکراو نیشانە بکەین. ڕەنگە لەلایەن پرۆسەیەکی ترەوە سڕابێتەوە.

en: Unidentified action %s: we were unable to mark this action as having failed. It may may have been deleted by another process.
ku_IQ: کرداری نەناسراو %s: نەمانتوانی ئەم کردارە وەک شکستهاتوو نیشانە بکەین. ڕەنگە لەلایەن پرۆسەیەکی ترەوە سڕابێتەوە.

en: Unique ID for the Note Action.
ku_IQ: ناسنامەی بێهاوتا بۆ کرداری تێبینییەکە.

en: Unique ID for the Note.
ku_IQ: ناسنامەی بێهاوتا بۆ تێبینییەکە.

en: Unique ID for the instance.
ku_IQ: پیناسێنەری یەکتا بۆ نمونە.

en: Unique ID for the resource.
ku_IQ: پیناسێنەر یەکتا بۆ سەرچاوە

en: Unique ID for the zone.
ku_IQ: پیناسێنەر یەکتا بۆ شوێنی کاتی.

en: Unique coupons count.
ku_IQ: ژماردنی کۆبۆنە بێهاوتاکان.

en: Unique design
ku_IQ: دیزاینی بێهاوتا

en: Unique identifier (key) for the cart item to update.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا (کلیل) بۆ کاڵای سەبەتەکە بۆ بەڕۆژکردنەوە.

en: Unique identifier (key) for the cart item.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا (کلیل) بۆ کاڵای سەبەتەکە.

en: Unique identifier for the attribute of the terms.
ku_IQ: شناسەی تایبەت بۆ مەرجە تایبەتییەکان

en: Unique identifier for the attribute.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا بۆ تایبەتمەندییەکە.

en: Unique identifier for the coupon within the cart.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا بۆ کۆبۆنەکەی ناو سەبەتەکە.

en: Unique identifier for the entity.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا بۆ پێکهاتەکە.

en: Unique identifier for the fee within the cart
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا بۆ کرێکەی ناو سەبەتەکە

en: Unique identifier for the fee within the cart.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا بۆ کرێکەی ناو سەبەتەکە.

en: Unique identifier for the fulfillment.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا بۆ جێبەجێکردنەکە.

en: Unique identifier for the item within the cart.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا بۆ کاڵای ناو سەبەتەکە.

en: Unique identifier for the item.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا بۆ مادەکە.

en: Unique identifier for the object.
ku_IQ: پێناسێکی جیاواز بۆ تەن.

en: Unique identifier for the order.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا بۆ داواکارییەکە.

en: Unique identifier for the product that the review belongs to.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا بۆ بەرهەمەکە کە پێداچوونەوەکەی بۆ نووسراوە.

en: Unique identifier for the product.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا بۆ بەرهەمەکە.

en: Unique identifier for the resource
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا بۆ سەرچاوەکە

en: Unique identifier for the resource.
ku_IQ: ناسێوندەی بێ هاوتا بۆ سەرچاوەکە.

en: Unique identifier for the settings group.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا بۆ گرووپی ڕێکخستنەکان.

en: Unique identifier for the shipping zone.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا بۆ ناوچەی گەیاندن.

en: Unique identifier for the variable product.
ku_IQ: پیناسێنەرەی یەکتا بۆ کالاکانی گۆڕاوە.

en: Unique identifier for the variation.
ku_IQ: پێناسێنەری یەکتا بۆ گۆڕاوە

en: Unique identifier for the webhook.
ku_IQ: شناسەی یەکتا بۆ webhook.

en: Unique identifier of the order.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتای داواکارییەکە.

en: Unique identifier string for the marketing channel extension, also known as the plugin slug.
ku_IQ: زنجیرەنووسەی ناسێنەری بێهاوتا بۆ زیادکراوی کەناڵی بازاڕدۆزی، هەروەها پێشی دەڵێن سڵەگی پێوەکراو.

en: Unique identifier.
ku_IQ: ناێنه‌ر بێ هاوتا

en: Unique slug for the resource.
ku_IQ: سڵەگی بێهاوتا بۆ سەرچاوەکە.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
ku_IQ: سڵەگ/سەرچاوەی بێهاوتا بۆ تایبەتمەندیەکە؛ نابێت زیاتر لە 28 نووسە بێت.

en: Unique transaction ID.
ku_IQ: ناسنامەی مامەڵەی بێ هاوتا.

en: United Arab Emirates
ku_IQ: امارات متحده ي عربي

en: United Arab Emirates dirham
ku_IQ: درهەمی ئیماراتی

en: United States (US) dollar
ku_IQ: دۆلاری ویلایەتە یەکگرتووەکان

en: Units in stock
ku_IQ: یەکەکان لە کۆگا

en: Unix timestamp representing when the incentive was dismissed.
ku_IQ: کاتی (Unix) ئەوە دەردەخات کە کەی هاندانەکە وەلانراوە.

en: Unknown
ku_IQ: نه‌ناسراو

en: Unknown error
ku_IQ: هەڵەی نەزانراو

en: Unknown partial args matching value.
ku_IQ: بەهای هاوتاکردنی بەڵگەی نیوەچڵی نەزانراو.

en: Unknown request method.
ku_IQ: شێوازی داواکاریی نەناسراو.

en: Unknown status found for action.
ku_IQ: دۆخی نەزانراو دۆزرایەوە بۆ کردار.

en: Unlimited
ku_IQ: بێسنوور

en: Unlimited usage
ku_IQ: بەکارهێنانی بێسنوور

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
ku_IQ: داواکردنی کرین پەیشمان کرایەوە

en: Unserializing instances of this class is forbidden.
ku_IQ: هەڵوەشاندنەوەی زنجیرەیی نموونەکانی ئەم پۆلە قەدەغەیە.

en: Unsupported argument type provided as value.
ku_IQ: جۆری بەڵگەیەکی پشتگیریی نەکراو پێشکەشکراوە وەکو بەها.

en: Unsynced orders: %d
ku_IQ: داواکارییە هاوکاتگەری نەکراوەکان: %d

en: Up to 60% off
ku_IQ: تا 60% داشکاندن

en: Update
ku_IQ: نوێکردنەوە

en: Update %s
ku_IQ: نوێکردنەوە %s

en: Update Available
ku_IQ: نوێکردنەوە بەردەستە

en: Update Brand
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەی نیشانەی بازرگانی

en: Update Order
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەی داواکاری

en: Update Product
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەی بەرهەم

en: Update WooCommerce Database
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەی بنکەدراوەی (WooCommerce)

en: Update an existing order by modifying status, customer information, line items, or other order details.
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەی داواکارییەکی هەبوو لەرێگەی دەستکاریکردنی دۆخ، زانیاریی کڕیار، بڕگەکانی داواکاری، یان وردەکارییەکانی تری داواکاری.

en: Update an existing product by modifying its attributes such as price, stock, description, or metadata.
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەی بەرهەمێکی هەبوو لەرێگەی دەستکاریکردنی تایبەتمەندییەکانی وەک نرخ، کاڵاکان، وەسف، یان مێتادراوە.

en: Update cart
ku_IQ: سەبەتە نوێ بکەرەوە

en: Update category
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەی هاوپۆل

en: Update country / region
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەی وڵات \ هەرێم

en: Update database
ku_IQ: نوێکردنەوەی بنکەی دراو

en: Update existing products
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەی بەرهەمەکانی بوونیان هەیە

en: Update fulfillment meta data response.
ku_IQ: وەڵامی بەڕۆژکردنەوەی مێتادراوەی جێبەجێکردن.

en: Update fulfillment response.
ku_IQ: وەڵامی بەڕۆژکردنەوەی جێبەجێکردن.

en: Update now
ku_IQ: ئێستا نوێی بکەوە

en: Update shipping class
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەی پۆلی گەیاندن

en: Update status event failed.
ku_IQ: ڕووداوی بەڕۆژکردنەوەی دۆخ شکستی هێنا.

en: Update tag
ku_IQ: بەڕۆژکردنی تاگ

en: Update the table directly upon product changes, instead of scheduling a deferred update.
ku_IQ: ڕاستەوخۆ خشتەکە نوێ بکەرەوە لەگەڵ هەر دەستکارییەکی بەرهەم، لەجیاتیی کات دانان بۆ بەڕۆژکردنەوەی دواخراو.

en: Update totals
ku_IQ: نوێ بوونەوەی کۆی گشتی

en: Update your theme to the latest version. If no update is available contact your theme author asking about compatibility with the current WooCommerce version.
ku_IQ: ڕووکارەکەت بۆ نوێترین وەشان بەڕۆژبکەرەوە. ئەگەر هیچ بەڕۆژکردنەوەیەک بەردەست نییە، پەیوەندی بە نووسەری ڕووکارەکەتەوە بکە و لەبارەی گونجانی لەگەڵ وەشانی ئێستای (WooCommerce) پرسیار بکە.

en: Updated
ku_IQ: بەڕۆژبوو

en: Updated at
ku_IQ: نوێ كراوه‌ته‌وه‌ له‌

en: Updates the list of Approved Product Download Directories. Note that triggering this tool does not impact whether the Approved Download Directories list is enabled or not.
ku_IQ: لیستەی بوخچەی بەرهەمە داگیراوەکان بەڕۆژدەکاتەوە. ئاگاداربە کاراکردنی ئەم ئامڕازە کاریگەریی لەوە ناکات کە ئایا بوخچەی داگیراوە پەسەندکراوەکان چالاکە یان نا.

en: Updating database
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەی بنکەدراوە

en: Updating product review failed.
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەی پێداچوونەوەی بەرهەم شکستی هێنا.

en: Updating review failed.
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەی پێداچوونەوە شکستی هێنا.

en: Updating review status failed.
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەی دۆخی پێداچوونەوە شکستی هێنا.

en: Upgrade
ku_IQ: بەرزکردنەوە

en: Upload CSV file
ku_IQ: بارکردنی پەڕگەی (CSV)

en: Upload a new file
ku_IQ: پەڕگەیەکی نوێ باربکە

en: Upload an image
ku_IQ: بەرزکردنەوەی وێنە

en: Upload file and import
ku_IQ: بەرزکدنەوەی پەرگە

en: Upload/Add image
ku_IQ: به‌رزكردنه‌وه‌/زیادكردنی وێنه‌

en: Uploaded theme.
ku_IQ: ڕووکاری بارکراو.

en: Uploaded to this product
ku_IQ: بارکراوە بۆ ئەم بەرهەمە

en: Uploaded to this product form
ku_IQ: بارکرا بۆ ئەم فۆڕمەی بەرهەم

en: Upsells
ku_IQ: هاندان بۆ کڕینی بەرهەمی گرانتر یان باشتر

en: Upsells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
ku_IQ: بەرزکردنەوەی فرۆش (Upsells) ئەو بەرهەمانەن کە پێشنیاریان دەکەیت لە جیاتیی بەرهەمەکەی ئێستا بینراوە، بۆ نموونە، ئەو بەرهەمانەی قازانجیان زیاترە، یان جۆرایەتیان بەرزترە، یان گرانترن.

en: Upsells are typically products that are extra profitable or better quality or more expensive. Experiment with combinations to boost sales. %1$sLearn more about linked products%2$s
ku_IQ: هاندان بۆ کڕینی بەرهەمی باشتر بەشێوەیەکی ئاسایی ئەو بەرهەمانەن کە قازانجی زیاتریان هەیە یان جۆرایەتیی باشتر یان گرانترن. تاقیکردنەوە بە تێکەڵەکان بکە بۆ زیادکردنی فرۆش. %1$sزیاتر بزانە دەربارەی بەرهەمە بەستراوەکان%2$s

en: Usage / Limit
ku_IQ: بەکارهێنان \ سنوور

en: Usage Tracking
ku_IQ: شوێنکەوتنی بەکارهێنان

en: Usage limit for coupon "%1$s" has been reached. If you were using this coupon just now but your order was not complete, you can retry or cancel the order by going to the <a href="%2$s">my account page</a>.
ku_IQ: سنووری بەکارهێنانی کۆبۆنی "%1$s" تێپەڕی. ئەگەر ئێستا ئەم کۆبۆنەت بەکارهێنا و داواکارییەکەت ئەنجام نەدرا، دەتوانیت دووبارە هەوڵبدەیتەوە یان داواکارییەکە ڕەتبکەیتەوە بە ڕۆیشتن بۆ <a href="%2$s">پەڕەی هەژمارەکەم</a>.

en: Usage limit for coupon "%s" has been reached.
ku_IQ: سنووری بەکارهێنانی کوبۆنی "%s" تێپەڕی کردووە.

en: Usage limit for coupon "%s" has been reached. Please try again after some time, or contact us for help.
ku_IQ: سنووری بەکارهێنانی کۆبۆنی "%s" تێپەڕی کردووە. تکایە دوای ماوەیەک دووبارە هەوڵبدەرەوە، یان بۆ یارمەتی پەیوەندیمان پێوە بکە.

en: Usage limit per coupon
ku_IQ: سنووردارکردنی بەکارهێنانی کۆبۆن

en: Usage limit per user
ku_IQ: سنووردارکردنی بەکارهێنان بۆ بەکارهێنەر

en: Usage limits
ku_IQ: سنوورەکانی بەکارهێنان

en: Usage restriction
ku_IQ: بەربەستی بەکارهێنان

en: Usage tracking activated
ku_IQ: شوێنکەوتنی بەکارهێنان چالاککرا

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
ku_IQ: <code>[qty]</code> بۆ ژمارەی کاڵاکان، <br/><code>[cost]</code> بۆ کۆی تێچووی کاڵاکان، و <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> بۆ کرێیەکان لەسەر بنەمای ڕێژەی سەدی بەکاربهێنە.

en: Use WP Query arguments to modify the response; private query vars require appropriate authorization.
ku_IQ: ئارگومێنتەکانی داواکاریی وۆردپرێس بەکاربهێنە بۆ دەستکاریکردنی وەڵام؛ گۆڕاوە تایبەتەکانی داواکاریی پێویستیان بە ڕێپێدانی گونجاوە.

en: Use WooCommerce Shipping (powered by WooCommerce Services & Jetpack) to save time at the post office by printing your shipping labels at home.
ku_IQ: بەکارهێنانی بارکردنی ووۆکۆمێرس (کە لەلایەن خزمەتگوزاریەکانی ووکۆمێرس و جێت په‌ک دەست کراوە بە بەکارهێنانی ووکۆمێرس) بۆ پاراستنی کات لە نوسینگەی بابه‌ته‌کە لە ڕێگەی چاپکردنی ناونیشانی بارکردن لە ماڵەوە.

en: Use a different email address for replies.
ku_IQ: ناونیشانێکی تری پۆستی ئەلیکترۆنی بۆ وەڵامەکان بەکاربهێنە.

en: Use a new payment method
ku_IQ: ڕێگەيێكى پارەدانى نوێ بەكار بهێنە

en: Use as product form image
ku_IQ: وەک وێنەی فۆڕمی بەرهەم بەکاربهێنە

en: Use as product image
ku_IQ: بەکارهێنان وەکو وێنەی بەرهەم

en: Use email address as account login (recommended)
ku_IQ: بەکارهێنانی ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنی وەک چوونەژوورەوەی هەژمار (پێشنیارکراو)

en: Use global attributes to allow shoppers to filter and search for this product. Use custom attributes to provide detailed product information.
ku_IQ: تایبەتمەندییە جیهانییەکان بەکاربهێنە بۆ ڕێگەدان بە کڕیاران کە بتوانن بگەڕێن یان پاڵاوتن بکەن بۆ ئەم بەرهەمە. تایبەتمەندییە دەستکردەکان بەکاربهێنە بۆ دابینکردنی زانیاریی وردی بەرهەم.

en: Use image
ku_IQ: به‌كارهێنانی وێنه‌

en: Use previous column mapping preferences?
ku_IQ: هەڵبژاردەکانی پێشووی نەخشەهەڵگریی ستوون بەکاردەهێنیت؟

en: Use shipping classes to customize the shipping rates for different groups of products, such as heavy items that require higher postage fees.
ku_IQ: پۆلەکانی گەیاندن بەکاربهێنە بۆ کڕیارخوازکردنی ڕێژەکانی گەیاندن بۆ گرووپی جیاوازی بەرهەمەکان، بۆ نموونە کاڵا قورسەکان کە پێویستییان بە کرێی پۆستەی زیاتر هەیە.

en: Use the product attributes lookup table for catalog filtering.
ku_IQ: خشتەی تایبەتمەندییەکانی بەرهەمەکە بەکاربهێنە بۆ پاڵاوتنی کەتەلۆگ.

en: Used for variations
ku_IQ: بەکاردێت بۆ گۆڕانکارییەکان

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: You can try
ku_IQ: دەتوانیت هەوڵبدەیت بۆ

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: clearing any filters
ku_IQ: سڕینەوەی هەر پاڵاوتنێک

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: or head to our
ku_IQ: یان بڕۆ بۆ

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: store's home
ku_IQ: ماڵەوەی فرۆشگا

[ctx: Used in the heading of the coming soon page]
en: Where cycling dreams take flight.
ku_IQ: ئەو شوێنەی خەونەکانی دووچەرخە سواریی تێیدا هەڵدەفڕن.

[ctx: Used in the heading of the coming soon page]
en: opening soon
ku_IQ: بەم زووانە دەکرێتەوە

[ctx: Used in the paragraph of the coming soon page]
en: Dedicated to providing top-quality bikes, accessories, and expert advice for riders of all experience levels. Stay tuned.
ku_IQ: تایبەتکراوە بە دابینکردنی دووچەرخەی جۆرایەتی بەرز، ئێکسسوارات، و ئامۆژگاری شارەزایانە بۆ دووچەرخە سوارانی هەموو ئاستەکان. چاوەڕوان بن.

en: Used-up download permissions
ku_IQ: مۆڵەتەکانی داگرتنی بەکارهاتوو

en: User
ku_IQ: بەکارهێنەر

en: User #%d was deleted by WooCommerce in accordance with the site's personal data retention settings. Any content belonging to that user has been retained but unassigned.
ku_IQ: بەکارهێنەر #%d سڕایەوە لەلایەن (WooCommerce)ەوە، بە گوێرەی ڕێکخستنەکانی پاراستنی دراوەی تاکەکەسیی ماڵپەڕەکە. هەر ناوەڕۆکێک لەلایەن ئەو نووسەرەوە بڵاوکرابێتەوە ماوەتەوە بەڵام بە ناوی بەکارهێنەرەکەوە نەماوە.

en: User Email is invalid.
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنیی بەکارهێنەر نادروستە.

en: User ID for the downloader.
ku_IQ: ناسنامەی بەکارهێنەری ئەو کەسەی داگرتن دەکات.

en: User ID of user who created the refund.
ku_IQ: ناسنامەی ئەو بەکارهێنەرەی کە پارەگەڕانەوەکەی دروست کردووە.

en: User ID or User Email is required.
ku_IQ: ناسنامەی بەکارهێنەر یان پۆستی ئەلیکترۆنیی بەکارهێنەر پێویستە.

en: User ID who owns the order. 0 for guests.
ku_IQ: ناسنامەی بەکارهێنەر کە خاوەنی داواکاریه‌که‌. 0 بۆ میوان

en: User ID.
ku_IQ: ناسنامەی بەکارهێنەر.

en: User Name
ku_IQ: ناوی بەکارهێنەر

en: User agent of the customer.
ku_IQ: بەکارهێنەری کڕیار

en: User email
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنیی بەکار‌هێنەر

en: User is missing.
ku_IQ: ئه‌ندام بزربووه‌.

en: User name of the downloader.
ku_IQ: ناوی بەکارهێنەری ئەو کەسەی داگرتن دەکات.

[ctx: User role]
en: Customer
ku_IQ: کڕیار

[ctx: User role]
en: Shop manager
ku_IQ: بەڕێوەبەری فرۆشگا

en: User&#8217;s WooCommerce access to purchased downloads data.
ku_IQ: دەستپێگەیشتنی بەکارهێنەر بە دراوەی داگرتنە کڕدراوەکانی (WooCommerce).

en: User&#8217;s WooCommerce customer data.
ku_IQ: دراوەی کڕیاری (WooCommerce)ـی بەکارهێنەر.

en: User&#8217;s WooCommerce orders data.
ku_IQ: دراوەی داواکارییەکانی (WooCommerce)ـی بەکارهێنەر.

en: User&#8217;s WooCommerce payment tokens data.
ku_IQ: دراوەی نیشانەکانی پارەدانی (WooCommerce)ـی بەکارهێنەر.

en: User&#8217;s WooCommerce purchased downloads data.
ku_IQ: دراوەی داگرتنە کڕدراوەکانی (WooCommerce)ـی بەکارهێنەر.

en: Username
ku_IQ: ناوی بەکارهێنەر

en: Username is required.
ku_IQ: ناوی به‌كارهێنه‌ر پێویسته‌

en: Username isn't editable.
ku_IQ: ناوی بەکارهێنەر ناتوانرێت دەستکاری بکرێت.

en: Username or email
ku_IQ: ناوی بەکارهێنەر یان پۆستی ئەلیکترۆنی

en: Username or email address
ku_IQ: ناوی بەکارهێنەر یان پۆستی ئەلیکترۆنی

en: Username.
ku_IQ: ناوى بەکارهێنەر.

en: Username: %s
ku_IQ: ناوی بەکاربەر: %s

en: Username: %s.
ku_IQ: ناوی به‌کارهێنه‌ر: %s.

en: Username: <b>%s</b>
ku_IQ: ناوی بەکارهێنەر: <b>%s</b>

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
ku_IQ: ئه‌ندامان ناچار به تیچووی ئه‌م ریژه‌یه‌ ن تاكو گواستنه‌وه‌وگه‌یاندنی به‌لاش به‌ده‌ست بێنن (ئه‌گه‌رچالاكی بكه‌ی)

en: Uses much more performant queries to update the lookup table, but may not be compatible with some extensions.
ku_IQ: زیاتر داواکاریی کارا بەکاردەبات بۆ بەڕۆژکردنەوەی خشتەی تەماشاکردنەکە، بەڵام ڕەنگە گونجاو نەبێت لەگەڵ هەندێک لە زیادکراوەکان.

en: Uzbekistan
ku_IQ: ازبكستان

en: VAT
ku_IQ: مالیه‌ زیادكرا

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
ku_IQ: هه‌له‌ی ره‌ وایی: بری په‌یپاڵ هاوشێوه‌نیه. ( %s )

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
ku_IQ: هه‌ڵه‌ی ره‌وایی: نرخی په‌یپال هاوشێوه‌ نیه‌. ( %s )

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
ku_IQ: هه‌له‌ی ره‌ وایی: بری په‌یپاڵ هاوشێوه‌نیه‌. ( %s )

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
ku_IQ: هه‌له‌ی ره‌ وایی: نرخی په‌ ی پاڵ هاوشیوه‌نیه‌ (كۆد%s )

en: Validation failed.
ku_IQ: پشتڕاستکردنەوە سەرکەوتوو نەبوو.

en: Value
ku_IQ: بەها

en: Value (required)
ku_IQ: بەها (پێویستە)

en: Value of the Cost of Goods Sold for the order item.
ku_IQ: بەهای تێچووی کاڵا فرۆشراوەکان بۆ کاڵای داواکارییەکە.

en: Value of the Cost of Goods Sold for the refund item.
ku_IQ: بەهای تێچووی کاڵا فرۆشراوەکان بۆ کاڵا گەڕاوەکە.

en: Value of the coupon.
ku_IQ: بەهای کۆبۆنەکە.

en: Value of the metadata.
ku_IQ: بەهای مێتاداتاکە.

en: Value of the stat. Returns null if the stat does not exist or cannot be loaded.
ku_IQ: بەهای ئامارەکە. پووچ دەگەڕێنێتەوە ئەگەر ئامارەکە بوونی نەبێت یان نەتوانرێت باربکرێت.

en: Value of type %s was posted to the order attribution callback
ku_IQ: بەهایەکی جۆری %s بۆ کۆڵباکی دانەپاڵی داواکاریی نێردرا

en: Value(s)
ku_IQ: بەها(کان)

en: Variable product
ku_IQ: بەرهەمی گۆڕاو

en: Variation #%1$s of %2$s
ku_IQ: گۆڕانکارییەکانی #%1$s لە %2$s

en: Variation ID, if applicable.
ku_IQ: ناسنامەی جیاواز، ئەگەر جێبەجێ کرا.

en: Variation ID.
ku_IQ: ناسنامەی گۆڕانکاری.

en: Variation ID:
ku_IQ: ناسنامه‌ی جیاكه‌ره‌وه‌كان:

en: Variation URL.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی گۆڕانکاری.

en: Variation attribute name.
ku_IQ: ناوی تایبەتمەندیی گۆڕانکاری.

en: Variation attribute value.
ku_IQ: بەهای تایبەتمەندیی گۆڕانکاری.

en: Variation cannot be imported: Missing parent ID or parent does not exist yet.
ku_IQ: گۆڕانکاریی ناتوانرێت هاوردە بکرێت: ناسنامەی باوان ونە یان باوان هێشتا بوونی نییە.

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
ku_IQ: گۆڕانکاریی ناتوانرێت هاوردە بکرێت: بەرهەمی باوان ناتوانێت گۆڕانکارییەکی بەرهەم بێت

en: Variation description.
ku_IQ: وەسفی گۆڕانکاری

en: Variation details
ku_IQ: وردەکارییەکانی گۆڕانکاری

en: Variation dimensions.
ku_IQ: دوورییەکانی گۆڕانکاری.

en: Variation height (%s).
ku_IQ: بەرزیی گۆڕانکاری (%s).

en: Variation image data.
ku_IQ: دراوەی وێنەی گۆڕانکاری.

en: Variation length (%s).
ku_IQ: درێژیی گۆڕانکاری (%s).

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
ku_IQ: مینۆی سه‌ردیری گۆراو( یەکلاکردنەوه شوینی له‌ لیستی گۆراودا )

en: Variation options
ku_IQ: هەڵبژاردەکانی گۆڕانکاری

en: Variation price (required)
ku_IQ: نرخی ئەم گۆڕانکارییە (پێویستە)

en: Variation regular price.
ku_IQ: نرخی ئەم هەمەجۆرەکردن

en: Variation sale price.
ku_IQ: نرخی فرۆش تایبەت بە هەمەجۆرە

en: Variation status.
ku_IQ: دۆخی گۆڕانکاری.

en: Variation system generated attribute name.
ku_IQ: ناوی تایبەتمەندیی دروستکراوی سیستەمی گۆڕانکاری.

en: Variation weight (%s).
ku_IQ: کێشی گۆڕانکاری (%s).

en: Variation width (%s).
ku_IQ: پانیی گۆڕانکاری (%s).

en: Variations
ku_IQ: گۆڕانکارییەکان

en: Variations (and their attributes) that do not have prices will not be shown in your store.
ku_IQ: گۆڕانکارییەکان (لەگەڵ تایبەتمەندییەکانیان) کە نرخیان نییە پیشان نادرێن لە فرۆشگاکەت.

en: Variations Sold
ku_IQ: گۆڕانکاریی فرۆشراو

en: Variations detailed reports.
ku_IQ: ڕاپۆرتە وردەکانی گۆڕانکارییەکان.

en: Various contextual data for the onboarding process to use.
ku_IQ: دراوە جۆراوجۆر و پەیوەندیدارەکان بۆ بەکارهێنانی پرۆسەی دەستپێکردن.

en: Various contextual data for the step to use.
ku_IQ: دراوە جۆراوجۆر و پەیوەندیدارەکان بۆ بەکارهێنانی هەنگاوەکە.

en: Venezuelan bol&iacute;var (2008–2018)
ku_IQ: بۆلیڤاری ڤێنیزوێلایی (2008–2018)

en: Verification completed.
ku_IQ: سەلماندن تەواوبوو.

en: Verification e-mail sent to customers, as part of the double opt-in sign-up process.
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنیی پشتڕاستکردنەوە بۆ کڕیاران نێردرا، وەک بەشێک لە پرۆسەی خۆتۆمارکردنی دوو جار ڕەزامەندی.

en: Verification email sent to "%s".
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنیی پشتڕاستکردنەوە بۆ "%s" نێردرا.

en: Verify
ku_IQ: سەلماندن

en: Verify base database tables
ku_IQ: سەلماندنی خشتە بنچینەییەکانی بنکەدراوە

en: Verify database
ku_IQ: سەلماندنی بنکەدراوە

en: Verify if all base database tables are present.
ku_IQ: سەلماندنی ئەوەی کە ئایا هەموو خشتە بنچینەییەکانی بنکەدراوە بوونیان هەیە.

en: Verifying database... One or more tables are still missing:
ku_IQ: پشتڕاستکردنەوەی بنکەدراوە... یەک یان زیاتر لە خشتەکان هێشتا ونن:

en: Versatile charm
ku_IQ: دڵڕفێنیی هەمەکارە

en: Version
ku_IQ: وه‌شان

en: Version %s
ku_IQ: وەشان %s

en: Version %s is <strong>available</strong>.
ku_IQ: وەشانی %s <strong>بەردەستە</strong>.

en: Version %s is <strong>available</strong>. To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
ku_IQ: وەشانی %s <strong>بەردەستە</strong>. بۆ چالاککردنی ئەم بەڕۆژکردنەوەیە، پێویستە بەشداریکردنێکی نوێ <strong>بکڕیت</strong>.

en: Version of WooCommerce which last updated the order.
ku_IQ: وشانی ووکۆمێرێس کە ڕاسپاراوە بە  دوایین بەڕۆژ بونەوەکان

en: Version:
ku_IQ: وەشان:

en: Very poor
ku_IQ: زۆر خراپ

en: View
ku_IQ: پیشاندان

en: View &amp; Customize
ku_IQ: بینین و کڕیارخوازکردن

en: View Action
ku_IQ: بینینی کردار

en: View All
ku_IQ: بینینی هەموو

en: View Email
ku_IQ: بینینی پۆستی ئەلیکترۆنی

en: View Fulfillments
ku_IQ: بینینی جێبەجێکردنەکان

en: View WooCommerce API docs
ku_IQ: بینینی بەڵگەنامەکانی (WooCommerce API)

en: View WooCommerce documentation
ku_IQ: بینینی بەڵگەنامەکانی (WooCommerce)

en: View WooCommerce settings
ku_IQ: بینینی ڕێکخستنەکانی (WooCommerce)

en: View affected templates
ku_IQ: بینینی داڕێژە کارتێکراوەکان

en: View and manage coupons
ku_IQ: پیشاندان و كۆنترۆڵ كردنی كۆبۆنه‌كان

en: View and manage customers
ku_IQ: پیشاندان و كۆنترۆڵ كردنی كرین

en: View and manage orders and sales reports
ku_IQ: پیشاندان و كۆنترۆڵ كردنی داواكاریه‌ كان و راپۆرتی فرۆشراوه‌كان

en: View and manage products
ku_IQ: پیشاندان و كۆنترۆڵ كردنی كاڵا

en: View cart
ku_IQ: بینینی سەبەتە

en: View coupon
ku_IQ: بینینی کۆبۆن

en: View coupons
ku_IQ: بینینی کۆبۆنەکان

en: View customers
ku_IQ: پیشاندانی كریاران

en: View full-screen image gallery
ku_IQ: بینینی پێشانگای وێنە بە تەواو-شاشە

en: View import log
ku_IQ: بینینی ڕووداوتۆمارگەریی هاوردەکردن

en: View my cart
ku_IQ: پیشاندانی سەبەتەکەم

en: View notifications &rarr;
ku_IQ: بینینی ئاگادارکەرەوەکان ←

en: View order
ku_IQ: بینینی داواکاری

en: View order %s
ku_IQ: بینینی داواکاریی %s

en: View order number %s
ku_IQ: بینینی ژمارەی داواکاری %s

en: View order: %s
ku_IQ: نیشاندانی داواکار: %s

en: View orders
ku_IQ: ده‌ركه‌وتنی داواكاریه‌مان

en: View orders and sales reports
ku_IQ: پیشاندانی داواكری و راپۆرته‌كانی فرۆشرام

en: View other orders &rarr;
ku_IQ: بینینی داواکارییەکانی تر &rarr;

en: View product
ku_IQ: بینینی کاڵا

en: View product form
ku_IQ: بینینی فۆڕمی بەرهەم

en: View product forms
ku_IQ: بینینی فۆڕمەکانی بەرهەم

en: View products
ku_IQ: بینینی بەرهەمەکان

en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
ku_IQ: بینینی بەرهەمەکان لە گرووپی &ldquo;%s&rdquo;

en: View profile &rarr;
ku_IQ: بینینی پرۆفایل ←

en: View progress &rarr;
ku_IQ: بینینی پێشکەوتن ←

en: View progress →
ku_IQ: بینینی پێشکەوتن ←

en: View report
ku_IQ: بینینی ڕاپۆرت

en: View tax rates
ku_IQ: پیشاندانی تێکڕای باج

en: View template
ku_IQ: بینینی داڕێژە

en: View/Edit
ku_IQ: بینین\دەستکاریکردن

en: Viewing log file %s
ku_IQ: بینینی پەڕگەی ڕووداوتۆمارگەری %s

en: Views
ku_IQ: بینینەکان

en: Virgin Islands (British)
ku_IQ: دوورگەی ڤیرجین(بریتانیا)

en: Virgin Islands (US)
ku_IQ: دوورگەی ڤیرجین(ئەمریکا)

en: Virtual
ku_IQ: گریمانەیی

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
ku_IQ: بەرهەمە گریمانەییەکان بەرجەستە نیین و توانای گەیاندنیان نییە.

en: Visibility
ku_IQ: بینین

en: Visibility in catalog
ku_IQ: بینرانی لە کەتەلۆگدا

en: Visible on the product page
ku_IQ: پیشاندان لە پەڕەی بەرهەمەکە

en: Visit %s admin area:
ku_IQ: دیتنی %s نشوێنی بەڕیوەبەر:

en: Visit Dashboard
ku_IQ: سەردانی داشبۆرد بکە

en: Visit Store
ku_IQ: سەردانی فرۆشگا بکە

en: Visit WooCommerce.com to learn more about <a href="%1$s" target="_blank">getting started</a>.
ku_IQ: سەردانی (WooCommerce.com) بکە بۆ زانیاریی زیاتر دەربارەی ئەوەی <a href="%1$s" target="_blank">چۆن دەستپێبکەیت</a>.

en: Visit community forums
ku_IQ: سەردانی مەکۆکانی کۆمەڵگە بکە

en: Visit new location
ku_IQ: سەردانکردنی شوێنی نوێ

en: Visit plugin homepage
ku_IQ: پیشاندانی سه‌ره‌تای پڵاگینه‌كان

en: Visit premium customer support
ku_IQ: سەردانی پشتگیریی کڕیاری پێشکەوتوو بکە.

en: Visit product category %1$s
ku_IQ: سەردانکردنی هاوپۆلی بەرهەم %1$s

en: Visitors
ku_IQ: سەردانکەران

en: Viva.com Smart Checkout
ku_IQ: پارەدانی زیرەکی Viva.com

en: WC database version.
ku_IQ: وشانی بنکەدراوە WC

en: WC_Session is not available, customer data cannot be saved to session.
ku_IQ: WC_Session بەردەست نییە، دراوەی کڕیار ناتوانرێت لە دانیشتنەکەدا پاشەکەوت بکرێت.

en: WP CLI commands are available: execute %1$s for a list of available commands.
ku_IQ: فەرمانەکانی WP CLI بەردەستن: %1$s جێبەجێ بکە بۆ وەرگرتنی لیستێکی فەرمانە بەردەستەکان.

en: WP REST API Integration v%d
ku_IQ: تەواوکردنی WP REST API وەشانی %d

en: Waiting
ku_IQ: چاوەڕوانیی

en: Wake Island
ku_IQ: دوورگەی ویک

en: Wallets & Express checkouts
ku_IQ: جزدانەکان و پارەدانە خێراکان

en: Want to be notified when this product is back in stock?
ku_IQ: ئایا دەتەوێت ئاگادار بکرێیتەوە کاتێک ئەم بەرهەمە دووبارە بەردەست دەبێتەوە؟

en: Warning
ku_IQ: ئاگاداری

en: Warning: Sale prices will be removed if they are not lower than regular prices.
ku_IQ: ئاگاداری: نرخە داشکاوەکان دەسڕێنەوە ئەگەر لە نرخی ئاسایی نزمتر نەبن.

en: Was onboarding completed or skipped?
ku_IQ: ئایا ئامادەکارییەکە تەواوبوو یان پەڕێنرا؟

en: Watch on YouTube
ku_IQ: سەیر بکە لە (YouTube)

en: Watch tutorial
ku_IQ: تەماشاکردنی فێرکاری

en: We accept payments through PayPal. When processing payments, some of your data will be passed to PayPal, including information required to process or support the payment, such as the purchase total and billing information.
ku_IQ: پارەدانەکان قبوڵ دەکەین لە ڕێگەی پەی پاڵەوە کاتێک پارەدانەکان جێبەجێ دەکرێت، هەندێک لە داتاکەت دەگوازرێتە سەر پەی پاڵ، لەوانە زانیاری پێویست بۆ پرۆسەکردن یان پشتگیری پارەدان، وەک کۆی گشتی کڕین و زانیاری پسوڵە بکات.

en: We are unable to process your PayPal payment at this time. Please try again or use a different payment method.
ku_IQ: ئێمە لە ئێستادا ناتوانین پارەدانی (PayPal)ـەکەت جێبەجێ بکەین. تکایە دووبارە هەوڵبدەرەوە یان شێوازێکی تری پارەدان بەکاربهێنە.

en: We collect information about you during the checkout process on our store.
ku_IQ: ئێمە زانیاری لەسەر تۆ کۆدەکەینەوە لەکاتی پرۆسەی پشکنین لە فرۆشگاکەماندا.

en: We couldn't find a preview for this product.
ku_IQ: نەمانتوانی پێشبینینێک بۆ ئەم بەرهەمە بدۆزینەوە.

en: We couldn't find a subscription for this product.
ku_IQ: نەمانتوانی بەشدارییەک بدۆزینەوە بۆ ئەم بەرهەمە.

en: We encountered an SSL error. Please ensure your site supports TLS version 1.2 or above.
ku_IQ: هەڵەیەکی (SSL) ڕوویدا. تکایە دڵنیابەرەوە کە ماڵپەڕەکەت پشتگیریی وەشانی 1.2 و سەرووتری (TLS) دەکات.

en: We generally store information about you for as long as we need the information for the purposes for which we collect and use it, and we are not legally required to continue to keep it. For example, we will store order information for XXX years for tax and accounting purposes. This includes your name, email address and billing and shipping addresses.
ku_IQ: ئێمە بەگشتیی زانیاریی دەربارەی تۆ بۆ ماوەیەک هەڵدەگرین کە پێویستمان پێیەتی بۆ ئەو مەبەستانەی کە بۆی کۆی دەکەینەوە و بەکاری دەهێنین، و بەپێی یاسا ناچار نین بەردەوام بین لە هەڵگرتنی. بۆ نموونە، ئێمە زانیاریی داواکاری بۆ ماوەی XXX ساڵ بۆ مەبەستی باج و ژمێریاری هەڵدەگرین. ئەمەش ناوت، ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنی و ناونیشانەکانی پارەدان و گەیاندنت لەخۆدەگرێت.

en: We have created a sample draft Refund and Returns Policy page for you. Please have a look and update it to fit your store.
ku_IQ: پەڕەیەکی نموونەی سیاسەتی پارەدانەوە و گەڕاندنەوەمان وەکو ڕەشنووس بۆ دروست کردوویت. تکایە تەماشای بکە و بیگونجێنە لەگەڵ فرۆشگاکەت.

en: We have finished processing your order.
ku_IQ: ئێمە داواکارییەکەتمان جێبەجێکرد.

en: We hope they’ll be back soon! Read more about <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
ku_IQ: هیوادارین بەم زووانە بگەڕێنەوە! زانیاریی زیاتر بخوێنەرەوە دەربارەی <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">چارەسەرکردنی پارەدانە سەرنەکەوتووەکان</a>.

en: We hope to see you again soon.
ku_IQ: هیوادارین بەزووترین کات دووبارە بتبینینەوە.

en: We look forward to fulfilling your order soon.
ku_IQ: بەوپەڕی خۆشحاڵییەوە چاوەڕێی جێبەجێکردنی داواکارییەکەت دەکەین بەم زووانە.

en: We look forward to seeing you soon.
ku_IQ: چاوەڕوانی دووبارە بینینەوەتانین بەم زووانە.

en: We noticed that there was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again and enjoy all the advantages of having the plugins connected to your store! Sorry for the inconvenience. The "Jetpack" and "WooCommerce Shipping & Tax" plugins will be installed & activated for free.
ku_IQ: تێبینییمان کرد کە کێشەیەک ڕوویدا لەکاتی دامەزراندنی (Jetpack و WooCommerce Shipping & Tax) تکایە دووبارە هەوڵبدەرەوە و سوود وەربگرە لە تایبەتمەندیی پێوەکراوەکان کاتێک پەیوەست دەبن بە فرۆشگاکەتەوە! ببورە بۆ بێزارکردنت. پێوەکراوەکانی "Jetpack" و "WooCommerce Shipping & Tax" چالاک دەکرێن و دادەمەزرێن بێبەرانبەر.

en: We recently asked you if you wanted more information about WooPayments. Run your business and manage your payments in one place with the solution built and supported by WooCommerce.
ku_IQ: بەم دواییە پرسیارمان لێ کردیت ئایا دەتەوێت زانیاریی زیاتر لەسەر (WooPayments) وەربگریت. کارەکەت و پارەدانەکانت ڕێکبخە لەیەک جێگا لەگەڵ چارەسەرێکی گونجاو و بەهێز کە دروستکراوە و پشتگیریی دەکرێت لەلایەن (WooCommerce).

en: We recommend using ShipStation to save time at the post office by printing your shipping labels at home. Try ShipStation free for 30 days.
ku_IQ: ئێمە پێشنیاری بەکارهێنانی وێستگه‌ی بارکردن دەکەین بۆ هەڵگرتنی کات لە ئۆفیسی بابه‌ته‌کە لە ڕێگەی چاپکردنی پلیتەکانی بارکردن لە ماڵەوە. هەوڵ بدە بۆ ماوەی 30 ڕۆژ

en: We share information with third parties who help us provide our orders and store services to you; for example --
ku_IQ: زانیاری هاوبەش دەکەین لەگەڵ لایەنی سێیەم کە یارمەتیمان دەدات بۆ دابینکردنی فەرمانەکانمان و هەڵگرتنی خزمەتگوزاری بۆتان؛ بۆ نموونە --

en: We show contextual suggestions for official extensions that may be helpful to your store.
ku_IQ: ئێمە چەندین پێشنیاری بەسوود پیشان دەدەین بۆ زیادکراوە فەرمییەکان کە ڕەنگە سوودیان بۆ فرۆشگاکەت هەبێت.

en: We strongly recommend creating a backup of your site before updating.
ku_IQ: ئێمە پێشنیاری دەکەین پاڵپشتییەک لە ماڵپەڕەکەت بگریت پێش بەڕۆژکردنەوە.

en: We use only the highest-quality materials in our products, ensuring that they look great and last for years to come.
ku_IQ: ئێمە کەرەستەی جۆرایەتی بەرز بەکاردەهێنین لە بەرهەمەکانمان، بۆیە بەرهەمەکانمان نایابن و بۆ چەندین ساڵ دەمێننەوە.

en: We wanted to let you know that one of the previously fulfilled shipments from your order has been removed from our system. This may have been due to a correction or an update in our fulfillment records. Don’t worry — this won’t affect any items you’ve already received.
ku_IQ: ویستمان ئاگادارت بکەینەوە کە یەکێک لە گەیاندنە جێبەجێکراوەکانی داواکارییەکەت لە سیستەمەکەمان لابراوە. ئەمە لەوانەیە بەهۆی ڕاستکردنەوەیەک یان بەڕۆژکردنەوەیەکەوە بووبێت لە تۆمارەکانی جێبەجێکردنماندا. نیگەران مەبە — ئەمە کاریگەری لەسەر هیچ کاڵایەک نابێت کە پێشتر وەرتگرتووە.

en: We were unable to process your order, please try again.
ku_IQ: ئێمه‌ ناتوانین داواكاری ببشكنین، تكایه‌ دووباره‌ هه‌ول بده‌وه‌.

en: We were unable to verify the email address you provided. Please try again.
ku_IQ: نەمانتوانی ئەو پۆستی ئەلیکترۆنییە بسەلمێنین کە نووسیوتە. تکایە دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: We will also store comments or reviews, if you choose to leave them.
ku_IQ: هەروەها سەرنج یان پێداچوونەوەکان هەڵتبژارد، ئەگەر هەڵتبژارد بۆ ئەوەی بەجێیان بهێڵیت.

en: We'll use %1$s for product weight and %2$s for product dimensions.
ku_IQ: ئێمە %1$s بەکار دێنین بۆ کێشی بەرهەم و %2$s بۆ مەودای بەرهەم.

en: We're here for you — get tips, product updates, and inspiration straight to your mailbox.
ku_IQ: ئێمە لێرەین بۆ هاوکاریکردنت — ڕێنمایی، بەڕۆژکردنەوەی بەرهەمەکان و ئیلهام وەربگرە ڕاستەوخۆ لە نامەدانەکەت.

en: We've created two Shipping Zones - for %s and for the rest of the world. Below you can set Flat Rate shipping costs for these Zones or offer Free Shipping.
ku_IQ: ئێمە دوو هەرێمی بارکردنمان دروست کردووە - بۆ %s و بۆ هەموو جیهان. لە خوارەوە دەتوانیت نرخە تەختەکانی بارکردن بۆ ئەم ناوچانە دابنێیت یان ئۆفەری بارکردن بەخۆڕایی بکەیت.

en: We've made things simpler and easier to manage moving forward. From now on you can manage all your WooCommerce purchases directly from the Extensions menu within the WooCommerce plugin itself. <a href="%s">View and manage</a> your extensions now.
ku_IQ: ئێمە لەمەودوا شتەکانمان سادەتر و ئاسانتر کردووە بۆ بەڕێوەبردن. لە ئێستاوە دەتوانیت هەموو کڕینەکانی (WooCommerce)ـت ڕاستەوخۆ لە لیستی زیادکراوەکانەوە لەناو خودی پێوەکراوی (WooCommerce)دا بەڕێوەببەیت. ئێستا زیادکراوەکانت <a href="%s">ببینە و بەڕێوەببە</a>.

en: Web admin
ku_IQ: بەڕێوەبەری وێب

en: Webhook actions
ku_IQ: کردارەکانی (webhook)

en: Webhook created on %s
ku_IQ: وێب هۆك له‌سه‌ر %s دروست كرا

en: Webhook created successfully.
ku_IQ: وێب هۆك به‌ باشی دروست كرا

en: Webhook data
ku_IQ: دراوەی (Webhook)

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://.
ku_IQ: ناونیشانی گەیاندنی وێبهووک دەبێت ناونیشانێکی دروست بێت کە بە http:// یان https:// دەست پێ بکات.

en: Webhook delivery URL.
ku_IQ: Webhook ناونیشانی ئینتەرنێتی گەیاندن

en: Webhook event.
ku_IQ: ڕووداوی وێبهووک.

en: Webhook resource.
ku_IQ: سەرچاوەی وێبهووک.

en: Webhook status must be valid.
ku_IQ: دۆخی وێب هۆک دەبێ باوڕپێکراو بێت.

en: Webhook status.
ku_IQ: دۆخی وێبهووک.

en: Webhook topic is required and must be valid.
ku_IQ: بابەتی وێبهووک پێویستە و دەبێت دروست بێت.

en: Webhook topic must be valid.
ku_IQ: بابەتی وێبهووک دەبێت دروست بێت.

en: Webhook topic unknown. Please select a valid topic.
ku_IQ: بابەتی وێبهووک نەزانراوە. تکایە بابەتێکی دروست هەڵبژێرە.

en: Webhook topic.
ku_IQ: بابەتی وێبهووک.

en: Webhook updated successfully.
ku_IQ: وێب هۆك به‌ باشی نوێ كرایه‌وه‌

en: Webhooks are event notifications sent to URLs of your choice. They can be used to integrate with third-party services which support them.
ku_IQ: (Webhooks) بریتیین لە ئاگادارکەرەوەی ڕووداو کە دەنێردرێن بۆ ئەو ناونیشانی ئینتەرنێتییانەی دەتەوێت. دەکرێن بەکاربهێندرێن بۆ تەواوکردن (یەکخستن) لەگەڵ ڕاژەکانی لایەنی سێیەم کە پشتگیرییان دەکەن.

en: Webhooks do not support trashing.
ku_IQ: وێبهووکەکان پشتگیریی فڕێدانە تەنەکەی خۆڵ ناکەن.

en: Week(s)
ku_IQ: حەفتە

en: Weight
ku_IQ: كێش

en: Weight (%s)
ku_IQ: کێش (%s)

en: Weight in decimal form
ku_IQ: قه‌باره‌ بۆ فۆرمی ژماره‌یی

en: Weight unit
ku_IQ: یەکەی کێش

en: Welcome to
ku_IQ: بەخێربێیت بۆ

en: Welcome to %s
ku_IQ: بەخێربێیت بۆ %s

en: Welcome to the store
ku_IQ: بەخێربێیت بۆ فرۆشگاکە

en: Welcome to {site_title}
ku_IQ: بەخێربێیت بۆ {site_title}

en: We’ll also use cookies to keep track of cart contents while you’re browsing our site.
ku_IQ: هەروەها ئێمە کۆکیه‌کان بەکارئەهێنیت بۆ پاراستنی شوێنپێی پێکهاتەکانی سه‌به‌ته‌ی کڕین لەکاتێکدا تۆ له‌ ماڵپەڕەکەمان دەگەڕێیت.

en: We’re getting in touch to let you know that order #%1$s from %2$s has been cancelled.
ku_IQ: ئێمە پەیوەندیمان پەوە کردوویت تا ئاگادارت بکەینەوە کە داواکاریی #%1$s لە %2$s ڕەتکرایەوە.

en: We’re getting in touch to let you know that your order #%1$s has been cancelled.
ku_IQ: پەیوەندیمان کردووە بۆ ئاگادارکردنەوەت کە داواکارییەکەت بە ژمارەی #%1$s هەڵوەشێنراوەتەوە.

en: We’re having trouble connecting to WooCommerce.com
ku_IQ: کێشەمان هەیە لە پەیوەست بوون بە WooCommerce.com

en: We’re sorry to let you know that your order #%1$s has been cancelled.
ku_IQ: بەداخەوە پێت ڕادەگەیەنین کە داواکارییەکەت بە ژمارەی #%1$s هەڵوەشێنراوەتەوە.

en: We’ve made some exciting improvements to our email templates, including modern, shopper-friendly designs and new customization options. And if you’re using a block theme, you can automatically sync your theme styles! Head to your email settings to explore the new features.
ku_IQ: هەندێک باشترکردنی سەرنجڕاکێشمان لە داڕێژەی پۆستی ئەلیکترۆنییەکانماندا کردووە، وەک دیزاینی نوێ لەگەڵ بژاردەی نوێی کڕیارخوازکردن. هەروەها، ئەگەر ڕووکاری بڵۆک بەکاردەهێنیت، دەتوانیت شێوازەکانی ڕووکارەکەت بەشێوەیەکی خۆکار هاوکات بکەیت! سەردانی ڕێکخستنەکانی پۆستی ئەلیکترۆنییەکەت بکە بۆ دۆزینەوەی تایبەتمەندییە نوێیەکان.

en: We’ve made some exciting improvements to your email templates, including modern, shopper-friendly designs and new customization options. And if you’re using a block theme, you can automatically sync your theme styles! Head to your email settings to explore the new changes.
ku_IQ: هەندێک باشترکردنی سەرنجڕاکێشمان لە داڕێژەی پۆستی ئەلیکترۆنییەکانماندا کردووە، وەک دیزاینی نوێ لەگەڵ بژاردەی نوێی کڕیارخوازکردن. هەروەها، ئەگەر ڕووکاری بڵۆک بەکاردەهێنیت، دەتوانیت شێوازەکانی ڕووکارەکەت بەشێوەیەکی خۆکار هاوکات بکەیت! سەردانی ڕێکخستنەکانی پۆستی ئەلیکترۆنییەکەت بکە بۆ دۆزینەوەی تایبەتمەندییە نوێیەکان.

en: We’ve received your order and it’s currently on hold until we can confirm your payment has been processed.
ku_IQ: داواکارییەکەتمان بەدەست گەیشت. لە ئێستادا لە دۆخی چاوەڕوانیدایە، تا ئەو کاتەی دڵنیا دەبینەوە لە پرۆسەی پارەدان.

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
ku_IQ: چ کۆدێکی پۆستە/زیپ بۆ گەیاندنی ناوخۆیی بەردەستە؟

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
ku_IQ: چ کۆدێکی پۆستە/زیپ بۆ هەڵگرتن لە فرۆشگا بەردەستە؟

en: What currency do you accept payments in?
ku_IQ: پارەدانەکان بە چ دراوێک قبوڵ دەکەیت؟

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
ku_IQ: چ نرخێك كه‌ته‌لۆگی لیست كراون و كام له‌ په‌ڕه‌ی بانكی  ، ده‌توانن پاره‌كان وه‌ر بگرن.

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
ku_IQ: ده‌ت هه‌وێت چ نرخێك بۆ ناردن شوێن له‌ خه‌یالدابگریدئه‌گه‌رنرخی به‌تال دابنێیت بۆناچالاك كردن.

en: What is PayPal?
ku_IQ: پای پاڵ چیە؟

en: What makes this product unique? What are its most important features? Enrich the product page by adding rich content using blocks.
ku_IQ: چی وا دەکات ئەم بەرهەمە بێهاوتا بێت؟ گرنگترین تایبەتمەندییەکانی چییە؟ پەڕەی بەرهەمەکە دەوڵەمەند بکە بە زیادکردنی ناوەڕۆکی نایاب بە بەکارهێنانی بڵۆکەکان.

en: What our customers say
ku_IQ: کڕیارەکانمان چی دەڵێن

en: What running the tool will do.
ku_IQ: ئەوەی جێبەجێکردنی ئامرازەکە دەیکات.

en: What type of products do you plan to sell?
ku_IQ: پلانت هەیە چ جۆرە بەرهەمێک بفرۆشیت؟

en: What we collect and store
ku_IQ: ئەوەی کۆی دەکەینه‌وه‌ له‌ فرۆشگادا

en: What we share with others
ku_IQ: ئەوەی لەگەڵ ئەوانی‌تر هاوبەشی دەکەین

en: What would you like to charge for flat rate shipping?
ku_IQ: دەتەوێت چەند پارە وەربگریت بۆ گەیاندنی نرخی جێگیر؟

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
ku_IQ: کاتێک کۆمەڵێک کۆبۆن بەکاربران، کۆبۆنەکەی یەکەم بەکاربەرە بۆ نرخە تەواوەکە، پاشان کۆبۆنەکەی دووەم بۆ نرخە داشکێندراوەکە و بەم شێوەیە بەردەوام بە.

en: When checked, customers will be able to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, like art or handmade goods.
ku_IQ: کاتێک دیاریکرا، کڕیارەکان تەنیا دەتوانن یەک مادە بکڕن لە هەر داواکارییەکدا. ئەم تایبەتمەندییە بۆ ئەو مادانە سوودبەخشە کە ژمارەیەکی دیاریکراویان هەیە، وەکو کاری هونەری و ئیشی دەست.

en: When enabled, PayPal will use the address provided by the checkout form, and prevent the buyer from changing it inside the PayPal payment page. Disable this to let buyers choose a shipping address from their PayPal account. PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
ku_IQ: کاتێک چالاککرا، (PayPal) ئەو ناونیشانە بەکاردەهێنێت کە لەلایەن فۆڕمی پارەدانەوە دابینکراوە، و ڕێگری لە کڕیار دەکات لە گۆڕینی لەناو پەڕەی پارەدانی (PayPal)ـدا. ئەمە ناچالاک بکە بۆ ئەوەی ڕێگە بدەیت بە کڕیاران ناونیشانێکی گەیاندن لە هەژمارەکەی (PayPal)ـیانەوە هەڵبژێرن. (PayPal) دڵنیایی لە ناونیشانەکان دەکات بۆیە ئەم ڕێکخستنە دەتوانێت ببێتە هۆی هەڵە (ئێمە پێشنیاری هێشتنەوەی دەکەین بە ناچالاککراوی).

en: When enabled, guests will be redirected to a login page to complete the sign-up process.
ku_IQ: کاتێک چالاککرا، میوانەکان ئاڕاستەی پەڕەیەکی چوونەژوورەوە دەکرێن بۆ تەواوکردنی پرۆسەی خۆتۆمارکردن.

en: When handling an %s, should access to downloadable files be revoked and download logs cleared?
ku_IQ: کاتی %s، دەستگەیشتن بەو پەڕگانەی توانای داگرتنیان هەیە هەڵوەشێندرێتەوە و ڕووداوتۆمارگەرییەکانی داگرتن بسڕدرێنەوە؟

en: When handling an %s, should personal data within orders be retained or removed?
ku_IQ: لە کاتی %s، دراوە تاکەکەسییەکان کە لەناو داواکارییەکاندان بمێننەوە یان بسڕدرێنەوە؟

en: When limiting response using after/before, which date column to compare against.
ku_IQ: لەکاتی سنووردارکردنی وەڵام بە بەکارهێنانی after/before، کام ستوونی ڕێکەوت بەراورد بکرێت.

en: When out of stock
ku_IQ: کاتێک هیچ بڕێک لە کۆگا نەما

en: When product stock reaches this amount the stock status will change to "out of stock" and you will be notified via email. This setting does not affect existing "in stock" products.
ku_IQ: کاتێک بڕی کۆگای بەرهەم گەیشتە ئەم بڕە دۆخی کۆگا دەگۆڕدرێت بۆ "بەردەست نییە لە کۆگا" و لە ڕێگەی پۆستی ئەلیکترۆنییەوە ئاگادار دەکرێیتەوە. ئەم ڕێکخستنە کاریگەریی لەو بەرهەمانە ناکات کە هەن و دۆخەکەیان بریتییە لە "بەردەستە لە کۆگا"

en: When product stock reaches this amount you will be notified by email. It is possible to define different values for each variation individually. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
ku_IQ: کاتێک بڕی بەرهەم لە کۆگا گەیشتە ئەم بڕە لە ڕێگەی پۆستی ئەلیکترۆنییەوە ئاگادار دەکرێیتەوە. دەکرێت بەهای جیاواز دابنێیت بۆ هەر گۆڕانکارییەک بەجیا. بەهای بنەڕەتیی فرۆشگاکە لە ڕێکخستنەکان > بەرهەمەکان > کۆگا دادەنرێت.

en: When product stock reaches this amount you will be notified via email.
ku_IQ: کاتێک بڕی بەرهەم لە کۆگا گەیشتە ئەم بڕە لە ڕێگەی پۆستی ئەلیکترۆنییەوە ئاگادار دەکرێیتەوە.

en: When true, email a link to download the export to the requesting user.
ku_IQ: کاتێک ڕاست بێت، بەستەرێکی داگرتنی هەناردەکە بە پۆستی ئەلیکترۆنی بۆ بەکارهێنەری داواکار دەنێردرێت.

en: When true, refunded items are restocked.
ku_IQ: کاتێک (true) بوو، ئەو کاڵایانەی پارەکانیان گەڕاوەتەوە ژمارەکانیان دەگەڕێتەوە کۆگا.

en: When true, the payment gateway API is used to generate the refund.
ku_IQ: کاتێک درووستە کە API دەروازەی کڕین بۆ گەڕانەوەی پاڕە بەکاردەبرێت.

en: When variation stock reaches this amount you will be notified by email. The default value for all variations can be set in the product Inventory tab. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
ku_IQ: کاتێک بڕی گۆڕانکاریی لە کۆگا گەیشتە ئەم بڕە لە ڕێگەی پۆستی ئەلیکترۆنییەوە ئاگادار دەکرێیتەوە. بەهای بنەڕەتیی بۆ سەرجەم گۆڕانکارییەکان لە سەرخشتەی کۆگای بەرهەمەکە دادەنرێت. بەهای بنەڕەتیی فرۆشگاکە لە ڕێکخستنەکان > بەرهەمەکان > کۆگا دادەنرێت.

en: When viewing a brand archive, show the current brands description.
ku_IQ: لە کاتی بینینی ئەرشیفی نیشانەیەکی بازرگانیدا، وەسفی نیشانە بازرگانییەکە پیشان بدە.

en: When you purchase from us, we’ll ask you to provide information including your name, billing address, shipping address, email address, phone number, credit card/payment details and optional account information like username and password. We’ll use this information for purposes, such as, to:
ku_IQ: کاتێک لای ئێمە بازاڕیی دەکەیت، ئێمە داوات لێ دەکەین کە چەند زانیارییەک پێشکەش بکەیت وەکو ناو، ناونیشانی پارەدان، ناونیشانی گەیاندن، ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنی، ژمارەی تەلەفوون، وردەکارییەکانی کرێدت کارد\پارەدان، هەروەها چەند زانیارییەکی تری هەژمار وەکو ناوی بەکارهێنەر و تێپەڕەوشە. ئێمە ئەم زانیارییە بەکاردەهێنین بۆ:

en: When you receive a new order, it will appear here.
ku_IQ: کاتێک داواکاریەکی نوێت پێ دەگات، لێرە دەردەکەوێت.

en: Where from in the onboarding flow this request was triggered.
ku_IQ: سەرچاوەی داواکارییەکە لەناو ڕەوتی دەستپێکردندا.

en: Where is your store based?
ku_IQ: فرۆشگای تۆ له‌ كوێیه‌؟

en: Whether WooPayments is in dev mode.
ku_IQ: ئایا (WooPayments) لە دۆخی گەشەپێداندایە.

en: Whether an order can be edited.
ku_IQ: ئایا دەتوانرێت دەستکاریی داواکارییەک بکرێت یان نا.

en: Whether an order needs payment, based on status and order total.
ku_IQ: ئایا داواکارییەک پێویستی بە پارەدان هەیە یان نا، بە پشتبەستن بە دۆخ و کۆی داواکاری.

en: Whether an order needs processing before it can be completed.
ku_IQ: ئایا داواکارییەک پێویستی بە چارەسەریی هەیە پێش ئەوەی بتوانرێت تەواو بکرێت.

en: Whether blueprint imports are currently allowed
ku_IQ: ئایا هاوردەکردنی نەخشەکان لە ئێستادا ڕێگەپێدراوە

en: Whether or not a user can request to be reminded about the note.
ku_IQ: ئایا بەکارهێنەر دەتوانێت داوا بکات کە دەربارەی تێبینییەکە بیری بهێنرێتەوە یان نا.

en: Whether or not the marketing channel is set up.
ku_IQ: ئەگەر کەناڵی بازاڕدۆزییەکە دامەزرابوو یان نا.

en: Whether or not the profile was completed.
ku_IQ: ئایا پرۆفایلەکە تەواو کراوە یان نا.

en: Whether or not the profile was skipped.
ku_IQ: ئایا پرۆفایلەکە پشتگوێخراوە یان نا.

en: Whether or not this is a compound rate.
ku_IQ: ئایا ئەمە ڕێژەیەکی ئاوێتەیە یان نا.

en: Whether or not this store agreed to receiving marketing contents from WooCommerce.com.
ku_IQ: ئایا ئەم فرۆشگایە ڕەزامەندە بە وەرگرتنی ناوەڕۆکی بازاڕدۆزیی لەلایەن (WooCommerce.com) یان نا.

en: Whether or not this store country is set via onboarding profiler.
ku_IQ: ئایا وڵاتی ئەم فرۆشگایە لەلایەن پرۆفایلەرەوە دانراوە یان نا.

en: Whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
ku_IQ: ئایا ئەم ڕێژەیەی باج هەروەها بۆ گەیاندنیش جێبەجێ دەکرێت یان نا.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
ku_IQ: یان تۆ ۆردپرێس شه‌به‌كه‌ت چالاك نه‌كردووه‌.

en: Whether the coupon grants free shipping or not.
ku_IQ: ئایا کۆبۆنەکە گەیاندنی خۆڕایی دەبەخشێت یان نا.

en: Whether the fulfillment is fulfilled.
ku_IQ: ئایا جێبەجێکردنەکە جێبەجێکراوە.

en: Whether the onboarding process is completed.
ku_IQ: ئایا پرۆسەی دەستپێکردن تەواو بووە.

en: Whether the onboarding process is in test mode.
ku_IQ: ئایا پرۆسەی دەستپێکردن لە دۆخی تاقیکاریدایە.

en: Whether the onboarding process is started.
ku_IQ: ئایا پرۆسەی دەستپێکردن دەستی پێکردووە.

en: Whether the payment method should be recommended as enabled or not.
ku_IQ: ئایا پێویستە شێوازی پارەدانەکە وەک چالاککراو پێشنیار بکرێت یان نا.

en: Whether the payment method should be required (and force-enabled) or not.
ku_IQ: ئایا پێویستە شێوازی پارەدانەکە داواکراو بێت (و بەزۆر چالاک بکرێت) یان نا.

en: Whether the plugin can only be activated network-wide.
ku_IQ: ئایا پێوەکراوەکە تەنها دەتوانرێت لەسەر ئاستی ڕایەڵە چالاک بکرێت.

en: Whether the product is visible in the catalog
ku_IQ: ئایا بەرهەمەکە دیارە لە کەتەلۆگەکە یان نا

en: Whether the provider has a payments processing account connected.
ku_IQ: ئایا دابینکەرەکە هەژماری چارەسەرکردنی پارەدانەکانی پەیوەستکراوە.

en: Whether the provider is enabled for use on checkout.
ku_IQ: ئایا دابینکەرەکە بۆ بەکارهێنان لە کاتی پارەداندا چالاککراوە.

en: Whether the provider is in dev mode. Having this true usually leads to forcing test payments.
ku_IQ: ئایا دابینکەرەکە لە دۆخی گەشەپێداندایە. ڕاستبوونی ئەمە زۆرجار دەبێتە هۆی ناچارکردنی پارەدانی تاقیکاری.

en: Whether the provider is in test mode for payments processing.
ku_IQ: ئایا دابینکەرەکە لە دۆخی تاقیکاریدایە بۆ چارەسەرکردنی پارەدانەکان.

en: Whether the provider needs setup.
ku_IQ: ئایا دابینکەرەکە پێویستی بە جێگیرکردنە.

en: Whether the shipping method is enabled.
ku_IQ: ئایا شێوازی گەیاندنەکە چالاکە.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
ku_IQ: تێپەڕاندنی تەنەکەی خۆڵ یا بەزۆر سڕینەوە.

en: Whether to consider GMT post dates when limiting response by published or modified date.
ku_IQ: ئایا ڕێکەوتەکانی بابەتی GMT لەبەرچاو بگیرێت کاتێک وەڵامدانەوە بە ڕێکەوتی بڵاوکراوە یان دەستکاریکراو سنووردار دەکرێت.

en: Whether to create a new user account as part of order processing.
ku_IQ: ئایا هەژماری بەکارهێنەری نوێ دروست بکرێت وەک بەشێک لە جێبەجێکردنی داواکاری.

en: Whether to hide resources not assigned to any products.
ku_IQ: ئایا ئەو سەرچاوانەی بۆ هیچ بەرهەمێک تەرخان نەکراون بشاردرێنەوە.

en: Whether to notify the customer about the fulfillment update.
ku_IQ: ئایا کڕیار ئاگادار بکرێتەوە دەربارەی بەڕۆژکردنەوەی جێبەجێکردنەکە.

en: Whether to update the billing email of the order, even if it already has one.
ku_IQ: ئایا پۆستی ئەلیکترۆنیی پارەدانی داواکارییەکە بەڕۆژبکرێتەوە، تەنانەت ئەگەر پێشتریش دانەیەکی هەبێت.

en: Which columns should be exported?
ku_IQ: چ ستوونێک دەبێت هەناردە بکرێت؟

en: Which features are disabled?
ku_IQ: کام تایبەتمەندییانە ناچالاک کراون؟

en: Which features are enabled?
ku_IQ: کام تایبەتمەندییانە چالاک کراون؟

en: Which product category should be exported?
ku_IQ: چ هاوپۆلێکی بەرهەم دەبێت هەناردە بکرێت؟

en: Which product types should be exported?
ku_IQ: چ جۆرێکی بەرهەم دەبێت هەناردە بکرێت؟

en: While you visit our site, we’ll track:
ku_IQ: کاتێک سەردانی ماڵپەڕەکەمان دەکەیت، ئێمە بەدواتدا دەگەڕێین:

en: Who on our team has access
ku_IQ: کام لە تیمەکەمان

en: Width
ku_IQ: پانی

en: Width (%s)
ku_IQ: پانی(%s)

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies – with no setup costs or monthly fees – and you can now accept in-person payments with the Woo mobile app.
ku_IQ: لەگەڵ (WooPayments) بەشێوەیەکی پارێزراو دەتوانیت بەشێکی زۆری کاردەکان قبووڵ بکەیت، ئەپڵ پەی و وەرگرتنی پارە بە زیاتر لە 100 دراوی جیاواز - بەبێ هیچ تێچوویەکی دامەزراندن یان تێچووی مانگانە - هەروەها ئێستا دەتوانیت ڕووبەڕوو پارە وەربگریت لە ڕێگەی بەرنامەی بەکاربەریی (Woo).

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies. Track cash flow and manage recurring revenue directly from your store’s dashboard - with no setup costs or monthly fees.
ku_IQ: لەگەڵ (WooPayments) بەشێوەیەکی پارێزراو دەتوانیت بەشێکی زۆری کاردەکان قبووڵ بکەیت، ئەپڵ پەی و وەرگرتنی پارە بە زیاتر لە 100 دراوی جیاواز. چاودێریی هاتنی پارە و داهاتەکانت بکە ڕاستەوخۆ لەناو داشبۆردەکەت - بەبێ هیچ تێچوویەکی دامەزراندن یان تێچووی مانگانە.

en: With a wide range of designer chairs to elevate your living space.
ku_IQ: بە کۆمەڵەیەکی فراوان لە کورسیی دیزاینکراو بۆ جوانترکردنی شوێنی ژیانت.

en: With our blocks, you can select and display products, categories, filters, and more virtually anywhere on your site — no need to use shortcodes or edit lines of code. Learn more about how to use each one of them.
ku_IQ: بە بڵۆکەکانمان، دەتوانیت بەرهەمەکان، هاوپۆلەکان، پاڵاوتنەکان، و زیاتر هەڵبژێریت و لە نزیکەی هەموو شوێنێکی ماڵپەڕەکەتدا پیشانی بدەیت — پێویست بە بەکارهێنانی کورتەکۆدەکان یان دەستکاریکردنی دێڕەکانی کۆد ناکات. زیاتر بزانە دەربارەی چۆنێتیی بەکارهێنانی هەریەکێکیان.

en: With the release of WooCommerce 4.0, these reports are being replaced. There is a new and better Analytics section available for users running WordPress 5.3+. Head on over to the <a href="%1$s">WooCommerce Analytics</a> or learn more about the new experience in the <a href="https://woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">WooCommerce Analytics documentation</a>.
ku_IQ: لەگەڵ بڵاوکردنەوەی وەشانی 4ی (WooCommerce) شوێنی ئەم ڕاپۆرتانە دەگۆڕدرێت. شیکاریی باشتر و نوێتر بەردەست دەبێت بۆ ئەو کەسانەی وۆردپرێسی 5.3 و بەرزتر بەکاردەهێنن. سەردانی <a href="%1$s">شیکارییەکانی (WooCommerce)</a> بکە بۆ وەرگرتنی زانیاریی زیاتر دەربارەی ئەزموونە نوێیەکە لە <a href="https://woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">بەڵگەنامەکانی شیکارییەکانی (WooCommerce)</a>.

en: Woo Email Content Pattern
ku_IQ: شێوەئاسای ناوەڕۆکی پۆستی ئەلیکترۆنیی (Woo)

en: Woo Email Template
ku_IQ: داڕێژەی پۆستی ئەلیکترۆنیی (Woo)

en: Woo! Some items you purchased are being fulfilled. You can use the below information to track your shipment:
ku_IQ: هەواڵی خۆش! هەندێک لەو کاڵایانەی کڕیوتە خەریکە جێبەجێ دەکرێن. دەتوانیت زانیارییەکانی خوارەوە بەکاربهێنیت بۆ شوێنکەوتنی گەیاندنەکەت:

en: WooCommerce %1$s table creation failed. Does the %2$s user have CREATE privileges on the %3$s database?
ku_IQ: دروستکردنی خشتەی %1$sـی (WooCommerce) شکستی هێنا. ئایا بەکارهێنەری %2$s دەسەڵاتی دروستکردنی (CREATE)ـی لەسەر بنکەدراوەی %3$s هەیە؟

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
ku_IQ: دروست كردنی خێرا &rsaquo; ووکامرس

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
ku_IQ: (WooCommerce API). کلیلی بەکارهێنەر لە خانەی ناوی بەکارهێنەردا و نهێنیی بەکارهێنەر لە خانەی تێپەڕەوشەدا بەکاربهێنە.

en: WooCommerce Admin
ku_IQ: بەڕێوەبەری (WooCommerce)

en: WooCommerce Admin has been disabled
ku_IQ: بەڕێوەبەری (WooCommerce) ناچالاککرا.

en: WooCommerce Admin icon
ku_IQ: وێنۆچکەی (WooCommerce Admin)

en: WooCommerce Blocks development mode requires files to be built. From the root directory, run %1$s to ensure your node version is aligned, run %2$s to install dependencies, %3$s to build the files or %4$s to build the files and watch for changes.
ku_IQ: دۆخی گەشەپێدانی بڵۆکەکانی (WooCommerce) پێویستی بەوەیە پەڕگەکان دروست بکرێن. لە پێڕستی ڕەگەوە، %1$sـەکە کارپێبکە بۆ دڵنیابوونەوە لەوەی وەشانی (node)ـەکەت هاوتایە، %2$sـەکە کارپێبکە بۆ دامەزراندنی پاشکۆکان، %3$sـەکە کارپێبکە بۆ دروستکردنی پەڕگەکان یان %4$sـەکە بۆ دروستکردنی پەڕگەکان و چاودێریکردنی گۆڕانکارییەکان.

en: WooCommerce Brand Description
ku_IQ: وەسفی نیشانەی بازرگانیی (WooCommerce)

en: WooCommerce Brand Layered Nav
ku_IQ: ڕێدۆزیی چین چینی نیشانەی بازرگانیی (WooCommerce)

en: WooCommerce Brand Thumbnails
ku_IQ: وێنۆچکەکانی نیشانەی بازرگانیی (WooCommerce)

en: WooCommerce Customer Data
ku_IQ: دراوەی کڕیاری (WooCommerce)

en: WooCommerce Customer Downloads
ku_IQ: داگرتنەکانی کڕیاری (WooCommerce)

en: WooCommerce Customer Orders
ku_IQ: داواکارییەکانی کڕیاری (WooCommerce)

en: WooCommerce Customer Payment Tokens
ku_IQ: هێماکانی پارەدانی کڕیاری (WooCommerce)

en: WooCommerce Customer Stock Notifications
ku_IQ: ئاگادارییەکانی کاڵای کڕیارانی (WooCommerce)

en: WooCommerce Endpoint
ku_IQ: کۆتاخاڵی (WooCommerce)

en: WooCommerce Endpoints
ku_IQ: کۆتاخاڵەکانی (WooCommerce)

en: WooCommerce Extensions
ku_IQ: زیادکراوەکانی (WooCommerce)

en: WooCommerce Helper
ku_IQ: یارمەتیدەری (WooCommerce)

en: WooCommerce Legacy REST API package
ku_IQ: پاکێجی (WooCommerce Legacy REST API)

en: WooCommerce MCP Server
ku_IQ: ڕاژەکاری (MCP)ـی (WooCommerce)

en: WooCommerce Network Orders
ku_IQ: داواکارییەکانی ڕایەڵەی (WooCommerce)

en: WooCommerce Onboarding
ku_IQ: گەشتی ناساندن و دامەزراندنی (WooCommerce)

en: WooCommerce PayFast Gateway
ku_IQ: دەرەڕێی (PayFast) بۆ (WooCommerce)

en: WooCommerce PayPal Checkout Gateway
ku_IQ: دەرەڕێی پارەدانی PayPalی (WooCommerce)

en: WooCommerce Product Elements
ku_IQ: توخمەکانی بەرهەمی (WooCommerce)

en: WooCommerce Recent Reviews
ku_IQ: دوایین پێداچوونەوەکانی (WooCommerce)

en: WooCommerce Services
ku_IQ: خزمەتگوزارى ووکۆمێرس

en: WooCommerce Services icon
ku_IQ: وێنۆچکه‌ی خزمه‌تگوزاری ووکۆمێرس

en: WooCommerce Settings
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی (WooCommerce)

en: WooCommerce Setup
ku_IQ: دامەزراندنی (WooCommerce)

en: WooCommerce Status
ku_IQ: دۆخی (WooCommerce)

en: WooCommerce Store Identifier.
ku_IQ: ناسێنەری فرۆشگای (WooCommerce).

en: WooCommerce Stripe Gateway
ku_IQ: دەرەڕێی (Stripe) بۆ (WooCommerce)

en: WooCommerce Subscriptions allows you to introduce a variety of subscriptions for physical or virtual products and services. Create product-of-the-month clubs, weekly service subscriptions or even yearly software billing packages. Add sign-up fees, offer free trials, or set expiration periods.
ku_IQ: بەشداریکردنەکانی (WooCommerce) ڕێگەت پێدەدات جۆرەها بەشداریکردن بۆ بەرهەم و ڕاژە بەرجەستە یان گریمانەییەکان پێشکەش بکەیت. یانەکانی بەرهەمی مانگانە، بەشداریکردنی ڕاژەی حەفتانە یان تەنانەت پاکێجەکانی پارەدانی ساڵانەی نەرمەواڵە دروست بکە. کرێی تۆماربوون زیاد بکە، تاقیکردنەوەی خۆڕایی پێشکەش بکە، یان ماوەی بەسەرچوون دابنێ.

en: WooCommerce Tax
ku_IQ: باجی (WooCommerce)

en: WooCommerce action names associated with the webhook.
ku_IQ: ناوەکانی کردارەکانی (WooCommerce) کە پەیوەستن بە وێبهووکەکەوە.

en: WooCommerce can accept both online and offline payments. <a href="%s" target="_blank">Additional payment methods</a> can be installed later.
ku_IQ: (WooCommerce) دەتوانێت هەردوو پارەدانی سەرهێڵ و دەرهێڵ پەسەند بکات. <a href="%s" target="_blank">شێوازی پارەدانی زیاتر دواتر</a> دەکرێت دابمەزرێت.

en: WooCommerce database update
ku_IQ: نوێکرندەوەی زانیاری فرۆشگا

en: WooCommerce database update complete. Thank you for updating to the latest version!
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەی بنکەدراوەی (WooCommerce) تەواوبوو. سوپاس بۆ بەڕۆژکردنەوەی بۆ دوایین وەشان!

en: WooCommerce database update done
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەی بنکەدراوەی (WooCommerce) تەواوبوو

en: WooCommerce database update in progress
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەی بنکەدراوەی (WooCommerce) لە جێبەجێکردندایە

en: WooCommerce database update required
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەی بنکەدراوەی (WooCommerce) پێویستە

en: WooCommerce database version
ku_IQ: وەشانی بنکەدراوەی (WooCommerce)

en: WooCommerce eWAY Gateway
ku_IQ: دەرەڕێی (eWAY) بۆ (WooCommerce)

en: WooCommerce endpoints
ku_IQ: کۆتاخاڵەکانی (WooCommerce)

en: WooCommerce extensions
ku_IQ: زیادکراوەکانی (WooCommerce)

en: WooCommerce has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version.
ku_IQ: بەسەرکەوتوویی (WooCommerce) بەڕۆژکرایەوە! بۆ ئەوەی هەموو شتێک زۆر بەجوانی کاربکات، پێویستە بنکەدراوەکەت بەڕۆژبکەینەوە بۆ دوایین وەشان.

en: WooCommerce has detected that some of your active plugins are incompatible with currently enabled WooCommerce features. Please <a>review the details</a>.
ku_IQ: (WooCommerce) چەند پێوەکراوێکی چالاکی دەستنیشان کرد کە نەگونجاون لەگەڵ ئەو تایبەتمەندییانەی (WooCommerce) کە ئێستا چالاکن. تکایە <a>پێداچوونەوە بە وردەکارییەکاندا بکە</a>.

en: WooCommerce has upgraded your PayPal integration from PayPal Standard to PayPal Payments (PPCP), for a more reliable and modern checkout experience. If you do not prefer the upgraded integration in WooCommerce, we recommend switching to %1$sPayPal Payments%2$s extension.
ku_IQ: (WooCommerce) تەواوکردنی (PayPal)ـەکەی تۆی لە (PayPal Standard)ـەوە بۆ (PayPal Payments) ((PPCP)) بەرزکردۆتەوە، بۆ ئەزموونێکی پارەدانی باوەڕپێکراوتر و نوێتر. ئەگەر حەزت بە تەواوکردنە بەرزکراوەکە نییە لە (WooCommerce)ـدا، ئێمە پێشنیاری گۆڕین دەکەین بۆ زیادکراوی %1$s(PayPal Payments)%2$s.

en: WooCommerce installed the Legacy REST API plugin but failed to activate it, see context for more details.
ku_IQ: (WooCommerce) پێوەکراوی (Legacy REST API)ی دامەزراند بەڵام لە چالاک کردنیدا شکستی هێنا، بۆ وردەکاریی زیاتر سەیری پێکهاتەکە بکە.

en: WooCommerce is currently <a href="%s">configured</a> to create new accounts without generating passwords automatically. Guests who sign up to receive stock notifications will need to reset their password before they can log into their new account.
ku_IQ: (WooCommerce) لە ئێستادا <a href="%s">شێوەی پێدراوە</a> بۆ دروستکردنی هەژماری نوێ بەبێ بەدیهێنانی تێپەڕەوشە بە شێوەی خۆکارانە. میوانەکان کە خۆیان تۆمار دەکەن بۆ وەرگرتنی ئاگادارییەکانی کاڵا، پێویستە تێپەڕەوشەکەیان ڕێکبخەنەوە پێش ئەوەی بتوانن بچنە ژوورەوە بۆ هەژمارە نوێیەکەیان.

en: WooCommerce is currently <a href="%s">configured</a> to hide out-of-stock products from your catalog. Customers will not be able sign up for back-in-stock notifications while this option is enabled.
ku_IQ: (WooCommerce) لە ئێستادا <a href="%s">شێوەی پێدراوە</a> بۆ شاردنەوەی ئەو بەرهەمانەی کە لە کۆگا نەماون لە کەتەلۆگەکەتدا. کڕیاران ناتوانن خۆیان بۆ ئاگادارییەکانی بەردەستبوونەوەی کاڵا تۆمار بکەن کاتێک ئەم بژاردەیە چالاکە.

en: WooCommerce is updating product data in the background
ku_IQ: (WooCommerce) لە پاشبنەمادا خەریکی بەڕۆژکردنەوەی دراوەی بەرهەمە.

en: WooCommerce is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.
ku_IQ: (WooCommerce) لە پاشبنەما بنکەدراوەکە بەڕۆژدەکاتەوە. پرۆسەی بەڕۆژکردنەوەی بنکەدراوەکە ڕەنگە ماوەیەکی پێ بچێت، بۆیە تکایە ئارام بگرە.

en: WooCommerce pages
ku_IQ: پەڕەکانی (WooCommerce)

en: WooCommerce pages.
ku_IQ: پەڕەکانی (WooCommerce).

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
ku_IQ: پڵاگینه‌كانی ووکامرس له‌ وانه‌یه‌ به‌م شێوازه‌ په‌ یوه‌ندی له‌ كاتی پشكنین بۆ نوێ كردنه‌وه‌ی پڵاگین ئیش پێ ده‌كات .

en: WooCommerce products (CSV)
ku_IQ: بەرهەمەکانی (WooCommerce) (CSV)

en: WooCommerce settings
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی WooCommerce

en: WooCommerce status
ku_IQ: دۆخی (WooCommerce)

en: WooCommerce support
ku_IQ: پشتگیریی (WooCommerce)

en: WooCommerce tax rates (CSV)
ku_IQ: ڕێژەکانی باجی (WooCommerce) (CSV)

en: WooCommerce version
ku_IQ: وەشانی (WooCommerce)

en: WooCommerce version.
ku_IQ: وەشانی (WooCommerce).

en: WooCommerce webhooks that use the Legacy REST API are unsupported
ku_IQ: (WooCommerce webhooks) کە (Legacy REST API) بەکاردەهێنن پشتگیریی نەکراون

en: WooCommerce.com API returned HTTP status code %d.
ku_IQ: APIـی WooCommerce.com کۆدی دۆخی HTTP %dـی گەڕاندەوە.

en: WooCommerce.com API returned an invalid response.
ku_IQ: APIـی WooCommerce.com وەڵامێکی نادروستی گەڕاندەوە.

en: WooCommerce.com Usage Tracking Documentation
ku_IQ: بەڵگەنامەکانی شوێنکەوتنی بەکارهێنانی (WooCommerce.com)

en: WooCommerce.com support
ku_IQ: پشتگیریی (WooCommerce.com)

en: Woohoo, %1$s was your record day for sales! Net sales was %2$s beating the previous record of %3$s set on %4$s.
ku_IQ: پیرۆزە، %1$s ڕۆژێکی مەزن و تۆمارێکی نوێی فرۆشتنت بوو! پوختەی فرۆشتن بریتیی بوو لە %2$s و تۆماری پێشووی شکاند کە بریتیی بوو لە %3$s لە ڕێکەوتی %4$s.

[ctx: Word count type. Do not translate!]
en: words
ku_IQ: وشەکان

en: WordPress address (URL)
ku_IQ: ناونیشانی وۆردپرێس (URL)

en: WordPress cron
ku_IQ: کرۆنی وۆردپرێس

en: WordPress debug mode
ku_IQ: دۆخی هەڵەدۆزینی وۆردپرێس

en: WordPress environment
ku_IQ: ژینگەی وۆردپرێس

en: WordPress language.
ku_IQ: زمانی وۆردپرێس.

en: WordPress memory limit
ku_IQ: سنووری بیرگەی وۆردپرێس

en: WordPress memory limit.
ku_IQ: سنووری بیرگەی وۆردپرێس.

en: WordPress multisite
ku_IQ: فرەماڵپەڕی وۆردپرێس

en: WordPress permalinks must be set to anything other than "Plain" for MCP to work.
ku_IQ: بەستەرە هەمیشەییەکانی وۆردپرێس دەبێت لەسەر هەر شتێکی تر دابنرێت جگە لە "سادە" بۆ ئەوەی (MCP) کار بکات.

en: WordPress posts storage (legacy)
ku_IQ: کۆگای بابەتەکانی وۆردپرێس (legacy)

en: WordPress requirements
ku_IQ: پێداویستییەکانی وۆردپرێس

en: WordPress version
ku_IQ: وەشانی وۆردپرێس

en: WordPress version.
ku_IQ: وەشانی وۆردپرێس.

en: WordPress.org project
ku_IQ: پڕۆژەی WordPress.org

en: Wow your shoppers
ku_IQ: کڕیارەکانت سەرسام بکە

en: Write
ku_IQ: نووسین

en: Write a short welcome message here
ku_IQ: نامەیەکی کورتی بەخێرهاتن لێرە بنووسە

en: Write title…
ku_IQ: ناونیشان بنووسە...

en: Write-only keys do not prevent clients from seeing information about the entities they are updating.
ku_IQ: کلیلە تەنیا-نووسینەکان ڕێگری لە کڕیاران ناکەن بۆ بینینی زانیاری دەربارەی ئەو شتانەی کە بەڕۆژی دەکەنەوە.

en: Wrong response received from the Patterns Toolkit API: try again later.
ku_IQ: وەڵامێکی هەڵە وەرگیرا لە (Patterns Toolkit API): دووبارە هەوڵ بدەرەوە.

en: X-MCP-API-Key header required. Format: consumer_key:consumer_secret
ku_IQ: سەرپەڕەی (X-MCP-API-Key) پێویستە. فۆرمات: consumer_key:consumer_secret

en: X-MCP-API-Key must be in format consumer_key:consumer_secret
ku_IQ: (X-MCP-API-Key) دەبێت لەسەر شێوازی consumer_key:consumer_secret بێت

en: Yards
ku_IQ: یارد

en: Year
ku_IQ: ساڵ

en: Year(s)
ku_IQ: ساڵ

en: Yemen
ku_IQ: يمن

en: Yes
ku_IQ: بەڵی

en: Yes please
ku_IQ: بەڵێ تکایە

en: Yes please!
ku_IQ: بەڵێ تکایە!

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
ku_IQ: بەڵێ، نرخەکان بە باجەوە دەنووسم

en: Yes, export all custom meta
ku_IQ: بەڵێ، سەرجەم (meta) دەستکردەکان هەناردەبکە

en: You added store details
ku_IQ: وردەکارییەکانی فرۆشگاکەت زیاد کرد

en: You are about to export %1$d product. To export all products, <a href="%2$s">clear your selection</a>. | You are about to export %1$d products. To export all products, <a href="%2$s">clear your selection</a>.
ku_IQ[0]: تۆ خەریکە %1$d بەرهەم هەناردە دەکەیت. بۆ هەناردەکردنی سەرجەم بەرهەمەکان، <a href="%2$s">دیاریکردنەکەت بسڕەوە</a>.
ku_IQ[1]: تۆ خەریکە %1$d بەرهەم هەناردە دەکەیت. بۆ هەناردەکردنی سەرجەم بەرهەمەکان، <a href="%2$s">دیاریکردنەکەت بسڕەوە</a>.

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Field: %1$s
ku_IQ: بەڵگە داواکراوەکان نادیارن بۆ خانەی (WooCommerce ProductForm): %1$s

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Section: %1$s
ku_IQ: بەڵگە داواکراوەکان نادیارن بۆ بەشی (WooCommerce ProductForm): %1$s

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Tab: %1$s
ku_IQ: بەڵگە داواکراوەکان نادیارن بۆ سەرخشتەی (WooCommerce ProductForm): %1$s

en: You are not allowed to make this request.
ku_IQ: تۆ ڕێگەپێدراو نیت ئەم داواکارییە ئەنجام بدەیت.

en: You are paying for a guest order. Please continue with payment only if you recognize this order.
ku_IQ: تۆ پارە بۆ داواکاریی میوانێک دەدەیت. تکایە تەنیا ئەو کاتە بەردەوامبە لە پارەدان ئەگەر ئەم داواکارییە دەناسیتەوە.

en: You are viewing active plugins that are incompatible with currently enabled WooCommerce features.
ku_IQ: ئەو پێوەکراوانە دەبینیت کە نەگونجاون لەگەڵ ئەو تایبەتمەندییانەی (WooCommerce) کە ئێستا چالاککراون.

en: You are viewing the active plugins that are incompatible with the '%s' feature.
ku_IQ: ئەو پێوەکراوانە دەبینیت کە نەگونجاون لەگەڵ تایبەتمەندیی '%s'

en: You attempted to edit an order that does not exist. Perhaps it was deleted?
ku_IQ: تۆ هەوڵی دەستکاریکردنی داواکارییەکتدا کە بوونی نییە. ڕەنگە سڕابێتەوە؟

en: You can access to more details of your order by visiting <a href="%s" target="_blank">My Account > Orders</a> and select the order you wish to see the latest status of the delivery.
ku_IQ: دەتوانیت دەستت بگات بە وردەکاریی زیاتری داواکارییەکەت بە سەردانکردنی <a href="%s" target="_blank">هەژمارەکەم > داواکارییەکان</a> و ئەو داواکارییە هەڵبژێریت کە دەتەوێت نوێترین دۆخی گەیاندنەکەی ببینیت.

en: You can access to more details of your order by visiting My Account > Orders and select the order you wish to see the latest status of the delivery.
ku_IQ: دەتوانیت دەستت بگات بە وردەکاریی زیاتری داواکارییەکەت بە سەردانکردنی هەژمارەکەم > داواکارییەکان و ئەو داواکارییە هەڵبژێریت کە دەتەوێت نوێترین دۆخی گەیاندنەکەی ببینیت.

en: You can access your account area to view orders, change your password, and more via the link below:
ku_IQ: دەتوانیت لە ڕێگەی بەستەری خوارەوە بچیتە ناوچەی هەژمارەکەت بۆ بینینی داواکارییەکان، گۆڕینی تێپەڕەوشەکەت، و زیاتر:

en: You can add multiple shipping methods within this zone. Only customers within the zone will see them.
ku_IQ: دەتوانیت چەندین شێوازی گەیاندن لەناو ئەم ناوچەیەدا زیاد بکەیت. تەنیا ئەو کڕیارانەی لەناو ناوچەکەدان دەیانبینن.

en: You can also:
ku_IQ: هەروەها دەتوانیت:

en: You can manually run queued updates here.
ku_IQ: دەتوانیت لێرە بەدەستیی بەڕۆژکردنەوەکان وەگەڕبخەیت.

en: You can now %1$sview your recent orders%4$s, manage your %2$sshipping and billing addresses%4$s, and edit your %3$spassword and account details%4$s.
ku_IQ: تۆ ئێستا دەتوانیت %1$sداواکارییە نوێیەکانت ببینیت%4$s، %2$sناونیشانەکانی گەیاندن و پارەدانت%4$s بەڕێوەببەیت، و %3$sتێپەڕەوشە و وردەکارییەکانی هەژمارەکەت%4$s دەستکاری بکەیت.

en: You can only have 1 %s in your cart.
ku_IQ: تر ته‌نیا ده‌توانیت یه‌ك  %s له‌ سه‌به‌تی كرینی خۆت هه‌تبێت

en: You can specify a <a href="#" class="switch-to-general-tab">default value</a> for all variations
ku_IQ: دەتوانیت <a href="#" class="switch-to-general-tab">بەهایەکی بنەڕەت</a> دیاریبکەیت بۆ سەرجەم گۆڕانکارییەکان

en: You can switch order data storage <strong>only when the posts and orders tables are in sync</strong>. There are currently orders out of sync.
ku_IQ: دەتوانیت کۆگای دراوەی داواکاری بگۆڕیت <strong>تەنیا کاتێک کە خشتەکانی بابەتەکان و داواکارییەکان هاوکاتگەری کراون</strong>. لە ئێستادا داواکاریی وا هەن کە هاوکاتگەری نەکراون.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
ku_IQ: تۆناتوانی&quot;%s&quot; زیادی بكه‌ی بۆ سه‌به‌تی كرینی خۆت، ئه‌م كاڵایه‌ له‌كۆگابونی نیه‌.

en: You cannot add &quot;%s&quot; with a quantity less than or equal to 0 to the cart.
ku_IQ: تۆ ناتوانیت "%s" بە بڕێکی کەمتر یان یەکسان بە 0 زیادبکەیت بۆ سەبەتە.

en: You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d second. | You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d seconds.
ku_IQ[0]: ناتوانی رێگای پارەدانی نوێ زیادبکەیت یەکسەر لەدوای ئەوەی یەکەم دانەت زیادکردووە. تکایە بوەستە بۆ %d چرکە.
ku_IQ[1]: ناتوانی رێگای پارەدانی نوێ زیادبکەیت یەکسەر لەدوای ئەوەی یەکەم دانەت زیادکردووە. تکایە بوەستە بۆ %d چرکە.

en: You cannot add another "%s" to your cart.
ku_IQ: ناتوانیت "%s"ێکی تر زیاد بکەیت بۆ سەبەتەکەت.

en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
ku_IQ: ئێوە ناتوانن ئەم ڕادە &quot;%1$s&quot; بە سەوەتەی کڕینەکەتان زیاد بکەن. بوون لە کانگا بەم ئەندازە نییە (%2$s لە کانگا ماوەتەوە ) .

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
ku_IQ: ناتوانیت ئەو بڕە زیاد بکەیت بۆ سەبەتەکە &mdash; ئێمە تەنیا %1$s دانەمان هەیە لە کۆگا و %2$s دانەش لە سەبەتەکەت هەیە.

en: You cannot add the same tax rate twice!
ku_IQ: ناتوانیت هەمان ڕێژەی باج دووبارە زیاد بکەیتەوە!

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
ku_IQ: ناتوانیت دەستکاریی ئەم بڕگەیە بکەیت چونکە لە تەنەکەی خۆڵەکەدایە. تکایە بیهێنەرەوە پاشان دووبارە هەوڵ بدەرەوە.

en: You created %s
ku_IQ: %sت دروست کرد

en: You do not have permission to access this page
ku_IQ: ئێوە مۆڵەتی دەستپێگەیشتن بەم پەڕەتان پێنەدراوە.

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
ku_IQ: تۆ مۆڵەتت نییە کلیلی (API) بۆ بەکارهێنەری دیاریکراو تەرخان بکەیت.

en: You do not have permission to edit API Keys
ku_IQ: تۆ دەسەڵاتت نییە بۆ دەستکاریکردنی کلیلەکانی (API)

en: You do not have permission to edit Webhooks
ku_IQ: دەسەڵاتی دەستکاریکردنی (Webhook)ەکانت نییە.

en: You do not have permission to edit this API Key
ku_IQ: دەسەڵاتت نییە بۆ دەستکاریکردنی ئەم کلیلی (API)ە

en: You do not have permission to edit this order.
ku_IQ: تۆ مۆڵەتت نییە بۆ دەستکاریکردنی ئەم داواکارییە.

en: You do not have permission to install plugins.
ku_IQ: تۆ مۆڵەتی دامەزراندنی پێوەکراوەکانت نییە.

en: You do not have permission to manage log entries.
ku_IQ: تۆ مۆڵەتی بەڕێوەبردنی تۆمارەکانی ڕووداوتۆمارگەریت نییە.

en: You do not have permission to manage log files.
ku_IQ: دەسەڵاتی بەڕێوەبردنی پەڕگەکانی ڕووداوتۆمارگەرییت نییە.

en: You do not have permission to manage logging settings.
ku_IQ: تۆ مۆڵەتت نییە بۆ بەڕێوەبردنی ڕێکخستنەکانی ڕووداوتۆماری.

en: You do not have permission to modify the list of approved directories for product downloads.
ku_IQ: دەسەڵاتی دەستکاریکردنی لیستەی بوخچە پەسەندکراوەکانت نییە بۆ داگرتنەکانی بەرهەم.

en: You do not have permission to revoke API Keys
ku_IQ: دەسەڵاتت نییە بۆ هەڵوەشاندنەوەی کلیلەکانی (API)

en: You do not have permission to revoke this API Key
ku_IQ: دەسەڵاتت نییە بۆ هەڵوەشاندنەوەی ئەم کلیلی (API)ە

en: You do not have permission to update Webhooks
ku_IQ: دەسەڵاتی بەڕۆژکردنەوەی (Webhook)ەکانت نییە.

en: You don&#8217;t have permission to do this.
ku_IQ: تۆ ڕێگەپێدراونییت بۆ ئەنجامدانی ئەمە.

en: You don't have a subscription for <strong>%1$s</strong>. Subscribe to receive updates and streamlined support.
ku_IQ: تۆ بەشداریت نییە بۆ <strong>%1$s</strong>. بەشداری بکە بۆ وەرگرتنی بەڕۆژکردنەوەکان و پاڵپشتیی ڕێکخراو.

en: You don't have permission to create a new order.
ku_IQ: تۆ مۆڵەتت نییە بۆ دروستکردنی داواکارییەکی نوێ.

en: You don't have subscriptions for <strong>%1$s Woo extensions</strong>. Subscribe to receive updates and streamlined support.
ku_IQ: تۆ بەشداریت نییە بۆ <strong>%1$s زیادکراوەکانی (Woo)</strong>. بەشداری بکە بۆ وەرگرتنی بەڕۆژکردنەوەکان و پاڵپشتیی ڕێکخراو.

en: You have <strong>%1$s Woo extension subscriptions</strong> expiring soon. <a href="%2$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
ku_IQ: تۆ خاوەنی <strong>%1$s</strong> بەشداریکردنی زیادکراوی (Woo)یت کە بەم زووانە بەسەردەچن. <a href="%2$s">نوێکردنەوەی خۆکار کارا بکە</a> بۆ بەردەوامبوون لە وەرگرتنی بەڕۆژکردنەوەکان و پاڵپشتیی ڕێکخراو.

en: You have <strong>%1$s Woo extension subscriptions</strong> that expired. <a href="%2$s">Renew</a> to continue receiving updates and streamlined support.
ku_IQ: تۆ خاوەنی <strong>%1$s</strong> بەشداریکردنی زیادکراوی (Woo)یت کە بەسەرچوون. <a href="%2$s">نوێی بکەرەوە</a> بۆ بەردەوامبوون لە وەرگرتنی بەڕۆژکردنەوەکان و پاڵپشتیی ڕێکخراو.

en: You have already joined the waitlist! Click {manage_account_link} to manage your notifications.
ku_IQ: تۆ پێشتر بەشداریت لە لیستی چاوەڕوانییەکە کردووە! کرتە لە {manage_account_link} بکە بۆ بەڕێوەبردنی ئاگادارییەکانت.

en: You have already joined this waitlist.
ku_IQ: تۆ پێشتر بەشداریت لەم لیستی چاوەڕوانییەدا کردووە.

en: You have already joined this waitlist. Please complete the sign-up process by following the verification link sent to your e-mail.
ku_IQ: تۆ پێشتر بەشداریت لەم لیستی چاوەڕوانییەدا کردووە. تکایە پرۆسەی تۆمارکردنەکە تەواو بکە، بە شوێنکەوتنی بەستەری پشتڕاستکردنەوەی نێردراو بۆ پۆستە ئەلیکترۆنییەکەت.

en: You have already signed up too many times. Please try again later.
ku_IQ: تۆ چەندین جار خۆت تۆمارکردووە. تکایە دواتر هەوڵ بدەرەوە.

en: You have attempted to register a duplicate form %1$s with WooCommerce Form: %2$s
ku_IQ: تۆ هەوڵتدا بۆ تۆمارکردنی فۆڕمێکی لەبەرگیراوە %1$s لەگەڵ فۆڕمی (WooCommerce): %2$s

en: You have exceeded the request limit. Please try again after a few minutes.
ku_IQ: تۆ سنووری داواکارییەکانت تێپەڕاندووە. تکایە دوای چەند خولەکێک دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: You have installed a development version of WooCommerce which requires files to be built and minified. From the plugin directory, run <code>pnpm install</code> and then <code>pnpm --filter='@woocommerce/plugin-woocommerce' build</code> to build and minify assets.
ku_IQ: تۆ وەشانی گەشەپێدانی (WooCommerce)ت دامەزراندووە کە پەڕگەکان دەبێت دروستبکرێن و دەستکاریی بکرێن. لە بوخچەی پێوەکراوەکەوە، <code>pnpm install</code> کارا بکە و پاشان <code>pnpm --filter='@woocommerce/plugin-woocommerce' build</code> بۆ دروستکردن و دەستکاریکردنی شتەکان.

en: You have joined the "{product_name}" waitlist.
ku_IQ: بەشداریت کرد لە لیستی چاوەڕوانیی "{product_name}".

en: You have not set up this type of address yet.
ku_IQ: تا ئێستا ئەم جۆری ناونیشانەت دانەناوە.

en: You have received the following WooCommerce log message: | You have received the following WooCommerce log messages:
ku_IQ[0]: تۆ ئەم نامەی ڕووداوتۆمەرگەرییەی (WooCommerce)ت بەدەستگەیشتووە:
ku_IQ[1]: تۆ ئەم نامانەی ڕووداوتۆمەرگەریی (WooCommerce)ت بەدەستگەیشتووە:

en: You have received this message because your e-mail address was used to sign up for stock notifications on our store.
ku_IQ: تۆ ئەم نامەیەت پێگەیشتووە چونکە ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییەکەت، بۆ تۆمارکردن لە ئاگادارییەکانی کاڵا لە فرۆشگاکەماندا بەکارهاتووە.

en: You have received this message because your e-mail address was used to sign up for stock notifications on our store. Wasn't you? Please get in touch with us if you keep receiving these messages.
ku_IQ: تۆ ئەم نامەیەت پێگەیشتووە چونکە ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییەکەت، بۆ تۆمارکردن لە ئاگادارییەکانی کاڵا لە فرۆشگاکەماندا بەکارهاتووە. تۆ نەبوویت؟ تکایە پەیوەندیمان پێوە بکە، ئەگەر بەردەوام بوویت لە وەرگرتنی ئەم نامانە.

en: You have successfully connected your store to WooCommerce.com
ku_IQ: بەسەرکەوتوویی فرۆشگاکەت پەیوەست کرد بە (WooCommerce.com)

en: You have successfully disconnected your store from WooCommerce.com
ku_IQ: بەسەرکەوتوویی پەیوەندیی فرۆشگاکەت پچڕاند لەگەڵ (WooCommerce.com)

en: You have successfully signed up and will be notified when "%s" is back in stock! Note that a new account has been created for you; please check your e-mail for details.
ku_IQ: تۆ بەسەرکەوتوویی خۆتت تۆمارکرد و ئاگادار دەکرێیتەوە کاتێک "%s" دووبارە بەردەست دەبێتەوە! تێبینی بکە کە هەژمارێکی نوێت بۆ دروستکراوە؛ تکایە پۆستە ئەلیکترۆنییەکەت بپشکنە بۆ وردەکاری.

en: You have successfully signed up! You will be notified when "%s" is back in stock.
ku_IQ: تۆ بەسەرکەوتوویی خۆتت تۆمارکرد! ئاگادار دەکرێیتەوە کاتێک "%s" دووبارە بەردەست دەبێتەوە.

en: You have used this coupon %s in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
ku_IQ: ئەم کۆپۆنە %s لە مامڵەیێکی دیکە سوودی لێ بۆ کڕینی کالایێکی دیکە گیراوە،هەر بۆیە ئەم کۆپۆنە ڕێژەی سوودگرتنی بەسەرچووە.تکایە ئەم کۆپۆنە لابەرە ئینجا دوبارە هەوڵ بدەوە.

en: You may also like&hellip;
ku_IQ: لەوانەیە ئەمانەشت بەدڵ بێت

en: You may be interested in&hellip;
ku_IQ: لەوانە حەزتان بەم کاڵایە بێت

en: You may be interested in…
ku_IQ: لەوانەیە تۆ ئارەزوو بکەیت...

en: You may need to manually restore the item's stock.
ku_IQ: لەوانەیە پێویست بێت بەشێوەیەکی دەستیی کۆگای کاڵاکە دەستکاریی بکەیت و بیگەڕێنیتەوە.

en: You may want to switch to the database for log storage.
ku_IQ: لەوانەیە بتەوێت گۆڕین ئەنجام بدەیت بۆ بنکەدراوە بۆ کۆگای ڕووداوتۆمارگەری.

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
ku_IQ: پێویستە %1$s لە %2$s دا بۆ بڵاوکردنەوەی پێداچوونەوەیەک.

en: You must be logged in to checkout.
ku_IQ: بۆ تەواوکردنی پڕۆسەی پارەدان دەبێت لە ژوورەوە بییت.

en: You must be logged in to download files.
ku_IQ: بۆداگرتنی فایله‌كان ده‌بێت بچیته‌ ژوره‌وه‌.

en: You must enter a valid license key on the <a href="%1$s">MaxMind integration settings page</a> in order to use the geolocation service. If you do not need geolocation for shipping or taxes, you should change the default customer location on the <a href="%2$s">general settings page</a>.
ku_IQ: بۆ سودوەرگرتن لە خزمەتگوزاری شوێن دەبێ کلیلی مۆڵەتدانی <a href="%1$s">MaxMind ، دروست لە پەڕەی ڕێکخستنەکان تێکڵاو</a> بکەن. گەر بۆ باج و شوێنی جێبەجێکردن بۆ فرۆشی شتومەک نیازتان نییە،دەبێ شوێنی بنەڕەتی کڕیار لە <a href="%2$s">پەڕەی ڕێکخستنی گشتی</a> بگۆڕن..

en: You must supply an array of options and values.
ku_IQ: دەبێت ڕیزێک لە هەڵبژاردە و بەها دابین بکەیت.

en: You must supply an array of options.
ku_IQ: دەبێت ڕیزێک لە هەڵبژاردە دابین بکەیت.

en: You need WooCommerce 4.2 or newer to run this tool.
ku_IQ: پێویستت بە (WooCommerce)ی 4.2 یان نوێتر هەیە بۆ ئەوەی کار بەم ئامڕازە بکەیت.

en: You want your product catalog and images to look great and align with your brand. This guide will give you all the tips you need to get your products looking great in your store.
ku_IQ: تۆ کەتەلۆگ و وێنەکانی بەرهەمەکەت دەوێت بۆ ڕووخسارێکی باش و هاوڕێکی لەگەڵ نیشانەی بازرگانییەکەت. ئەم ڕێنمایە ڕێنیشاندانت دەداتێ کە نیازتان پێیەتی بۆ پشاندانێکی باشی بەرهەمەکانت لە فرۆشگاکەت.

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
ku_IQ: تۆ ده‌بێت به‌ شێوه‌ی ده‌ستی یان گه‌ڕانه‌وه‌ وه‌جبه‌ له‌ م ده‌روازه‌ی پاره‌دان پێش به‌ كار هێنان ئه‌نجامی بده‌ی.

en: You're almost there! Once you complete store setup you can start receiving orders.
ku_IQ: ئەوەندەی نەماوە! کاتێک تەواوبوویت لە دامەزراندنی فرۆشگاکەت، ئیتر دەتوانیت داواکارییەکان وەربگریت.

en: You're invited to share your experience
ku_IQ: بانگهێشت کراویت بۆ باسکردنی ئەزموونی خۆت

en: You're only one step away from getting paid. Verify your business details to start managing transactions with WooPayments.
ku_IQ: تەنیا چەند هەنگاوێکی کەم ماوە تا دەست بکەیت بە فرۆشتن و پارەکانت بەئاسانیی وەربگریت. وردەکارییەکانی کارەکەت بسەلمێنە و دەستبکە بەڕێوەبردنی مامەڵەکانت لەگەڵ (WooPayments).

en: You're ready to add products to your store.
ku_IQ: تۆ ئامادەیت بەرهەم بۆ فرۆشگاکەت زیاد بکەیت.

en: You're ready to start selling!
ku_IQ: تۆ ئامادەیت بۆ دەستکردن بە فرۆشتن!

en: You've hit the 10 orders milestone! Look at you go. Browse some WooCommerce success stories for inspiration.
ku_IQ: پیرۆزە، گەیشتیت بە 10 داواکاری! تەماشای خۆت بکە. هەندێک لە چیرۆکی سەرکەوتنەکانی (WooCommerce) بخوێنەرەوە بۆ سرووش.

en: Your %1$s order #%2$s has been partially refunded
ku_IQ: داواکارییەکەت لە %1$s بە ژمارەی #%2$s بەشێکی پارەکەی گەڕێندرایەوە.

en: Your %1$s order #%2$s has been refunded
ku_IQ: داواکارییەکەت لە %1$s بە ژمارەی #%2$s پارەکەی گەڕێندرایەوە.

en: Your CSV needs to include columns in a specific order. %1$sClick here to download a sample%2$s.
ku_IQ: پێویستە CSVـیەکەت ستوونەکان بە ڕیزبەندییەکی دیاریکراو لەخۆبگرێت. %1$sکرتە لێرە بکە بۆ داگرتنی نموونەیەک%2$s.

en: Your Report Download
ku_IQ: داگرتنی ڕاپۆرتەکەت

en: Your WooCommerce extension subscription is missing a payment method for renewal. <a href="%s">Add a payment method</a> to ensure you continue receiving updates and streamlined support. | Your WooCommerce extension subscriptions are missing a payment method for renewal. <a href="%s">Add a payment method</a> to ensure you continue receiving updates and streamlined support.
ku_IQ[0]: بەشداریکردنی زیادکراوەکەی (WooCommerce)ـت شێوازی پارەدانی بۆ نوێکردنەوە نییە. <a href="%s">شێوازێکی پارەدان زیاد بکە</a> بۆ دڵنیابوونەوە لە بەردەوام وەرگرتنی بەڕۆژکردنەوەکان و پاڵپشتیی ڕێکخراو.
ku_IQ[1]: بەشداریکردنەکانی زیادکراوەکانی (WooCommerce)ـت شێوازی پارەدانیان بۆ نوێکردنەوە نییە. <a href="%s">شێوازێکی پارەدان زیاد بکە</a> بۆ دڵنیابوونەوە لە بەردەوام وەرگرتنی بەڕۆژکردنەوەکان و پاڵپشتیی ڕێکخراو.

en: Your WooCommerce extension subscription is missing a payment method for renewal. Add a payment method to ensure you continue receiving updates and streamlined support. | Your WooCommerce extension subscriptions are missing a payment method for renewal. Add a payment method to ensure you continue receiving updates and streamlined support.
ku_IQ[0]: بەشداریکردنی زیادکراوەکەی (WooCommerce)ـت شێوازی پارەدانی بۆ نوێکردنەوە نییە. شێوازێکی پارەدان زیاد بکە بۆ دڵنیابوونەوە لە بەردەوام وەرگرتنی بەڕۆژکردنەوەکان و پاڵپشتیی ڕێکخراو.
ku_IQ[1]: بەشداریکردنەکانی زیادکراوەکانی (WooCommerce)ـت شێوازی پارەدانیان بۆ نوێکردنەوە نییە. شێوازێکی پارەدان زیاد بکە بۆ دڵنیابوونەوە لە بەردەوام وەرگرتنی بەڕۆژکردنەوەکان و پاڵپشتیی ڕێکخراو.

en: Your account has been successfully created
ku_IQ: هەژمارەکەت بەسەرکەوتوویی دروستکرا

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address.
ku_IQ: هەژمارەکەت بەسەرکەوتوویی دروستکرا و تێپەڕەوشەیەک نێردراوە بۆ ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییەکەت.

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address.
ku_IQ: هەژمارەکەت بەسەرکەوتوویی دروستکرا. وردەکارییەکانی چوونەژوورەوە نێردراوە بۆ ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییەکەت.

en: Your account with %s is using a temporary password. We emailed you a link to change your password.
ku_IQ: هەژمارەکەت لەگەڵ %s تێپەڕەوشەیەکی کاتی بەکاردەهێنێت. بەستەرێکمان لە ڕێگەی پۆستی ئەلیکترۆنییەوە بۆ گۆڕینی تێپەڕەوشەکەت ناردووە.

en: Your cart
ku_IQ: سەبەتەکەت

en: Your cart is currently empty!
ku_IQ: لە ئێستادا سەبەتەکەت بەتاڵە!

en: Your cart is currently empty.
ku_IQ: لە ئێستادا سەبەتەکەت بەتاڵە.

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
ku_IQ: ئه‌گه‌ر ئه‌م په‌ڕه‌یه‌به‌بێ پاشه‌كه‌وت كردن. دا بخه‌یته‌وه‌، ته‌واوی زانیاریه‌كان له‌ده‌ست ده‌چێت.

en: Your changes have been saved.
ku_IQ: ریكخستنی تۆ پاشه‌كه‌وت كرا .

en: Your changes were not saved. Please retry.
ku_IQ: گۆڕانکارییەکانت پاشەکەوت نەکران. تکایە دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: Your current password is incorrect.
ku_IQ: تێپەڕەوشەی ئێستا نادروستە.

en: Your customers will see the name of this shipping method during checkout.
ku_IQ: کڕیارانت ناوی ئەم شێوازی گەیاندنە دەبینن لەکاتی پارەدان.

en: Your in-store purchase #%1$s at %2$s
ku_IQ: کڕینەکەت لە فرۆشگا #%1$s لە %2$s

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, %1$splease refer to this document%2$s to set up your development environment.
ku_IQ: دامەزراندنی (WooCommerce)ـەکەت ناتەواوە. ئەگەر (WooCommerce)ـت لە (GitHub) دامەزراندووە، تکایە %1$sسەیری ئەم بەڵگەنامەیە بکە%2$s بۆ جێگیرکردنی ژینگەی گەشەپێدانت.

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, please refer to this document to set up your development environment: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment
ku_IQ: دامەزراندنی (WooCommerce)ـەکەت ناتەواوە. ئەگەر (WooCommerce)ـت لە (GitHub) دامەزراندووە، تکایە سەیری ئەم بەڵگەنامەیە بکە بۆ جێگیرکردنی ژینگەی گەشەپێدانت: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment

en: Your item is on the way!
ku_IQ: کاڵاکەت بەڕێگاوەیە!

en: Your order
ku_IQ: داواکارییەکەت

en: Your order #%s has been cancelled.
ku_IQ: داواکارییەکەت بە ژمارەی #%s هەڵوەشێنراوەتەوە.

en: Your order at {site_title} was unsuccessful
ku_IQ: داواکارییەکەت لە {site_title} سەرکەوتوو نەبوو

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
ku_IQ: داواكاری تۆ ناتواندرێت پاش گه‌زببێته‌وه‌. تكایه‌ په‌یوه‌ندی به‌ به‌ریوه‌به‌ری سایت بكه‌ن.

en: Your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
ku_IQ: ناتوانرێت داوکارییەکەت جێبەجێبکرێت چونکە بانکی سەرەکی\فرۆشیار مامەڵەکەیان ڕەتکردەوە. تکایە دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: Your order details are as follows:
ku_IQ: وردەکارییەکانی داواکارییەکەت بەم شێوەیەن:

en: Your order from %s has been partially refunded.
ku_IQ: بەشێکی پارەی داواکارییەکەت لە %s گەڕایەوە.

en: Your order from %s has been refunded.
ku_IQ: تەواوی پارەی داواکارییەکەت لە %s گەڕایەوە.

en: Your order from {site_title} is on its way!
ku_IQ: داواکارییەکەت لە {site_title} بەڕێوەیە!

en: Your order has been cancelled.
ku_IQ: داواکارییەکەت ڕەتکرایەوە.

en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
ku_IQ: داواکارییەکەت لە %s بەشێکی پارەکەی گەڕایەوە. لە خوارەوە زانیاریی زیاتر بەردەستە بۆ بەرچاوڕوونییت:

en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
ku_IQ: داواکارییەکەت لە %s بەتەواویی پارەکەی گەڕایەوە. لە خوارەوە زانیاریی زیاتر بەردەستە بۆ بەرچاوڕوونییت:

en: Your order was cancelled.
ku_IQ: داواكاریه‌كه‌ت پاش گه‌زكرایه‌وه‌.

en: Your order was refunded %s.
ku_IQ: پارەی داواکارییەکەت گەڕێنرایەوە %s.

en: Your password has been reset successfully.
ku_IQ: پاسۆردەکەت بە سەرکەوتوویی گۆڕدرا.

en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
ku_IQ: زانیارییە کەسییەکانت بەکاردەهێنرێت بۆ جێبەجێکردن و گەیاندنی داواکارییەکەت، پێشکەشکردنی ئەزموونێکی باشتر لە ناو ئەم ماڵپەڕە، هەروەها چەند هۆکارێکی تر کە باسکراون لە پەڕەی %s.

en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
ku_IQ: زانیارییە کەسییەکانت بەکاردەهێنرێت بۆ پێشکەشکردنی ئەزموونێکی باشتر لە ناو ئەم ماڵپەڕە، بەڕێوەبردنی توانای دەستپێگەیشتن بۆ هەژمارەکەت، هەروەها چەند هۆکارێکی تر کە باسکراون لە پەڕەی %s.

en: Your products are now being imported...
ku_IQ: بەرهەمەکانت ئێستا هاوردە دەکرێن...

en: Your rating
ku_IQ: هەڵسەنگاندنەکەت

en: Your report file is being generated.
ku_IQ: پەڕگەی ڕاپۆرتەکەت دروست دەکرێت.

en: Your review
ku_IQ: ڕای خۆت بنووسە:

en: Your review is awaiting approval
ku_IQ: پێداچوونەوەت له ژێر چاوەڕوانىه

en: Your review is awaiting moderation.
ku_IQ: پێداچوونەوەکەت چاوەڕێی پەسەندکردنە.

en: Your review is awaiting moderation. This is a preview; your review will be visible after it has been approved.
ku_IQ: پێداچوونەوەکەت چاوەڕێی پەسەندکردنە. ئەمە پێشبینینێکە؛ پێداچوونەوەکەت دوای پەسەندکردنی دەبینرێت.

en: Your selection has been reset. Please select some product options before adding this product to your cart.
ku_IQ: هەڵبژاردنەکەت ڕێکخرایەوە. تکایە پێش زیادکردنی ئەم بەرهەمە بۆ سەبەتەکەت، چەند بژاردەیەکی بەرهەم هەڵبژێرە.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
ku_IQ: fsockopen یانcURL له‌ سێرڤه‌ری تۆ چالاك نیه‌ . - IPN په‌یپاڵ و سكریپته‌كانی تر پیویستی به‌ په‌یوه‌ندی به‌ سێرڤه‌ره‌كانی تر هه‌یه‌ ئیش ناكات . په‌یوه‌ندی به‌ پالپشتی سێرڤه‌ره‌ وه‌ بكه‌.

en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
ku_IQ: ڕاژەکارەکەت پۆلی %sـی چالاک نەکردووە - پۆستە ئەلیکترۆنییەکانی (HTML/Multipart)، و هەروەها هەندێک زیادکراو، بەبێ (DOMDocument) کارناکەن.

en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
ku_IQ: له‌سیرڤه‌ری تر فانكشن %s چالاك نیه‌ - هه‌ندیك له‌ پڵاگینه‌كانی پاره‌دان له‌ SOAPكه‌ڵك وه‌رده‌گرن و به‌باشی  كارناكه‌ن.

en: Your server does not support the %s function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind.
ku_IQ: ڕاژەکارەکەت پشتگیریی کرداری %s ناکات - ئەمە پێویستە بۆ بەکارهێنانی بنکەدراوەی GeoIPـی MaxMind.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
ku_IQ: سیرڤه‌ری تۆ فانكشنی %s پالپشتی ناكات - ئه‌م فانكشنه‌بۆئینكریپت كردنی باشتره‌ . هه‌ندێك له‌ جێگره‌وه‌كان له‌ جیاتی ئه‌م خاسیه‌ته‌ ئیش ده‌كه‌ن.

en: Your settings have been saved.
ku_IQ: ڕێکخستنەکانت پاشەکەوتکران.

en: Your shipment has been updated
ku_IQ: گەیاندنەکەت بەڕۆژکرایەوە

en: Your site is currently connected to WooCommerce.com using <b>%1$s</b>, but your actual site URL is <b>%2$s</b>. To fix this, please reconnect your site to <b>WooCommerce.com</b> to ensure everything works correctly.
ku_IQ: ماڵپەڕەکەت لە ئێستادا پەیوەستە بە (WooCommerce.com) بە بەکارهێنانی <b>%1$s</b>، بەڵام ناونیشانی ڕاستەقینەی ماڵپەڕەکەت <b>%2$s</b>. بۆ چارەسەرکردنی ئەمە، تکایە دووبارە ماڵپەڕەکەت پەیوەست بکەرەوە بە <b>WooCommerce.com</b> بۆ ئەوەی دڵنیابیتەوە لەوەی هەموو شتێک بەتەواویی کار دەکات.

en: Your site might be on a private network. Jetpack can only connect to public sites. Please make sure your site is visible over the internet, and then try connecting again 🙏.
ku_IQ: ماڵپەڕەکەت ڕەنگە لەسەر ڕایەڵەیەکی تایبەت بێت. (Jetpack) تەنیا دەتوانێت پەیوەست بێت بە ماڵپەڕێکی گشتی و بەردەستەوە. تکایە دڵنیابەرەوە ماڵپەڕەکەت بەردەستە لە ئینتەرنێت، پاشان دووبارە هەوڵی پەیوەستکردن بدەرەوە 🙏.

en: Your store address is required to set the origin country for shipping, currencies, and payment options.
ku_IQ: ناونیشانی کارەکەت پێویستە بۆ دانانی وڵاتی سەرەکیی بۆ گەیاندن، دراو، هەروەها هەڵبژاردەکانی پارەدان.

en: Your store contact email.
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنی پەیوەندیی فرۆشگاکەت.

en: Your store does not appear to be using a secure connection. We highly recommend serving your entire website over an HTTPS connection to help keep customer data secure. <a href="%s">Learn more here.</a>
ku_IQ: وادیارە ماڵپەڕەکەت پەیوەندیی پارێزراو بەکارناهێنێت. ئێمە بەتەواویی پێشنیاری ڕاژەکردنی ماڵپەڕەکەت دەکەین لەڕێگەی پەیوەندیی (HTTPS) بۆ ئەوەی دراوەی کڕیاران پارێزراوبن. <a href="%s">زیاتر بزانە.</a>

en: Your store emails have had an upgrade!
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنییەکانی فرۆشگاکەت نوێ کراونەتەوە!

en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
ku_IQ: فرۆشگاکەت خەریکە ئامادە دەبێت! بۆ چالاککردنی ڕاژەکانی وەک %s، تەنیا پەیوەست بە لەگەڵ (Jetpack).

en: Your store is already connected.
ku_IQ: فرۆشگاکەت خۆی پەیوەست کراوە.

en: Your store is configured to serve digital products using "Redirect only" method. This method is deprecated, <a href="%s">please switch to a different method instead.</a><br><em>If you use a remote server for downloadable files (such as Google Drive, Dropbox, Amazon S3), you may optionally wish to "allow using redirects as a last resort". Enabling that and/or selecting any of the other options will make this notice go away.</em>
ku_IQ: فرۆشگاکەت شێوەی پێدراوە بۆ پێشکەشکردنی بەرهەمە دیجیتاڵییەکان بە بەکارهێنانی شێوازی "تەنیا ئاڕاستەکردنەوە". ئەم شێوازە بەکارناهێنرێت، <a href="%s">تکایە لەبری ئەوە بیگۆڕە بۆ شێوازێکی تر.</a><br><em>ئەگەر تۆ ڕاژەکارێکی دوور بۆ پەڕگە دابەزێنراوەکان بەکاردەهێنیت (وەک Google Drive, Dropbox, Amazon S3)، لەوانەیە بە شێوەی ئارەزوومەندانە بتەوێت "ڕێگە بە بەکارهێنانی ئاڕاستەکردنەوەکان بدەیت وەک دوا چارە". چالاککردنی ئەوە و/یان هەڵبژاردنی هەر یەکێک لە بژاردەکانی تر ئەم ئاگادارییە لادەبات.</em>

en: Your store is not connected to WooCommerce.com. Run `wp wc com connect` command.
ku_IQ: فرۆشگاکەت پەیوەست نییە بە (WooCommerce.com)ەوە. فرمانی `wp wc com connect` جێبەجێ بکە.

en: Your store is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
ku_IQ: فرۆشگاکەت (HTTPS) بەکارناهێنێت. <a href="%s" target="_blank">زیاتر بزانە دەربارەی (HTTPS) و بڕوانامەکانی (SSL)</a>.

en: Your store is using shortcode checkout. Use the Checkout blocks to activate this option.
ku_IQ: فرۆشگاکەت پارەدانی کۆدی کورت بەکاردەهێنێت. بۆ چالاککردنی ئەم بژاردەیە، بڵۆکەکانی پارەدان بەکاربهێنە.

en: Your store might be at risk as you are running old versions of WooCommerce plugins.
ku_IQ: فرۆشگاکەت لەوانەیە لە مەترسیدا بێت چونکە تۆ وەشانی کۆنی پێوەکراوەکانی (WooCommerce) بەکاردەهێنیت.

en: Your store's uploads directory is <a href="%1$s">browsable via the web</a>. We strongly recommend <a href="%2$s">configuring your web server to prevent directory indexing</a>.
ku_IQ: پێڕستی بارکراوەکانی فرۆشگاکەت <a href="%1$s">لە ڕێگەی وێبەوە شیاوی گەڕانە</a>. بە توندی پێشنیار دەکەین <a href="%2$s">ڕاژەکاری وێبەکەت شێوەپێبدەیت بۆ ڕێگریکردن لە نوانەی پێڕست</a>.

en: Your subscription expired on %s. Get a new subscription to continue receiving updates and access to support.
ku_IQ: بەشدارییەکەت بەسەرچووە لە %s. دووبارە بەشداریی بکەرەوە بۆ بەردەوامبوون لە بەدەستگەیشتنی بەڕۆژکردنەوەکان و داوای پشتگیری.

en: Your subscription expires in %d days. Enable autorenew to avoid losing updates and access to support.
ku_IQ: بەشدارییەکەت بەسەردەچێت لە %dی تر. نوێکردنەوەی خۆکار چالاک بکە بۆ ئەوەی بەڕۆژکردنەوەکان لەدەست نەدەیت و بتوانیت داوای پشتگیریی بکەیت.

en: Your subscription for <strong>%1$s</strong> expired. <a href="%3$s">%4$s</a> to continue receiving updates and streamlined support.
ku_IQ: بەشداریکردنەکەت بۆ <strong>%1$s</strong> بەسەرچوو. <a href="%3$s">%4$s</a> بۆ بەردەوامبوون لە وەرگرتنی بەڕۆژکردنەوەکان و پاڵپشتیی ڕێکخراو.

en: Your subscription for <strong>%1$s</strong> expires on %2$s. <a href="%3$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
ku_IQ: بەشداریکردنەکەت بۆ <strong>%1$s</strong> لە %2$s بەسەردەچێت. <a href="%3$s">نوێکردنەوەی خۆکار کارا بکە</a> بۆ بەردەوامبوون لە وەرگرتنی بەڕۆژکردنەوەکان و پاڵپشتیی ڕێکخراو.

en: Your subscription has been connected.
ku_IQ: بەشدارییەکەت پەیوەست کرا.

en: Your subscription has been disconnected.
ku_IQ: بەشدارییەکەت پچڕێندرا.

en: Your theme has a woocommerce.php file, you will not be able to override the woocommerce/archive-product.php custom template since woocommerce.php has priority over archive-product.php. This is intended to prevent display issues.
ku_IQ: ڕووکارەکەت پەڕگەیەکی woocommerce.phpـی هەیە، ناتوانیت داڕێژە دەستکردەکەی woocommerce/archive-product.php لەسەر بنووسیتەوە، چونکە woocommerce.php پێشەنگیی هەیە بەسەر archive-product.phpـدا. ئەمە بۆ ڕێگریکردنە لە کێشەکانی پیشاندان.

en: Your trusted payments partner in Asia and around the world.
ku_IQ: هاوبەشی پارەدانی متمانەپێکراوت لە ئاسیا و سەرانسەری جیهاندا.

en: Your {site_title} account has been created!
ku_IQ: هەژمارەکەت لە {site_title} دروستکرا!

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
ku_IQ: داواکاریی #{order_number} لە {site_title} بەشێکی پارەکەی گەڕێندرایەوە

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
ku_IQ: داواکاریی #{order_number} لە {site_title} پارەکەی گەڕێندرایەوە

en: Your {site_title} order has been received!
ku_IQ: داواکارییەکەت لە {site_title} وەرگیرا!

en: Your {site_title} order is now complete
ku_IQ: داواکارییەکەت لە {site_title} جێبەجێکرا

en: You’ve received a new order from %s
ku_IQ: داواکارییەکی نوێت بەدەست گەیشت لە %s

en: You’ve received a new order from %s:
ku_IQ: داواکارییەکی نوێت بەدەست گەیشت لە %s:

en: You’ve received the following order from %s:
ku_IQ: ئەم داواکارییەت بەدەستگەیشتووە لە %s:

en: ZIP Code
ku_IQ: کۆدی (ZIP)

en: Zambia
ku_IQ: زامبیا

en: Zero rate
ku_IQ: ڕێژەی سفر

en: Zip Co - Buy Now, Pay Later
ku_IQ: Zip Co - ئێستا بیکڕە، دواتر پارە بدە

en: Zip or Postcode of the address being shipped to.
ku_IQ: کۆدی پۆستە یان (Zip)ی ناونیشانەکە کە گەیاندنەکەی بۆ دەکرێت.

en: Zone
ku_IQ: ناوچە

en: Zone ID.
ku_IQ: ناسنامەی ناوچە.

en: Zone does not exist!
ku_IQ: ناوچە بوونی نییە!

en: Zone name
ku_IQ: ناوی ناوچە

en: Zone regions
ku_IQ: هەرێمەکانی ناوچە

en: Zoom in/out
ku_IQ: گەورە/بچووک کردنەوە

en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
ku_IQ[0]: [%1$s] %2$s: %3$s پەیامی گوزارشی فروشگا
ku_IQ[1]: [%1$s] %2$s: %3$s پەیامی گوزارشی فروشگا

en: [%1$s] Payment gateway "%2$s" enabled
ku_IQ: [%1$s] دەرەڕێی پارەدانی "%2$s" چالاککرا

en: [Failed] Orders table could not be created.
ku_IQ: [شکستی هێنا] نەتوانرا خشتەی داواکارییەکان دروست بکرێت.

en: [Failed] Some installed plugins are incompatible. Please review the plugins by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and see the "Order data storage" section.
ku_IQ: [شکستی هێنا] هەندێک لە پێوەکراوە دامەزراوەکان گونجاو نیین. تکایە پێداچوونەوە بۆ پێوەکراوەکان بکە بە ڕۆیشتن بۆ WooCommerce > ڕێکخستنەکان > پێشکەوتوو > تایبەتمەندییەکان و تەماشای بەشی "کۆگای دراوەی داواکاری" بکە.

en: [Failed] The orders table does not exist and this is not a new shop. Please create the table by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and enabling sync.
ku_IQ: [شکستی هێنا] خشتەی داواکارییەکان بوونی نییە و ئەمەش فرۆشگایەکی نوێ نییە. تکایە خشتەکە دروست بکە بە ڕۆیشتن بۆ WooCommerce > ڕێکخستنەکان > پێشکەوتوو > تایبەتمەندییەکان و چالاککردنی هاوکاتگەری.

en: [Failed] There are orders pending sync. Please run `%s` to sync pending orders.
ku_IQ: [شکستی هێنا] چەندین داواکاریی چاوەڕوانیی هاودەمیی کردنن. تکایە `%s` جێبەجێ بکە بۆ هاودەمکردنی داواکارییەکان.

en: [Failed] This is not a new shop, but --for-new-shop flag was passed.
ku_IQ: [شکستی هێنا] ئەمە فرۆشگایەکی نوێ نییە، بەڵام --for-new-shop تێپەڕێندرا.

en: [Order #%1$s] (%2$s)
ku_IQ: [داواکاری #%1$s] (%2$s)

en: [Order #%s]
ku_IQ: [داواکاری #%s]

en: [Performance] Removes session cookies for non-logged in customers when session data is empty, improving page caching performance. May cause compatibility issues with extensions that depend on the session cookie without using session data.
ku_IQ: [کارایی] شەکرۆکەکانی دانیشتن بۆ ئەو کڕیارانەی نەچوونەتە ژوورەوە لادەبات کاتێک دراوەی دانیشتن بەتاڵە، کە کارایی کاشکردنی پەڕە باشتر دەکات. ڕەنگە ببێتە هۆی کێشەی گونجان لەگەڵ ئەو زیادکراوانەی کە پشت بە شەکرۆکەی دانیشتن دەبەستن بەبێ بەکارهێنانی دراوەی دانیشتن.

en: [Remove]
ku_IQ: [سڕینەوە]

en: [deleted]
ku_IQ: [سڕایەوە]

en: [product description rendering halted]
ku_IQ: [پوختەکردنی وەسفی بەرهەم ڕاگیرا]

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
ku_IQ: [{site_title}]: داواکاریی نوێ #{order_number}

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has been cancelled
ku_IQ: [{site_title}]: داواکاریی #{order_number} ڕەتکرایەوە

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
ku_IQ: [{site_title}]: داواکاریی #{order_number} شکستی هێنا

en: [{site_title}]: You've got a new order: #{order_number}
ku_IQ: [{site_title}]: داواکارییەکی نوێت بەدەست گەیشتووە: #{order_number}

en: [{site_title}]: Your order #{order_number} has been cancelled
ku_IQ: [{site_title}]: داواکارییەکەت بە ژمارەی #{order_number} هەڵوەشێنرایەوە

en: [{site_title}]: Your {report_name} Report download is ready
ku_IQ: [{site_title}]: ڕاپۆرتی {report_name} ئامادەیە بۆ داگرتن

en: a group of regions that can be assigned different shipping methods and rates.
ku_IQ: گرووپێک لە هەرێمەکان کە دەتوانرێت شێوازی گەیاندن و ڕێژەی جیاوازیان بۆ تەرخان بکرێت.

en: account erasure request
ku_IQ: داواکاریی سڕینەوەی هەژمار

en: action canceled
ku_IQ: کردار ڕەتکرایەوە

en: action complete
ku_IQ: کردار تەواوبوو

en: action complete via %s
ku_IQ: کردار تەواوبوو لە ڕێگای %s

en: action created
ku_IQ: کردار دروستکرا

en: action failed via %1$s: %2$s
ku_IQ: کردار شکستی هێنا لە ڕێگای %1$s: %2$s

en: action failed: %s
ku_IQ: کردار شکستی هێنا: %s

en: action ignored
ku_IQ: کردار پشتگوێخرا

en: action ignored via %s
ku_IQ: کردار پشتگوێخرا لە ڕێگای %s

en: action marked as failed after %s seconds. Unknown error occurred. Check server, PHP and database error logs to diagnose cause.
ku_IQ: کردار وەکو شکستخواردوو دیاریکرا پاش %s چرکە. هەڵەیەکی نەزانراو ڕوویدا. دڵنیایی لە ڕاژەکار، PHP و ڕووداوتۆمارگەری بنکەی دراوە بکەرەوە بۆ دۆزینەوەی هۆکار.

en: action reset
ku_IQ: کردار ڕێکخرایەوە

en: action started
ku_IQ: کردار دەستی پێکرد

en: action started via %s
ku_IQ: کردار دەستیپێکرد لە ڕێگای %s

en: action_args should not be overwritten when calling wc_get_template.
ku_IQ: action_args نابێت لەسەری بنووسرێتەوە لە کاتی بانگکردنی wc_get_template.

en: added on %1$s at %2$s
ku_IQ: زیادکراوە لە بەرواری %1$s   کاژمێر  %2$s

en: advanced costs
ku_IQ: تێچووە پێشکەوتووەکان

en: and
ku_IQ: وە

en: automated taxes
ku_IQ: باجە خۆکارەکان

en: automated taxes and discounted shipping labels
ku_IQ: باجی خۆکار و نیشانەی گەیاندنی داشکێنراو

en: automated taxes icon
ku_IQ: وێنۆچکەی باجی خۆکار

[ctx: back in stock form]
en: Email address to be notified when this product is back in stock
ku_IQ: ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنی بۆ ئاگادارکردنەوە کاتێک ئەم بەرهەمە دووبارە بەردەست دەبێتەوە.

[ctx: back in stock form]
en: Enter your e-mail
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنییەکەت بنووسە

[ctx: back in stock form]
en: here
ku_IQ: لێرە

[ctx: back in stock form]
en: log in
ku_IQ: چوونەژوورەوە

en: billing address
ku_IQ: ناونیشانی پارەدان

[ctx: block description]
en: A block that allows your customers to log in and out of their accounts in your store.
ku_IQ: بڵۆکێک کە ڕێگە بە کڕیارەکانت دەدات بچنەژوورەوە و بچنەدەرەوە بۆ هەژمارەکانیان لەناو فرۆشگاکەت.

[ctx: block description]
en: A block that displays a taxonomy field, allowing searching, selection, and creation of new items
ku_IQ: بڵۆکێک کە خانەی پۆلێنکردن پیشان دەدات، ڕێگە بە گەڕان، دیاریکردن و دروستکردنی بڕگەی نوێ دەدات

[ctx: block description]
en: A checkbox and an input to type a password to view a product.
ku_IQ: چوارگۆشەی پیاچوونەوە و تێچوویەک بۆ نووسینی تێپەڕەوشەیەک بۆ بینینی بەرهەمێک.

[ctx: block description]
en: A checkbox to manage the catalog visibility of the product.
ku_IQ: چوارگۆشەی پیاچوونەوەیەک بۆ بەڕێوەبردنی لەبەرچاویی کەتەلۆگی بەرهەمەکە.

[ctx: block description]
en: A field to select product tags.
ku_IQ: خانەیەک بۆ دیاریکردنی تاگەکانی بەرهەم.

[ctx: block description]
en: A group of headers and associated expandable content.
ku_IQ: گرووپێک لە سەرپەڕەکان و ناوەڕۆکەکانیان کە توانای فراوانبوونیان هەیە.

[ctx: block description]
en: A list item template that represents a child product within the Grouped Product Selector block.
ku_IQ: داڕێژەی لیستەیەکی کاڵا کە بەرهەمی وەچە پیشان دەدات لە بڵۆکی دیاریکەری بەرهەمە گرووپکراوەکە.

[ctx: block description]
en: A notice field for use in the product editor.
ku_IQ: خانەیەکی ئاگاداری بۆ بەکارهێنان لە دەستکاریکەری بەرهەمدا.

[ctx: block description]
en: A placeholder block for email content.
ku_IQ: بڵۆکێکی شوێنگرەوە بۆ ناوەڕۆکی پۆستی ئەلیکترۆنی.

[ctx: block description]
en: A product price block with currency display.
ku_IQ: بڵۆکی نرخی بەرهەمێک لەگەڵ پیشاندانی دراو.

[ctx: block description]
en: A reusable checkbox for the product editor.
ku_IQ: چوارگۆشەی پیاچوونەوەیەکی بەکارهێنراوە بۆ دەستکاریکەری بەرهەمەکە.

[ctx: block description]
en: A reusable number field for the product editor.
ku_IQ: خانەی ژمارەی بەکارهێنراوە بۆ دەستکاریکەری بەرهەمەکە.

[ctx: block description]
en: A select field for use in the product editor.
ku_IQ: خانەیەکی دیاریکردن بۆ بەکارهێنان لە دەستکاریکەری بەرهەمەکە.

[ctx: block description]
en: A single accordion that displays a header and expandable content.
ku_IQ: ئاکۆردیەنێک کە سەرپەڕەیەک و ناوەڕۆکەکەی کە توانای فراوانبوونی هەیە پیشان دەدات.

[ctx: block description]
en: A slider helps shopper choose a price range.
ku_IQ: سلایدەرێک یارمەتیی کڕیار دەدات بۆ هەڵبژاردنی مەودای نرخ.

[ctx: block description]
en: A template for attribute name and options that will be applied to all variable products with attributes.
ku_IQ: داڕێژەیەک بۆ ناوی تایبەتمەندی و هەڵبژاردەکان کە بەکاردەبرێت بۆ هەموو بەرهەمە گۆڕاوەکانی خاوەن تایبەتمەندی.

[ctx: block description]
en: A text field for use in the product editor.
ku_IQ: خانەیەکی دەق بۆ بەکارهێنان لە دەستکاریکەری بەرهەمەکە.

[ctx: block description]
en: A text-area field for use in the product editor.
ku_IQ: خانەی ناوچەی دەق بۆ بەکارهێنان لە دەستکاریکەری بەرهەمەکە.

[ctx: block description]
en: Accordion Panel
ku_IQ: تەختی ئاکۆردیەن

[ctx: block description]
en: Accordion header.
ku_IQ: سەرپەڕەی ئاکۆردیەن.

[ctx: block description]
en: Add a way of selecting a child product within the Grouped Product block. Depending on the type of product and its properties, this might be a button, a checkbox, or a link.
ku_IQ: زیادکردنی ڕێگەیەک بۆ هەڵبژاردنی بەرهەمێکی وەچە لە ناو بڵۆکی بەرهەمی بەکۆمەڵدا. بەپێی جۆری بەرهەم و تایبەتمەندییەکانی، ئەمە لەوانەیە دوگمەیەک، چوارگۆشەی پیاچوونەوە، یان بەستەرێک بێت.

[ctx: block description]
en: Allow customers proceed to Checkout.
ku_IQ: ڕێگەدان بە کڕیاران بۆ ڕۆیشتن بۆ پارەدان.

[ctx: block description]
en: Allow customers to add a note to their order.
ku_IQ: ڕێگەدان بە کڕیاران تا تێبینی زیادبکەن بۆ داواکارییەکانیان.

[ctx: block description]
en: Allow customers to breeze through with quick payment options.
ku_IQ: یارمەتیی کڕیاران دەدات لە ڕێگەی چەندین هەڵبژاردەی خێرای پارەدان.

[ctx: block description]
en: Allow customers to create an account after their purchase.
ku_IQ: ڕێگە بە کڕیاران بدە هەژمارێک دروست بکەن دوای کڕینەکەیان.

[ctx: block description]
en: Allow customers to place their order.
ku_IQ: ڕێگەدان بە کڕیاران بۆ ناردنی داواکاری.

[ctx: block description]
en: Allows shoppers to clear active filters.
ku_IQ: ڕێگە بە کڕیاران دەدات بۆ سڕینەوەی پاڵاوتنە چالاکەکان.

[ctx: block description]
en: Block containing current line items in Cart.
ku_IQ: بڵۆک کە کاڵاکانی ئێستای سەبەتە لەخۆدەگرێت.

[ctx: block description]
en: Block that displays the 'Your cart' part of the Mini-Cart Title block.
ku_IQ: بڵۆکێک کە بەشی 'سەبەتەکەت' پیشان دەدات لە بڵۆکی ناونیشانی (Mini-Cart).

[ctx: block description]
en: Block that displays the cart button when the Mini-Cart has products.
ku_IQ: بڵۆکێک کە دوگمەی سەبەتە پیشان دەدات کاتێک (Mini-Cart) بەرهەمی تێدابوو.

[ctx: block description]
en: Block that displays the checkout button when the Mini-Cart has products.
ku_IQ: بڵۆکێک کە دوگمەی پارەدان پیشان دەدات کاتێک (Mini-Cart) بەرهەمی تێدابوو.

[ctx: block description]
en: Block that displays the footer of the Mini-Cart block.
ku_IQ: بڵۆک کە ژێرپەڕەی بڵۆکی (Mini-Cart) پیشان دەدات.

[ctx: block description]
en: Block that displays the items counter part of the Mini-Cart Title block.
ku_IQ: بڵۆکێک کە ژمێرەری مادەکان پیشان دەدات لە بڵۆکی ناونیشانی (Mini-Cart).

[ctx: block description]
en: Block that displays the products table of the Mini-Cart block.
ku_IQ: بڵۆک کە خشتەی بەرهەمەکانی بڵۆکی (Mini-Cart) پیشان دەدات.

[ctx: block description]
en: Block that displays the shopping button when the Mini-Cart is empty.
ku_IQ: بڵۆکێک کە دوگمەی بازاڕکردن پیشان دەدات کاتێک (Mini-Cart) بەتاڵ بوو.

[ctx: block description]
en: Block that displays the title of the Mini-Cart block.
ku_IQ: بڵۆک کە ناونیشانی بڵۆکی (Mini-Cart) پیشان دەدات.

[ctx: block description]
en: Blocks that are displayed when the Mini-Cart is empty.
ku_IQ: ئەو بڵۆکانەی پیشان دەدرێن کاتێک (Mini-Cart) بەتاڵبوو.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's billing address.
ku_IQ: کۆکردنەوەی ناونیشانی پارەدانی کڕیارانت.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's contact information.
ku_IQ: کۆکردنەوەی زانیاریی پەیوەندیی کڕیارانت.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's shipping address.
ku_IQ: ناونیشانی گەیاندنی کڕیارەکەت کۆبکەرەوە.

[ctx: block description]
en: Column containing cart items.
ku_IQ: ستوون کە کاڵاکانی سەبەتە لەخۆدەگرێت.

[ctx: block description]
en: Column containing checkout address fields.
ku_IQ: ستوون کە خانەکانی ناونیشانی پارەدان لەخۆدەگرێت.

[ctx: block description]
en: Column containing the cart totals.
ku_IQ: ستوونێک کۆی گشتیی سەبەتەکە لەخۆدەگرێت.

[ctx: block description]
en: Column containing the checkout totals.
ku_IQ: ستوون کە کۆی گشتی پارەدان لەخۆدەگرێت.

[ctx: block description]
en: Container to only conditionally render inner blocks.
ku_IQ: کۆنتێنەرێک بۆ پوختەکردنی بڵۆکە ناوەکییەکان تەنیا بە مەرج.

[ctx: block description]
en: Container with collapsible inner blocks.
ku_IQ: کۆنتێنەرێک کۆمەڵێک بڵۆکی لەناودایە کە توانای نووشتانەوەیان هەیە.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that are displayed when the cart contains products.
ku_IQ: بڵۆک لەخۆدەگرێت کە پیشان دەدرێن کاتێک سەبەتەکە بەرهەمی تێدابوو.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that are displayed when the cart is empty.
ku_IQ: بڵۆک لەخۆدەگرێت کە پیشان دەدرێن کاتێک سەبەتەکە بەتاڵ بوو.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that display the content of the Mini-Cart.
ku_IQ: ئەو بڵۆکانە لەخۆدەگرێت کە ناوەڕۆکی (Mini-Cart)ەکە پیشان دەدات.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to display product reviews, like the title, author, date, rating and more.
ku_IQ: توخمەکانی بڵۆکەکە لەخۆدەگرێت کە بەکاردێت بۆ پیشاندانی پێداچوونەوەکانی بەرهەم، وەکو ناونیشان، نووسەر، ڕێکەوت، هەڵسەنگاندن و زیاتر.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render a product.
ku_IQ: کۆمەڵێک توخمی بڵۆک لەخۆدەگرێت، بەکاردەهێنرێت بۆ پوختەکردنی بەرهەمێک.

[ctx: block description]
en: Contains the products table and other custom blocks of filled mini-cart.
ku_IQ: خشتەی بەرهەمەکان و بڵۆکە دەستکردەکانی تر لەخۆدەگرێت بۆ (mini-cart)ی پڕ.

[ctx: block description]
en: Display a "thank you" message, or a sentence regarding the current order status.
ku_IQ: پیشاندانی نامەی "سوپاس" یان هەر ڕستەیەکی تر بەپێی دۆخی داواکاریی ئێستا.

[ctx: block description]
en: Display a Mini-Cart widget.
ku_IQ: ویجێتێکی سەبەتەی بچووک پیشان بدە.

[ctx: block description]
en: Display a button for shoppers to quickly view their cart.
ku_IQ: دوگمەیەک پیشان دەدات بۆ کڕیاران تا بەئاسانیی تەماشای سەبەتەکەیان بکەن.

[ctx: block description]
en: Display a button that lets customers add a product to their cart. Use the added options to optimize for different product types.
ku_IQ: پیشاندانی دوگمەیەک کە ڕێگە بە کڕیاران دەدات بەرهەمێک بخەنە سەبەتەکەیانەوە. هەڵبژاردە زیادکراوەکان بەکاربهێنە بۆ باشترکردنی بۆ جۆرە بەرهەمە جیاوازەکان.

[ctx: block description]
en: Display a call to action button which either adds the product to the cart, or links to the product page.
ku_IQ: دوگمەیەک پیشان دەدات کە یان بەرهەمەکە زیاد دەکات بۆ سەبەتەکە، یان دەتبات بۆ پەڕەی بەرهەمەکە.

[ctx: block description]
en: Display a checkout form so your customers can submit orders.
ku_IQ: پیشاندانی فۆڕمی پارەدان بۆ ئەوەی کڕیارانت داواکارییەکان پێشکەش بکەن.

[ctx: block description]
en: Display a collection of products from your store.
ku_IQ: کۆمەڵەیەک لە بەرهەمەکانی فرۆشگاکەت پیشان دەدات.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products currently on sale.
ku_IQ: پێشاندانی تۆڕی بەرهەمەکان لە کاتی ئێستادا داشکاندنیان بۆ کراوە.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products from your selected categories.
ku_IQ: پیشاندانی تۆڕێکی خانەخانەیی بەرهەمەکان لە هاوپۆلە دیاریکراوەکانت.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products with selected attributes.
ku_IQ: پیشاندانی تۆڕێکی خانەخانەی بەرهەمەکان لەگەڵ تایبەتمەندییە دیاریکراوەکان.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products with selected tags.
ku_IQ: پیشاندانی تۆڕێکی خانەخانەی بەرهەمەکان لەگەڵ تاگە دیاریکراوەکان.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your all-time best selling products.
ku_IQ: پیشاندانی تۆڕێکی خانەخانەیی لە پڕفرۆشترین بەرهەمەکانت.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your newest products.
ku_IQ: پیشاندانی خانەیی لە نوێترین بەرهەمەکانت.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your top rated products.
ku_IQ: پیشاندانی خانەیی ئەو بەرهەمانەی زۆرترین پلەیان هەیە.

[ctx: block description]
en: Display a group of products that can be added to the cart.
ku_IQ: گرووپێک لە بەرهەمەکان پیشان بدە کە دەکرێت زیاد بکرێن بۆ سەبەتە.

[ctx: block description]
en: Display a link to the cart.
ku_IQ: پیشاندانی بەستەرێک بۆ سەبەتەکە.

[ctx: block description]
en: Display a list of filter options.
ku_IQ: پیشاندانی لیستێک لە بژاردەکانی پاڵاوتن.

[ctx: block description]
en: Display a product's description, attributes, and reviews
ku_IQ: وەسف، تایبەتمەندی و پێداچوونەوەکانی بەرهەم پیشان بدە

[ctx: block description]
en: Display a product's images.
ku_IQ: پیشاندانی وێنەکانی بەرهەمێک.

[ctx: block description]
en: Display a product's reviews
ku_IQ: پیشاندانی پێداچوونەوەکانی بەرهەمێک

[ctx: block description]
en: Display a product's reviews form.
ku_IQ: پیشاندانی فۆڕمی پێداچوونەوەکانی بەرهەمێک.

[ctx: block description]
en: Display a product’s SKU, categories, tags, and more.
ku_IQ: هاوپۆل، SKU، تاگەکانی بەرهەمێک پیشان دەدات.

[ctx: block description]
en: Display a selection of hand-picked products in a grid.
ku_IQ: پیشاندانی هەڵبژاردەیەک لە بەرهەمی هەڵبژێردراو لە تۆڕێکی خانەخانە.

[ctx: block description]
en: Display a short description about a product.
ku_IQ: پیشاندانی وەسفێکی کورتی بەرهەمێک.

[ctx: block description]
en: Display a single product of your choice with full control over its presentation.
ku_IQ: تەنیا بەرهەمێک بە هەڵبژاردنی خۆت پیشان بدە لەگەڵ کۆنترۆڵی تەواو بەسەر شێوازی پێشکەشکردنیدا.

[ctx: block description]
en: Display accepted payment methods.
ku_IQ: پیشاندانی شێوازە پەسەندکراوەکانی پارەدان.

[ctx: block description]
en: Display additional checkout fields from the 'contact' and 'order' locations.
ku_IQ: پیشاندانی خانەی زیاتری پارەدان لە شوێنەکانی 'پەیوەندی' و 'داواکاری'.

[ctx: block description]
en: Display an input field customers can use to select the number of products to add to their cart.
ku_IQ: پیشاندانی خانەیەکی تێکردن کە کڕیاران دەتوانن بەکاریبهێنن بۆ هەڵبژاردنی ژمارەی بەرهەمەکان بۆ زیادکردن بۆ سەبەتەکەیان.

[ctx: block description]
en: Display any product variations available to select from and add to cart.
ku_IQ: پیشاندانی هەر گۆڕانکارییەکی بەرهەم کە بەردەستە بۆ هەڵبژاردن و خستنە سەبەتەوە.

[ctx: block description]
en: Display filter options as chips.
ku_IQ: پیشاندانی بژاردەکانی پاڵاوتن وەک چیپ.

[ctx: block description]
en: Display icons for available payment methods.
ku_IQ: وێنۆچکەکان بۆ شێوازەکانی پارەدانی بەردەست پیشان بدە.

[ctx: block description]
en: Display links to purchased downloads.
ku_IQ: پیشاندانی بەستەرەکان بۆ بەرهەمە داگیراوەکان.

[ctx: block description]
en: Display next and previous buttons.
ku_IQ: پیشاندانی دوگمەکانی دواتر و پێشتر.

[ctx: block description]
en: Display product weight, dimensions, and attributes.
ku_IQ: پیشاندانی کێش، دووری و تایبەتمەندییەکانی بەرهەم.

[ctx: block description]
en: Display products from your store in a grid layout.
ku_IQ: پیشاندانی بەرهەمەکانی فرۆشگاکەت لە گەڵاڵەبەندییەکی خانەخانەیی.

[ctx: block description]
en: Display related products.
ku_IQ: پیشاندانی بەرهەمە هاوشێوەکان.

[ctx: block description]
en: Display removable active filters as chips.
ku_IQ: پیشاندانی پاڵاوتنە چالاکەکان کە توانای لابردنیان هەیە وەک چیپەکان.

[ctx: block description]
en: Display reviews for your products.
ku_IQ: پیشاندانی پێداچوونەوەکان بۆ بەرهەمەکانت.

[ctx: block description]
en: Display shipping options and rates for your store.
ku_IQ: پیشاندانی هەڵبژاردە و بەهاکانی گەیاندن بۆ فرۆشگاکەت.

[ctx: block description]
en: Display shopper-facing notifications generated by WooCommerce or extensions.
ku_IQ: پیشاندانی ئاگادارکەرەوەکانی کڕیار کە دەنێردرێن لەلایەن (WooCommerce) یان زیادکراوەکان.

[ctx: block description]
en: Display the Large Image of a product.
ku_IQ: وێنە گەورەکەی بەرهەمێک پیشان دەدات.

[ctx: block description]
en: Display the Thumbnails of a product.
ku_IQ: وێنۆچکەی بەرهەمێک پیشان دەدات.

[ctx: block description]
en: Display the attribute options associated with a variable product.
ku_IQ: پیشاندانی هەڵبژاردەکانی تایبەتمەندی کە پەیوەستن بە بەرهەمێکی گۆڕاوەوە.

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product
ku_IQ: تێکڕای پلە دانانی بەرهەمێک پیشان دەدات

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product with stars
ku_IQ: پیشاندانی هەڵسەنگاندنی مامناوەندیی بەرهەمێک لەگەڵ ئەستێرەکان

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product.
ku_IQ: تێکڕای پێداچوونەوەکانی بەرهەمێک پیشان دەدات.

[ctx: block description]
en: Display the currently active filters.
ku_IQ: پیشاندانی ئەو پاڵاوتنانەی ئێستا چالاک کراون.

[ctx: block description]
en: Display the downloadable products section.
ku_IQ: پیشاندانی بەشی ئەو بەرهەمانەی توانای داگرتنیان هەیە.

[ctx: block description]
en: Display the items purchased and order totals.
ku_IQ: پیشاندانی ئەو کاڵایانەی کڕدراون و کۆی گشتیی داواکارییەکان.

[ctx: block description]
en: Display the list of additional field values from the current order.
ku_IQ: پیشاندانی لیستەیەک لە بەهای خانەی زیاتر لە داواکارییەکەی ئێستا.

[ctx: block description]
en: Display the main product image.
ku_IQ: پیشاندانی وێنەی سەرەکیی بەرهەم.

[ctx: block description]
en: Display the number of products on the archive page or search result page.
ku_IQ: پیشاندانی ژمارەی بەرهەمەکان لە پەڕەی ئەرشیف یان پەڕەی ئەنجامی گەڕان.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation billing address.
ku_IQ: پیشاندانی ناونیشانی پارەدانی پەسەندکردنی داواکارییەکە.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation billing section.
ku_IQ: پیشاندانی بەشی پارەدانی پەسەندکردنی داواکارییەکە.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation shipping address.
ku_IQ: پیشاندانی ناونیشانی گەیاندنی پەسەندکردنی داواکارییەکە.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation shipping section.
ku_IQ: پیشاندانی بەشی گەیاندنی پەسەندکردنی داواکارییەکە.

[ctx: block description]
en: Display the order details section.
ku_IQ: پیشاندانی بەشی وردەکارییەکانی داواکارییەکە.

[ctx: block description]
en: Display the order summary on the order confirmation page.
ku_IQ: پیشاندانی پوختەی داواکارییەکە لەسەر پەڕەی پەسەندکردنی داواکارییەکە.

[ctx: block description]
en: Display the price of a product.
ku_IQ: پیشاندانی نرخی بەرهەمێک.

[ctx: block description]
en: Display the product title as a label or paragraph.
ku_IQ: پیشاندانی ناونیشانی بەرهەم وەک نیشانەیەک یان پەرەگرافێک.

[ctx: block description]
en: Display the review count of a product
ku_IQ: ژمارەی پێداچوونەوەکانی بەرهەمێک پیشان دەدات

[ctx: block description]
en: Display the title of a product.
ku_IQ: پیشاندانی ناونیشانی بەرهەمێک.

[ctx: block description]
en: Displays WooCommerce page content.
ku_IQ: ناوەڕۆکی پەڕەی (WooCommerce) پیشان دەدات.

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for product reviews pagination.
ku_IQ: لیستەیەک لە ژمارەی پەڕە پیشان دەدات بۆ پێداچوونەوەکانی بەرهەم.

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of product reviews, when applicable.
ku_IQ: ڕێدۆزییەکی پەڕەکراو پیشان دەدات بۆ کۆمەڵێک دواتر/پێشتری پێداچوونەوەکانی بەرهەم، ئەگەر توانای ئەنجامدانی هەبوو.

[ctx: block description]
en: Displays a title with the number of reviews.
ku_IQ: ناونیشانێک پیشان دەدات لەگەڵ ژمارەی پێداچوونەوەکان.

[ctx: block description]
en: Displays additional information provided by third-party extensions for the current order.
ku_IQ: پیشاندانی زانیاریی زیاتر کە لەلایەن زیادکراوەکانی لایەنی سێیەمەوە دادەنرێن دەربارەی داواکارییەکەی ئێستا.

[ctx: block description]
en: Displays an on-sale badge if the product is on-sale.
ku_IQ: ئەگەر بەرهەمەکە لە داشکاندندا بێت، نیشانەیەکی داشکاندن پیشان دەدات.

[ctx: block description]
en: Displays the SKU of a product.
ku_IQ: (SKU)ی بەرهەمێک پیشان دەدات.

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a product review.
ku_IQ: ناوەڕۆکی پێداچوونەوەی بەرهەمێک پیشان دەدات.

[ctx: block description]
en: Displays the date on which the review was posted.
ku_IQ: ئەو ڕێکەوتە پیشان دەدات کە پێداچوونەوەکەی تێدا بڵاوکراوەتەوە.

[ctx: block description]
en: Displays the description of the product.
ku_IQ: وەسفی بەرهەمەکە پیشان دەدات.

[ctx: block description]
en: Displays the description of the selected variation.
ku_IQ: وەسفی گۆڕانکارییە دیاریکراوەکە پیشان دەدات.

[ctx: block description]
en: Displays the name of the author of the review.
ku_IQ: ناوی نووسەری پێداچوونەوەکە پیشان دەدات.

[ctx: block description]
en: Displays the next product review's page link.
ku_IQ: بەستەری پەڕەی دواتری پێداچوونەوەی بەرهەم پیشان دەدات.

[ctx: block description]
en: Displays the previous product review's page link.
ku_IQ: بەستەری پەڕەی پێشووی پێداچوونەوەی بەرهەم پیشان دەدات.

[ctx: block description]
en: Displays the rating of a product review.
ku_IQ: هەڵسەنگاندنی پێداچوونەوەی بەرهەمێک پیشان دەدات.

[ctx: block description]
en: Enable customers to change the sorting order of the products.
ku_IQ: ڕێگە بە کڕیاران دەدات ڕیزکردنی بەرهەمەکان بگۆڕن.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product collection by rating.
ku_IQ: ڕێگە بە کڕیاران بدە بۆ پاڵاوتنی کۆکراوەی بەرهەمەکە بەپێی هەڵسەنگاندن.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product collection by selecting one or more taxonomy terms, such as categories, brands, or tags.
ku_IQ: ڕێگە بە کڕیاران بدە کە کۆمەڵەی بەرهەمەکان بپاڵێون بە دیاریکردنی یەک یان چەند زاراوەیەکی پۆلێنکردن، وەک هاوپۆلەکان، نیشانە بازرگانییەکان، یان تاگەکان.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by choosing a price range.
ku_IQ: ڕێگە بە کڕیاران بدە بۆ پاڵاوتنی خانەخانەی بەرهەمەکە بە هەڵبژاردنی ماوەی نرخ.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by rating.
ku_IQ: ڕێگە بە کڕیاران بدە بۆ پاڵاوتنی خانەخانەی بەرهەمەکە بە پێی هەڵسەنگاندن.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by selecting one or more attributes, such as color.
ku_IQ: ڕێگە بە کڕیاران بدە پاڵاوتن بۆ خانەخانەی بەرهەمەکە بکەن بە دیاریکردنی تایبەتمەندییەک یان زیاتر، وەکو ڕەنگ.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by stock status.
ku_IQ: ڕێگە بە کڕیاران بدە بۆ پاڵاوتنی خانەخانەی بەرهەمەکە بە پێی دۆخی کۆگا.

[ctx: block description]
en: Enable customers to keep track of their location within the store and navigate back to parent pages.
ku_IQ: ڕێگە بدە بە کڕیاران شوێنی خۆیان لەناو فرۆشگاکە بدۆزنەوە و بگەڕێنەوە بۆ پەڕە باوانەکان.

[ctx: block description]
en: Ensure that customers agree to your Terms & Conditions and Privacy Policy.
ku_IQ: دڵنیابە لەوەی کە کڕیارەکان بە مەرج و ڕێساکان و سیاسەتی تایبەتێتیی تۆ ڕازین.

[ctx: block description]
en: Format the name of an attribute associated with a variable product.
ku_IQ: فۆرماتکردنی ناوی تایبەتمەندییەک کە پەیوەستە بە بەرهەمێکی گۆڕاوەوە.

[ctx: block description]
en: Highlight a product or variation.
ku_IQ: بە گرنگ پیشاندانی بەرهەم یان گۆڕانکارییەک.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products by choosing a price range.
ku_IQ: با کڕیاران بەرهەمەکان بە هەڵبژاردنی مەودای نرخ پاڵاوتن بکەن.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products by choosing stock status.
ku_IQ: با کڕیاران بەرهەمەکان بە هەڵبژاردنی دۆخی کۆگا بپاڵێون.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products displayed on the page.
ku_IQ: ڕێگە بە کڕیاران دەدات ئەو بەرهەمانە بپاڵێون کە لە پەڕەکەدا پیشان دەدرێن.

[ctx: block description]
en: Let shoppers know when products are out of stock or on backorder. This block is hidden when products are in stock.
ku_IQ: ڕێگە بە کڕیاران بدە ئاگاداربن لەوەی بەرهەمەکان لە کۆگا بەردەست نەماون یان لە دۆخی داواکاریی دواخراون. ئەم بڵۆکە پیشان نادرێت کاتێک بەرهەمەکان بەردەستن لە کۆگا.

[ctx: block description]
en: Notice description
ku_IQ: وەسفی ئاگانامە

[ctx: block description]
en: Payment options for your store.
ku_IQ: هەڵبژاردەکانی پارەدان بۆ فرۆشگاکەت.

[ctx: block description]
en: Render additional fields in the 'Additional information' location.
ku_IQ: پوختەکردنی خانەی زیاتر لە شوێنی 'زانیاریی زیاتر'.

[ctx: block description]
en: Renders classic WooCommerce shortcodes.
ku_IQ: شۆرتکۆدە کلاسیکییەکانی (WooCommerce) پوختە دەکات.

[ctx: block description]
en: Select between shipping or local pickup.
ku_IQ: هەڵبژاردن لە نێوان گەیاندن و هەڵگرتن لە فرۆشگا.

[ctx: block description]
en: Show a list of all product reviews.
ku_IQ: پیشاندانی لیستەیەک لە سەرجەم پێداچوونەوەی بەرهەمەکان.

[ctx: block description]
en: Show all product categories as a list or dropdown.
ku_IQ: پیشاندانی سەرجەم هاوپۆلی بەرهەمەکان وەکو لیستە یان هاتنەخوارەوە.

[ctx: block description]
en: Show customers a summary of their order.
ku_IQ: پوختەیەکی داواکاریی پیشانی کڕیاران دەدات.

[ctx: block description]
en: Show product reviews from specific categories.
ku_IQ: پیشاندانی پێداچوونەوەی بەرهەمەکان لە هاوپۆلە دیاریکراوەکان.

[ctx: block description]
en: Showcase your products relevant images and media.
ku_IQ: وێنە و ڕەنگاڵەی بەرهەمەکانت پیشان بدە.

[ctx: block description]
en: Shows cart items.
ku_IQ: پیشاندانی مادەکانی سەبەتە.

[ctx: block description]
en: Shows local pickup locations.
ku_IQ: شوێنەکانی هەڵگرتن لە فرۆشگا پیشان دەدات.

[ctx: block description]
en: Shows the Cross-Sells block.
ku_IQ: بڵۆکی فرۆش-یەکتربڕەکان پیشدان دەدات.

[ctx: block description]
en: Shows the Cross-Sells products.
ku_IQ: بەرهەمە فرۆش-یەکتربڕەکان پیشدان دەدات.

[ctx: block description]
en: Shows the apply coupon form.
ku_IQ: فۆڕمی جێبەجێکردنی کۆبۆن پیشان دەدات.

[ctx: block description]
en: Shows the cart discount row.
ku_IQ: پیشاندانی ڕیزی داشکاندنی سەبەتەکە.

[ctx: block description]
en: Shows the cart fee row.
ku_IQ: پیشاندانی ڕیزی کرێی سەبەتەکە.

[ctx: block description]
en: Shows the cart shipping row.
ku_IQ: پێشاندانی ڕیزی گەیاندن

[ctx: block description]
en: Shows the cart subtotal row.
ku_IQ: ڕیزی لاسەرجەمی سەبەتەکە پیشان دەدات.

[ctx: block description]
en: Shows the cart taxes row.
ku_IQ: پێشاندانی ڕیزی باجەکانی سەبەتەکە.

[ctx: block description]
en: Shows the heading row.
ku_IQ: پێشاندانی سەردێڕ

[ctx: block description]
en: Shows the subtotal, fees, discounts, shipping and taxes.
ku_IQ: لاسەرجەم، کرێ، داشکاندن، گەیاندن و باجەکان پیشان دەدات.

[ctx: block description]
en: Stock management minimum quantity.
ku_IQ: کەمترین بڕ - بەڕێوەبردنی کۆگا.

[ctx: block description]
en: The contents of this block will display when there are no products found.
ku_IQ: ناوەڕۆکەکانی ئەم بڵۆکە پیشان دەدرێن کاتێک هیچ بەرهەمێک نەدۆزرایەوە.

[ctx: block description]
en: The linked product list.
ku_IQ: لیستەی بەرهەمی پێکەوە بەستراوەکە.

[ctx: block description]
en: The product attributes.
ku_IQ: تایبەتمەندییەکانی بەرهەمەکە.

[ctx: block description]
en: The product available quantity.
ku_IQ: بڕی بەردەستی بەرهەمەکە.

[ctx: block description]
en: The product custom fields toggle.
ku_IQ: زوانەی خانە دەستکردەکانی بەرهەمەکە.

[ctx: block description]
en: The product custom fields.
ku_IQ: خانە دەستکردەکانی بەرهەمەکە.

[ctx: block description]
en: The product description.
ku_IQ: وەسفی بەرهەمەکە.

[ctx: block description]
en: The product details section description.
ku_IQ: وەسفی بەشی وردەکارییەکانی بەرهەمەکە.

[ctx: block description]
en: The product downloads.
ku_IQ: داگرتنەکانی بەرهەمەکە.

[ctx: block description]
en: The product images.
ku_IQ: وێنەکانی بەرهەمەکە.

[ctx: block description]
en: The product list.
ku_IQ: لیستەی بەرهەمەکە.

[ctx: block description]
en: The product name.
ku_IQ: ناوی بەرهەمەکە.

[ctx: block description]
en: The product radio.
ku_IQ: ڕادیۆی بەرهەمەکە.

[ctx: block description]
en: The product schedule sale fields.
ku_IQ: خانەکانی کات دیاریکردنی داشکاندنی بەرهەمەکە.

[ctx: block description]
en: The product section description.
ku_IQ: وەسفی بەشی بەرهەمەکە.

[ctx: block description]
en: The product section.
ku_IQ: بەشی بەرهەمەکە.

[ctx: block description]
en: The product shipping class field.
ku_IQ: خانەی پۆلی گەیاندنی بەرهەمەکە.

[ctx: block description]
en: The product shipping dimensions fields.
ku_IQ: خانەی لاکانی گەیاندنی بەرهەمەکە.

[ctx: block description]
en: The product sku.
ku_IQ: (sku)ی بەرهەمەکە.

[ctx: block description]
en: The product subsection description.
ku_IQ: وەسفی لابەشی بەرهەمەکە.

[ctx: block description]
en: The product subsection.
ku_IQ: لابەشی بەرهەمەکە.

[ctx: block description]
en: The product summary.
ku_IQ: پوختەی بەرهەمەکە.

[ctx: block description]
en: The product tab.
ku_IQ: سەرخشتەی بەرهەمەکە.

[ctx: block description]
en: The product toggle.
ku_IQ: دوگمەی بەرهەمەکە.

[ctx: block description]
en: The product variations items.
ku_IQ: بڕگەکانی گۆڕانکارییەکانی بەرهەمەکە.

[ctx: block description]
en: The product variations options.
ku_IQ: هەڵبژاردەکانی گۆڕانکارییەکانی بەرهەمەکە.

[ctx: block description]
en: Use blocks to create an "Add to cart" area that's customized for different product types, such as variable and grouped.
ku_IQ: بڵۆکەکان بەکاربهێنە بۆ دروستکردنی ناوچەیەکی "خستنە سەبەتەوە" کە تایبەتکراوە بۆ جۆرە بەرهەمی جیاواز، وەک گۆڕاو و بەکۆمەڵ.

[ctx: block description]
en: Visually highlight a product category and encourage prompt action.
ku_IQ: بەشێوەیەکی بینراو هاوپۆلی بەرهەمێک وەکو گرنگ پیشانبدە و هانی ئەنجامدانی کردارێک بدە.

[ctx: block keyword]
en: Handpicked Products
ku_IQ: بەرهەمە هەڵبژێردراوەکان

[ctx: block keyword]
en: My Account
ku_IQ: هەژمارەکەم

[ctx: block keyword]
en: Product Collection
ku_IQ: کۆکراوەی بەرهەم

[ctx: block keyword]
en: Products (Beta)
ku_IQ: بەرهەمەکان (تاقیکاری)

[ctx: block keyword]
en: additional information
ku_IQ: زانیاریی زیاتر

[ctx: block keyword]
en: all products
ku_IQ: هەموو بەرهەمەکان

[ctx: block keyword]
en: attributes
ku_IQ: تایبەتمەندییەکان

[ctx: block keyword]
en: by attribute
ku_IQ: بەپێی تایبەتمەندی

[ctx: block keyword]
en: by category
ku_IQ: بەپێی هاوپۆل

[ctx: block keyword]
en: by tag
ku_IQ: بەپێی تاگ

[ctx: block keyword]
en: catalog
ku_IQ: کەتەلۆگ

[ctx: block keyword]
en: checkbox
ku_IQ: چوارگۆشەی پیاچوونەوە

[ctx: block keyword]
en: class
ku_IQ: پۆل

[ctx: block keyword]
en: clear filters
ku_IQ: سڕینەوەی پاڵاوتنەکان

[ctx: block keyword]
en: custom
ku_IQ: دەستکرد

[ctx: block keyword]
en: description
ku_IQ: وەسف

[ctx: block keyword]
en: dimensions
ku_IQ: لاکان

[ctx: block keyword]
en: downloads
ku_IQ: داگرتنەکان

[ctx: block keyword]
en: email
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنی

[ctx: block keyword]
en: excerpt
ku_IQ: کورتە

[ctx: block keyword]
en: fields
ku_IQ: خانەکان

[ctx: block keyword]
en: gallery
ku_IQ: پیشانگا

[ctx: block keyword]
en: group
ku_IQ: گرووپ

[ctx: block keyword]
en: image
ku_IQ: وێنە

[ctx: block keyword]
en: images
ku_IQ: وێنه‌كان

[ctx: block keyword]
en: input
ku_IQ: تێچوو

[ctx: block keyword]
en: inventory
ku_IQ: کۆگا

[ctx: block keyword]
en: linked
ku_IQ: بەستراو

[ctx: block keyword]
en: list
ku_IQ: لیستە

[ctx: block keyword]
en: minimum
ku_IQ: کەمترین

[ctx: block keyword]
en: name
ku_IQ: ناو

[ctx: block keyword]
en: notice
ku_IQ: ئاگانامە

[ctx: block keyword]
en: number
ku_IQ: ژماره‌

[ctx: block keyword]
en: password
ku_IQ: تێپەڕەوشە

[ctx: block keyword]
en: payment methods
ku_IQ: شێوازەکانی پارەدان

[ctx: block keyword]
en: payments
ku_IQ: پارەدانەکان

[ctx: block keyword]
en: price
ku_IQ: نرخ

[ctx: block keyword]
en: products
ku_IQ: بەرهەمەکان

[ctx: block keyword]
en: quantity
ku_IQ: بڕ

[ctx: block keyword]
en: radio
ku_IQ: ڕادیۆ

[ctx: block keyword]
en: rich-text
ku_IQ: دەق

[ctx: block keyword]
en: sale
ku_IQ: داشکاندن

[ctx: block keyword]
en: schedule
ku_IQ: کات دیاریکردن

[ctx: block keyword]
en: section
ku_IQ: بەش

[ctx: block keyword]
en: select
ku_IQ: دیاریکردن

[ctx: block keyword]
en: shipping
ku_IQ: گەیاندن

[ctx: block keyword]
en: single product
ku_IQ: تەنیا بەرهەمێک

[ctx: block keyword]
en: subsection
ku_IQ: لابەش

[ctx: block keyword]
en: summary
ku_IQ: پوختە

[ctx: block keyword]
en: tag
ku_IQ: تاگ

[ctx: block keyword]
en: taxonomy
ku_IQ: پۆلێنکردن

[ctx: block keyword]
en: text
ku_IQ: دەق

[ctx: block keyword]
en: textarea
ku_IQ: ناوچەی دەق

[ctx: block keyword]
en: title
ku_IQ: ناونیشان

[ctx: block keyword]
en: variations
ku_IQ: گۆڕانکارییەکان

[ctx: block keyword]
en: weight
ku_IQ: کێش

[ctx: block style label]
en: Fill
ku_IQ: پڕکردن

[ctx: block style label]
en: Outline
ku_IQ: هێڵی دەرەوە

[ctx: block title]
en: Accepted Payment Methods
ku_IQ: شێوازە پەسەندکراوەکانی پارەدان

[ctx: block title]
en: Accordion
ku_IQ: ئاکۆردیەن

[ctx: block title]
en: Accordion Group
ku_IQ: گرووپی ئاکۆردیەن

[ctx: block title]
en: Accordion Header
ku_IQ: سەرپەڕەی ئاکۆردیەن

[ctx: block title]
en: Accordion Panel
ku_IQ: تەختی ئاکۆردیەن

[ctx: block title]
en: Account Creation
ku_IQ: دروستکردنی هەژمار

[ctx: block title]
en: Actions
ku_IQ: کردارەکان

[ctx: block title]
en: Active Filters
ku_IQ: پاڵاوتنە چالاکەکان

[ctx: block title]
en: Active Filters Controls
ku_IQ: کۆنترۆڵەکانی پاڵاوتنە چالاکەکان

[ctx: block title]
en: Add to Cart + Options (Beta)
ku_IQ: زیادکردن بۆ سەبەتە + هەڵبژاردەکان (بێتا)

[ctx: block title]
en: Add to Cart Button
ku_IQ: دوگمەی زیادکردن بۆ سەبەتە

[ctx: block title]
en: Add to Cart with Options
ku_IQ: زیادکردن بۆ سەبەتە لەگەڵ بژاردەکان

[ctx: block title]
en: Additional Field List
ku_IQ: لیستەی خانەی زیاتر

[ctx: block title]
en: Additional Fields
ku_IQ: خانەی زیاتر

[ctx: block title]
en: Additional Information
ku_IQ: زانیاریی زیاتر

[ctx: block title]
en: Additional information
ku_IQ: زانیاریی زیاتر

[ctx: block title]
en: All Products
ku_IQ: هەموو بەرهەمەکان

[ctx: block title]
en: All Reviews
ku_IQ: سەرجەم پێداچوونەوەکان

[ctx: block title]
en: Attribute Filter
ku_IQ: پاڵاوتنی تایبەتمەندی

[ctx: block title]
en: Best Selling Products
ku_IQ: پڕفرۆشترین بەرهەمەکان

[ctx: block title]
en: Billing Address
ku_IQ: ناونیشانی پارەدان

[ctx: block title]
en: Billing Address Section
ku_IQ: بەشی ناونیشانی پارەدان

[ctx: block title]
en: Cart Cross-Sells
ku_IQ: سەبەتەی فرۆش-یەکتربڕەکان

[ctx: block title]
en: Cart Cross-Sells Products
ku_IQ: سەبەتەی بەرهەمە فرۆش-یەکتربڕەکان

[ctx: block title]
en: Cart Items
ku_IQ: مادەکانی سەبەتە

[ctx: block title]
en: Cart Line Items
ku_IQ: کاڵاکانی سەبەتە

[ctx: block title]
en: Cart Link
ku_IQ: بەستەری سەبەتە

[ctx: block title]
en: Cart Totals
ku_IQ: کۆی گشتیی سەبەتە

[ctx: block title]
en: Catalog Sorting
ku_IQ: ڕیزکردنی کەتەلۆگ

[ctx: block title]
en: Checkout
ku_IQ: پارەدان

[ctx: block title]
en: Checkout Fields
ku_IQ: خانەکانی پارەدان

[ctx: block title]
en: Checkout Totals
ku_IQ: کۆی گشتیی پارەدان

[ctx: block title]
en: Chips
ku_IQ: چیپەکان

[ctx: block title]
en: Classic Shortcode
ku_IQ: شۆرتکۆدی کلاسیک

[ctx: block title]
en: Clear filters
ku_IQ: سڕینەوەی پاڵاوتنەکان

[ctx: block title]
en: Collapsible
ku_IQ: توانای نووشتانەوە

[ctx: block title]
en: Coming Soon
ku_IQ: بەم زووانە

[ctx: block title]
en: Conditional
ku_IQ: مەرجدار

[ctx: block title]
en: Contact Information
ku_IQ: زانیاریی پەیوەندیکردن

[ctx: block title]
en: Coupon Form
ku_IQ: فۆڕمی کۆبۆن

[ctx: block title]
en: Customer account
ku_IQ: هەژماری کڕیار

[ctx: block title]
en: Delivery
ku_IQ: گەیاندن

[ctx: block title]
en: Discount
ku_IQ: داشکاندن

[ctx: block title]
en: Downloads Section
ku_IQ: بەشی داگرتنەکان

[ctx: block title]
en: Email Content
ku_IQ: ناوەڕۆکی پۆستی ئەلیکترۆنی

[ctx: block title]
en: Empty Cart
ku_IQ: سەبەتەی بەتاڵ

[ctx: block title]
en: Empty Mini-Cart view
ku_IQ: بینینی (Mini-Cart)ی بەتاڵ

[ctx: block title]
en: Express Checkout
ku_IQ: پارەدانی خێرا

[ctx: block title]
en: Featured Category
ku_IQ: هاوپۆلی تایبەت

[ctx: block title]
en: Featured Product
ku_IQ: بەرهەمی تایبەت

[ctx: block title]
en: Fees
ku_IQ: کرێیەکان

[ctx: block title]
en: Filled Cart
ku_IQ: سەبەتەی پڕ

[ctx: block title]
en: Filled Mini-Cart view
ku_IQ: بینینی (Mini-Cart)ی پڕ

[ctx: block title]
en: Filter Block
ku_IQ: بڵۆکی پاڵاوتن

[ctx: block title]
en: Filter by Attribute Controls
ku_IQ: پاڵاوتن بەپێی کۆنترۆڵەکانی تایبەتمەندییەکان

[ctx: block title]
en: Filter by Price Controls
ku_IQ: پاڵاوتن بەپێی کۆنترۆڵەکانی نرخ

[ctx: block title]
en: Filter by Rating Controls
ku_IQ: پاڵاوتن بەپێی کۆنترۆڵەکانی هەڵسەنگاندن

[ctx: block title]
en: Filter by Stock Controls
ku_IQ: پاڵاوتن بەپێی کۆنترۆڵەکانی کۆگا

[ctx: block title]
en: Grouped Product Selector (Beta)
ku_IQ: دیاریکەری بەرهەمی گرووپکراو (بێتا)

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Item Label (Beta)
ku_IQ: بەرهەمی بەکۆمەڵ: نیشانەی کاڵا (بێتا)

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Item Selector (Beta)
ku_IQ: بەرهەمی بەکۆمەڵ: هەڵبژێری کاڵا (بێتا)

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Template (Beta)
ku_IQ: بەرهەمی گرووپکراو: داڕێژە (بێتا)

[ctx: block title]
en: Hand-picked Products
ku_IQ: بەرهەمە هەڵبژێردراوەکان

[ctx: block title]
en: Heading
ku_IQ: ناونیشان

[ctx: block title]
en: Large Image
ku_IQ: وێنەی گەورە

[ctx: block title]
en: Linked product list
ku_IQ: لیستەی بەرهەمی پێکەوە بەستراو

[ctx: block title]
en: List
ku_IQ: لیستە

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Contents
ku_IQ: ناوەڕۆکی سەبەتەی بچووک

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Footer
ku_IQ: ژێرپەڕەی (Mini-Cart)

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Items
ku_IQ: کاڵاکانی (Mini-Cart)

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Proceed to Checkout Button
ku_IQ: (Mini-Cart) بۆ دوگمەی پارەدان

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Products Table
ku_IQ: خشتەی بەرهەمەکانی (Mini-Cart)

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Shopping Button
ku_IQ: دوگمەی بازاڕکردنی (Mini-Cart)

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title
ku_IQ: ناونیشانی (Mini-Cart)

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title Items Counter
ku_IQ: ژمێرەری مادەکانی ناونیشانی (Mini-Cart)

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title Label
ku_IQ: ناونیشانی سەبەتەی بچووک

[ctx: block title]
en: Mini-Cart View Cart Button
ku_IQ: دوگمەی پیشاندانی سەبەتەی (Mini-Cart)

[ctx: block title]
en: Newest Products
ku_IQ: نوێترین به‌رهه‌مه‌كان

[ctx: block title]
en: Next/Previous Buttons
ku_IQ: دوگمەکانی پێشتر و دواتر

[ctx: block title]
en: No results
ku_IQ: بێ ئەنجام

[ctx: block title]
en: Notice
ku_IQ: ئاگانامە

[ctx: block title]
en: On Sale Products
ku_IQ: بەرهەمە داشکێندراوەکان

[ctx: block title]
en: On-Sale Badge
ku_IQ: نیشانەی داشکاندن

[ctx: block title]
en: Order Downloads
ku_IQ: داگرتنەکانی داواکاری

[ctx: block title]
en: Order Note
ku_IQ: تێبینیی داواکاری

[ctx: block title]
en: Order Status
ku_IQ: دۆخی داواکاری

[ctx: block title]
en: Order Summary
ku_IQ: پوختەی داواکاری

[ctx: block title]
en: Order Totals
ku_IQ: کۆی گشتیی داواکاری

[ctx: block title]
en: Order Totals Section
ku_IQ: بەشی کۆی گشتیی داواکاری

[ctx: block title]
en: Payment Method Icons
ku_IQ: وێنۆچکەکانی شێوازی پارەدان

[ctx: block title]
en: Payment Options
ku_IQ: هەڵبژاردەکانی پارەدان

[ctx: block title]
en: Pickup Method
ku_IQ: شێوازی هەڵگرتن

[ctx: block title]
en: Price Filter
ku_IQ: پاڵاوتنی نرخ

[ctx: block title]
en: Price Slider
ku_IQ: سلایدەری نرخ

[ctx: block title]
en: Proceed to Checkout
ku_IQ: ڕۆیشتن بۆ پارەدان

[ctx: block title]
en: Product
ku_IQ: بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product Average Rating (Beta)
ku_IQ: تێکڕای پلە دانانی بەرهەم (تاقیکاری)

[ctx: block title]
en: Product Categories List
ku_IQ: لیستەی هاوپۆلەکانی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product Collection
ku_IQ: کۆکراوەی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product Description
ku_IQ: وەسفی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product Details
ku_IQ: وردەکارییەکانی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product Filters
ku_IQ: پاڵاوتنەکانی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product Gallery (Beta)
ku_IQ: پێشانگەی بەرهەم (تاقیکاری)

[ctx: block title]
en: Product Image
ku_IQ: وێنەی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product Image Gallery
ku_IQ: پێشانگای وێنەی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product Meta
ku_IQ: مێتای بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product Price
ku_IQ: نرخی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product Quantity (Beta)
ku_IQ: بڕی بەرهەم (بێتا)

[ctx: block title]
en: Product Rating
ku_IQ: هەڵسەنگاندنی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product Rating Counter
ku_IQ: ژمێرەری پلەپێدانی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product Rating Stars
ku_IQ: ئەستێرەکانی هەڵسەنگاندنی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product Results Count
ku_IQ: ژماردنی ئەنجامەکانی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product Reviews
ku_IQ: پێداچوونەوەکانی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product SKU
ku_IQ: (SKU)ی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product Specifications
ku_IQ: وردەکارییەکانی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product Stock Indicator
ku_IQ: ئاماژەکەری کۆگای بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product Summary
ku_IQ: پوختەی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product Tag
ku_IQ: تاگی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product Template
ku_IQ: داڕێژەی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product Title
ku_IQ: ناونیشانی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product attributes
ku_IQ: تایبەتمەندییەکانی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product catalog visibility
ku_IQ: لەبەرچاویی کەتەلۆگی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product checkbox control
ku_IQ: کۆنترۆڵی چوارگۆشەی پیاچوونەوەی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product custom fields control
ku_IQ: کۆنترۆڵی خانە دەستکردەکانی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product custom fields toggle control
ku_IQ: کۆنترۆڵی زوانەی خانە دەستکردەکانی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product description
ku_IQ: وەسفی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product details section description
ku_IQ: وەسفی بەشی وردەکارییەکانی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product downloads
ku_IQ: داگرتنەکانی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product images
ku_IQ: وێنەکانی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product inventory quantity available
ku_IQ: بڕی بەردەستی بەرهەم لە کۆگا

[ctx: block title]
en: Product list
ku_IQ: لیستەی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product name
ku_IQ: ناوی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product notice field
ku_IQ: خانەی ئاگاداریی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product number control
ku_IQ: کۆنترۆڵی ژمارەی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product password
ku_IQ: تێپەڕەوشەی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product pricing
ku_IQ: نرخی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product radio control
ku_IQ: کۆنترۆڵی ڕادیۆی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product regular price
ku_IQ: نرخی ئاسایی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product sale price
ku_IQ: نرخی داشکاوی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product schedule sale fields
ku_IQ: خانەکانی کات دیاریکردنی داشکاندنی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product section
ku_IQ: بەشی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product section description
ku_IQ: وەسفی بەشی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product select field
ku_IQ: خانەی دیاریکردنی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product shipping class field
ku_IQ: خانەی پۆلی گەیاندنی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product shipping dimensions fields
ku_IQ: خانەی لاکانی گەیاندنی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product subsection
ku_IQ: لابەشی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product subsection description
ku_IQ: وەسفی لابەشی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product summary
ku_IQ: پوختەی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product tab
ku_IQ: سەرخشتەی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product text control
ku_IQ: کۆنترۆڵی دەقی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product text field
ku_IQ: خانەی دەقی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product textarea block
ku_IQ: بڵۆکی ناوچەی دەقی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product toggle control
ku_IQ: دەستبەسەرداگرتنی دوگمەی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product variations items
ku_IQ: بڕگەکانی گۆڕانکارییەکانی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Product variations options
ku_IQ: هەڵبژاردەکانی گۆڕانکارییەکانی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Products by Attribute
ku_IQ: بەرهەمەکان بەپێی تایبەتمەندی

[ctx: block title]
en: Products by Category
ku_IQ: بەرهەمەکان بەپێی هاوپۆل

[ctx: block title]
en: Products by Tag
ku_IQ: بەرهەمەکان بەپێی تاگ

[ctx: block title]
en: Rating Filter
ku_IQ: پاڵاوتنی هەڵسەنگاندن

[ctx: block title]
en: Related Products
ku_IQ: بەرهەمە هاوشێوەکان

[ctx: block title]
en: Review Author Name
ku_IQ: ناوی نووسەری پێداچوونەوە

[ctx: block title]
en: Review Content
ku_IQ: ناوەڕۆکی پێداچوونەوە

[ctx: block title]
en: Review Date
ku_IQ: ڕێکەوتی پێداچوونەوە

[ctx: block title]
en: Review Rating
ku_IQ: هەڵسەنگاندنی پێداچوونەوە

[ctx: block title]
en: Reviews Form
ku_IQ: فۆڕمی پێداچوونەوەکان

[ctx: block title]
en: Reviews Next Page
ku_IQ: پەڕەی دواتری پێداچوونەوەکان

[ctx: block title]
en: Reviews Page Numbers
ku_IQ: ژمارەی پەڕەی پێداچوونەوەکان

[ctx: block title]
en: Reviews Pagination
ku_IQ: ژمارەی پەڕە بۆ پێداچوونەوەکان

[ctx: block title]
en: Reviews Previous Page
ku_IQ: پەڕەی پێشووی پێداچوونەوەکان

[ctx: block title]
en: Reviews Template
ku_IQ: داڕێژەی پێداچوونەوەکان

[ctx: block title]
en: Reviews Title
ku_IQ: ناونیشانی پێداچوونەوەکان

[ctx: block title]
en: Reviews by Category
ku_IQ: پێداچوونەوەکان بەپێی هاوپۆل

[ctx: block title]
en: Reviews by Product
ku_IQ: پێداچوونەوەکان بەپێی بەرهەم

[ctx: block title]
en: Shipping
ku_IQ: گەیاندن

[ctx: block title]
en: Shipping Address
ku_IQ: ناونیشانی گەیاندن

[ctx: block title]
en: Shipping Address Section
ku_IQ: بەشی ناونیشانی گەیاندن

[ctx: block title]
en: Shipping Options
ku_IQ: هەڵبژاردەکانی گەیاندن

[ctx: block title]
en: Status Filter
ku_IQ: پاڵاوتنی دۆخ

[ctx: block title]
en: Stock level threshold
ku_IQ: لێواری ئاستی کۆگا

[ctx: block title]
en: Store Breadcrumbs
ku_IQ: نانەوردەکانی فرۆشگا

[ctx: block title]
en: Store Notices
ku_IQ: ئاگادارییەکانی فرۆشگا

[ctx: block title]
en: Subtotal
ku_IQ: لاسەرجەم

[ctx: block title]
en: Taxes
ku_IQ: باجەکان

[ctx: block title]
en: Taxonomy
ku_IQ: پۆلێنکردن

[ctx: block title]
en: Taxonomy Filter
ku_IQ: پاڵاوتنی پۆلێنکردن

[ctx: block title]
en: Terms and Conditions
ku_IQ: مەرج و یاساکان

[ctx: block title]
en: Thumbnails
ku_IQ: وێنۆچکەکان

[ctx: block title]
en: Top Rated Products
ku_IQ: ئەو بەرهەمانەی زۆرترین پلەیان هەیە.

[ctx: block title]
en: Totals
ku_IQ: کۆی گشتییەکان

[ctx: block title]
en: Variation Description (Beta)
ku_IQ: وەسفی گۆڕانکاری (بێتا)

[ctx: block title]
en: Variation Selector (Beta)
ku_IQ: هەڵبژێری گۆڕانکاری (بێتا)

[ctx: block title]
en: Variation Selector: Attribute Name (Beta)
ku_IQ: هەڵبژێری گۆڕانکاری: ناوی تایبەتمەندی (بێتا)

[ctx: block title]
en: Variation Selector: Attribute Options (Beta)
ku_IQ: هەڵبژێری گۆڕانکاری: هەڵبژاردەکانی تایبەتمەندی (بێتا)

[ctx: block title]
en: Variation Selector: Template (Beta)
ku_IQ: هەڵبژێری گۆڕانکاری: داڕێژە (بێتا)

[ctx: block title]
en: WooCommerce Page
ku_IQ: پەڕەی (WooCommerce)

en: brand
ku_IQ: نیشانەی بازرگانی

[ctx: breadcrumb]
en: Home
ku_IQ: سەرەتا

[ctx: button label of product search block]
en: Search
ku_IQ: گەڕان

en: by %s
ku_IQ: لەلایەن %s

en: cURL installed but unable to retrieve version.
ku_IQ: cURL دامەزراوە، بەڵام نەتوانرا وەشانەکەی وەربگیرێت.

en: cURL version
ku_IQ: وەشانی cURL

en: cURL version.
ku_IQ: وشانی cURL .

[ctx: checkout-validation]
en: Billing %s
ku_IQ: پارەدان %s

[ctx: checkout-validation]
en: Shipping %s
ku_IQ: گەیاندن %s

en: cm
ku_IQ: سانتیمەتر

[ctx: column name]
en: Review
ku_IQ: پێداچوونەوە

[ctx: column name]
en: Submitted on
ku_IQ: نێردراوە لە

[ctx: column_name]
en: Notification
ku_IQ: ئاگادارکەرەوە

[ctx: column_name]
en: Product
ku_IQ: بەرهەم

[ctx: column_name]
en: Signed Up
ku_IQ: تۆماربوو

[ctx: column_name]
en: Status
ku_IQ: دۆخ

[ctx: column_name]
en: User/Email
ku_IQ: بەکارهێنەر\پۆستی ئەلیکترۆنی

en: customer orders
ku_IQ: ته‌واوی داواكاریه‌كانی كریار

[ctx: database error]
en: unknown
ku_IQ: نەناسراو

en: days
ku_IQ: ڕۆژ

en: discounted shipping labels
ku_IQ: ناونیشانی کەشتیە بارکردنداشکێنراوەکان

en: e.g. For heavy items requiring higher postage
ku_IQ: بۆ نموونە: بۆ کاڵا قورسەکان کرێیەکی پۆستەی زیاتر پێویستە

en: e.g. Free shipping
ku_IQ: بۆ نموونە: گەیاندنی خۆڕایی

en: e.g. Heavy
ku_IQ: بۆ نموونە: قورس

en: e.g. Local pickup
ku_IQ: بۆ نموونە: هەڵگرتن لە فرۆشگا

en: e.g. Standard national
ku_IQ: بۆ نموونە: نەتەوەییی ئاسایی

en: e.g. heavy-packages
ku_IQ: بۆ نموونە: پاکەتە قورسەکان

en: e.g. length or weight
ku_IQ: بۆ نموونە درێژی یان کێش

en: eCheck
ku_IQ: چەکی ئەلیکترۆنی

en: eCheck ending in %1$s
ku_IQ: (eCheck) کە بە %1$s کۆتایی دێت

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
ku_IQ: بەرزنەکرایەوە

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
ku_IQ: ئەنجامی بەرزکردنەوەی زیاتر&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
ku_IQ: نەدۆزرایەوە

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
ku_IQ: تکایە ووشەکانی %qty% بیسڕەوە

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
ku_IQ: تکایە  ژمارە ١ بسڕەوە

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
ku_IQ: تکایە %qty% نووسە یان زیاتر بنووسە

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
ku_IQ: تکایە ١ ووشە یان زیاتر بنووسە

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
ku_IQ: گەڕان &hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
ku_IQ: ئێوە دەتوان تەنیا یەک بەش  %qty% دەست نیشانی بکە

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
ku_IQ: ئێوە دەتوان یەک بەش دەست نیشان بکەن

en: five star
ku_IQ: پێنج ئەستێرە

en: for %s
ku_IQ: بۆ %s

en: g
ku_IQ: گرام

en: guest orders
ku_IQ: ته‌واوی داواكاریه‌كانی میوان

[ctx: held stock note]
en: - ...and %d more item. | - ... and %d more items.
ku_IQ[0]: - ...و %d مادەی تریش.
ku_IQ[1]: - ...و %d مادەی تریش.

[ctx: held stock note]
en: Stock hold of %1$s minutes applied to: %2$s
ku_IQ: ڕاگرتنی کۆگا بۆ %1$s خولەک جێبەجێکرا بۆ: %2$s

en: in
ku_IQ: ئینچ

en: kg
ku_IQ: کیلۆگرام

en: m
ku_IQ: مەتر

[ctx: min_price]
en: From:
ku_IQ: لە:

en: mm
ku_IQ: میلیمەتر

en: new users
ku_IQ: نوسەرەی نوێ

[ctx: notice action]
en: Manage notifications
ku_IQ: بەڕێوەبردنی ئاگادارکەرەوەکان

[ctx: notice action]
en: Resend verification
ku_IQ: دووبارە ناردنەوەی پشتڕاستکردنەوە

[ctx: notifications_status]
en: %s notification deleted. | %s notifications deleted.
ku_IQ[0]: %s ئاگادارکەرەوە سڕایەوە.
ku_IQ[1]: %s ئاگادارکەرەوە سڕانەوە.

[ctx: notifications_status]
en: %s notification updated. | %s notifications updated.
ku_IQ[0]: %s ئاگادارکەرەوە بەڕۆژکرایەوە.
ku_IQ[1]: %s ئاگادارکەرەوە بەڕۆژکرانەوە.

[ctx: notifications_status]
en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: چالاک <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: چالاک <span class="count">(%s)</span>

[ctx: notifications_status]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: هەموو <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: هەموو <span class="count">(%s)</span>

[ctx: notifications_status]
en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: هەڵوەشاوە <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: هەڵوەشاوە <span class="count">(%s)</span>

[ctx: notifications_status]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: چاوەڕوانیی <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: چاوەڕوانیی <span class="count">(%s)</span>

[ctx: notifications_status]
en: Sent <span class="count">(%s)</span> | Sent <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: نێردراو <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: نێردراو <span class="count">(%s)</span>

[ctx: number of pages]
en: of
ku_IQ: لە

en: of
ku_IQ: لە

en: optional
ku_IQ: ئارەزوومەندانە

en: orders | orders
ku_IQ[0]: داواکارییەکان
ku_IQ[1]: داواکارییەکان

en: oz
ku_IQ: ئۆنس

en: payment setup
ku_IQ: دامەزراندنی پارەدان

en: payment setup and automated taxes
ku_IQ: دامەزراندنی پارەدان و باجە خۆکارەکان

en: payment setup and discounted shipping labels
ku_IQ: جێگیرکردنی پارەدان و نیشانەی گەیاندنی داشکێنراو

en: payment setup, automated taxes and discounted shipping labels
ku_IQ: جێگیرکردنی پارەدان، باجی خۆکار و نیشانەی گەیاندنی داشکێنراو

[ctx: placeholder]
en: Buy product
ku_IQ: کڕینی بەرهەم

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
ku_IQ: لە &hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
ku_IQ: تا&hellip;

[ctx: placeholder for search field]
en: Search products…
ku_IQ: گەڕان لە بەرهەمەکان...

[ctx: post]
en: Failed
ku_IQ: شکستی هێنا

[ctx: post]
en: In-Progress
ku_IQ: لە-چوونە پێش

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: هەموو <span class="count">(%s)</span>

en: privacy page
ku_IQ: پەڕەی تایبەتێتی

en: privacy policy
ku_IQ: سیاسەتی تایبەتێتی

[ctx: product reviews]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: هەموو <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: هەموو <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: پەسەندکراو <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: پەسەندکراو <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: چاوەڕوانی <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: چاوەڕوانی <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: هەرزەواڵە <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: هەرزەواڵە <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: تەنەکەی خۆڵ <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: تەنەکەی خۆڵ <span class="count">(%s)</span>

en: product_includes parameter need to specify exactly one product when segmenting by variation.
ku_IQ: product_includes ڕاگەیێن دەبێت بەوردیی یەک بەرهەم دیاری بکات کاتێک بەپێی گۆڕانکاری دابەش دەکرێت.

en: required
ku_IQ: پێویسته‌

[ctx: review]
en: Mark as spam
ku_IQ: دیاریکردن وەک هەرزەواڵە

[ctx: review]
en: Not Spam
ku_IQ: هەرزەواڵە بوونی نییە

[ctx: review]
en: Not spam
ku_IQ: هەرزەواڵە بوونی نییە

[ctx: review type]
en: Type
ku_IQ: جۆر

en: reviewed by %s
ku_IQ: هەڵسەنگێندراوە لە لایەن %s

en: scheduled action
ku_IQ: کرداری کات بۆ دانراو

en: scheduled actions
ku_IQ: کردارە کات بۆ دانراوەکان

en: shipping address
ku_IQ: ناونیشانی گەیاندن

[ctx: shipping country prefix]
en: to
ku_IQ: بۆ

[ctx: shipping country prefix]
en: to the
ku_IQ: بۆ

[ctx: shipping packages]
en: Shipment %d
ku_IQ: گەیاندن %d

[ctx: shipping packages]
en: Shipment 1
ku_IQ: گەیاندن 1

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
ku_IQ: نرخی گەیاندن

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
ku_IQ: گەیاندن %d

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
ku_IQ: داواکاری

[ctx: status labels]
en: All
ku_IQ: هەموو

[ctx: status labels]
en: Past-due
ku_IQ: قەرزی کۆن

[ctx: stock notification status]
en: Active
ku_IQ: چالاک

[ctx: stock notification status]
en: Cancelled
ku_IQ: هەڵوەشاوە

[ctx: stock notification status]
en: Pending
ku_IQ: چاوەڕوانیی

[ctx: stock notification status]
en: Sent
ku_IQ: نێردرا

[ctx: submit button]
en: Search
ku_IQ: گەڕان

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s added
ku_IQ: %s زیادکرا

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s deleted
ku_IQ: %s سڕایەوە

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not added
ku_IQ: %s زیاد نەکرا

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not updated
ku_IQ: %s بەڕۆژنەکرایەوە

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s updated
ku_IQ: %s بەڕۆژکرایەوە

en: terms and conditions
ku_IQ: مەرج و یاساکان

en: unexpected shutdown: PHP Fatal error %1$s in %2$s on line %3$s
ku_IQ: کوژانەوەی چاوەڕوان نەکراو: هەڵەی گەورەی (PHP) %1$s لە %2$s لە هێڵی %3$s

en: unknown
ku_IQ: نەناسراو

[ctx: unsubscribe cta for stock notifications for existing customers]
en: click here
ku_IQ: لێرە کرتە بکە

[ctx: unsubscribe cta for stock notifications for guests]
en: click here
ku_IQ: لێرە کرتە بکە

[ctx: user webhook count]
en: User #%1$s %2$s has created %3$d WooCommerce webhook. | User #%1$s %2$s has created %3$d WooCommerce webhooks.
ku_IQ[0]: بەکارهێنەر #%1$s %2$s %3$d WooCommerce webhookی دروستکرد.
ku_IQ[1]: بەکارهێنەر #%1$s %2$s %3$d WooCommerce webhookی دروستکرد.

[ctx: verb]
en: Spam
ku_IQ: هەرزەواڵە

[ctx: verb]
en: Trash
ku_IQ: تەنەکەی خۆڵ

en: verified owner
ku_IQ: خاوەنی سەلمێنراو

en: via %s
ku_IQ: له‌لایه‌ن %s

[ctx: with first and last result]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d result | Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
ku_IQ[0]: پیشاندانی %1$d&ndash;%2$d لە %3$d ئەنجام
ku_IQ[1]: پیشاندانی %1$d&ndash;%2$d لە %3$d ئەنجام

en: yd
ku_IQ: یارد

en: — No Change —
ku_IQ: — به‌بێ گۆڕانكاری—

en: ℹ️ WooCommerce installed and activated <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>. <a href="%4$s">More information</a>
ku_IQ: ℹ️ (WooCommerce) <a href="%1$s">پێوەکراوی (Legacy REST API)ی</a> دامەزراند و چالاکی کرد چونکە ئەم ماڵپەڕە <a href="%2$s">(Legacy REST API)ی چالاک کراوی</a> هەیە یان <a href="%3$s">وێبهووکی کۆنی پێناسەکراوی</a> هەیە. <a href="%4$s">زانیاریی زیاتر</a>

en: ℹ️️ The WooCommerce Legacy REST API extension is installed and active.
ku_IQ: ℹ️️ زیادکراوی (WooCommerce Legacy REST API) دامەزراوە و کارایە.

en: ⚠ 1 Incompatible plugin detected (%s).
ku_IQ: ⚠ 1 پێوەکراوی نەگونجاو دیاریکرا (%s).

en: ⚠ 2 Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s).
ku_IQ: ⚠ 2 پێوەکراوی نەگونجاو دیاریکرا (%1$s و %2$s).

en: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">The Legacy REST API plugin</a> is installed and active on this site.</b> Please be aware that the WooCommerce Legacy REST API is <b>not</b> compatible with HPOS.
ku_IQ: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">پێوەکراوی (Legacy REST API)</a> لەسەر ئەم ماڵپەڕە دامەزراوە و چالاکە.</b> تکایە ئاگاداربە کە (WooCommerce Legacy REST API) لەگەڵ (HPOS) <b>نا</b>گونجێت.

en: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">The Legacy REST API</a> is active on this site.</b> Please be aware that the WooCommerce Legacy REST API is <b>not</b> compatible with HPOS.
ku_IQ: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">(Legacy REST API)</a> لەسەر ئەم ماڵپەڕە چالاکە.</b> تکایە ئاگاداربە کە (WooCommerce Legacy REST API) لەگەڵ (HPOS) <b>نا</b>گونجێت.

en: ⚠ Incompatible plugins detected (%1$s, %2$s and %3$d other). | ⚠ Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s plugins and %3$d others).
ku_IQ[0]: ⚠ پێوەکراوی نەگونجاو دیاریکرا (%1$s، %2$s و %3$d تریش).
ku_IQ[1]: ⚠ پێوەکراوی نەگونجاو دیاریکرا (%1$s، %2$s و %3$d تریش).

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce feature '%s', it shouldn't be activated.
ku_IQ: ⚠ ئەم پێوەکراوە نەگونجاوە لەگەڵ ئەم تایبەتمەندییە چالاککراوەی (WooCommerce) '%s'، نابێت چالاک بکرێت.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s' and '%2$s', it shouldn't be activated.
ku_IQ: ⚠ ئەم پێوەکراوە نەگونجاوە لەگەڵ ئەم تایبەتمەندییە چالاککراوانەی (WooCommerce) '%1$s', '%2$s'، نابێت چالاک بکرێت.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s', '%2$s' and %3$d more, it shouldn't be activated.
ku_IQ: ⚠ ئەم پێوەکراوە نەگونجاوە لەگەڵ ئەم تایبەتمەندییە چالاککراوانەی (WooCommerce) '%1$s', '%2$s' و %3$d زیاتریش، نابێت چالاک بکرێت.

en: ⚠ Usage tracking must be enabled to use remote logging.
ku_IQ: ⚠ شوێنکەوتنی بەکارهێنان دەبێت چالاک بکرێت بۆ بەکارهێنانی ڕووداوتۆماریی دوور.

en: ⚠️ Only %s files can be searched at one time. Try filtering the file list before searching.
ku_IQ: ⚠️ تەنیا دەتوانرێت لە یەک کاتدا گەڕان بۆ %s پەڕگە بکرێت. هەوڵبدە لیستی پەڕگەکان بپاڵێویت پێش گەڕان.

en: ⚠️ The WooCommerce Legacy REST API has been moved to <a target=”_blank” href="%1$s">a dedicated extension</a>. <b><a target=”_blank” href="%2$s">Learn more about this change</a></b>
ku_IQ: ⚠️ (WooCommerce Legacy REST API) گواستراوەتەوە بۆ <a target=”_blank” href="%1$s">زیادکراوێکی تایبەت</a>. <b><a target=”_blank” href="%2$s">زیاتر بزانە دەربارەی ئەم گۆڕانکارییە</a></b>

en: ⚠️ The file system connection could not be initialized.
ku_IQ: ⚠️ نەتوانرا پەیوەندیی سیستەمی پەڕگەکە دەستپێبکرێت.

en: ⚠️ The file system is not configured for direct writes. This could cause problems for the logger.
ku_IQ: ⚠️ سیستەمی پەڕگەکە شێوەی پێنەدراوە بۆ نووسینی ڕاستەوخۆ. ئەمە لەوانەیە کێشە بۆ ڕووداوتۆمارگەرەکە دروست بکات.

en: ⚠️ This directory does not appear to be writable.
ku_IQ: ⚠️ ئەم پێڕستە وا دەرناکەوێت شیاوی نووسین بێت.

en: ⚠️ WooCommerce attempted to install <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>, but the installation failed (see error details in <a href="%4$s">the WooCommerce logs</a>). Please install and activate the plugin manually. <a href="%5$s">More information</a>
ku_IQ: ⚠️ (WooCommerce) هەوڵیدا <a href="%1$s">پێوەکراوی (Legacy REST API)</a> دابمەزرێنێت چونکە ئەم ماڵپەڕە <a href="%2$s">(Legacy REST API)ی چالاک کراوی</a> هەیە یان <a href="%3$s">وێبهووکی کۆنی پێناسەکراوی</a> هەیە، بەڵام دامەزراندنەکە شکستی هێنا (وردەکاریی هەڵەکان لە <a href="%4$s">ڕووداوتۆمارگەرییەکانی (WooCommerce)</a> ببینە). تکایە پێوەکراوەکە بە دەستی دابمەزرێنە و چالاکی بکە. <a href="%5$s">زانیاریی زیاتر</a>

en: ⚠️ WooCommerce installed <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>, but it failed to activate it (see error details in <a href="%4$s">the WooCommerce logs</a>). Please go to <a href="%5$s">the plugins page</a> and activate it manually. <a href="%6$s">More information</a>
ku_IQ: ⚠️ (WooCommerce) <a href="%1$s">پێوەکراوی (Legacy REST API)ی</a> دامەزراند چونکە ئەم ماڵپەڕە <a href="%2$s">(Legacy REST API)ی چالاک کراوی</a> هەیە یان <a href="%3$s">وێبهووکی کۆنی پێناسەکراوی</a> هەیە، بەڵام لە چالاک کردنیدا شکستی هێنا (وردەکاریی هەڵەکان. لە <a href="%4$s">ڕووداوتۆمارگەرییەکانی (WooCommerce)</a> ببینە). تکایە بڕۆ بۆ <a href="%5$s">پەڕەی پێوەکراوەکان</a> و بە دەستیی چالاکی بکە. <a href="%6$s">زانیاریی زیاتر</a>

en: ✅ Ready
ku_IQ: ✅ ئامادە

en: 🎉 Congrats on adding your first product!
ku_IQ: پیرۆزە بۆ زیادکردنی یەکەم بەرهەمتان!
